Kāršu izklāsts par nosapņoto"Taro sapnis" !
spied šeit!

Tas spēs pastāstīt par to kā, kādā veidā sapnis var Jūs skart. Kā labāk rīkoties un kāds būs rezultāts notikumiem, ko redzējāt sapnī.

53843f.jpg

YOUR LIFE STUDIO sapņu tulks ir atšķirīgs no klasiskā sapņu skaidrojuma, mēs piedāvājam ielūkoties, un atrast izskaidrojumu kāpēc cilvēki sapņos redz vienādus simbolus, bet to nozīme katram ir atšķirīga. Jūs varēsiet ielūkoties ko par to stāsta nosapņotā krāsa, saistībā ar cilvēka stihiju (horoskopa zīmes piederība), laika stunda, kurā sapnis redzēts.

 Interesanti fakti par sapņiem

 •  Visi cilvēki redz sapņus. Pat ja jums šķiet, ka tos neredzat. Tad cilvēks tos vienkārši neatceras.
 • Tikai tie, kas piedzimst akli, neredz sapņus. Viņu sapņi aprobežojas ar ožas, skaņas, taustes, emociju un skaņu tēliem. Tie, kas redzi zaudējuši pēc dzimšanas, redz sapņus tāpat kā visi pārējie.
 • Sapnī mēs redzam tikai tos cilvēkus, ar kuriem esam saskārušies dzīvē. Mēs varam tos nepazīt vai neatcerēties, bet tie ir jau kaut kad redzēti cilvēki.
 • Piecu minūšu laikā pēc pamošanās cilvēks var atcerēties apmēram pusi no sapnī redzētā. Vēlāk – tikai desmito daļu.
 • Apmēram 12% cilvēku redz tikai melnbaltus sapņus. Starp tiem, kas jaunāki par 25 gadiem, šis procents ir vēl zemāks – 4,4%.
 • To cilvēku skaits, kuri redz krāsainus sapņus, ar katru dienu palielinās. Pētnieki ir pārliecināti, ka tas saistīts ar pāreju no melnbaltās uz krāsu televīziju.
 • Sapņi ir simboliski. Ja jūs par kaut ko neatlaidīgi (vairākkārt) sapņojat, sapnī jums noteikti tiks dota simboliska norāde.
 • Sapņi visbiežāk demonstrē negatīvas, bet ne pozitīvas emocijas.
 • Vispopulārākais emocionālais stāvoklis sapnī ir nemiers (trauksme).
 • Pirmajā acumirklī šķietami haotiska acu kustība sapnī aizņem ap ceturto daļu kopējā sapņa laika.
 • Ārējie faktori var ietekmēt jūsu sapņus. Piemēram, kaimiņa dziedāšana aiz sienas spēj jūs sapnī pārcelt uz koncertzāli.
 • Vīrieši savos sapņos redz ap 70% vīriešu, bet savukārt sievietēm proporcija starp sapnī redzētajiem vīriešiem un sievietēm ir apmēram vienāda.
 • Gandrīz 2/3 cilvēku sapņu motīvu ietekmē pārņem dežavū sajūta.
 • Arī dzīvnieki sapņo.912989.jpg

Sapņu interpretācija

Katra tauta miegu saprot savā veidā. Tātad hinduisti uzskata, ka viņš var būt nākotnes notikumu pareģojums. Pēc viņu versijas, tam, ko viņi redzēja pirms pamošanās, tuvākajā laikā vajadzētu piepildīties, un tas, ko viņi sapņoja nakts pirmajā pusē, piepildīsies gada laikā. Saule, uguns, zvaigznes hinduistu vidū ir bagātības simbols; ziedi, tīrs ūdens vai baltas drēbes sola labu, un gaļas ēšana vai saules aptumsums sola sliktu.

Musulmaņi sapņus interpretē ar tiešu analoģiju metodi: attēli, kas izraisa negatīvas asociācijas, norāda uz problēmām un katastrofām, bet pozitīvie, gluži pretēji, liecina par labklājību. Tātad čūska prognozē draudus, bet smaragds - labklājību.

Mūsdienu sapņu izpratne arvien vairāk sakņojas psiholoģijā. Tātad, pēc psihologu domām, izpētot miega saturu, var uzzināt par cilvēka iekšējiem konfliktiem, viņa bailēm un slepenajām vēlmēm. Aicināt portāla zīlniekus-konsultantus, lai jums personīgi iztulko sapņus!  zīlēt online  

 

Par krāsām, nosapņotām ūdens stihijas zīmēm :

VĒZIS, SKORPIONS, ZIVS, sarkanā krāsa sapnī – vienmēr ļoti slikta zīme.

