f2a95f.jpgad5bd7.jpg

zīlēt online

Fenšui prognoze maijam

 

Maijā Pūķis vadības grožus nodos Metāla Čūskai un viņas ietekmē aizritēs pavasara sezonas pēdējais mēnesis. Šī Čūska ir visīstākais introverts – nemīl izrādīt savas jūtas, jo ir visnoslēgtākā no visām Čūskām. Taču zem cietajām metāla zvīņām slēpjas mīloša un uzticīga sirds.

Kas būs favorīti un kas - ne?

Maijā Čūska aicina mūs sekot viņas piemēram – pret nelabvēļiem izturēties vēsi un nepielūdzami, bet pret tuvajiem – elastīgi un maigi. Čūskai ir lielisks kontakts ar Vērsi, Pūķi un Gaili. Šīm zīmēm pavasara beigās pavērsies vilinošas perspektīvas. Galvenais – neļauties šaubām un bailēm un nepalaist tās garām. Tā vietā, lai izdevīgā piedāvājumā meklētu  apslēptu ļaunu nodomu, Čūska aicina darboties, balstoties uz devīzi „Dari, kas jādara, un, lai notiek, kas notikdams".

Žurka un Zirgs maijā izstaros pastiprinātu pievilcību. Apkārtējie viņiem simpatizēs. Sunim un Čūskai maijā ieteicams analizēt savu dzīvi. Viņiem, iespējams, pienācis laiks ieskatīties sevī, gremdēties atmiņās, lai saprastu, ko patiesībā vēlas. Tīģerim, Cūkai un Trusim Čūskas valdīšanas mēnesī jābūt maksimāli savaldīgiem. Kategoriski aizliegts kritizēt apkārtējos un mētāties ar replikām. Arī ar tuvajiem cilvēkiem vajadzētu būt daudz delikātākiem, vairoties no konfliktiem sadzīves līmenī. Ar Kazu  un Pērtiķi Čūsku saista diezgan sarežģītas vektorattiecības. Maijs viņiem paliks atmiņā kā laiks, kad pārnmaiņu vējš skāra vienu vai vairākas dzīves sfēras. Kādas būs pārmaiņas – tas atkarīgs no viņu pašu iekšējās sajūtas, noskaņojuma.

Visam savs laiks

Vislabvēlīgākās dienas šai mēnesī būs – 5., 10., 22.un 30.maijā. Šajos datumos var droši ķerties pie jebkura projekta īstenošanas. Turklāt 5.maijs lieliski der, lai lietas arī pabeigtu, lai ieviestu skaidrību visā, kas nolikts īstenošanai uz vēlāku laiku. Šai dienā viegli izdosies atjaunot izirušas attiecības, tāpēc, ja gribat ar kādu salīgt mieru, nepalaidiet garām šo izdevību pašā maija sākumā.

10.un 22.maijs – ideālas dienas mācībām un kāzām. Laulības, kas noslēgtas šajās dienās, solās būt ilgas un auglīgas. Iegādāties kaut ko vērtīgu, tai skaitā, nekustamo īpašumu, ieteicams 30.maijā. Šī diena būs vienlīdz piemērota gan pirkšanas – pārdošanas līguma noformēšanai, gan mitekļa meklējumiem.

Pie nelabvēlīgajām Metāla Čūskas valdīšanas dienām jāmin 8., 15.un 27.maijs.  8.maijs būs neparedzams, neprognozējams, tāpēc nevajadzētu neko svarīgu šai dienā ieplānot, jo noteikti uzradīsies kādi neparedzēti apstākļi. Pretoties tiem nav jēgas, jo elastīgajiem būs mazāk zaudējumu. 15.maijā būs arī sātaniskā 23.mēness diena, tāpēc tā būs smaga. Vairums cilvēku izjutīs psiholoģisku spriedzi. Šai dienā būs augsta konfliktu iespējamība un pat labi domāti padomi var tikt uztverti kā uzbrukums. Ja savu saskarsmi ar apkārtējiem ierobežosiet līdz minimumam, 15.maijs aizritēs mierīgi un nemanāmi.  27.maijs nav piemērots finansu jautājumu risināšanai. Turklāt šai dienā nav ieteicams aizņemties naudu, jo to neizdosies atgriezt paredzētajā laikā.

c6103e.jpg

zīlēt online

2020.gada aprīlis

2020.gada aprīlis ritēs kareivīgā un ietiepīgā metāla Pūķa ietekmē. Taisnprātīgs, tiešs, bezkaislīgs, prasīgs, tāds viņš ir un necieš slinkošanu un laiskošanos. Tāpēc būs krietni jāpapūlas, lai izpatiktu mēneša saimniekam un piepulcētos viņa mīluļiem.

Jāķeras vērsim pie ragiem!

Pūķis ir īsta karotāja zīme ķīniešu horoskopā. Bez šaubām, Pūķis vienmēr raujas uz priekšu, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem. Viņš ir gatavs cīnīties uz dzīvību un nāvi par saviem  principiem un ideāliem. Metāls Pūķim piešķir vēl vairāk izlēmības, drosmes, taču tai pašā laikā dara viņu cietsirdīgāku kā parasti. Metāliskais Pūķis nežēlo ne sevi, ne citus, un, iespējams, vadās no uzskata – uzvarētājus netiesā! Zaudētāji viņā līdzjūtību neizraisa. Pūķim vispār nav raksturīgas žēluma jūtas, tāpat viņš nevēlas, lai kāds žēlotu viņu. Tāpēc aprīlis nav laiks, kad var žēloties par dzīvi. Ja jums kaut kas nepatīk savā dzīvē, mainieties pats un mainiet pasauli sev apkārt. Atsakieties no pasīva upura lomas, jo jūsu ciešanas kaitinās metāla Pūķi un tāpēc jūsu stāvoklis tikai pasliktināsies.

Pūķa favorīti

No visiem Austrumu horoskopa pārstāvjiem Pūķim vissimpātiskākā ir godkārīgā Žurka, drosmīgais Tīģeris un gudrā Čūska.Viņus aprīlī pavadīs veiksme. Tomēr tas nenozīmē gaidīt labu laiku pie jūras, ne velti mēdz teikt, ka zem guloša akmens ūdens netek. Tāpēc gan Žurkai, gan Tīģerim, gan Čūskai būs jāparāda iniciatīva un izlēmība, un nav svarīgi, vai tas skar karjeras vai mīlas attiecību veidošanu.

