2021. gada 7. novembris ir己亥 Jǐ-Hài — augsnes kuiļa mēnesis, kas ilgs līdz 7. decembrim .

efb13b.jpg

Dabas pārvērtības novembrī

Šis ir visizteiktākais iņ mēnesis gadā. Gaismas dienas laiks strauji sarūk: debesis ir pelēkas. Smalks lietus mijās ar slapju sniegu, pieplacinot izžuvušo zāli, pie zemes. Ceļi dubļaini un slideni, mežam - cauri neiziet. Uz ūdens veidojas plāns ledus. Koki ir nometuši pēdējo lapotni, izņemot bērzu, ​​ozolu un vītolu. Tikai dārzā deg sarkana pīlādža uguns. Šogad pīlādžos ir daudz palikušo ogu - aukstai un garai ziemai...

Novembris ir mēnesis, kad gribās būt mājās, ietīties siltā segā, paņemt tasi karstas tējas, lasīt un pasapņot...

  a03604.jpg


TENDENCES

Kārtējā gada augsnes Cūkas mēnesis turpina Suņa mēneša tendences ar dažām retām izpausmēm. Kritiskumu, neuzticēšanos, aizdomīgumu pastiprina subjektivitāte un veicina emocionālā stresa pieaugumu mēneša pirmajā pusē. Tas rada strīdus, domstarpības un konfliktu iespējamību.Jebkura darbība turpinās attīstīties jūtamas konkurences apstākļos.

• Risināt aktuālas problēmas, veidot apdomīgu komunikāciju, izvairīties no strīdiem un reaģēšanas uz provokācijām, ņemt vērā partnera nostāju, izrādiet sapratni, demonstrēt gatavību kompromisam un meklēt kopsaucējus – vēlmē panākt izpratni no pretinieka puses.

• Izmantojiet neparastas iespējas, lai pārvarētu grūtības, izvairieties no stereotipiskām shēmām.

• Lai saglabātu to, kas ir vērtīgs, pieliekiet pūles svarīgu lēmumu pieņemšanai.

• Lai sasniegtu savus mērķus, izmantojiet nestandarta metodes, jo īpaši jaunu projektu veikšanai.

Visintensīvākais mēnesis būs tiem, kuriem ir Cūskas un Auna horoskopa zīme. Lai izstrādātu uzvedības stratēģiju šajā grūtajā mēnesī, laipni lūdzam uz privāto konsultāciju, aicinot čata sarunai ekstrasensu..

Mēness aptumsums

Kopš Ķīnas imperatoru laikiem pareģošanas praktiķi ir pievērsuši lielu uzmanību aptumsumiem kā vissvarīgākajai kosmisko enerģiju mijiedarbībai ar cilvēku likteņiem.

Jauns mēness 5. novembrī atklāj jaunu Mēness ciklu, kura kulminācija ir daļējs Mēness aptumsums 2021. gada 19. novembrī :

• Aptumsuma sākums 19. novembrī plkst.8:02

• Maksimālā fāze 19. novembrī  plkst. 8:05

• Beidzas 19. novembrī plkst. 8:08

Īss laika sprīdis un tomēr tas atstās iespaidu uz cilvēku sajūtām un pat likteņiem.

Mēness ies cauri zemes ēnas dienvidu daļai. Maksimālā fāze izskatīsies gandrīz kā pilnīgs (0,97) Mēness aptumsums ar spilgti apgaismotu Mēness dienvidu malu.

Tas notiek pilnmēness laikā, kad Zeme ar savu ēnu aizsedz Mēnesi no Saules enerģijas. Šī iemesla dēļ Mēness iegūst sarkanīgi oranžu mirdzumu. Parasti šajā periodā Mēness nespēj pozitīvi ietekmēt cilvēka enerģiju un psihi. Bieži vien Mēness aptumsums kļūst par psihisku traucējumu katalizatoru, izraisot spēcīgas jūtas vai gremdēšanos pagātnē. Pilnmēness negatīvā enerģija, neapzināti stimulējot dziļos procesus cilvēka iekšējā pasaulē, izgaismo ēnās paslēpto, atklāj "skeletus skapī" – atklājas noslēpumi.

