«« atgriezties

Silvija iekļauta "100 dziednieki Latvijā"grāmatā (Citreiz jāpadomā kas svarīgāks mērķis vai tava rīcība) - Dziednieks, Zīlnieks, Ekstrasenss, Tarologs, Astrologs

Valodas:
Sauklis: Viens tu nevari visu...
Dzīvesvieta: Mīlestībai tāpat kā ziediem smarža mēdz būt ļoti atsķirīga, citreiz rūgtais var izrādīties saldais un otrādi!

Par ezotēriku:

 Eksperte Silvija Zobena:

 Esmu astroloģe, tarologs un dziedniece. Es prognozēju nākotni. Sniedzu konsultācijas jautājumos, kas skar mīlestību, biznesu, savstarpējo atbilstību, bērnus, karjeru, veselību, pārcelšanos, kā arī atbilstošas dienas izvēli svarīgiem notikumiem. Es veicu situāciju analīzi un palīdzu izvēlēties visoptimālāko risinājumu. Esmu pārliecināta, ka izeja atrodama vienmēr. Tāpēc aiciniet čatā, rakstiet vēstules, un viss notiks! Man ir vairāk kā 30 gadu ilga pieredze.

 Uzdodiet savu jautājumu, un mēs kopā meklēsim atbildi, lai ienestu jūsu dzīvē harmoniju. Neskatoties uz izpildes ātrumu un atbilžu īsumu, atbilde tomēr ir individuāla un paredz jūsu natālās(dzimšanas) kartes sastādīšanu.

 Jautājumus varat uzdot par jebkuru jūs interesējošo jomu: attiecības ar bērniem, vecākiem, kolēģiem, par naudu, mīlestību, mācībām, braucieniem.Visbiežāk konsultācijās tiek uzdoti tādi jautājumi:

  • Kāpēc man visu laiku ir naudas problēmas?
  • Kāpēc mani visu laiku nomoka vainas apziņa?

  • Kāpēc es nekādi nevaru uzsākt nodarboties ar sportu?

  • Kāpēc man neveicas mīlestībā?

 Atbildes piemērs

 Jautājums:

 Vai man vajag nākammēnes pirkt automašīnu no paziņas?

 Atbilde:

 Nē, es kā astroloģe iesaku jums atturēties no mašīnas iegādes tuvāko triju mēnešu laikā. Prognozē šai laika periodā vērojami saspringti aspekti, kas norāda, ka šai laikā jums būs jāveic lieli materiālo līdzekļu papildieguldījumi transporta līdzeklī. Tas nozīmē, ka pēc pirkuma veikšanas atklāsies kādi apslēpti defekti. Balstoties uz jūsu karti, šai mašīnai ir problēmas ar elektrības vadiem (lukturi, pagriezienu rādītāji, salona apgaismojuma ierīces, skaņu sistēmas, signalizācija, vējstiklu tīrītāji utt.). Šis saraksts var būt ļoti garš, jo mūsdienu mašīnās elektronikai ir ļoti svarīga loma un tā ir savdabīga automobiļa nervu sistēma. Nesteidzieties, rūpīgi pārbaudiet mašīnas stāvokli un elektrības vadus. Automašīnas pirkums – nopietna lieta, kas prasa vērienīgus materiālos līdzekļus. Lai jums veicas!

 Informācija, kas man nepieciešama no jums:

 Īss, precīzi formulēts jautājums.

  1. Jūsu dati: dzimšanas laiks (ja tas ir zināms), datums, gads un dzimšanas vieta.

  2. Jūsu pašreizējā dzīvesvieta.

kustiga svece sievietes roka.gif

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.