 Savkārt  uguns stihijas zīmēm – AUNS, LAUVA, STRĒLNIEKS, sarkanā krāsa vienmēr būs ar pretēju nozīmi, laba zīme, kas bieži norādīs uz saistību ar radiniekiem.

Zemes stihijas zīmēm VĒRSIS, JAUNAVA, MEŽĀZIS,  un gaisa stihijas zīmes – DVĪŅI, SVARI, ŪDENSVĪRS, krāsainus sapņus redz daudz retāk. Krāsas sapnī, katrai  zodiaka zīmei, atbilstoši stihijai, piešķir savu nozīmi, viena un tā pati krāsa vieniem cilvēkiem parādīsies sapnī, kā brīdinājums par sliktām dzīves situācijām, kuras var atsauksies psiholoģiskā plāksnē, turpretim citām stihijas zīmēm, tā pati krāsa būs labvēlīgu notikumu simbols.

Krāsas sapnī

SARKANA – labvēlīga uguns un gaisa zīmēm, kas norāda uz kaut ko radniecisku,tā ir atdzimšanas krāsa, tā var parādīties kā asins, sarkani ziedi utt., zemes un ūdenszīmēm tā ir slikta krāsa, ar to saistās slimības, ”netīrība”. Redzēt sarkanu gaļu sapnī ir slikti visām zīmēm: vienām tās draud ar slimību (zemes zīmes ), citām ir kā norāde ” netīrība” ( ūdens zīmes ), gaisa zīmēm tā ir norāde uz apātiju.

DZELTENS, RUDS, ORANŽS, ZELTAINS – šīs krāsas parādās reti, ļoti labi uguns un gaisa zīmēm, kas norāda uz „tīrību” un atbalstu, turpretim zemes un ūdens zīmēm tā norādīs uz meliem (piem. ja ūdens zīmes cilvēks redz rudu suni, tas liecina par draugu nodevību, meliem).

ZAĻĀ – uguns zīmēm tā simbolizē melus, zaudējumus, pārējām zīmēm tas ir miera simbols, dažos gadījumos ūdens zīmēm zaļa zāle var nozīmēt ienākumus un atbalstu, ja uguns zīmes cilvēks sapnī vizinās pa zaļu zāli, tas nozīmē naudas zaudējums.

ZILS tumši/gaiši – uguns un gaisa zīmēm šī krāsa ir vientulības simbols, redzēt sapnī zilas debesis ir bailes no kaut kā nezināma, zemes un ūdens zīmēm tas ir noslēpumu un pievilcības simbols, ja ūdens zīme redz sapni zilā krāsā, tad tas norāda ka jāuzmanās no savu noslēpumu atklāšanas.

VIOLETS, AVEŅKRĀSA, CERIŅZILS – redzama reti, tā simbolizē mīlestību, pievilcību, piesaisti, redzēt sapni violetā krāsā ūdens un zemes zīmēm ir dzīvē baudīt mīlestību un atbalstu, toties gaisa un uguns zīmēm tās sola lielas briesmas.

BALTA, MELNA – arī tāda krāsa tiek uztverta dažādi atšķirīgām stihijas zīmēm. Balta ir laba uguns un gaisa zīmēm, melna – laba ūdens un zemes zīmēm, redzēt sapnī baltu suni uguns un gaisa zīmēm nozīmēs uzticamu draugu. Melns suns – neuzticams draugs. Zemes un ūdens zīmēm viss ir otrādi – balts suns neuzticams draugs.

 zīlēt online  


Biežāk redzamie sapņu simboli14ad49df43eecc65182b76cf4d02db8a.gif

 KAĶIS – nozīmē viltību, melus, ļauni nodomi, tomēr gaisa zīmēm tas nozīmē jaunu iepazīšanos ar respektabliem cilvēkiem.

 PUĶES/ZIEDI – šķiršanās un atteikšanās simbols (īpaši grieztie ziedi) . Sarkanas puķes izteikta atvadīšanās, izņēmums ziedi puķupodos, vai arī iestādīti augsnē. Stādīt ziedus – labi, tas ir ieguvuma simbols (vīriešiem tas var nozīmēt bērna dzimšanu, īpaši cilvēkiem kas pieder pie zemes un ūdens stihijas). 

 ZIVIS – ūdens zīmēm – simbolizē slimību, nepatikšanas, sliktas ziņas, uguns un gaisa zīmēm labas ziņas. Sievietēm tas var norādīt uz grūtniecību, pazaudēt zivi ķerot – aborts vai nepiedzims bērns (visi simboli jātulko kopā: zivs ūdenī nozīmē vienu, bet zivs pannā nozīmē citu. Ēst zivi nozīmē slimību visām zivs stihijā dzimušajiem, izņemot uguns tas norādīs uz patīkamu pārsteigumu.

 AUGĻI (āboli, vīnogas) – ēst tos norāda uz asarām, skumjām, emocionālu tukšumu. Jo augļi sulīgāki, jo sliktāk.

