Nesteidzīgi, iedzerot mīļāko tasi dzēriena, kā nu kuram garšo: ar medu vai ledu,

apdomājot savas vēlmes un iespējas, malkojot lēnām tēju:

ievēlies savu vēlēšanos, kā zināms ūdenim piemīt maģisks spēks...

Reģistrējies portālā, lai iepazītos, iegūtu draugus un labu noskaņojumu! Saņem ieteikumus un rodi izeju no negatīvām domām, tu esi vienreizējs!

Portāla bezmaksas-skatījumu statistika un sarakste! Ievieto savu foto un dzīves saukli! Lai vēlmes piepildās! spied šeit!

Ja piekrīti, lai konsultants izskata jūsu iespējas un piedāvā iepazīties:

  •  enerģētiski saderīgu pāri: izvēloties no reģistrētiem portāla lietotājiem,
  • kas meklē attiecības un labprāt iepazītos,
  • pērc sadaļā "Veikals/talismani"  abonentu, sākot no 3 mēnešiem! 

                   c773b3.jpg306cca.jpg85eba1.jpg

 Attiecības, jūtas, romantika: prognoze 2024 gadā

Auns, tavs romantiskais 2024. gads nebūs garlaicīgs. Būs prieki, kaislīgas atzīšanās, nav izslēgtas arī šķiršanās. Gada beigās jums būs jāpārskata savas attiecības un veiktie soļi, dažas kļūdas var tikt labotas.

Vērsis, Amors klauvēs pie jūsu durvīm, ja būsiet pārī – 2024. gads ir lieliski piemērots, lai attiecības kļūtu stiprākas un uzticīgākas, bet jūtas sasniegtu jaunu dziļuma līmeni. Vientuļo Vērsi sagaida ļoti svarīga iepazīšanās, ideāls mēnesis nē ir maijs.

Dvīņi, gads dos jums iespēju atjaunot attiecības, kas iepriekš neizdevās. Jūs varat arī tos apturēt, bet, ja pieņemsiet šādu lēmumu, tas būs pareizs. Līdz ar to 2024. gads jums būs jauns posms romantiskajā sfērā

Vēzis, tevi gaida svarīgi jaunumi ģimenes un mīlestības jomā, beidzot bez šaubām varēsi uzticēties savam partnerim. Labs gads ģimenes dibināšanai vai kopīgas mājas iegādei.

Lauva, tava romantiskā dzīve 2024. gadā atgādinās drošu patvērumu. Idille personīgajās attiecībās jūs ļoti iepriecinās un stiprinās jūsu attiecības, taču vientuļām lauvām un lauvēm jābūt piesardzīgām – martā un aprīlī īpaši pastāv risks sastapties ar dīvainām personībām.

Jaunava, 2024. gads jums varētu būt nozīmīgs romantiskās lietās. Varat arī gaidīt ģimenes papildinājumu, ja vēlaties kļūt par vecākiem.

Svari, šogad ar romantiku būs grūti, jo vēlēsies pārmaiņas, savaldīsi emocijas un pārmaiņas būs ārkārtīgi priecīgas.

Skorpions, jūsu attiecībām nozīmīgākie mēneši būs janvāris un jūlijs, kuru laikā varēsi pieņemt svarīgus lēmumus. Esiet drošs, viņi būs uzticīgi.

Strēlnieks, 2024. gads tev ir sagatavojis daudz pārsteigumu, taču laiks rādīs, vai tie būs nozīmīgi un nozīmīgi. Izbaudi dzīvi un komunikāciju, dodies uz randiņiem, tiem, kuri ir vientuļi, būs iespēja satikt savu dvēseles radinieku.

Mežāzis, 2024. gadā būs brīži, kad vajadzēs cīnīties par savu laimi, nesteidzies nost no roktura, pieņemot svarīgus lēmumus – tikai vēss prāts neļaus tev darīt ko muļķīgu.

Ūdensvīrs, tevi sagaida juteklisku un patīkamu tikšanos pilns gads, tevi netraucēs statusi un citas konvencijas, vienkārši izbaudīsi mīļotā kompāniju

Zivis, tavas mežonīgākās un dziļākās vēlmes attiecībā uz tavu romantisko dzīvi var kļūt par realitāti 2024. gadā, kas ir lielisks gads ļoti maigu un patīkamu attiecību veidošanai ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.

             ffc79e.jpga7741c.jpg4a0895.jpg

Ir jau pagājis laiks, kopš piedāvājam šo iespēju - veltīt kādam uzmanību un uzsākt attiecības!

Pa šo laiku ir bijuši noteikti mēģinājumi ielūkoties, vienam otram acīs un sirdī. Rakstot saprast ko vēlas, no attiecībām... spied šeit!

Tomēr mēs redzam, ka meklējumi turpinās, lai gan labā ziņa, ka mūsu portāla klienti ir izveidojuši pārus, dzīvo kopā un ir arī nosvinējuši kāzas. Tāpēc nedaudz atgriezīsimies pie tā- kā notiek pāra meklējumi, kas  kuram būtiski un svarīgi. 

Kas gan varbūt labāks, kā zīlēšana ar Taro kārtīm par mīlestību ,attiecībām u.c. jautājumiem. Portāla  konsultanti, jums sniegs vērtīgus ieteikumus, padomus:

  • Iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, izklāsts var būt plašs, bet jūs variet arī izvēlētis jautāt tikai sev būtiskāko.
  • Kas manī patīk vai nepatīk mīlotam vai draugam?
  • Konsultants ieteiks: kā piesaistīt, saņemt pozitīvo enerģiju, ieteiks jūsu krāsu gammu, piemeklēs stilu un rotas:
  • ieteiks/ izvēlēsies, labāko jūsu foto, lai ātrāk spētu atrast "īsto" un piesaistītu vēlamās īpašības partnerī.
  • Iespēja atrast variantus, kā saģērbties pirmajam randiņam, lai atstātu neizdzēšamu iespaidu.
  • Sniegsim ,jums, jebkāda veida ieskatu-  jūsu jautājumā! Palīdzēsim atrast kopsaucēju ar partneri.

Konsultācijas tiešsaistē: spied šeit!

 Droši meklējiet savu dvēseles radinieku, otru pusīti  vai draugu! Mūsu portāls būs priecīgs jums palīdzēt un ļaus sasniegt iecerēto!

 Kad ir vēlme uzzināt, atbildes no Taro kārtīm:

Zīlēšana "Vai viņš man šodien piezvanīs?"

Zīlēšana "Vai mēs būsim kopā?"

Zīlēšana "Kāpēc viņš pazuda?"

Zīlēšana "Kāpēc viņš atteicās no mīlestības?"

Taro zīlēšana "Kādas jūtas viņam ir pret mani?"

Zīlēšana Taro "Kas ir starp mums?"

Tiešsaistes zīlēšana “Kādas ir viņa jūtas pret sāncensi”

              f227c7.jpg0a6c1a.jpg9b9171.jpg
 

 

 

            

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2023 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.