Vēstošs, pravietisks sapnis, tu esi neziņā? Aicini konsultantu tiešsaistē un saņem profesionālu, tev domātu sapņa tulkojumu, tūlīt...!spied šeit!

     e3c9dc.jpgc4f12c.jpgffce6f.jpg

YOUR LIFE STUDIO sapņu tulks ir atšķirīgs no klasiskā sapņu skaidrojuma, mēs piedāvājam ielūkoties, un atrast izskaidrojumu: kāpēc cilvēki sapņos redz vienādus simbolus, bet to nozīme katram ir atšķirīga.

Jūs varēsiet ielūkoties: ko par to stāsta sapņa: krāsa, saistībā ar cilvēka stihiju (horoskopa zīmes piederība) un laika stundas kurā nosapņots.

Simboli un zīmes sapnī ir labs veids, kā uzzināt, kas ar jums varētu notikt tuvākajā nākotnē. Bet nevajag visu uztvert pārāk burtiski!

Dažreiz jūsu ķermenis ir vienkārši noguris vai īsi pirms miega jūs redzat kaut ko tādu, par ko domājāt. Nekrītiet panikā pirms laika.

Piemēram: Ja jūsu attiecībās viss norit gludi, tad varat vienkārši aprunāties ar savu puisi un pārrunāt savu pieredzi! Atcerieties, ka sapņi ne vienmēr ir pravietiski.

 Interesanti fakti par sapņiem

 • Visi cilvēki redz sapņus. Pat ja jums šķiet, ka tos neredzat. Tad cilvēks tos vienkārši neatceras.
 • Tikai tie, kas piedzimst akli, neredz sapņus. Viņu sapņi aprobežojas ar ožas, skaņas, taustes, emociju un skaņu tēliem. Tie, kas redzi zaudējuši pēc dzimšanas, redz sapņus tāpat kā visi pārējie.
 • Sapnī mēs redzam tikai tos cilvēkus, ar kuriem esam saskārušies dzīvē. Mēs varam tos nepazīt vai neatcerēties, bet tie ir jau kaut kad redzēti cilvēki.
 •   Piecu minūšu laikā pēc pamošanās cilvēks var atcerēties apmēram pusi no sapnī redzētā. Vēlāk – tikai desmito daļu.
 • Apmēram 12% cilvēku redz tikai melnbaltus sapņus. Starp tiem, kas jaunāki par 25 gadiem, šis procents ir vēl zemāks – 4,4%.
 • To cilvēku skaits, kuri redz krāsainus sapņus, ar katru dienu palielinās. Pētnieki ir pārliecināti, ka tas saistīts ar pāreju no melnbaltās uz krāsu televīziju.
 • Sapņi ir simboliski. Ja jūs par kaut ko neatlaidīgi (vairākkārt) sapņojat, sapnī jums noteikti tiks dota simboliska norāde.
 • Sapņi visbiežāk demonstrē negatīvas, bet ne pozitīvas emocijas.
 • Vispopulārākais emocionālais stāvoklis sapnī ir nemiers (trauksme).
 • Pirmajā acumirklī šķietami haotiska acu kustība sapnī aizņem ap ceturto daļu kopējā sapņa laika.
 • Ārējie faktori var ietekmēt jūsu sapņus. Piemēram, kaimiņa dziedāšana aiz sienas spēj jūs sapnī pārcelt uz koncertzāli.
 • Vīrieši savos sapņos redz ap 70% vīriešu, bet savukārt sievietēm proporcija starp sapnī redzētajiem vīriešiem un sievietēm ir apmēram vienāda.
 • Gandrīz 2/3 cilvēku sapņu motīvu ietekmē pārņem dežavū sajūta.
 • Arī dzīvnieki sapņo.           

c83e2b.jpge5ae32.jpgaaca16.jpg                        

Sapņu interpretācija 

Katra tauta miegu saprot savā veidā. Tātad hinduisti uzskata, ka viņš var būt nākotnes notikumu pareģojums. Pēc viņu versijas, tam, ko viņi redzēja pirms pamošanās, tuvākajā laikā vajadzētu piepildīties, un tas, ko viņi sapņoja nakts pirmajā pusē, piepildīsies gada laikā. 

