Ne viens nav viens! Reģistrējies portālā, lai iepazītos, iegūtu draugus un labu noskaņojumu!

Portāla bezmaksas - skatījumu statistika un sarakste! Ievieto savu foto un dzīves saukli! Lai vēlmes piepildās!

a4b225.jpg

Ir jau pagājis laiks, kopš piedāvājam šo iespēju - veltīt kādam uzmanību un uzsākt attiecības!

Pa šo laiku ir bijuši noteikti mēģinājumi ielūkoties, vienam otram acīs un sirdī. Rakstot saprast ko vēlas, no attiecībām...

Tomēr mēs redzam, ka meklējumi turpinās, lai gan labā ziņa, ka mūsu portāla klienti ir izveidojuši pārus, dzīvo kopā un ir arī nosvinējuši kāzas. Tāpēc nedaudz atgriezīsimies pie tā- kā notiek pāra meklējumi, kas ir kuram būtiski un svarīgi. Nolēmu, kā portāla attiecību konsultants, veikt nelielu ekspermentu," lai iemācītos peldēt, ir jāieiet ūdenī"

Ko tad jums piedāvā attiecību konsultants:4dd06c.jpg

1. Palīdzēs ieraudzīt saskaņu, kur tā ir iespējama.

2. Palīdzēs saskatīt arī negatīvu un iespējamās sekas.

3. Ieteiks jums jūsu krāsu gammu.

4. Palīdzēs izvēlēties foto, kas enerģētiski ir labākais.

3. Kopā varam izveidot stilu. Piem. jūs atsūtiet 3 foto, kuros plānojiet doties  uz randiņu, mēs izvēlamies labāko.

4. Sniegsim ,jums, jebkāda veida ieskatu-  jūsu jautājumā!Palīdzēsim atrast kopsaucēju ar partneri.

Attālinātās konsultācijas: your-life-studio.com
 

Būt vienam, kad tev ir jau pietiekami daudz gadu, ir dīvaini. Jūs dzīvojāt kopā ar savu mīļoto, un pēkšņi jūsu dvēseles radinieku atņem neārstējama pārejoša slimība. Viss jāsāk no jauna. Abi mani vectēvi zaudēja sievas un izveidoja otru ģimeni. Acīmredzot tāds ir mans liktenis...

"Auto būs lētāks"

Šķiet, ka mūsdienu pasaule ir darījusi visu, lai nepaliktu neviena vientuļa. Internetā ir desmitiem iepazīšanās vietņu. Izlasīju atsauksmes netā un paliku pie trim.

62c8cf.jpg
Ievietoju anketas. Viņš sāka sarakstīties ar automātiski izvēlētām sievietēm. Viņu bija maz. Šķiet, ka pirmās divas vietnes ir bezmaksas, bet patiesībā, lai jūs interesētu, jums ir jāpaaugstina sevi reitingā par naudu. Es neko nemaksāju, un drīz mans profils bija… 3 129 582 vietā.

Ievēroju, ka reitinga pirmajās vietās ir tās pašas dāmas. Uzrakstīju vienai šādai personai, kura sevi pieteica kā “darbinieci medicīnas jomā”, uzaicināja mani uz randiņu. Atbilde atturēja drosmi: “Esmu gatavs ar tevi tikties. Auto būs lētāks. Manas cenas…”

Izrādījās, ka aiz daudziem reklamētajiem profiliem slēpjas mīlestības priesterienes.

"Man blakus vajag vairāk nekā tikai sievieti"

Nākamā vietne darbojas pēc cita principa: jūs uzreiz maksājat naudu par noteiktu periodu, un jums tiek izvēlēts kandidāts atbilstoši jūsu vēlmēm un testa rezultātiem. Viņš ievietoja anketu: “172 cm, ateists, akadēmiskais grāds. Nav izskatīgs. Domīgs, bet dzīvespriecīgs. Man patīk literatūra, ceļošana, pastaigas, mūzika. Introverts. Radošs, inteliģents, optimistisks, uzticams. Man tuvumā vajag ne tikai sievieti, bet sarunu biedru, biedru, kolēģu un arī vēl nedzimušā bērna mammu. Es saprotu, ka manā vecumā ir gandrīz neiespējami atrast šādu dvēseles radinieku, bet es nedomāju piekāpties.

