9536bc.jpg498646.jpg3e9f3c.jpg

  Es gribētu zināt, kāpēc zvaigznes spīd...Iespējams, lai agrāk vai vēlāk ikviens varētu atkal atrast savu..."

Antuāns de Sent-Ekziperī.
"Mazais princis".                                       

Ko zvaigznes gatavo 2024. gada jūlijā?
 
Jūlija valdnieks, Vēža zīme, sola uzmanību mājas, ģimenes, aizsardzības un drošības jautājumiem. 
Taču daudz šķēršļu sagādās Saules un Veneras konflikti ar Plutonu un Marsa satikšanās ar Urānu mēneša vidū. Kādos jautājumos un kad jābūt uzmanīgākam? Lasi prognozē!
 • Vēža zīmes ietekme, kurā lielāko mēneša daļu atrodas Saule, aktualizēs gan ģimenes, gan dzimtenes, gan pievēršanās pagātnei jautājumus. Tāpat Vēža zīme ir atbildīga par māju, šī vārda plašā un šaurā nozīmē. 2024. gada jūlija stiprās puses saistās ar Vēža zīmei raksturīgo dinamikas un attīstības talantu.  Tāpēc mēneša enerģijas atbalstīs tos, kuri ir gatavi rīkoties elastīgi un prot pielāgoties mainīgajiem apstākļiem.
Līdz 11. jūlijam Venera virzīsies pa Vēža zīmi, kas nosaka noskaņojumu nopietnām attiecībām, uzmanībai ģimenei un mīļajiem. Vēža zīme ir ļoti emocionāla, visu ņem pie sirds.  Tāpēc, lai tiktu galā ar emocijām, izdevīgi būs plānot atvaļinājumu pie ūdens. Tā var būt jūra, ezers, upe, dīķis vai pat skaista strūklaka jūsu iecienītākajā parkā.
 • Vēža zīme tiek uzskatīta par “naudas zīmi” tās īpašās spējas piesaistīt bagātību dēļ, tāpēc mēnesis var būt sākumpunkts ļoti ienesīgu un interesantu projektu uzsākšanai.  Un, nonākusi Lauvas zīmē, tās mājvietā, no 22. jūlija Saule mums dos iespēju skaidrāk paust savu individualitāti. 
Kas palīdzēs tikt galā ar nenoteiktību, ko pievienos Neptūns, kas retrogrādā kustībā nonāk jau 2. jūlijā.  Viss mēnesis prasīs apziņu un koncentrēšanos uz saviem uzdevumiem un mērķiem.

                   IETEIKUMI LAIKA POSMAM NO 2024.GADA 1.JŪLIJA LĪDZ 15.JŪLIJAM

Jūlija pirmā nedēļa var ienest skaidrību attiecībās un naudas lietās. Taču no 2. līdz 4. jūlijam pastiprinās konfliktsituācijas, kas var kļūt par mušu tavu plānu veiksmīgā attīstībā. Jau 6. jūlijā ,  sestdien, pie mums būs jauns mēness Vēzī, un šī ir lieliska iespēja padomāt par to, ko varētu uzlabot komunikācijā ar mīļajiem, savās mājās vai drošības jautājumos.

 • Jūlija pirmās puses beigās var veidoties situācijas un gadījumi, kas prasa ātru pieeju un oriģinālus lēmumus. Esi uzmanīgs.   2024. gada 2. jūlijs – Neptūns Zivju zīmē dodas retrogrādā .

Mitoloģijā Neptūns ir jūru un okeānu dievs. Un astroloģijā viņš ir atbildīgs arī par zemestrīcēm, naftu, medikamentiem, intuīciju, iedvesmu, ilūzijām, sapņiem, ideāliem un fantāzijām.

 • Virzoties atpakaļ, Neptūns piešķirs dzīvei neskaidrību un var izraisīt uztveres un informācijas izkropļojumus. Tāpēc svarīgu uzdevumu un projektu veikšanai būs nepieciešama pacietība un rūpīgāka plānošana.
 • Neptūna retrogrādās kustības laikā īpaši labvēlīgi ir iesaistīties pašattīstībā, lai noturētos uz pareizā kursa.   2024. gada 2. jūlijs — Merkurs pāriet Lauvas zīmē līdz 26. jūlijam.
 • Lauvas zīmē Merkurs atrodas Saules teritorijā, kas ienes skaidrību komunikācijas, komunikācijas, starpniecības sfērā. Šajā periodā cilvēki informāciju uztver ar lielu interesi un ar vēl lielāku interesi to nodod tālāk citiem. Šis ir labs laiks ikvienam, kas saistīts ar radošumu, kā arī reklāmai.  
No 2024. gada 2. līdz 4. jūlijam – Venera trijniekā ar Saturnu, Merkurs opozīcijā ar Plutonu. Šajā periodā konflikti palielinās. Var saasināties biznesa problēmas, kas izpaužas viedokļu sadursmē un savstarpējās pretenzijās.
 • Nevar izslēgt intrigas, apmelojumus un viltojumus. Pastāv arī aprīkojuma atteices iespēja. Jums nevajadzētu doties garos ceļojumos, apmeklēt noziedzībai pakļautas zonas, iesaistīties sarunās ar aizdomīgām personām vai reaģēt uz provokācijām. …
 • 2024. gada 6. jūlijs – jauns mēness Vēža zīmē. Jaunā mēness fāzes atslēgas vārdi: sāc ar tīru lapu, plāns, sapnis. Jauns mēness vēzī ir laiks, kas saistīts ar mājām un ģimeni. Padomājiet par to, vai pavadījāt pietiekami daudz laika ar saviem mīļajiem, ieplānojiet tikšanās un sarunas. Vēža zīme asociējas arī ar mājām un drošības sajūtu. Padomājiet par to, ko jūs varat uzlabot savā mājā nākamajā Mēness mēnesī. Šis ir labs laiks, lai pielietotu fen šui zināšanas. Vēža gādīgā enerģija ļauj iziet pasaulē un sasniegt izvirzītos mērķus, tāpēc šis ir piemērots brīdis, lai pārskatītu savus mērķus un plānotu jaunus soļus.  
 • No 2024. gada 7. jūlija līdz 9. jūlijam – Venēras sektīls Urāns, Merkura sekstīls Jupiters. Šajā periodā var rasties jaunas idejas un perspektīvas to īstenošanai vai esošā biznesa paplašināšanai. Šis ir piemērots brīdis līgumu slēgšanai, tie solās būt veiksmīgi un ilglaicīgi. Šajā laikā var rasties izredzes atrast ārzemju partnerus, un ceļojumi uz ārzemēm ir labvēlīgi.  
 • 2024. gada 11. jūlijs — Venera pāriet Lauvas zīmē līdz 5. augustam. Šajā laikā cilvēki mēdz sevi emocionāli apliecināt. Viņi kļūst īpaši jutīgi pret viņiem adresētām uzmanības un uzslavām. Labs laiks mākslas cilvēkiem un slaveniem cilvēkiem.
 • Labvēlīga prezentāciju, izstāžu rīkošanai, savu māksliniecisko spēju vai sasniegumu demonstrēšanai lietišķās amatniecības jomā.   
 • No 2024. gada 11. jūlija līdz 13. jūlijam - Venera opozīcijā Plutonam, precīzs aspekts 12. jūlijā. Šajā periodā ir nepieciešams kontrolēt emocijas, jo jebkurš pārpratums vai nelaimes gadījums var izraisīt konfliktu.
 • Mūsdienās var rasties jautājumi par alimentiem, mantojumu un citām problēmām, kas bieži vien ir saistītas ar finansēm. Nevajag pieņemt lēmumus svarīgās lietās, uzsākt jaunus projektus, vest sarunas, slēgt sadarbības līgumus, labāk izvairīties no jebkādiem finanšu darījumiem un darījumiem ar līdzekļiem.
 • No 2024. gada 14. jūlija līdz 17. jūlijam - Marss savienojumā ar Urānu, precīzs aspekts. Šajās dienās var rasties situācijas un gadījumi, kas prasa ātru pieeju un oriģinālus lēmumus. Nāk jaunas idejas, tiek atrasti veidi, kā atrisināt noteiktas problēmas, mainās noteikumi un norādījumi. Tomēr arī aprīkojums var prasīt uzmanību, uz ceļa jābūt uzmanīgiem. Pieaug konfliktsituāciju iespējamība, esiet uzmanīgi.
 
SVARĪGI DATUMI NO 2024. GADA 16. LĪDZ 31. JŪLIJAM
Mēneša otrās puses sākumā palielinās negadījumu, traumu un konfliktsituāciju risks. Tāpēc esiet uzmanīgi. Taču šajā laikā tev var ienākt prātā arī jaunas interesantas idejas. 21. jūlijā, svētdien, mēs redzēsim stingru pilnmēnesi Mežāzī. Tas var ienest jūsu dzīvē tēmas, kas saistītas ar sociālo piepildījumu, darbu un karjeru. Kaut kas, kas tika nolikts jūnijā, var likt par sevi manīt. Tuvojoties mēneša beigām, biznesā, kas saistīts ar Merkura pāriešanu Jaunavas zīmē un gatavošanos pārejai uz retrogrādo kustību augusta sākumā, var būt bremzēšanās.  

 • No 2024. gada 17. jūlija līdz 19. jūlijam – Saule atrodas sekstilā ar Urānu, precīzs aspekts 18. jūlijā  Šis periods palīdzēs atklāt talantus , kurus iepriekš novērtēji par zemu vai nepamanīji. Ir interese par visu jauno un oriģinālo. Ja vēlējies pārvarēt kādus iekšējus ierobežojumus savā dzīvē, šis ir tieši brīdis, kad to var izdarīt viegli un labvēlīgi. Taču šajā periodā palielinās arī traumu un konfliktsituāciju iespējamība. Esi uzmanīgs.  
 •  2024. gada 20. jūlijs — Marss pārvietojas Dvīņu zīmē līdz 4. septembrim. Dvīņu zīmē Marss viesojas pie Merkura, Gaisa stihijā. Šajā periodā biznesā sajutīsiet kustību. Uzsākt ko jaunu būs vieglāk nekā parasti, projekti virzās ātri bez aizķeršanās. Labs periods mācībām. Labvēlīgs laiks komandējumiem un sarunām.  
 • 2024. gada 21. jūlijs - pilnmēness Mežāža zīmē. Atslēgas vārdi šai Mēness fāzei: rezultāti, piedošana, pateicība. Šis ir laiks, lai novērtētu un ļautos, atstājot pagātni aiz muguras. Šis ir nopietnības un atbildības laiks.  Uzdodiet sev šādus jautājumus: vai esmu bijis pārāk sauss un ambiciozs, kaitējot sev un saviem mīļajiem? Vai esat saglabājis līdzsvaru starp darbu un personīgo dzīvi? Vai esmu plānojis savu dzīvi pietiekami vai pārāk daudz?  Atrodi līdzsvaru starp atpūtu un darbu, darbu un mājām. Pierakstiet savu piedošanas sarakstu par pagājušo Mēness mēnesi un sadedziniet to.  
 • No 2024. gada 20. līdz 23. jūlijam – Marss trijniekā ar Plutonu, Merkurs kvadrātā ar Urānu, Saule trijniekā ar Neptūnu. Darba kārtībā var parādīties uzdevumi, kuriem nepieciešama tūlītēja iejaukšanās un izlēmīga rīcība. Iespējams neparedzēts pavērsiens lietās, ziņas, kas maina priekšstatu, kas izveidojies par kādu. Iespējama aprīkojuma, transporta bojājums, piegāžu kavēšanās, tikšanās vai brauciena traucējumi. Esiet piesardzīgs, nepieņemiet lēmumus steigā.  
 • 2024. gada 22. jūlijs — Saule pāriet Lauvas zīmē plkst. 10:44 pēc Maskavas laika. Līdz ar Saules pāreju Lauvas zīmē mūsu dzīvē parādās lielāka skaidrība un iespējas spilgti izpausties.  Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks parādīties un piešķirt savai dzīvei krāsu. Šajā laikā palielinās efektivitāte un ambīcijas. Cilvēki kļūst spēcīgāki, izteiktāki un pārliecinošāki. Īpaši veiksmīgi šajā periodā ir zinātnieki, skolotāji, militārpersonas, kriminologi, detektīvi, ierēdņi un politiķi. Spekulācijas, biržas darījumi un kapitālieguldījumi var būt veiksmīgi.
 • No 2024. gada 22. jūlija līdz 28. jūlijam — Saule ir opozīcijā ar Plutonu, sekstilis pret Marsu. Šajā periodā jūs varat justies enerģiskāks un aktīvāks. Var šķist, ka jūsu rokās darbs rit pilnā sparā. Labs laiks sportam, projektiem un ar sacensību jomu saistītiem jautājumiem. Īpaši panākumi gaida uzņēmumus, kurus vada spilgta, neparasta personība - cilvēks, kuram visi ne tikai pakļaujas, bet arī ciena viņu.
 • 2024. gada 26. jūlijs – Merkurs pāriet Jaunavas zīmē līdz 15. augustam. Tā ir spēcīga Merkura pozīcija, tāpēc atbalstu saņem viss, kas saistīts ar runu, intelektuālām un starpniecības aktivitātēm. Tomēr Jaunava ir Zemes zīme, tāpēc tajā Merkurs mūs nosaka nevis ātrumu, bet gan pamatīgumu. Labvēlīgs laiks inventarizācijai, lietu sakārtošanai, visādām pārbaudēm un smalkas tehnikas precizēšanai. Tas ir, jebkuram darbam, kas prasa nosvērtību, pacietību, neatlaidību un pastiprinātu uzmanību.
 Lai jums lielisks mēnesis! Miers un labestība! …
 
