b2e71a.jpg5d72a3.jpg3f513f.jpg
Zīlēt online: your-life-studio.com
spied šeit!
 
Ko mums prognozē zvaigznes: horoskops 2023. gada 25. septembrim - 1. oktobri
 
Nedēļa mūs priecēs ar labiem aspektiem, septembra beigas - oktobra sākums ir ļoti labs laiks! Vispārējais enerģijas fons ir labvēlīgs, un daudzos jautājumos parādās noteiktība. Cilvēki prātīgāk raugās uz saviem partneriem, finansēm un nepieciešamajiem izdevumiem.

Gandrīz visu nedēļu  planētas - Venera un Marss - atrodas harmoniskā mijiedarbībā, taču precīzs aspekts starp tām pašlaik vēl jāgaida. Tas nozīmē, ka mīlas sfērā vēlamais notikums nenotiek tik ātri. Nesteidzini lietas, veido plānus atbilstoši savām iespējām un tad viss izdosies vislabākajā veidā!
 
25. septembrī retro Jupiters ir harmoniskā aspektā ar Merkuru, kas palīdz iegūt noderīgu informāciju, sagatavot dokumentus, slēgt līgumus. Pastāv iespēja pareizi koncentrēt savas vēlmes un vajadzības, kas ļaus jums kompetenti pārveidot savu dzīvi.
 
29. septembrī pilnmēness Aunā pulksten 12:57 pēc Kijevas laika dod priekšroku tam, lai sasniegtu vēlamo ar aktivitāti, līderības un organizatoriskām spējām un neatkarību. Atklājot līdera īpašības un radošo potenciālu, jūs varat sasniegt lielus panākumus.

Sestdien un svētdien jūs varat atrisināt sarežģītas problēmas un novērst problēmas, izmantojot neparastu pieeju. Šajā gadījumā pozitīvs rezultāts nebūs ilgi jāgaida.
 
Harmoniskais aspekts starp retro-Urānu un Merkuru 30. septembrī pabeigs lietas, kas sākās 2023. gada augusta trešajā desmit dienā.
 
AUNS
Paaugstināta intuīcija, augstākā bezsamaņa un jūsu iekšējās vēlmes saplūst, ikdiena kļūst daudz pozitīvāka. Ir jēga pievērst uzmanību sevis izzināšanai, darbam pie sevis un savu vārdu un darbību analīzei. Nedēļa ir ideāla sevis pilnveidošanai gan fiziskai, gan morālai, gan intelektuālai. Pilnmēness tavā Zodiaka zīmē paver tev daudzas jaunas iespējas! Septembra beigas jums ir labvēlīgas, īpaši personīgās lietās.
 
Vērsis
Melanholisks garastāvoklis mudinās gan uz pašsajūtu, gan analizēt apkārtējos cilvēkus un apkārt notiekošo, kā rezultātā varēsi izdarīt pareizos secinājumus. Pirms pilnmēness ir piemērots laiks tālejošu plānu veidošanai un ilgtermiņa projektu uzsākšanai. Pavadiet savu nedēļu pēc iespējas aktīvāk, nepalaidot garām visas iespējas, kas jums paveras. Vienīgais ierobežojums ir izvairīties no piedzīvojumiem un azartspēlēm, būt uzmanīgiem un ārkārtīgi vērīgiem finanšu jautājumos.
 
DVĪŅI
Planētu enerģijas dos jums enerģiju visas nedēļas garumā un mudinās iekarot jaunas virsotnes. Centies koncentrēties un virzīt visus savus spēkus, lai pēc iespējas efektīvāk pavadītu laiku, koncentrējoties uz rezultātu sasniegšanu profesionālajā jomā. Līdz nedēļas beigām pat skeptiskākos Dvīņus pārņems neizskaidrojams prieks, un labs garastāvoklis un pozitīva attieksme piesaistīs citu cilvēku, īpaši pretējā dzimuma pārstāvju, uzmanību.
 