Katru dienu vietne man sāka piedāvāt 10–20 kandidātus. Izpētu anketu pēc anketas: šī ir pagātne, un šī, un šī... Bet ir tās, uz kurām es turēju savu skatienu. Tās ir rakstītas vienkārši un patiesi: “Gribu satikt vīrieti - draugu, mīļāko, partneri. Cilvēks, ar kuru būs, varbūt ne vienmēr viegli, bet noteikti interesanti. Par kuru vēlaties parūpēties, pārsteigt, iepriecināt ... "

Es uzsāku saraksti ar vairākiem.

"Man ir pieci bērni. Kāpēc tu nevēlies satikties?"

Apmaināmies ar informāciju: kam patīk kādas grāmatas, filmas, izrādes, mūzika, ko viņš dara brīvajā laikā, kāpēc palika viens. Kāds uzreiz atveras, piemēram, Zulfija: “Es strādāju par pavāru. Min ir pieci bērni. Viņi tagad atrodas Taškentā ar viņa vīra radiem. Mēs esam šķīrušies ... Tu neatbildi. Kāpēc tu nevēlies ar mani satikties?" (Pareizrakstība saglabāta. - Red.)

Kāds pamazām, piemēram, Nadežda: “Es ļoti cienu gudrus vīriešus. Jā, un man pašai vienmēr ir veicies ar gudriem vīriešiem. Bet, kad cilvēks sevi sauc par gudru un skaistu, aiz tā parasti slēpjas savtīgums, narcisms vai kas tamlīdzīgs.

Es saprotu, ka piecās personīgās tikšanās minūtēs jūs sapratīsit vairāk par sarunu biedru nekā sešu mēnešu sarakstes vai telefona pļāpāšanas laikā. Tāpēc es eju uz randiņu.

Kādā kafejnīcā satiekos ar Jūliju - "sievišķi", vienu no tām, kas "aptur lēcienu zirgu, ieiet degošā mājā". Bet man nav zirga, un dzīvoklis, paldies Dievam, nedeg ...

Tālāk Vera ir klasiskas zilas zeķes. Interesants cilvēks, kurš zina daudz, bet kā sieviete nepiesaista ...

Venera ir skaista Āzijas sieviete. Viņa bija precējusies divas reizes, viņai bija divi dēli. Viņš sūdzas, ka bērni izauguši kā muldēji, "kā viņu tēvi". Es jūtu, ka es viņai īsti nepatīku, un es saprotu, kāpēc: trešo reizi viņa vēlas uzkāpt uz tā paša grābekļa, viņai atkal vajadzīgs muldošs vīrietis, kas viņai pavēl. Un es tāds neesmu...

0487e5.jpg

             Šādas bildes ievietot nevajadzētu. Jo rodas priekštats, ka sieviete mīl iedzert un būt vienmēr atvērta piedzīvojumiem.

"Vasaras iemītnieks, brīvinieks, seksīgs kaķis"

Pēc vairākiem desmitiem tikšanos (kuras, diemžēl, beidzās ar neko), es sastādīju klasifikāciju sievietēm vecumā no 45 līdz 55 gadiem, kuras meklē dvēseles palīgu.

"Dachnitsa". Viņai ļoti patīk rakt zemē, audzēt gurķus, tomātus, puķes: "Man patīk mājiņa, adīt, zāģēt kokus."

"Ceļotājs". Viņai ir vajadzīgs ceļojuma partneris. Maija paziņo par saviem hobijiem: "Pikantas brīvdienas pludmalē vai spēlējot medmāsu!"

                      Šādas bildes ievietot nevajadzētu. Jo rodas priekštats, ka sieviete mīl iedzert un būt vienmēr atvērta piedzīvojumiem.

 Kontrolē visus apkārtējos. Īpaši dedzīgi pēc tam, kad viņa "pieļāva kļūdu, apprecoties ar necienīgu".

"Neaizskarams". Ar nopūtu, it kā pirmo reizi mūžā, viņš ļausies skūpstam trīsdesmit piektajā randiņā. Guļas gultā tikai pēc solījuma precēties. Esmu pārliecināta, ka neaprakstāms sekss ar viņu ir liela laime jebkuram vīrietim.

