Gads būs kā spēcīga upe, ierobežota ar stāviem zemes krastiem...720ad0.jpg

Kas mūs gaida janvārī?

 5.janvārī sākas Zemes Vērša mēnesis. Pēc tam no Zemes Vērša mēneša mēs nonākam Metāla Vērša gadā.

 Janvārī ātri kaut ko paveikt, strauji attīstīties būs diezgan problemātiski, jo pārāk liela ir Zemes elementa ietekme, kas izpaudīsies kā slinkums, mērenība, pārēšanās.

 Mēnesis nebūs vienkāršs, to pavadīs Bankrotu zvaigzne. Nekustamā īpašuma tirgu tā neietekmēs, jo mājokli izdosies pārdot par paaugstinātu cenu.

 Janvāris nav piemērots laiks dārgas tehnikas un īpašuma iegādei. Nav ieteicams sākt remontu, sevišķi jau mājokļos, kuru ieejas durvis izvietotas dienvidaustrumos vai austrumos.

 Tie, kam dzimšanas kartē ir saistība ar Bankrotu zvaigzni, atrodas riska grupā, un viņiem naudas zaudējumi var gadīties visātrāk. Tāpēc investīcijas nepārpaudītās kompānijās atlieciet uz citu mēnesi.

 Tie, kas dzimuši Kazas gadā, sāks izjust nākamā gada enerģijas. Šis nebūs labākais mēnesis, lai nodarbotos ar ekstremāliem sporta veidiem. Suņa dienās nav ieteicams doties tālos braucienos. Jums atklāsies slēptuves, kas parādīs par kuru dzīvessfēru ir atbildīga Zemes stihija, tur arī būs gaidāma attīstība. 

 Tiem, kas dzimuši 1963., 1973., 1983., 1993., 2003., 2013.gadā, vajag noskaidrot, par kurām sfērām atbild Ūdens. Ja Ūdens jums nozīmē naudu, pastāv varbūtība no tās ātri šķirties. Tiem, kas dzimuši Vērša gadā, būs lietderīgi pievērsties radošiem projektiem.
Tīģeriem janvāris būs labs mēnesis. Ja esat vientuļš cilvēks un Zemes stihija jums simbolizē vīru vai sievu, droši dodieties uz ballītēm, iepazīstieties. Nesēdiet mājās, vairāk komunicējiet ar citiem, ja tas ir iespējams. Ievērojiet piesardzību, darbojoties ar asiem, griezīgiem instrumentiem un priekšmetiem.

 Tiem, kas dzimuši Truša gadā, jāpabeidz agrāk uzsāktie projekti. Janvāris aktivizēs zaudējumu simbolu, būs pienācis laiks atbrīvoties no nevajadzīgiem krāmiem un liekiem, jums nepiemērotiem cilvēkiem. Ļoti iespējams, ka vairāk laika būs jāvelta saviem senčiem – vecmāmiņām, vectētiņiem.
Pūķiem ne viss ritēs mierīgi. Pārmaiņu enerģijas sāks vērpt notikumus. Vēlams tam visam jau iepriekš noskaņoties un sagatavoties. Izmantojiet Fortūnu, kamēr tā jums ir labvēlīga!

 Čūskām pirmajā plānā izvirzīsies attiecību tēma. Sevišķi tādā gadījumā, ja Metāla stihija simbolizē vīru vai sievu. Sarežģītu jautājumu atrisināšanā izmantojiet radošu pieeju.

 Zirgiem janvārī būs grūti kaut ko ieplānot, jo notikumu plūdums plānoto izjauks.
Savukārt Pērtiķiem svētki ieilgs. Ja Zemes stihija jums simbolizē naudu, gaidāmi pamatīgi izdevumi.
Tiem, kas dzimuši Gaiļa gadā, jāseko visam, ko runā. Nevajag lielīties. Par solījumu nepildīšanu jūs var sodīt.

