173d99.jpgc599edf2f2f5be39a72237f3c901b949.gif39fb05.jpg

 Lai gan ārā vēl manāms rudens, mēs tomēr esam jau novembrī. Mānīgais siltums, kas atļauj baudīt dzestro un miglaino laika posmu, jau atgādina mums par novembri. Mēnesis, kas var izrādīties tāds daļēji nesaprotams un radīt vēlmi iegūt līdzsvaru. Līdzko dzīves laiva sasverās, ir jāpārvietojās, jāmēģina to noturēt virs ūdens. Nenoliedzami tas prasīs izturību un spēku visās jomās.

Tuvākajās dienās (12. - 18. novembris) jācenšas izdarīt pēc iespējas vairāk.

1. novembris ir rudens aptumsumu viduspunkts . Šī diena nes sevī kropļojumu, ilūziju enerģiju, tāpēc neko svarīgu šim laikam neplāno. 

7. novembris Venērā un Saturnā valda spriedze, kas rada daudz šķēršļu personiskajās un biznesa attiecībās. Tiek traucētas sapulces, darījumi, tiek atlikta līgumu izpilde. Šis aspekts rada grūtības finanšu sektorā, jebkurās preču un naudas attiecībās.

8. novembrī  - pilns Mēness aptumsums Vērsī, kas slēgs rudens aptumsumu koridoru 2022. gadā. Merkurs šajā dienā atrodas savienojumā ar Sauli, tāpēc planētas loma attīstībā ir ļoti liela. par gaidāmajiem notikumiem. Merkurs raksturo informācijas un starpniecības darbību, domāšanu, pārdošanas un pirkšanas jautājumus, komunikāciju sfēru. Pēc 8. novembra aptumsuma sāksies vārdi, idejas, nodomi, solīšana.

11. novembrī Saule un Saturns ir saspringtā aspektā, tāpēc daudzus cilvēkus gaida dažādi ierobežojumi – uz robežas, darbā (piespiedu atvaļinājums, atlaišana, algu samazināšana, algu kavējumi). Šajā dienā nevajadzētu apmeklēt oficiālas iestādes, jo. ievērojami palielināsies palīdzības vai dokumentu noformēšanas atteikumu skaits.

13. novembrī harmoniskais Veneras aspekts ar Plutonu dod priekšroku finanšu lietām, līgumu slēgšanai, kā arī mīlas attiecībām. Salīdzinoši harmonisks ārējais fons būs jūtams līdz 19. novembrim. Tāpēc tuvākajās dienās (12. - 18. novembris) jācenšas izdarīt pēc iespējas vairāk.

15. novembris ir viena no mēneša labākajām dienām. Planētu harmonisku savienojumu pārpilnība (Saule trijniekā ar retro Neptūnu, Merkurs sektilā ar Plutonu, retro Jupiters trijniekā ar Venēru) rada veiksmes un veiksmes plūsmu sarežģītos ārējos apstākļos. Esiet starp cilvēkiem, deklarējieties, meklējiet palīdzību un atbalstu, ja jums tas ir nepieciešams. Laba diena ārzemju ceļojumiem, saziņai ar ārzemniekiem, personīgām attiecībām.

16. novembrī Venera ieiet ļoti pozitīvā un dzīvespriecīgā Strēlnieka zīmē. Psiholoģiskā atmosfēra kļūs harmoniskāka, būs laiks un iespējas svētkiem, kas palīdzēs pārdzīvot grūtības. Merkura trigons, Jupitera retrogrāds dod priekšroku mācībām, ceļošanai un pārdošanas darījumiem. Apstākļi veidosies vislabākajā iespējamajā veidā, lai tiktu galā ar vissarežģītākajiem jautājumiem un tos droši atrisinātu.

17. novembrī pulksten 10:42 Merkurs ieies Strēlnieka zīmē – tranzīts pievienos mūsu dzīvei pozitīvu. Mēneša trešajā dekādē būs vairāk komunikācijas un sadarbības starptautiskā līmenī. Valstu un valdību vadītāju vadītāji atradīs visiem noderīgus risinājumus, apvienosies pret Krievijas Federācijas pārstāvēto ļaunumu, un mēs virzīsimies tuvāk mieram.

18. novembrī Saule harmoniskā aspektā ar Plutonu rada spēcīgas enerģijas plūsmas, veicina pat smagi slimu cilvēku pašsajūtas uzlabošanos, atveseļošanos, organisma atjaunošanos. Darba vai finansiālas palīdzības meklēšanai, profesionālai darbībai, saziņai ar ietekmīgiem cilvēkiem, diena ir labvēlīga.

19. novembrī retro Marss ir spriedzē ar retro Neptūnu, aspekta negatīvā ietekme saglabāsies līdz 23. novembrim - tas ir laiks, kad informācijas ierocis bojā psihi. Diezgan grūts un bīstams periods, tāpēc jums ir iepriekš jāsagatavojas šim periodam. Šis ir maldu, maldu, provokāciju, agresijas laiks saistībā ar to. Tēmām, kas bija aktuālas oktobra vidū, atkal jāpievērš uzmanība, taču arī to turpinājums būs 2023. gada marta pirmajā pusē.

20. novembris Venēras un Merkura konjunkcija Strēlnieka zīmē, šis pozitīvais aspekts ir spēkā līdz 25. novembrim un mīkstina spriedzi starp Marsu un Neptūnu. Bet tomēr labāk šajā laikā neveikt aktīvas darbības, izvairīties no konfliktiem, jo. viens neuzmanīgs vārds var izraisīt vardarbīgu reakciju. Sabiedriskām aktivitātēm ne pārāk labs laiks, bet romantikai, ģimenes lietām labvēlīga ir novembra trešā dekāde.

21. novembrī Saule un retro Jupiters harmoniskā aspektā - paveras lieliskas iespējas karjeras izaugsmei, biznesa paplašināšanai, sadarbībai ar ārvalstu kompānijām. Ja nepieciešams atrisināt juridiskas problēmas, dariet to laikā no 20. līdz 24. novembrim.

22. novembrī pulksten 10:21 Saule ieiet Strēlnieka zīmē un tas ienesīs mūsu dzīvē jaunas krāsas. Uzlabojas vispārējais enerģētiskais fons, ir vairāk pozitīva, ievērojami uzlabojas fiziskais un garīgais stāvoklis.

24. novembrī pulksten 00:57 jauns mēness Strēlnieka zīmē atiestatīs pēdējā Mēness mēneša (25. oktobris - 23. novembris) negatīvās programmas, kas bija ļoti grūti. Vari uzsākt ko jaunu, lai gan projekti vai bizness neattīstīsies tik ātri, kā gribētos, jo. Marss dodas retrogrādā Dvīņu zīmē. Protams, daudz kas ir atkarīgs no cilvēka personīgā horoskopa, taču kopējais enerģētiskais fons, sabiedriskie un sabiedriskie noskaņojumi, apstākļi kļūst pozitīvāki un labvēlīgāki.

No 27. novembra veidojas harmonisks retro Marsa aspekts ar Saturnu, 28. novembrī - precīzs aspekts, bet tā pozitīvās ietekmes būs jūtamas līdz 1. decembrim. Idejas vai darbi, kas aizsākti 2021. gada martā-aprīlī, jau tuvākajā laikā var tikt pārvērsti realitātē. Vismaz tam būs iespējas, tāpēc nepalaidiet garām iespēju. Novembra pēdējās dienas ir labvēlīgas izmaiņu veikšanai un līgumu pārslēgšanai, rekonstrukcijai, uzņēmumu reorganizācijai.

Novembra pirmās dekādes notikumi rada nomācošu gaisotni un veicina drūmas domas, bet līdz mēneša trešajai dekādei situācija izšķirīgi mainīsies uz labo pusi. Ir svarīgi nezaudēt cerību, nepakļauties manipulācijām un izmest visus informācijas atkritumus, lai saglabātu savu garīgo veselību.

Eklipses koridors 25. oktobris - 8. novembris: kas mūs sagaida šajā laikā

Rudens aptumsumu koridors sākas 25. oktobrī ar Saules aptumsumu (Gara aptumsumu) Skorpionā un beidzas 8. novembrī ar Mēness aptumsumu (Dvēseles aptumsumu) Vērsī.

Šis ir izšķirošs periods, pārvērtību laiks, iespēja radikāli mainīt savu dzīvi – uz labu vai sliktu. Jebkurā gadījumā, tāpat kā iepriekšējā pusgadā, tā vairs nebūs. 2022. gada rudens aptumsumu koridorā tiek aktualizētas tēmas, kas tiks izstrādātas nākamo 6 mēnešu laikā.

Aptumsumu koridors 25. oktobris - 8. novembris atveras uz stacionārā Saturna spēcīgā statusā. Karmas un likuma planēta, kas iemieso struktūru, iziet no retrogrādas kustības, ko var uzskatīt par zināmu garantiju, ka tuvāko mēnešu laikā tiks panākta situācijas normalizācija un vismaz zināma stabilitāte visā pasaulē.

Ass Vērsis – Skorpions ir saistīts ar krīzēm, attīrīšanās un transformācijas procesiem, naudu, dabas resursiem.Mēness mezglu tuvumā vienmēr notiek aptumsumi , kas nosaka cilvēka attīstības vektoru, pasaules evolūcijas ciklu. Tradicionāli aptumsumi cilvēkos izraisa neapzinātu nemiera sajūtu, parādās šaubas, pasliktinās pašsajūta. Arī dzīvnieki šādos periodos uzvedas ļoti nemierīgi, bieži vien pat ļoti agresīvi. Tas ir saistīts ar faktu, ka Saules vai Mēness aptumsums vienmēr ir Saules un Mēness mijiedarbība, un, kā zināms, Saules un Mēness cikli lielā mērā ietekmē visu dzīvo.

8.novembrī plkst.13:59 - pilnmēness brīdis, šoreiz - Mēness aptumsums Vērsī sešpadsmitajā grādā pie Ziemeļu mezgla (augšupejošais) noslēgs rudens aptumsumu koridoru. Šajā dienā tiek veidots pamats, tiek gatavota augsne, lai tuvākajās dienās veiktu konstruktīvas pārmaiņas, atjaunotu un uzlabotu veselību, lai savā dzīvē ielaistu jauno un ilglaicīgo.

Retrogrāds Urāns Mēness aptumsuma tuvumā rada pārsteiguma efektu visos līmeņos – ārējā un iekšējā, sociālā un personīgā.  Nav vērts veidot plānus novembra pirmajām desmit dienām – tas ir periods, kad jādzīvo šodienai. Taču šis ir piemērots laiks, lai nodarbotos ar sevis izzināšanu, atrastu līdzsvaru starp iekšējo harmoniju un ārējo labsajūtu. To būs iespējams panākt tikai ar dziļām transformācijas pārmaiņām, atmetot novecojušo koncepciju un programmu balastu, kā arī pateicoties uzkrātajām spēcīgas gribas īpašībām.

2022. gada rudens aptumsuma koridors noslēdzas retrogrādā Marsa periodā Dvīņos (2022. gada 30. oktobris - 2023. gada 13. janvāris), kas novembra pirmajā pusē rada nomācošu atmosfēru. Šajā laikā jādomā par personīgo stabilitāti un drošību, par to, ko tu vari darīt sava mīļotā un mīļā cilvēka labā, lai attiecības uzlabotu.

Retrogrāds Marss aptumsuma koridorā rada karmiskas problēmas, kas saistītas ar vīriešiem. Tāpat viņa planetārās ietekmes bremzē jebkādus procesus, neļauj aizstāvēt savu pārliecību, jo- motivācija zūd. Viss spēks un enerģija šajās dienās ir vērsta uz iekšu, uz viņiem pašiem, kas rada agresīvas, pašiznīcinošas enerģijas plūsmas. Protams, ja cilvēks ievēro karmas likumus, tad iespēja iekļūt nepatikšanās ievērojami samazinās, jo- aptumsuma periodi ir karmiskās pārbaudes laiks. Viss atkarīgs no tā, cik apzināti cilvēks dzīvo un ievēro Visuma likumus. Kāds vienkārši neaizdomājas un nespēj just līdzi otram, kamēr kāds atkal iet cauri sāpīgiem, karmiskiem notikumiem..

2022. gada 8. novembris ir pagrieziena punkts, kad ir iespēja izkļūt no krīzes, mainīt negatīvo situāciju, pieņemot lēmumus, kas palīdz mainīt pašreizējo notikumu vektoru no iznīcināšanas uz atjaunošanu un tālāku attīstību. Ir pienācis laiks pārvarēt sevi un vērst acis uz nākotni! Ierobežojiet savas bailes, ekscentriskās vēlmes, šaubas un atstājiet pagātnē to, kas traucē virzīties uz priekšu. Panākumi lielā mērā ir atkarīgi no personīgā spēka un cīņas spēju līmeņa, spējas saglabāt līdzsvaru starp materiālo un garīgo dzīvi.

Tā kā aptumsumu sezonā tiek izkropļota apkārtējās realitātes uztvere, tad šajā periodā un dienu pirms un pēc aptumsuma koridora vēlams darīt vienkāršākās lietas, nesākt neko jaunu, neslēgt laulības savienību u.c. partnerattiecības. Šis nav labākais laiks lai pārvāktos, ķirurģiskām operācijām, atlaišanai un jauna darba uzsākšanai.

