Astro prognozes 2019. gada maijam

*Saglabāt inf. tabulas piezīmēm - sk. lapas lejas daļā!

 46b43e.jpg

fc99e9.jpg

e49a46.jpg


Fenšui prognoze 2019.gada maijam

(No 5.maija līdz 5.jūnijam Zemes Čūskas mēnesis)

 Saskaņā ar ķīniešu Saules kalendāru maijs šogad ritēs Zemes Čūskas zīmē. Šīs čūskas mājvieta dabā saistās ar tuksnesi, vientuļu smilšu pauguru. Zemes Čūska mīl savrupību, tai piemīt filozofisks domāšanas veids, garīgums, tieksme pēc harmoniskas dzīves. Čūsku pretrunīgi ietekmē šis gads, tāpēc Čūska  jūtas nedaudz apjukusi un ir nemierīga.

Čūska ir maija mēneša pārvaldniece un tā asociējas ar elementu – Spēcīga Uguns. Uguns iespaido intelektu, asins cirkulāciju un rada karstumu.

Maijs ir laiks, kad Čūskas izlien no savām alām, lai pasildītos siltajos saules staros. Ja tās parādās un ir novērojamas daudz agrāk, tas liecina, ka iespējamas zemestrīces.

Šie cilvēki spēj radīt iespaidu, ka kaut ko zina labāk, kā tas ir patiesībā, un tā ir vērtīga rakstura īpašība, sevišķi sarežģītu lietišķo sarunu laikā.

Čūska – skrupuloza un vērīga finansista ideālais tips, kurš vienmēr uztaisīs ideālu bilanci.

Čūska ļoti rūpīgi izvēlas partneri - viņam jāpiedāvā Čūskai tas, kā nav viņai pašai: noturība, spēks vai eksotisks skaistums Vērsis var piedāvāt pirmo, bet Gailis – otro.

Šai mēnesī ļoti iespējamas biežas garastāvokļa maiņas un nesaprašanās. Lai saglabātu mieru, būs jāpieliek ne mazums pūļu. Mēneša enerģiju ietekmē notiks daudz pārmaiņu. Negaidītas pārmaiņas ļoti bieži tiek uztvertas negatīvi, jo „izsit” no ierastā dzīves ritma. Taču pārmaiņu rezultātus (gan negatīvo, gan pozitīvo) iespējams objektīvi un bezkaislīgi novērtēt tikai pēc ilgāka laika. Tātad – ja vēlaties savā dzīvē kaut ko mainīt,  maija enerģijas tam būs labvēlīgas.

Tiem, kas dzimuši Cūkas, Truša, Kazas gadā, šomēnes aktivizēsies personīgais Ceļojumu Zirgs. Tas nozīmē, ka bieži pavērsies negaidītas iespējas doties dažādos braucienos, ceļojumos, iespējamas svarīgas pārmaiņas dzīvē.

Tos, kas dzimuši Suņa, Čūskas dienā, Mīlas burvis visu mēnesi apveltīs ar īpašu pievilcību. Veiksmi mīlestībā papildus var pastiprināt ar pastaigām piemērotos virzienos. Ziemeļu puses enerģija maijā radīs panākumus mācībās, veicinās jaunas iepazīšanās, sniegs radošas idejas. Bet jums ir rūpīgi jākontrolē finansiālie izdevumi.

Braucieni

 Maijā nav vēlams doties izbraukumos dienvidrietumu virzienā, jo šai virzienā novietojusies mēneša Piecu Dzelteno zvaigzne. Turklāt gada Dzeltenā  Piecnieka ietekmē braucieni dienvidrietumu virzienā būs divkārt nelabvēlīgi!

Labvēlīgās dienas 2019.gada maijā

12., 24.maijā un 5.jūnijā – Dienas labvēlīgas ilgtermiņa projektiem. Laiks tam, ar ko vēlaties nodarboties ilgi un gūt drošus, stabilus rezultātus.  Tomēr šīs dienas nav piemērotas ārstēšanās uzsākšanai, kā arī personīgajām attiecībām ar pretējo dzimumu.  Informācija nav attiecināma uz tiem, kas dzimuši Truša gadā.

16., 28.maijā – Dienas piemērotas jebkurām pozitīvām lietām.  Visam būs lielisks starts un visas iespējas panākumiem. Informācija nav attiecināma uz tiem, kas dzimuši Kazas gadā.

Nelabvēlīgās dienas  2019.gada maijā

8., 14., 20., 26.maijā un 1.jūnijā – Šajās dienās nevajadzētu uzsākt svarīgas lietas. Iespējamas grūtības, šķēršļi, problēmas.

7., 19., 31.maijā–Dienas nav piemērotas lielām aktivitātēm, svarīgu pasākumu organizēšanai, ārstēšanās uzsākšanai. Tomēr tās der iesāktu darbu pabeigšanai.

15., 26.maijā – Zaudējumu dienas. Nav piemērotas svarīgu lietu uzsākšanai.                      

ed226e.jpg

 Skatīt, zemāk" Labvēlīgās dienas maijā", "Planētas  Merkurs kustības ietekme" izmantojiet iespēju saglabāt tabulas un veikt piezīmes!

 2019.gads - dzeltenās zemes Cūkas gads

0a02a8.jpg

Mīlas sfērā kardinālas pārmaiņas gaida tos, kas savu dzīvesbiedru vēl nav sastapuši. Daudziem pavērsies iespēja iepazīties ar savu īsto cilvēku un izveidot ģimeni. Arī materiālajā sfērā gaidāmas izmaiņas, diemžēl ne vienmēr – uz labo pusi. 2019.gadā vajadzēs būt maksimāli uzmanīgam un ekonomiskam, kaut ko iegādājoties. Vēlams neaizdot lielas summas, vēlams krāt naudu nākotnei. Darba jomā būs bieži komandējumi un pārrunas. Tas Cūkas gadā palīdzēs veidot plānus, karjeru un nostiprināt finanšu stāvokli.

 ae54d7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.