Pašam Pūķim, Pērtiķim un Gailim aprīlis finansiālā ziņā būs diezgan veiksmīgs. Šo zīmju pārstāvji varēs uzlabot savu materiālo stāvokli, viegli atrodot vēl kādu citu ienākumu avotu. Turklāt viņi var rēķināties ar sena parāda atgūšanu.

Ne viss ritēs gludi

Čaklajam Vērsim un strādīgajam Zirgam negaidot var uzmākties apātija. Cēlonis – enerģētiskā potenciāla pazemināšanās. Lai atrisinātu šo problēmu un ātri atjaunotu spēkus, iesakām pievērsties Austrumu praksēm un biežāk rīkot mūzikas terapijas seansus. Citādāk Pūķis nogurumu var uztvert  kā slinkumu, kuru noteikti neatbalstīs.

Cūkas un Truša zīmē dzimušajiem aprīlis paliks prātā kā ļoti pretrunīgs mēnesis. Pacēlumus nomainīs kritieni, bet nepatikšanas mīsies ar negaidītu veiksmi. Galvenais – neņemt notiekošo pie sirds, pret visu izturēties mierīgi, lai pasargātu nervu sistēmu no pārpūles.

Kazai un Sunim var būt sarežģījumi mīlas frontē.  Vientuļajiem šo zīmju pārstāvjiem nevajadzētu koncentrēties uz savas otrās pusītes satikšanu. Savukārt tās Kazas un Suņi, kam jau ir attiecības, var izjust spēcīgu vilšanos savā partnerī. Tomēr nevajadzētu tāpēc visu sagraut, lai pēc tam nebūtu jānožēlo pieņemtais lēmums.

Lai kāda horoskopa zīme jūs nebūtu, aprīlī priekšroku dodiet zilas vai zaļas krāsas apģērbam. Ja gribat izvēlēties sev talismanu, piemērota būs rota ar ametistu vai hrizolītu.

33b879.jpg

Fenšui rekomendācijas 2020.gada aprīlim – Metāliskā Pūķa mēnesim

/no 4.aprīļa līdz 4.maijam/

Kopējas rekomendācijas

2020.gada aprīlis ir Metāliskā Pūķa mēnesis.Kopumā - ciets, skarbs mēnesis. Īpaši tiem, kam ir labvēlīgs jan Koks vai iņ Koks.

Ja jūsu Koks pārstāv, piemēram, varu, neprasiet algas paaugstināšanu, neiesniedziet prasību tiesā un nedodieties uz plānveida operāciju.

Uguns pagaidām nav. Toties Ūdens šajā mēnesī plūdīs daudz stiprākā straumē, tāpēc tiem, kam baczi kartē ir Zirgs un Tīģeris, nāksies saglabāt savaldību, neriskēt un obligāti piesprādzēties, vadot automašīnu.

Politikā un ekonomikā var gadīties lēcieni, kritumi un notikumi, kas var izprovocēt kopējā krīzes līmeņa celšanos – streiki, militārā mobilizācija sarežģītajos pasaules punktos.

Ja esat sieviete un jūsu personības elements ir iņ Koks, šis mēnesis jums var būt diezgan produktīvs un bagāts notikumiem.

Emocijas un veselība 

Lai gan aprīlis ir pavasara mēnesis, tā enerģijas atšķiras no marta enerģijām. Aprīlis atšķiras ar Zemes elementa klātbūtni, tāpat ar Metāla klātbūtni, kas šajā mēnesī parādās virspusē. Un, protams, būs jaušama arī Ūdens ietekme (lai cik dīvainitas neliktos).

Šī mēneša emocijas – skumjas un refleksija, bet galvenās personības iezīmes –neatlaidība (kā tankam), godīgums un taisnīgums. Ja negaidot pārņem skumjas, tas nozīmē, ka Metāla  elements sācis darboties.

Ja gribat tikt vaļā no skumjām, noderēs tādas zāles – izmantot vienu citu metāla īpašību – taisnīgumu, un sākt cīnīties par kaut ko vai kādu. Cīņa par kaut ko vai kādu šim elementam ir kā gaiss. Tad tas vienā mirklī top vesels un iemanto spārnus.

Tā rīkojieties vienmēr. Jums neizdosies aizvietot vienu elementu ar otru, kad tas ir spēcīgs un pilnībā izpaudies. Taču izmantot elementu var, tikai vajag pievērsties  citai tā īpašībai.

Tieši tāpēc aprīļa mēnesi nevar uzskatīt par ļoti stabilu, jo pasaules ekonomikā var būt gan pacēlumi, gan kritumi. Labāk nedoties jūras ceļojumos, nedoties virsotņu iekarojumos alpīnistu rindās, nedoties ilgos lidojumos ar lidmašīnu – iespējams liesas disbalanss, ekstremitāšu tūska un jūras slimība.

Galvenās zāles pret visām slimībām vienmēr un sevišķi jau aprīlī –radošums. Jā, jā, jā – pareizi izlasījāt: radošums. Tas nozīmē, ka darām to, kas saistīts ar skaistuma radīšanu (zīmējam, šujam, adām, nodarbojamies ar keramiku utt.), kā arī ar atdošanu, dāvināšanu. Turklāt nav runa par naudu, bet par uzmanību pret citiem cilvēkiem. Tāds radošums aprīlī palīdzēs nostiprināt sirds jan un būt veseliem visu vasaru.

Tā kā tagad ir pavasaris, nav ieteicams uzturēties vējainās vietās, pat ja esat silti saģērbušies. Nav runa par to, ka nosalsiet. Svarīgi, lai jūs (seju, ķermeni, tā iekšieni) neskartu stiprs vējš. Ja tomēr nevarat izvairīties no atrašanās vējā, aplieciet ap kaklu dabiskā zīda šallīti. Zīds ir satriecoši iedarbīgs līdzeklis, lai aizsargātu sevi no vēja stihijas (tas var izklausīties dīvaini, bet iedarbība ir pārbaudīta praksē). Tādu šallīti ir labi nēsāt visu pavasari, ne tikai aprīlī.