                9c7999.jpg48ea1e.jpg
 
Saskaņā ar ķīniešu kalendāru 2024. gada jūlijs ir Kazas mēnesis, kas sākas sestajā dienā.
 • Kas šajā mēnesī gaidāms? Par ko lidojošās zvaigznes jums pastāstīs jūlijā? Kā atrast labākos sektorus mājā Kazas mēnesī? Par to un daudz ko citu lasiet prognozē.
 • Jūlijs simbolizē Xiaoshu perioda sākumu, vairs nav tik karsts laiks Vārds “shu” tulkojumā no ķīniešu valodas nozīmē “siltums, karstums”, taču kopš seniem laikiem tika uzskatīts, ka šajā periodā laikapstākļi nebija gada karstākie.
Tāpēc sezona tiek saukta par “zemu karstumu”, ieteic, ka šajā periodā ir lietderīgi lietas, drēbes žāvēt saulē. . No tikko novāktajiem kviešiem tiek pagatavoti milti, un tiek gatavotas dažādas plātsmaizes, nūdeles un citi ēdieni, kurus dala ar kaimiņiem, tuviem draugiem un ģimeni.
 • Vēlams savā uzturā iekļaut medu un zaļos zirnīšus, kāpostus. Baltās (metāla) kazas mēnesim raksturīgi: divi elementi. Metāls - juvelierizstrādājumu metāls, kas ir smalks, elegants un pievilcīgs. Zeme, augsne ir auglīga augsne, kas satur daudz minerālu, kas ir ideāli piemērota lauksaimniecībai.
 • Tomēr Kazas mēnesī augsne ir ļoti sausa.
Metāla kazas mēnesī labi nodibināt sakarus un kontaktus, meklēt veidus, kā izcelties no pūļa, strādāt ar informāciju, pievēršot uzmanību detaļām. Ja esat dzimis Kazas mēnesī: tas nozīmē, ka jūlijā biežāk sastapsiet labus, izpalīdzīgus cilvēkus, kuri ir gatavi palīdzēt, neatkarīgi no tā, vai tev šobrīd ir veiksmes vai neveiksmes periods.
 • Ja jūsu  zīme ir Vērsis un  gada zīme Suns, tad līdz ar Kazas mēneša iestāšanos jums jābūt uzmanīgākam. Labāk aicināt konsultantu čatā un noskaidrot no kā tieši būtu jāuzmanās. Vērsis un Suns, nepatikšanas kas skars : Kazas mēnesī, kad var rasties apstākļi, kas liedz sasniegt mērķi no jums neatkarīgu iemeslu dēļ.
 • Tiem, kuri šos “dzīvniekus” atrod savā dzimšanas kartē, vajadzētu būt uzmanīgākiem uz ceļa, rūpēties par savu veselību un nepārēsties. Nodarbojies ar pašattīstību, meditāciju un vairāk staigāt.
  spied šeit!
2024. gada jūlijā, ja esi dzimis Vērša gadā, iesaku līdzi nēsāt kādu Zirga figūriņu vai tēlu, tas palīdzēs harmonizēt Tev mēneša enerģijas.
 • Tiem, kas dzimuši Pērtiķa  gadā vai dienā, Mīlestības burvis nāk jūlijā, apveltot jūs ar šarmu un pievilcību, kas palīdzēs gan personīgajās, gan biznesa attiecībās.
SVARĪGIE METĀLA KAZAS MĒNEŠA DATUMI
 •  Ipaša piesardzība, tai skaitā nav piemēroti svarīgu lietu uzsākšanai - 9., 12., 17., 21., 24., 29. jūlijs un 2024. gada 2., 5. augusts. Šajās dienās nevajadzētu sākt svarīgas lietas. Iespējamas kļūdas, šķēršļi un plānošanas traucējumi. Tāpat šīs dienas nav piemērotas lielai aktivitātei.
 • Slimību dienas, Slimību Zvaigznes dienas - 2024. gada 14., 17., 29. jūlijs un 6. augusts. Šajās dienās nav ieteicams apmeklēt slimus cilvēkus.
 •  2024. gada 6. augusts. Nav piemērots lietām, kurām vajadzētu veicināt izaugsmi un attīstību, jo sezonas enerģija ir izsmelta. Jums nevajadzētu sākt jaunu projektu, parakstīt līgumu vai spēlēt kāzas.
 • Zemes periods: no 2024. gada 18. jūlija līdz 6. augustam. Neplānojiet šim periodam lietas, no kurām sagaidāt ātrus rezultātus, jo lietas virzīsies lēnām un var likties, ka ir diezgan grūti kaut ko virzīt uz priekšu. Izmantojiet veiksmes rituālus, lai paātrinātu savu plānu īstenošanu.  spied šeit!
 2024. gada 14. un 26. jūlijs (izņemot Gaiļa gadā dzimušos) – piemērots jebkuram biznesam, no kura gaidāms pozitīvs rezultāts – saderināšanās, kāzas, biznesa uzsākšana, pārvākšanās, būvniecība, ceļojumi, uzsākot ārstēšanu.
 • 2024. gada 10., 22. jūlijs un 3. augusts (izņemot Čūskas gadā dzimušos) – piemērots ilgstoša procesa vai notikumu uzsākšanai, no kuriem gribas gūt paliekošu efektu. Nav piemērots ceļojumu uzsākšanai, pārcelšanās uz jaunu māju vai īstermiņa projektiem.
* Lūdzam ņemt vērā, ka norādītie datumi ir nosacīti labvēlīgi, jo sagatavoti, neņemot vērā saistību ar konkrētu horoskopu un situāciju. Svarīgu lietu plānošanai (kāzas, uzņēmuma atvēršana, pārvākšanās u.c.) iesakām meklēt individuālu konsultāciju portālā.
spied šeit!

Vēlmju rituāls ir īsts instruments veiksmes piesaistīšanai mūsu dzīvē. Pateicoties tā veikšanai, sapņi piepildās daudzās dzīves jomās. Protams, ja izmanto efektīvu rituāla tehniku. 
 
140722.jpgdf1ef5.jpg5725f3.jpg
Laika posmā 01. Maijs 2024 – 14 Maijs 2025 Jupiters (Guru) atrodas Vērša (Vrišabha) zvaigznājā. Jupitera tranzīti ir nozīmīgi, jo viņš vienā zvaigznājā atrodas apmēram gadu. Laiks kad jūsu vēlmes spēj piepildīties un tās var tikt spēcinātas ar meditāciju, rituāliem...
..
 2024. gada maijs ir Čūskas mēnesis, kas sāksies 5. datumā.
 •  Kuram paveiksies Čūskas mēnesī, un kuram jābūt uzmanīgākam?
5. maijā sākas Lapsas sezona –  Sākot ar Lapsas sezonu, pēc tradicionālās ķīniešu medicīnas speciālistu domām, “karstums viegli salauž garu” un “viegli iekļūst sirdī”. Tādējādi šajā laikā cilvēkiem vajadzētu pievērst uzmanību savam garīgajam līdzsvaram un lietot sirdi stiprinošus līdzekļus.
 •  Ja jūsu dzimšanas kartē ir Tīģeris un Pērtiķis, tad Čūskas mēnesī jums ir svarīgi būt uzmanīgiem. Fakts ir tāds, ka šīs trīs ķīniešu zodiaka zīmes (tīģeris, čūska un pērtiķis) veido uguns sodu jeb sodu par nemīlestību.
 • Tāpēc var pieaug konfliktu, sadursmju un transporta problēmu risks.
 • Tiem, kas dzimuši Suņa gadā vai dienā, Mīlestības burvis atnāks maijā, apveltot tevi ar šarmu un šarmu, kas palīdzēs gan personīgajās, gan biznesa attiecībās. 
 • Ja esat dzimis Cūkas  gadā, tad jums nepieciešama īpaša piesardzība. Izmantojiet Pērtiķa figūriņu, lai harmonizētu mēneša enerģijas.
ZEMES ČŪKAS MĒNEŠA SVARĪGIE datumi Tie prasa īpašu piesardzību, tostarp nav piemēroti svarīgu lietu uzsākšanai :
 • 2024. gada 10., 11., 16., 22., 23., 28. maijs, 3., 4. un 5. jūnijs. Šajās dienās nevajadzētu sākt svarīgas lietas. Iespējamas kļūdas, šķēršļi un plānošanas traucējumi.
 • Tāpat šīs dienas nav piemērotas lielai aktivitātei.
 • Slimību dienas, Slimību Zvaigznes dienas - 2024. gada 6., 15., 16., 18. un 28. maijs.
Labvēlīgi datumi: – 2024. gada 13. un 25. maijs (izņemot Kazas gadā dzimušos) – piemērots jebkuram biznesam, no kura gaidāms pozitīvs rezultāts – saderināšanās, kāzas, biznesa atvēršana, pārvākšanās, būvniecība, ceļojumi, uzsākot ārstēšanu. Nesāciet tiesvedību. 
 • 2024. gada 9., 21. maijs un 2. jūnijs (izņemot Zaķa gadā dzimušos) – piemērots ilgstoša procesa vai darīšanas uzsākšanai, no kuras gaidāms paliekošs efekts.
 • Neizmantojiet ceļojumu uzsākšanai, pārcelšanās uz jaunu māju vai īstermiņa projektiem. Lūdzam ņemt vērā, ka norādītie datumi ir nosacīti labvēlīgi, jo sagatavoti, neņemot vērā saistību ar konkrētu horoskopu un situāciju.
Svarīgu lietu plānošanai (kāzas, uzņēmuma atvēršana, pārvākšanās u.c.) iesakām saņemt individuālu konsultāciju. 

           7010c9.jpg84faa1.jpgbee17a.jpg

25. marts 2024: Mēness aptumsums Svaru zīmē – harmonijas aptumsums

Emocionāls Mēness aptumsums līdzsvarotos, diplomātiskajos Svaros 5 grādos notiks 2024. gada 25. martā, un tas atspoguļo mūsu vēlmes pēc harmonijas, miera un līdzsvara tēmu, par kuru mēs varēsim pārdomāt, padarot šo brīdi par potenciāli ļoti iedvesmojošu. .

Ietekmes ziņā  25. marta Mēness aptumsums Svaru zīmē ir tik labvēlīgs. Galu galā aptumsumi ir labi zināmi intensīvu notikumu vēstneši. Aptumsums notiek, kad Venera sekstilē Jupiteru un Urānu. Šim aptumsumam ir konstruktīvs potenciāls. Spēja domāt ārpus rāmjiem un atvērts prāts sniegs jums labāku priekšstatu un palīdzēs jums atrast risinājumus, kas iepriekš jums nav izdevies.

Nesteidzieties saukt aptumsumu par "labu" vai "sliktu". Visiem aptumsumiem ir arī otrais cēliens, piemēram, teātra izrādē.

Aptumsums var pēkšņi atnest jaunumus, taču būs vajadzīgas nedēļas, lai saprastu tā patieso nozīmi. Ja jūs jūtaties emocionāli slikti, dēļ aptumsuma, apsveriet, ka, iespējams, pašreizējā situācija izzūd, lai Visums varētu jums sniegt kaut ko labāku. Esiet pacietīgs un saglabājiet savu prātu atvērtu.

Ja aptumsums iekrīt jūsu dzimšanas dienā vai piecu dienu laikā pēc dzimšanas dienas, gads, kas sekos šai konkrētajai dzimšanas dienai, jums būs ļoti svarīgs. Izturieties pret savu uzlecošo zīmi tāpat kā pret savu zodiaka zīmi. Tieirlīdzvērtīgipēcnozīmes.

Jūs varat piedzīvot lielas dzīvesveida izmaiņas vai lielas izmaiņas vienā noteiktā dzīvesdaļā. Tas pats attiecas uz gadījumiem, kad aptumsums iekrīt jūsu augošajā zīmē — jūsu diagrammas pirmajā mājā. Jūsu vecā dzīve tagad var uz visiem laikiem pazust vēsturē, kamēr veidojas jauna.

Veltiet laiku un rīkojieties dažas nedēļas pēc aptumsuma, laikā, kad būs mazāk "aptumsuma putekļu", kas piepildīs gaisu. Vislabāk ir atbildēt uz citu cilvēku ziņojumiem, bet neuzsākt pašam. Citiem vārdiem sakot, labāk ir klausīties un atbildēt, nevis izteikt paziņojumus un ultimātus. Aptumsuma laikā atturieties no jauna sākuma. Ja jums ir jāparaksta dokumenti, mēģiniet pievienot dažas dienas pēc aptumsuma datuma, lai parakstītu, kad jūsu uztvere ir spēcīgāka un asāka.

Svaru Mēness aptumsuma laikā, ir spēcīgs debesu notikums, mums tiek dota brīnišķīga iespēja demonstrēt šo harmonizējošo īpašību. Šis aptumsums nozīmē spēcīgas enerģijas un spēcīgu emociju laiku, padarot to par ideālu laiku, lai risinātu visus neatrisinātos konfliktus un censtos to atrisināt.

 Mēness aptumsuma ietekme pēc zīmju horoskopa mājām, raksturo notikuma sektorus sektorus:

  1. mājā Mēness aptumsums SVARI

Ar emocijām uz naža asmens, ir svarīgi šajā Mēness aptumsumā nereaģēt pārāk daudz.Padomājiet par to, kā pārmērīga emocionāla reakcija uz kāda cilvēka uzvedību pagātnē ir sāpinājusi jūs vai kādu, kuru jūs mīlat, un dariet visu iespējamo, lai nedaudz atdzesētu savu emocionālo stāvokli.