 Mēnesis nav piemērots, lai tiesātos. Labāk ienirt radošos projektos, jo janvāris pamodinās radošās spējas.
Suņiem jāvairās no tenkām. Ļoti viegli varat iekļūt nepatīkamā situācijā. Esiet piesardzīgi, lietojot asus, griezīgus priekšmetus.
Cūkām jāskatās, kur soli spert, lai neuzkāptu vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Cūkas un Vērša idille var izrādīties mānīga. Ja glāzē ar tīru ūdeni ieber sauju zemes, ūdens kļūst netīrs un duļķains. Tāpēc, dārgās Cūciņas, neaizmirstiet filtrēt informāciju! Ja Ūdens stihija jums ir resursu simbols, jūsu ķermenis būs viegli ievainojams.
Žurkām Zemes stihijas ietekmes pieaugums. Ja Zeme jums nāk par labu, janvāris sniegs atbalstu. Ja mēnesis pēc dzimšanas kartes ir kaitīgs, nepakļaujiet veselību riskam.

 Stihijas:    Lapas lejasdaļā atradīsiet savu stihijas aprakstu, kuru jūsu ērtības labad variet saglabāt > lejuplādēt!

Pie cilvēkiem, kuri dzimuši stihijā jan Koks, jan Zeme, jan Metāls irieradies Sargeņģelis. Par labu nāks Sargeņģeļa aktivācijas.

 Pie cilvēkiem, kuri dzimuši februārī, ieradusies Debesu Doktora zvaigzne. Būs lietderīgi pievērsties medicīniskajām apskatēm un nodarboties ar savas veselības jautājumiem.
Tiem, kas dzimuši jan Koka stihijas zīmē, uzmanība tiks fokusēta uz naudu. Var nodarboties ar parādu piedzīšanu, veikt visus nepieciešamos maksājumus, prasīt samaksu par paveikto darbu.Pie vīriešiem ir ieradies sievas tēls, simbols. Ja esat vientuļš, izmantojiet šo laiku, lai ar kādu iepazītos.
Cilvēkiem, kas dzimuši iņ Koka stihijā, janvāris atnes „ātras” naudas simbolu. Tas nozīmē, ka jūs varat gan ātri nopelnīt, gan ātri iztērēt. Nav vēlams ņemt kredītu.

 Tie, kas dzimuši jan Uguns stihijā, var pārkāpt likumu un rīkoties ne tā, kā sabiedrībā pieņemts.

 Savukārt tie, kas dzimuši iņUguns stihijā, ar entuziasmu ķersies pie darba. Šis būs lielisks mēnesis radošo spēju un talantu izpausmēm.

 Pie cilvēkiem, kas dzimuši jan Zemes stihijā, ir ieradies Divkāršais Bagātību Zaglis. Būs grūti izvairīties no neplānotiem izdevumiem. Pieskatiet  mantas un nepazaudējiet savu kredītkarti. Mēneša enerģijas var jūs izprovocēt uz  nepārdomātiem tēriņiem. Tas īpaši attiecas uz tiem, kam dzimšanas kartē ir Cūka.

 Tie, kas dzimuši iņ Zemes stihijā, noteiks mēneša notikumu norisēm toni. Janvāris būs ļoti piemērots, lai atgādinātu par sevi, pievērstu sev sabiedrības uzmanību. Jūs pamanīs.

 Tie, kas dzimuši jan Metāla stihijā, būs vēlme atkal mācīties, apgūt kaut ko jaunu. Mēnesis gādās, lai jums būtu atbalsts un atbalstītāji.
Tiem, kas dzimuši iņ Metāla stihijā, jāieklausās savā intuīcijā – tā jūs neapmānīs. Ja esat meitene, jūsu augums, figūra piesaistīs uzmanību. Centieties pareizi ēst, nepakļaujiet savu veselību riskam, neleciet no augstuma.

 Meitenēm, kas dzimušas jan Ūdens stihijā, janvāris atnesīs dzīvesbiedra simbolu. Pievērsiet uzmanību apkārtesošajiem – varbūt starp draugiem, kolēģiem atrodas jūsu iecerētais. Ja esat precējusies, vairāk uzmanības veltiet savai ģimenei.