Mēness aptumsuma laikā vienmēr notiek:

• paaugstina emociju intensitāti, impulsivitāti, kļūdas risku darbībās, tāpēc ietekmē attiecības dažādos līmeņos: sociālajā, biznesa, personīgajā un ģimenes dzīvē.

• ir saistīts ar apstākļiem, kuriem jāpievērš uzmanība. Notikumiem aptumsuma tuvumā ir daudz nozīmīgākas un ilgstošākas sekas, nekā tas ir redzams pašreiz.

Tāpēc rīkojieties saprātīgi, izsverot katru soli.

Mēness aptumsums 19. novembrī vislabāk būs redzams lielākajā daļā Amerikas, Āzijas, Austrālijas, Indonēzijas un Klusā okeāna. Krievijā aptumsums būs redzams valsts austrumu reģionos: Tālajos Austrumos, Čukotkā un Kamčatkā. Tas nozīmē, ka tieši šos reģionus galvenokārt ietekmē šis aptumsums. Eiropas daļā tas nav pieejams novērošanai, jo Mēness šobrīd atrodas zem horizonta.

Mēness aptumsums 19. novembrī stimulē pārmaiņas, nes sevī atbrīvošanās vai zaudējuma potenciālu. Šis ir laiks, kad jāatbrīvojas no tā, kas vairs neatbilst vērtību un vajadzību skalai. Pagātnē pieņemtie lēmumi ietekmē nākotni: pagātnes notikumi veido pārmaiņas. Var parādīties radikāli jaunas atziņas, kas mainīs skatījumu uz situācijām un ietekmēs plānus. Neparedzēti apstākļi var sarežģīt personiskās, ģimenes vai biznesa attiecības. Jautājumi, kas saistīti ar finansēm, personīgo varu un kontroli attiecībās, var izraisīt nesaskaņas un pēkšņas pārmaiņas.

Sarežģītajā pārmaiņu laikā no 7.novembra - 11.novembrim spēku iemantos jaunie plāni ģimenes un mīlestības jautājumos - aiciniet konsultantu čatā ,lai nostiprinātu un izskatītu savas ieceres.

Pavadiet aptumsuma dienu mierīgā gaisotnē:

• izvairīties no saskarsmes ar cilvēkiem, kas izraisa nepatīkamas emocijas, sazināties tikai ar tiem, ar kuriem ir savstarpēja sapratne;

• pārcelt braucienus, svarīgas tikšanās un sarunas uz citām dienām;

• aptumsuma laiku veltīt kaitīgo ieradumu atteikšanai, novecojušu attiecību izbeigšanai.

Aptumsumi notiek pa pāriem: Saules aptumsums notiks 2021. gada 4. decembrī , bet vairāk par to vēlāk ...

c75864.jpg

Ir klāt rudens un oktobris

Visur tagad saimnieko rudens: zem kājām klāj gleznainu lapu paklāju, naktis piepilda ar lietus mūziku. Septembris ir prom, un debesu dzidrās dzīles ir satumsušas. Mums gribas ātrāk nokļūt mājās, aizdegt sveci, dzert aromātisku tēju, uzvilkt mīkstu pidžamu un izkust mājas omulības atmosfērā.  Šogad uguns elements ir ļoti vājš, bet, kļūstot aukstākam, tas kļūs vēl vājāks. Tāpēc par tā pietiekamību jāgādā pašiem - ienesot interjerā vairāk silto toņu, kādu spilgtu aksesuāru, biežāk aizdedzot sveces, atskaņojot jautru mūziku, ... un neaizmirstot pateikties Visumam par to labo, kas jau ir mūsu dzīvē.

Neaizmirsīsim sinhronizēt savas dzīves notikumus ar ķīniešu kalendāra cikliem. Tā sapratīsim, kāda enerģija mums tagad ir pieejama un kā to pēc iespējas labāk izmantot. Ķīniešu skatījumā oktobris, sevišķi jau tā otrā puse, ir laiks, kad sauso un saulaino laiku nomaina mitrs un auksts laiks. Esam kādu soli tuvāk ziemai. Šai gadalaikā noteicošā loma ir Zemes stihijai. Rudens ir laiks, kad cilvēki tiecas pēc pašrealizācijas un pašapliecināšanās, tāpēc var piebremzēt un novērtēt, cik reāli ir šim gadam izvirzītie mērķi, un plānot savas attīstības nākamos vektorus.

