zīlēt online

 199e13.jpg

Fenšui prognoze 2020.gada februārim – Zemes Tīģera mēnesim

(no 4.februāra līdz 4.martam)

Kopējas rekomendācijas

Tīģera būtību šomēnes var raksturot ar Ceļojošā Zirga iezīmēm.  Tāpēc tie, kas dzimuši Tīģera, Cūkas, Zirga vai Pērtiķa gadā, negaidot var nolemt doties komandējumā vai ceļojumā, bet biznesmeņi var paplašināt savu biznesu un ieiet jaunā tirgū.

Lai gan Žurkas gads jau ir sācies, visi, kas baidījās no metāla ietekmes šajā gadā, līdz aprīlim vēl var atvilkt elpu. Februārī un martā jaņ metāla ietekme būs maz izteikta.

Tīģeris pārstāv Koka elementu, taču ietver sevī daudz potenciālās Uguns. Tāpēc tie, kam Uguns ir labvēlīga, vai tie, kam personības elements ir bin vai din, var atviegloti uzelpot un pārliecinošāk ķerties pie tā, par ko sen jau sapņojuši, bet agrāk pietrūka spēka uzsākt.

Tikai tiem, kam dzimšanas kartē Baczi ir Zirgs vai Pērtiķis  un/vai jaņ Koks vai iņ Koks (ne personības elementā, bet citās pozīcijās – gadā, mēnesī vai stundā), jābūt piesardzīgākiem. Ja esat sieviete un jūsu personības elements – iņ Ūdens, februāris var būt gan produktīvs, gan notikumiem piesātināts.

Neaizmirstiet, ka no 17.februāra līdz 10.martam ir tā saucamais retrogrādā Merkura periods, kad nav ieteicams uzsākt jaunas lietas, taču tas ir ļoti piemērots veco un iekavēto darbu pabeigšanai.

Emocijas un veselība 

Februāris (Tīģeris) Ķīnā tiek uzskatīts par pirmo pavasara mēnesi, un tas pārstāv Koka elementu. Lai gan Koka elements raksturīgs visiem pavasara mēnešiem (februāris, marts, aprīlis), katrā  no minētajiem mēnešiem tas izpaužas citādāk.

Ķīnas medicīnā uzskata, ka pavasarī aktivizējas cilvēka orgāni, kas saistīti ar Koka elementu, – aknas un žultspūslis. Tāpēc parasti šajā mēnesī saasinās slimības, kas saistītas ar šiem orgāniem, un to tālākās sekas ir gremošanas orgānu saslimšanas.

Šīs problēmas tiešā veidā saistītas ar Vēju. Ķīnas medicīnas kanonos ir norādīts: „Vējš – 100 slimību priekšnieks”. Turklāt runa nav tikai par fizisko vēju. Runa ir par iekšējiem procesiem, kuri, bez šaubām, mijiedarbojas ar ārējiem faktoriem.

Šis vējš gan fiziski (ārēji), gan psihiski (iekšēji) uz mums iedarbojas, izpaužoties saaukstēšanās slimībās, aizkaitinājumā, dusmās un rezultātā arī traumās, sasitumos, vēlmē visu pamest un doties prom, mainīt vidi.

Tāpat par sevi var atgādināt gremošanas un elpošanas orgāni, locītavas.

Tāpēc iesakām tiem, kam minētie orgāni un sistēmas ir novājinātas, apmeklēt Ķīnas medicīnas dakteri, kas sniegs rekomendācijas minēto saslimšanu profilaksei. Neatlieciet ārsta apmeklējumu!

Sevišķi visas šīs rekomendācijas nopietni jāuztver tiem, kam Baczi kartē Koka elements ir spēcīgi un spilgti izteikts, vai arī,ja Koka nav vispār, kartē ir spēcīga Metāla un Zemes enerģija.

No tā, kā pavasarī uzvedamies un ko lietojam uzturā, ir atkarīgs mūsu psiholoģiskais, fiziskais un emocionālais stāvoklis.

Katrs orgāns un elements ir saistīts ar to vai citu emociju. Piemēram, ja nav kārtībā aknas vai žultspūslis (Koks), cilvēks kļūst viegli aizkaitināms, bieži dusmojas un ir nepacietīgs. Pat tad, ja ārsts apgalvo, ka aknas ir veselas, bet jūs nevarat apvaldīt aizkaitinājumu, tas liecina, ka enerģētiskajā līmenī disbalanss ir pārvarēts. Tagad laiks rādīs, kad  enerģētiskās pārmaiņas pāries fiziskās. Gaidīt šīs pārmaiņas nevajag. Līdzko rodas mazākās aizdomas par Koka elementa disfunkciju organismā, rīkojieties!

2020.gada februārī Koks pats par sevi ir ļoti nomākts, tā ir Zemes elementa iedarbība. Par ko tas liecina, ko tas nozīmē?  Par to, ka pastāv varbūtība saindēties vai izsist no līdzsvara gremošanas sistēmu. Tāpēc, pirms ieturat maltīti, labi padomājiet – vai pareizi ēdat. Sevišķi tas sakāms par „kaitīgajiem” un ļoti saldajiem ēdieniem.