 Jan Ūdens vīriešiem iespējama karjeras izaugsme, tikšanās ar augstākstāvošām amatpersonām. Taču, ja esat dzimis jūlijā, pārmaiņas darbā būs nenovēršamas.

Cilvēki, kas dzimuši iņ Ūdens stihijā, nonāks mēneša lamatās.  Ne visas vēlmes atbildīs jūsu iespējām. Nepakļaujiet savu veselību riskam, palielinās iespēja saslimt. Izņēmums ir tie, kas dzimuši Kazas gadā vai dienā.
No 30.janvāra līdz 21.februārim notikumus ietekmēs retrogrādais Merkurs. Pacentieties neieplānot tālus braucienus un jaunu projektu uzsākšanu.

0de8dd.jpg
Fenšui lielmeistara LOna prognoze 2021.gadam

Jau daudzus gadus fenšui lielmeistars Lons veido prognozes, kas daudzos aspektos piepildās. Protams, ka visās sīkākajās detaļās notikumus paredzēt nav iespējams, jo tos ietekmē ļoti daudzi faktori. Tomēr daudz kas no tā, ko viņš prognozējis iepriekšējos gados, ir piepildījies. Tā, piemēram, 2020.gada priekšvakarā viņš prognozēja, ka apdraudēti būs elpošanas orgāni, sirds, asinsvadu un imūnsistēma. Vīruss, kas šodien aptvēris visu pasauli, savu postošo darbību vērš tieši uz šiem orgāniem. Tāpat viņš norādīja, ka cilvēki rīkosies agresīvi un vardarbīgi, lai sasniegtu savas ideoloģijas mērķus, un tas radīs plašus konfliktus. Būs masu protesti pret sociālo netaisnību un nevienlīdzību, kas pastiprināsies rudenī. Paskatieties vien, kas notiek Amerikā, Baltkrievijā, Armēnijā un citās zemēs! Lielmeistars paredzēja, ka gaidāmas milzīgas pretrunas starp Ķīnu un ASV, Eiropas Savienības valstīm, ka uz Ķīnu tiks izdarīts milzīgs spiediens. Un kādas sekas? Ķīnas ekonomika tiešām 2010.gadā cieta ievērojamus zaudējumus.

Prognozes 2021.gadam - metāliskā Vērša gadam

Spriežot pēc elementiem, kas ir 2021.gada kartē, gads nebūs mierīgs. Metāliskā Vērša gadā pirms 60 gadiem (1961.gads) daudzās valstīs notika apvērsumi, bija protesti pret valdību politiku. Pastāv varbūtība, ka arī 2021.gadā iespējami līdzīgi notikumi.

2021.gada kartē nav Uguns elementa, un tas parasti negatīvi ietekmē tādas emocijas kā laime un optimisms. Ja nav Uguns, cilvēkos parādās baiļu sajūta, nedrošība par rītdienu. Tas negatīvi ietekmē ekonomiku.

Nauda gaidāma sfērās, kas saistītas ar enerģētiku, metālieguvi, ūdens un gaisa attīrīšanas ierīču ražošanu. Savukārt mašīnbūves, banku, tūrisma sfērās būs daudz aktivitāšu, konkurences, bet maz naudas. Neskatoties uz kopējo ekonomikas lejupslīdi, akciju tirgus var celties.

Kam 2021.gadā jāpiesargājas?

 Vispirms jau tiem, kas dzimuši Kazas gadā. Viņiem būs jāpiedzīvo sadursmes ar gada enerģijām.  Tāpēc iesakām nēsāt Žurkas figūriņas, lai novērstu Vērša uzmanību.

 Arī visiem tiem, kas dzimuši Suņa gadā, iesakāmnēsāt Žurkas figūriņas, lai novērstu Vērša uzmanību.