Aptumsuma periodi sagatavo jaunu ciklu, piespiež mainīties un norāda, ka ir pienācis laiks ieviest dažas korekcijas savā dzīvē. Šis ir laiks, lai atdotu karmiskos un jebkādus citus parādus, lai iegūtu vērtīgu dzīves pieredzi. Aptumsumi ir labvēlīgi darbam ar sevi, pagātnes notikumu analīzei, pagātnes un tagadnes cēloņsakarību noteikšanai.

2022. gada rudens aptumsumi pieder pie labā uzvaras par ļauno, kas ir saistīta ar spēku, cīņu, gaismas spēku uzvaru pār tumsu. Tas rada intensīvas enerģijas pārpalikumu un nepieciešamību to realizēt dažādos veidos. Bet labumu no šī aptumsumu koridora var iegūt tikai tad, ja cilvēks iesaistās radošā darbībā. Ja tas nav izdarīts, iespējamas nelaimes, traumas un konflikti, vilšanās mīlestībā. Aptumsumi spēcīgi ietekmēs cilvēku kolektīvus, liks tiem veidot personiskās un biznesa attiecības jaunā veidā.

Aptumsumi lielākā vai mazākā mērā skar visus cilvēkus. Šoreiz galveno lomu uzņemsies Vērsis un Skorpions, īpaši tie, kas dzimuši zodiaka mēneša pirmajā un otrajā dekādē. Ir neliels skaits cilvēku, kas dzimuši aptumsumu periodos - tie ir cilvēki ar īpašu likteni, viņiem ir augsta sociālā atbildība. Tāpēc aptumsumu tranzīta koridori tos īpaši ietekmē, palīdzot noteikt jaunus izaugsmes punktus un tālāku notikumu attīstības vektoru. Sīkāku informāciju par sevi varat iegūt, sazinoties ar tarologu personīgai konsultācijai.

 Baltais mēness( Selēna) Zivs zīmē un tā ietekme, no 12.10.2022

Zivis ir garīgākā Zodiaka zīme, kas pieder pie Ūdens stihijas, kas astroloģijā simbolizē sievišķību un pasivitāti. Baltais mēness Zivīs ārēji izpaužas mazāk aktīvi, bet vairāk akcentē iekšējās dzīves notikumus. Neviens zināms metāls neatbilst Zivīm, to ziedi ir lotoss un ūdensroze, un divi akmeņi ir purpursarkans ametists un caurspīdīgs zaļš smaragds. To var izmantot, lai uzlabotu Zivju Baltā Mēness tranzīta pozitīvo ietekmi uz jūsu dzīvi.

Simboliski Baltais Mēness personificē cilvēkā gaismas sākumu, šī sākuma pirmsākumus, norāda, caur kuru cilvēks saņem Gaismas Pasaules atbalstu savā dzīvē. Baltais Mēness ir viens no horoskopa karmiskajiem rādītājiem, kas liecina, ka gaisma ir uzkrāta iepriekšējos iemiesojumos. Zivju zīme viņai ir ļoti harmoniska, ļaujot maksimāli izmantot savas īpašības.

Zivis ir zīme, kas papildina zodiaku, viena no miermīlīgākajām, laipnākajām un gudrākajām. Pārvietojoties pa šo zīmi, Baltais Mēness vairo cilvēkos labākās īpašības, veicina radošo spēju, gaišu jūtu un emociju pamošanos, līdzjūtību pret cilvēkiem un dzīvniekiem.

Baltā Mēness kustībai cauri Zivīm ir arī negatīvs aspekts - cilvēki mazāk vēlas cīnīties par savām tiesībām un brīvību, dodot priekšroku "peldēt pa straumi". Bet tieši tas, kurš pārvar straumes pretestību, nākamajos 7 mēnešos iegūs iespēju, sasniegt laimi un iekšējo harmoniju.

Zivju zīmes simbols ir divas zivis, kas peld dažādos virzienos. Šis simbols nav nejaušs, tas norāda divus ceļus: augšup pret straumi, lai sasniegtu mērķi, un lejup pa straumi - uz nekurieni. Baltais mēness Zivīs sniedz smalku un neticami jūtīgu pasaules skatījumu, veicina intuitīvas atziņas un palīdz atšķirt patiesību no meliem.  Tieši šo īpašību dēļ mūsu Sargeņģelis, visa tranzīta laikā cauri Zivīm spēs palīdzēt, neapmaldīties un saglabāt ticību sev un gaišākai nākotnei. Atcerieties, ka tas būs samērā liels laika periods. Varēs atrast atbildes uz saviem jautājumiem un saprast notiekošo.

Baltais mēness 12. zodiaka zīmē (pēdējais, kurš pabeidz noteiktu ciklu), balvas par padarīto un labajiem darbiem. Atmaksa izpaužas kā negaidītas dāvanas no citiem cilvēkiem, dziedināšana, naudas plūsma, harmonija personīgajā dzīvē un ģimenē. 

Vislabvēlīgākais Baltā Mēness tranzīts ir no 2022. gada 12. septembra līdz 2023. gada 13. aprīlim cilvēkiem, kuriem arī Baltais Mēness atrodas Zivju zīmē (sākuma un beigu diena ir atkarīga no laika joslas un garā gada tuvuma, tāpēc tas var mainīties plus/mīnus robežās līdz vienai dienai):

 • no 1931. gada 17. septembra līdz 1932. gada 17. aprīlim,
 • no 1938. gada 17. septembra līdz 1939. gada 18. aprīlim,
 • no 1945. gada 17. septembra līdz 1946. gada 17. aprīlim,
 • no 1952. gada 16. septembra līdz 1953. gada 16. aprīlim,
 • no 1959. gada 16. septembra līdz 1960. gada 16. aprīlim,
 • no 1966. gada 16. septembra līdz 1967. gada 16. aprīlim,
 • no 1973. gada 15. septembra līdz 1974. gada 15. aprīlim,
 • no 1980. gada 14. septembra līdz 1981. gada 14. aprīlim,
 • no 1987. gada 15. septembra līdz 1988. gada 14. aprīlim,
 • no 1994. gada 14. septembra līdz 1995. gada 14. aprīlim,
 • no 2001. gada 13. septembra līdz 2002. gada 14. aprīlim,
 • no 2008. gada 12. septembra līdz 2009. gada 13. aprīlim,
 • no 2015. gada 13. septembra līdz 2016. gada 12. aprīlim.

Visi šajā laikā dzimušie ir karmiski saistīti ar Visuma harmoniju un Kosmosa visdziļākajiem noslēpumiem. Nākamajos 7 mēnešos šajos periodos dzimušie piedzīvos liktenīgus pozitīvus notikumus. Šis ir iekšējā potenciāla atklāšanas, savu superspēju apzināšanās, garīgā līdzsvara iegūšanas laiks. Šādu cilvēku radošums rada dziedinošu efektu, neizskaidrojami atgriežot ticību labajam.  . Meditācijas palīdz koncentrēties un iegūt nepieciešamo informāciju no Kosmosa, kā arī atbrīvoties no atkarībām un drūmām domām.

Baltā Mēness tranzīts Zivīs ir labvēlīgs medicīnas jomai un farmakoloģijai.Vieglāk un ātrāk būs risināt jautājumus, kas skar ārstniecības iestādes, palīdzība cilvēkiem un dzīvniekiem. 

Interesanti, ka Baltais Mēness Zivīs nekad neskar Vērsi, Dvīņus, Vēzi, Lauvas, kā arī Jaunavas zīmes pirmās un otrās dekādes un gandrīz visas Auna zīmes trešās dekādes pārstāvjus. Tāpēc šim tranzītam būs mazāka pozitīva ietekme uz šīm zodiaka zīmēm.

No 2022. gada 12. septembra līdz 2023. gada 13. aprīlim noslēpumi un noslēpumi, par kuriem iepriekš pat nebija aizdomas, kļūst pieejami visos līmeņos. Caur garīguma un ticības sfēru jūs varat atrast atbildes uz daudziem jautājumiem un paskatīties uz visnepatīkamākajām un sarežģītākajām situācijām no cita skata punkta.

 

2022. gada oktobris ir ļoti pretrunīgs mēnesis. No vienas puses, pateicoties izteiktai Svaru zīmes ietekmei, ir iespējams līdzsvarot, "saglabāt status quo", bet no otras puses, apkārtējā telpā valda spēcīga spriedze visos līmeņos, un tas arī notiek. nepazust. Turklāt no 25. oktobra līdz 8. novembrim pa Vērša-Skorpiona asi mums būs aptumsumu koridors, kas veicinās notikumu kulmināciju gan personīgajā dzīvē, gan globālā mērogā.

Oktobrī vislabvēlīgākā ir nedēļa no 3. līdz 9. oktobrim, tāpēc izmanto šī perioda iespējas. Ar nelielu piepūli var izkļūt no strupceļa, pareizi sakārtot savu dzīvi, uzsākt uzņēmējdarbību, īpaši radošuma, skaistumkopšanas industrijas, informācijas tehnoloģiju jomā.

Gandrīz visu mēnesi tiek turēts saspringts aspekts starp Saturnu un Urānu, kas rada grūtības finanšu sektorā un starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās, kā arī digitālajās tehnoloģijās. Taču precīzs aspekts starp planētām nenotiks, tāpēc varam cerēt, ka nenotiks sliktākais (minimālā pusminūtes lode būs oktobra otrajā dekādē).

Savukārt planētas maina kustības fāzi – no retrogrāda iznāk Merkurs, Plutons un Saturns, savukārt Marss, gluži pretēji, oktobra beigās pārvēršas par retrogrādu. Sarežģītas, spiedošas enerģijas dod ķermeņa vitalitātes samazināšanos, drūmas domas un sliktu garastāvokli.

404df4.jpg80c978.jpg8b87c4.jpg
 
Kas sagaida visas 12 zodiaka zīmes vasaras beigās.

Par to, kam šī gada augustā jāpievērš īpaša uzmanība visām Zodiaka zīmēm.

Auns (21.03.–20.04.)

Augusts ir lielu iespēju mēnesis, un īpaši tas skars tos, kuri dzimuši marta beigās – tomēr ne tikai viņi, bet arī visi pārējie var paļauties uz romantiskām attiecībām, bērnu prieku un neskaitāmām baudām. Svarīgi pievērst uzmanību informācijai, kas tiks saņemta šajā laikā – tuvākajā laikā tā noderēs gan darbā, gan personīgajā dzīvē. 

Vērsis (no 21. aprīļa līdz 21. maijam)

Pārsteigumi, kas saistīti ar jūsu pašu māju, iedvesmos izlēmīgai rīcībai remontdarbu vai jaunu mēbeļu iegādes veidā – rezultāts pārsniegs visas cerības. Radošās aktivitātes uzplaukums nodrošinās komunikāciju ar bērniem un mīļajiem – visticamāk, hobijs beidzot pārvērtīsies par galveno – un ienesīgo – nodarbošanos. Pēc 21. augusta dzīve atgriezīsies ierastajās sliedēs. 

Dvīņi (22.05.–21.06.)

Priekšplānā izvirzīsies personīgā dzīve – pēkšņu un galvu reibinošu romantiku ar cilvēku no citas pilsētas vai citas valsts pavadīs neaizmirstamas tikšanās un romantiska sarakste. Taču arī tie, kuri vēl nav satikuši savas dzīves mīlestību, var rēķināties ar patīkamu komunikāciju dažādos līmeņos un lielu komplimentu skaitu, kas būtiski paaugstinās pašcieņu. 

Vēzis (22.06.–22.07.)

Profesionāli veiksme gaida tos, kuri nepaļausies tikai uz saviem spēkiem – tikai sadarbība var dot augstus rezultātus gan karjerā, gan materiālā. Mēnesis labvēlīgs arī mājas darbiem, rūpēm par ģimeni – īpaši bērniem – un pašaprūpei – aktivitātēm, kas ir gan patīkamas, gan noderīgas. Tam nepieciešamo finanšu, kā arī enerģijas pietiks. 

Lauva (23.07.–21.08.)

Mīlestību nevajag saudzēt pret tiem, kam tā būs nepieciešama, jo īpaši tāpēc, ka viņu vidū būs radi un draugi - zīmes pārstāvji, tāpat kā viņus sargājoša Saule, varēs apburt un sasildīt visus. Mēneša otrā puse ir ideāla jebkura virziena un ilguma braucieniem – vari doties gan komandējumā, gan atvaļinājumā, kas nebūs lieki arī pašreizējā situācijā. 

Jaunava (22.08.–23.09.)

Augusta pirmajā pusē jādomā par atpūtu - dzīvei un darbam nepieciešamā enerģija būs tendence uz nulli, tāpēc vēlams atrast laiku un iespējas - arī finansiālās -, lai atvilktu elpu un smeltos spēkus. Mēneša otrā puse jāvelta karjerai: zīmes pārstāvju analītiskās spējas būs īpaši pieprasītas - viņus novērtēs varas iestādes. 

Svari (24.09–23.10)

Tavā draugu lokā būs daudz jaunu cilvēku, kuriem tev jāpievērš liela uzmanība – kāds no viņiem ar laiku iegūs svarīgu lomu tavā dzīvē. Tāpat, visticamāk, ilgstoša draudzība ar kādu no apkārtējiem pēkšņi pārtaps vētrainā un spilgtā romānā, kam var būt ilgstošas ​​un nopietnas sekas – vientuļie zīmes pārstāvji varēs sakārtot savu personīgo dzīvi. 