8.oktobrī sākas Zemes Suņa mēnesis. Zemes enerģijas būs pārpārēm, un viena daļa cilvēku būsļoti prasīga paši pret sevi un apkārtējiem. Viņi būs konservatīvi un darbā lēnīgi. Oktobrī daudzi no viņiem sajutīs, ka ir noguruši no šī gada smagās nastas – par daudz apņēmušies izdarīt, ir pārguruši...Turklāt var izrādīties, ka nekādas pateicības par paveikto nav un nebūs. Vai vajadzēja tā pūlēties? Tāpēc noteikti jāatrod laiks atpūtai un relaksācijai.

Otra daļa cilvēku var justies nesasniedzami pārāki par pārējiem un censties panākt savu par katru cenu, jo, viņuprāt, mērķis attaisno līdzekļus. Cerams, ka jums ar tādiem nenāksies saskarties. Oktobrī vēlams ievērot līdzsvaru, nebūt pārlieku pedantiskam, neuzkraut sev nepanesamu pienākumu nastu, taču tai pašā laikā nevajadzētu būt arī pārlieku piesardzīgam un atlikt visu uz vēlākiem laikiem, kaut gan ceļā stāsies retrogrādais Merkurs.

Filtrējiet ienākošo informāciju, jo iespējams, ka būs daudz dezinformācijas, manipulāciju ar sabiedrības viedokli, kaut kādas nostājas uzspiešana. Daudzus piespiedīs uzņemties kādus īpašus pienākumus, smagu, nomācošu darbu – viņi būs spiesti darīt to, ko nevēlas, darīt par spīti savai sirdsapziņai un pārliecībai. Starptautiskajā arēnā var izskanēt kareivīgi paziņojumi. Var parādīties informācija par jaunu ārstniecības līdzekli.

Zemes Suns un Zemes Vērsis pastiprina „zemes sodu”, kas atspoguļosies dažās kartēs un noteiktās mēneša dienās. Tas var izraisīt un pastiprināt aizkaitinājumu, aizvainojumu. Tāpēc nevajadzētu visas problēmas uztvert kā personīgo izaicinājumu. Nereti ikdienišķām grūtībām tiek piešķirtaglobāla nozīme.

Ja jūsos mutuļo aizkaitinājums, sašutums par kādu situāciju – nekrājiet šādu enerģiju sevī, atbrīvojieties no tās civilizētā veidā –sportojiet, vienkārši pastaigājieties ātrā solī, ieelpojiet svaigu gaisu. Kamēr vien laika apstākļi atļauj, pastaigājieties pozitīvajos Ci Men sektoros un paaugstiniet veiksmi dažādu jautājumu risināšanā. Paklausieties „dziedošo” trauku mūziku (var ierakstā) – tas labi „atsūknēs” uzkrājušos negatīvo enerģiju. Arī telpas tā var attīrīt. Ieteicams apmeklēt arī kādu masāžas seansu.

Nav vēlams apmeklēt vietas ar paaugstinātu seismisko aktivitāti – vulkānus, ledāju un šļūdoņu ceļus kalnos. Tas pats sakāms par cilvēku masveida pulcēšanās vietām. Īpaša piesardzība jāievēro, ja jūsu dzimšanas kartē ir Kaza. Pievērsiet uzmanību, kādu sfēru jūsu kartē (Kokam Zeme nozīmē naudu; Ugunij – pašizpausmi; Zemei – brālību; Metālam – resursus, Ūdenim –varu) pārstāv Zeme, un veltiet tai vairāk uzmanības.

Baczi skatījumā Suns – ir simboliskā zvaigzne „ziedošais baldahīns” tiem, kam Zeme nav labvēlīga, kā arī tiem, kas dzimuši Tīģera, Zirga un Suņa gadā. Viņiem var uznākt depresija, vēlme „gremdēties sevī”. Tāpēc biežāk „vediet sevi” pastaigās, kustieties, nodarbojieties ar fiziskām aktivitātēm. Izmantojiet šīs zvaigznes gaišo pusi, kas veicina kreativitāti, garīgo attīstību, jaunu zināšanu un iemaņu apgūšanu.