 Dzīvnieki, kas ir harmonijā ar nākamo gadu, ir Žurka, Čūska un Gailis. Viņiem attiecības ar apkārtējiem veidosies veiksmīgāk. Un tas labvēlīgi ietekmēs visas dzīves sfēras.

 Tie, kam dzimšanas kartē ir Zirgs, nākamajā gadā būs daudz pievilcīgāki. Savukārt, ja dzimšanas kartē ir Cūka, 2021.gadā būs daudz braucienu, pārvietošanās, pārmaiņu dzīvē.

 2021.gadā dzīve ritēs daudz mierīgāk un gludāk tiem, kam dzimšanas gada pēdējais cipars ir 4, 8, 0. Piemēram, 1954.,2000.,1998. utt.

                                    Lidojošās zvaigznes 2021.gadā                 

Katru gadu enerģijas pārvietojas no viena sektora uz citu. Fenšui tās sauc par lidojošām zvaigznēm un apzīmē ar cipariem.

d6566c.jpgLabvēlīgās enerģijas apzīmē ar cipariem – 1, 6, 8 un 9. Nelabvēlīgās apzīmē ar cipariem – 2, 3, 5 un 7. 2020.gadā jebkuras telpas(mājas, pilsētas, visas pasaules) centrā bija zvaigzne ar numuru 7, kas saistīta ar metāla elementu. To vēl spēcīgāku darīja Metāla Žurkas gada metāls. Tāpēc arī radās elpošanas orgānu problēmas.

Dzeltenā zvaigzne numur 5 ir  katastrofu zvaigzne, 2020.gadā tā atradās austrumos, un tiešām covid 19 sākās Ķīnas austrumu daļā. 2021.gadā  šī zvaigzne pārvietosies uz dienvidaustrumiem un var spēcīgi ietekmēt Dievidaustrumāzijas valstis.

Mājas aizsardzība pret lidojošo zvaigžņu nelabvēlīgo enerģiju

2021.gadā mājas iekšienē  zvaigznes numur 5 enerģiju iesakām koriģēt ar metāla vēja zvanu palīdzību, pakarinot tos mājokļa dienvidaustrumu sektorā.

Zvaigzne numur 2 ir slimību zvaigzne, tā atradīsies ziemeļu sektorā. Lai sevi pasargātu no tās nelabvēlīgās ietekmes, ziemeļu sektorā novietojiet sāli – zāles pret nelabvēlīgo ietekmi. Dariet tā: piepildiet 2/3 trauka ar rupja maluma sāli, pielejiet traukā līdz malām ūdeni un trauku novietojiet uz šķīvja ar 6 monētām. Lai šī konstrukcija ziemeļu sektorā atrodas visu 2021.gadu! Laiku pa laikam papildiniet traukā ūdeni.

Zvaigzne numur 7 ir ievainojumu un zādzību zvaigne. Tā pārcelsies uz ziemeļrietumiem. Tās ietekmi var vājināt, novietojot šai sektorā trīs bambusa  zariņus stikla vāzē ar ūdeni.

Zvaigzne numur 3 ir strīdu un laupīšanas zvaigzne. Tā atradīsies dienvidrietumos. Novietojiet šai sektorā labi pamanāmu  sarkanas krāsas priekšmetu vai sarkanu paklāju.

Novembrī 2021.gada ietekme vēl nav jaušama, taču decembrī lidojošās zvaigznes dublēsies, tāpēc šos ieteikumus var izmantot jau decembrī.

721738.jpg

Fenšui prognoze 2020.gada decembrim – Zemes Žurkas mēnesim

 (no 2020.gada 7.decembra līdz 2021.gada 4.janvārim)

7.decembris ir laiks, kas ķīniešu kalendārā iezīmēts kā ziemas vidus – Dasjue, kas nozīmē ”daudz sniega”. Ja šai laikā patiešām ir daudz sniega, tas ir veiksmes priekšvēstnesis. Tāpēc mēneša sākumā, krītot sniegam, var kaut ko vēlēties.