 BĒRES – par tām liecina izrauti zobi. Uguns zīmēm zārks ir negaidītu pārsteigumu simbols, tās var būt sliktas, ja zārks ir sarkanā vai melnā krāsā, bet ja zārks ir baltā vai dzeltenā krāsā uguns zīmēm tas vienmēr būs patīkams pārsteigums.

 NAUDA – slikts simbols. Papīra nauda – tukšas tikšanās, sudraba nauda – vilšanās, veltas cerības, vara nauda – uzslava, bet sarkana nauda – ir labs simbols.                                                                                    

 SVECES UN SVĒTBILDES – uguns un gaisa zīmēm – attīrīšanās simbols, pārdzīvojuma beigas, pāreja no viena stāvokļa citā, citām zīmēm pacietības, samierināšanās, padevības simbols.

 LIDOJUMS – labi uguns un gaisa zīmēm, pārējām tukšas klapatas, karš, labi uguns un gaisa zīmēm norāda uz pilnām dzīves pārmaiņām.

 SAULE UN ZVAIGZNES – ūdens un zemes zīmēm cerību iznīcināšana, uguns un gaisa zīmēm varenība (redzēt sauli lauvas zīmei – slava).

 ZELTS UN DĀRGAKMEŅI – uguns un gaisa zīmēm tukšuma un nepatiesības simbols, pārējām mācību simbols.

 SPOGULIS – ūdens stihijas cilvēkam redzēt tajā savu atspulgu ir brīdinājums, pārējām zīmēm nesaņemt palīdzību grūtā situācijā.

 PIENS, piena produkti – uguns un gaisa zīmēm tas ir atlabšanas simbols, ienākums, zemes un ūdens veltas pūles.

 SPIRTOTIE DZĒRIENI – uguns un gaisa zīmēm agresija, uzbrukums kādam, citām apvainojuma simbols.

 NOGRIEZTI MATI – slikts simbols, norāda uz zaudējumiem, sliktām pārmaiņām, izņemot uguns stihiju – attīrīšanās un pārvērtība.

 MIRONIS – brīdinājums, tas var būt uz laika pārmaiņām, ja mironis ceļās augšā no kapa tas norāda uz gaidāmām katastrofām.

 Sapņu stundas905c70ee1856389c30f1187922a98675.gif

 Sapņi kas piepildās tiek nosapņoti pirms saules lēkta – naktī no pl. 2.00 -3.00 īpaši, ja cilvēks pamostas tulīt pēc redzētā, tas ir kā realitātes apliecinājums.

 Pēc pilnmēness redzētie sapņi var piepildīties ilgā laika periodā.

Pirms pilnmēness nosapņotie sapņi piepildās īstermiņa.

 Tomēr katra cilvēka nosapņotā sapņa piepildīšanās termiņš ir ļoti individuāls, atbilstoši tikai viņam .

 Tukši sapņi rādās pirms saulrieta, tāpēc gulēt šajā laikā nav ieteicams, jo tas ir laiks, kad ar cilvēku mēdz runāt eņģeļi.

 Dienā labāk gulēt no pl. 12.00 – 18.00 .

 Stundu pirms pusdienas laika sapnis liecina par brīdinājumu.

 Redzēt sapni uzreiz pēc saules lēkta norāda, ka redzētais notikums ir saistīts ar viņa tuviniekiem vai draugiem.

Sapnis no ceturtdienas uz piektdienu.

Piektdienas sapņiem visbiežāk ir turpinājums reālajā dzīvē, tāpēc tos mēdz dēvēt par pravietiskiem. Tāpēc ir svarīgi pēc iespējas detalizētāk atcerēties nakts redzamību pēc pamošanās un pareizi interpretēt redzētās pazīmes. Tie palīdzēs atvērt noslēpuma plīvuru pār gaidāmajām dzīves pārmaiņām.

Ko nozīmē sapņi no ceturtdienas uz piektdienu?

Astroloģijā katru nedēļas dienu patronizē noteikta planēta. Piektdien šī ir Venera. Šī ir senās Romas auglības, miesīgās mīlestības, skaistuma, vēlmju dieviete. Tāpēc sapņi no ceturtdienas līdz piektdienai ir saistīti ar mīlestības un draudzības sfēru, ir saistīti ar cilvēka sajūtām, pieredzi un vaļaspriekiem.

Mūsu tālie priekšgājēji pievērsa uzmanību šim piektdienas sapņu īpašībai. Šajā periodā mēs esam īpaši cieši saistīti ar astrālo pasauli, kas palīdz mums saskatīt latenti iespējamos notikumus nākotnē. Tāpēc piektdienas nakts sapņi tiek uzskatīti par pravietiskiem. 
zīlēt online  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.