Tiem, kas dzimuši Čūskas gadā vai dienā, Suns kāpinās pievilcību pretējā dzimuma acīs, līdz ar to mēnesi varēs labi izmantot, lai paplašinātu savu paziņu, draugu un kontaktpersonu loku.

Suņi cieši vēros cilvēkus, kuru dzimšanas kartē ir Pūķa atzars uz Zemi. It īpaši, ja esat dzimis Pūķa gadā vai arī esat tā dienas atzars. Pārmaiņas var būt gan uz pozitīvo, gan negatīvo pusi atkarībā no tā, cik lietderīga jūsu kartē ir Zeme. Kādam varbūt pavērsies dārglietu noliktavas durvis un būs gaidāmi visai prāvi ienākumi vai mantojums. Ja jūsu kartē jau atzīmēta Suņa un Pūķa tikšanās, pievērsiet uzmanību 11., 17., 23., 29.oktobrim un 4.novembrim (arī Pūķa un Suņa stundām).

Tiem, kas dzimuši Pērtiķa gadā, jābūt uzmanīgiem, parakstot juridiska rakstura dokumentus. Lasiet arī visu to, kas rakstīts pavisam sīkiem burtiņiem!Merkurs no 27.septembra līdz 18.oktobrim ir retrogrādā kustībā. Šai periodā  nav ieteicams uzsākt jaunus  biznesa projektus, parakstīt līgumus, iegādāties automašīnu, pārvietošanās līdzekļus, telefonus un citu tehniku.Būs visādas klapatas un kavēšanās ar dokumentu (pasu, vīzu u.c.) noformēšanu. Piemērots laiks, lai pabeigtu sen iesāktus darbus. Šis laiks ļauj noskaidrot, kas traucē mūsu virzību uz mērķi, un traucēkļus novērst.

 Ieteikumi indivīdiem

 Ja dienas valdnieks jums ir jan Koks, gaidāma nauda no jauna un negaidīta avota – daudz naudas, kas darīs jūs bagātu. Ja jūsu dienas valdnieks ir spēcīgs, tad idejas un projekti var nodrošināt labus ienākumus, tikai nevajag slinkot, ir jārīkojas! Protams, retrogrādais Merkurs jāņem vērā un svarīgiem notikumiem rūpīgi jāizvēlas datums. Vīriešus, kam dienas valdnieks ir Koks, gaida jauna iepazīšanās ar sievietēm.

Ja jūsu dienas dominante ir vāja, prātīgi tērējiet naudu – jūs var iekārdināt atlaides, vilinoši piedāvājumi, un jūs varat impulsīvi iepirkties, ko pēc tam nāksies rūgti nožēlot. Centieties savus pūliņus virzīt uz savu resursu saglabāšanu un vairošanu – iemācieties kaut ko, stipriniet savu imunitāti un veselību.

Cilvēki, kuri pārstāv iņ Koku, arī var saņemt papildienākumus. Tie visdrīzāk būs saistīti ar algas paaugstināšanu un jūsu konkrēto darbu. Iespējams, ka parādīsies arī kāda jauna iespēja gūt ienākumus. Ja Zeme jums nav labvēlīga, vērtīga, var ievērojami pasliktināties veselība, tāpēc sabalansējiet darbu un atpūtu.Jan Uguni pārsteigs ļoti spēcīgs „baudas gars”. Ja Uguns jūsu kartē ir vāja, var uznākt slinkums, vēlme ietīties pledā un sēdēt ar grāmatu vienā rokā un kūkas gabaliņu otrā. Reizēm jau to var atļauties, tikai neaizraujieties – lai pietiek spara arī citām nodarbēm. Suņa zīmē jan Ugunij ir ļoti vāja ci, tas norāda uz nepieciešamību uzlabot veselību, jo ir iespējama hronisko kaišu saasināšanās. Ja dzimšanas kartē Uguns ir spēcīga, stipra, jums būs vieglāk: iespējami radošie insaiti, jaunas idejas, bet veselību vienalga neatstājiet novārtā.