"Ne no šīs pasaules". Sīvi tic liktenīgajam, fatālismam, vai kam citam.79a754.jpg

"Sexy Cat" Parasti sasprindzinātas jaunībā un atbrīvotas pēc pirmās laulības. Par sevi viņa var rakstīt: "Ugunīga un kaislīga mūza, kurai patīk eksperimentēt."

"Brīvmaksātājs". Dzeršanas, ēšanas, jautrības mīļotājs uz aicinoša partnera rēķina.

"Parastā sieviete" Labs cilvēks, glīts, bet bez spilgtiem vaibstiem, ne ar ko neizceļas: "Strādāju, eju pastaigās, iepirkšos, eju ciemos."

— Priekšnieks, vai viss ir pagājis?

Pēc dažiem mēnešiem iestājas vilšanās. Domāju: varbūt latiņa ir par augstu? Vai arī es kaut kā atbaidu savus kolēģus?

Es analizēju, ko mani virtuālie paziņas stāstīja par tikšanos ar vīriešiem.

Katja: “Kāpnieki pastāvīgi lidinās apkārt. Vai nu viņiem nepietiek naudas biznesam, vai arī viņi salauza automašīnu un prasa remontu. Es noteikti neesmu krāpnieks.

Laura: "Daži pamatīgi lūzeri rullē, var tikai apskaust citus un vainot valsti savās nelaimēs." Personīgi es lepojos ar saviem dzīves sasniegumiem.

Ļuba: "Apnicis" vēstuļu draugi ". Viņi raksta divas vai trīs vēstules dienā, bet neiet uz īstu tikšanos. Es esmu visīstākā.

Bella: "Tik daudz precētu cilvēku, kuri vēlas vienkārši izklaidēties..." Es neesmu precējusies.

Marina: “Daži nekopti, kā bomži. Pretīgi skatīties, kad viņi iet uz Skype ar alkoholiķa T-kreklu. Viens uz randiņu "zem gāzes" atnāca. Es viņam to delikāti norādīju, un viņš man bija tik jautrs: "Bet es vienmēr tāds esmu!" Tas arī nav par mani.

Zoja: "Ir pietiekami daudz satrauktu. Viens, tikko satikts, zvana nakts vidū: "Paņemiet taksi un brauciet pie manis uz Himkiem, es atbraucu no Nakts hokeja līgas spēles, es tevi ļoti gribu."

Nē, šķiet, ka man nav nemaz tik slikti... Acīmredzot man vienkārši vēl nav paveicies.

 Piezīmes

Fotogrāfijas un personas dati, kas spēj atbaidīt stiprā dzimuma pārstāvjus.
27ab76.jpg

Pirmais, kam pievēršat uzmanību profilos iepazīšanās portālos, ir fotogrāfija. Personīgi es pat necenšos satikt sievietes, kuras:

- nepublicējiet savu portretu (tas ir vienkārši negodīgi: viņi redz manu fotoattēlu);

- viņi pozē ar drūmu seju (ja tas ir fotoattēlā, tad kas tas ir dzīvē?);

- tumšās brillēs (kaut ko slēpj?);

- apsēsties pie alus pudeles vai krūzes;

- svešās drēbēs vai svešās pozās (nemeklēju aktrisi- sievieti);

- pārāk izaicinošā apģērbā (meklēju sievieti ne tikai intīmām attiecībām);

- publicēt daudz fotogrāfiju (pārāk daudz no mīlestības prasa);

- sniegt pārāk īsas anketas;

- īsto vārdu vietā norādīti pseidonīmi: Akvarelis, Uguns, Feja. Parasti zem tām slēpjas prostitūtas.

- viņi raksta ar lielajiem kliedzošiem burtiem: "ES DZIEDU ... UN ES SKREDU)))) ZIEMAS SLĒPOJĀ ... UN MEŽĀ ..."