VĒZIS
Nedēļa ir notikumiem bagāta, galvenokārt pozitīva. Jums vienkārši ir jāizmanto visas iespējas, kas jums paveras ar divkāršu spēku. Harmoniski aspekti starp planētām palīdzēs attīstīt jūsu garīgās un radošās spējas līdz maksimālajam līmenim, sniegs jums spēju tās realizēt, dos gribasspēku un padarīs jūs atvērtu un atklātu. Nedēļas nogali labāk veltīt nevis bezrūpīgai laika pavadīšanai, bet piepildīt to līdz galam ar visādu sakrājušos jautājumu risināšanu.

LAUVA
Nedēļas laikā jūs piedzīvojat vitalitātes pieplūdumu, palielinās koncentrēšanās spējas un parādās spēja veikt vairākus uzdevumus. Visā šajā diezgan labvēlīgajā periodā jūs atradīsit apstiprinājumu savu uzskatu pareizībai un dedzīgi tos aizstāvēsiet, ja nepieciešams. Labs laiks, lai paveiktu visus neatrisinātos profesionālos uzdevumus un fundamentālās darbības sociālajā dzīves sfērā. Jūsu harizma un daiļrunība būs vislabākajā veidā, kas ļaus jums daudz vieglāk atrisināt gan ikdienas, gan darba jautājumus.

JAUNAVA
No vienas puses, planētu enerģijas palīdzēs jums atklāt dziļi slēptos talantus, no otras puses, tās mocīs jūsu prātu ar pretrunām un šaubām par jūsu pašu spējām. Jūsu tieksme pēc komforta un mājas labiekārtošanas palielinās. Tuvāk nedēļas nogalei tavas kājas aizvedīs uz sadzīves tehnikas veikalu, kur ar konsultantu detalizēti pārrunāsi mūsdienu inženiertehnisko izstrādņu plusus un mīnusus. Nedēļa ir ideāla, lai ienestu mājīgumu un skaistumu gan mājās, gan darbavietā.

SVARI
Pilnmēness opozīcijas zīmē un dienas pirms un pēc (28. - 30. septembris) zināmā mērā kaitinās jūsu dzīves uztveri, satricinot nervus un palielinot impulsivitāti. Pastāv tendence veikt nepārdomātas darbības un teikt nepārdomātus vārdus, un pēc minūtes nožēlot savu steigu, mēģinot labot situāciju. Lai nesabojātu redzamās labvēlīgās tendences nedēļas sākumā, pilnmēness dienu 29. septembrī vislabāk pavadīt vienatnē vai ierobežojot savu sociālo loku līdz minimumam.
 
SKORPIONS
Neliedziet sev prieku doties iepirkties un veikt noderīgus pirkumus, tostarp dārgus. Pilnmēness uzlādēs jūs ar sparu un vēlmi realizēt savu potenciālu. Šajā gadījumā parādīsies nekontrolēta mešana no viena virziena uz otru, kas neļaus pabeigt neko iepriekš iesākto. Ar vēsu prātu var tikt galā tikai ar vēsu prātu, pieturoties pie plāna un pievelkot sevi, mēģinot pārslēgties no nepilnīgi atrisināta jautājuma uz citu, Mēness radīto ažiotāžu.

STRĒLNIEKS
Apstākļi liek jums pieņemt bezkompromisa lēmumus un teikt patiesību ikvienam ne tikai starp saviem mīļajiem mājās, bet arī cilvēkiem, kas saistīti ar jūsu profesionālo darbību. No tā ir atkarīga jūsu finansiālā labklājība tuvākajā nākotnē. Pilnmēness dienā ir vērts piespiest sevi pat ar spēku būt maigākam un uzmanīgākam pret citiem. Ja vēlies saglabāt mieru un mieru ģimenē un biznesa attiecībās, ņem vērā citu cilvēku viedokli un vajadzības!
 