 2. mājā Mēness aptumsuma Jaunava

 Enerģijas 2. mājā saistās ar pārpūles sajūtu un vilšanos finanšu tēmā. Padomājiet par to, kā kāda cita greizsirdība vai skaudība saistībā ar jūsu panākumiem ietekmē jūs. Jūsu darbs bieži ir pārāk grūts un nepateicīgs.Bet saproti, ka tas, ko tu saņem, nav tik svarīgs kā tas, ko tu dod.

 3. mājā Mēness aptumsumus Lauvā

3. mājā raksturo ārkārtējs nemiers un nespēja kontrolēt savas jūtas, kam, iespējams, var būt dramatiski rezultāti.Izmantojiet šo laiku, lai apgūtu meditācijas metodes, kas var palīdzēt nomierināt nervus vai trauksmi.

4. mājā Mēness aptumsums Vēzī

Mēness aptumsums 4. mājā savieno jūsu emocijas ar jūsu īpašumu/nekustamo īpašumu vai ģimenes dzīvi.Pēkšņas ar mājām saistītas problēmas var šķist milzīgas vai var rasties traucējumi remonta dēļ.Atrodi drošu vietu savā sirdī.

 5. mājā  Mēness aptumsums Dvīņos

Šī Mēness aptumsuma enerģija ir viena no drāmām un iracionālām reakcijām, kas saistītas ar mīlestības un attiecību ar bērniem tēmu.Mācieties no pieredzes, kad radījāt vairāk drāmas nekā nepieciešams.Ir pienācis laiks atkāpties un ļaut citiem cilvēkiem uzņemties savu kārtu uzmanības centrā. 

6. mājā Mēness aptumsuma Vērsī

 Enerģija 6. mājā var izraisīt pēkšņu nervu sabrukumu, dēļ pārdzīvotā stresa. Jūs esat uzņēmies pārāk daudz, samocījis savu muguru, un jums ir kaut kas jādara lietas labā. Izmantojiet šo enerģiju atpūtai un aktivitātēm, kas mazina spriedzi.

 7. mājā mēness aptumsums AUNS

Mēness aptumsums jūsu mīlas zonā mēdz radīt emocionālu satricinājumu jūsu attiecībās ar partneri. Šajā laikā ir svarīgi būt godīgam pret savu partneri, jo mēģinājumi izlikties vai papīra pārsegšana tikai pasliktinās situāciju.

Mēness aptumsums  8. mājā  Zivs

Rada drāmu, ko izraisa saspringtas negatīvas sajūtas, piemēram, greizsirdība, rūgtums vai aizvainojums. Jūsu paša nespēja vai atteikšanās piedot rada sekas, un tagad tā nāk virspusē. Lai garīgi augtu, jums jāiemācās piedot un atlaist.

 Mēness  aptumsums 9. mājā  ŪDENSVĪRS

Pamodina dziļus reliģiskus, garīgus, sentimentālus, filozofiskus vai pat politiskus argumentus un debates, sarežģītas jūtas un rezultātus.

Mēness aptumsums  10. mājā MEŽĀZIS

Mēness aptumsuma enerģija jūsu karjeras zonā ir ļoti impulsīva vai pat obsesīva, un tā var likt jums veikt nevajadzīgas impulsīvas darbības darbā, iepriekš nedomājot. Mācieties un augiet, bet atkāpieties atpakaļ, no klints malas. Riskēt nav vērts.

Mēness aptumsums  11. mājā STRĒLNIEKS

Mēness aptumsums 11. namā var uzlikt uz jūsu pleciem visu pasaules smagumu, tostarp dziļas skumjas par visu cilvēci par humanitāriem vai sociālajiem jautājumiem. Izaugsmes atslēga ir iemācīties pārvērst savas skumjas par rakstura spēku.

Mēness aptumsums  12. mājā SKORPIONS

Mēness aptumsums jūsu garīgajā zonā var būt pagrieziena punkts jūsu dzīvē, pat ieskats, apskaidrība, bet bieži vien uz emocionālu satricinājumu rēķina. Noteikti rūpējieties par sevi un dodiet sev laiku pārdomām, ko jūs gatavojaties teikt vai darīt. Tas var izraisīt drāmu. Šajā brīdī ir ārkārtīgi svarīgi saglabāt atvērtu prātu un izvairīties no dogmatisma.

     be7b04.jpg765d2f.jpg6a0eb0.jpg

PROGNOZE 2024. GADA MARTAM – UGUNS TRUŠA MĒNESIM

Saskaņā ar ķīniešu kalendāru 2024. gada marts ir Uguns truša mēnesis, kas sāksies sestajā dienā.

Ko  zvaigznes ir sagatavojušas martā?  

Lūdzu, ņemiet vērā: 6. martā sākas ne tikai jaunais mēnesis, bet arī  “Kukaiņu pamošanās". Kā saka  sakāmvārdi, "pavasara pērkons biedē kukaiņus", "pērkons rūc un viss mostas".

Pirms tam dzīvnieki atrodas ziemas miegā, slēpjas no ziemas aukstā laika, “ierokās zemē , sākoties pavasarim, pavasara pērkons pamodina dzīvniekus, “pēkšņi pamostas”. Tāpēc pavasara sezonā pamostas kukaiņi un laiks kļūst siltāks. Tomēr pavasara siltums nāk pamazām, laiks ir ļoti nestabils.

Tāpēc ir svarīgi ievērot principu “piesegties pavasarī”, proti, nesteigties nomest siltās drēbes un aktīvi doties pastaigās, tomēr labi ir veltīt pietiekami laika miegam un atpūtai. Truša mēneša symbols: degoša   svece, koks, zieds vai krūms, elastīgs, spējīgs mainīties, lai pielāgotos dažādiem apstākļiem.

Ja esat dzimis  gadā (gads, kas beidzas ar 2 vai 3), tad Trusis jums ir labvēlīgs. Tas nozīmē, ka martā biežāk satiksiet labus, izpalīdzīgus cilvēkus, kuri ir gatavi palīdzēt, neatkarīgi no tā, vai tev šobrīd ir veiksmes vai neveiksmes periods.

Piemēram, jūsu projekti un idejas, kas tika iecerētas agrāk, var tikt attīstīti. Ja esiet dzimis Tīģera , Zirga vai Suņa gadā, tad Truša mēnesī jutīsiet, ka esi kļuvis burvīgāks un citiem cilvēkiem pievilcīgāks, jo Trusis tev ir persika zieds (mīlestības simbols).  Truša mēnesī būs jāievēro piesardzība tiem, kuru dzimuši ir Žurkas gadā.  Trusis ar Žurku,  šo divu zīmju satikšanās veido nepatikšanas. Ja tas tā ir, kā minēts iepriekš, tad nepatikšanu draudu dēļ jums būs nepieciešama īpaša uzmanība emocijām un jaunām paziņām, kā arī rūpīga un vērīga attieksme esošajās partnerattiecībās.

Gaiļa gadā dzimušajiem arī martā būs jābūt piesardzīgiem, jo ​​Gailis un Trusis atrodas konflikta situācijā. Īpaši 2024. gada 10., 16., 22., 28. martā un 3. aprīlī. Piemēram. Uguns Trusis ir tavā  dzimšanas gada simbols, kaut kas var mainīties ārējā vidē, pasaule mainās – tu reaģē. Pēc mēneša - izmaiņas var skart vecākus, karjeru un darbu, attiecības ar kolēģiem, pēc dienas - personīgo dzīvi.

Lūdzu, ņemiet vērā: ķīniešu kalendārā gads sākas februārī, tādēļ, ja jūs, piemēram, esat dzimis 1974. gada janvārī, tad jūs esat Vērša, nevis Tīģera gadā. Lūdzu, ievērojiet arī citus ieteikumus visa gada garumā. 2024. gada martā, ja esat dzimis Gaiļa gadā, tad jums ir nepieciešama īpaša piesardzība. Izmantojiet Suņa figūriņu, lai harmonizētu mēneša enerģijas. 2024. gada marta moto varētu būt citāts: “Esi uzmanīgs savām domām, tās ir darbību sākums.”

SVARĪGIE UGUNS TRUŠA MĒNEŠA DATUMI

Jāievēro īpaša piesardzība, tai skaitā nav piemēroti svarīgu lietu uzsākšanai - 2024. gada 10., 11., 15., 22., 23., 27. marts un 3., 4. aprīlis. Šajās dienās nevajadzētu sākt svarīgas lietas. Iespējamas kļūdas, šķēršļi un plānošanas traucējumi. Tāpat šīs dienas nav piemērotas lielai aktivitātei.

Slimību dienas, Slimību Zvaigznes dienas - 2024. gada 7., 15., 16., 19., 27. marts. Šajās dienās nav ieteicams apmeklēt slimus cilvēkus.

Norobežoties: 2024. gada 19. marts. Īpaši nepaveicas kāzās, pārcelšanās vai izmaiņas guļamistabā, jo attiecības var nopietni pasliktināties.

Aptumsuma diena: 2024. gada 25. marts. Nav piemērots svarīgu lietu uzsākšanai. Labvēlīgie datumi:  12., 24.marts (izņemot Čūskas gadā dzimušos) - piemērots jebkuram biznesam, no kura gaidāms pozitīvs rezultāts - saderināšanās, kāzas, biznesa atvēršana, pārvākšanās, būvniecība , ceļojumi, ārstēšanas uzsākšana.

Nesāciet tiesvedību. * Lūdzam ņemt vērā, ka norādītie datumi ir nosacīti labvēlīgi, Svarīgu lietu plānošanai (kāzas, uzņēmuma atvēršana, pārvākšanās u.c.) iesakām sarunu tiešaistē : individuālu konsultāciju.  

 Nedaudz pieskaršos skaitlim 03. tāds pēc skaita ir marta mēnesis.

Skaitļa 3 nozīme numeroloģijā

Skaitlis 3 ir viens no intriģējošākajiem un ietekmīgākajiem numeroloģijā. Apzīmējot trīsvienību, skaitlis 3 ir saistīts ar vairākām pozitīvām īpašībām, piemēram, radošumu, komunikāciju un optimismu. Saskaņā ar numeroloģiju skaitli 3 pārvalda planēta Jupiters, kas ir pazīstama kā paplašināšanās, pārpilnības un labklājības planēta. Tāpēc skaitlis 3 bieži tiek saistīts ar bagātību, panākumiem un veiksmi. Turklāt skaitlis 3 ir ļoti daudzpusīgs skaitlis, kas var pielāgoties dažādām situācijām un kontekstiem. 

  969be0.jpg0cabcf.jpg135c16.jpg

Taro klājiens / lasījums: personīgās Karmas iezīmes, katrai zodiaka zīmei  2024.gadā
 
Kāpēc 2024. gads ir karmisks gads

Saskaitot visus 2024. gada skaitļus (2+0+2+4), iegūsit astoņus. Šis skaitlis, ir Saturna un Urāna simbols. Un tā kā pirmā no tām ir karmas planēta, nākamgad pagātnes situācijas atgriezīsies pie cilvēkiem kā spogulī.

"Tā kā šīs planētas cikls ir vidēji 30 gadi, kaut kur ap šo vecumu cilvēki vairāk izjutīssavu karmisko programmu,"
Karmas un taisnīguma gads. Ko tas nozīmē numeroloģijas ziņā?

Nākamais 2024. gads paies zem skaitļa astoņi, ko pavada Saturna enerģijas. Tas nozīmē, ka būs jātiek galā ar emocijām un jāievirza tās veselīgā radošā virzienā, ja tas netiks izdarīts, saprasts: emocijas sāks trakot, un tas var nebeigties ar patīkamāko iznākumu.
 
Zīlēt online: 
spied šeit!
 
Auns

 Gads Aunam būs labvēlīgs, īpaši pēc 30. aprīļa. Auns var izjust krasas pārmaiņas finanšu jomā. Viņiem ļoti labvēlīgs periods mācībām un jaunu zināšanu iegūšanai – īpaši lauksaimniecības, mājturības, finanšu, ēdināšanas jomās. Būs iespēja dzēst parādus, tērēt naudu izpriecām, ērtībām mājoklī, kādai no savām “iegribām”, parādīsies nauda, ​​ko varēs iekrāt vai nolikt malā. Tomēr tas ir paredzēts tikai tiem, kas strādā un iet uz savu mērķi.

 No brīdinājumiem: var būt naudas zaudējumi, jāuzmanās no krāpniekiem, varbūt no pseidogarīgās sfēras un pseidoezotērikas, kas prasīs investīcijas, apšaubāmas investīcijas. Veselības ziņā pievērsiet uzmanību kājām, pēdām, pirkstiem.

 Vērsis

 Pirmajā pusgadā Vērsim vajadzētu būt uzmanīgiem. Jums ir jārūpējas par sevi un nesavainojaties. Neiekļūt parādos un rūpējieties par savu veselību. Tas var būt saistīts ar asinsrites sistēmu, galvu  un apakšējām ekstremitātēm.

 Mums gada pirmajā pusē jābūt uzmanīgiem ar tēriņiem. Centieties neiekļūt parādos, lai nauda, ​​kas nāk gada otrajā pusē, netiek izmantota šo pašu parādu dzēšanai. Un no 2024. gada maija Vērsim atvērsies “laimes vārti”.

 Vēzis

 Brīdinājums par veselību - pievērsiet tam lielu uzmanību un koncentrējieties uz to. Ir iespējams aiziet  pārbaudīt savu ķermeni. Varbūt ir daži slēpti procesi, kurus ir svarīgi atklāt.Vēži var saņemt svētību un atbalstu no saviem priekšniekiem: priekšniekiem, vecākiem radiniekiem, autoritatīviem un veiksmīgiem cilvēkiem.