Tā kā aprīlī daudz lielākā mērā izpaužas Zemes elements, aktīvā fāzē darbojas liesas un kuņģa orgāni. Tāpēc tiem, kam šie orgāni nav kārtībā un piedevām februāris un marts aizvadīts ar spilgtām emocijām fonā, neievērojot veselīgas diētas noteikumus, tieši aprīlī liesa un kuņģis var atgādināt par sevi ar pašsajūtas pasliktināšanos.

Lai papildinātu Zemes elementa spēku, rekomendē ievērot diētu, ļoti noderīga būs īslaicīga gavēšana, arī mazāk ēst būs labi.

Ieteicams mazāk uzturā lietot skābas garšas (īpaši skābpiena produktus) un sāļas garšas produktus (sālītus gurķus un skābētus kāpostus), bet vairāk saldos dārzeņus (burkānus, kartupeļus, ķirbjus u.c.),  produktus no kviešiem, arī medu, jo Zemes elementam atbilst saldā garša.

 

538ca8.jpg

 2020.gada marts – Zemes Truša mēnesis

/no 5.marta līdz 3.aprīlim/

Vispārējas rekomendācijas

Trusis ir tā saucamais otrais persika ziediņš šajā gadā. Pirmais ir pats Žurkas gads.

No vienas puses, „persiks” dāvā pievilcību (pie tam ne tikai pretējā dzimuma acīs, bet kopumā, un tas ir ļoti svarīgi cilvēkiem, kuru darbs saistīts ar cilvēkiem un kuriem jāuzstājas auditorijas priekšā), bet, no otras puses, attiecībās tas var provocēt intrigas un strīdus.

Šomēnes liks sevi manīt vēlme pēc maiguma un uzmanības, tāpēc tiem, kam tās trūkst, šajā mēnesī ir īstais laiks sākt iet uz randiņiem vai arī pašiem sākt demonstrēt šīs iezīmes.

Šis ir piemērots laiks, lai mainītu savu ārējo izskatu, frizūru vai sāktu tievēt.

Tie, kuriem baczi kartē ir Gailis vai Zirgs, var rēķināties ar īpašu uzmanību no citu cilvēku puses – jūs ievēros. Izmantojiet to!

Tā kā šis ir Zemes mēnesis, tiks atbalstīti visi tie, kam nepieciešama Zeme un Metāls.

Kopumā mēnesis būs ekonomiskā ziņā līdzsvarots, jo būs Uguns atbalsts, savukārt šī mēneša iņ Zeme grib mieru.

Emocijas un veselība

Kļūst siltāks un mums ātrāk gribas novilkt siltās drēbes. Tomēr nevajag steigties to darīt. Vēja stihija izpūš no mums jan enerģiju, un tāpēc mēs esam pakļauti dažādām saaukstēšanās slimībām.

Turpinās pavasaris, un vēl joprojām aktīvs ir Koka elements, kas saistīts ar aknām, skābo garšu. Tomēr martā atšķirībā no februāra ir daudz vairāk saules, un tas nozīmē – vairāk vēlmju un emociju. Tāpēc vairāk uzmanības  jāpievērš savam psiholoģiskajam stāvoklim. Iesaku nodarboties ar kādu no Austrumu praksēm – meditāciju, cigun un citām, kuras var nomierināt prātu, emocijas un ķermeni. Tas palīdzēs pārdzīvot šo mēnesi, nenodarot kaitējumu aknām, un līdz ar to būsiet vairāk pasargāti no saaukstēšanās un garastāvokļa maiņām vasarā.

Mēs turpināsim vairīties no skābas (pie tādiem produktiem pieder arī piena produkti) un sāļas garšas ēdieniem, akcentējot rūgtas un saldas (runa nav par cukuru, bet saldajiem dārzeņiem un augļiem) garšas ēdienu, kā arī vēlams atteikties no ķiplokiem un griķiem.

Priekšroka dodama ēdieniem no kviešiem, par labu nāks īsi gavēņi, pirts, lai sasildītu ķermeni un izvadītu no tā nevajadzīgās gļotas un mitrumu, kas uzkrājies pa ziemu.

Tomēr tas, kā marta Koks mūs ietekmēs, nedaudz atšķirsies no tā ietekmes februārī. Martā Koks būs daudz maigāks, elastīgāks un mīkstāks. Ja februāra Koks vairāk līdzinās varenam ozolam, tad martā Koks – ir skaists ziediņš vai liāna. Tāpēc arī gaidāma atbilstoša ietekme – spēcīga, jo tas tomēr ir Koks, taču saprasties ar to būs vienkāršāk. Turklāt par labu nāks tas, ka marta Koks būs blakus iņ Zemei (tiesa – visai vājai), kura mīl mieru un laimi.

Ja februārī jums bija situācijas, kurās zaudējāt vai nespējāt vienoties,vai arī sastrīdējāties principu dēļ utt.,ja saskārāties ar dažādiem nepārvaramiem šķēršļiem, tad martā tas viss var atkal atgriezties. Nevar apgalvot, ka stūrgalvība un aizkaitinājums būs pagaisis, tomēr, pielietojot saprātu, vienoties būs daudz vieglāk.

Marta mēnesis ir saistīts arī ar romantiku, tas piesaista pretējā dzimuma uzmanību, padara jūs par „murrājošu kaķēnu”, kas alkst pēc glāstiem un maiguma.

Tāpēc šai laikā ir ļoti labvēlīgi:

·         ar kādu iepazīties, ja esat vientuļi;

·         uzstāties publikas priekšā, jo jūs izstarojat pievilcību;

·         prasīt sev kaut ko jaunu (lietu, amatu utt.), jo jums piemitīs maģija, kas citiem liks izrādīt pretimnākšanu;

Tomēr šai maģiskajai pievilcībai ir arī otra medaļas puse –skandāli uz seksa, greizsirdības un nesavaldības pamata. Tāpēc, ja jūtat, ka ļoti gribas ar kādu sastrīdēties, labāk nogaidīt līdz aprīlim, - kaislības norims un saruna būs daudz efektīvāka.