Saule, uguns, zvaigznes hinduistu vidū ir bagātības simbols; ziedi, tīrs ūdens vai baltas drēbes sola labu, un gaļas ēšana vai saules aptumsums sola sliktu.

Musulmaņi sapņus interpretē ar tiešu analoģiju metodi: attēli, kas izraisa negatīvas asociācijas, norāda uz problēmām un katastrofām, bet pozitīvie, gluži pretēji, liecina par labklājību. Tātad čūska prognozē draudus, bet smaragds - labklājību.

Mūsdienu sapņu izpratne arvien vairāk sakņojas psiholoģijā. Tātad, pēc psihologu domām, izpētot miega saturu, var uzzināt par cilvēka iekšējiem konfliktiem, viņa bailēm un slepenajām vēlmēm. Aiciniet portāla konsultantus, lai jums personīgi iztulko sapņus! spied šeit!

 Par krāsāsu nozīmi sapnī ŪDENS stihijas zīmēm :

VĒZIS, SKORPIONS, ZIVIS, sarkanā krāsa sapnī – vienmēr ļoti slikta zīme.

 Savkārt  uguns stihijas zīmēm – AUNS, LAUVA, STRĒLNIEKS, sarkanā krāsa vienmēr būs ar pretēju nozīmi, laba zīme, kas bieži norādīs uz saistību ar radiniekiem.

Zemes stihijas zīmēm VĒRSIS, JAUNAVA, MEŽĀZIS,  un gaisa stihijas zīmes – DVĪŅI, SVARI, ŪDENSVĪRS, krāsainus sapņus redz daudz retāk.

Krāsas sapnī, katrai  zodiaka zīmei, atbilstoši stihijai, piešķir savu nozīmi, viena un tā pati krāsa vieniem cilvēkiem parādīsies sapnī, kā brīdinājums par sliktām dzīves situācijām, kuras var atsaukties psiholoģiskā plāksnē, turpretim citām stihijas zīmēm, tā pati krāsa būs labvēlīgu notikumu simbols.

Krāsas sapnī470e7d.jpg

SARKANA – labvēlīga uguns un gaisa zīmēm, kas norāda uz kaut ko radniecisku,tā ir atdzimšanas krāsa, tā var parādīties kā asins, sarkani ziedi utt., zemes un ūdenszīmēm tā ir slikta krāsa, ar to saistās slimības, ”netīrība”. Redzēt sarkanu gaļu sapnī ir slikti visām zīmēm: vienām tās draud ar slimību (zemes zīmes ), citām ir kā norāde ” netīrība” ( ūdens zīmes ), gaisa zīmēm tā ir norāde uz apātiju.

DZELTENS, RUDS, ORANŽS, ZELTAINS – šīs krāsas parādās reti, ļoti labi uguns un gaisa zīmēm, kas norāda uz „tīrību” un atbalstu, turpretim zemes un ūdens zīmēm tā norādīs uz meliem (piem. ja ūdens zīmes cilvēks redz rudu suni, tas liecina par draugu nodevību, meliem).

ZAĻA– uguns zīmēm tā simbolizē melus, zaudējumus, pārējām zīmēm tas ir miera simbols, dažos gadījumos ūdens zīmēm zaļa zāle var nozīmēt ienākumus un atbalstu, ja uguns zīmes cilvēks sapnī vizinās pa zaļu zāli, tas nozīmē naudas zaudējums.

ZILS uguns un gaisa zīmēm šī krāsa ir vientulības simbols, redzēt sapnī zilas debesis ir bailes no kaut kā nezināma, zemes un ūdens zīmēm tas ir noslēpumu un pievilcības simbols, ja ūdens zīme redz sapni zilā krāsā, tad tas norāda ka jāuzmanās no savu noslēpumu atklāšanas.