- viņi apliecina, ka viņiem ir augstākā izglītība, bet analfabētisma vai nolaidības dēļ viņi pieļauj kļūdas: "Es gribu uzticamu, uzticīgu, laicīgu vīrieti", "uzmanīgu, atturīgu" ...\

Un bija vēl viens gadījums

"Es atradu savu Dievu"

Kāda sieviete rakstīja: "Tu man patīc..." Anastasija par sevi anketā teica: "Es pārvaldu dzīves gaitu." Un fotoattēlā - sieviešu līdere biznesa apģērbā pie rakstāmgalda, stingrs skatiens.

Viņš viņai atbildēja: "Jūs aizbaidīsit visus vīriešus ar šādām fotogrāfijām un personas datiem." Anastasija piekrita: "Jā, neviens nevēlas satikties, kaut arī pats ir ķēms." Es viņai paskaidroju, ka ne es, ne lielais vairums vīriešu nevēlētos, lai mājās būtu vadītājs. Priekšnieki darbā, priekšnieki mājās, kur atpūsties? Ieteicu nomainīt fotogrāfiju un strādāt ar vārdiem anketā.

Pēc dažu dienu kopīgiem pūliņiem mēs padarījām Anastasiju par ļoti pievilcīgu profilu. Es novēlu viņai, atrast īsto. Anastasija man pateicās un ... pazuda. Pēc dažām nedēļām viņa paziņoja:

“Antonij, tu nezini, kā tu man palīdzēji! Nākamajā dienā, kad atcerējāmies manu profilu vietnē, es saņēmu vēstuli no interesanta cilvēka. Mēs iepazināmies... Mēs satiekamies jau trīs nedēļas! ES esmu tik laimīgs. Ar jūsu palīdzību es atradu savu īsto. Tiesa, viņu sauc Viktors ... "

Jautājiet padomus  mūsu portāla attiecību konsutatantam.4b8f58.jpg

"Noņemiet rozā brilles"

“Panākumi iepazīšanās internetā ir atkarīgi ne tikai no veiksmes, bet arī no paša cilvēka, viņa noskaņojuma, spējas kontaktēties,” saka praktizējošais psihologs un psihoterapeits Vladislavs Sorokopudova. – Nereti cilvēks steidzas meklēt attiecības, lai atbrīvotos no sāpīgās vientulības, un tas nav labākais motīvs, jo sākotnēji otrs tiek uzskatīts par līdzekli savas problēmas risināšanai.

Bieži vien cilvēks dodas uz iepazīšanās vietni ar pārmērīgu prasību sarakstu un atlaiž visus, kas neietilpst šajos rāmjos.

– Tiek uzskatīts, ka uzdevumu sarežģī izvēles bezgalība. Pārāk daudz iespēju! Cilvēks nevar apstāties, viņš domā: es atradīšu kādu vēl labāku un vēl labāku, un vēl ...

– Patiesībā, ja ir problēma ar apstāšanās un izvēles izdarīšanu, tas ir indivīda brieduma un psiholoģiskās labklājības jautājums. Varbūt cilvēkam vienkārši nav vērtību vai viņš nezina, kā uz tām paļauties savā izvēlē.

Nolēmis iepazīties internetā, jums nevajadzētu:

 • domāt, ka visi ieradās ar tādiem pašiem mērķiem kā jūs. Tas radīs vilšanos, jo visi cilvēki ir atšķirīgi.
 • uzņemties pilnu atbildību par notikušo. Piemēram, domāt, ka, ja jūs saskaraties ar nepatīkamu cilvēku kā sarunu biedru (rupjš, izsaka nepiedienīgus priekšlikumus utt.), tad problēma ir tevī, nevis viņā.
 • valkā rozā vai, gluži otrādi, melnas brilles. Reālisms var kļūt par alternatīvu optimismam un pesimismam: kad mēs redzam īstus, dzīvus cilvēkus, mums ir dzīvas jūtas pret viņiem, mēs cenšamies, pieļaujam kļūdas, mēģinām vēlreiz, mēs dodam sev labu iespēju atrast savu cilvēku.

Ko tad jums var piedāvāt attiecību konsultants:

1. Palīdzēs ieraudzīt saskaņu, kur tā ir iespējama.

2. Palīdzēs saskatīt arī negatīvu un iespējamās sekas.

3. Ieteiks jums jūsu krāsu gammu.

4. Palīdzēs izvēlēties foto, kas enerģētiski ir labākais.

3. Kopā varam izveidot stilu. Pie. jūs atsūtiet foto jau gatavaiet uz randiņu, mēs izvēlamies labāko.

4. Sniegs ,jums, jebkāda veida ieskatu- par jūsu jautājumā!

 

                       6784ac.jpg5ecf11.jpg09278e.jpg

Virtuālās iepazīšanās – kur slēpjas to popularitāte?