Skorpions (24.10.–22.11.)

Risinot profesionālus un saimnieciskus jautājumus, zīmes pārstāvji izjutīs nevis aizkaitinājumu un spēka zudumu, bet gan dziņu un sajūsmu: uzvara pār apstākļiem uzlabos garastāvokli un paaugstinās pašcieņu. Attiecībās ar citiem ir jāvadās pēc intuīcijas pamudinājumiem: tā var attaisnot mīļoto, pat ja fakti liecina pret viņu. 

Strēlnieks (23.11.–21.12.)

Vēlme doties tālu prom uz silto jūru negaidīti sakritīs ar labvēlīgām iespējām, kuras jums ir jāizmanto bez vilcināšanās - lai atjaunotu pēdējā laikā iztērētos spēkus, gan fiziskos, gan morālos, tas ir nepieciešams. Laulības priekšlikums – lai arī gaidīts, taču ne mazāk aizraujošs šim nolūkam – var pienākt mēneša otrajā pusē. 

Mežāzis (no 22. decembra līdz 20. janvārim)

Nemierīgu notikumu mēnesis, kura virpulī zīmes pārstāvji kā galvenie Zodiaka darbaholiķi pat aizmirsīs par savu darbu - viņus virinās daudzsološas iepazīšanās, interesantas tikšanās un aizraujošas atzīšanās. Pastāv arī liela varbūtība saņemt negaidītu peļņu, kas piepildīs senus sapņus – piemēram, tas varētu būt mantojums no nepazīstama amerikāņu onkuļa. 

Ūdensvīrs (21.01.–18.02.)

Iepriekšējo mēnešu profesionālie centieni vainagosies panākumiem – gan morāliem, gan materiāliem: varas iestādes centienus novērtēs un – ar lielu varbūtības pakāpi – tiks ne tikai paaugstinātas amatā, bet arī apbalvotas ar prēmiju. Attiecības ar mīļoto sasniegs jaunu līmeni: visticamāk, viņš, būdams neaizstājams personīgajā dzīvē, noderēs darbā. 

Zivis (19.02.–20.03.)

Profesionāli būs jākoncentrējas uz rutīnas un vienmuļu darbu, kas tomēr būs jāpaveic, lai atbrīvotu vietu nākotnes - rudens - sasniegumiem. Ir jāpievērš uzmanība informācijai, kas tiks saņemta šajā laikā, un jābūt uzmanīgiem ar visa veida dokumentiem. Esiet piesardzīgs, vadot automašīnu - ātruma pārsniegšana ir saistīta ar nepatikšanām.

 2022. gada 17. jūlijs:

18. Mēness diena līdz 23:28, Mēness Zivīs.

Labvēlīga diena, planētu ietekme palīdz pārveidot jūsu dzīvi un kļūt par laimīgu cilvēku. Esi uzmanīgs pret notiekošo un ieklausies cilvēku teiktajā, pievērs uzmanību niansēm un detaļām attiecībās ar apkārtējiem. Sabiedriskā aktivitāte un sabiedriskās lietas veicina noderīgus kontaktus un laimīgas izredzes.

2022. gada 18. jūlijs:

19. Mēness diena līdz 23:43, Mēness Zivīs līdz 14:17, pēc tam pāriet Auna zīmē.

Mēness periods bez kursa no 09:42 līdz 14:17 ir neefektīvs laiks svarīgu lietu kārtošanai.

Tā kā lielākā daļa dienas ir neefektīva, varat veikt iepriekš iesāktus uzdevumus vai izpildīt vienkāršus uzdevumus. Esiet piesardzīgs ar jaunām idejām, izmantojiet pārbaudītas metodes, meklējiet padomu pie gudra cilvēka. Pateicoties pacietībai un centībai, jūs varat sasniegt savu priekšnieku aizbildniecību vai saņemt sponsora atbalstu.

2022. gada 19. jūlijs:

20. Mēness diena līdz 23:57 un no šī brīža sākas 21. Mēness diena - Mēness fāžu IV ceturkšņa sākums. Mēness Aunā.

Atbrīvošanās no grūtiem apstākļiem, atklāsmēm, atklājumiem, garīgās pārvērtības, šaubu pārvarēšanas diena. Vēlams komunicēt ar domubiedriem, viņu viedoklis palīdzēs atvērt acis uz daudz ko. Ar nelielu piepūli jūs varat atrisināt daudzus jautājumus, kas saistīti ar ārvalstu sfēru, karjeras izaugsmi un finansēm.

2022. gada 20. jūlijs:

21. Mēness diena turpinās no rīta un beidzas 21. jūlijā pulksten 00:12. Mēness Auna zīmē līdz 21:23, pēc tam ieiet Vērša zīmē.

Mēness periods bez kursa no 17:18 līdz 21:23 ir neefektīvs laiks svarīgām lietām.

Taisnīguma diena, kas pulcē cilvēkus un virzās uz priekšu. Šodien vari paveikt daudz uzreiz, saņemt interesantus piedāvājumus, risināt naudas jautājumus. Laba diena tiem, kas nodarbojas ar automobiļu biznesu un jebkādu transportlīdzekļu tirdzniecību. Labvēlīgi ir komandējumi, komandējumi līgumu un līgumu slēgšanai.

2022. gada 21. jūlijs:

22. Mēness diena sākas pulksten 00:12. Mēness Vērsī.

Gudrības un zināšanu, garīgās un radošās atjaunotnes diena. Labvēlīgas apmācības, sarunas, kā arī jebkurš darbs ar informāciju un svarīgiem dokumentiem. Labs laiks naudas un materiālo jautājumu risināšanai, priekšlikumu sniegšanai darba ražīguma celšanai.

2022. gada 22. jūlijs:

23. Mēness diena sākas 00:28. Mēness Vērsī.

Dienas enerģija ir ļoti grūta – šis ir provokāciju un kārdinājumu laiks. Sarežģītas pārstrukturēšanas, atjaunošanas, negaidītu pārmaiņu diena. Planētu enerģijas ļauj identificēt kļūdas un tās novērst. Iekšējais miers un mērķtiecīga rīcība nodrošinās vērienīgāko plānu un vērienīgu projektu īstenošanu.

2022. gada 23. jūlijs:

24. Mēness diena sākas 00:48. Mēness Vērsī atrodas līdz 08:11, pēc tam ieiet Dvīņu zīmē.

Mēness periods bez kursa no 02:44 līdz 08:11 ir neefektīvs laiks svarīgām lietām.

Vīrišķās enerģijas, aktivitātes pamošanās diena ir labvēlīga saziņai ar pretējo dzimumu. Ir īstais laiks likt pamatus turpmākajiem panākumiem, veikt slēptos darbus, gatavoties jaunajam Mēness mēnesim, kas sākas 28. jūlijā.

2022. gada 24. jūlijs:

25. Mēness diena sākas 01:13. Mēness Dvīņu zīmē.

Planētu enerģijas veicina daudzu jautājumu risināšanu. Labvēlīgs laiks tirdzniecības operācijām, pirkšanas un pārdošanas darījumiem, līgumu slēgšanai. Lieliska diena ceļojumiem un ceļojumiem, dažāda veida braucieniem, komandējumiem. Tomēr satraukums un steiga var sabojāt šīs dienas labvēlīgās tendences.

2022. gada 25. jūlijs:

26. Mēness diena sākas 01:44. Mēness atrodas Dvīņos līdz 20:54, pēc tam ieiet Vēža zīmē.

Mēness periods bez kursa no 11:14 līdz 20:54 ir neefektīvs laiks svarīgām lietām.

Gandrīz visu dienu mēness ir tukšs, t.i. laiks, kad var notikt jebkas, un to nevar loģiski izskaidrot. Šis ir provokāciju un kārdinājumu laiks. Vislabāk šajā dienā neveikt krasas darbības un nepieņemt nopietnus lēmumus, bet pievērsties ikdienas lietām, sadzīves lietām, parastajiem darbiem.

2022. gada 26. jūlijs:

27. Mēness diena sākas pulksten 02:25. Mēness vēzī.

Šajā dienā pieaugs vissarežģītākie karmiskie mezgli, vispārīgas tēmas, problemātiski ģimenes jautājumi, kas tiek nodoti no paaudzes paaudzē. Paaugstināta jutība, neaizsargātība, sentimentalitāte, emocionāla nestabilitāte. Attiecības ar pretējo dzimumu kļūst sirsnīgākas un emocionāli piepildītākas.

2022. gada 27. jūlijs:

28. Mēness diena sākas 03:18. Mēness vēzī.

Mierīga un labvēlīga diena, taču svarīgi savu progresu paturēt noslēpumā. Pievērs uzmanību savai garīgajai izaugsmei, domā par aktualitātēm. Šajā dienā saasinās romantiskas noskaņas. Labs laiks īpašuma lietām, ģimenes lietām, tikšanās reizēm un sarunām ar tuviniekiem.

2022. gada 28. jūlijs:

29. Mēness diena sākas pulksten 04:19. Mēness atrodas Vēzī līdz 09:35, pēc tam ieiet Lauvas zīmē. 20:54 Lauvā ir jauns mēness.

Šajā dienā jums vajadzētu apkopot Mēness mēneša rezultātus un sagatavoties jaunajam Mēness ciklam. Nepakļaujieties trauksmainiem un depresīviem noskaņojumiem, neiesaistieties konfliktos, strīdos. Ja iespējams, atpūtieties vai paņemiet brīvu dienu, lai atgūtu spēkus.

be5870.jpg
No 2022. gada 7. jūlija līdz 7. augustam ir Uguns kazas mēnesis.

Gada karstākais mēnesis tuvojas beigām.

Jūnija Uguns zirgs ir uzkrājis pieredzi, un 2026. gadā viņaš jau ieradīsies atjaunot savu kārtību kā gada virspavēlnieks. Tāpēc rezumējot izdarām secinājumus: šis mēnesis zināmā mērā brīdināja katru no mums personīgi, kas gaidāms 2026. gadā.

Un gaidāmais jūlijā ir 2027. gada miniversija.

Un 2027. gada februārī daudzi no mums piedzīvos dežavu sajūtu(tas,kas piedzīvots agrāk). Atšķirība ir tāda, ka Tīģeris un Kaza mainīsies vietām, un Uguns kaza būs pie stūres ar visām pilnvarām, un Ūdens tīģeris parādīsies kā viņas palīgs un padomdevējs.  

Tāpēc mēs uzmanīgi vērojam notikumu attīstību. Nākotnē visu var atkārtot vai atspoguļot.

 Gribētos ticēt, ka jūlijs mums dos kādu atelpu un mums būs iespēja atvilkt elpu pirms augusta notikumiem. Tāpēc mēs izmantojam mirkli – maksimāli atpūšamies, priecājamies par katru sīkumu, paldies par visu, kas mums ir. 

Augustā, iespējams, daudzi no mums netiks galā. Būs daudz ko darīt!

 Kāda tad ir Ugunīgā kaza? Ko no viņas sagaidīt?

No vienas puses, kaza ir ģimenes, laulības un mātes simbols. Šī ir viena no pakļāvīgākajām un gādīgākajām austrumu horoskopa zīmēm, kas novērtē mājas komfortu un sirdsmieru.

Bet Ugunīgā kaza  nedaudz atšķiras no tās kolēģēm.

Uguns piešķir kazai vardarbīgu temperamentu, un dažreiz šī persona kļūst ļoti izteiksmīga un kaprīza.

Viņa vēlas dzīvot klusu dzīvi un izklaidēties. Viņam patīk brīvdienas un izklaide, bezrūpīga dzīve. Viegli tērē naudu pa labi un pa kreisi, pat ja tie viņai nepieder.

Un šeit viņiem ir pilnīga neatbilstība Tiger-2022.

Tīģerim ir liela mēroga plāni un projekti, ambiciozi mērķi un uzdevumi, savukārt jūnija kazai ir pavisam citas vērtības un rūpes, ikdienišķākas, pasaulīgākas.

 Tiek radīts cienījama onkuļa tēls, kurš globālā mērogā risina nopietnas lietas un apgroza miljonus, un tad parādās bezrūpīga blondīne ar krāšņām krūtīm un mākslīgajām skropstām, kas prasa uzmanību un aizbildnību ...

Un ko ar to darīt??? Tīģeris nedaudz "uzkaras", domājot par šo jautājumu ...

Vai ir iespējams iemīlēties un nedaudz atpūsties? Paņemt pārtraukumu no biznesa, no pa minūtēm ieplānotā laika, no nebeidzamām tikšanām ar biznesa partneriem?

 Un jā! Tīģeris noteikti iemīlēsies! Solīdiem vīriešiem jakās un kaklasaitēs arī reizēm vajag atpūsties un relaksēties, pāriet uz vienkāršiem pasaulīgiem priekiem.

Un te ir tāds cilvēks, kurš izraisa vēlmi par viņu rūpēties, iepriecināt, lutināt.

 Bet kazai ir ļoti svarīgi noturēties noteiktās robežās, izmantojot cienījamā onkuļa labvēlību.

Neesiet kaprīzs, nečīkstiet, nepārdomāti netērējiet naudu visādiem nieciņiem, nemēģiniet noteikt savus noteikumus.