Tos, kam dzimšanas kartē ir iņ Uguns, gaida ļoti spēcīgs varas izaicinājums –varat kļūt par miera un kārtības jaucēju, jo būs grūti savaldīties, nepateikt acīs to, kas jau ilgi krājies un kaitina. Ievirziet šo enerģiju pozitīvā gultnē – sportā, jaunradē. Ja jums dzimšanas kartē ir spēcīga Uguns, kam Zeme ir vērtīga, varat droši izteikt savas domas, idejas, priekšlikumus, tas jums var nest paaugstinājumu. Tomēr pacentieties nebūt parāk ass. Ja iņ Uguns ir vāja, jums noteikti nevajag lēkt uz ecēšām: pateiksiet ne to, ko vajadzēja, un sev tikai kaitēsiet. Ja aktīvi izmantojat šomēnes ziemeļrietumu sektorus un virzienu, risks ir paaugstināts.

Ja jūsu dienas valdnieks ir Zeme, jums nopietna vērība jāpievērš veselībai, sevišķi tas attiecas uz jan Zemes sievietēm un iņ Zemes vīriešiem. Iespējams iedzīvoties liekajā svarā. Veselības stāvoklis būs novājināts. Atbalstiet sevi ar pareizu ēdienu un dienas režīmu. Pie janZemes ieradīsies brālība, būs jauni paziņas, jauni kontakti, būs daudz saziņas. Tas nāks jums par labu, ja Zeme jums nāk par labu. Bet ja ne – uzmanīgāk ar tiem jaunajiem paziņām, nedalieties ar saviem plāniem jau pirmajās pazīšanās stundās!

Pie iņ Zemes atnāks konkurenti, un tas ir jo nepatīkamāk, ja jūsu kartē Zeme jau ir stipra. Šomēnes būs jādalās, tāpēc labāk to darīt labprātīgi – ziedojiet labdarībai, atstājiet lielāku dzeramnaudu kā parasti utt. Sievietēm ar šādu dienas dominanti darījumos ar nekustamajiem īpašumiem jābūt ļoti piesardzīgām. Ja Zeme kartē ir vāja – tātad klāt palīdzība, tāpēc izmantojiet šo mēnesi jauniem kontaktiem, lietderīgai saskarsmei un jauniem paziņām.

Cilvēkiem ar jan Metāla dienas dominanti nevajag lidināties mākoņos, būvēt ilūziju pilis. Viņiem jābūt ļoti piesardzīgiem uz ceļa, vadot automašīnu (sevišķi tiem, kuru kartēs ir Pūķa atzars uz zemi). Ja jūsu dienas kungs ir vājš Metāls, saņemsiet atbalstu, būs spēks jauniem izaicinājumiem, iespējams, ka dosieties mācīties kaut ko neparastu.

Tie, kam kartēs ir spēcīgs Metāls, saņems papildresursus, bet, ja Metāla ir daudz, resursu var būt par daudz. Ieteicams vairāk kustēties, nodarboties ar sportu, nesēdēt vienā vietā, jo mazkustīguma sekas visdrīzāk būs – liekais svars.

Arī pie iņ Metāla atnāks spēcīgi resursi. Laiks piemērots tam, lai stiprinātu ģimenes saites, iedibinātu jaunas tradīcijas, pievērstos savām saknēm – dzimtas vēsturei. Ja dzimšanas kartē zemes jau ir daudz – ieteikumi tādi paši kā jan Metālam.

Cilvēkiem, kuri dzimuši iņ Ūdens dienā vai janŪdens dienā, būs jāsaskaras ar varenu varas elementu, kas nesīs lielu slodzi darbā, pilnīgi iespējami kaut kādi ierobežojumi, rāmji, kas būs jāievēro. Sievietēm būs jaunas iepazīšanās un „romāni”. Sievietēm ar iņ Ūdeni dzimšanas kartē oktobris būs piemērots, lai aktivizētu „persika ziediņu”. Kādam būs saskarsme ar kontroles institūcijām (nodokļu inspekcija u.c.), iespējamas pārbaudes, tāpēc sakārtojiet dokumentus.Tai pat laikā iespējama profesionālā izaugsme, jauni darba piedāvājumi, sevišķi tiem, kam dzimšanas kartēs ir spēcīgs Ūdens elements.