 Internets mūsu dzīvē spēlē milzīgu lomu. Par normālu tiek uzskatīts, ka pāris iepazīstas ar interneta palīdzību. Ja agrāk ar iepazīšanos internetā aizrāvās gados jauni cilvēki, tad tagad tur iepazīstas visu vecumu ļaudis. Un tas ir pareizi, jo analizējot, kur cilvēki pavada lielāko daļu sava laika, ar pārliecību varam apgalvot, ka tas ir internets. Ja apskata tādu iepazīšanās rezultātus, tad tie ir dažādi: vieni guvuši pozitīvu pieredzi, citi – tieši pretēji – ir vīlušies. Tāpēc tiek izteikti visdažādākie viedokļi, vieni aizstāv un atbalsta, bet citi ir pārliecināti, ka ar internetā dibinātām attiecībām nekas nopietns nav uzbūvējams.

 Protams, ka katram ir tiesības pašam izvēlēties, kā labāk iepazīties. Taču jāatzīmē, ka pasaule ir ļoti mainījusies, tikpat ātri notiek arī apmaiņa ar informāciju un mūsu rokās tagad ir jaunu tehnoloģiju pavērtās iespējas. Šobrīd cilvēkiem vienas pilsētas vai valsts ietvaros ir maz saskarsmes un iepazīšanās iespēju. Arī tas ir normāli. Ja ir virtuālās saskarsmes iespējas, grēks tās neizmantot.

Tāpat kā visām citām iepazīšanās iespējām arī virtuālajām ir savi plusi un mīnusi. Ja pievēršas priekšrocībām, tad jāatzīmē, ka internets – tā ir iespēja iepazīties uzreiz ar vairākiem desmitiem visdažādāko cilvēku. Ja paskatās uz mūsu dzīvi, visi piekritīs, ka, laikam ritot, iepazīties kļūst arvien grūtāk. Tas tāpēc, ka brīvdienas mēs pavadām kopā ar pārbaudītiem draugiem, bet darbā ir viens un tas pats kolēģu loks. Tā sanāk, ka internets kļūst par mūsu “glābšanas laivu”.

 Protams, tādiem iepazīšanās gadījumiem ir arī daži mīnusi. Piemēram, ne vienmēr fotogrāfija un informācija, kas sniegta, atbilst realitātei. Jāapzinās, ka cilvēkam, kurš grib sasniegt rezultātu iepazīšanās jomā ar interneta palīdzību, nepieciešami psihologa dotumi. Nav jābūt diplomētam psihologam, bet ir svarīgi prast atšķirt realitāti no fantāzijām, reāli skatīties uz lietām un prast analizēt situāciju. Aiciniet mūsu speciālistus ekstrasensus čatā! Uzziniet, kas ir kas!

Neskatoties uz to, ko domājat par virtuālo iepazīšanos, internets tomēr sniedz iespēju atrast mīļoto cilvēku un veidot laimīgas attiecības. Tāpēc gribas novēlēt jums būt drosmīgākiem, uzmanīgākiem un arī piesardzīgiem. Tad, iespējams, ka būsit tas laimīgais, kam interneta iepazīšanās pāraugs un veidos laimīgu un ilgu dzīvi.

Pievilkšanas likums

 Drīz pavasaris un vēlme būt divatā ar miļoto, ar īsto, vienīgo kļūst aizvien izteiktāka. Klausīties divatā putnu dziesmās un ļauties laimes mirkļiem. Baudīt dzīvi,visā tās krāšņumā. Iespējams, ka vienkārši, meditatīvi vingrinājumi veicinās neļauties vientulībai.

 Pievilkšanas likums jums var palīdzēt, ja tikai sev to atļausit, satikties ar ideālo partneri.