Jo Tīģeris var “apēst”, ja ir dusmīgs. Viņam bizness ir svarīgāks par personīgo. Un, ja viņš jūt, ka kāds vai kaut kas viņam traucē, no tā var viegli un ātri atbrīvoties bez nožēlas un kavēšanās.

 Bet Tīģerim ir jābūt arī smalkākam. Jo Kazas Uguns nav redzama dienas gaismā. Bet tas nenozīmē, ka tā neeksistē. Arī kaza var apdedzināt, ja tiek ievainots viņas lepnums. Viņa var būt omulīgs ugunskurs, lai sasildītos, vai arī viņa var visu nodedzināt līdz zemei, ja ir dusmīga.

 Ja mēs visas šīs analoģijas pārvēršam mūsu realitātē, tad, pirmkārt, jūlijā ir jāatrod saprātīgs līdzsvars starp uzņēmējdarbību un atpūtu.

Neatstājiet lietas nejaušības ziņā, cerot, ka cienījamais onkulis jakā un kaklasaitē atrisinās visas mūsu problēmas. Bet tajā pašā laikā neaizmirstiet par labu atpūtu, par rūpēm par mīļajiem un mīļajiem.

Gūstiet pietiekami daudz miega, izklaidējieties, izbaudiet vienkāršos dzīves priekus.

Ir ļoti svarīgi būt pozitīvam!

Ir ļoti svarīgi pēc iespējas biežāk darīt to, kas sagādā prieku, no kā mēs piedzīvojam pozitīvas emocijas.

Un, ja tev patīk rūpēties par kādu, kad tu kādu iepriecini - tas ir labākais, ko vari darīt ne tikai citu, bet arī sev!

 Otrkārt, par spīti visam - nečīksti, nesūdzies par likteni, nemeklē vainīgos, neapvainojies, nedusmojies. Neatriebies!

Viss, kas notiek, ir mūsu izvēle, šī ir mūsu mācība, lai arī cik negodīgi tas mums šķistu. Mēs vienmēr esam īstajā vietā un īstajā laikā, lai kas arī notiktu – Visuma likumi ir ļoti godīgi.  

 Treškārt, iemācieties risināt sarunas. Jūlijā to izdarīt ir vieglāk nekā citos gada mēnešos. Taču svarīgi ir meklēt kompromisus ar pretiniekiem Kazas, nevis Tīģera garā. Neizvirziet ultimātus, bet pieklājīgi un laipni apsēdieties un runājiet no sirds. Maigi, smalki, ar mīlestību, ņemot vērā abu pušu intereses.

 Kopumā pēc aktīvā jūnija šis mēnesis ir laiks piebremzēt un nemēģināt aptvert bezgalību.

No smaga darba būs maz jēgas, bet kārtīga atpūta uzlādēs veiksmes baterijas un dos enerģiju. Līdz augustam mums vajadzētu "uzlādēties" līdz galam.

Tāpēc atradīsim līdzsvaru!

Tikmēr pievērsīsimies tikai tam, ka kādam šis JAUNUMS būs ļoti noderīgs un vajadzīgs, un tas, kuram būs roka, būs ļoti lepns un gandarīts, ka viņam tas izdevās.

 Nu privāti vari aicināt tērzētavā,uzzināt ko jaunu šis mēnesis nesīs katram no mums.

Tātad, lai ko teiktu, prognoze joprojām ir pozitīva, neskatoties uz to, ka pasaulē šobrīd ir tik daudz šausmu, haosa un apjukuma.

Taču neviens nesolīja, ka tas būs viegli. Notiek globāla pasaules kārtības pārstrukturēšana, un tas vienmēr rada sarežģītus notikumus.

Kā gan citādi iztīrīt no mūsu kopējās mājas visus ļaunos garus, visus netīrumus, visus tarakānus? Tikai velkot to virspusē no dziļākajām bedrēm, no slēptākajiem stūriem.

Kas tagad notiek!

Urrā, ka mums ir tik daudz gādīgu cilvēku, kuri dienu no dienas, par spīti visam, paņem slotu un veic ģenerāltīrīšanu.

Mums ir jābūt pacietīgiem, jāsadodas rokās un jāpalīdz tiem, kas to visu uzsāka. Daudz vairs nav palicis. Neatgriešanās punkts ir garām, un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, cik ātri visi atkritumi tiks iztīrīti no mūsu kopējās mājas.

  Tāpēc mēs skatāmies uz visu notiekošo no šī optimistiskā skatu punkta un iedomājamies savu jauno dzīvi skaistā jaunā tīrā mājā, kur visi kaimiņi ir draugi un ciena viens otru, kur viņi neaizslēdz durvis un neapmeklē viens otru bez brīdinājuma. Šī pasaule nav tālu!

 Nu, pēc šī datuma mēs pārejam no auļiem uz mērenu soli. Ir jāpaspēj uzkrāt spēkus un enerģiju, lai sagatavotos augusta notikumiem, kas mums nemainīgi atnesīs kādus mega svarīgus notikumus.


 Par personīgajām tendencēm jūlijā - prognozē 12 austrumu horoskopa zīmes.

 Jūsu dzimšanas gada dzīvnieka prognoze liecina par sabiedrisko dzīvi, darbu, karjeru, attiecībām ar kolēģiem, jaunām paziņām, viss, kas notiek pret mūsu gribu, nāk no ārpuses.

Mēneša zīme simbolizē mūsu attiecības ar vecākiem, priekšniekiem.


 Tīģeris

 Vislabāk tīģeriem jūlijā paņemt atvaļinājumu vai vismaz izlādēties, ierobežot savu sociālo loku un neuzņemties jaunas saistības.

To izdarīt nebūs viegli, taču labāk atpūsties no cilvēkiem un no biznesa, lai nekaitinātu laika atzīmēšanu, no tā, ka viss ir apstājies un diez vai virzās uz priekšu.

Nākamais mēnesis var būt diezgan kritisks gada periods, un tam labāk sagatavoties, arī garīgi. Un šim nolūkam jums ir jāizmanto klusums un jāizstrādā plāni, jāpārdomā turpmākie soļi, lai virzītos uz priekšu.

Iespējams, papildus savām problēmām jums būs jārisina citu cilvēku problēmas, taču labāk neuzņemties pārāk daudz pienākumu un nemēģināt kļūt par labvēli visiem. Tev un tavām rūpēm pietiks.

 Trusis

 Lielākajai daļai Zaķu jūlijs solās būt mierīgs un diezgan produktīvs gada mēnesis.

Dzīves finansiālajai sfērai vajadzētu iepriecināt, darbā un biznesā visam jābūt kārtībā. 

Jā, un personīgās attiecībās jūs varat sagaidīt patīkamus notikumus. Ja domā par attiecību leģitimēšanu vai bildināšanu savai otrajai pusītei, tagad ir īstais laiks!

Ja šajā laikā plānojat atvaļinājumu, tad lai tas ir īss. Tagad jums ir labas izredzes darbā un biznesā — izmantojiet brīdi. Galvenais ir visu darīt kvalitatīvi, profesionāli, lai ne tikai iegūtu ātru un kvalitatīvu rezultātu, bet arī ieliktu labus pamatus turpmākai labklājībai.

Cūku zīmes pārstāvji var kļūt par katalizatoriem noteiktiem notikumiem jūsu dzīvē.

 Pūķis

 Ne visi pūķi būs apmierināti ar šī mēneša notikumiem. 

Var pārbaudīt gan personiskās, gan biznesa attiecības. Partneri var bezcerīgi izgāzties, nepildīt savus solījumus, slikti veikt savu darbu. Ideālistam Pūķim ar to ir grūti samierināties, un tas var radīt problēmas attiecībās, sastrēgumu biznesā.

Ja iespējams, samaziniet uzņēmējdarbības aktivitāti līdz minimumam. Centieties neko nemainīt ierastajā darba ritmā, neveikt nekādas globālas izmaiņas. Laiks vēl nav pienācis.

Veltiet laiku, lai analizētu visu, kas notiek. Nākamais mēnesis būs daudzsološāks, un labāk būt gatavam jauniem sasniegumiem, nevis iegrimt kāršu cīņās ar partneriem un tīrīt gruvešus.

 Čūska

 Čūskām nav nozīmīgākais gada periods.

Nevar cerēt uz īpašiem panākumiem, taču var nebaidīties no lielām vilšanās un problēmām, ja šajā periodā neuzsāksi neko svarīgu un paliksi ēnā.

Tagad jums ļoti ieteicams neiejaukties nekādās pilsoniskās nesaskaņās, nekonfliktēt, nemeklēt kādu vainīgo.

Analizējiet notiekošo, savas stiprās un vājās puses. Iesaistīties pašizglītībā. Tagad ir svarīgi sakārtot lietas savā dzīvē un savā galvā.

Esiet gatavi tam, ka arī nākamais mēnesis nebūs tas produktīvākais. Viss interesantākais sāksies rudenī.

Vienkārši ejiet līdzi straumei, izpildiet savus pienākumus un pievērsiet vairāk uzmanības mīļajiem.

 Zirgs  

Ja jūnijā Zirgiem izdevās radīt problēmas sev un citiem, tad laiks kļūdas labot. Apsveriet, ko varat darīt, lai atjaunotu to, kas vēl ir jāatjauno.

Tēma par attiecībām ar pretējo dzimumu tev var kļūt šobrīd aktuālākā. Liela uzmanība būs jāpievērš vai nu jaunām, vai vecām romantiskām attiecībām.

Taču jācenšas sakārtot dzīves ritmu tā, lai būtu laiks ne tikai personīgajai dzīvei, bet arī tuvāko pienākumu pildīšanai, saziņai ar ģimeni un draugiem. Nesteidzieties baseinā ar galvu.

Čūskas zīmes pārstāvjiem šajā laikā var būt liela nozīme šajā laikā. Apskatiet tos tuvāk.

 Kaza

 Viena no retajām horoskopa zīmēm, kurai jūlijs var būt ļoti nozīmīgs dzīves periods.

Dažiem Kaziem valdošie apstākļi nespiedīs izšķirošus soļus, liks kaut ko mainīt savā dzīvē. Bet nebaidieties no pārmaiņām. Tagad veiksme ir jūsu pusē, un neatkarīgi no tā, kas notiek, viss galu galā izdosies jūsu labā.

Ja viss ritēs kā ierasts, tad vari pats rosināt kādas pārmaiņas, uzsākt jaunus projektus, veidot jaunas attiecības, jo jūlijs ir labvēlīgs periods lielākajai daļai Kazu.

Neatliec svarīgas lietas uz vēlāku laiku. Nākamais, tikpat labvēlīgs periods jūs sagaida novembrī. Nepalaidiet garām labas iespējas.

 Pērtiķis

 Daudziem pērtiķiem jūlijs var būt ļoti interesants un notikumiem bagāts mēnesis.

Mēneša galvenā tēma ir attiecības. Kādas attiecības liks jums piedzīvot spēcīgas emocijas, un kādā virzienā notikumi attīstīsies – atkarīgs no jūsu personīgā horoskopa.

Daži pērtiķi ar galvu iegrims romantikā neatkarīgi no viņu ģimenes stāvokļa vai pastāvīgā partnera klātbūtnes.

Citi koncentrēsies uz attiecībām ar kolēģiem darbā, biznesā. Daži cilvēki var mainīt attiecības ar draugiem.

Bet galu galā viss nāks par labu, ja rīkosies saskaņā ar saviem plāniem un noteikumiem, nevis sekosi citu vadībai, rīkojoties pēc viņu pavēlēm.

 Gailis

 Kazas mēnesī Gaiļi ir gana veiksmīgi, un tā ir viena no horoskopa zīmēm, kas var atļauties pievērsties ne tikai sadzīves un ģimenes lietām, bet arī pilnībā nodoties darbam.

Attiecībās visam jābūt stabilam, un pat nespēja veltīt pietiekami daudz laika savai ģimenei un mīļajiem aizņemtības dēļ attiecības nekādā veidā nedrīkst ietekmēt.

Labs laiks karjeras izaugsmei, finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Tāpēc ir jēga uzklausīt ienākošos priekšlikumus vai patstāvīgi meklēt jaunas iespējas šajā jomā.

Varat paļauties uz palīdzību no malas, nekautrējieties meklēt palīdzību pie draugiem un paziņām.

 Suns

 Pēc plaukstošā jūnija, kas atnesa Suņiem daudz iespēju un patīkamus brīžus, jūlijā viņiem var šķist, ka Fortūna no viņiem ir novērsusies.

Attiecības var pārbaudīt gan tuvākajā vidē, gan sabiedrībā. Daži suņi var saskarties ar konfrontāciju, netaisnīgu attieksmi, nepateicību, runāšanu aiz muguras.

Iespējami jebkāda veida zaudējumi.

Vērši var kļūt par dažu nepatikšanām: ja iespējams, labāk kādu laiku ierobežot saziņu ar viņiem.

Pašaizliedzīga palīdzība citiem var būt vienīgais veids, kā izvairīties no emocionālās nestabilitātes un raizēm. Atrodi kādu, kuram vajadzīga palīdzība, atbalsts. Tas palīdzēs objektīvi novērtēt un saprast daudzas lietas.

 Cūka

Jūlijs Cūkām ir diezgan mierīgs un rāms gada periods.