Šī mēneša galvenā emocija  - aizkaitinājums. Tā kā par pacietību atbild Zeme, ar kuru konfliktē Koks, kaislības var sakāpt vienkārši tādēļ, ka cilvēkiem būs grūti sevi kontrolēt, tāpēc ir ļoti svarīgi trenēt pacietību un nepārdzīvot par tiem, kas sevi nespēj savaldīt.

Koka elements aktivizē aknas un žultspūsli, tāpēc tieši šajā mēnesī  parasti sākas pavasara slimību saasinājumi, kuri saistīti ar šiem orgāniem  un tālāk – ar gremošanas orgāniem.

Ļoti iesaku, ja ir iespējams, šai laikā doties uz sanatoriju, kurā pieejami minerālūdeņi, kas labvēlīgi iedarbojas uz aknām.

Tāpat neatslābstošu uzmanību veltiet kuņģim. Pievērsiet uzmanību sajūtām pēc ēšanas un regulējiet ēšanuatkarībā no savām sajūtām. Nelietojiet tādu ēdienu, kas izraisa smaguma sajūtu, vēdera piepūšanos.  Ēdot apstājieties pie neliela bada sajūtas.

887aff.jpg

2020. g. Metāliskās Žurkas gads

Metāliskās Žurkas gadu, kas sāksies 4.februārī, raksturo elementi: jaņ Metāls un Žurka, kas pārstāv ūdeni. Piecu elementu ciklā Metāls pastiprina Ūdeni. Abi šie elementi atrodas harmonijā, un pirmajā mirklī var šķist, ka arī gadam vajadzētu būt mierīgam. Taču tas tā nav, jo elementu raksturojuma dēļ cīņa un konflikti tomēr būs sagaidāmi. Lai to saprastu, uzmanību veltīsim jaņ Metālam un Zemes zara Žurkai.

Jaunā gada atmosfēra būs tāda, ka cilvēki rīkosies daudz agresīvāk, lai sasniegtu savas ideoloģijas mērķus, un tas radīs vairāk konfliktu.  Tāpēc Jaunajā gadā piedzīvosim masu protestus pret sociālo netaisnību un nevienlīdzību. Tāda tendence iezīmējas jau tagad, bet gada laikā tā pastiprināsies. Vislielāko spēku jaņ Metāls sasniegs rudenī, kad cilvēku agresija kļūs grūti apvaldāma.

Savukārt Žurka – ir spēcīgs Ūdens, uzlādēts ar varenu enerģiju, kas virzīs uz pārmaiņām. Tāds zīmju apvienojums (jaņ Metāls un Ūdens) norāda, ka radīsies daudz pretrunu, būs pretošanās, nemieri.

Ķīniešu kalendāru raksturo 60 gadu atkārtošanās cikls. Ja atskatāmies uz 1960.gadu, tad jāatzīmē, ka tajos tālajos gados daudzas Āfrikas valstis ieguva neatkarību. Līdz tam tās atradās britu un franču varā. Daudzas valstis tieši 1960.gadā pielika punktu koloniālajam jūgam un pasludināja savu neatkarību. Pieļaujam, ka 2020.gadā var gaidīt kaut ko tamlīdzīgu.

Pirms 120 gadiem, 1900.gadā (arī Metāliskās Žurkas gadā), Ķīnas vēsturē risinājās traģiski notikumi – 8 valstis izveidoja militāro koalīciju un iebruka Ķīnā, izpostīja to un  no valsts izveda milzīgu daudzumu nacionālo bagātību.

Tāpēc iespējama līdzīga situācijas atkārtošanās. Tiesa, mūsdienās kari risinās ar ekonomiskām metodēm. Jau tagad izvēršas varena pretdarbība starp Ķīnu un ASV, kura ir apvienojusies ar ES, un pret Ķīnu tiks izdarīts vērienīgs spiediens. 

Žurkas gadā parasti notiek sadursme ar Zirgu, tā ir sadursme starp Ūdeni un Uguni, tātad risinās kaut kas, kas saistīts ar Ūdeni un Uguni. Pie tādām norisēm pieder katastrofas gaisā, problēmas, kas saistītas ar aviāciju. Tā, piemēram, 1960.gada 26.februārī virs Īrijas avarēja Alitalia kompānijas lidmašīna un bojā gāja 34 cilvēki. 1960.gada 17.martā Indiānas štatā nogāzās aviokompānijas Northwest Orient Airline lidmašīna un bojā gāja 63 cilvēki. 1960.gada 24.oktobrī PSRS kosmosa izpētes struktūrās risinājās dramatiski notikumi – uzsprāga raķete un dzīvību zaudēja 92 cilvēki. 1960.gada 16.decembrī aviokatastrofā virs Ņujorkas gāja bojā 134 cilvēki. 1961.gada 3.janvārī Ziemeļkarolīnā nogāzās bumbvedējs B-52 ar divām atombumbām. 

Tāpat 2020.gadā varam sagaidīt vairāk zemestrīču, jo Zemi ir novājinājuši Ūdens un Metāla iedarbības spēki. Ja ieskatāmies 60 gadu cikla kalendārā, varam pārliecināties, ka iepriekšējā Metāla Žurkas gadā (1960.gadā) 9,5 ballu zemestrīce bija Čīlē, un to izraisīja spēcīgs cunami. Cita zemestrīce notika Maroko, un tajā dzīvību zaudēja 12 tūkstoši cilvēku. 

Metāls – smags materiāls, tas grimst ūdenī. Un tas norāda uz iespējamām kuģu avārijām. Ja atceramies „Titānika" bojāeju, tad jākostatē, ka tā notika jaņ Metāla dienā, Metāla, kas „sēž"milzīgā Ūdens daudzumā.

Dzīvnieku zīmes 2020.gadā

Tie, kas dzimuši Žurkas gadā (1912., 1924., 1936., 1948., 1960., 1972., 1984., 1996., 2008.) „met izaicinājumu" Gada Valdniekam, un tas nozīmē, ka iespējami sarežģījumi. 