MEŽĀZIS
Tuvākajās dienās tiek piedāvāta reta iespēja - beidzot atpūtīsieties un uzkrātos spēkus pirms jauna interesanta perioda. Mēģiniet apciemot savus vecākus, pavadīt laiku kopā ar bērniem vai romantisko partneri. Var tikai priecāties, ka nav jārisina svarīgas darba problēmas un nedēļas lielāko daļu vari gulēt uz dīvāna un skatīties filmas, nedomājot par neko globālu. Tāpat nedēļa ir lieliska, lai uzsāktu jaunu posmu gan personīgajā dzīvē, gan profesionālajā jomā.

ŪDENSVĪRS
Pārliecība par sevi kļūs par pašpietiekamību, un neizlēmība kļūs par spēju saprātīgi novērtēt situāciju un veikt līdzsvarotas darbības. Nedēļu pavadīt aktīvā komunikācijā, aptverot sevi gan ar domubiedriem, gan tiem, kas nepiekrīt tavam viedoklim, būs maksimāli korekti un efektīvāki. Kļūsi taktiskāks un pieklājīgāks, komunikācija būs nepiespiesta un auglīga, pat nesamierināmas puses spēs vienoties un rast pieņemamu kompromisu. Nedēļa labvēlīga arī romantikai.

ZIVIS
Nedēļa īpaši labvēlīga tiem, kuri meklē otro pusīti vai vēlas būtiski uzlabot attiecības ar pašreizējo partneri un panākt harmoniju ģimenes dzīvē. Ja jūsu personīgajā dzīvē viss ir labi, varat izmantot šo laiku, lai meklētu sadarbību, ceļotu uz ārzemēm, reklamētu un reklamētu savu biznesu. Finansiālie ieguldījumi un prāta darbs šajā periodā tuvākajā nākotnē nesīs maksimālu atdevi, un jaunu zināšanu apguve tiks sasniegta bez lielas piepūles.
 685c22.jpgc5efe8.jpg02baa0.jpg
Mīlestības horoskops, visām Zodiaka Zīmēm

Mēnesis augusts ir bagāts ar notikumiem, kuriem ir astroloģiska nozīme. Debesīs būs 7 planētu aspekti, 2 planētu ingresijas un viena planetāra apvērse.

Runājot par ietekmi uz personīgo sfēru, mēnesis ir nelabvēlīgs. Tas ir saistīts ar to, ka lielākā daļa aspektu būs saspringti, un arī pēc savas kvalitātes periods ir vairāk labvēlīgs darbam, nevis mīlestībai.

  • Ja attiecībām jau tā neklājas labi, pastāv ļoti liela iespēja, ka šajā laikā tās izjuks. Arī pašreizējās ietekmes var radīt destruktīvu iejaukšanos trešo personu attiecībās.
  • Vairumā gadījumu šis ir slikts laiks laulībām, jaunu attiecību uzsākšanai un arī lietu kārtošanai, ja vien nevēlaties tās izbeigt.
  • Tomēr dažiem zodiaka pārstāvjiem mēnesis var paiet personīgi apmierinoši un kā variants atnest partnera atgriešanos, jauna pielūdzēja parādīšanos vai romantisku epizodi.
  • Marss trinē Jupiteru 1. augustā. Aspekts šajā gadījumā slikti ietekmēs personiskās attiecības un var izraisīt nesaskaņas vai komunikācijas pārtraukumu pēc abpusējas vēlmes.

2. augustā Merkurs veido opozīciju Saturnam. Aspekts ir saspringts, nes nesaskaņas, pretenzijas un vilšanos.

7. augustā Saule veido kvadrātu uz Jupiteru. Aspekts ir nelabvēlīgs personiskai komunikācijai, nes konfliktus un neuzmanīgu, nekorektu uzvedību, kā arī tieksmi uz pārmērībām.

10. augustā Merkurs veido trijnieku ar Jupiteru. Šis aspekts var nest iepazīšanos, taču attiecību kvalitāte radīs lielas šaubas.

13. augustā Venera veido savienojumu ar Sauli. Aspekts var nest romantiskus notikumus, taču vajag būt piesardzīgam ar aizraušanos, kas, kā zināms, bieži vien ir īslaicīga.