Vienīgā dzīves joma, kas var nedaudz satricināt dažu šīs horoskopa zīmes pārstāvju mieru, ir personiskās attiecības. Šeit viņi var būt vīlušies.

Bet labāk ir domāt par tagadni, nevis par nākotni. Problēmas tiks risinātas, tiklīdz tās radīsies.

Tagad izbaudi vasaru. Iemeslu priekam un pat lepnumam būs vairāk nekā pietiekami.

Paturiet prātā, ka šajā periodā truši var kļūt par noteiktu notikumu katalizatoriem jūsu dzīvē. Tādā pašā veidā jūs varat ietekmēt šīs horoskopa zīmes likteni.

 Žurka

 Daudzas Žurkas atviegloti uzelpos pēc vētrainā un notikumiem bagātā pagājušā mēneša. Problēmas, ja tādas ir, paliek pagātnē. Tas, kas jums vairs nav vajadzīgs, ir pazudis, tāpēc neko nenožēlojiet.

Taču vēl nav pienācis laiks rīkoties. Jūlijs ir pārejas periods. Visas interesantākās lietas sāksies augustā. Tagad klausieties mēneša vispārējās tendences. Meklējiet līdzsvaru starp darbu un spēlēm.

Nemēģiniet rast mierinājumu jaunos, īslaicīgos romantiskos hobijos. Iemeslu un iespēju jaunām tikšanām un paziņām var būt daudz, taču daži savienojumi var sabojāt jūsu reputāciju un atstāt nepatīkamu pēcgaršu jūsu dvēselē.

Atpūtieties no biznesa un cilvēkiem. Tu paspēsi nākammēnes.

 Bullis 

 Kazas valdīšanas laikā Vēršu dzīvē nereti viss neizdodas kā plānots. Parādās šķēršļi, viss palēninās. Attiecībās ar radiem, darba kolēģiem, partneriem valda neizpratne un atsvešinātība. Turklāt ir grūti ietekmēt notiekošo un mainīt situāciju.

Kā ierasts, laikā, kad vējš pūš sejā, nevis aizmugurē, labāk "nolaist buras un patverties drošā ostā". Ar svarīgām saistībām un izmaiņām labāk nedaudz pagaidīt.

Ja jūsu vidē ir Suņa zīmes pārstāvji, tad jāpatur prātā, ka viņi var netīši sagādāt nepatikšanas: šajā periodā ir labāk samazināt mijiedarbību ar viņiem.

Bet grūtības un nepatikšanas ir īslaicīgas. Nekļūsti ļengans, bet vienkārši atpūties no cilvēkiem un no biznesa.

 


 Uz ko balstās prognozes?

Šo prognožu mērķis nav prognozēt cilvēka izraisītas vai dabas katastrofas globālā mērogā. Šis ir apraksts par iespējamiem stāvokļiem un noskaņojumiem, kas raksturīgi lielākajai daļai no mums noteiktā laika periodā.

Senie pareģotāji un zīlnieki gadsimtu novērojumu gaitā katram laika periodam piešķīra noteiktas īpašības. Un pēc kāda laika viņi tos saskaņoja ar elementiem, gadalaikiem un dzīvnieku zīmēm.

2022. JŪLIJA GALVENĀS DIENAS.

 Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.

Šis ir 6., 11., 18., 23., 30. jūlijs.

Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu. Taupiet naudu, neiesaistieties nevienā kāršu izrēķināšanā, nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādām ekstrēmēm un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām vardarbīgām darbībām ārpus mājas un daudz komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuru Ba Zi diagrammā ir BUĻA un/vai KAZAS zīmes.

Ja jūsu diagrammā ir KAZAS, SUŅA un/vai VĒRŠA pazīmes (gads, mēnesis), tad jums jābūt modram visu mēnesi (līdz 7. augustam), jo šajā mēnesī jūs varat zaudēt morālā cīņā. Iespējamie sarežģījumi attiecībās, konflikti, depresija, nepatīkamas dzīves situācijas.

Īpaši svarīgi to atcerēties 8., 11., 17., 20., 23., 29. jūlijā un arī 1. un 4. augustā.

9., 18., 21., 30. jūlijs , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.

10., 19., 22., 31. jūlijs  ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma cilvēkiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, paziņām, randiņiem.

11., 20., 23. jūlijā neplāno darījumus ar nekustamo īpašumu, nekādus ar kreditēšanu un aizņēmumiem saistītus jautājumus.

Labvēlīgas dienas svarīgiem darbiem un saistībām, kas nozīmē ilglaicīgu pastāvēšanu un nākotnes labklājību - 2., 7., 13., 15., 21., 25., 27., 31. jūlijs, ja vien šīs nav jūsu personīgā iznīcinātāja dienas.

Laimīgu un produktīvu mēnesi!

42e0d9.jpgb19eb5.jpg21a393.jpg
Ko mums prognozē zvaigznes: horoskops 2022. gada jūnijam

Pēc rosīgā pavasara 2022. gada jūnijs atnesīs labvēlīgu planētu ietekmi, kas palīdzēs sasniegt relatīvu mieru un zināmu ārēju stabilitāti un paredzamību. Piemērots periods materiālo problēmu risināšanai, sarunām un lietišķai komunikācijai.

Taustāmi uzlabojumi būs no 4.jūnija – Merkurs nonāk tiešā kustībā, kas uzlabos situāciju visās dzīves jomās. Dažas dienas pirms izejas no retrogrāda (2.-3.jūnijs) Merkurs palēninās, enerģijas tiek koncentrētas, koncentrētas, savāktas, sakārtotas.

Šādās dienās planētu ietekme kļūst konstruktīva un harmoniska. Šo enerģijas potenciālu ir lietderīgi izmantot atsevišķu problēmu risināšanai. Cilvēki ir mazāk izklaidīgi un nodarbināti ar sīkumiem, svešām problēmām, tāpēc viņi ātrāk sasniedz mērķus.

10.-12.jūnijā, Merkura un retrogrādā Plutona harmoniskais aspekts, planētas atrodas zemes zīmēs, tāpēc varam sagaidīt reālus, redzamus rezultātus dažādos līmeņos. Labvēlīgas dienas biznesam, īpašuma un finanšu jautājumu risināšanai, kā arī starptautiskajām ekonomiskajām attiecībām. Labs laiks darba meklēšanai un jaunu darbinieku pieņemšanai darbā, jo šajā gadījumā viņiem ir visas iespējas harmoniski iekļauties jau izveidotā kolektīvā.

13. jūnijā 18:27 Merkurs ieiet Dvīņu zīmē, kur tam ir menedžmenta statuss. Līdz pat mēneša beigām valda viegluma, mobilitātes gaisotne (iespēju robežās pašreizējos apstākļos, sakarā ar Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu). Neskatoties uz to, cilvēkiem ir vēlme satikties, sazināties, apmainīties ar informāciju. Šis ir laiks kontaktu un jaunu paziņu meklēšanai. Ārējā līmenī ir daudz patiesāka informācija par situāciju ekonomiskajā sfērā, ņemot vērā militārās un politiskās sastāvdaļas.

14.jūnijā plkst.14:51 pilnmēness Strēlnieka zīmē rada pozitīvu emocionālo fonu, cilvēki jūtas iedvesmoti. Šis pilnmēness ietekmēs ikvienu globālā mērogā un var mudināt daudzas valstis izveidot jaunu globālu drošības sistēmu. Uz ilgstošā Melnā Mēness tranzīta fona Vēža zīmē, kas raksturo tautas un tautības, Dzimteni, mājas, ģimeni. Pilnmēness Strēlnieka zīmē palīdz saglabāt tradīcijas, aizsargāt un stiprināt savu tautu, kultūru un identitāti. Tas var iedvesmot dažu valstu vadītājus izveidot jaunas reģionālas alianses.

21. jūnijā pulksten 12.14 Saule ieiet Zodiaka zīmē Vēzis un sākas vasaras saulgrieži - gada kardināls punkts. Jūnija trešā dekāde būs notikumiem bagāta, no šī perioda pilnīgi visi saprot, ka nepieciešama jauna pasaules kārtība. Tiks sperti pirmie soļi šajā virzienā, kas nesīs pozitīvas pārmaiņas. Daudzas valstis apvienojas pret pasaules ļaunumu.

23. jūnijā Venera pulksten 03:34 ieiet Dvīņu zīmē, sākas vieglas pielāgošanās periods jaunajiem apstākļiem. Cilvēki ir atvērti, pozitīvi domājoši, kas ļauj viegli iekļauties jaunā kolektīvā. Viss, kas saistīts ar izglītību, ceļošanu, organizatoriskiem pasākumiem, izdodas vislabākajā iespējamajā veidā. Apziņa noskaidrojas, nepatiesa informācija vairs netiek uztverta, un tas sagādās problēmas propagandas jomā.

29.jūnijā plkst.05:52 jauns mēness Vēža zīmē savienojumā ar karmisko negatīvo punktu - Melno Mēnesi. Mēneša beigās emocionālā dzīve ir ļoti nestabila, parādās uzmācīgas bailes un fobijas, nepatīkamas priekšnojautas. Tomēr visi smagie psiholoģiskie stāvokļi izzudīs dažu dienu laikā. Nekad nekavējies pie negatīvā.

AUNS

Jums ir paveicies visa mēneša garumā! Pierādi sevi, aizstāvi savas intereses – veiksme ir tavā pusē. Notiek dzīvības enerģijas, tā sauktā "vīriešu" spēka, eksplozija. Apņēmība un apmierinātība ar savu iekšējo es ir daudzu jūsu fizisko darbību galvenie virzītājspēki.

VĒRSIS

Labvēlīgs mēnesis, tāpēc rīkojieties un pārvērtiet visas savas visdrosmīgākās idejas realitātē. Būsi apmierināts ar jūnija rezultātiem, ja definēsi sev vienu galveno mērķi. Centieties nebūt akcentēts uz sīkumiem, koncentrējieties uz galveno - un jums izdosies!

DVĪŅI

Laiks, kad intelektuālais un literārais darbs ir īpaši viegls. Labs periods lasīšanai, prāta darbam vai zināšanu gūšanai. Izdevīgs tranzīts žurnālistiem, rakstniekiem un runātājiem. Labākais laiks svarīgu sarunu vešanai, interešu deklarēšanai un dokumentu parakstīšanai.

VĒŽI

Sagatavo sev "drošības spilvenu", mēģiniet mierīgi reaģēt uz notikumiem. Jūs varat justies izsmelts, tukšs un noraizējies, īpaši mēneša beigās. Ir grūti asimilēt informāciju, koncentrēt uzmanību, izteikt savu viedokli un kaut ko izskaidrot. Bet tagad galvenais ir neiestrēgt zemās vibrācijās!

LAUVA

Jūs sajutīsiet vitalitātes un enerģijas pieplūdumu, popularitāte aug. Ir paaugstināts radošums un optimisms, kas ļauj uzsākt jaunus uzņēmumus, realizēt projektus, atvērt biznesu, slēgt darījumus un vienlaikus atrast laiku un resursus atpūtai un izklaidei.

JAUNAVA

Izmantojiet šī perioda pozitīvo potenciālu, atkal ticiet sev. Pēc tam, kad esat pārdomājis to, ko pagātne jums ir iemācījusi, pievērsiet uzmanību tam, kur vēlaties būt nākotnē. Jums ir visas iespējas un iespējas mainīt savu dzīvi uz labo pusi, atbilstoši savām vajadzībām. Jūnijā varēsi sasniegt svarīgākos mērķus!

SVARI

Vēlams pēc iespējas vairāk domubiedru vidū. Jebkura pozitīvu emociju izrādīšana būs abpusēja. Jūs varat iedvesmot citus cilvēkus rīkoties, piesaistīt sadarbību un harmoniju. Apkārtējie cilvēki būs vienā viļņa garumā ar jums. Sarunas ritēs raiti, kopuzņēmumi būs veiksmīgi.

SKORPIONS

Jūs, visticamāk, satiksiet cilvēkus, kuri neatbalsta jūsu ieteikumus, viedokļus vai reakcijas. Konfliktu periods, arī personisko attiecību jomā. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus! Lai kas arī notiktu, jūsu iniciatīva novedīs pie ieilgušiem procesiem. Mēģiniet atrast laiku atpūtai.

STRĒLNIEKS

Iespēju mēnesis, ilgtermiņa perspektīvas, popularitātes gūšana. Pašreizējās iespējas varētu veicināt domubiedru piesaisti darbam pie jauniem radošiem projektiem. Panākumi lielā mērā ir atkarīgi no jūsu vēlmes lielāko daļu sava laika pavadīt sabiedrībā, iesaistīties sabiedriskajās lietās.

MEŽĀZIS

Laiks meklēt idejas un metodes, kas atbilst jūsu noskaņojumam. Pastāvīga informācijas plūsma nonāks pie jums no visiem virzieniem. Ar zināmu piepūli, neatlaidību jūs iegūsit tieši to informāciju, kas jums nepieciešama. Centies atrast laiku savai ģimenei, draugiem un domubiedriem – tieši tagad viņiem ir nepieciešams tavs atbalsts.

ŪDENSVĪRS

Neitrāls periods – viens kompensē otru. Viss izdodas, kā jūs plānojāt, vismaz jautājumos, kas saistīti ar sabiedrisko dzīvi un sabiedriskajām lietām. Bet jūsu secinājumi un plāni tuviem un mīļiem cilvēkiem var šķist nereāli. Maz ticams, ka personīgā dzīve nesīs gandarījumu.