Zemes Žurka apvieno divus hieroglifus, kuri apzīmē jan Zemi un Žurku. Mēneša tēls ir kalns, ko apvij miglas vāli, vai urdzošs strauts, ūdenskritums, kas paslēpies kalnos. Zemes Žurku raksturo nestandarta domāšana, savdabīgs pasaules redzējums. Viņa ir gudra, spēj viegli pielāgoties un izdzīvo jebkādos apstākļos.

Ja esat dzimis Žurkas gadā vai iņ Koka dienā, vai iņ Zemes dienā, Žurka jums ir Augstsirdīgais cilvēks. Tas nozīmē, ka decembrī jums daudz biežāk būs darīšana ar labiem cilvēkiem, kuri būs gatavi palīdzēt, neskatoties uz to, vai šobrīd jums dzīvē ir veiksmju vai neveiksmju periods. Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem, kuri dzimuši Zirga gadā vai dienā, jo viņus, iespējams, gaida tikšanās ar dubulto Žurku (gada un mēneša) vai pat trīskāršo Žurku – Žurkas dienās (2020.gada 11.un 23.decembrī un 2021.gada 4.janvārī).

Ja esat dzimis Cūkas, Truša vai Kazas gadā vai dienā, decembrī pavērsies iespējas iepazīties ar interesantiem cilvēkiem un kopumā jums būs daudz vieglāk komunicēt ar cilvēkiem. Taču, ja jūsu dzimšanas kartē ir Trusis, esiet piesardzīgs, sevišķi 2020.gada 14.un 26.decembrī un 2021.gada 1.janvārī. Šomēnes jums var veidoties situācija, ko var raksturot kā „sodīšanu ar nemīlēšanu”. Tāpēc esiet uzmanīgs, apdomīgs un kontrolējiet savas emocijas!

Pievērsiet uzmanību arī tam, ka ķīniešu kalendārā jauns gads sākas februārī, tāpēc, ja jūs esat dzimis, piemēram, 1975.gada janvārī, jūs esat dzimisTīģera, nevis Truša gadā. Ja esat dzimis Zirga gadā, 2020.gada decembrī jums būs nepieciešams būt sevišķi piesardzīgam. Mēneša enerģiju harmonizēšanai izmantojiet Vērša figūriņu. Par mēneša devīzi var uzskatīt seno laiku filozofa Laodzi izteikumu: „Kas tikpat piesardzīgi pabeidz savu lietu, kā  to uzsāka, tas nepiedzīvo neveiksmi”.

 Problemātiskās dienas decembrī

2020.gada 10., 17., 22., 29.decembris un 2021.gada 3.janvāris – dienas, kad nevajadzētu uzsākt svarīgas lietas. Iespējamas kļūdas, šķēršļi, plānu  sabrukums. Šīs dienas nav piemērotas arī lielām aktivitātēm.

2020.gada 10., 22., 25.decembris un 2021.gada 3.janvāris – slimību dienas, jo aktivizēsies Slimību zvaigzne. Šajās dienās nav vēlams apciemot sasirgušos.

2020.gada 19.un 21., 29.decembris – dienas bez bagātības. Cerības uz peļņu, ienākumiem neattaisnosies. Šīs dienas nav piemērotas līgumu parakstīšanai, komandējumiem, prezentācijām un komercdarījumiem (izņēmums – pieņemšana darbā).

2020.gada 20.decembris – šķiršanas, šķiršanās diena. Šai dienā būs maz cī enerģijas, tā būs novecojusi, tāpēc nebūs piemērota svarīgām lietām. Šī diena var būt īpaši neveiksmīgakāzām, pārcelšanās organizēšanai, mēbeļu pārkārtošanai guļamistabā, josekas būs attiecību pasliktināšanās.

2020.gada 29.decembris – zaudējumu diena. Lai ko jūs darītu, tas nesīs vienus vienīgus zaudējumus un būs veltīgi izniekots laiks.

2020.gada 14.decembris – Saules aptumsums. Neplānot svarīgas lietas šai dienā.

 caaf7a.jpg7092f4.jpg

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.