Reģistrējies portāla, lai iepazītos, iegūtu draugus un labu noskaņojumu! Saņem ieteikumus un rodi izeju no negatīvām domām, tu esi vienreizējs!

Portāla ir bezmaksas iespējas- skatījumu statistika un sarakste! Ievieto savu foto un dzīves saukli! Lai vēlmes piepildās! Pat ja šodien viss ir slikti un nav zināms vai būs stabilitāte, nav skaidrības...
Tomēr nesteidziniet laiku ... Galu galā tas iet neatgriezeniski!

Ja piekrīti, lai konsultants izskata iespējas, palīdz izvēlēties, atrast dvēseles radinieku, aiciniet tiešsaistē sarunai! spied šeit!

             0db029.jpg086cf9.jpga3ae58.jpg

 Merkurs retrogrāds no 1. aprīļa līdz 25. aprīlim: kam sagatavoties un kā uzvesties

Planēta Merkurs retrogrādā nepatīk steiga, tā devīze ir: “Nomēri divreiz, nogriez vienreiz.”

Var samazināties cilvēku koncentrēšanās spējas un palielināties kļūdu iespējamība. Periods ir nelabvēlīgs ceļojumiem, lieliem pirkumiem un darījumiem, bet labs sevis izzināšanai un pārdomām. Šajā laikā daudzus piesaistīs atmiņas par pagātni.

Interesants fakts: Merkurs var piesaistīt tavā dzīvē tos, par kuriem gandrīz jau aizmirsāt – bijušos mīļākos un vecos draugus, klasesbiedrus un kursa biedrus. Varbūt kādam izdosies "divreiz ieiet vienā upē"!

Jāņem vērā arī Merkura saspringtais aspekts ar Plutonu. Pēdējais pamodina cilvēkos bailes un satraukumu. Un planētas savienojums ar Merkuru nozīmē, ka gaismā nāks kāda nepatīkama patiesība. Daudziem cilvēkiem būs spēcīgāka taisnīguma izjūta, taču manipulāciju risks ir augsts, tāpēc informācijai jāuzticas piesardzīgi, rūpīgi visu pārbaudot.

Merkura retrogrāds periods un šī pavasara aptumsuma koridors, pārklājoties viens ar otru, stiprinās planētu karmisko ietekmi uz cilvēku. Ikviens plūks savu pēdējo gadu darbību augļus.

Tie, kas strādāja godīgi, darīja labu un uzturēja mieru savā dvēselē, saņems likteņa dāvanas četras reizes vairāk, nekā viņi pat sapņoja. Gluži pretēji, tie, kas bija slinki un bija tumšajā pusē, saņems debesu atmaksas bumerangu.

Šajā īsajā “pārbaudes” periodā vēl var paspēt nokārtot godīguma eksāmenu, pabeigt visu nepabeigto, tad Visums parādīs savu labvēlību.

7 veidi, kā izvairīties no kļūmēm retro-Merkura periodā:

 • Atlikt sarežģītu iekārtu (planšetdatoru, viedtālruņu, portatīvo datoru un netbook datoru, datoru; automašīnu, ražošanas līdzekļu) iegādi;
 • Esi uzmanīgāks ar lieliem un nozīmīgiem pirkumiem (tad var atklāties, ka iegādājies nepareizo lietu, vai ir slēpti defekti, vai vienkārši būsi vīlies);
 • Rūpīgi pārbaudiet jaunus nozīmīgus līgumus, jo pastāv liela kļūdu iespējamība;
 • Nepieņem lēmumus par pārcelšanos no vienas vietas uz citu, par jauna darba uzsākšanu (vēlāk atklāsies papildus informācija, kas var būt nozīmīga);
 • Nereģistrēt laulību, neslēgt laulības līgumu;
 • Radikāli nemainiet darbības jomu;
 • Atlikt plānotās operācijas, jo Merkurs fiziskajā plānā ir atbildīgs par rokām, manuālām darbībām, tāpēc var būt kļūdas, būs nepieciešama atkārtota iejaukšanās un pārveidošana.
 • Merkuraretrogrāda periodā jums vajadzētu rūpīgāk pārbaudīt visus izskatīšanai iesniegtos dokumentus (testus, zinātniskos darbus, manuskriptus), jo palielinās kļūdu iespējamība un dokumenta atgriešana.
 • Tomēr ir arī tādas lietas, kas ir labvēlīgas Merkura retrogrāda periodā, piemēram, mācīšanās, pašattīstība un to lietu risināšana, kuras ir “apturētas”.

a8a280.jpgb67743.jpgff4328.jpg

Attiecības, jūtas, romantika: prognoze 2024 gadā

Auns, tavs romantiskais 2024. gads nebūs garlaicīgs. Būs prieki, kaislīgas atzīšanās, nav izslēgtas arī šķiršanās. Gada beigās jums būs jāpārskata savas attiecības un veiktie soļi, dažas kļūdas var tikt labotas.

Vērsis, Amors klauvēs pie jūsu durvīm, ja būsiet pārī – 2024. gads ir lieliski piemērots, lai attiecības kļūtu stiprākas un uzticīgākas, bet jūtas sasniegtu jaunu dziļuma līmeni. Vientuļo Vērsi sagaida ļoti svarīga iepazīšanās, ideāls mēnesis nē ir maijs.