ZIVIS

Mēnesis ir diezgan saspringts, jūsu pagātnes kļūdas nāk virspusē. Centieties minimizēt sabiedriskās lietas, iesaistieties individuālās radošās aktivitātēs. Tava parādīšanās sabiedrībā izraisa aizvainojumu, vairumā gadījumu tā ir skaudība. Vērtību pārvērtēšanas periods, jaunu uzskatu veidošanās.

 76df60.jpg04091c.jpg054c13.jpg

2022. gada maijs

2022. gada maijs ir diezgan izaicinošs un tajā pašā laikā interesants mēnesis, galvenokārt tāpēc, ka tas aizņem gandrīz visu aptumsumu periodu. Nebaidieties: zvaigznes tikai iesaka tam vērsties gatavam, pareizi nosakot prioritātes un novēršot nevajadzīgas rūpes. Jau 16. maijā šogad būs otrais aptumsums - tas būs Mēness un notiks Skorpiona zīmē, kas nozīmē, ka emocijas būs sakarsušas līdz galam un, lai neapdegtu, noteikti jātur sevi rokās!

Turklāt klāt "pieliek piparus" Merkurs, kas, lai arī būs labvēlīgā Dvīņu zīmē, tomēr no 10. maija līdz 3. jūnijam dosies retrogrādā kustībā. Tāpēc papildus emocionālajai nestabilitātei un dramatismam var pievienot arī atsevišķu situāciju un informācijas trūkumu vai izkropļotu uztveri kopumā. Šajā laikā vislabāk ir ievērot veselīgu dzīvesveidu, nepārslogot sevi ar garīgo darbību un vienkārši atpūsties biežāk.

Mīlestības planēta Venera no 2. maija viesosies sprādzienbīstamajā Auna zīmē, pametot sapņaino Zivs teritoriju. Tas viņai piešķirs zināmu šarmu un uguni, lai gan problēmas var rasties ar maigumu un stabilu pieķeršanos mīļajiem. Kopumā Veneras ietekme visa mēneša garumā ir visai konstruktīva, tomēr no 23.maija tās spēkus pārbaudīs nelokāmais Plutons Mežāzī - šajā laikā var izcelties negaidīti skandāli un izcelties konflikts uz atšķirīga pamata interesēm.

2022. gada maija galvenie zvaigžņu notikumi

8.—24.maijam

Saules un nepiekāpīgā Saturna kvadrāts

Centieties nepadoties pesimistiskajam noskaņojumam, ko šis aspekts rada, un ļaujiet nerealizētai enerģijai nonākt lietderīgā kanālā. Grūtības un nepārvaramas varas apstākļi var izjaukt ierasto lietu gaitu un radīt iekšēja diskomforta un vientulības sajūtu.

11.—28.maijam

Trīsgons ar autoritāro Plutonu un Sauli

Periods var dot daudzas patiesi transformējošas pārmaiņas, kā arī stimulēt ar finansēm saistītu jautājumu risināšanu. Šajā laikā vari ķerties klāt profesionālai darbībai vai pat domāt par savu biznesu – par laimi, zvaigznes mudina uz šādām iniciatīvām. Tomēr rūpīgi pārdomājiet, pirms sākat to darīt!

20.—28.maijam

Marsa sekstils ar ātro Merkuru

Šis ir laiks, kad domas var nonākt ciešā rezonansē ar darbībām, un arī jebkura darba, radoša un garīga darbība saņem savu impulsu. Labvēlīgas iepazīšanās, tai skaitā romantiskas, jauni kontakti un komunikācijas; plāni un idejas tiek ātri īstenotas.

23.—31.maijam

Venēras kvadrāts un spēcīgais Plutons

Paaugstināta kaisle un dinamika attiecībās var provocēt gan to pāreju uz jaunu kvalitatīvu līmeni, gan konflikta pieaugumu. Nepieciešams iegrožot saziņu paaugstinātos toņos un pārlieku neļaut emocijām. Atcerieties, ka dažreiz teikto nevar atsaukt!

12.—25.maijam

Enerģiskā Marsa savienojums Neptūnu

Šis aspekts nes sev līdzi augstas garīgās vadlīnijas un labus mērķus, kuriem pēkšņi tiek atrasts spēks. Aug pašapziņa, un uzticība savām idejām var palīdzēt kalnus sakustināt. Lielisks laiks, lai sapnis beidzot kļūtu par realitāti!

18. maijs - 10.jūnijs

Ekscentriskā Marsa un Jupitera savienojums

Šis patiesi pozitīvais aspekts sniedz milzīgu skaitu iespēju, kuras nevajadzētu ignorēt. Īpaši veiksmīga ir biznesa darbība, līgumu slēgšana, profesionālo saišu paplašināšana. Attieksme pret pozitīvu iznākumu un vispārēja draudzīgums ievērojami vienkāršo jebkuru saziņu.

13d765.jpgfc0687.jpg008957.jpg
 
Vispārējais horoskops 2022. gada aprīlim

Visnelabvēlīgākais tranzīts 2022. gada aprīlī būs Saules un Plutona kvadrāts mēneša vidū. Planētu negatīvo ietekmi visvairāk izjutīs cilvēki, kuru darbības sfēra tā vai citādi saistīta ar biznesu un finansēm. Izvairieties no situācijām, kas var kaitēt jūsu reputācijai. Uzņēmējiem var rasties nepatīkamas situācijas ar nodokļiem, dokumentiem vai uzņēmuma apdrošināšanu.

Merkurs mēneša beigās izveidos ar Saturnu kvadrātu. Tulkojumā no astroloģiskās valodas tas nozīmē, ka pienāk periods, kurā būs grūti atrast kopīgu valodu ar sarunu biedru. Sarunās nereti parādīsies kritika un cinisms, lietišķajā sadarbībā ar vieglumu nepietiks. Astrologi iesaka šajā laikā nebūt dedzīgiem. Svarīgas sarunas un projektus labāk atlikt uz sev labvēlīgāku laiku.

2022. gada aprīlis ir labs garīgai attīstībai un augstsirdībai. Astrologi iesaka šajā laikā pievienoties labdarības pasākumiem un organizēt reliģiskus pasākumus. Otrais pavasara mēnesis piemērots, lai atteiktos no atkarībām un pārtrauktu attiecības ar toksiskiem cilvēkiem.

Finanses un karjera 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa aprīlis ir piemērots periods, lai dziļi pārdomātu visu, kas notiek. Gada patrons nepieņem spontānus lēmumus un nepārdomātas darbības. Jebkurš brīdis ir rūpīgi jāapsver, lai izvairītos no nopietnām kļūdām. Debesu zvaigznājs veicina emocionālu atturību un prātīgu visu apkārt notiekošo izvērtējumu.

2022. gada aprīlis investīciju ziņā ir labvēlīgs. Atsevišķs padoms uzņēmējiem, kuri savākuši labu finanšu drošības spilvenu - investējiet savā biznesā, paplašiniet ražošanu, apgūstiet saistītās darbības jomas.

Tiem, kuri plāno mainīt profesiju vai darba vietu, lēmums ir jāatliek. 2022. gada aprīlis tam nav vislabvēlīgākais laiks. Turklāt nav izslēgta situācija, kad pašreizējā darba vieta dzirkstīs jaunās krāsās, paverot daudzsološas iespējas.

Zvaigznes iesaka būt uzmanīgākam ar uzkrājumiem. Iespējams, aprīlī nāksies atbildēt par parādsaistībām. Tāpēc mēneša sākumā vajadzētu ieslēgt maksimālās taupīšanas režīmu. Nav izslēgti neplānoti izdevumi, kas saistīti ar automašīnas vai sadzīves tehnikas sabojāšanos.

Veselība un enerģija 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa 2022. gada aprīlis ir emocionāli ļoti intensīvs periods. Zvaigznes iesaka kontrolēt visas savas dzīves jomas, lai nepazaudētu patiesi svarīgos jautājumus. Stresa situācija darbā un personīgajā dzīvē var ietekmēt jūsu emocionālo veselību.

Astrologi iesaka atrast laiku atpūtai un relaksācijai. Ieteicams atrast kādu relaksējošu aktivitāti, kas palīdzēs apkopot domas un racionalizēt to nemierīgo plūsmu. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību attiecībām ar citiem cilvēkiem - aprīlī nav izslēgtas situācijas, kad skaudīgi cilvēki un negatīvas personības mēģinās sabojāt reputāciju ar saviem vārdiem un pat darbībām.

Dažām Zodiaka zīmēm 2022. gada patrons ir sagatavojis iespēju sākt dzīvi no nulles. Īpaši spēcīga šī vēlme būs jaunā mēness laikā.

Runājot par veselību, aprīlis ir saaukstēšanās saasināšanās periods. Astrologi iesaka neatstāt novārtā elementāru profilaksi, lai neatvēsinātu ķermeni. Kad parādās pirmie  simptomi, jums jāpaņem slimības atvaļinājums vai jākonsultējas ar ārstu. Novārtā atstāta saaukstēšanās, šajā gadījumā sagādā problēmas.

Turklāt zvaigznes norāda uz hronisku slimību saasināšanās iespējamību. Tas jo īpaši attiecas uz locītavu un asinsvadu patoloģiskiem stāvokļiem. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz dermatoloģiskām slimībām - agrā pavasarī ir iespējami saasinājumi. Tāpēc ir nepieciešams veikt profilaktiskus pasākumus un stiprināt imūnsistēmu jau iepriekš.

Mīlestības horoskops 2022. gada aprīlim

Pēc astrologu domām, Venērai šomēnes ir daudzsološi mīlestības aspekti. Tas nozīmē, ka ar minimālu piepūli jūs varat daudz ko mainīt savā dzīvē uz labo pusi. Iespējamas liktenīgas tikšanās, romantiski randiņi, laulības priekšlikumi, bērna ieņemšana un citi patīkami notikumi.

Mēneša sākumā zvaigznes iesaka doties uz skaistumkopšanas salonu . Ārējās pārvērtības piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Masāža, SPA procedūras, manikīrs un daudz kas cits – tas viss noteikti pozitīvi ietekmēs ne tikai ārējo izskatu, bet arī iekšējās sajūtas.

Astrologi iesaka vientuļajiem pārveidot ne tikai savu izskatu, bet arī uzlabot savu iekšējo pasauli. Dažādas izstādes, filmu pirmizrādes – šāda veida pasākumi var kļūt par vietu, kur notiks nozīmīga iepazīšanās ar nākotnes perspektīvām. Zvaigznes norāda ģimenes cilvēkiem ir ieteicams atcerēties, kā sākās viņu attiecības ar savu partneri. Došanās uz kino un restorānu, omulīgi vakari vienatnē vienam ar otru, izbraucieni dabā un daudz kas cits – tas palīdzēs stiprināt attiecības un padarīt tās harmoniskākas.

Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.

Tās ir 1., 2., 13., 15., 25., 27. aprīlis.

Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu. Taupiet naudu, neiesaistieties nevienā riskantā pasākumā, nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādām ekstrēmiem un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām liekām darbībām ārpus mājas un liekas komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem,  dzimuši Suņa zīmē.

13. un 15. aprīlis ir ārkārtīgi nelabvēlīgas dienas jebkurai finansiālai darbībai. Neaizdodiet un neaizņemieties naudu, nesāciet jaunu biznesu, neveiciet dārgus pirkumus. Kopumā jebkuru finansiālu darbību labāk atlikt uz labāku laiku.

Tāpat nav ieteicams izvēlēties 3., 6., 12., 18., 24., 30. aprīli, lai risinātu ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus un veiktu dārgus pirkumus.

1., 4., 10., 16., 22., 28. aprīlī , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.

2., 5., 11., 17., 23., 29. aprīlis ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, jaunas iepazīšanās, randiņi.

5., 9., 10., 11., 14., 20., 21. aprīlis ir dienas, kad enerģiju nelīdzsvarotība ir ļoti izteikta. Šīs dienas var izrādīties grūtas dažiem cilvēkiem, ir raksturīgs Ūdens un Zemes elementu konflikts.Pavērojiet, kas ar jums notiks šajās dienās.

30. aprīlī Saules aptumsums atklāj aptumsuma koridoru , kas beigsies 16. maijā. Tuvāk šim datumam tiks publicēts ieraksts par to, kas ir svarīgi zināt par šo periodu, un šeit - īsumā par Saules aptumsuma ietekmi.

Esiet gatavi tam, ka dienās, kas tuvojas Saules aptumsumam, emocijas var kļūt mežonīgas. Ieteicams pievērst uzmanību visam notiekošajam, jo ​​ļoti bieži notikumi notiek tieši Saules aptumsumam vistuvākajās dienās, kas kļūs par pamatu, nākamo gadu tendencei. Nav ieteicams šādās dienās pieņemt nekādus atbildīgus lēmumus, uzņemties jaunas saistības.

Labvēlīgas dienas svarīgiem darbiem un saistībām, kas nozīmē ilgtermiņa pastāvēšanu un nākotnes labklājību - 4., 6., 7., 9., 12., 14., 19., 23. aprīlis, ja šīs  dienas ieceres  atbils jūsu rakstura īpašībām un jūsu uzskatu labestībai.