Ja februāra Koka elementa pirmā pazīme – aizkaitinājums, tad otrā – labestība. Ja sen jau gribējāt organizēt labdarības akciju – nu klāt īstais laiks. Trešā Koka elementa pazīme – cīņa ( nav svarīgi - par ko: ideju vai viedokli). Turklāt biežāk cīnās jaņ Koki. Ja ar kādu notiek sadursme, tad tā visdrīzāk beigsies ar strīdu un apvainošanos.

Dažas rekomendācijas:

Pārtika

·         Daudzi uzskata, ka pavasarī gripas un saaukstēšanās laikā (februārī tā ir bieža parādība) vajag ēst citronus un paaugstināt imunitāti, lietojot jogurtus un citus skābpiena produktus. Tomēr tikai daži zina, ka februārī skābie produkti rada mitrumu un pastiprina aknu uguni un tas vēl vairāk pazemina imunitāti. Piemēram, ja dzer kefīru no rītiem vai jogurtu tukšā dūšā. Parasti vecāki cenšas šos produktus dot maziem bērniem no rīta, bet pēc tam brīnās, kāpēc bērnam visu laiku tek deguns...

·         Februārī vispiemērotākais ēdiens – kvieši un vista. Tāpēc brokastīs priekšroka dodama biezputrām no kviešiem, bet pusdienās, ja neesat veģetārietis, - vistas zupai ar nūdelēm.Ja neesat gaļas mīļotājs, tad izvēlieties jebkurus vārītus vai ceptus dārzeņus. Arī svaigos, termiski neapstrādātos dārzeņos ir daudz „aukstuma”, kas nāk par ļaunu šī gadalaika „vējainībai”.

·         Pievienojiet ēdieniem asas garšvielas (tomēr nav ieteicams ēst svaigus ķiplokus, tie tagad lietojami tikai vārīti). Īpaši piemēroti ir zaļie lociņi. Vai atceraties – mēs tos mēdzām bērnībā audzēt uz palodzēm? Tas tagad vispiemērotākais!

Emocijas

·         Iemācieties kontrolēt savas emocijas. Līdzko sākat „vārīties”, iekarst, uzreiz vai nu dziļi ieelpojiet un izelpojiet kādas trīs reizes, vai arī lēni izdzeriet glāzi ūdens. No tā, cik spēsiet būt mierīgs februārī, būs atkarīga jūsu veselība turpmāk.

·         Trenējiet savu pacietību, savaldību, lai neapvainotos uz tiem, kas nespēj sevi savaldīt.

·         Ziedojiet, atdodiet kaut ko, lai palīdzētu citiem, vienlaikus kontrolējot savus izdevumus. 

·         Ja gribas ar kādu sabārties, labāk atlieciet šo nodomu kaut vai līdz martam (tad varbūt vairs tādas vēlēšanās nebūs vai arī  to būs iespējams īstenot maigāk).

SVARĪGI! Centieties neaizrauties ar sarunām automašīnas vadīšanas laikā, it īpaši ja sarunas var izsist jūs no līdzsvara. Tieši tādos brīžos var notikt avārijas. Arī blakussēdētājiem iesaku nesākt ar vadītāju sarunas, kuras viņu var saniknot. Tādas sarunas atlieciet uz vēlāku laiku. Šie ieteikumi sevišķi attiecas uz tiem, kuru Baczi kartēs ir Pērtiķis, Zirgs un Pūķis vai Suns!

e24f5a.jpg

2020.gada janvāris

 Kopējas rekomendācijas

 Ja uzbrūk melanholija un sirds alkst maiguma, gribas pavāļāties uz dīvāna, garšīgi paēst, saņemt vairāk uzmanības un klausīties labu mūziku, nepretojieties! Dariet to visu ar baudu. Dodiet sev iespēju atslābināties.

 Tomēr par šīs atslābināšanās negatīvām sekām var kļūt liekais svars, aizkaitinājums, aizvainojums.

 Nesteidzieties izdarīt secinājumus, ja partneris sāk jums krist uz nerviem. Neaizmirstiet, ka šis mēnesis nebūs paraugrādītājs veiksmīgām attiecībām. Nesteidzieties pieņemt lēmumu par jūsu attiecībām līdz 2020.gada martam. Viss vēl var mainīties.

 Jūsu lēmumi (sevišķi jau tie, kas skar attiecības) var nest lieliskus rezultātus. Ja jums pozitīvas enerģijas maz vai vispār nav, pavadiet vairāk laika ar cilvēku, kam tāda ir. Tad mēneša rezultāti būs labāki.

 Tie, kam tagad darba dēļ nav iespēju atslābināties, tomēr vajadzētu izbrīvēt kaut cik laika, lai atpūstos un izklaidētos, citādi februārī nebūs emocionālo spēku.

  Emocijas

 Šajā mēnesī var spēcīgi izpausties tādas negatīvas emocijas, kā apvainošanās, ātra aizsvilšanās, pārmērības (alkohols, ēdiens, laika vai naudas tērēšana izklaidēm utt.), kā arī var būt depresīvs noskaņojums.