Tas varētu būt paaugstinājums amatā, augstāk atalgots darbs vai kāda veida palīdzība. Bet tas notiks, pateicoties cilvēka pūlēm - viņa jau veikto darbību rezultātā. Finanšu jomā viņi var saņemt naudu no priekšniekiem - prēmijas, subsīdijas no valsts. Tajā pašā laikā, jābūt uzmanīgiem tērēšanā un saprātīgi ieguldīt naudu. "Astotniekam" nepatīk tērētāji, bet viņi mīl cilvēkus, kuri zina katra santīma vērtību un to neizmet veltīgi.

 Lauva

 Lauvām var būt nesaskaņas personīgo attiecību jomā – gan ar partneri un biznesa partneriem, gan ar draugiem, gan ar kolēģiem.

 Lauvām ieteikums ir censties izvairīties no attiecību "asumiem", neiekulties nepatikšanās un censties uzklausīt tās personas lūgumus, kas izteiks šīs pretenzijas. Mēģiniet neiesaistīties citu cilvēku konfliktos. Nepretendējiet uz citu cilvēku finansēm un līdzekļiem, jo ​​tas var radīt grūtības, tostarp tiesvedību.

 2024. gadā Lauvām savā darbā jāpieliek lielas pūles, un viņu uzmanību nedrīkst novērst sīkas ķildas. Ja attiecībās     ar mīļoto cilvēku rodas grūtības, problēmas var atrisināt konstruktīva dialoga ceļā. Daži pāri nolems šķirties, citi konfliktu ceļā pāries citā līmenī, skaidroja astroloģe.

 Jaunava

 Jaunavām  brīdinājums, gan labs padoms:  nopietni jārūpējas par savu veselību, jāveic izmeklējumi, jādodas pie  ārstiem. 2024. gads ir laiks, kad iespējams atklāt, atrast slimības cēloni un to novērst. Labs un gudrs ārsts viņiem palīdzēs.

 Dažām Jaunavām būs iespēja nomaksāt savus parādus, ja viņiem bija kādi parādi saistībā ar nodokļiem vai bankām - būs iespēja, daži cilvēki, kas palīdzēs to izdarīt. Varbūt [Jaunavas varēs] atbrīvoties no parādiem caur bankrotu, saskaņā ar likumu, caur kādām programmām.

 Jaunavām Var rasties problēmas attiecību jomā – tā var būt attiecību krīze, var rasties nesaskaņas ar partnera ģimeni – tas viss ir atkarīgs no katras Jaunavas. Turklāt ir svarīgi uzmanīties no krāpniekiem un vēlreiz pārbaudīt informāciju. Šogad esiet ļoti uzmanīgi!

 Svari

 Svariem būs veiksmīgs gads, jo viņiem var rasties neparedzēti apstākļi un grūtības, kuras būs jāpārvar. Labā ziņa ir tā, ka viņiem būs iespēja pārvarēt visas šīs grūtības un izkļūt no situācijas vēl gudrākam, veselam un stipram cilvēkam.

 Labs laiks dažādām garīgām praksēm – īpaši tām, kas nav atdalītas no reālās pasaules – praksēm, kas ļauj justies stabilāk materiālajā pasaulē.

 Var būt ienākumi no laulātā, ienākumi no ieguldījumiem, apdrošināšanas saņemšanas vai kāda veida nodokļu atlaides. Tajā pašā laikā jums ir jāpārliecinās, ka nav parādu un nokavējuma naudas, lai nerastos ar likumu saistīti jautājumi. Svari var saskarties ar kādām negaidītām situācijām draugu un paziņu lokā, un viņiem var nākties šķirties no dažiem cilvēkiem. Izturieties pret to kā pret sava veida karmisku situāciju, telpas attīrīšanu.

 Skorpions

 Skorpioniem 2024. gads ir diezgan veiksmīgs, īpaši pēc 30. aprīļa. Iespējamas pozitīvas pārmaiņas biznesā: jaunu  līgumu slēgšana, jauni sadarbības partneri. Uzņēmējdarbības un komunikāciju jomā, saskarsmē ar cilvēkiem un mijiedarbībā ar sabiedrību, strādājot sociālajos tīklos un internetā, viņiem atvērsies “veiksmes portāls”, un parādīsies iespējas, kuras būs jāizmanto. Nāks jauni cilvēki, kuri piedāvās kādas idejas, kas saistītas ar naudas pelnīšanu un paplašināšanos. Jūsu sociālajā lokā būs jauni, interesanti cilvēki, kuri pavērs jaunas iespējas dzīvē.

 Vientuļiem Skorpioniem pēc 30. aprīļa pastāv liela varbūtība satikt topošo vīru vai sievu, iemīlēties, apprecēties un izveidot stipru ģimeni. Ja nodarbojies ar biznesu, tad var būt laba peļņa - un rezultātā - lieli pirkumi, ārzemju braucieni un visādi prieki.

 Strēlnieks

 Strēlniekiem gads būs diezgan darbīgs, īpaši otrā puse, pēc 30. aprīļa. Strēlniekiem būs daudz jāstrādā, tāpēc  pieaugs spriedze. Strēlnieki būs aizņemti, apkārt valdīs liela kņada, iespējami konflikti ar citiem cilvēkiem. Var  parādīties veselības problēmas, kas saistītas ar psihosomatiku un stresu.

 Mēģiniet atpūsties laicīgi, neprovocējiet konfliktus, jo pastāv liela varbūtība, ka tie var izraisīt tiesvedību un uzbrukumu. Vai arī viņi novedīs sevi līdz nervu izsīkumam. Esiet uzmanīgi, strādājiet un pielieciet pūles, taču atcerieties arī atpūsties un atcerieties, ka jums apkārt ir cilvēki, ar kuriem jums jāveido konstruktīvas attiecības. Tāpat esi uzmanīgs ar parādiem, centies neņemt kredītus.

 Mežāzis

 Mežāžiem pirmā puse ir piemērota nekustamā īpašuma iegādei. “Kopumā būs pacēlums emocionālajā sfērā - būs vairāk prieka, enerģijas un spēka sasniegumiem. Darbs ar psihologiem, garīgās un ezotēriskās prakses,” stāstīja astroloģe.

 Gada otrā puse no 1.maija ir ļoti laba investīcijām un jauniem ienesīgiem un radošiem projektiem. Tāpat dažiem Mežāžiem šis ir lielisks laiks bērna piedzimšanai vai informācijas saņemšanai par grūtniecību. Gads būs veiksmīgs cilvēkiem, kas strādā izklaides, radošuma, izglītības, sporta jomā, investīciju kompānijās un ar bērniem.

 Ūdensvīrs

 Ūdensvīriem līdz 1. maijam būs aktīvs laiks: būs daudz kontaktu ar cilvēkiem, būs daudz pārvietošanās un nelieli   braucieni - šajā ziņā veiksies. Ūdensvīram tam pietiks gan enerģijas, gan spēka. Pirmais pusgads ir labs cilvēkiem, kas nodarbojas ar komunikāciju un tirdzniecību.

  Otrais pusgads būs labs nekustamo īpašumu atjaunošanai vai iegādei, dzīves apstākļu uzlabošanai, automašīnas pirkšanai vai pārdošanai. Dzīves uzlabošana mājās. Uz šī fona var uzlaboties arī emocionālais stāvoklis. Tomēr var rasties stress un bažas par finansēm, vai līdzekļi tiek izlietoti pareizi, un nauda var nākt viļņveidīgi. Mēģiniet tērēt naudu saprātīgāk, lai nepaliktu uz nulles, bez perspektīvām,”

 Zivis

 Zivīm šis būs lielas nestabilitātes un neparedzētu apstākļu gads. Zivju dzīvē notiks notikumi un apstākļi, kas liks viņiem domāt, ka viņi situāciju nemaz nekontrolē - tāds “ilūziju gads”.

 Neļaujieties maldināšanai un nemaldiniet nevienu pats, uzmanieties no krāpniekiem, jebkāda veida reibuma, radikālām garīgām un reliģiskām kustībām, lai netiktu ierauts nevienā sektā, piramīdā, neiekļūtu to krāpnieku skavās, kuri pastāv tagad un neesi tāds pats - neaizmirstiet, ka šis ir karmas gads.

 Finansiāli gads Zivīm nebūs īpaši stabils. Taču sakari un sociālās aprindas var paplašināties. Tāpat iespējams palielināt īso braucienu skaitu, parādīsies līdzekļi izklaidei un vaļaspriekiem. “Mēģiniet atpūsties laicīgi, neprovocējiet konfliktus, jo pastāv liela varbūtība, ka tie var izraisīt tiesvedību un uzbrukumu. Vai arī viņi novedīs sevi līdz nervu izsīkumam. Esiet uzmanīgi, strādājiet un pielieciet pūles, taču atcerieties arī atpūsties un atcerieties, ka jums apkārt ir cilvēki, ar kuriem jums jāveido konstruktīvas attiecības. Tāpat esi uzmanīgs ar parādiem, centies neņemt kredītus.

 Vairāk variet uzzināt: aicinot tarologu tiešsaistē spied šeit!
d3d3e2.jpg d43b0b.jpgfa5809.jpg
 
 Svētku reizēs vienmer ir vēlme izdaiļot telpu, tad kāpēc to neizdarīt lai gūtu lielāku veiksmi un aizsardzību: nakamājā 2024.gadā!
Minētos debespušu virzienus var atrast: KOMPASS telefonā!
 
Fen šui astroloģiskā prognoze 2024. gadam, ko raksturo 12 dzīvnieku zīmes.
 
 ŽURKA 1948., 1960., 1972., 1984., 1996., 2008., 2020
                            
VEIKSME AR NEKUSTAMO ĪPAŠUMU UN ZEMI.
 • Meža pūķa gadā Žurkas potenciāls gūt panākumus palielinās, nesot jaunas iespējas karjeras izaugsmei    vai biznesa attīstībai. Jūsu instinkti ir asi un jūs pieņemat saprātīgus lēmumus. Neierobežojiet sevi ar saviem sapņiem un mērķiem.
 • Jūs varēsiet uzlabot savus ienākumus un gūt labu peļņu akciju tirgū. Jums būs lieliskas iespējas iegādāties nekustamo īpašumu un zemi.
 • Nekustamais īpašums un zeme var būt dāvinājuma vai mantojuma veidā. Studentiem sekmes akadēmiski. Sāciet strādāt pie saviem mērķiem, jo ​​viss ir sasniedzams. Pūķa gads ir piemērots laiks, lai liktu pamatus drošai nākotnei. Jaunas investīcijas un biznesa darījumi nesīs daudzsološus rezultātus. Aktivizējiet savu veiksmi savas mājas un biroja ziemeļos.
 • Intervāls starp 352,5 un 7,5 grādiem telpās ir Žurkas zīmes kompasa virziens. Tas ir ziemeļu virziens dzīvoklī vai mājā. Mājas vai biroja ziemeļu daļa ir laimīga cilvēkiem, kas dzimuši Žurkas gadā. Ievietojiet šeit vēlamā dzīvokļa vai mājas, zemes vai biroja fotoattēlu. Noteikti novietojiet pie fotoattēla bagātības simbolus; tie varētu būt zelta stieņi, naudas krupis, naudas kuģis vai naudas koks. Derēs jebkurš naudas simbols, ko jūs saistāt ar bagātību un īpašumtiesībām. Noteikti novietojiet žurkas figūriņu, vēlams zeltu vai apzeltītu.
 • Žurka ir pirmā zodiaka zīme ķīniešu horoskopā. Jūsu dabiskais elements ir ūdens. No 23:00-01:00 ir Žurkas stunda pēc ķīniešu kalendāra, tas ir laimīgs laiks tiem, kas dzimuši Žurkas gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Pūķa un Pērtiķa gados.
VĒRSIS 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021
 
VĒRSIS – SEKO VEIKSMEI
 •  Zaļā Pūķa gads būs piepildīts ar veiksmes enerģiju patronu iegūšanā! Jūsu Debesu zvaigzne ne tikai piesaista īsto cilvēku atbalstu un atzinību, bet tai pievienojas zvaigznes, kas nes uzvaras enerģiju, kas jūs izvirzīs priekšā konkurentiem. Paveras jaunas iespējas, izmanto tās un nebūsi vīlies. Šis ir piemērots gads, lai īstenotu jaunas idejas un virzītos uz priekšu ar visiem lielajiem plāniem. Notveriet šīs labvēlīgās enerģijas, aktivizējot savu sektoru un tādējādi uzlabojiet savu veiksmi.
 • Intervāls starp 22,5 un 37,5 grādiem telpās ir Vērša zīmes kompasa virziens. Tas ir ziemeļaustrumu virziens dzīvoklī vai mājā. Mājas ziemeļaustrumu daļa paveicās Vērša gadā dzimušajiem. Nostipriniet savu virzienu ar Fen Shui simboliem, piemēram, uzliekot šeit uz monētām vērša figūriņu.
 • Simbols var būt gleznas vai figūriņas no māla vai porcelāna, kas attēlo govi vai vērsi. Novietojiet savā sektorā kausus un balvas, savas fotogrāfijas, mentoru vai vēlamo patronu fotogrāfijas.
 • Vērsis ir otrā ķīniešu zodiaka zīme. Jūsu dabiskais elements ir Zeme. No 01:00-03:00 ir Vērša stunda, tas ir laimīgs laiks tiem, kas dzimuši Vērša gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Čūskas un Gaiļa gados.TĪĢERIS 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022
 TĪĢERIS 
 
DRAUDZĪBAS VEIKSME
 • Koka pūķa gadā Tīģerim prieku sagādās ģimene un draugi, gandarījumu – darba dzīve. Draudzības veiksme padarīs jūs par nopietnu konkurentu darbā. Šis ir laiks, kas pārsniegs visas jūsu cerības. Noķer lielu vilni! Draudzības panākumi piesaistīs jūsu dzīvē mentorus un simpātiskus cilvēkus.
 • Pavērsies jaunas mācīšanās iespējas, izmanto tās. Laiks būt drosmīgākam, kad runa ir par savu aizraušanos. Ja kaut kas svarīgs jūsu bukletu sarakstā ir bijis jau ilgu laiku, sāciet veidot konkrētus plānus, kā to sasniegt. Darbā varat paļauties uz priekšnieka un augstāko iestāžu atbalstu. Jebkuri labie darbi, kas veikti 2024. gadā, ir lemti par atlīdzību. Palieliniet savu veiksmi, aktivizējot savu sektoru.
 • Intervāls starp 52,5 un 67,5 grādiem telpās ir Tīģera zīmes kompasa virziens. Šis virziens atbilst telpas ziemeļaustrumu sektoram. Ievietojot tīģera figūriņu nepieciešamajā dzīvokļa daļā, jūs aktivizēsiet šo stūrīti un piesaistīsiet veiksmi savā dzīvē. Noteikti ievietojiet fotoattēlu ar draugiem, ģimeni, priekšnieku. Labākās ir 6 fotogrāfijas. 6 ir tavs laimīgais skaitlis 2024. gadā. Papildiniet savu sektoru ar zelta kalna un putnu attēlu. Kalns ir atbalsta simbols fenšui, putni ir dievu vēstneši, kas nes labas ziņas.
 • Tīģeris ir trešā ķīniešu horoskopa zīme. Koks ir jūsu dabiskais elements. No 03:00-05:00 ir Tīģera stunda, tas ir laimīgs laiks Tīģera gadā dzimušajiem.
 • Izvēlieties par sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Zirga un Suņa gados.
TRUSIS 1951., 1963., 1975., 1987., 1999., 2011., 2023.