Dvīņi, gads dos jums iespēju atjaunot attiecības, kas iepriekš neizdevās. Jūs varat arī tos apturēt, bet, ja pieņemsiet šādu lēmumu, tas būs pareizs. Līdz ar to 2024. gads jums būs jauns posms romantiskajā sfērā

Vēzis, tevi gaida svarīgi jaunumi ģimenes un mīlestības jomā, beidzot bez šaubām varēsi uzticēties savam partnerim. Labs gads ģimenes dibināšanai vai kopīgas mājas iegādei.

Lauva, tava romantiskā dzīve 2024. gadā atgādinās drošu patvērumu. Idille personīgajās attiecībās jūs ļoti iepriecinās un stiprinās jūsu attiecības, taču vientuļām lauvām un lauvēm jābūt piesardzīgām – martā un aprīlī īpaši pastāv risks sastapties ar dīvainām personībām.

Jaunava, 2024. gads jums varētu būt nozīmīgs romantiskās lietās. Varat arī gaidīt ģimenes papildinājumu, ja vēlaties kļūt par vecākiem.

Svari, šogad ar romantiku būs grūti, jo vēlēsies pārmaiņas, savaldīsi emocijas un pārmaiņas būs ārkārtīgi priecīgas.

Skorpions, jūsu attiecībām nozīmīgākie mēneši būs janvāris un jūlijs, kuru laikā varēsi pieņemt svarīgus lēmumus. Esiet drošs, viņi būs uzticīgi.

Strēlnieks, 2024. gads tev ir sagatavojis daudz pārsteigumu, taču laiks rādīs, vai tie būs nozīmīgi un nozīmīgi. Izbaudi dzīvi un komunikāciju, dodies uz randiņiem, tiem, kuri ir vientuļi, būs iespēja satikt savu dvēseles radinieku.

Mežāzis, 2024. gadā būs brīži, kad vajadzēs cīnīties par savu laimi, nesteidzies nost no roktura, pieņemot svarīgus lēmumus – tikai vēss prāts neļaus tev darīt ko muļķīgu.

Ūdensvīrs, tevi sagaida juteklisku un patīkamu tikšanos pilns gads, tevi netraucēs statusi un citas konvencijas, vienkārši izbaudīsi mīļotā kompāniju

Zivs, tavas mežonīgākās un dziļākās vēlmes attiecībā uz tavu romantisko dzīvi var kļūt par realitāti 2024. gadā, kas ir lielisks gads ļoti maigu un patīkamu attiecību veidošanai ar pretējā dzimuma pārstāvjiem.

             6823ed.jpg5cc2c0.jpg6996d9.jpg

Ir jau pagājis laiks, kopš piedāvājam šo iespēju - veltīt kādam uzmanību un uzsākt attiecības!

Pa šo laiku ir bijuši noteikti mēģinājumi ielūkoties, vienam otram acīs un sirdī. Rakstot saprast ko vēlas, no attiecībām...

Tomēr mēs redzam, ka meklējumi turpinās, lai gan labā ziņa, ka mūsu portāla klienti ir izveidojuši pārus, dzīvo kopā un ir arī nosvinējuši kāzas. Tāpēc nedaudz atgriezīsimies pie tā- kā notiek pāra meklējumi, kas  kuram būtiski un svarīgi. 

Kas gan varbūt labāks, kā zīlēšana ar Taro kārtīm par mīlestību, attiecībām u.c. jautājumiem. Portāla  konsultanti, jums sniegs vērtīgus ieteikumus, padomus:

 • Iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem, izklāsts var būt plašs, bet jūs variet arī izvēlētis jautāt tikai sev būtiskāko.
 • Kas manī patīk vai nepatīk mīļotam vai draugam?
 • Konsultants ieteiks: kā piesaistīt, saņemt pozitīvo enerģiju, ieteiks jūsu krāsu gammu, piemeklēs stilu un rotas:
 • ieteiks/ izvēlēsies, labāko jūsu foto, lai ātrāk spētu atrast "īsto" un piesaistītu vēlamās īpašības partnerī.
 • Iespēja atrast variantus, kā saģērbties pirmajā randiņā, lai atstātu neizdzēšamu iespaidu. spied šeit!
 • Sniegsim ,jums, jebkāda veida ieskatu-  jūsu jautājumā! Palīdzēsim atrast kopsaucēju ar partneri.

Konsultācijas tiešsaistē:

 Droši meklējiet savu dvēseles radinieku, otru pusīti  vai draugu! Mūsu portāls būs priecīgs jums palīdzēt un ļaus sasniegt iecerēto!

 Kad ir vēlme uzzināt, atbildes no Taro kārtīm:

 • Zīlēšana "Vai viņš man šodien piezvanīs?"
 • Zīlēšana "Vai mēs būsim kopā?"
 • Zīlēšana "Kāpēc viņš pazuda?"
 • Zīlēšana "Kāpēc viņš atteicās no mīlestības?"
 • Taro zīlēšana "Kādas jūtas viņam ir pret mani?"
 • Zīlēšana Taro "Kas ir starp mums?"
 • Tiešsaistes zīlēšana “Kādas ir viņa jūtas pret sāncensi?”

      562b92.jpg95d43f.jpg11b00d.jpg
 

 

 

            

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.