 Kā pozitīvas emocijas janvārī būs spēja ātri atgūties, prieks (kluss, bet ne vētrains), radošums. Lai izvairītos no negatīvām vai transformētu tās pozitīvās:

 1.      Kontrolējiet, cik daudz apēdat. Daudzumu aizvietojiet ar kvalitāti. Lai ēdiens ir garšīgs, bet deva – neliela.

 2.      Garšīgo aizvietojiet ar lietderīgo vai ar jebkuru nodarbi, kas jums sniedz prieku. Piemēram, nodarbojieties ar sportu, peldēšanu, lieciet puzles, zīmējiet, ejiet uz koncertiem utt.

 3.      Melanholiju var atbalstīt ar labām romantiskām filmām, par kurām var paraudāt un kuras ziemas vakaros pie kamīna var noskatīties kopā ar patīkamiem cilvēkiem, ietinoties siltos pledos.

 Veselība

 Kā jebkurā starpsezonu (starpsezona – katrs trešais gadalaika mēnesis) laikā galvenie orgāni, kam jāpievērš uzmanība, - liesa un gremošanas orgāni.

 Šajā laikā īpaši labvēlīga būs nodarbošanās ar jogu, cigun, jebkurām mediatīvām praksēm.

 Ja iespējams, nelidojiet ar lidmašīnu (tas pavājina liesu).

 Uzturā lietojiet saldas saknes (termiski apstrādātas) un graudus, pievienojiet ēdienam kanēli un svaigu ingveru. No piena labāk atteikties. Nav veselīgi pieēsties līdz sāta sajūtai, labāk atstāt kuņģī brīvu vietu, saglabājot nelielu izsalkuma sajūtu.

 Tie, kam dzimšanas kartē baczi ir Kaza un Suns un Zeme ir nelietderīga, noteikti jāveic kuņģa, aizkuņģa dziedzera un urīnvadu sistēmas pārbaude.

 

0a4a06.jpg 

2020. g. Metāliskās Žurkas gads

Metāliskās Žurkas gadu, kas sāksies 4.februārī, raksturo elementi: jaņ Metāls un Žurka, kas pārstāv ūdeni. Piecu elementu ciklā Metāls pastiprina Ūdeni. Abi šie elementi atrodas harmonijā, un pirmajā mirklī var šķist, ka arī gadam vajadzētu būt mierīgam. Taču tas tā nav, jo elementu raksturojuma dēļ cīņa un konflikti tomēr būs sagaidāmi. Lai to saprastu, uzmanību veltīsim jaņ Metālam un Zemes zara Žurkai.

Jaunā gada atmosfēra būs tāda, ka cilvēki rīkosies daudz agresīvāk, lai sasniegtu savas ideoloģijas mērķus, un tas radīs vairāk konfliktu.  Tāpēc Jaunajā gadā piedzīvosim masu protestus pret sociālo netaisnību un nevienlīdzību. Tāda tendence iezīmējas jau tagad, bet gada laikā tā pastiprināsies. Vislielāko spēku jaņ Metāls sasniegs rudenī, kad cilvēku agresija kļūs grūti apvaldāma.

Savukārt Žurka – ir spēcīgs Ūdens, uzlādēts ar varenu enerģiju, kas virzīs uz pārmaiņām. Tāds zīmju apvienojums (jaņ Metāls un Ūdens) norāda, ka radīsies daudz pretrunu, būs pretošanās, nemieri.

Ķīniešu kalendāru raksturo 60 gadu atkārtošanās cikls. Ja atskatāmies uz 1960.gadu, tad jāatzīmē, ka tajos tālajos gados daudzas Āfrikas valstis ieguva neatkarību. Līdz tam tās atradās britu un franču varā. Daudzas valstis tieši 1960.gadā pielika punktu koloniālajam jūgam un pasludināja savu neatkarību. Pieļaujam, ka 2020.gadā var gaidīt kaut ko tamlīdzīgu.

Pirms 120 gadiem, 1900.gadā (arī Metāliskās Žurkas gadā), Ķīnas vēsturē risinājās traģiski notikumi – 8 valstis izveidoja militāro koalīciju un iebruka Ķīnā, izpostīja to un  no valsts izveda milzīgu daudzumu nacionālo bagātību.

Tāpēc iespējama līdzīga situācijas atkārtošanās. Tiesa, mūsdienās kari risinās ar ekonomiskām metodēm. Jau tagad izvēršas varena pretdarbība starp Ķīnu un ASV, kura ir apvienojusies ar ES, un pret Ķīnu tiks izdarīts vērienīgs spiediens. 

Žurkas gadā parasti notiek sadursme ar Zirgu, tā ir sadursme starp Ūdeni un Uguni, tātad risinās kaut kas, kas saistīts ar Ūdeni un Uguni. Pie tādām norisēm pieder katastrofas gaisā, problēmas, kas saistītas ar aviāciju. Tā, piemēram, 1960.gada 26.februārī virs Īrijas avarēja Alitalia kompānijas lidmašīna un bojā gāja 34 cilvēki. 1960.gada 17.martā Indiānas štatā nogāzās aviokompānijas Northwest Orient Airline lidmašīna un bojā gāja 63 cilvēki. 1960.gada 24.oktobrī PSRS kosmosa izpētes struktūrās risinājās dramatiski notikumi – uzsprāga raķete un dzīvību zaudēja 92 cilvēki. 1960.gada 16.decembrī aviokatastrofā virs Ņujorkas gāja bojā 134 cilvēki. 1961.gada 3.janvārī Ziemeļkarolīnā nogāzās bumbvedējs B-52 ar divām atombumbām. 