VIOLETS, AVEŅKRĀSA, CERIŅZILS redzama reti, tā simbolizē mīlestību, pievilcību, piesaisti, redzēt sapni violetā krāsā ūdens un zemes zīmēm ir dzīvē baudīt mīlestību un atbalstu, toties gaisa un uguns zīmēm tās sola lielas briesmas.

BALTA, MELNA – arī tāda krāsa tiek uztverta dažādi: atšķirīgām zodiaka stihijas zīmēm. Balta ir laba uguns un gaisa zīmēm, melna – laba ūdens un zemes zīmēm, redzēt sapnī baltu suni: uguns un gaisa zīmēm nozīmēs uzticamu draugu.

Melns suns – neuzticams draugs. Zemes un ūdens zīmēm viss ir otrādi – balts suns neuzticams draugs.

 Biežāk redzamie sapņu simboli:895db3.jpg

 KAĶIS – nozīmē viltību, melus, ļauni nodomi, tomēr gaisa zīmēm tas nozīmē jaunu iepazīšanos ar respektabliem cilvēkiem.

 PUĶES/ZIEDI – šķiršanās un atteikšanās simbols (īpaši grieztie ziedi) . Sarkanas puķes izteikta atvadīšanās, izņēmums ziedi puķupodos, vai arī iestādīti augsnē. Stādīt ziedus – labi, tas ir ieguvuma simbols (vīriešiem tas var nozīmēt bērna dzimšanu, īpaši cilvēkiem kas pieder pie zemes un ūdens stihijas). 

 ZIVIS – ūdens zīmēm – simbolizē slimību, nepatikšanas, sliktas ziņas, uguns un gaisa zīmēm labas ziņas. Sievietēm tas var norādīt uz grūtniecību, pazaudēt zivi ķerot – aborts vai nepiedzims bērns (visi simboli jātulko kopā: zivs ūdenī nozīmē vienu, bet zivs pannā nozīmē citu. Ēst zivi nozīmē slimību visām zivs stihijā dzimušajiem, izņemot uguns tas norādīs uz patīkamu pārsteigumu.

 AUGĻI (āboli, vīnogas) – ēst tos norāda uz asarām, skumjām, emocionālu tukšumu. Jo augļi sulīgāki, jo sliktāk.

 BĒRES – par tām liecina izrauti zobi. Uguns zīmēm zārks ir negaidītu pārsteigumu simbols, tās var būt sliktas, ja zārks ir sarkanā vai melnā krāsā, bet ja zārks ir baltā vai dzeltenā krāsā uguns zīmēm tas vienmēr būs patīkams pārsteigums.

 NAUDA – slikts simbols. Papīra nauda – tukšas tikšanās, sudraba nauda – vilšanās, veltas cerības, vara nauda – uzslava, bet sarkanā krāsā: nauda ir labs simbols.                                                                                    

 SVECES UN SVĒTBILDES – uguns un gaisa zīmēm – attīrīšanās simbols, pārdzīvojuma beigas, pāreja no viena stāvokļa citā, citām zīmēm pacietības, samierināšanās, padevības simbols.

 LIDOJUMS – labi uguns un gaisa zīmēm, pārējām tukšas klapatas, karš, labi uguns un gaisa zīmēm norāda uz pilnām dzīves pārmaiņām.

 SAULE UN ZVAIGZNES – ūdens un zemes zīmēm cerību iznīcināšana, uguns un gaisa zīmēm varenība (redzēt sauli lauvas zīmei – slava).

 ZELTS UN DĀRGAKMEŅI – uguns un gaisa zīmēm tukšuma un nepatiesības simbols, pārējām mācību simbols.91cedc.jpg

 SPOGULIS – ūdens stihijas cilvēkam redzēt tajā savu atspulgu ir brīdinājums, pārējām zīmēm nesaņemt palīdzību grūtā situācijā.

 PIENS, piena produkti – uguns un gaisa zīmēm tas ir atlabšanas simbols, ienākums, zemes un ūdens veltas pūles.