Apdraudēts var būt Zirgs (1918.,  1930., 1942., 1954., 1966., 1978., 1990., 2002., 2014.), jo viņam ar Žurku būs sadursmes. Kad notiek sadursmes ar Gada Valdnieku, rodas daudz satraukuma un pārmaiņu dzīvē. Ja jūs nonāksiet tādā sadursmē, tad gada laikā nevajadzētu pievērsties bīstamām nodarbēm.

Tāpat nav ieteicams ceļot virzienā „Ziemeļi-2", jo tas ir Žurkas virziens. 

Tiem cilvēkiem, kuriem ir sadursmes vai kuri Žurkai „met izaicinājumu", aizsardzībai vajadzētu nēsāt vērša figūriņu.
Bet ja esat dzimuši Truša gadā (1915., 1927., 1939., 1951., 1963., 1975., 1987., 1999., 2011.), nākamais gads nesīs kādu „necivilizētu" sodu – tās var būt nepatikšanas, tai skaitā arī seksuāla rakstura. Tāpēc arī viņiem
aizsardzībai vajadzētu nēsāt vērša figūriņu.
Dzīvnieki, kam ar Žurku ir harmoniska sadarbība, – Vērsis, Pūķis, Pērtiķis.

Žurka ir Persika Ziediņš, un, ja jūs esat dzimis Cūkas, Truša vai Kazas gadā vai dienā, tad saņemsiet Persika Ziediņu, kas nozīmē romantikas un seksualitātes piesaisti. Turklāt tas sekmēs biznesu skaistuma, izklaides, mākslas jomā, jo jūs sabiedrībā būsiet populārs.

 Noderīga jaunajā gadā būs zvaigzne – Cēlsirdīgais Cilvēks, kas nozīmē, ka būs tikšanās ar cilvēkiem, jūsu palīgiem. 2020.gadā lielākas iespējas sastapt palīgus būs tiem, kas dzimuši iņ Koka vai iņ Zemes dienā vai gadā. Iņ Koka un iņ Zemes gadi beidzas ar cipariem 5 un 9. Ja 2020.gads ir jūsu cēlsirdīgā cilvēka gads, izmantojiet tās iespējas, ko tas sniegs, un virzieties uz priekšu.

 Veselība 2020.gadā

Tradicionālajā Ķīnas medicīnā Metāla elements pārstāv elpošanas orgānus, ieskaitot plaušas, degunu un ādu.  Žurka ir Ūdens elements, kas saistīts ar nierēm, urīnizvades sistēmu un dzimumorgāniem. Pārlieks daudzums ūdens stihijas šajā gadā var izraisīt problēmas.

Turklāt Metāliskās Žurkas gadā nav Uguns stihijas, bet Uguns – ir asinis un sirds. Tāpēc vajag būt piesardzīgākam, lai gads neatnestu problēmas ar asinsriti. Būs jūtams vispārējs enerģijas trūkums. Bez Uguns kuņģis un gremošanas orgāni, kas attiecināmi uz Zemi, būs vāji. Pilnīgi iespējamas problēmas ar kuņģi, aizkuņģa dziedzeri. Vājā zemes elementa dēļ iespējams diabēts. Lai šai gadā pastiprinātu vājo Uguns un Zemes stihiju, vispiemērotākās piedevas ir antioksidanti Zemes elementa regulēšanai  un CO Q10 – Uguns elementa pastiprināšanai.

 

Pasaules ekonomikas prognoze 2020.gadam                       

Akciju tirgu vienmēr uztur spēcīga Uguns, jo tā nozīmē laimi un prieku. Tāpēc gados, kad ir spēcīga Uguns, pasaules ekonomika ir pozitīva. Kad cilvēki ir laimīgi, viņi labprāt tērē naudu.

 Savukārt Ūdens ir Uguns pretpols. Uguns nes optimismu., bet Ūdens – pesimismu. Ja tuvojas spēcīgs Ūdens, cilvēki kļūst daudz konservatīvāki, vairāk taupa un krāj, jo baidās un jūtas nedroši par rītdienu. Tāpēc ir gaidāma pasaules ekonomikas attīstības palēnināšanās, un tuvākajos gados ekonomikas izaugsmes rādītāji pazemināsies. Līdz pat 2025.gadam nebūs Uguns elementa un visu šo laiku gaidāms ekonomikas kritums. Reāli Uguns atnāks tikai Čūskas gadā 2025.gadā.

Un tas ļoti līdzinās iepriekšējam ciklam, kad 2008.gadā (arī Žurkas gadā) sākās pasaules finansu krīze. Tikai 2013.gadā (Čūskas gadā) ekonomika sāka atjaunoties.

Kuras darbības sfēras  būs attīstītas 2020.gadā?

Ūdens - ir naudas elements Zemei, tāpēc ar  Zemes industriju saistītas daudzas naudas perspektīvas. Tās saistītas ar nekustamajiem īpašumiem, kalnrūpniecību, apdrošināšanu, programmēšanu.

Uguns industrija arī nav slikta, jo Metāls ir nauda priekš Uguns. Taču Metāls, kas balstās uz Ūdeni, ir vājš, tāpēc potenciālā peļņa būs visai pieticīga. Pie Uguns nozarēm pieder enerģētika, izklaides sfēra.

Metāls rada Ūdeni, tāpēc Metāla industrijas būs visai produktīvas, lai gan monetizācijas ziņā – ne pārāk veiksmīgas. Metāliskās darbības jomas – bankas, mašīnbūve. 

Ūdens un Koka industrijām  šogad veiksies mazāk. Ūdenim pieaugs konkurence, būs nepieciešams Uguns atbalsts naudas izteiksmē, bet jaunajā gadā Uguns elementa nebūs. Tas attiecas uz tādām nozarēm: transports, loģistika, tūrisms. Kokam nauda – ir Zeme, un tās 2020.gadā arī nav. Koka nozares ir: mežizstrāde, izdevējdarbība, grāmatas.

Fenšui 2020.gadā

2020.gadā Lidojošā zvaigzne Nr.7 atradīsies centrā. Tā simbolizē vārdus un runu, tāpēc jaunajā gadā būs vairāk skandālu.

