Ne viens nav viens! Reģistrējies portālā, lai iepazītos, iegūtu draugus un labu noskaņojumu!

Portāla bezmaksas - skatījumu statistika un sarakstes iespējas! Ievieto savu foto un dzīves saukli! Lai vēlmes piepildās!

a4b225.jpg

Esi ilgstoši viens? Sķiet, ka cerība atrast savu mīļoto jau izgaisusi? Mēs piedāvājam neordināras iespējas to mainīt. Pirmkārt - parunāt ar ekstrasensu, uzdod viņam jautājumus, par cēloņiem un iespējām. Uzzini ko var, vai vajag darīt, vai pretēji nedarīt. Lai ļautu tavā dzīvē ienākt draugam, lai varētu nestāvēt vientuļi malā, ir jārīkojas!

Virtuālās iepazīšanās – kur slēpjas to popularitāte?

 Internets mūsu dzīvē spēlē milzīgu lomu. Par normālu tiek uzskatīts, ka pāris iepazīstas ar interneta palīdzību. Ja agrāk ar iepazīšanos internetā aizrāvās gados jauni cilvēki, tad tagad tur iepazīstas visu vecumu ļaudis. Un tas ir pareizi, jo analizējot, kur cilvēki pavada lielāko daļu sava laika, ar pārliecību varam apgalvot, ka tas ir internets. Ja apskata tādu iepazīšanās rezultātus, tad tie ir dažādi: vieni guvuši pozitīvu pieredzi, citi – tieši pretēji – ir vīlušies. Tāpēc tiek izteikti visdažādākie viedokļi, vieni aizstāv un atbalsta, bet citi ir pārliecināti, ka ar internetā dibinātām attiecībām nekas nopietns nav uzbūvējams.

 Protams, ka katram ir tiesības pašam izvēlēties, kā labāk iepazīties. Taču jāatzīmē, ka pasaule ir ļoti mainījusies, tikpat ātri notiek arī apmaiņa ar informāciju un mūsu rokās tagad ir jaunu tehnoloģiju pavērtās iespējas. Šobrīd cilvēkiem vienas pilsētas vai valsts ietvaros ir maz saskarsmes un iepazīšanās iespēju. Arī tas ir normāli. Ja ir virtuālās saskarsmes iespējas, grēks tās neizmantot.

Tāpat kā visām citām iepazīšanās iespējām arī virtuālajām ir savi plusi un mīnusi. Ja pievēršas priekšrocībām, tad jāatzīmē, ka internets – tā ir iespēja iepazīties uzreiz ar vairākiem desmitiem visdažādāko cilvēku. Ja paskatās uz mūsu dzīvi, visi piekritīs, ka, laikam ritot, iepazīties kļūst arvien grūtāk. Tas tāpēc, ka brīvdienas mēs pavadām kopā ar pārbaudītiem draugiem, bet darbā ir viens un tas pats kolēģu loks. Tā sanāk, ka internets kļūst par mūsu “glābšanas laivu”.

 Protams, tādiem iepazīšanās gadījumiem ir arī daži mīnusi. Piemēram, ne vienmēr fotogrāfija un informācija, kas sniegta, atbilst realitātei. Jāapzinās, ka cilvēkam, kurš grib sasniegt rezultātu iepazīšanās jomā ar interneta palīdzību, nepieciešami psihologa dotumi. Nav jābūt diplomētam psihologam, bet ir svarīgi prast atšķirt realitāti no fantāzijām, reāli skatīties uz lietām un prast analizēt situāciju. Aiciniet mūsu speciālistus ekstrasensus čatā! Uzziniet kas ir kas!

Sākt zīlēt

 Neskatoties uz to, ko domājat par virtuālo iepazīšanos, internets tomēr sniedz iespēju atrast mīļoto cilvēku un veidot laimīgas attiecības. Tāpēc gribas novēlēt jums būt drosmīgākiem, uzmanīgākiem un arī piesardzīgiem. Tad, iespējams, ka būsit tas laimīgais, kam interneta iepazīšanās pāraugs un veidos laimīgu un ilgu dzīvi.

Pievilkšanas likums

 Drīz pavasaris un vēlme būt divatā ar miļoto, ar īsto, vienīgo kļūst aizvien izteiktāka. Klausīties divatā putnu dziesmās un ļauties laimes mirkļiem. Baudīt dzīvi,visā tās krāšņumā. Iespējams, ka vienkārši, meditatīvi vingrinājumi veicinās neļauties vientulībai.