 SPIRTOTIE DZĒRIENI – uguns un gaisa zīmēm agresija, uzbrukums kādam, citām apvainojuma simbols.

 NOGRIEZTI MATI – slikts simbols, norāda uz zaudējumiem, sliktām pārmaiņām, izņemot uguns stihiju – attīrīšanās un pārvērtība.

 MIRONIS – brīdinājums, tas var būt uz laika pārmaiņām, ja mironis ceļās augšā no kapa tas norāda uz gaidāmām katastrofām.

 Sapņu simboli, kad neveicās mīlestībā

Vairāk par attiecībām atradīsiet sadaļā "Virtuālā tējas pauze"

Tomēr atceraties: jau iepriekš rakstīto, svarīgi ir jūsu zodiaka zīmes stihija un krāsa, kas dominē sapnī!

 Spogulis
"Mana gaisma, spogulīt, pasaki man  visu patiesību!" Tas ir sievietes mīļākais atribūts, kas vienmēr ir viņas dzīvē, palīdz justies pārliecinātai un skaistai. Bet ne sapnī. Skatīšanās spogulī sola tikšanos ar postītāju vai sava puiša mīļāko, kurš ar vienu, vētras elpu var sagraut gadu gaitā uzcelto.

 Piespraudes un adatas046d6f5111329eaf104cfeeb81d96396.gif
Rokdarbi ir brīnišķīgs hobijs, bet tikai realitātē. Sapnis ar adatu vai piepraudi: tiek uzskatīts par sliktu, paredzot mīļotā atzīšanos nodevībā. Ja gaidīsit, kad tavs draugs bildinās, visticamāk, jūs nonāksit asarās un nelaimē.
Vai esi iemīlējies puisī? Sapnis ar adatu vai piespraudi var nozīmēt, ka simpātija jūs noraidīs.

 Šķēres
Vai jūs bieži sapņojat par šķērēm vai nažiem? Tas nav labi. Ja sapnī kaut ko sagriežat, tas var nozīmēt neapmierinātību gultā, kas vēlāk pāraugs strīdos un skandālos ar jūsu draugu. Šajā gadījumā  ieteikums: vai nu mēģināt atdzīvināt savu seksuālo dzīvi: vai arī pārtraukt visas saites ar savu pavadoni. Šķēres ir iekšējas bažas par attiecībām, kas pakāpeniski samazināsies.

 Labirints
Labirinti gan dzīvē, gan sapnī vienmēr nozīmē vienu – apjukumu. Vai jūs sapņojat, ka ejat pa labirintu? Varbūt jūs esat apmulsis savās domās un domās par attiecībām. Šajā gadījumā ir vērts krasi mainīt savu domu vektoru uz kaut ko svarīgu tikai jums. Ja sapnī bieži redzat neveiksmīgu un mulsinošu koridoru, tad tā ir zīme, ka jums jārīkojas izlēmīgi.

 Vārnas
Visos laikos vārnas ir bijušas likteņa un nāves vēstnešas. Šie putni kā neviens cits jūt sliktu lietu tuvošanos. Tāpēc, ja tavā sapnī parādījās krauklis, visticamāk, ceļā stāvēs svešinieks un gribēs sev tavu saderināto. Sapnis, kurā vārnas riņķo ap vai tuvu jums, nozīmē nenovēršamu vientulību.

 Saplēsti trauki657f89.jpg
"Uz laimi!" - cilvēki sajūsmā kliedz, kad dzīvē nejauši saplēš traukus. Bet sapnī, kā jau sapratāt, daudz kas jāsaprot savādāk. Sasists trauks: sola salauztu dvēseli neveiksmīgu attiecību dēļ. Sāpes, bailes, asaras, naids - tas viss var notikt reālajā dzīvē, ja sapnī nejauši salaužat tieši: dzeramo trauku. Un maz ticams, ka kaut ko varēs salīmēt kopā.