Jābūt uzmanīgākam ar Austrumiem, jo tur izvietojas „piecnieks". Ja jūs guļat šajā sektorā, tad pakariniet tur metāla vēju mūziku.

 Arī zvaigzne Nr.2 tiek uzskatīta par negatīvu. Tā norāda uz slimībām. Šī zvaigzne 2020.gadā atradīsies dienvidos, tāpēc pakariniet šajā sektorā 6 metāla monētas.

Politika 2020.gadā.

 Ir vairāki interesanti momenti, kas būtu jāakcentē, runājot par šodienas pasaules līderiem.

Angela Merkele ir dzimusi Zirga gadā, un viņa iekļūs interešu sadursmēs. Varam sagaidīt, ka jaunais gads ES būs nemierīgs.

Turcijas prezidents Erdogans arī dzimis Zirga gadā, un arī viņu gaida sarežģījumi. Tāpēc Turcija var nonākt sarežģītā situācijā. 

Princis Čārlzs pēc dzimšanas gada ir Žurka, un arī viņam jaunais gads būs ne pārāk labs, jo viņa personīgais elements ir spēcīgs Ūdens, tāpēc vēl vairāk Ūdens viņam nevajag, vairāk Ūdens – nozīmē konkurentus, sāncenšus. Savukārt princis Viljamss sastapsies ar Cēlsirdīgo, jo pats ir iņ Koka cilvēks. Jaunais gads viņam – ir vara, kas balstās uz Cēlsirdīgo. Princim būs iespēja kļūt par karali.

Donalds Tramps ir dzimis Zirga mēnesī, jaunajā gadā Žurkai ar Zirgu būs sadurmsmes. Tas nozīmē, ka Trampam būs daudz uzbrukumu no ienaidnieku puses. Tomēr kopumā Metāls un Ūdens viņam ir labi elementi. Viņš ir stipras Zemes personība un viņam šie elementi ir nepieciešami. Turklāt Žurka viņam ir Cēlsirdīgais, jo Tramps ir dzimis iņ Zemes dienā. Tāpēc var teikt, ka jaunajā gadā viņš saskarsies ar triecienu, tomēr viss beigsies labi.

Si Dziņpins arī iekļūs sarežģītā situācijā. Pēc dzimšanas gada viņš ir Čūska. 2019.gadā viņš jau piedzīvoja sarežģītu situāciju ar Cūku, un tad Ķīna izjuta spiedienu no ārienes – tirdzniecības karu ar ASV, nemierus Honkongā.

2020.gadā sarežģījumi šim līderim pārcelsies uz viņa Zirga mēnesi, un gaidāma sadursme ar Žurku. Bet Zirgs ir Uguns, tātad runa ir par viņa ienaidniekiem un konkurentiem, jo viņš pats ir spēcīgas Uguns cilvēks. Tāpēc Si Dziņpins atkal izjutīs spiedienu, un 2020.gadā viņu gaida jauni pārbaudījumi. Tikai 2021.gadā viss vairāk vai mazāk stabilizēsies, jo ieradīsies Vērsis, kam ir harmoniskas attiecības ar viņa gadu – Čūskas gadu. 

Kims Čen Ins  - viņam atbilst vājš Metāls, kurš dzimis ziemā, viņam nepieciešama Zeme un Uguns. 2018.gads bija spēcīgas Zemes gads, tāpēc viņš veiksmīgi vienojās ar Donaldu Trampu. 2020.gadā parādīsies viņam nelabvēlīgi elementi, un tāpēc bažas rada viņa agresīvā pašizpausmē, kura var radīt nepatikšanas.

Paldies par uzmanību!  Visiem novēlam veiksmīgu 2020.gadu!   

97e559.jpg

Karmiskie parādi

Karmiskais parāds ir disbalanss,  kas radies jūsu dvēseles enerģijās. Visumā viss ir vienots un kalpo evolūcijai. Tāpēc katrā karmiskajā parādā slēpjas arī velte, ko nepieciešams aktivizēt tagadējā dzīvē. Jāsaprot, ka iepriekšējā dzīvē bija uzkrāta karma, iegūta negatīva pieredze. Cilvēks nolaidās tumsas dzīlēs, lai no turienes paņemtu dārgumus.

Problēma tāda, ka „iegrimstot" zemākajās vibrācijās, pastāv risks tur iestrēgt, apmaldīties uz visiem laikiem. Tāpēc karmiskais parāds vienmēr ir „jāatstrādā". Ir jāatjauno tās enerģijas līdzsvars, kurš tika izjaukts.

Ir nelieli karmiskie parādi. Es tos dēvētu par spīlēm jūsu dvēselē. Ir arī nopietni karmiskie parādi. Par tiem tad arī parunāsim.

Karmisko parādu aprēķināšana

Karmiskos parādus numeroloģijā apzīmē ar cipariem 13, 14, 16 un 19. Tie parādās dzimšanas dienā, kā arī dzīves ceļa skaitlī. Dzīves ceļa skaitlis tiek aprēķināts, atsevišķi saskaitot  dzimšanas datuma ciparus, mēneša un gada ciparus. Beigās iegūstam trīs ciparus. Piemēram, dzimšanas dati: 16.03.1975.

Diena: 1+6=7

Mēnesis: 3

Gads: 1+9+7+5= 4

Dzīves ceļa skaitlis: 7+3+4=14=5 , tas veidojas ar enerģiju 14.

Šis piemērs rāda, ka jums ir divi kamiskie parādi: to rāda dzimšanas dienas skaitlis 16 un dzīves ceļa skaitlis 14.

Karmiskais parāds dzimšanas gada skaitlī vienmēr parādās daudz spilgtāk un spēcīgāk kā dzimšanas dienas skaitlī.

Tagad apskatīsim, kas tie par parādiem, kā tie radušies, kā tos „atstrādāt" un kādu velti katrs no parādiem sevī slēpj.