Protams, katrā kartēs būs atšķirīgas ietekmes, viss atkarīgs no elementu lietderības un to savstarpējās mijiedarbības.

Lai gūtu maksimālu labumu no mēneša enerģijām, plānojiet savus darbus.

Labvēlīgās dienas oktobrī

13., 25. oktobris, 6.novembris – ļoti pozitīvas un labvēlīgas dienas , sevišķi, ja jums ir labvēlīga zeme un uguns. Šīs dienas ir piemērotas visiem pasākumiem, kuri orientēti uz pozitīvu rezultātu – saderināšanās, kāzas, jauna biznesa uzsākšana, pārcelšanās, celtniecība, ceļojumi, ārstēšanās uzsākšana.Šīs dienas būs piemērotas gan attiecību uzlabošanai, gan maigai to izbeigšanai. Nevajag uzsākt tiesvedību. Šie datumi nederēs tiem, kas dzimuši Žurkas gadā

15., 27.oktobris–labas dienas viesu uzņemšanai, mājokļa iesvētīšanai. Var uzsākt kādu jaunu projektu, ja vien tas nav saistīts ar peļņas gūšanu, var svinēt kāzas. Var ķerties pie jaunā amata pienākumu pildīšanas. Var sākt mācīties. Tomēr šīs ir dienas bez bagātības, tāpēc nevajag šajos datumos parakstīt līgumus, doties komandējumos, rīkot prezentācijas, kārtot komerclietas un darījumus (izņēmums – darbinieku pieņemšana darbā). Šie datumi nederēs tiem, kas dzimuši Tīģera gadā.

19., 31.oktobris – viss, ko uzsāksiet šajos datumos plauks un vairosies, tāpēc labāk izvēlēties kaut ko pozitīvu. Var parakstīt vienošanos un uzsākt jaunu biznesu, var svinēt sālsmaizes dienu jaunajā miteklī, var atgūt aizdoto. Datumi nav piemēroti kāzām, smagu līgumsaistību parakstīšanai, jauna amata pieņemšanai. Nevajag ņemt kredītu un sākt tiesas darbus. Šais datumos iespējami konflikti ar pretējā dzimuma pārstāvjiem, traumas, nav ieteicams sākt ārstēšanās kursu. Šie datumi nederēs tiem, kas dzimuši Zirga gadā.

29.oktobris – piemērota diena darba uzsākšanai, pārrunām, draugu apciemošanai, komercdarījumiem un operācijām. Var meklēt medicīnisko palīdzību, doties ceļojumā vai sākt mācības. Ļoti laba diena celtniecības uzsākšanai, taču neder pamatu liešanai un veco celtņu demontāžai. Piemērota diena vērtīgu pirkumu iegādei, piemēram, nekustamā īpašuma pirkšanai. Šī diena nederēs tiem, kas dzimuši Pūķa gadā.

Nelabvēlīgās dienas

 11., 14., 18., 23., 28., 30.oktobris, 4.novembris. Neuzsāciet svarīgas lietas.

 14., 26.oktobris, 7.novembris  - dienas ar „zemes sodu”. Jums var būt nomākts garastāvoklis un depresija, problēmas ar cilvēkiem. Nevajag tikties ar augstākstāvošajiem – viņi var demonstrēt pārākumu. Esiet piesardzīgi pie stūres un ceļā.

 14., 21., 26.oktobris, 7.novembris – vairieties no kontaktiem ar slimniekiem, neapciemojiet viņus slimnīcā – pastāv augsts risks pašam saslimt.

 16., 28.oktobris – dienas ar „slimības zvaigzni”. Nav ieteicams doties pie ārsta un sākt nopietnu operatīvo ārstēšanos.

 15.un 17.oktobris – „dienas bez bagātības”. Neveiciet tādas finansu operācijas, ar kurām paredzēta peļņas gūšana.

 2., 3.oktobris – zaudējumu dienas.Nav piemērotas svarīgu lietu uzsākšanai.
Oktobrī nav ieteicami braucieni dienvidaustrumu un ziemeļrietumu virzienā.