TRUSIS – BAGĀTĪBA, Vairāk visa materiālā, kā bija.
 • 2024. gads ir veiksmes gads Trusim, kad jūs pieliekat jebkādas pūles jebko atmaksājas smuki. Karjeras un biznesa izredzes ir labas. Palielināsies ienākumi. Tu lutināsi savus mīļos un tos, par kuriem tu rūpējies. Dodieties uz priekšu un izbaudiet bagātību, slavu, panākumus un laimi, kā arī iespējas, kas palīdzēs nodrošināt gaišu nākotni.
 • Aktivizējiet savu nozari, lai palielinātu bagātības enerģiju. Telpās atstarpe no 82,5 līdz 97,5 grādiem ir Zaķa zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas austrumu sektors. Novietojiet savā sektorā trušu figūriņas - vislabāk piemērotas no koka grebtās figūriņas. Figūras var būt pa pāriem vai arī tā var būt trušu ģimene! Noteikti novietojiet bagātības simbolus, piemēram, naudas koku vai naudas krupi ar monētu.
 • Trusis ir ceturtā ķīniešu zodiaka zīme. Koksne ir Trusim raksturīgs elements. No 05:00-07:00 ir Zaķa stunda, tas ir laimīgs laiks tiem, kas dzimuši Zaķa gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Aitas un Kuiļa gado
 PŪĶIS 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024
 
PŪĶIS – SEVIS PILNVEIDOŠNAS VEIKSME
 • Pūķis jūtas pārliecināts un iedvesmots. Tavā galvā viegli veidojas jaunas idejas, cilvēki labprātāk seko tavam piemēram un tev seko. Uzņemieties iniciatīvu darbā. Jums ir viss, kas nepieciešams, lai izceltos no pūļa.
 • Tie, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbību, izbaudīs lielisku izaugsmes enerģiju. Labs laiks jauniem darījumiem un jaunu partnerattiecību slēgšanai. Tu sāc savu gadu ar svaigu jaunas enerģijas devu! Priekšā ir daudz darba un jāatver daudzas jaunas durvis. Tu jutīsies motivēts, centīsies ātri īstenot visus savus plānus. Noteikti aktivizējiet Dragon sektoru.
 • Telpas no 112,5 līdz 127,5 grādiem telpās ir Pūķa zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas dienvidaustrumu sektors.
 • Ievietojot pūķa attēlu šajā sektorā, jūs veicināsit savu veiksmi un piesaistīsiet bagātību un panākumus. Piemērotas ir pūķa figūriņas, kas izgatavotas no tādiem zemes materiāliem kā māls, porcelāns, kristāls, īpaši nefrīts.
 • Pūķis ir piektā ķīniešu zodiaka zīme. Zeme ir Pūķim raksturīgs elements. No 07:00-09:00 ir Pūķa stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Pūķa gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Pērtiķa un Žurkas gados.
 ČŪSKA 1953., 1965., 1977., 1989., 2001., 2013.

          ČŪSKA – GARĪGUMA VEIKSME
 • 2024. gadā, bruņotai ar prāta skaidrību, asiem instinktiem un spēju ietekmēt citus, Čūskai nebūs problēmu pieņemt labākos lēmumus jūsu vietā un saņemt atbalstu visam, kas jums nepieciešams.
 • Būs daudz vieglāk gūt panākumus. Šķēršļi viegli izkliedēsies, un jebkuri jūsu plāni noritēs gludi. Jums būs paveicies piesaistīt dāsnus labvēļus un mentorus, kas palīdzēs jums atvērt lieliskas durvis. Dariet visu iespējamo, lai tas izdotos! Uztveriet šīs priecīgās vibrācijas ar palielinātu kosmisko enerģiju, aktivizējot savu personīgo sektoru.
 • Atstarpe no 142,5 līdz 157,5 grādiem telpās ir čūskas zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas dienvidaustrumu sektors. Novietojiet čūskas figūriņu savā sektorā. Novieto hotei vai budu, labvēlīgi ir naudas zivs figūriņa - arowana.
 • Čūska ir sestā zīme Ķīnas zodiakā. Uguns ir Čūskas zīmes elements. No 09:00-11:00 ir Čūskas stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Čūskas gadā.Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Gaiļa un Vērša gados       
 ZIRGS 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

 ZIRGS – IESPĒJU realizēšanās veiksme.
 •     Meža pūķa gadā Zirga produktivitāte pieaug un paveras jaunas iespējas. Ieguldītās pūles sniegs jums pelnīto atzinību, nesīs veiksmi karjeras attīstībā tiem no jums, kuri vēlas virzīties uz augšu. Galvenais nav žāvāties un izmantot visas iespējas, ko liktenis tev sniedz. Aktivizējiet savu sektoru, lai pavērtu laimīgas iespējas.
 • Telpas no 172,5 līdz 187,5 grādiem telpās ir zirga zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas dienvidu sektors.
 • Ievietojot savā sektorā Zirga figūriņu, tu aktivizēsi veiksmi mīlestībā un bagātībā. Vislabāk ir piemērotas no koka cirstas zirgu figūriņas (Koks rada uguni).
 • Uguns priekšmets, piemēram, sveces vai kamīns, palīdzēs aktivizēt tavu sektoru, jo Uguns ir tava stihija. Neaizmirstiet nodrošināt sektoram pastāvīgu spilgtu apgaismojumu. Uzlabojiet fenšui savā sektorā ar zirgu attēlu, neaizmirstiet, zirgi ir jāattēlo skrienam, jo ​​tikai tā varat piesaistīt sev daudz veiksmes. Ievietojiet savu fotogrāfiju uz zirga.
 • Zirgs ir septītā ķīniešu zodiaka zīme. Tās stihija ir Uguns. No 11:00-13:00 ir Zirga stunda, tas ir laimīgs laiks Zirga gadā dzimušajiem.
 • Izvēlieties par sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Tīģera un Suņa gados.
 AITA (KAZA) 1955., 1967., 1979., 1991., 2003., 2015.
 
PĀRBAUDĪJUMU UN AUTORITĀTES IEGŪŠANAS VEIKSME
 • Koka Pūķa gadā pastiprinās Kazas pārpilnības un autoritātes vibrācijas, kas izpaudīsies gan palielinātos ienākumos, gan negaidītā veiksmē. Jums ir veiksme, kas palīdzēs jums virzīties uz priekšu. Pārliecināti personīgās autoritātes panākumi paātrinās jūsu virzību uz vēlamo mērķu sasniegšanu.
 • Lieliska veiksme biznesā un panākumi komerciālos centienos jūs gaida visa gada garumā. Šis ir jaunu kontaktu un sakaru gads. Sadarbība noritēs labi, un jaunām aliansēm, kas noslēgtas Pūķa gadā, ir lieliskas izredzes gūt panākumus.
 • Nostipriniet savu personīgo sektoru un gūstiet veiksmi.Intervāls starp 202,5 ​​un 217,5 grādiem iekštelpās ir Aitas (kazas) zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas dienvidrietumu sektors.Veiksmi var stimulēt ar aitas vai kazas figūriņas palīdzību, kas novietota savā sektorā.
 • No Zemes materiāliem - porcelāna, māla, dabīgiem akmeņiem - izgatavotas figūriņas ir vislabāk piemērotas jūsu nozarei.Uguns dzemdē Zemi, un tāpēc Uguns stihija palīdzēs jums aktivizēt dienvidrietumu sektoru. Aizdedziet sveces savā sektorā Aitas (Kazas) stundā. Noteikti ievietojiet savā nozarē bagātības un mīlestības simbolus.Bez mīlestības auras ir grūti gūt panākumus.
 • Mīlestībai - gleznas ar mandarīnu pīlēm, bagātībai - naudas koki, monētas, stieņi, naudas vardes.Aita (kaza) ir astotā ķīniešu zodiaka zīme.
 • Jūsu stihija ir Zeme. No 13:00-15:00 ir Aitas stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Aitas gadā.Izvēlieties par sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Cūkas un Truša gados.
  PĒRTIĶIS 1956., 1968., 1980., 1992., 2004., 2016.
 
  VEIKSME KARJERĀ UN BIZNESĀ
 • Pūķa gadā jūsu veiksme uzlabojas, ļaujot gadu sākt uz ļoti labas nots! Izmantojiet pozitīvās enerģijas priekšrocības, lai paplašinātu savu skatījumu. Pieņemiet jaunus izaicinājumus. Pērtiķim temps kļūst straujāks, solot aktivitātes un progresa piepildītu gadu. Jums nāk jaunas iespējas, un, ja jums tā būs nepieciešama, palīdzība vienmēr būs pieejama. Šis ir atlīdzības gads par ieguldīto darbu citu cilvēku labklājības labā, ir pienācis laiks saņemt atlīdzību. Stiprini savu veiksmes sektoru!
 • Telpas no 232,5 līdz 247,5 grādiem telpās ir Pērtiķa zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas dienvidrietumu sektors.
 • Laimi var aktivizēt, izmantojot savā sektorā novietotu pērtiķa figūriņu. Attiecīgi sudraba, zelta, bronzas un vara figūriņas ir ideāli piemērotas sektoram.
 • Uzlabojiet savu nozari, izmantojot Fen Shui, izvietojot uzvaras simbolus - balvas, kausus, sertifikātus.
 • Pērtiķis ir devītā zīme Ķīnas zodiakā. Jūsu elements ir metāls. No 15:00-17:00 ir jūsu veiksmes stundas.
 • Pērtiķa stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Pērtiķa gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Žurkas un Pūķa gados.
 GAILIS – 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017
         
 GAILIS – LIKTEŅA VEIKSMES
 • Zaļā Pūķa gadā Gaili atbalstīs labi draugi un ģimene. Darbā jums patiks pozitīva draudzība. 2024. gadā uzsāktā biznesa sadarbība būs veiksmīga. Labs laiks, lai veidotu spēcīgas draudzības un stratēģiskas alianses. Jums būs iespēja parādīt savas prasmes, kamēr darba temps palielināsies. Zvaigznes tavā horoskopa sektorā apvienojas, lai radītu labvēlīgu enerģiju, nesot iespējas gūt labākus panākumus.
 • Telpas no 262,5 līdz 277,5 grādiem telpās ir Gaiļa zīmes kompasa virziens. Šim virzienam atbilst telpas rietumu sektors.
 • Ievietojot savā sektorā gaiļa attēlu, jūs piesaistīsit vairāk veiksmes. Piemērotas ir figūriņas no māla, akmens, stikla, porcelāna un metāla. Iekariet kalnu un priežu meža attēlu ar labu perspektīvu vai ceļa un kalnu attēlu. Kalni simbolizē aizsardzību un atbalstu, priedes aizsargā veselību, un ceļš ir jūsu ceļš. Tas ir ceļš, kas tiks attēlots attēlā, tas ir ceļš, kas pavērsies jūsu priekšā. Attēlam nevajadzētu būt modulāram, tas sadala un iznīcina dzīvi. Esi uzmanīgs!
 • Gailis ir desmitā Ķīnas zodiaka zīme. Jūsu elements ir metāls. 17:00-19:00 ir Gaiļa stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Gaiļa gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Čūskas un Vērša gados.
 SUNS 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018
 
 SUNS – ĢIMENES LAIME
 
Pūķa gadā Suns izbaudīs ģimenes laimi. Laiks, kad jūs pastāvīgi biji stresā, ir beidzies. Jebkurš draugu naidīgums iztvaiko. Šis ir laiks, kad pretinieki kļūst par sabiedrotajiem un tiek atjaunotas sabojātās attiecības.
 • Centieties vairāk komunicēt ar cilvēkiem un paplašināt savu kontaktu tīklu, jo Pūķa gadā pie jums atnāks daudzas labas lietas.
 • Atstarpe starp 292,5 un 307,5 ​​grādiem telpās ir suņa zīmes kompasa virziens. Šis virziens atbilst telpas ziemeļrietumu sektoram. Novietojot suņu figūriņas, īpaši no keramikas, jūs aktivizēsit savu sektoru un piesaistīsit veiksmi. Arī metāls spēj aktivizēt sektoru, jo tas ir sektora elements. Ievietojiet ģimenes fotogrāfijas metāla rāmjos, iekariniet ābeļdārza savu simbolu.Suns ir vienpadsmitā ķīniešu zodiaka zīme. Zīmes elements ir Zeme.
 • No 19:00-21:00 ir Suņa stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Suņa gadā.
 • Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem tos, kas dzimuši Zirga un Tīģera gados.
 CŪKA 1959., 1971., 1983., 1995., 2007., 2019.
 