Detalizētāka prognoze katrai dienai ar Mēness horoskopa ieteikumiem !

 

5fd452.jpg48fd03.jpgd9d9e3.jpg 

 Sākot ar 2. martu Zivīs būs jauns Mēness

  Savienosies ar pārpilnības planētu Jupīteru un brīvību mīlošo Urānu, dodot jaunas cerības un paverot plašas perspektīvas. Un galvenais – dodot spēku lieliem darbiem, pavērsies ceļi paaugstināt peļņu ne tikai savam biznesam, bet arī darbiniekiem, ja esiet atlicis lūgt priekšniecībai algas paaugstinājumu, marta mēnesis ir vislabākais sākt to darīt.

5. martā Venēra un Marss ieiet Ūdensvīrā,

 9. martā Merkurs – Zivju zīmē. Šie debesu aspekti palielinās jūsu jutīgumu pret citiem, arī modinās iedvesmu un vēlmi radīt. Ir pienācis laiks īstenot idejas, kas jau sen ir bijušas galvā, vai vismaz izdomāt plānu, kā to paveikt.

18. martā Jaunavā būs pilnmēness,

kas iezīmēs visas problēmas arī neatrisinātās, kas briest jau kopš 2021. gada septembra. Atskatieties atpakaļ un padomājiet, kā jūs varat turpināt. Tas viss drīz beigsies, jo pilnmēness ir trijniekā ar Plutonu, kas veicina visu konfliktu atbrīvošanos un atrisināšanu.

 2022. gada februāra galvenie zvaigžņu notikumi40bb78.jpg
 
26.janvāris -14februāris

Spožās Saules un Saturna savienojums

Dzīve var prasīt, lai jūs savos nodomos būtu atbildīgāks un nopietnāks, taču tajā pašā laikā tas paver ceļu uz vēl nebijušiem sasniegumiem. Galvenais nosacījums ir apzinīgs darbs! Neatlaidība un izturība noteikti būs nepieciešama, risinot sarežģītas problēmas, kuru šobrīd var būt vairāk nekā parasti.

06.—14.februāris

Ietekmīgā Plutona un Merkura savienojums

Tagad zvaigznes sola ievērojamus panākumus jebkurā organizatoriskā darbībā un jautājumos, kas saistīti ar publisko uzstāšanos vai biznesu. Veiksmīgs darbs komandā vai vadošos amatos var dot labus finansiālus ieguvumus. Esi uzmanīgs ceļojot un izvairies no pārslodzes!

27. janvāris -13.februāris

Jupitera sekstils Venera

Šajā laikā nevaldāmi gribas radīt un radīt! Optimistiska attieksme un laba griba komunikācijā noteikti palīdzēs iegūt jaunus draugus vai atrisināt vairākas problēmas. Ļoti iespējams, ka veiksies finanšu lietās.

17. februāris -03.Marts

Iedvesmojošs Neptūna Sekstils Marss

Neskatoties uz to, ka Neptūna ietekmē realitāti varam uztvert ne tādu, kāda tā ir patiesībā, šobrīd planētas ietekme ir diezgan konstruktīva: augsti garīgi impulsi un sirsnīga mīlestība pret savu darbību var nest vērtīgus rezultātus.

trīsdesmitjanvāris -vienpadsmitfebruāris

Sabiedrisks Merkura sekstils Neptūns

Īpaši labs periods ir radošo profesiju pārstāvjiem – šajās dienās viņi var just nevaldāmas radošās enerģijas un iedvesmas uzplūdu. Veiksmīga ir arī komunikācija ar mīļajiem, tostarp spēja saprasties bez vārdiem un atrisināt konfliktsituācijas ar vismazākajiem zaudējumiem.

02.—16. februāris

Trīsvienības Urāns un dinamiskais Marss

Esiet gatavi tam, ka jūsu aktivitātes tagad var nest ļoti dīvainus un neparastus rezultātus! Visticamāk, tie jūs iepriecinās, tomēr debess ķermeņiem joprojām ieteicams noskaņoties scenārija neplānotas attīstības iespējai. Bet jūs varat diezgan negaidīti iegūt lielas izredzes uz panākumiem!

5f13b1.jpg99ba22.jpg5da7ad.jpg
 
Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.
Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.
 
Tie ir 3., 12. un 24. februāris.
 
Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu, spēlēt kāzas, pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Taupiet naudu, neiesaistieties nekādās azartiskās spēlēs( arī loterija), nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādā ekstrēma un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām aktīvām darbībām ārpus mājas un pārāk lielas komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuri ir dzimuši pērtiķa un čūskas horoskopa zīmēs .
 
Ja jūsu horoskopa zīme ir Pērtiķis, tad 9. un 21. februāris jums var kļūt par nelabvēlīgām dienām. 
 
Februārī Čūska un Pērtiķis veido tā saukto Ugunīgo sodu. Visi iepriekš minētie datumi var izprovocēt noteiktus notikumus, kas radīs emocionālu nestabilitāti. Esi uzmanīgs.
 
Ugunīgs sods - Ugunīgs sods ir trīs dzīvnieku zīmju kombinācija - Tīģeris, Čūska, Pērtiķis.
 
Tīģeris ar mērkaķi rada diezgan smagu sadursmi .
 
Šie dzīvnieki ir savstarpēji "Personīgie iznīcinātāji", viņiem ir savstarpēja nepatika un ir tendence uzbrukt viens otram. Kad Čūska pietuvojas viņiem, lai gan tai vajadzētu novērst viņu uzmanību no sadursmes, tā tikai aktivizē Ugunīgo sodu.
 f1100d.jpg
Kopumā šī ir nopietna savstarpēja mijiedarbība nekā vienkārša sadursme.
 
Kā pasargāt sevi no ugunssoda?

Neērtā dzīvnieka uzmanības novēršana ar astroloģiskajiem pāriem, tāpat kā sadursmju gadījumā, nedarbosies. Sods tiek uzskatīts par nopietnāku lietu. Turklāt izrādās, ka astroloģiskie pāri paši iesaistās sodos un sadursmēs, kas nav īpaši labi.

 Ugunīgā soda gadījumā dzīvnieku uzmanību var novērst "dzīvnieki", kas ir daļa no Trīs harmoniju savienības.

 •     Mēs novēršam pērtiķa uzmanību ar Žurku un Pūķi
 •     Tīģera uzmanību novērš zirgs un suns
 •     Mēs novēršam čūskas uzmanību ar Gaili un Vērsi
Vienkāršākais veids, kā novērst uzmanību, ir izmantot tās figūriņas kas harmonizēs enerģiju. Var nēsāt pa māju kulonus vai  izvietot dzīvnieku attēlus.
 
Skaties, kas notiks tavā dzīvē 6., 18. februārī un 2. martā .
 
Šīs ir dienas, kad 3 tīģeri stāv rindā. Dažiem šīs dienas kļūs ļoti svarīgas un nozīmīgas, iespējams, pat liktenīgas. Notiekošā novērošana palīdzēs jums precīzi noteikt, kādas tendences jums nes Tīģera periodi.
 
12. un 14. februāris ir ārkārtīgi nelabvēlīgas dienas jebkurai finansiālai darbībai. Neaizdodiet un neaizņemieties naudu, nesāciet jaunu biznesu, neveiciet dārgus pirkumus. Kopumā jebkuru finansiālu darbību labāk atlikt uz labāku laiku.
 
15. un 27. februārī , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.
 
4., 16. un 28. februāris ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, paziņām, randiņiem.
 
5. un 17. februāris ir sliktas dienas jebkādu ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai.
 
Neaizmirstiet, ka līdz 4. februārim esam retrogrādā Merkura iespaidā . Šajā periodā ir ieteicama īpaša piesardzība, strādājot ar dokumentiem. Šajā periodā nevajadzētu veikt dārgus pirkumus, it īpaši attiecībā uz jebkādiem mehānismiem. Jāpatur prātā, ka šajā laikā ir iespējams saņemt nepatiesu, neuzticamu informāciju. Pārbaudiet visu, ko dzirdat un lasāt.
 
Laimīgu un produktīvu mēnesi!
 
Zīlēt online: your-life-studio.com

2695c9.jpg516b96.jpgda4672.jpg

 Neskatoties uz to, ka janvārī mums jau kalendārā būs 2022. gads, patiesībā uz mēnesi paliksim janvārī dublētā Metāla Bull varā.

Dzīvnieka nosaukums atbilst dzimšanas gadam!

Tīģeris

Šī gada janvārī Tīģeriem vislabāk ir analizēt pagātnes panākumus un neveiksmes, lai pabeigtu visu, kas iesākts agrāk.

Vēl nav pienācis laiks jauniem sākumiem un pat gatavoties kaut kam jaunam.

Šajā periodā tev skaidri jādefinē, ko darīsi nākamgad. Noteikt prioritātes, beidzot apstiprināt nolikumu un "izlikt" darba grafiku, lai neatgrieztos pie šīm tēmām visu nākamo gadu.

Ja jūsu attiecībās ar kādu ir notikušas kādas izmaiņas, ņemiet to mierīgi. Tas ir ārpus jūsu gribas. Šajā jums ne visai mierīgākajā mēnesī ir svarīgi saglabāt labo gribu un mieru.

Trusītis

Nav vieglākais periods Trušu dzīvē. Daudz dažādu notikumu, patīkamu un nepatīkamu, liks jums pastāvīgi uzturēties labā formā.

Darba ir daudz, bet rezultāts var būt pilnīgi neredzams. 

Dažu trušu attiecībās var būt spriedze. Taču dabiskā diplomātija un spēja "izkāpt no ūdens" arī šoreiz Zaķiem noderēs.

Vispār labāk neattīstīt vētrainu biznesa aktivitāti, neplānot šim periodam garus ceļojumus un braucienus, bet visu savu brīvo laiku veltīt ģimenei un mājas darbiem. Šajā dzīves jomā iespējami ļoti patīkami notikumi.

Pūķis

Ja šogad esi piedzīvojis attiecību grūtības, tad šomēnes viss var pasliktināties.

Jāpārvar sava neiecietība pret apkārtējiem, nevis jāprovocē konflikti, nevērš pret sevi tuviniekus un kolēģus. Mēģiniet atrast kompromisus visās situācijās.

Atcerieties, ka Vērša mēnesī viss tiek būvēts gadsimtiem ilgi: nelieli strīdi var pāraugt ilgstošā naidā.

Un neaizmirstiet par pārējām mēneša tendencēm. Vērša periods ir ļoti labs, lai sagatavotos nākotnes projektiem. Apkopojiet informāciju, meklējiet jaunus noderīgus cilvēkus, pilnveidojiet savas prasmes, lai jau nākamgad sāktu īstenot savus vērienīgos projektus un ieceres.

Nebaidieties veidot milzu plānus. Nākamgad Fortūna ir jūsu pusē.

Čūska

Čūskai īpaši labvēlīgais gads tuvojas noslēgumam, un ir pienācis laiks veikt šī mēneša novērtējumu. Ir ļoti svarīgi pabeigt visu, kas jāpabeidz.

Ziemas brīvdienās, protams, var labi atpūsties un izklaidēties, vai vienkārši pagulēt uz dīvāna, taču ar atpūtu labāk neaizkavēties, jo laiks vēl diezgan labvēlīgs ar finansēm, komerciju saistītām lietām, un radošums.

Nākamais mēnesis biznesā nenesīs šādu atbalstu, tāpēc visas steidzamās lietas labāk mēģiniet atrisināt līdz februārim.

Ja pazīstat Roosters, paturiet prātā, ka viņi var sniegt jums vērtīgus padomus un sniegt nenovērtējamu palīdzību. Jūs pats varat vērsties pie viņiem pēc palīdzības, īpaši darba, biznesa un finanšu jautājumos.

Zirgs

Viss, kas jūs satrauca 2021. gadā, šomēnes vēlreiz par sevi atgādinās. Ja esat pabeidzis visas šī gada nodarbības un jau saņēmis kredītpunktus un eksāmenus, lieliski. Ja studenta ieraksts ir tukšs - gatavojieties sesijai)))

Tavs galvenais uzdevums šomēnes ir atrauties no konfliktiem, jo ​​pat mazākā pretestība būs pret tevi un var ievilkties uz nenoteiktu laiku.

Dažus konfliktus varat izprovocēt pats, būdams nesavaldīgs un agresīvs pret citiem. Bet arī jūs pats varat kļūt par intrigu un negodīgu apsūdzību upuri.

Jums var nākties darīt to, kas jums nepatīk, un sazināties ar tiem, kas jums nepatīk.

Kontrolējiet sevi, pat ja patiešām vēlaties skandāli.

Mēneša galvenais padoms tev ir mierīgums, mierīgums un vēlreiz miers.

Kaza

Vērša mēnesī Kazai bieži ir kādas problēmas un šķēršļi.

Šī ziemas mēneša enerģijas viņu neatbalsta. Un tad ir ikgadējais Vērsis, kas jau lika Kazai būt labā formā visu gadu.

Tāpēc janvārī kazām labāk iet pensijā.

Mazāk aktivitātes un komunikācijas. Globālās pārmaiņas un jauninājumi dzīvesveidā diez vai nesīs prieku un gandarījumu.

Agrāk vai vēlāk viss nostāsies savās vietās, un jūs varat viegli panākt, bet jums ir nedaudz jāpagaida.