22. augustā Venēra veidos kvadrātu ar Jupiteru. Aspekts sliecas uz atpūtu, baudu un dīkdienu.

23. augustā Saule ieiet Jaunavā. Pāreja uz dažādiem cilvēkiem neatstās vienādi, taču kopumā tā visbiežāk ietekmē attiecības, vismaz divdomīgi vai vienkārši nelabvēlīgi. Merkurs virzās atpakaļgaitā. Attiecībās var būt nepieciešama pauze, laiks pārdomām.

Marss ieiet Svaru zīmē 27. augustā. Daudzos gadījumos šī pāreja var novest pie attiecībām vai īpaša pielūdzēja. Saule ir opozīcijā Saturnam. Aspekts ir ārkārtīgi nelabvēlīgs un var izraisīt attiecību pārrāvumu.

29. augusts Urāns dodas retrogrādā. Lielākajai daļai cilvēku tas neko nenozīmēs, taču, ja Urāns tagad jūsu diagrammā tieši apzīmē personīgo planētu vai aspektu, tas var nozīmēt emociju svārstības vai negaidītu pavērsienu attiecībās.

Zīlēt online: your-life-studio.com    

2fad3e.jpg29c99b.jpgc624cb.jpg

 Intresanti fakti un fenšui prognoze 2023.gadam

Trusis ir tīrs koksnes elements pavasarī. To raksturo kā lapu vai ziedu, tāpēc tas nevar radīt daudz uguns kā tīģera koks. 

 2023. gads ir tīrs ūdens un koks ar pilnīgu Uguns neesamību, tāpat kā iepriekšējā

2020. un 2021. gadā. Uguns ir laimes un pozitīvas enerģijas elements, tas ir nepieciešams ekonomikas attīstībai un stimulēšanai. Kad nav Ugunsgrēka, ekonomikā nav investīciju aktivitātes un optimisma. Ekonomikas atveseļošanās, kas 2022. gadā bija tik tikko pamanāma, palēnināsies, un nozīmīgākais kritums būs jūtams

2023. gada rudens-ziemas sezonā. Ugunsgrēka nebūs arī 2024. gadā. Tas pa īstam parādīsies tikai 2025. gadā no Čūskas, tad būs iespējama reāla ekonomikas atveseļošanās.

Trusis ir persiku zieds vai romantikas zieds, kas dos priekšroku izklaidei, mākslai, skaistumam, romantikai. Iņ ūdens, kas sēž uz Truša, ir arī Akadēmiķa un Dižciltīgā zvaigzne. Tas nozīmē, ka visi bērni, kas dzimuši 2023. gadā, saņems Cēlā atbalstu gada pīlārā, kā arī intelektuālās un neparastās spējas. Šāda kombinācija stabā ir diezgan reta, tā ir tikai divos gados no 60 - Uguns Gaiļa un Ūdens Zaķa gados. 

Piemēram, Jet Li dzimis 1963. gadā. Kopš bērnības viņš intensīvi trenējās un kļuva par valsts čempionu cīņas mākslā, vēlāk par starptautisku Kung Fu zvaigzni. Princis Čārlzs dzimis Ūdens truša dienā, kas liecina par viņa muižniecību un augsto intelekta līmeni. 

Tādējādi Trusis ir romantikas zieds, kas runā par seksualitāti un romantisku saikni un stimulēs tādas iespaidīgas aktivitātes kā kino, dziedāšana, māksla, skaistums, izklaide kopumā. 

Īpaši tas skars tos, kuri dzimuši Tīģera, Zirga vai Suņa gados vai dienās, jo. Trusis ir viņu romantikas zieds. Turklāt Trusis ir akadēmiķa zvaigzne, un tas var nozīmēt kultūras un izglītības attīstības uzplaukumu. 

 Tajā pašā laikā persiku ziedēšanas gads nes daudz dažādu seksuālu skandālu, īpaši tiem, kas dzimuši Žurkas gadā. Trusis un Žurka ir persiku ziedi, abi nonāk soda stāvoklī, un tas runā par spriedzi, nepatikšanām un skandāliem seksuālu iemeslu dēļ. Gaisa sakari, gaisa satiksme pieder pie Uguns elementa, un, tā kā 2023. gadā Uguns nav, tas var būt faktors, kas veicina gaisa avārijas.