 Krupis
Gļotainā, šķebinošā būtne ir mājas izpostītājs, kurš grasās pieklauvēt jūsu dzīvē ar nepatīkamām ziņām. Redzēt viņu sapnī nozīmē ātru atdalīšanos no mīļotā. Un visnepatīkamākais ir tas, ka maz ticams, ka viņš pats atzīs nodevībā, visticamāk, to izdarīs krupis.

 Dzeguze
Dzeguzes dziedāšana ir ļoti valdzinoša un skaista, taču tikai sapnī tas nozīmē mīļotā zaudēšana.

 Ja bezdelīga nozīmē laimi un labklājību ģimenē, tad ar dzeguzi viss ir pavisam savādāk. Tāpēc šī mānīgā putna redzēšana zemapziņas līmenī var tikt pielīdzināta atdalīšanai un jaunam dzīves posmam.

 

 Sapņu stundas905c70ee1856389c30f1187922a98675.gif

 Sapņi kas piepildās tiek nosapņoti pirms saules lēkta – naktī no pl. 2.00 - 3.00 īpaši, ja cilvēks pamostas tulīt pēc redzētā, tas ir kā realitātes apliecinājums.

 Pēc pilnmēness redzētie sapņi var piepildīties ilgā laika periodā.

 Pirms pilnmēness nosapņotie sapņi piepildās īstermiņa.

 Būtu jāņem vērā: katra cilvēka nosapņotā sapņa piepildīšanās termiņš ir ļoti individuāls, atbilstoši tikai viņam.

 Tukši sapņi rādās pirms saulrieta, tāpēc gulēt šajā laikā nav ieteicams, jo tas ir laiks, kad ar cilvēku mēdz runāt eņģeļi.

 Dienā labāk gulēt no pl. 12.00 – 18.00 .

Stundu pirms pusdienas laika sapnis liecina par brīdinājumu.

Redzēt sapni uzreiz pēc saules lēkta norāda, ka redzētais notikums ir saistīts ar viņa tuviniekiem vai draugiem.

Sapnis no ceturtdienas uz piektdienu.

Piektdienas sapņiem visbiežāk ir turpinājums reālajā dzīvē, tāpēc tos mēdz dēvēt par pravietiskiem. Tāpēc ir svarīgi pēc iespējas detalizētāk atcerēties nakts redzamību pēc pamošanās un pareizi interpretēt redzētās pazīmes. Tie palīdzēs atvērt noslēpuma plīvuru pār gaidāmajām dzīves pārmaiņām.

Ko nozīmē sapņi no ceturtdienas uz piektdienu?

     Tiek uzskatīts, ka tieši šajā naktī nosapņotais ir zīmīgs un vērts, lai to izzinātu.

Astroloģijā katru nedēļas dienu patronizē noteikta planēta. Piektdien šī ir Venera. Šī ir senās Romas auglības, miesīgās mīlestības, skaistuma, vēlmju dieviete. Tāpēc sapņi no ceturtdienas līdz piektdienai ir saistīti ar mīlestības un draudzības sfēru, ir saistīti ar cilvēka sajūtām, pieredzi un vaļaspriekiem.

Mūsu tālie priekšgājēji pievērsa uzmanību arī piektdienas nakts sapņiem. Šajā laika periodā mēs esam īpaši cieši saistīti ar astrālo pasauli, kas palīdz mums saskatīt caur nosapņotajiem simboliem: iespējamos notikumus nākotnē. Tāpēc piektdienas nakts sapņi tiek uzskatīti par pravietiskiem.

 Kā es varu saprast, ka man bija pravietisks sapnis?dc0092.jpg
Visbiežāk pravietiski sapņi nāk naktī no ceturtdienas uz piektdienu, no svētdienas uz pirmdienu, piektdien, 13. datumā, kā arī pilnmēness vai aptumsuma dienās. Kā likums, šādi sapņi ir ļoti reāli.

Nemēģiniet nekavējoties analizēt notikumus, kas notika sapnī. Daudz svarīgākas būs sajūtas, ar kurām tu pamodies. Ja sapnis bija pravietisks, emocijas būs spēcīgas. Tas varētu būt prieks, skumjas, bailes vai kaut kas cits. Turklāt parasti pēc pravietiskiem sapņiem nav vēlēšanās tos kādam pārstāstīt.