 RADOŠĀ VEIKSME
 
 • Zaļā Pūķa gadā paaugstinās Cūkas enerģijas līmenis, kas ļaus vieglāk aptvert jaunas perspektīvas, kas parādīsies tavā ceļā! Jūsu zvaigžņu kombinācija veicina radošumu un sniedz stimulu jūsu karjeras izredzēm un jūsu biznesa stiprināšanai. Jūs ievērosiet, ka spriedze ap jums mazināsies un jūsu produktivitāte palielināsies.
 • Šis ir piemērots brīdis, lai virzītos uz priekšu ar saviem plāniem.
 • Noteikti stipriniet savu veiksmes enerģiju.
 • Intervāls starp 322,5 un 337,5 grādiem telpās ir cūku zīmes kompasa virziens. Šis virziens atbilst telpas ziemeļrietumu sektoram.Tavā sektorā pie ūdens novietota cūkas figūriņa palīdzēs stimulēt tavu veiksmi. Ūdens pastiprinās efektu, jo tas ir zīmes elements. Jūs varat ievietojiet skaistu vāzi ar ūdeni.
 • Piemēroti būs pakārt attēlu ar kalniem un upi vai ūdenskritumu. Novietojiet fotoattēlu kas uzņemti, uz jūras vai upes fona.Cūka ir divpadsmitā Ķīnas zodiaka zīme. Ūdens ir jūsu zīmes elements.
 • No 21:00-23:00 ir Cūkas stunda, tas ir laimīgs laika posms tiem, kas dzimuši Cūkas gadā.Izvēlieties par saviem sabiedrotajiem Zaķa un Aitas gados dzimušos.

dcedcd.jpge5bcce.jpg7c38f9.jpg

 Lasiet, planētu ietekme 2023.decembrī, ieteikumi, padomi, kas būs noderīgi visām zodiaka zīmēm. Lēnām tuvojās gada noslēgums un ir vērts jau šogad atrast pareizo ceļu un kā mums ir zināms: zvaigznes nemelo!

Planēta Merkurs Mežāzī nozīmē, ka mūsu domāšana un komunikācija būs nopietna, pamatīga, atbildīga un konservatīva. Merkurs Mežāzī palīdz organizēšanā, plānošanā, mērķu noteikšanā un īstenošanā. Merkurs Mežāzī izpelnās cieņu un atzinību gan profesionāli, gan sabiedriski. 

Merkūram Mežāzī ir grūtāk izturēt jaunas lietas, pārmaiņas un kritiku. Arī Merkūram Mežāzī šogad būs retrogrāds periods, kas skars arī nākamo gadu. Merkurs Mežāzī devās retrogrādā 2023. gada 13. decembrī un tāds paliks līdz 2024. gada 1. janvārim. 

Tas nozīmē, ka šis periods var radīt spriedzi, kavēšanos un pārpratumus iepriekš aprakstītajās jomās. Merkurs Mežāzī nozīmē nopietnu, pamatīgu, atbildīgu un konservatīvu domāšanu un runu, taču retrogrādas kustības dēļ šīs īpašības var būt grūtāk apliecināmas. Tāpat retrogrādā periodā var atgriezties pagātnes administratīvie procesi.

Planēta Venera Skorpionā. Venera ieiet Skorpionā 2023. gada 4. decembrī un pāriet līdz 29. decembrim. Šis tranzīts izceļ mīlestības, kaislības, dziļuma un noslēpuma tēmas. Venera Skorpionā mudina mūs uzdrīkstēties dziļi izjust un izdzīvot savas jūtas un nebaidīties parādīt savu kaislīgo pusi.

 Venera Skorpionā arī palielina attiecību intensitāti, piederību, lojalitāti un pieķeršanos, bet arī greizsirdību, manipulācijas un atriebību. Venera Skorpionā arī stiprina seksuālo pievilcību un meklē fizisku un garīgu savienību.

 Planēta Neptūns iegriežas tieši astroloģiskajā Zivju zīmē. Šīs virziena maiņas nozīmē, ka planēta, skatoties no Zemes, šķiet, kustas tajā pašā virzienā kā Saules sistēmas plakne, nevis pretējā virzienā kā atpakaļgaitas kustības laikā. 

Neptūna tieša kustība var ietekmēt mūsu ticību, mūsu dzīves garīgo daļu, mūsu sapņus, mūsu iztēli, mūsu intuīciju, mūsu empātiju, piedošanu, izšķīšanu un mūsu gatavību upurēties. Neptūna pārvēršanās tiešā kustībā var palīdzēt mums skaidrāk saskatīt realitāti un mūs nemaldināt ilūzijas, meli, vilšanās, atkarības, haoss, apjukums, bailes vai nepamatota vainas apziņa. Neptūns, pārvēršoties tiešā kustībā, dod mums iespēju vairs netaustīties pilnīgā tumsā, bet virzīties uz priekšu daudz vieglāk.

Jauns mēness 2023. gada 13. decembrī atradīsies Strēlnieka zīmē. Jauns mēness nes jaunu sākumu un svaigu enerģiju, un Strēlnieks simbolizē drosmi un godīgumu. Šis periods ir lielisks, lai ieviestu jaunas idejas, veidotu jaunas attiecības un paskatītos uz lietām no cita skatu punkta. Jauns mēness Strēlnieka zīmē mudina redzēt plašāku ainu un drosmīgi spert soļus pretī savām vēlmēm.

Vēlam, lai katrs spētu atrast ne tikai ceļu, bet arī nokļūе galamērķī!

Decembris  cilvēkiem ar paaugstinātu jūtību, var atstāt ietekmi uz pašsajūtu:

Mēneša pirmā spēcīgā magnētiskā vētra gaidāma 3.-6.decembrī. Tā jauda būs 6 punkti no 3. līdz 5. un 4 punkti no 6. datuma.

Nākamā vājāka magnētiskā vētra ar 4 balles jaudu gaidāma 12.-13.decembrī.

Mēneša beigās 21.-23.decembrim tiek prognozēta trīs dienu magnētiskā vētra. Pirmajā dienā tās jauda būs 5 punkti, pēc tam samazināsies līdz 4.

Visbeidzot, pēdējā vienas dienas vētra ar 5 magnitūdu decembrī notiks 30. decembrī.

Ir svarīgi atcerēties, ka vētras prognoze tik ilgam periodam var mainīties mēneša laikā, jo Saules uzvedību ir grūti paredzēt.

Kādi ir cilvēka simptomi magnētisko vētru laikā?

Cilvēki, kuri ir jutīgi pret laikapstākļiem, bieži var izteikt sūdzības par sliktu pašsajūtu dienās, kad ir palielināta saules aktivitāte. Visbiežāk par vētru negatīvo ietekmi ziņo grūtnieces, vecāka gadagājuma cilvēki un cilvēki ar hroniskām slimībām.

Visbiežāk sastopamie magnētiskās vētras simptomi ir: reibonis;galvassāpes; slikta dūša; muskuļu un locītavu sāpes; sāpes vēderā; augsts asinsspiediens; karstumi; miegainība; hronisku slimību saasināšanās.
Lielākā daļa cilvēku viegli pārdzīvo magnētiskās vētras viegli un bez negatīviem simptomiem.

Kā pasargāt sevi no magnētiskajām vētrām

Lai magnētiskā vētra tev pārietu viegli un bez manāmām sekām uz veselību, bīstamos datumos ievēro veselīga dzīvesveida noteikumus.

 •  Ierobežojiet: ceptu, pikantu, treknu ēdienu, kā arī alkohola, kafijas un cigarešu patēriņu. Ēdiet vairāk dārzeņu, augļu, garšaugu un zivju.
 • Cenšaties no savas dzīves izslēgt stresa avotus, nepiedalieties konfliktos.   
 • Regulāri vēdiniet istabu, īpaši pirms gulētiešanas.   
 • Pavadiet vairāk laika ārā.
 • Palieliniet savu fizisko aktivitāti ( pastaigas).
 • Pirms gulētiešanas veiciet kontrasta dušu.   
 • Ejiet gulēt katru vakaru vienā un tajā pašā laikā.

Ja magnētisko vētru laikā jūsu veselība ir būtiski pasliktinājusies, ieteicams apmeklēt ārstu.

                      c5c081.jpgdcca5a.jpg8aef05.jpg

 Decembris ir gaidīšana un ticība, par spīti visam... Tā ir līdzdalība brīnumā, vijole, kas skan ar vienu, vienīgu stīgu kaut kur dziļi sirdī...
Ilgi gaidītais baltums. Tīrība. Svaigums. Nevainība. Sapņu maigums...

Sniegbalts, pārsējs sāpēm un bailēm... pārsēji dvēseles brūcēm... Jauna šķautne vienkāršu prieku izpratnei... Mūžīgās cilvēciskās vērtības...
 
Prognoze visām zodiaka zīmēm decembrī
 
Auns
21.marts – 19.aprīlis

Visticamāk, visus fundamentālos jautājumus atrisināt neizdosies, taču tomēr ir vērts mēģināt un nesēdēt dīkā. Svarīga informācija, visticamāk, nonāks līdz jums mēneša vidū. Pastāv iespēja, ka jums nāksies runāt publiski. Un tas ir labi, jūsu individualitāte var izgaismoties. Bet neapstājieties pie tā, jo priekšā ir jauni pievilcīgi apvāršņi. Ceļojumi, tāli un tuvi būs veiksmīgi.
 
Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Šomēnes jaunas lietas, projekti un priekšlikumi pienāks laikā. Jūs sajutīsiet pārmaiņu vēju. Būs iespēja uzlabot savu sociālo statusu. Otrdienās nevajadzētu pieņemt svarīgu lēmumu vienam. Ceturtdienās būtu labi piedot vecās pārmetumus un domāt par jaunām lietām. Svētdienās negaidīts draugu apciemojums var tevi pilnībā satraukt.
 
Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Jūs pavadīsiet laiku ērtā, intīmā vidē ar patīkamiem cilvēkiem. Jūsu plāni pamazām sāk piepildīties. Darbs jūs atalgos ar stabilu atalgojumu un ērtu grafiku. Ar savu enerģiju un aktivitāti jūs varat nostiprināt savas pozīcijas. Sagaidiet patīkamas pārmaiņas personīgajā dzīvē.
 
Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs
 Centies būt maigāks nekā parasti, īpaši attiecībās ar mīļajiem. Laiks ir piemērota jaunu projektu uzsākšanai un medicīnisku problēmu risināšanai. Jūsu dzīvē sākas jauns posms; jūsu darbs prasīs pilnīgu atdevi un visu jums piederošo zināšanu pielietošanu. Bet jūs gaida karjeras izaugsme. Piektdienās tavi redzētie sapņi var piepildīties.
 
Lauva
23. jūlijs – 22. augusts

Centieties neaizmirst par saviem pienākumiem un neuzkrājiet aktuālās lietas. Esiet smalks, neizraisiet aizkaitinājumu no saviem mīļajiem. Nav vēlams bāzt degunu citu cilvēku lietās, labāk vispirms tikt galā ar savām daudzajām problēmām.  Karjeras jautājumi tiks atrisināti veiksmīgi, bez kavēšanās. Esi uzmanīgs un uzmanīgs ar lietišķajiem papīriem un līgumu un darījumu noformēšanu. Velti savu laiku pasīvai atpūtai.
 
Jaunava
23. augusts – 22. septembris

Šķiet, ka jūs pirms neilga laika pieņēmāt svarīgu lēmumu, un tas jau pozitīvi ietekmē jūsu dzīvi. Laiks, kas jūs iepriecinās ar lietišķu tikšanos vai veiksmīgu interviju. Atsakies no tukšām sarunām un nevajadzīgām lietām. Plānot var izrādīties ir bezjēdzīgi, rīkojieties atkarībā no apstākļiem. Jums vajadzētu pieradināt savu spītību, lai neizraisītu konfliktus ģimenē.
 
Svari
23. septembris – 22. oktobris

Darbā, lai arī kādas pūles tu pieliktu, būtiskas pārmaiņas vēl nav gaidāmas. Bet, neskatoties uz to, jums var būt reāla iespēja kāpt pa karjeras kāpnēm. Variet veiksmīgi atrisināt savas mājokļa problēmas. Labāk nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus attiecībā uz savu personīgo dzīvi. Kaislības virmos ap jums, esiet uzmanīgs.
 
Skorpions
23. oktobris – 21. novembris

Jūsu neatgriezeniskā enerģija neļaus jums nosēdēt uz vietas. Vislabāk darbosies organizatoriskās aktivitātes. Šonedēļ tev būs iespēja jebkurus apstākļus vērst sev par labu. Jūs gaida veiksme un peļņa. Apkārtējie biežāk pamanīs un novērtēs tavas spējas. Tuvāk mēneša nogalei sāksies interesants un daudzsološs periods, kas priecēs ar jaunu draugu parādīšanos.
 