1963. gadā notika vairākas nopietnas lidmašīnas avārijas. 12.02. — Northwest Airlines reisa 705 avārija Floridā, 43 bojāgājušie. 11. 8. — Finnair, nolaižas avārija. Trans Canada Air Lines reiss 831 avarēja netālu no Monreālas, 118 gāja bojā. 12. augustā Pan Am reisā 214 Amerikas Savienotajās Valstīs iespēra zibens, gāja bojā 81 cilvēks.

Ūdens un koka gadā Zemes stihija kļūst diezgan vāja, tāpēc gaidāmas vēl ar Zemi saistītas katastrofas. Šeit ir piemēri no iepriekšējā 1963. gada Rabbit. 21/2 Lībijas ziemeļos notika 5,6 magnitūdu zemestrīce, kurā gāja bojā vairāk nekā 300 cilvēku. Martā Bali - vulkāna izvirdums, 1500 miruši. jūlijs - zemestrīce Dienvidslāvijā, 1800 bojāgājušie. Zemes nogruvums Itālijā 9/10, vairāk nekā 2000 bojāgājušo. 11. septembris, Japāna, mīnas sprādziens, 458 bojāgājušie.

Četru Likteņa Pīlāru sistēmā Trusis saduras ar Gaili un veido sodu ar Žurku. Sadursme notiek starp Yin Metal un Yin Wood, piemēram, duncis, kas ieduras kaulā. 

Tas nozīmē, ka cilvēki var ciest no ekstremitāšu traumām. Arī Trusis nozīmē kaklu un muguru, un sadursme ar Gaili var sabojāt mugurkaulu. Tam ir daudz piemēru. Slavenais Honkongas dziedātājs Vongs Ka Kuis nomira 1993. gadā mugurkaula savainojuma rezultātā, gadā, kad notika Truša un Gaiļa sadursme.

Tajā pašā gadā mugurkaula traumas rezultātā mira arī Brūsa Lī dēls Brendons Lī, kur filmēšanas laikā nejauši trāpīja lode.

Kad Trusis satiekas ar Žurku, tas rada dubultu sodu, kas runā par seksuāliem skandāliem, kā arī par tādām slimībām kā reimatisms un seksuālie traucējumi.

Iņ Ūdens ir pretrunā ar Iņ Ugunsgrēku, kuras šogad nav, mums vajadzētu būt uzmanīgiem arī pret sirds, smadzeņu, nervu sistēmas un acu slimībām. Ja Yin Fire jums ir svarīgs elements, tad sadursme ar Yin Water var izraisīt sirdslēkmi, insultu vai acu slimību. Bijušais Krievijas prezidents Boriss Jeļcins bija vājš iņ uguns cilvēks, tāpēc cieta un nomira no sirds problēmām.

Hilarija Klintone dzimusi 1947. gadā Yin Fire, un 2013. gadā Iņ uguns, Iņūdens un Iņ Uguns sadursme izraisīja asinsreces problēmas, un viņa atkāpās no valsts sekretāres amata. Brūss Lī nomira 1973. gadā no ūdens vērša. Autopsija atklāja ūdens klātbūtni viņa smadzenēs. Iņ ugunij viņa dzimšanas mēneša stabā uzbruka Vērša gada iņ ūdens. 

Tradicionālajā ķīniešu medicīnā koks simbolizē aknas. Koks nozīmē arī izaugsmi, aktivitāti, ekstremitāšu, mugurkaula kustību. 

Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk kustēsies, sportos un būs fiziski aktīvi. 

Ūdens elements ir saistīts ar nierēm un uroģenitālo sistēmu. Ūdens, kas iet uz Koku, vājinās, tāpēc, lai atjaunotu ūdens līdzsvaru, ieteicams uzņemt Omega-3 eļļu. 