Varat arī pievērst uzmanību laika periodam, ko redzējāt sapnī. Tiek uzskatīts, ka sapņi var paredzēt nākotni pat divus gadus iepriekš. Tāpat mēģiniet atcerēties detaļas. Pravietiskajos sapņos bieži ir vīzijas, simboli un balsis.

Ja jums bija sapņa pareģojums, tad, visticamāk, jūs to labi un ilgi atcerēsities. Bet paturiet prātā, ka ne visus atcerētos sapņus var uzskatīt par pravietiskiem.

Visvairāk pārbaudītais veids, kā noteikt šādu sapni, protams, ir notikumi realitātē. Precīzi noteikt, vai sapnis bija pravietisks vai nē, ir iespējams tikai pēc tam, kad notikumi tajā atkārtojas patiesībā. Vai arī jautāt čatā kādam no portāla ekstrasensiem: konsultantiem. lai saņemtu informāciju, kura jums ir jāzin!spied šeit!

Brīdinājuma sapņi4f4886.jpg
Šis ir visizplatītākais pravietisko sapņu veids. Kā norāda nosaukums, tas brīdina par dažādiem šķēršļiem. Tomēr, ja pēc kāda svarīga lēmuma jūs sapņojat par sarkaniem karogiem vai ko līdzīgu, tas ne vienmēr nozīmē, ka jums vajadzētu padoties. Varbūt sapnis vienkārši norāda uz lietām, no kurām vajadzētu izvairīties, lai viss izdotos labi. Tiek uzskatīts, ka mēs paši esam sava likteņa saimnieki, tāpēc varam to mainīt. Šāds sapnis nenozīmē, ka jums vajadzētu atteikties no sava lēmuma, tas tikai parāda iespējamo notikumu iznākumu, kuru jūs varat ietekmēt.

     Izšķirošie sapņi

Tas ir sapņu nosaukums, kurā jūs esat izvēles priekšā un galu galā to veicat. Šādos brīžos zemapziņa strādā, lai pieņemtu lēmumus un, iespējams, tādā veidā pasaka pareizo atbildi uz jautājumu, par kuru jūs daudz domājat.   

Vadošie sapņi

Par šādu sapni var uzskatīt, piemēram, sapni, kurā noteikta balss liek sekot noteiktam virzienam. Tiek uzskatīts, ka šādā veidā Visums sniedz jums pravietisku vēstījumu. Tomēr arī viņam nevajadzētu akli uzticēties. Ja mēs runājam par jums svarīgu lēmumu, padomājiet un pārvērtējiet visus par un pret.

Papildus iepriekšminētajam ir arī citi pravietisku sapņu veidi. 

Piemēram, gaišdzirdīgs, kad skaidri saproti, ko sapnī vēlas pateikt kāda balss.39483e.jpg

Empātisks, kas izraisa spēcīgas jūtas, bet nevar saprast, kas un kam tās ir adresētas. Kad miruši cilvēki mēģina nodot kādu svarīgu ziņu caur sapni un citiem.

Kam ir pravietiski sapņi?

Senatnē tika uzskatīts, ka šādus sapņus redz tikai tie, kas saistīti ar garīgām praksēm vai reliģiju. Tiek apgalvots, ka šādā veidā augstākie spēki nodod svētu informāciju saviem uzticamajiem pārstāvjiem, lai tie dalītos tajā ar citiem.

Tomēr tagad radošiem un pilnīgi parastiem cilvēkiem, kuri par kaut ko ļoti uztraucas, ir liela iespēja redzēt šādu sapni. Tie, kas tic citpasaules spēkiem, pat ķeras pie mākslīgi izraisītiem pravietiskiem sapņiem - viņi cenšas izvēlēties pareizo datumu un noskaņoties, lai paredzētu savu nākotni.

Informāciju sagatavoja:

Zīlēt online: your-life-studio.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.