Tāpat 2020.gadā varam sagaidīt vairāk zemestrīču, jo Zemi ir novājinājuši Ūdens un Metāla iedarbības spēki. Ja ieskatāmies 60 gadu cikla kalendārā, varam pārliecināties, ka iepriekšējā Metāla Žurkas gadā (1960.gadā) 9,5 ballu zemestrīce bija Čīlē, un to izraisīja spēcīgs cunami. Cita zemestrīce notika Maroko, un tajā dzīvību zaudēja 12 tūkstoši cilvēku. 

Metāls – smags materiāls, tas grimst ūdenī. Un tas norāda uz iespējamām kuģu avārijām. Ja atceramies „Titānika" bojāeju, tad jākostatē, ka tā notika jaņ Metāla dienā, Metāla, kas „sēž"milzīgā Ūdens daudzumā.

Dzīvnieku zīmes 2020.gadā

Tie, kas dzimuši Žurkas gadā (1912., 1924., 1936., 1948., 1960., 1972., 1984., 1996., 2008.) „met izaicinājumu" Gada Valdniekam, un tas nozīmē, ka iespējami sarežģījumi. 

Apdraudēts var būt Zirgs (1918.,  1930., 1942., 1954., 1966., 1978., 1990., 2002., 2014.), jo viņam ar Žurku būs sadursmes. Kad notiek sadursmes ar Gada Valdnieku, rodas daudz satraukuma un pārmaiņu dzīvē. Ja jūs nonāksiet tādā sadursmē, tad gada laikā nevajadzētu pievērsties bīstamām nodarbēm.

Tāpat nav ieteicams ceļot virzienā „Ziemeļi-2", jo tas ir Žurkas virziens. 

Tiem cilvēkiem, kuriem ir sadursmes vai kuri Žurkai „met izaicinājumu", aizsardzībai vajadzētu nēsāt vērša figūriņu.
Bet ja esat dzimuši Truša gadā (1915., 1927., 1939., 1951., 1963., 1975., 1987., 1999., 2011.), nākamais gads nesīs kādu „necivilizētu" sodu – tās var būt nepatikšanas, tai skaitā arī seksuāla rakstura. Tāpēc arī viņiem
aizsardzībai vajadzētu nēsāt vērša figūriņu.
Dzīvnieki, kam ar Žurku ir harmoniska sadarbība, – Vērsis, Pūķis, Pērtiķis.

Žurka ir Persika Ziediņš, un, ja jūs esat dzimis Cūkas, Truša vai Kazas gadā vai dienā, tad saņemsiet Persika Ziediņu, kas nozīmē romantikas un seksualitātes piesaisti. Turklāt tas sekmēs biznesu skaistuma, izklaides, mākslas jomā, jo jūs sabiedrībā būsiet populārs.

 Noderīga jaunajā gadā būs zvaigzne – Cēlsirdīgais Cilvēks, kas nozīmē, ka būs tikšanās ar cilvēkiem, jūsu palīgiem. 2020.gadā lielākas iespējas sastapt palīgus būs tiem, kas dzimuši iņ Koka vai iņ Zemes dienā vai gadā. Iņ Koka un iņ Zemes gadi beidzas ar cipariem 5 un 9. Ja 2020.gads ir jūsu cēlsirdīgā cilvēka gads, izmantojiet tās iespējas, ko tas sniegs, un virzieties uz priekšu.

 Veselība 2020.gadā

Tradicionālajā Ķīnas medicīnā Metāla elements pārstāv elpošanas orgānus, ieskaitot plaušas, degunu un ādu.  Žurka ir Ūdens elements, kas saistīts ar nierēm, urīnizvades sistēmu un dzimumorgāniem. Pārlieks daudzums ūdens stihijas šajā gadā var izraisīt problēmas.

Turklāt Metāliskās Žurkas gadā nav Uguns stihijas, bet Uguns – ir asinis un sirds. Tāpēc vajag būt piesardzīgākam, lai gads neatnestu problēmas ar asinsriti. Būs jūtams vispārējs enerģijas trūkums. Bez Uguns kuņģis un gremošanas orgāni, kas attiecināmi uz Zemi, būs vāji. Pilnīgi iespējamas problēmas ar kuņģi, aizkuņģa dziedzeri. Vājā zemes elementa dēļ iespējams diabēts. Lai šai gadā pastiprinātu vājo Uguns un Zemes stihiju, vispiemērotākās piedevas ir antioksidanti Zemes elementa regulēšanai  un CO Q10 – Uguns elementa pastiprināšanai.

 

Pasaules ekonomikas prognoze 2020.gadam                       

Akciju tirgu vienmēr uztur spēcīga Uguns, jo tā nozīmē laimi un prieku. Tāpēc gados, kad ir spēcīga Uguns, pasaules ekonomika ir pozitīva. Kad cilvēki ir laimīgi, viņi labprāt tērē naudu.