Strēlnieks
22. novembris – 21. decembris

Šonedēļ tev vajadzētu pievērst uzmanību zīmēm, ko liktenis tev sūta. Bet vai tas brīdina jūs par briesmām vai pievērš jūsu uzmanību veiksmīgai apstākļu sakritībai, to varat noskaidrot tikai jūs. Trešdien vēlams atturēties no skarbiem izteikumiem. Piektdien ar galvu ienirsti aktualitātēs, tā izvairīsi no intrigām un tenkām.
 
Mežāzis
22. decembris – 20. janvāris

Tavs laiks ir pienācis, ir pienācis laiks atcerēties savu mīļoto sevi. Darbā un personīgajā dzīvē tuvojas labvēlīgs periods. Tomēr mēģiniet palikt reālistisks un nepārvērtējiet savas stiprās puses un iespējas. Profesionāli jums būs papildu slogs. Ieteicams tagad būt prom no saviem priekšniekiem. Piektdien tavs smagais darbs ļaus sasniegt labus rezultātus.
 
Ūdensvīrs
21. janvāris – 18. februāris

Laiks paies radoši un tas prasīs rūpes.Periods būs labvēlīgs laiks dažu rezultātu apkopošanai, skaitīšanai un analīzei. Mēģiniet izpildīt uzdevumus, kurus var paveikt līdz mēneša beigām. No darba brīvajā laikā nopietni jāsāk sakārtot mājoklis, jānovāc viss nevajadzīgais un nevajadzīgais, jāatjauno interjers. Nedēļas nogalē jūsu uzmanību aizņems bērni un mājdzīvnieki.
 
Zivis
19. februāris – 20. marts

Šonedēļ tu atradīsies notikumu centrā un būsi ļoti pieprasīts kā kompānijas dvēsele un neparasta personība. Pēkšņi būs risinājums kādai problēmai, kas jūs satrauc, vai veiksmīga izeja no esošās situācijas. Jūtieties brīvi attīstīt savu radošo un profesionālo darbību, rezultātiem nebūs nozīmes. Svētdien centies neiegrimt mājsaimniecības darbos.

 
9ea6c2.jpg160cd7.jpg317e41.jpg
 
Saules aptumsums 2023. gada 14. oktobrī: kas mūs sagaida šajā laikā

14.oktobrī, Mēness mezgls (augšupejošais) pāriet Svaru zīmē un sākās saules aptumsums, kas tad arī uzsāk divu nedēļu aptumsumu koridora cikls. Šajā laikā ir nepieciešams nosvērt plusus un mīnusus, analizēt visus kompromisus, par kuriem iepriekš tika panākta vienošanās.

Augšupejošais Mēness mezgls apzīmē mūsu pagātni: no kuras jums jāšķiras un jāturpina dzīvi bez nožēlas.. Tie, kas pareizi ieies aptumsumā, izvēlēsies kustības virzienu uz savu laimi un sasniegs to, ko vēlas, bet tie, kas neko nevēlas mainīt, vēl vairāk pasliktinās esošo lietu stāvokli. Aptumsumu sezonās jūtas un emocijas ir grūti kontrolēt. Esiet piesardzīgs attiecībās ar partnerattiecībām, ja tās jums ir dārgas. Jebkurā gadījumā sākas pārvērtēšanas periods, pārtraucot toksiskas attiecības, izbeidzot attiecības, kas ir nokalpojušas savu derīgumu laiku.

14. oktobrī mūs sagaida gredzenveida Saules aptumsums - Mēness pilnībā aizsegs Sauli, redzams paliks tikai gaismas gredzens, kas ieskauj Mēnesi. Šī aptumsumu sērija ir saistīta ar spēku un dusmām. Galvenais ir virzīt šo spēku pareizajā virzienā. Un kur tieši, to pateiks personīgā Taro kāršu prognoze. spied šeit! Pēkšņus šķēršļus, kas rodas, var viegli novērst, vai arī jaunā krīze pāries visas dzīves garumā.

Gredzenveida Saules aptumsumam 2023. gada 14. oktobrī ir liela ietekme uz notiekošajiem notikumiem globālā mērogā. Pieder Saros 7 S sērijai, kas saistīta ar Marsu un Plutonu, Skorpiona zīmes valdniekiem. Pasaule kūsā, pasaule ir destabilizēta, tendences ir biedējošas. Attiecības pasliktinās visos līmeņos. Ir sasniegts jauns apakšējais līmenis, bet, lai paceltos uz augšu, no tā ir jāatstumjas. Tieši šis process sākas jaunā mēness dienā 14. oktobrī, kas ir Saules aptumsums.

Oktobra otrajā pusē viss strauji mainīsies, un draudošās krīzes atrisināsies negaidītā veidā. Īslaicīgu karadarbības eskalāciju, protams, nevar uzskatīt par pozitīvu rādītāju, taču līdz novembrim daudzi konflikti sasniegs savu beigu fāzi. Pārvērtības visos līmeņos un visās dzīves jomās, kas sākās 2020. gadā, neapstāsies vai pat palēnināsies – tās turpināsies milzīgā ātrumā. Bet tajā pašā laikā viņu beigu izredzes jau ir skaidras un redzamas.

Astro laikapstākļi aptumsumu tuvumā ir ļoti nemierīgi, un daudzi cilvēki saskaras ar grūtībām. Tie ir sagrozījumu periodi, dažādas kļūdas, ko cilvēki pieļauj cilvēka domāšanas īpatnību dēļ tik retajās, bet ārkārtīgi svarīgās dienās. Īpaši tas attiecas uz Saules aptumsumiem, kad ir aptumšota Saule, Gars un Apziņa. Tāpēc aptumsumu sezonās nav ieteicams pieņemt kardinālus un liktenīgus lēmumus. Ir jāgaida to pabeigšana, viss vēlreiz jāanalizē un jāizdara pareizie secinājumi. 2023. gadā rudens aptumsuma koridors noslēgsies ar Mēness aptumsumu 28. oktobrī. Viss, kas notiek aptumsumu laikā, ir ļoti svarīgs, to programma dzīves apstākļus pavada vismaz sešus mēnešus. Un dažos gadījumos tas var būt aktuāli 9 vai pat 18 gadus.

Katram cilvēkam ir dzimšanas Saules un Mēness aptumsumi – pirmie pēc dzimšanas. Neliela daļa cilvēku piedzimst aptumsumu un aptumsumu gaiteņu laikā, taču viņu likteņi vienmēr ir neparasti un sabiedrībai nozīmīgi. Saros sērija zināmā mērā nosaka dzīves scenāriju, tāpēc ir svarīgi izprast šo jautājumu, saprast, kas rada problēmas, bet tajā pašā laikā tie ir arī personības izaugsmes punkti. Taro kārtis satur daudz informācijas, jūs varat atrast atbildes uz visiem jautājumiem.

Aptumsumi ir lielisks laiks, lai izmantotu ārējus pavedienus, lai saprastu, kas notiek jūsu dzīvē, un virzītu notikumus sev vajadzīgajā virzienā. Tiek uzskatīts, ka šis periods var būt īpaši izaicinošs tiem, kas dzimuši aptumsumu sezonā. Tomēr ne viss ir tik vienkārši. Aptumsuma koridorā tiek pārbaudīts kompass: vai tu  ej un ieturi pareizo virzienu? Vai jūs izpildāt savu izvēlēto iemiesojuma uzdevumu? Gadās arī, ka gaitenī cilvēki burtiski saņem likteņa dāvanas, noteiktas prēmijas, kas nebūtu iespējamas, nepārdzīvojot šo periodu.

Saules aptumsums 14. oktobrī notiks Svaru zīmē un skars visus kardinālā krusta pārstāvjus: Auns, Vēzis, Svari, Mežāzis. Īpaši nozīmīgs gads sagaida Svaru zīmē dzimušos, ja viņu dzimšanas diena iekrīt aptumsuma koridorā. Tā kā Saule, pats dzīvības princips, valda Lauvas zīmē, arī šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir pakļauti jebkura saules aptumsuma sarežģītajai ietekmei. Visums tevi pārbaudīs, iemetīs stresa situācijās, bet tavs uzdevums ir parūpēties par sevi – centies sadzirdēt savu zemapziņu, sajust, ko saka katra tava ķermeņa šūna. Iekšējā vētra apgrūtina jūsu domu un jūtu uzraudzību, un jūs varat ciest no bezmiega. Ja saproti, ka ir grūti, labāk atsakies no aktivitātēm un plāniem un atpūties.

Svari ir sociālo attiecību, partnerības, romantikas zīme. Saules aptumsums šajā zīmē veicina konfliktsituācijas, vienaldzību pret partneri un neveselīgu psiholoģisko klimatu kolektīvā. Pāros iespējams attālums un jūtu atdzišana. Iespējamas nopietnas starptautiskas pretrunas, teritoriāli strīdi un pat jaunu karadarbības perēkļu rašanās.

Saules aptumsums pirmām kārtām ietekmē vīriešus, jo tas ir viņu aptumsums. Biežāk nekā parasti šajā periodā nāks ziņas par briesmām, kurās nonāk vīri, tēvi un vispār visi stiprā dzimuma pārstāvji. Uz aktīvās karadarbības fona var notikt militārpersonu masveida nāve. Tomēr dzīve turpinās kā parasti, t.i. viena rutīna aizstāj citu. Tas nozīmē, ka pāreja no iekšējās harmonijas uz emocionālo vētru arī ir daļa no mums. Saules un Mēness cikli māca mums ne tikai sirsnīgi pieņemt jaunas iespējas, bet arī cienīgi orientēties grūtos laikos.

Tā kā saules aptumsums vienmēr ir jauns mēness, šajā dienā ir laiks padomāt par to, vai mūsu centieni ir pareizi, vai mēs virzāmies pareizajā virzienā. Ja saproti, ka esi apmaldījies, tev jāpieliek punkts – atgriezties vairs nebūs iespējams gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Saules aptumsums palīdzēs saprast, kur rodas dažādas problēmas.

Saules aptumsuma laikā loģika nedarbojas, teorētiski viss ir iespējams.

 spied šeit!
 
Ko mums prognozē zvaigznes: horoskops 2023. gada : no 09.- 15. oktobrim
 
Auns
21. marts - 19. aprīlis

Šonedēļ darbs draud patērēt lielāko daļu jūsu laika, un rezultāts un finansiālais atalgojums būs atkarīgs no jūsu nosvērtības un saskaņotības. Otrdien un piektdien spontānas darbības sola jums veiksmi, tāpēc varat droši ļauties pēkšņam impulsam. Trešdiena var izrādīties visgrūtākā un viltīgākā nedēļas diena, tāpēc šajā dienā nevajadzētu veikt pēkšņas pārmaiņas. Brīvdienās labāk nepalikt mājās.
 
Vērsis
20. aprīlis - 20. maijs

Jums būs nepieciešamas tādas īpašības kā izturība un nosvērtība. Tie palīdzēs šonedēļ nenokļūt visai nepatīkamā situācijā. Turiet visu ar mēru, prāts tagad ir svarīgāks par jūtām. Ir daudz lietu, kas jādara saistībā ar jūsu karjeru. Jums būs smagi jāstrādā, lai sasniegtu savus mērķus. Nedēļas beigās tevi var sagaidīt pārsteigums – liktenīga tikšanās.
 
Dvīņi
21. maijs - 20. jūnijs

Tagad vari droši izdomāt ko grandiozu un nebaidīties palikt bez atbalsta. Šī nedēļa atnesīs jums enerģijas pieplūdumu, īpaši tiem, kuriem jau tagad nepatīk sēdēt uz vietas. Lielisks laiks radošumam un mīlestībai. Tu piesaistīsi cilvēkus ar savu aktivitāti un pozitīvismu. Centieties nezaudēt domu skaidrību un spēcīgu lietišķo asumu, jūsu rīcībai jābūt precīzai un izlēmīgai.
 
Vēzis
21. jūnijs - 22. jūlijs

Necentieties pastāvīgi būt priekšgalā, tagad labāk būtu uz brīdi atkāpties ēnā. Darbā gaidāmas pārmaiņas uz labo pusi, parādīsies jaunas iespējas profesionālai izaugsmei un materiālās labklājības nostiprināšanai. Tomēr ir svarīgi, lai jūsu enerģija nepārvērstos aklā pašpārliecinātībā, jums nevajadzētu būt kā tankam, risinot jautājumus, kas prasa zināmu diplomātiju.
 
Lauva
23. jūlijs – 22. augusts

Ir svarīgi koncentrēties uz galveno, nevis satraukties, ķeroties pie vairākām lietām vienlaikus. Jūsu loģika un veselais saprāts pasargās jūs no vieglprātīgām darbībām, tāpēc netraucējiet viņu darbam, piepildot galvu ar visādām muļķībām. Aprēķiniet savu spēku adekvāti, nepārslogojiet sevi. Būsi sliecies uzņemties pastiprinātus pienākumus, kas var izraisīt spēku izsīkumu – gan nervu, gan fizisko.
 
Jaunava
23. augusts – 22. septembris

Šonedēļ mēģiniet skaidri noskaidrot, vai esat apmierināts ar lomu, kuru pašlaik spēlējat? Ja nē, tad no tā var pavisam viegli atteikties. Paskaties apkārt un skaties uz savu dzīvi bez ilūzijām, jo ​​ir pienācis konstruktīvu pārmaiņu brīdis – gan karjerā, gan personīgajā dzīvē.
 