Ūdens un koks vājina Zemi, kas ir saistīta ar kuņģi, gremošanas sistēmu, liesu un aizkuņģa dziedzeri, un Ūdens sadursme ar Iņ Uguni var izraisīt nervu sistēmas slimības, sirdslēkmes un insultu. 

Lai saglabātu Zemes un Uguns līdzsvaru, ieteicams lietot Koenzīmu Q10 un antioksidantus. Uguns trūkums var veicināt svara zudumu, un veselīgs uzturs kļūs vēl populārāks.

Trusis - Akadēmiskā zvaigzne, intelektuālo spēju simbols. Cilvēki ar šādu zvaigzni diagrammā var nebūt izcili skolēni skolā, bet var censties apgūt viņu interesējošās zināšanas un gūt panākumus šajās jomās. Šeit ir šādu cilvēku vārdi: Alberts Einšteins, Marks Cukerbergs, Ludvigs van Bēthovens, Vincents van Gogs, Stīvens Kings. Bērni, kas dzimuši 2023. gadā, automātiski kļūs par Akadēmiskās zvaigznes īpašniekiem, kas ir īpaši noderīgi mūsdienu augsto tehnoloģiju straujās attīstības pasaulē.

Kopumā Ūdens Zaķa gads ir izaugsmes un radošuma simbols, no otras puses, mūs gaida klusums, vēsa piesardzības atmosfēra, ilga atveseļošanās pēc pandēmijas, bet pasaule gaida atgriešanos. Normālai dzīvei būs jautrākas noskaņas, izklaides, ceļojumi, koncerti, kultūras pasākumi, izstādes, kāzu svinības.

2023. gads ir Dižciltīgā gads cilvēkiem, kas dzimuši Ūdens gadā vai dienā. Tie ir gadi, kas beidzas ar 2 vai 3: 1952, 1953, 1962, 1963, ... 2002, 2003, 2012, 2013, ... Cēlais ir kā eņģelis, kas nokāpj no Debesīm, lai sniegtu pestīšanu un atbalstu, palīdzību. atrisināt problēmas un padarīt gadu ērtāku un maigāku. Ikviens, kuram 2023. gadā ir tāds Noble, var gūt panākumus jaunos projektos, atrast labus draugus un sadarbības partnerus.

 Vairāk ietekmi var izjust tie cilvēki, kuriem ir saskarsme ar Zurkas gadā dzimušajiem.  Kontaktēšanās parasti atdzīvina kairinājumu, trauksmi, vilšanos, kā arī slimības, kas saistītas ar ūdens un koka orgāniem, tas ir, nieru, uroģenitālās sistēmas, ekstremitāšu slimības. 

Aizsardzībai varat valkāt kulonu ar suņa attēlu

Dzīvnieki, kas draudzējas ar Trusi, ir suns, cūka un kaza. Viņus gaida harmoniskāks gads.  Truša gadā dzimuši Taigers Vudss, Džeimijs Olivers, Džefs Bezoss, Andželīna Džolija, Deivids Bekhems, Kens To, Džets Li, Sāra Lī. Viņi aizskar Gada princi.

Zvaigzne Five dzeltenā krāsa, kas simbolizē šķēršļus un problēmas, parādīsies ziemeļrietumos 2023. gadā. Lai to izkliedētu, savas mājas ziemeļrietumos ieteicams pakārt metāla vēja zvanu. Sliktākie mēneši ir 2023. gada jūnijs, augusts un septembris.

Star Two - slimības simbols, parādīsies austrumos. Tur var pakārt 6 monētu kaudzi.

Trīs zvaigzne - simbolizē konfliktu, ieradīsies dienvidaustrumos. Tur jūs varat ievietot sarkanā papīra lapu.

Zvaigzne Seven - skandaloza enerģija, ieradīsies ziemeļaustrumos, kur caurspīdīgā stikla traukā ar ūdeni varēs ievietot trīs dzinumus.

Gada lielkņazs būs austrumos. Neveiciet būvdarbus šajā virzienā un netraucējiet zemi.

5d47c0.jpg

953c46.jpg

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.