 Savukārt Ūdens ir Uguns pretpols. Uguns nes optimismu., bet Ūdens – pesimismu. Ja tuvojas spēcīgs Ūdens, cilvēki kļūst daudz konservatīvāki, vairāk taupa un krāj, jo baidās un jūtas nedroši par rītdienu. Tāpēc ir gaidāma pasaules ekonomikas attīstības palēnināšanās, un tuvākajos gados ekonomikas izaugsmes rādītāji pazemināsies. Līdz pat 2025.gadam nebūs Uguns elementa un visu šo laiku gaidāms ekonomikas kritums. Reāli Uguns atnāks tikai Čūskas gadā 2025.gadā.

Un tas ļoti līdzinās iepriekšējam ciklam, kad 2008.gadā (arī Žurkas gadā) sākās pasaules finansu krīze. Tikai 2013.gadā (Čūskas gadā) ekonomika sāka atjaunoties.

Kuras darbības sfēras  būs attīstītas 2020.gadā?

Ūdens - ir naudas elements Zemei, tāpēc ar  Zemes industriju saistītas daudzas naudas perspektīvas. Tās saistītas ar nekustamajiem īpašumiem, kalnrūpniecību, apdrošināšanu, programmēšanu.

Uguns industrija arī nav slikta, jo Metāls ir nauda priekš Uguns. Taču Metāls, kas balstās uz Ūdeni, ir vājš, tāpēc potenciālā peļņa būs visai pieticīga. Pie Uguns nozarēm pieder enerģētika, izklaides sfēra.

Metāls rada Ūdeni, tāpēc Metāla industrijas būs visai produktīvas, lai gan monetizācijas ziņā – ne pārāk veiksmīgas. Metāliskās darbības jomas – bankas, mašīnbūve. 

Ūdens un Koka industrijām  šogad veiksies mazāk. Ūdenim pieaugs konkurence, būs nepieciešams Uguns atbalsts naudas izteiksmē, bet jaunajā gadā Uguns elementa nebūs. Tas attiecas uz tādām nozarēm: transports, loģistika, tūrisms. Kokam nauda – ir Zeme, un tās 2020.gadā arī nav. Koka nozares ir: mežizstrāde, izdevējdarbība, grāmatas.

Fenšui 2020.gadā

2020.gadā Lidojošā zvaigzne Nr.7 atradīsies centrā. Tā simbolizē vārdus un runu, tāpēc jaunajā gadā būs vairāk skandālu.

Jābūt uzmanīgākam ar Austrumiem, jo tur izvietojas „piecnieks". Ja jūs guļat šajā sektorā, tad pakariniet tur metāla vēju mūziku.

 Arī zvaigzne Nr.2 tiek uzskatīta par negatīvu. Tā norāda uz slimībām. Šī zvaigzne 2020.gadā atradīsies dienvidos, tāpēc pakariniet šajā sektorā 6 metāla monētas.

Politika 2020.gadā.

 Ir vairāki interesanti momenti, kas būtu jāakcentē, runājot par šodienas pasaules līderiem.

Angela Merkele ir dzimusi Zirga gadā, un viņa iekļūs interešu sadursmēs. Varam sagaidīt, ka jaunais gads ES būs nemierīgs.

Turcijas prezidents Erdogans arī dzimis Zirga gadā, un arī viņu gaida sarežģījumi. Tāpēc Turcija var nonākt sarežģītā situācijā. 

Princis Čārlzs pēc dzimšanas gada ir Žurka, un arī viņam jaunais gads būs ne pārāk labs, jo viņa personīgais elements ir spēcīgs Ūdens, tāpēc vēl vairāk Ūdens viņam nevajag, vairāk Ūdens – nozīmē konkurentus, sāncenšus. Savukārt princis Viljamss sastapsies ar Cēlsirdīgo, jo pats ir iņ Koka cilvēks. Jaunais gads viņam – ir vara, kas balstās uz Cēlsirdīgo. Princim būs iespēja kļūt par karali.

Donalds Tramps ir dzimis Zirga mēnesī, jaunajā gadā Žurkai ar Zirgu būs sadurmsmes. Tas nozīmē, ka Trampam būs daudz uzbrukumu no ienaidnieku puses. Tomēr kopumā Metāls un Ūdens viņam ir labi elementi. Viņš ir stipras Zemes personība un viņam šie elementi ir nepieciešami. Turklāt Žurka viņam ir Cēlsirdīgais, jo Tramps ir dzimis iņ Zemes dienā. Tāpēc var teikt, ka jaunajā gadā viņš saskarsies ar triecienu, tomēr viss beigsies labi.

Si Dziņpins arī iekļūs sarežģītā situācijā. Pēc dzimšanas gada viņš ir Čūska. 2019.gadā viņš jau piedzīvoja sarežģītu situāciju ar Cūku, un tad Ķīna izjuta spiedienu no ārienes – tirdzniecības karu ar ASV, nemierus Honkongā.

2020.gadā sarežģījumi šim līderim pārcelsies uz viņa Zirga mēnesi, un gaidāma sadursme ar Žurku. Bet Zirgs ir Uguns, tātad runa ir par viņa ienaidniekiem un konkurentiem, jo viņš pats ir spēcīgas Uguns cilvēks. Tāpēc Si Dziņpins atkal izjutīs spiedienu, un 2020.gadā viņu gaida jauni pārbaudījumi. Tikai 2021.gadā viss vairāk vai mazāk stabilizēsies, jo ieradīsies Vērsis, kam ir harmoniskas attiecības ar viņa gadu – Čūskas gadu. 