Un tagad labāk atpūsties vairāk, sazināties tikai ar uzticamākajiem cilvēkiem, rūpēties par sevi, savu veselību, pašattīstību.

Pērtiķis

Vērša valdīšanas laikā pērtiķiem veicas.

Tāpēc nav pārsteidzoši, ka šis mēnesis Pērtiķiem nesīs daudz laba, kā arī visu 2021. gadu.

Janvāris var būt ļoti darbīgs. Visticamāk, tev šomēnes neatliks daudz laika atpūtai un izklaidēm – tev būs daudz neatliekamu lietu un var parādīties kādi jauni pienākumi. Mums būs smagi jāstrādā.

Un tas ir pareizi, jo pirms februāra labāk paspēt izdarīt visas svarīgākās lietas. Tev priekšā ir gads eksaminētāja amatā, un februāris varētu būt viens no 2022. gada saspringtākajiem mēnešiem, kas uzmetīs tev dažus neparedzētus darbus, un daži no jums piespiedīs kaut ko kardināli mainīt savā dzīvē.

Ja šomēnes nepieciešama palīdzība kādu svarīgu jautājumu risināšanā, nebaidieties sazināties ar starpniekiem – viņi jums palīdzēs.

Gailis

Janvāris Gaiļiem ir viens no gada ražīgākajiem mēnešiem, un īpaši viņi to izjutīs pēc grūtā decembra.

Praktiski visās dzīves jomās ir manāma atmoda, progress un attīstība.

Īpaši interesanta būs finanšu tēma. Visticamāk, parādīsies jauni ienākumu avoti, algas pieaugums vai negaidīti ienākumi, pat laimests loterijā.

Šajā laikā ir jēga būt aktīvam un aktīvam, plānot globālus pasākumus un izmaiņas savā dzīvē janvārim.

Ja jums ir draugi Čūskas - atrodiet iemeslu, kā ar viņiem labāk sazināties. Šī komunikācija būs noderīga jums abiem.

Suns

Janvāra notikumi Suņiem nereti atnes emocionālus pārdzīvojumus, cerību sabrukumu un līdz ar to neatvairāmu vēlmi kardināli mainīt savu dzīvi.Viss agri vai vēlu nostāsies savās vietās – esiet pacietīgi. Vēl nav pienācis laiks radikālām pārmaiņām, un nepamatotas darbības var tikt atmestas tālu atpakaļ.

Tāpēc šajā laikā vislabāk ir pieņemt nogaidošu attieksmi, lieki neizcelties uz āru, neprasīt nepatikšanas. Atmetiet savas vēlmes atriebties likumpārkāpējiem un pierādiet savu lietu. Laiks visu noliks savās vietās.

Plānojiet nākotni, gatavojieties jauniem sasniegumiem. Jums priekšā ir ļoti daudzsološs gads.

Paturiet prātā, ka kazas var būt katalizators noteiktiem, nevis pozitīvākajiem notikumiem jūsu dzīvē. Labāk ievērojiet distanci no viņiem.

Cūka

Janvāris Cūkai var būt pārsteigumiem bagāts.
Bet šajā laikā labāk neveikt pēkšņas kustības, vēloties mainīt savu ierasto dzīvesveidu. Tavā dzīvē, un tātad būs ko darīt.
Kopumā, neskatoties uz nepieciešamību mainīt plānus pēdējā brīdī un diezgan nopietnu darba slodzi, mēnesis solās būt gana produktīvs.
Bet ģimenes attiecībās var rasties zināmas grūtības.
Lai nesalauztu koku, esi iecietīgāks un ielaidīgāks pret partneriem. Radušās problēmas labāk nemēģināt risināt uzreiz, uz emocijām, jo ​​tas var vēl vairāk sarežģīt attiecības. Labāk ir nedaudz pagaidīt, līdz emocijas nedaudz norimst un pārpratuma cēlonis kļūst acīmredzams. Iespējams, ka viss atrisināsies pats no sevis, bez tavas iejaukšanās.
Klausieties mēneša vispārējās tendences. Nesteidzieties un nesteidzieties. Pabeidz lietas.

Žurka

Ar Žurkām visam jābūt kārtībā.
Šis ir ļoti produktīvs mēnesis, kad gandrīz visās dzīves jomās var sagaidīt sava veida bonusus un ērtības.
Tomēr finanšu tēma var prasīt jūsu īpašu uzmanību. Neskatoties uz labajiem ienākumiem, rūpīgi jāpārdomā savi izdevumi un nepieciešamība investēt jaunos ilgtermiņa projektos. Visticamāk, ka nākamgad situācija mainīsies un tas, kas šobrīd šķiet tik vilinošs un daudzsološs, cerēto peļņu nenesīs.
Jūs varat apsvērt tikai īstermiņa darījumus un, ja iespējams, veikt dažas rezerves.
Ģimenes lietās sagaidiet priecīgus notikumus.

 Bullis

Kā Vērsis jūtas, atrodoties vēl divu tādu pašu kompānijā?
Brīnišķīgi! Un tas ir jāizmanto, tāpēc priekšā Tīģera gads, kurā Vēršiem ir diezgan grūti pielāgoties strauji mainīgajai videi.
Tāpēc ir pienācis laiks sagatavot aizmuguri un morāli gaidāmajiem notikumiem.

3a512b.jpg431fc9.jpgad17b1.jpg

 Kā attiecībās uzvedās dažādu horoskopa zīmju pārstāvji

Auns (no 21. marta līdz 20. aprīlim)

Zodiaka zīme Auns attiecībās galvenokārt vērtē cieņu. Un pat pašapzinīgākie šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad nespers pirmo soli pretējā dzimuma virzienā, ja nebūs pārliecināti par savām spējām un sava šarma ietekmi. Un tas viss tāpēc, ka viņiem ir ļoti lielas bailes tikt atstumtiem un nesaprastiem. Ja tas notiek, Auns paliek “ievainots” uz mūžu. Turklāt viņi bieži baidās zaudēt plaukstu attiecībās un izgaist otrajā plānā.

Vērsis (no 21. aprīļa līdz 21. maijam)

Vērsim ir smalka intuīcija un viņš parasti zina, kas ir vislabākais (ticiet viņam, viņš patiešām ir!). Un viņš baidās būt nabags un nevajadzīgs. Turklāt šie jautrie, dzīvespriecīgie un pašpārliecinātie biedri stingri tic tīrām attiecībām, un nodevība viņiem ir līdzīga pasaules galam. Šķiet, ka viņi paziņo, ka, pirmkārt, garīgā tuvība, bet jums nevajadzētu viņiem ticēt. Nebrīnieties, ja Vērsis mūžīgi meklēs apstiprinājumu savai vajadzībai un mīlestībai pret viņiem. Patiesībā labāk ir strādāt priekšā līknei un nenogurt regulāri viņiem par to atgādināt.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi ir neatkarīgi, krāšņi, pielūdzoši un iespaidīgi. Nopietnas attiecības, lai ko arī teiktu, ierobežo viņu brīvību. Dvīņus nevajadzētu turēt pie īsās pavadas. Viņiem flirtēt vajag kā gaisu. Tikai flirts, bez tuvības. Tādējādi tos darbina vitāla enerģija un pozitīva. Ik pa laikam viņus vajadzētu palaist uz ballītēm ar draugiem un kolēģiem. Tomēr, ja jūs to darīsit pastāvīgi, Dvīņi sāks justies pārāk brīvi. Tāpēc šajos aspektos galvenais ir kompetents līdzsvars

Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam)

Vēzis ir vissvarīgākā garīgā tuvība, kopīgas intereses. Savādi, bet daudzi no viņiem spēj piedot miesas nodevību. Bet interešu atšķirība, garīgais konflikts viņiem ir kā sirpis kviešos. Ja partneris pārstāj elpot to pašu gaisu, ko viņš, Vēži var sākt izbalēt. Nekas cits neatliek, kā pastāvīgi atbalstīt viņa tēmas un intereses. Turiet degunu pret vēju un ātri orientējieties situācijā. Tātad, vai jums tas patīk vai nē, jums būs patīk makšķerēt, braukt ar automašīnu vai iepirkties.

Lauva (no 23. jūlija līdz 23. augustam)

Lauvas ir pacietīgas, apdomīgas un bieži vien diezgan inteliģentas. Un tāpat fiziski nevar izturēt skandālus un stulbumu. Atcerieties: bez dusmu lēkmēm, šķīvju dauzīšanas un paceltiem toņiem! Ja tas darbojas ar citiem, tad ar šo zīmi tam ir tieši pretēja reakcija. Vai tu met Leo skandālu? Tad nebrīnieties, ja viņš uzreiz luncina asti un dosies meklēt citu lepnumu.

Jaunava (no 24. augusta līdz 23. septembrim)

Jaunavas ir izsmalcinātas, romantiskas dabas. Viņi dod priekšroku atrast skaistus un gudrus partnerus. Tāpēc viņi sapņo, ka skaistums un inteliģence ar laiku neizgaisīs. Nav viegli izpildīt šīs vēlmes. Un bieži Jaunavai ir vairākas nopietnas attiecības. Viņu starpā Jaunava skaļi uztrauksies un baidīsies no jaunas romantikas.

Jaunavas ir izsmalcinātas, romantiskas dabas. Foto: pixabay.com

Svari (no 24. septembra līdz 23. oktobrim)

Svari - pastāvības piekritēji, vienmērīga darbību plūsma. Biežāk viņi baidās no pārmaiņām. Svari ātri pierod pie noteikta statusa un savas sociālās lomas. Jebkuras izmaiņas viņiem nozīmē vienu – haosu. Un Svari ir pret haosu. Tāpēc pie jebkura lēmuma ir vērts viņus vest lēnām un pakāpeniski. Un labāk ir pārliecināties, ka šīs zīmes pārstāvis uzskata, ka to izgudroja viņš, nevis kāds cits.

Skorpions (no 24. oktobra līdz 22. novembrim)

Drosmīgs, dažreiz augstprātīgs, drosmīgi raugoties uz jebkādām problēmām un nākotni. Ja lielākā daļa cilvēku vēlas izskatīties balti un pūkaini pretējā dzimuma priekšā, tad Skorpioni ir gluži pretēji. Viņiem bieži patīk būt sliktiem puišiem. Viņiem patīk urbt smadzenes un baudīt efektu. Tiek uzskatīts, ka tas uztur partneri labā formā. Viņi ir pieraduši, ka šīs īpašības dēļ viņi vienmēr tiek pamanīti. Nu, ja viņi pārstās radīt snobu un egoistu iespaidu, iespējams, viņi pārstās būt interesanti.

Strēlnieks (no 23. novembra līdz 21. decembrim)

Drosme un virzība uz priekšu ir Strēlnieka devīze. Un viņš novērtē tos, kas tam tic. Šķiet, ka Strēlnieks vispār ne no kā nebaidās. Viņš pārliecinoši iet cauri dzīvei un tiek uzskatīts par ideālu izturīgu mīļāko. Daudzas viņa bailes ir saistītas tieši ar intīmo zonu. Ko darīt, ja kaut kas noiet greizi? Ko darīt, ja partneris ir neapmierināts? Strēlnieki dod priekšroku šo fobiju paturēt aiz septiņiem roņiem. Tikai spēcīgas personības var atbrīvoties no šādas pieredzes.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 20. janvārim)

Cieta zīme, kas dod priekšroku caurspīdīgām un pieklājīgām attiecībām. Taču tajā pašā laikā viņš ir viens no tiem, kas partneri spēj noturēt pastāvīgā spriedzē. Mazliet greizsirdīgi, nedaudz ķircinot, čeku un kratīšanas kārtošanu. Viņi nevar izturēt ilgu mieru. Mežāžiem ir svarīgi, lai attiecības vienmēr būtu visprogresīvākās. Tāpēc otrajai pusei vajadzētu sagatavoties ceļojumam amerikāņu kalniņu stilā.

Ūdensvīrs (no 21. janvāra līdz 19. februārim)

Ūdensvīri attiecībās ir gatavi nenogurstoši izdomāt jaunas un interesantas lietas. Rutīna un garlaicība ir galvenās Ūdensvīra fobijas. Šeit, godīgi sakot, šķiet, ka viņi vardarbīgi nesatrauksies, ja partneris mainīsies vai flirtēs pa labi un pa kreisi. Cita lieta ir rutīna un paredzamība. No tā Ūdensvīram rodas žāvas un neatvairāma vēlme gulēt ziemas miegā. Vēlams citā gultā.

Zivis (no 20. februāra līdz 20. martam)

Sabiedriskā dzīve Zivīm ir līdzvērtīga personiskajai. Viņi ļoti augstu vērtē savu darba vietu un spēj atdot visu to labāko kopīgas lietas labā!

Zivis ir iespaidojami cilvēki, lai gan bieži valkā mierīgu un vienaldzīgu personību masku. Bet pirms mums ir jutīgas dabas un pat vairāk. Bieži vien Zivīm ir laba intuīcija, un tās spēj sajust jūdzes attālumu. Tas viņus tik ļoti nomāc, ka zīmes pārstāvji var sākt meklēt godīgāku partneri. Tāpēc, kad grasāties melot Zivīm, vismaz atkārtojiet mēģinājumu spoguļa priekšā.

5d47c0.jpg

953c46.jpg

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.