P.S. Dažos avotos numeroloģijā šie karmiskie parādi tiek apskatīti saistībā ar vārdu, uzvārdu. Esmu praktizējošs numerologs, bet ne teorētiķis, tāpēc esmu pieradusi visu pārbaudīt dzīvē. Vārda un uzvārda  numeroloģiju es vēl tikai pētu, tāpēc nevaru ne apstiprināt, ne arī noliegt, vai tur atspoguļojas karmiskie parādi. Nākotnē varbūt būs iespējams tēmu papildināt ar jaunām atziņām.

Karmiskais parāds nr.13 – palaišanās slinkumā

Parāds veidojas tāpēc, ka cilvēks iepriekšējā dzīvē slinkojis, nav daudz strādājis, ļaunprātīgi izmantojis svešu darbu.  Arī tad, ja cilvēks bijis nepateicīgs par citu cilvēku darbu. Cilvēks ir darījis tikai to, kas viņam sagādā prieku (3), egoistiski koncentrējies tikai uz savām interesēm (1), visu smago darbu atstājis citiem.

Praksē esmu novērojusi divus šī parāda izpausmes veidus.  Vai nu tās ir īstas darba bites, kas nespēj sēdēt bez darba un visu dzīvi tikai strādā un strādā. Tādējādi viņi intuitīvi jau noskaņoti uz karmiskā parāda atstrādāšanu. Vai arī tie ir trani, kas nav pakļāvušies karmiskā parāda enerģijai un atkal vada dienas dīkdienībā, tādējādi savu parādu palielinot.

Ja cilvēkam ir tāda veida karmiskais parāds, ceļš uz panākumiem nebūs viegls un ātrs – mēģinājumi rast tādu ceļu radīs tikai vilšanos. Lai šai dzīvē gūtu panākumus,  cilvēkam būs jāstrādā vairāk kā citiem, jāsastopas savā dzīvē ar daudz šķēršļiem.

Vislabāk būs tad, ja cilvēks iemācīsies gūt prieku par darbu, apmierinājumu par tā taustāmajiem, praktiskajiem rezultātiem. Galvenais – strādāt un, ja to darīs pamatīgi, nopietni, škēršļi nebūs liels traucēklis.

Šajā dzīvē var parādīties tādi indivīdi, kuri kaut ko no cilvēka prasīs, kas viņu izmantos, turklāt itin bieži viņi būs nepateicīgi. Tās ir tās dvēseles, kam cilvēks palicis parādā iepriekšējā dzīvē. Notiekošais ir jāpieņem, nevajag apvainoties un būt sašutušam. Vajag izturēties ar pateicību, jo šie ļaudis dod iespēju nokārtot karmisko parādu.

Kāda tad ir šī karmiskā parāda velte?  Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir uzkrājis „taukus". Kā zinām, tauku šūna ir enerģijas krātuve. Tieši tāpēc cilvēks spēj ar savu darbu sasniegt augstus rezultātus. Potenciāli tie ir cilvēki, kuri paredzēti vērienīgiem projektiem.

Panākumu atslēga 13.karmiskā parāda gadījumā – koncentrēšanās. Vajag iemācīties velti neizšķiest savus spēkus, koncentrēties uz vienu lietu, uz pašu galveno, doties vienā daudzsološā virzienā un darboties tur, spēkus nežēlojot. Tāpat svarīgi uzturēt kārtību savā dzīvē.  Jebkura veida haoss, juceklis ievērojami samazinās pūliņu efektivitāti.

Otrs svarīgs moments – pateicība. Neesiet skopi pateicībā par to, ko dara jūsu labā citi cilvēki – sākot ar vecākiem un beidzot ar garāmgājējiem.

Karmiskais parāds nr.14 – ļaunprātīga nodošanās baudām

Karmiskais parāds radās, cilvēkam aplami izmantojot savu brīvību. Cilvēks (1) nodevās fiziskām baudām (4), nevis izmantoja piedāvāto daudzveidību un brīvību pašpilnveidei. Viņš nevis attīstījās uz augšu, bet – uz leju.

Tāda cilvēka dzīve var būt ļoti nekārtīga – daudz pastāvīgi mainošos apstākļu, negaidītu notikumu, krasas dzīves apstākļu pārmaiņas. Cilvēks ir pakļauts alkohola, narkotiku riskam, kā arī fiziskām baudām, tādām kā sekss un neremdināma apetīte (rijība).

14.karmiskā parāda velte – iedvesmas enerģija.  Ļoti bieži „parādnieki" ir ļoti skaisti un simpātiski cilvēki – kustīgi un spilgti, kompānijas dvēseles. Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir tā nodevies baudām, ka tieksme uz baudām iestiepjas arī šajā dzīvē. Tā ir vissaldākā enerģētika. Cilvēki instinktīvi to sajūt un tiecas pēc viņiem. Baudu enerģijas aromāts liek aizmirsties un atslābināties, iedvesmoties jaunām idejām, tuvoties saviem sapņiem.

Ļoti bieži cilvēkus ar 14.karmisko parādu var sastapt šovbiznesā aktieru un dziedātāju vidū. Pateicoties šai enrģijai, viņi spēj savos priekšnesumos aizraut veselus cilvēku stadionus. Tāpat tās bieži ir harizmātiskas personības, saskarmē patīkami cilvēki, labi tirgotāji un menedžeri. Viņiem var piemist ekstrasensoras spējas.

Panākumu atslēga 14.karmiskā parāda īpašniekiem  - veltīt sevi kādai augstai idejai, rast savai dzīvei kādu augstāku jēgu. Tādu cilvēku darbība veltāma iedvesmas enerģijas realizācijai. Tās vienmēr ir spilgtas un talantīgas personības. Galvenais – nepalikt baudu līmenī. Tad sirds viņus izvedīs ārā no jebkura jucekļa, palīdzēs nepazaudēt kursu un vieglāk būs neiestigt kārdinājumos.

Karmiskais parāds nr.16 – ļaunprātīga mīlestības izmantošana

Karmiskais parāds nr.16 radies no tā, ka cilvēks (1) ir spēlējies ar citu cilvēku jūtām (6). Tā var būt iesaistīšanās iepriekšējā dzīvē nelikumīgos un sabiedrībai nepieņemamos mīlas piedzīvojumos, kuru rezultātā cietuši citi cilvēki. Te pretrunā nonāk egocentriskums un atbildība par tiem, ko esam pieradinājuši.  Var atzīmēt, ka parāda gadījumā cilvēks zaudējis harmoniju un noslēdzies sevī vai koncentrējies tikai uz sevi.