Kims Čen Ins  - viņam atbilst vājš Metāls, kurš dzimis ziemā, viņam nepieciešama Zeme un Uguns. 2018.gads bija spēcīgas Zemes gads, tāpēc viņš veiksmīgi vienojās ar Donaldu Trampu. 2020.gadā parādīsies viņam nelabvēlīgi elementi, un tāpēc bažas rada viņa agresīvā pašizpausmē, kura var radīt nepatikšanas.

Paldies par uzmanību!  Visiem novēlam veiksmīgu 2020.gadu!   

 

97e559.jpg

Karmiskie parādi

Karmiskais parāds ir disbalanss,  kas radies jūsu dvēseles enerģijās. Visumā viss ir vienots un kalpo evolūcijai. Tāpēc katrā karmiskajā parādā slēpjas arī velte, ko nepieciešams aktivizēt tagadējā dzīvē. Jāsaprot, ka iepriekšējā dzīvē bija uzkrāta karma, iegūta negatīva pieredze. Cilvēks nolaidās tumsas dzīlēs, lai no turienes paņemtu dārgumus.

Problēma tāda, ka „iegrimstot" zemākajās vibrācijās, pastāv risks tur iestrēgt, apmaldīties uz visiem laikiem. Tāpēc karmiskais parāds vienmēr ir „jāatstrādā". Ir jāatjauno tās enerģijas līdzsvars, kurš tika izjaukts.

Ir nelieli karmiskie parādi. Es tos dēvētu par spīlēm jūsu dvēselē. Ir arī nopietni karmiskie parādi. Par tiem tad arī parunāsim.

Karmisko parādu aprēķināšana

Karmiskos parādus numeroloģijā apzīmē ar cipariem 13, 14, 16 un 19. Tie parādās dzimšanas dienā, kā arī dzīves ceļa skaitlī. Dzīves ceļa skaitlis tiek aprēķināts, atsevišķi saskaitot  dzimšanas datuma ciparus, mēneša un gada ciparus. Beigās iegūstam trīs ciparus. Piemēram, dzimšanas dati: 16.03.1975.

Diena: 1+6=7

Mēnesis: 3

Gads: 1+9+7+5= 4

Dzīves ceļa skaitlis: 7+3+4=14=5 , tas veidojas ar enerģiju 14.

Šis piemērs rāda, ka jums ir divi kamiskie parādi: to rāda dzimšanas dienas skaitlis 16 un dzīves ceļa skaitlis 14.

Karmiskais parāds dzimšanas gada skaitlī vienmēr parādās daudz spilgtāk un spēcīgāk kā dzimšanas dienas skaitlī.

Tagad apskatīsim, kas tie par parādiem, kā tie radušies, kā tos „atstrādāt" un kādu velti katrs no parādiem sevī slēpj.

P.S. Dažos avotos numeroloģijā šie karmiskie parādi tiek apskatīti saistībā ar vārdu, uzvārdu. Esmu praktizējošs numerologs, bet ne teorētiķis, tāpēc esmu pieradusi visu pārbaudīt dzīvē. Vārda un uzvārda  numeroloģiju es vēl tikai pētu, tāpēc nevaru ne apstiprināt, ne arī noliegt, vai tur atspoguļojas karmiskie parādi. Nākotnē varbūt būs iespējams tēmu papildināt ar jaunām atziņām.

Karmiskais parāds nr.13 – palaišanās slinkumā

Parāds veidojas tāpēc, ka cilvēks iepriekšējā dzīvē slinkojis, nav daudz strādājis, ļaunprātīgi izmantojis svešu darbu.  Arī tad, ja cilvēks bijis nepateicīgs par citu cilvēku darbu. Cilvēks ir darījis tikai to, kas viņam sagādā prieku (3), egoistiski koncentrējies tikai uz savām interesēm (1), visu smago darbu atstājis citiem.

Praksē esmu novērojusi divus šī parāda izpausmes veidus.  Vai nu tās ir īstas darba bites, kas nespēj sēdēt bez darba un visu dzīvi tikai strādā un strādā. Tādējādi viņi intuitīvi jau noskaņoti uz karmiskā parāda atstrādāšanu. Vai arī tie ir trani, kas nav pakļāvušies karmiskā parāda enerģijai un atkal vada dienas dīkdienībā, tādējādi savu parādu palielinot.

Ja cilvēkam ir tāda veida karmiskais parāds, ceļš uz panākumiem nebūs viegls un ātrs – mēģinājumi rast tādu ceļu radīs tikai vilšanos. Lai šai dzīvē gūtu panākumus,  cilvēkam būs jāstrādā vairāk kā citiem, jāsastopas savā dzīvē ar daudz šķēršļiem.

Vislabāk būs tad, ja cilvēks iemācīsies gūt prieku par darbu, apmierinājumu par tā taustāmajiem, praktiskajiem rezultātiem. Galvenais – strādāt un, ja to darīs pamatīgi, nopietni, škēršļi nebūs liels traucēklis.

