«« atgriezties

Ilze Taro (Nebaidies uzsākt ko jaunu, ļaujies kārdinājumam dzīvot, tomēr dr) - Zīlnieks, Tarologs

Valodas:
Sauklis: Esi gatavs atbildēm, aicini čatā!?
Dzīvesvieta: как в бизнесе так и в личной жизни, Latvija

Par ezotēriku:

Mazliet par mani!

Ilze, esmu tarologs, ar Taro kartīm aizraujos un nopietni strādāju jau 10 gadus, esmu iekļauta 100 labāko dziednieku/ekstrasensu grāmatā, sniegusi interviju "Mājas Viesī", un citos laikrakstos, vēl joprojām ticu brīnumiem!

 Ja jums ir radusies problēma ar partnera atvēršanos attiecībās, tad informācija var jums pastāstīt...

 Čakras

e2a114.jpg

 Čakras ir mūsu mentālā (astrālā) ķermeņa enerģētiskie centri. Tās uzkrāj un sadala ķermenī fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo enerģiju. Čakru struktūra būtībā ir nobriedusi karma (bagāža), ko nesam no iepriekšējās iemiesošanās reizes un nesīsim tālāk visu mūžu. Ar čakrām saistītas mūsu personības psihofizioloģiskās īpatnības, potenciālās iespējas, talanti, attiecības ar pasauli un cilvēkiem.

 Tas, kā mēs uztveram sevi, apkārtējo pasauli un notikumus, tas, cik esam veiksmīgi un laimīgi, ir atkarīgs no čakru stāvokļa. Katram vajadzētu pievērst uzmanību to stāvoklim, noskaidrot un novērst defektus, jo no tā lielā mērā ir atkarīga dzīves kvalitāte.

 Kālab mums vajadzīga šī informācija? Tā var palīdzēt saskatīt mūsu apslēptās unikālās spējas un pievērst jaunām, agrāk nepamnītām iespējām. Ja jums ir radusies problēma ar partnera atvēršanos attiecībās, tāda informācija var jums pastāstīt, ko no cilvēka gaidīt, kā arī palīdzēt atrast pareizo pieeju un panākt savstarpēju saprašanos.

 Sāciet ar sevi un tuvajiem cilvēkiem!

 Kā tas „strādā”?

 Čakru diagnostika Georgam (37 gadi).

 Vīrietim raksturīgs spilgti izteikts individuālisms, pašpārliecinātība, gribasspēks. Viņš ir ģimenes cilvēks ar lielām seksuālām iespējām, kas tiek saprātīgi izmantotas. Piemīt mīlestība pret māju, orientācija uz ģimenes vērtībām, patstāvīgums. Seksā pārstāv dominējošo pusi. Partnerē novērtēs sievišķību, atklātību un patiesumu. Sievišķīgi samērā vāja būtne, kam nepieciešams drošs spēcīga vīrieša plecs – viņam ideāla partija, tāda savienība būs gan cieša, gan ilga. Sieviete, kas nepārtraukti apstrīdēs un kritizēs viņa lēmumus un uzsāktās lietas, pazeminās viņa pašvērtējumu, un tad ne tikai attiecībām pienāks gals, bet arī darbā viņam neveiksies un drīz vien sakrāsies vesela gūzma problēmu. Un otrādi, ja Georgam būs piemērota dzīvesbiedre, viņš visu laiku būs iesaistīts dažādos darbos un darīs visu, lai viņa „otrajai pusītei” un vēlāk arī bērniem nekā netrūktu. Viņu nekad neapmierinās sasniegtais. Lai cik noslogots viņš nebūtu, vienmēr izbrīvēs laiku un veltīs uzmanību savai ģimenei.

Informācija, kas mums nepieciešama no jums:

ebd194.jpg

  • Fotogrāfija.
  • Vārds.

  • Vecums.

 Šis pakalpojums paredzēts viena cilvēka čakru diagnosticēšanai.

 Reizē ar šo pakalpojumu mēdz pasūtīt arī:

  •  Kad es sastapšu mīļoto cilvēku?” – šis jautājums saviļņo katru, kas ir joprojām vientuļš un cer satikt savu mīļo. Balstoties uz jūsu enerģētikas stāvokli, noteikšu, kad šis laimīgais brīdis gaidāms jūsu personīgajā dzīvē. Pateikšu, kā ātrāk „pievilkt” dzīvei jums vajadzīgo cilvēku.
  • Jūs baida vientulība? Nezināt, ko iesākt? Iepazīstoties ar jūsu enerģētikas stāvokli, es palīdzēšu jums rast tam izskaidrojumu, tikt galā ar vientulību un virzīt jūsu enerģiju uz tkšanos ar jūsu sapņu cilvēku. Palīdzēšu noskaidrot vientulības cēloni, un jūs novērsīsit šķēršļus, kas stāv laimīgas ģimenes izveidošanas ceļā.

  • Jūs neticat, ka sastapsit mīļoto cilvēku? Jūtaties vīlušies? Esat piedzīvojis šķiršanos no mīļotā cilvēka un diezko neticat, ka iespējama cita tikšanās un jauna mīlestība?

 Šis pakalpojums palīdzēs noskaņoties laimīgai nākotnei un sagatavoties tikšanās brīdim ar citu cilvēku, lai izveidotu harmoniskas attiecības. Pakalpojums palīdzēs atbrīvoties arī no negatīva, kas, iespējams, bija šķiršanās cēlonis.

 Informācija, kas mums nepieciešama no jums:

  •  Lai saņemtu atbildi uz jautājumu „Kad es sastapšu mīļoto cilvēku?”, nepieciešams jūsu vārds un vecums.
  • Ja esi gatavs ar manu palīdzību un talantu strādāt ar tev nozīmīgām situācijām, analizēt notikumus, lai vērstu tos sev par labu kā biznesā tā arī privātajā dzīvē,nāc ielūkojies sava liktens apļa 12 mājās, izzini savas vājās un stiprās puses,izpratīsim kādēļ lietas notiek tā un ne savādāk tieši ar tevi. Uzzini cik perspektīvs un veiksmīgs vai neveiksmīgs tu esi, savos nākotnes plānos saproti uz kuru pusi tev vairāk jāorientējas un kapēc.

Nebaidies uzsākt ko jaunu, ļaujies kārdinājumam dzīvot, tomēr drošības dēļ pajautā, un ieskaties uz kurieni tavas vēlmes aizvedīs.

Veic sākuma reģistrāciju www.your-life-studio.com

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.