Kā likums, šajā dzīvē cilvēkam ir sarežģījumi personīgajā dzīvē. Viņš ir ļoti koncentrējies pats uz sevi, savām interesēm un problēmām. Viņam ir grūti veidot patiešām siltas, dvēseliskas, sirsnīgas attiecības ar kādu, visu laiku viņu straume aiznes atpakaļ pie sevis, pie paša rūpēm.

Praksē esmu novērojusi vairākas šī parāda izpausmes. Vai nu cilvēks nespēj izveidot savu personīgo dzīvi;  attiecības var būt īslaicīgas vai pat bez atbildes. Vai arī cilvēks uzsāk attiecības, bet tās ir smagas un bieži nes ciešanas. Cilvēks var būt šajā dzīvē vienmīlis. Viņš var būt pamestā vai nodotā lomā. Cilvēks iet cauri tādām pašām sāpēm, kādas iepriekšējā dzīvē sagādājis  citiem. Viņa partneri šajā dzīvē – tās dvēseles, kurām viņš palicis parādā.

Šī karmiskā parāda velte – cilvēks tik meistarīgi ir apguvis mākslu manipulēt ar citu cilvēku jūtām un emocijām, ka tagad ļoti labi pazīst cilvēkus. Var teikt, ka viņš tiem redz cauri.

Cilvēkam ar 16.karmisko parādu vajag vairīties no jekādām egoisma izpausmēm, mācīties  stādīt tuva cilvēka intereses augstāk par savējām. Visu sarežģī tas, ka, izmantojot savas analītiskās spējas, šis cilvēks var viegli atrast jebkurā milzum daudz trūkumu un automātiski vērtēt citus zemāk par sevi. Tās tad arī ir skaitļa 16 lamatas: ejot pa šo ceļu, cilvēks galu galā nonāk dziļā vientulības strupceļā.

Cilvēkam jāsaprot, ka ideālām dvēselēm nav nepieciešama iemiesošanās uz Zemes. Katram no mums ir savas sliktās un labās puses. Viņam nepieciešams iemācīties pamanīt cilvēkos arī labo. Vajag izmantot savas spējas, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar savām problēmām. Ejot pa šo ceļu, cilvēki ar 16.karmisko parādu var kļūt par labiem psihologiem, skolotājiem, audzinātājiem, darbaaudzinātājiem, kā arī zinātnes darbiniekiem.

Tā vai citādi, bet panākumu atslēga šī karmiskā parāda gadījumā – lēnprātība, kautrība un mīlestība pret tuvāko.

Karmiskais parāds nr.19 – varas ļanprātīga izmantošana

Iepriekšējā dzīvē cilvēkam bija jāiepazīst gudrība. Tomēr cilvēks (1) nepamanīja neko citu, kā tikai pats savas vēlmes un ambīcijas (9), viņš nevēlējās rēķināties ne ar vienu.  Viņš negribēja ne ar ko un ne ar vienu dalīties, un no citiem viņam maz ko vajadzēja, izņemot – pakļaušanos.

Tagad šajā dzīvē cilvēks ar 19.karmisko parādu bieži nonāk situācijās, kad nav uz ko balstīties un   paļauties var tikai uz sevi. Ja viņš ar uzdevumu tiek galā viens pats, lieliski, tomēr visbiežāk viņš sāk pārmest citiem, ka tie viņam nepalīdz, viņš gaida no citiem nesavtīgu interesi par viņu un nesagaida.

Tomēr, ja paskatās vērīgāk, tāds cilvēks parasti spītīgi atsakās no citu palīdzības – tieši te ir viņa problēmas būtība. Ievērojamu daļu savas vientulības ir radījis viņš pats – ar nevēlēšanos uzklausīt citus, pieņemt viņu palīdzību un padomus.  Cilvēks pats sev uzcēlis emocionālo cietumu ar savu attieksmi pret citiem.

Šis parāds vairāk problēmu rada sievietēm. Tā ir tīra vīrišķīga enerģētika  un tagadējā Kali-Jugas laikmetā sievietes ļoti bieži kļūst no tās atkarīgas. Tā ir apziņa „Es-pati". Smalkajā plānā  ap sievieti veidojas vīrieša aura, kas atstumj vīriešus, un rezultātā sievietes ir vientuļas, bet, ja ir attiecībās, tad nespēj savus vīriešus piepildīt ar enerģiju, kā to paredzējusi daba. Vīrietim pie tādas sievietes „dīvāna" tipa dzīvesveids.

Otra problēma, kas rodas sievietēm ar vīrišķo enerģiju, – problēmas ar veselību. Vīrišķā enerģija no smalkā plāna  sāk izpausties arī fiziskajā pasaulē. Vīrietim nav nepieciešami sievietes orgāni. Tāpēc sievietēm ar vīriešu apziņu ir ginekoloģiskas  un vispārējās veselības problēmas.

Šī parāda velte – cilvēkam ir tieksme uz pārvaldes darbu. Viņam piemīt izlēmība, atbildība un dzīves izpratne.

Sievietēm visvienkāršākais atstrādāšanas  veids – sevis realizācija ar sieviešu enerģijām, ienest savā dzīvē sieviešu prakses un mainīt apziņu „Es-pati" uz sievietes apziņu.

Vīriešiem atstrādāšanas veids – būt radošam līderim. Tādam, kurš ne jau ar spēku vai varu soļo pa dzīvi, bet tādam, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par sevi, savu darbu, savu ģimeni, saviem padotajiem un ir gatavs vadīt, vest aiz sevis.

Atslēga šī parāda atstrādāšanai – iemācīties sadarboties ar citiem cilvēkiem, gan ņemt, gan dāvāt mīlestību, pieķeršanos, padomu, palīdzību, dalīties ar varu un labām iespējām. Neviens neapšauba jūsu patstāvību un pašpietiekamību. Taču, ja esat cilvēks, nedrīkstat noliegt cilvēcisko attiecību nozīmīgumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.