Šajā dzīvē var parādīties tādi indivīdi, kuri kaut ko no cilvēka prasīs, kas viņu izmantos, turklāt itin bieži viņi būs nepateicīgi. Tās ir tās dvēseles, kam cilvēks palicis parādā iepriekšējā dzīvē. Notiekošais ir jāpieņem, nevajag apvainoties un būt sašutušam. Vajag izturēties ar pateicību, jo šie ļaudis dod iespēju nokārtot karmisko parādu.

Kāda tad ir šī karmiskā parāda velte?  Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir uzkrājis „taukus". Kā zinām, tauku šūna ir enerģijas krātuve. Tieši tāpēc cilvēks spēj ar savu darbu sasniegt augstus rezultātus. Potenciāli tie ir cilvēki, kuri paredzēti vērienīgiem projektiem.

Panākumu atslēga 13.karmiskā parāda gadījumā – koncentrēšanās. Vajag iemācīties velti neizšķiest savus spēkus, koncentrēties uz vienu lietu, uz pašu galveno, doties vienā daudzsološā virzienā un darboties tur, spēkus nežēlojot. Tāpat svarīgi uzturēt kārtību savā dzīvē.  Jebkura veida haoss, juceklis ievērojami samazinās pūliņu efektivitāti.

Otrs svarīgs moments – pateicība. Neesiet skopi pateicībā par to, ko dara jūsu labā citi cilvēki – sākot ar vecākiem un beidzot ar garāmgājējiem.

Karmiskais parāds nr.14 – ļaunprātīga nodošanās baudām

Karmiskais parāds radās, cilvēkam aplami izmantojot savu brīvību. Cilvēks (1) nodevās fiziskām baudām (4), nevis izmantoja piedāvāto daudzveidību un brīvību pašpilnveidei. Viņš nevis attīstījās uz augšu, bet – uz leju.

Tāda cilvēka dzīve var būt ļoti nekārtīga – daudz pastāvīgi mainošos apstākļu, negaidītu notikumu, krasas dzīves apstākļu pārmaiņas. Cilvēks ir pakļauts alkohola, narkotiku riskam, kā arī fiziskām baudām, tādām kā sekss un neremdināma apetīte (rijība).

14.karmiskā parāda velte – iedvesmas enerģija.  Ļoti bieži „parādnieki" ir ļoti skaisti un simpātiski cilvēki – kustīgi un spilgti, kompānijas dvēseles. Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir tā nodevies baudām, ka tieksme uz baudām iestiepjas arī šajā dzīvē. Tā ir vissaldākā enerģētika. Cilvēki instinktīvi to sajūt un tiecas pēc viņiem. Baudu enerģijas aromāts liek aizmirsties un atslābināties, iedvesmoties jaunām idejām, tuvoties saviem sapņiem.

Ļoti bieži cilvēkus ar 14.karmisko parādu var sastapt šovbiznesā aktieru un dziedātāju vidū. Pateicoties šai enrģijai, viņi spēj savos priekšnesumos aizraut veselus cilvēku stadionus. Tāpat tās bieži ir harizmātiskas personības, saskarmē patīkami cilvēki, labi tirgotāji un menedžeri. Viņiem var piemist ekstrasensoras spējas.

Panākumu atslēga 14.karmiskā parāda īpašniekiem  - veltīt sevi kādai augstai idejai, rast savai dzīvei kādu augstāku jēgu. Tādu cilvēku darbība veltāma iedvesmas enerģijas realizācijai. Tās vienmēr ir spilgtas un talantīgas personības. Galvenais – nepalikt baudu līmenī. Tad sirds viņus izvedīs ārā no jebkura jucekļa, palīdzēs nepazaudēt kursu un vieglāk būs neiestigt kārdinājumos.

Karmiskais parāds nr.16 – ļaunprātīga mīlestības izmantošana

Karmiskais parāds nr.16 radies no tā, ka cilvēks (1) ir spēlējies ar citu cilvēku jūtām (6). Tā var būt iesaistīšanās iepriekšējā dzīvē nelikumīgos un sabiedrībai nepieņemamos mīlas piedzīvojumos, kuru rezultātā cietuši citi cilvēki. Te pretrunā nonāk egocentriskums un atbildība par tiem, ko esam pieradinājuši.  Var atzīmēt, ka parāda gadījumā cilvēks zaudējis harmoniju un noslēdzies sevī vai koncentrējies tikai uz sevi.

Kā likums, šajā dzīvē cilvēkam ir sarežģījumi personīgajā dzīvē. Viņš ir ļoti koncentrējies pats uz sevi, savām interesēm un problēmām. Viņam ir grūti veidot patiešām siltas, dvēseliskas, sirsnīgas attiecības ar kādu, visu laiku viņu straume aiznes atpakaļ pie sevis, pie paša rūpēm.

Praksē esmu novērojusi vairākas šī parāda izpausmes. Vai nu cilvēks nespēj izveidot savu personīgo dzīvi;  attiecības var būt īslaicīgas vai pat bez atbildes. Vai arī cilvēks uzsāk attiecības, bet tās ir smagas un bieži nes ciešanas. Cilvēks var būt šajā dzīvē vienmīlis. Viņš var būt pamestā vai nodotā lomā. Cilvēks iet cauri tādām pašām sāpēm, kādas iepriekšējā dzīvē sagādājis  citiem. Viņa partneri šajā dzīvē – tās dvēseles, kurām viņš palicis parādā.