 Pievilkšanas likums jums var palīdzēt, ja tikai sev to atļausit, satikties ar ideālo partneri.

 Nozīmīgs solis, lai veidotu attiecības un iegūtu mīlestību, ir atvērties un ielaist savā dzīvē vajadzīgo cilvēku. Tieši tāpēc apgalvojumi “Es esmu atvērts mīlestības attiecībām” un “Es tagad ļaušu mīlestībai atnākt pie manis” ir tik spēcīgi, ka tie jāatkārto pēc iespējas biežāk.

 Koncentrējieties uz tādu dzīvi, kādu vēlaties, līdzās mīļotajam vai mīļotajai. Izjūtiet prieku, pateicību un mieru, lai paceltu nepieciešamo vibrāciju, lai piesaistītu šo cilvēku sev. Jums jābūt jebkurā brīdī gatavam mīlestībai. Koncentrējieties uz vēlamo “slaidu”, un pievilkšana sāks darboties. Neraizējieties par to, kad, kur un kā tas notiks. Ziniet, ka jūs savu cilvēku varat sastapt jebkurā mirklī. Viņa (vai viņas) parādīšanās ātrums ir tieši saistīts ar jūsu domu, nolūka un vēlēšanās spēku un magnētismu.

Soļi mīlestības piesaistīšanai:

 Pievērsiet uzmanību savam pašvērtējumam. Tam jābūt adekvātā līmenī. Harmoniskām attiecībām svarīga arī mīlestība pret sevi.

  • Novērtējiet bijušās attiecības - kādi aspekti darīja jūs laimīgus? Kādi aspekti bija ne visai pozitīvi? Vai esat gatavi jaunām attiecībām? Ja nē, nav vērts steigties. Ja turat aizvainojumu uz bijušajiem partneriem, vajag piedot.

  • Gūstiet skaidru priekšstatu par savām vajadzībām. Izpētiet savus personīgos iemeslus tieksmei atrast partneri. Vai esat vientuļi? Vai meklējat finansiālo brīvību? Vai jums nepieciešams emocionālais atbalsts?

  • Koncentrējiet uzmanību nevis uz konkrētu cilvēku, bet gan uz vēlamā partnera tēlu.

  • Pārdomājiet visas rakstura iezīmes, kādas meklējat cilvēkā (labsirdība, augstsirdība, bagātība, godīgums... utt.). Vai jums piemīt tās pašas iezīmes? Līdzīgais pievelk līdzīgo.

  • Uztaisiet sarakstu – uzrakstiet savas vēlēšanās uz papīra. Šis vingrinājums ne ar ko neatšķiras no sava jaunā automobiļa izvēles pēc tehniskajiem parametriem. Jūs izvēlaties mīļotā cilvēka raksturojumu, viņa augumu, svaru, acu un matu krāsu utt. Ja nezinat, kādas ārienes cilvēku sev gribat, atstājiet, kā mēdz teikt, durvis atvērtas.

  • Iztaisiet dārgumu karti. Un regulāri skatieties uz attēlu, izsaucot sevī sajūtu, ka jums jau ir mīlas attiecības. Izjūtiet pateicību un citas pozitīvās jūtas.

  • Samaziniet savu svarīgumu. Savādāk jūsu enerģija aizies ne uz pievilkšanu. Ļaujiet sev vienkārši apzināties, ka īstajā laikā jūs sastapsit savu mīlestību.

  • Dzeniet prom šaubas. Ja šaubīsities, jūs Visumam sniegsit pretrunīgus vēstījumus. Šaubu pilnas domas radīs tikai blokus jūsu ideālā partnera meklējumu ceļā.

  • Rakstu sagatavoja zīlēšanas portāls Sākt zīlēt

  • Rīkojieties. Pievērsiet uzmanību saviem instinktiem un sekojiet tiem, lai redzētu, kur tie jūs ved. Tas ir svarīgi, tāpēc klausiet savai intuīcijai. Nedomājiet, ka varat vienkārši palikt mājās, sēdot pie datora. Kļūstiet par šī procesa aktīvu dalībnieku! Ja negaidot jūtat vēlēšanos doties uz tirgu, ejiet! Iespējams, ka jūsu ideālais partneris jūs gaida tieši tur. Tāpat jums var likties, ka jāapmeklē cirks kaimiņu pilsētā, tad dariet to, pat ja nevarat ciest ziloņu mēslu smaku. Nekad nav zināms, kas var mūs sagaidīt. Tāpēc izmantojiet visas iespējas.
Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.