Svari
23. septembris – 22. oktobris

Nedēļa ir diezgan nestabila un saspringta, taču neaizmirsti par savu intuīciju, īpaši pirmdien, tā palīdzēs sajust maldināšanu un glaimi. Jūsu projekti būs pieprasīti, un jums apkārt būs daudz interesantu cilvēku. Risks šonedēļ ir vienkārši kontrindicēts.
 
Skorpions
23. oktobris – 21. novembris

Ja jūsu partneri sper soli uz priekšu, tad šajā ziņā nemaz nav jāmeklē aizķeršanās. Šī ir gandrīz ideāla nedēļa, lai nopelnītu labu naudu un mainītu savu personīgo dzīvi uz labo pusi. Jūs atbrīvosities no nevajadzīgām lietām un iegūsit tieši to, kas jums nepieciešams, lai būtu laimīgs. Pienāk laiks nevis pārvarēšanai, bet harmonijai un priekam.
 
Strēlnieks
22. novembris – 21. decembris

Tagad ir īstais brīdis pārmaiņām. Jūs sajutīsiet svaigu spēku pieplūdumu un sāksiet strādāt ar jaunu degsmi. Ieteicams atstāt vecās problēmas mierā un koncentrēties uz jaunām idejām un jauniem cilvēkiem, kas parādīsies jūsu dzīvē. Tiecieties pēc neatkarības biznesā un brīvību radošumā.
 
Mežāzis
22. decembris – 20. janvāris

Šonedēļ labāk vairs nesatikties ar savu priekšnieku. Vispirms ir ieteicams domāt, un tad rīkoties un runāt. Otrdien intelektuālā darbība būs veiksmīga, īpaši, ja tuvumā būs domubiedri. Ceturtdien var rasties zināmas nesaskaņas ar partneriem, kuras nebūs tik viegli pārvarēt. Svētdien jums vajadzēs būt uzmanīgiem savos vārdos, lai nesastrīdētos ar saviem mīļajiem.
 
Ūdensvīrs
21. janvāris – 18. februāris

Šonedēļ, iespējams, būsi pārāk dziļi iegrimis apkārtējās lietās, un tev būs grūti atrast sev kaut pāris minūtes, kas radīs aizkaitinājumu un konfliktsituācijas. Vēlēsies iegūt jaunas zināšanas, pilnveidot sevi un virzīties uz priekšu, taču ļoti pietrūks laika. Iespējama iepazīšanās ar ietekmīgu cilvēku, kas pozitīvi ietekmēs karjeras izaugsmi.
 
Zivis
19. februāris – 20. marts

Fortūna vai nu rauc pieri, vai viltīgi flirtē ar tevi, piedāvājot tev visdažādākās izklaides un romantiskus piedzīvojumus. Šonedēļ būs daudz interesantu tikšanos, zvanu, kontaktu gan personīgajā dzīvē, gan biznesā. Brīvdienās vari spert trakākos un riskantākos soļus, galvenais būt pārliecinātam, ka tev ir taisnība, nevienam netraucēt un nevēlēt ļaunu.

2fad3e.jpg29c99b.jpgc624cb.jpg

 Intresanti fakti un fenšui prognoze 2023.gadam

Trusis ir tīrs koksnes elements pavasarī. To raksturo kā lapu vai ziedu, tāpēc tas nevar radīt daudz uguns kā tīģera koks. 

 2023. gads ir tīrs ūdens un koks ar pilnīgu Uguns neesamību, tāpat kā iepriekšējā

2020. un 2021. gadā. Uguns ir laimes un pozitīvas enerģijas elements, tas ir nepieciešams ekonomikas attīstībai un stimulēšanai. Kad nav Ugunsgrēka, ekonomikā nav investīciju aktivitātes un optimisma. Ekonomikas atveseļošanās, kas 2022. gadā bija tik tikko pamanāma, palēnināsies, un nozīmīgākais kritums būs jūtams

2023. gada rudens-ziemas sezonā. Ugunsgrēka nebūs arī 2024. gadā. Tas pa īstam parādīsies tikai 2025. gadā no Čūskas, tad būs iespējama reāla ekonomikas atveseļošanās.

Trusis ir persiku zieds vai romantikas zieds, kas dos priekšroku izklaidei, mākslai, skaistumam, romantikai. Iņ ūdens, kas sēž uz Truša, ir arī Akadēmiķa un Dižciltīgā zvaigzne. Tas nozīmē, ka visi bērni, kas dzimuši 2023. gadā, saņems Cēlā atbalstu gada pīlārā, kā arī intelektuālās un neparastās spējas. Šāda kombinācija stabā ir diezgan reta, tā ir tikai divos gados no 60 - Uguns Gaiļa un Ūdens Zaķa gados. 

Piemēram, Jet Li dzimis 1963. gadā. Kopš bērnības viņš intensīvi trenējās un kļuva par valsts čempionu cīņas mākslā, vēlāk par starptautisku Kung Fu zvaigzni. Princis Čārlzs dzimis Ūdens truša dienā, kas liecina par viņa muižniecību un augsto intelekta līmeni. 

Tādējādi Trusis ir romantikas zieds, kas runā par seksualitāti un romantisku saikni un stimulēs tādas iespaidīgas aktivitātes kā kino, dziedāšana, māksla, skaistums, izklaide kopumā. 

Īpaši tas skars tos, kuri dzimuši Tīģera, Zirga vai Suņa gados vai dienās, jo. Trusis ir viņu romantikas zieds. Turklāt Trusis ir akadēmiķa zvaigzne, un tas var nozīmēt kultūras un izglītības attīstības uzplaukumu. 

 Tajā pašā laikā persiku ziedēšanas gads nes daudz dažādu seksuālu skandālu, īpaši tiem, kas dzimuši Žurkas gadā. Trusis un Žurka ir persiku ziedi, abi nonāk soda stāvoklī, un tas runā par spriedzi, nepatikšanām un skandāliem seksuālu iemeslu dēļ. Gaisa sakari, gaisa satiksme pieder pie Uguns elementa, un, tā kā 2023. gadā Uguns nav, tas var būt faktors, kas veicina gaisa avārijas.

1963. gadā notika vairākas nopietnas lidmašīnas avārijas. 12.02. — Northwest Airlines reisa 705 avārija Floridā, 43 bojāgājušie. 11. 8. — Finnair, nolaižas avārija. Trans Canada Air Lines reiss 831 avarēja netālu no Monreālas, 118 gāja bojā. 12. augustā Pan Am reisā 214 Amerikas Savienotajās Valstīs iespēra zibens, gāja bojā 81 cilvēks.

Ūdens un koka gadā Zemes stihija kļūst diezgan vāja, tāpēc gaidāmas vēl ar Zemi saistītas katastrofas. Šeit ir piemēri no iepriekšējā 1963. gada Rabbit. 21/2 Lībijas ziemeļos notika 5,6 magnitūdu zemestrīce, kurā gāja bojā vairāk nekā 300 cilvēku. Martā Bali - vulkāna izvirdums, 1500 miruši. jūlijs - zemestrīce Dienvidslāvijā, 1800 bojāgājušie. Zemes nogruvums Itālijā 9/10, vairāk nekā 2000 bojāgājušo. 11. septembris, Japāna, mīnas sprādziens, 458 bojāgājušie.

Četru Likteņa Pīlāru sistēmā Trusis saduras ar Gaili un veido sodu ar Žurku. Sadursme notiek starp Yin Metal un Yin Wood, piemēram, duncis, kas ieduras kaulā. 

Tas nozīmē, ka cilvēki var ciest no ekstremitāšu traumām. Arī Trusis nozīmē kaklu un muguru, un sadursme ar Gaili var sabojāt mugurkaulu. Tam ir daudz piemēru. Slavenais Honkongas dziedātājs Vongs Ka Kuis nomira 1993. gadā mugurkaula savainojuma rezultātā, gadā, kad notika Truša un Gaiļa sadursme.

Tajā pašā gadā mugurkaula traumas rezultātā mira arī Brūsa Lī dēls Brendons Lī, kur filmēšanas laikā nejauši trāpīja lode.

Kad Trusis satiekas ar Žurku, tas rada dubultu sodu, kas runā par seksuāliem skandāliem, kā arī par tādām slimībām kā reimatisms un seksuālie traucējumi.

Iņ Ūdens ir pretrunā ar Iņ Ugunsgrēku, kuras šogad nav, mums vajadzētu būt uzmanīgiem arī pret sirds, smadzeņu, nervu sistēmas un acu slimībām. Ja Yin Fire jums ir svarīgs elements, tad sadursme ar Yin Water var izraisīt sirdslēkmi, insultu vai acu slimību. Bijušais Krievijas prezidents Boriss Jeļcins bija vājš iņ uguns cilvēks, tāpēc cieta un nomira no sirds problēmām.

Hilarija Klintone dzimusi 1947. gadā Yin Fire, un 2013. gadā Iņ uguns, Iņūdens un Iņ Uguns sadursme izraisīja asinsreces problēmas, un viņa atkāpās no valsts sekretāres amata. Brūss Lī nomira 1973. gadā no ūdens vērša. Autopsija atklāja ūdens klātbūtni viņa smadzenēs. Iņ ugunij viņa dzimšanas mēneša stabā uzbruka Vērša gada iņ ūdens. 

Tradicionālajā ķīniešu medicīnā koks simbolizē aknas. Koks nozīmē arī izaugsmi, aktivitāti, ekstremitāšu, mugurkaula kustību. 

Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk kustēsies, sportos un būs fiziski aktīvi. 

Ūdens elements ir saistīts ar nierēm un uroģenitālo sistēmu. Ūdens, kas iet uz Koku, vājinās, tāpēc, lai atjaunotu ūdens līdzsvaru, ieteicams uzņemt Omega-3 eļļu. 

Ūdens un koks vājina Zemi, kas ir saistīta ar kuņģi, gremošanas sistēmu, liesu un aizkuņģa dziedzeri, un Ūdens sadursme ar Iņ Uguni var izraisīt nervu sistēmas slimības, sirdslēkmes un insultu. 

Lai saglabātu Zemes un Uguns līdzsvaru, ieteicams lietot Koenzīmu Q10 un antioksidantus. Uguns trūkums var veicināt svara zudumu, un veselīgs uzturs kļūs vēl populārāks.

Trusis - Akadēmiskā zvaigzne, intelektuālo spēju simbols. Cilvēki ar šādu zvaigzni diagrammā var nebūt izcili skolēni skolā, bet var censties apgūt viņu interesējošās zināšanas un gūt panākumus šajās jomās. Šeit ir šādu cilvēku vārdi: Alberts Einšteins, Marks Cukerbergs, Ludvigs van Bēthovens, Vincents van Gogs, Stīvens Kings. Bērni, kas dzimuši 2023. gadā, automātiski kļūs par Akadēmiskās zvaigznes īpašniekiem, kas ir īpaši noderīgi mūsdienu augsto tehnoloģiju straujās attīstības pasaulē.

Kopumā Ūdens Zaķa gads ir izaugsmes un radošuma simbols, no otras puses, mūs gaida klusums, vēsa piesardzības atmosfēra, ilga atveseļošanās pēc pandēmijas, bet pasaule gaida atgriešanos. Normālai dzīvei būs jautrākas noskaņas, izklaides, ceļojumi, koncerti, kultūras pasākumi, izstādes, kāzu svinības.

2023. gads ir Dižciltīgā gads cilvēkiem, kas dzimuši Ūdens gadā vai dienā. Tie ir gadi, kas beidzas ar 2 vai 3: 1952, 1953, 1962, 1963, ... 2002, 2003, 2012, 2013, ... Cēlais ir kā eņģelis, kas nokāpj no Debesīm, lai sniegtu pestīšanu un atbalstu, palīdzību. atrisināt problēmas un padarīt gadu ērtāku un maigāku. Ikviens, kuram 2023. gadā ir tāds Noble, var gūt panākumus jaunos projektos, atrast labus draugus un sadarbības partnerus.

 Vairāk ietekmi var izjust tie cilvēki, kuriem ir saskarsme ar Zurkas gadā dzimušajiem.  Kontaktēšanās parasti atdzīvina kairinājumu, trauksmi, vilšanos, kā arī slimības, kas saistītas ar ūdens un koka orgāniem, tas ir, nieru, uroģenitālās sistēmas, ekstremitāšu slimības. 

Aizsardzībai varat valkāt kulonu ar suņa attēlu

Dzīvnieki, kas draudzējas ar Trusi, ir suns, cūka un kaza. Viņus gaida harmoniskāks gads.  Truša gadā dzimuši Taigers Vudss, Džeimijs Olivers, Džefs Bezoss, Andželīna Džolija, Deivids Bekhems, Kens To, Džets Li, Sāra Lī. Viņi aizskar Gada princi.

Zvaigzne Five dzeltenā krāsa, kas simbolizē šķēršļus un problēmas, parādīsies ziemeļrietumos 2023. gadā. Lai to izkliedētu, savas mājas ziemeļrietumos ieteicams pakārt metāla vēja zvanu. Sliktākie mēneši ir 2023. gada jūnijs, augusts un septembris.

Star Two - slimības simbols, parādīsies austrumos. Tur var pakārt 6 monētu kaudzi.

Trīs zvaigzne - simbolizē konfliktu, ieradīsies dienvidaustrumos. Tur jūs varat ievietot sarkanā papīra lapu.

Zvaigzne Seven - skandaloza enerģija, ieradīsies ziemeļaustrumos, kur caurspīdīgā stikla traukā ar ūdeni varēs ievietot trīs dzinumus.

Gada lielkņazs būs austrumos. Neveiciet būvdarbus šajā virzienā un netraucējiet zemi.

5d47c0.jpg

953c46.jpg

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.