Šī karmiskā parāda velte – cilvēks tik meistarīgi ir apguvis mākslu manipulēt ar citu cilvēku jūtām un emocijām, ka tagad ļoti labi pazīst cilvēkus. Var teikt, ka viņš tiem redz cauri.

Cilvēkam ar 16.karmisko parādu vajag vairīties no jekādām egoisma izpausmēm, mācīties  stādīt tuva cilvēka intereses augstāk par savējām. Visu sarežģī tas, ka, izmantojot savas analītiskās spējas, šis cilvēks var viegli atrast jebkurā milzum daudz trūkumu un automātiski vērtēt citus zemāk par sevi. Tās tad arī ir skaitļa 16 lamatas: ejot pa šo ceļu, cilvēks galu galā nonāk dziļā vientulības strupceļā.

Cilvēkam jāsaprot, ka ideālām dvēselēm nav nepieciešama iemiesošanās uz Zemes. Katram no mums ir savas sliktās un labās puses. Viņam nepieciešams iemācīties pamanīt cilvēkos arī labo. Vajag izmantot savas spējas, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar savām problēmām. Ejot pa šo ceļu, cilvēki ar 16.karmisko parādu var kļūt par labiem psihologiem, skolotājiem, audzinātājiem, darbaaudzinātājiem, kā arī zinātnes darbiniekiem.

Tā vai citādi, bet panākumu atslēga šī karmiskā parāda gadījumā – lēnprātība, kautrība un mīlestība pret tuvāko.

Karmiskais parāds nr.19 – varas ļanprātīga izmantošana

Iepriekšējā dzīvē cilvēkam bija jāiepazīst gudrība. Tomēr cilvēks (1) nepamanīja neko citu, kā tikai pats savas vēlmes un ambīcijas (9), viņš nevēlējās rēķināties ne ar vienu.  Viņš negribēja ne ar ko un ne ar vienu dalīties, un no citiem viņam maz ko vajadzēja, izņemot – pakļaušanos.

Tagad šajā dzīvē cilvēks ar 19.karmisko parādu bieži nonāk situācijās, kad nav uz ko balstīties un   paļauties var tikai uz sevi. Ja viņš ar uzdevumu tiek galā viens pats, lieliski, tomēr visbiežāk viņš sāk pārmest citiem, ka tie viņam nepalīdz, viņš gaida no citiem nesavtīgu interesi par viņu un nesagaida.

Tomēr, ja paskatās vērīgāk, tāds cilvēks parasti spītīgi atsakās no citu palīdzības – tieši te ir viņa problēmas būtība. Ievērojamu daļu savas vientulības ir radījis viņš pats – ar nevēlēšanos uzklausīt citus, pieņemt viņu palīdzību un padomus.  Cilvēks pats sev uzcēlis emocionālo cietumu ar savu attieksmi pret citiem.

Šis parāds vairāk problēmu rada sievietēm. Tā ir tīra vīrišķīga enerģētika  un tagadējā Kali-Jugas laikmetā sievietes ļoti bieži kļūst no tās atkarīgas. Tā ir apziņa „Es-pati". Smalkajā plānā  ap sievieti veidojas vīrieša aura, kas atstumj vīriešus, un rezultātā sievietes ir vientuļas, bet, ja ir attiecībās, tad nespēj savus vīriešus piepildīt ar enerģiju, kā to paredzējusi daba. Vīrietim pie tādas sievietes „dīvāna" tipa dzīvesveids.

Otra problēma, kas rodas sievietēm ar vīrišķo enerģiju, – problēmas ar veselību. Vīrišķā enerģija no smalkā plāna  sāk izpausties arī fiziskajā pasaulē. Vīrietim nav nepieciešami sievietes orgāni. Tāpēc sievietēm ar vīriešu apziņu ir ginekoloģiskas  un vispārējās veselības problēmas.

Šī parāda velte – cilvēkam ir tieksme uz pārvaldes darbu. Viņam piemīt izlēmība, atbildība un dzīves izpratne.

Sievietēm visvienkāršākais atstrādāšanas  veids – sevis realizācija ar sieviešu enerģijām, ienest savā dzīvē sieviešu prakses un mainīt apziņu „Es-pati" uz sievietes apziņu.

Vīriešiem atstrādāšanas veids – būt radošam līderim. Tādam, kurš ne jau ar spēku vai varu soļo pa dzīvi, bet tādam, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par sevi, savu darbu, savu ģimeni, saviem padotajiem un ir gatavs vadīt, vest aiz sevis.

Atslēga šī parāda atstrādāšanai – iemācīties sadarboties ar citiem cilvēkiem, gan ņemt, gan dāvāt mīlestību, pieķeršanos, padomu, palīdzību, dalīties ar varu un labām iespējām. Neviens neapšauba jūsu patstāvību un pašpietiekamību. Taču, ja esat cilvēks, nedrīkstat noliegt cilvēcisko attiecību nozīmīgumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.