 Nozīmīgs solis, lai veidotu attiecības un iegūtu mīlestību, ir atvērties un ielaist savā dzīvē vajadzīgo cilvēku. Tieši tāpēc apgalvojumi “Es esmu atvērts mīlestības attiecībām” un “Es tagad ļaušu mīlestībai atnākt pie manis” ir tik spēcīgi, ka tie jāatkārto pēc iespējas biežāk.

 Koncentrējieties uz tādu dzīvi, kādu vēlaties, līdzās mīļotajam vai mīļotajai. Izjūtiet prieku, pateicību un mieru, lai paceltu nepieciešamo vibrāciju, lai piesaistītu šo cilvēku sev. Jums jābūt jebkurā brīdī gatavam mīlestībai. Koncentrējieties uz vēlamo “slaidu”, un pievilkšana sāks darboties. Neraizējieties par to, kad, kur un kā tas notiks. Ziniet, ka jūs savu cilvēku varat sastapt jebkurā mirklī. Viņa (vai viņas) parādīšanās ātrums ir tieši saistīts ar jūsu domu, nolūka un vēlēšanās spēku un magnētismu.

Soļi mīlestības piesaistīšanai:

 Pievērsiet uzmanību savam pašvērtējumam. Tam jābūt adekvātā līmenī. Harmoniskām attiecībām svarīga arī mīlestība pret sevi.

 • Novērtējiet bijušās attiecības - kādi aspekti darīja jūs laimīgus? Kādi aspekti bija ne visai pozitīvi? Vai esat gatavi jaunām attiecībām? Ja nē, nav vērts steigties. Ja turat aizvainojumu uz bijušajiem partneriem, vajag piedot.

 • Gūstiet skaidru priekšstatu par savām vajadzībām. Izpētiet savus personīgos iemeslus tieksmei atrast partneri. Vai esat vientuļi? Vai meklējat finansiālo brīvību? Vai jums nepieciešams emocionālais atbalsts?

 • Koncentrējiet uzmanību nevis uz konkrētu cilvēku, bet gan uz vēlamā partnera tēlu.

 • Pārdomājiet visas rakstura iezīmes, kādas meklējat cilvēkā (labsirdība, augstsirdība, bagātība, godīgums... utt.). Vai jums piemīt tās pašas iezīmes? Līdzīgais pievelk līdzīgo.

 • Uztaisiet sarakstu – uzrakstiet savas vēlēšanās uz papīra. Šis vingrinājums ne ar ko neatšķiras no sava jaunā automobiļa izvēles pēc tehniskajiem parametriem. Jūs izvēlaties mīļotā cilvēka raksturojumu, viņa augumu, svaru, acu un matu krāsu utt. Ja nezinat, kādas ārienes cilvēku sev gribat, atstājiet, kā mēdz teikt, durvis atvērtas.

 • Iztaisiet dārgumu karti. Un regulāri skatieties uz attēlu, izsaucot sevī sajūtu, ka jums jau ir mīlas attiecības. Izjūtiet pateicību un citas pozitīvās jūtas.

 • Samaziniet savu svarīgumu. Savādāk jūsu enerģija aizies ne uz pievilkšanu. Ļaujiet sev vienkārši apzināties, ka īstajā laikā jūs sastapsit savu mīlestību.

 • Dzeniet prom šaubas. Ja šaubīsities, jūs Visumam sniegsit pretrunīgus vēstījumus. Šaubu pilnas domas radīs tikai blokus jūsu ideālā partnera meklējumu ceļā.

 • Rīkojieties. Pievērsiet uzmanību saviem instinktiem un sekojiet tiem, lai redzētu, kur tie jūs ved. Tas ir svarīgi, tāpēc klausiet savai intuīcijai. Nedomājiet, ka varat vienkārši palikt mājās, sēdot pie datora. Kļūstiet par šī procesa aktīvu dalībnieku! Ja negaidot jūtat vēlēšanos doties uz tirgu, ejiet! Iespējams, ka jūsu ideālais partneris jūs gaida tieši tur. Tāpat jums var likties, ka jāapmeklē cirks kaimiņu pilsētā, tad dariet to, pat ja nevarat ciest ziloņu mēslu smaku. Nekad nav zināms, kas var mūs sagaidīt. Tāpēc izmantojiet visas iespējas.
Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.