Sagatavoja:Online zīlēšanas portāls

          310924.jpg30c10f.jpg

Fenšui prognoze septembrim

 (no 7.septembra līdz 8.oktobrim)

Ugunīgā Gaiļa tēlu var salīdzināt ar spožiem gaismas atspīdumiem uz mirdzošām, gludām virsmām. Cik brīnišķīgs ir šis tēls - glamūra un greznības simbols. Ugunīgais Gailis ir bezgala pievilcīgs un harizmātisks – viņu apvij vilinoši burvīga gaisotne. Mēneša enerģijas ietekmē viņa iezīmes var parādīties arī cilvēkos – var pamosties seksuālas vēlmes, interese par romantiskām attiecībām, mīlestību. Šai mēnesī būs spēcīgi izteikta arī vēlme pēc daudzveidīgām baudām. Izklaides, šovbiznesa un reklāmas sfērās šomēnes gaidāmi jauni spilgti notikumi.
Neskatoties uz skaistumu, uguns un metāla savienību nevar uzskatīt par harmonisku. Uguns optimistiskajam noskaņojumam var piejaukties trauksmes sajūtas. Vairieties no haosa savās domās un darbos. Visam jābūt loģiskam un skaidram, lai nekam nevarētu "piekasīties". Gailī galvenā enerģija ir Metāls, un tas savukārt mīl skaidrību.

Personīgās simboliskās zvaigznes

Cilvēkos, kuru personības raksturo elementi jan Uguns un iņUguns, aktivizēsies Cildenais Cilvēks, kurš spēj piesaistīt palīgus un nodrošināt papildu atbalstu.

Tiem, kas dzimuši Pērtiķa, Pūķa un Žurkas gados un dienās, – šai mēnesī aktivizēsies Romantikas Ziediņš. Viņi izstaros burvību, piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību, un tas pastiprinās veiksmi attiecībās ar citiem cilvēkiem.

Tiem, kas dzimuši Zirga dienā, - aktivizēsies Mīlestības Burvis, kas vairos pievilcību, palielinās juteklību, iekšējo harizmu, tāpēc, iespējams, parādīsies jaunas simpātijas.

Cilvēkos, kuru personības raksturo elementi iņ Uguns, iņ Zeme, - aktivizēsies Akadēmiķa zvaigzne.  Tā pastiprinās intelektu, prāta asumu, cilvēka iekšējo pārliecību. Akadēmiķa zvaigznes ietekmē vieglāk norit mācības un jaunas informācijas apguve.

 Tiem, kas dzimuši Suņa mēnesī, - aktivizēsies Debesu Dakteris, kas sniedz atbalstu veselības un ārstēšanās jautājumos. Septembrī vēršanās pie ārstiem būs labvēlīga.

 Tiem, kas dzimuši Truša gadā, - šis būs Iznīcinātāja mēnesis, kas aktivizēs svarīgas pārmaiņas dzīvē. Neskatoties uz biedējošo mēneša apzīmējumu, nevajadzētu īpaši uztraukties, jo sagraut un iznīcināt var arī slikto. Lai izvairītos no iespējamiem sliktiem notikumiem, cilvēkiem vajadzētu šomēnes ieplānot būtiskas pozitīvas pārmaiņas. Īpaši svarīgiem notikumiem vēlams rūpīgi izvēlēties piemērotu labvēlīgu dienu.

 Jāņem vērā, ka simbolisko zvaigžņu ietekmi var pastiprināt ar personīgajām prognozēm.

Braucieni, ceļojumi

 Kopumā ņemot, pagaidām visprātīgākais - atturēties no jebkādiem tāliem izbraucieniem. Septembrī īpaši nevēlami braucieni dienvidaustrumu un austrumu virzienā, jo tur negatīvo ietekmi izstaro Dzeltenais Piecnieks – gada un šī mēneša zvaigzne.

 Šie ieteikumi attiecināmi tikai uz tāliem ceļojumiem un braucieniem. Pastaigas, pārvietošanās pa pilsētu vai tās tuvāko apkaimi var īstenot, nepievēršot uzmanību Dzeltenā Piecnieka zvaigznei.

 Labvēlīgās dienas 2021.gada septembrī  

 18. un30.septembris – labvēlīgas dienas jaunu svarīgu lietu uzsākšanai. Tam, ko uzsāksiet šais dienās, būs labs starts un lieliskas izredzes uz panākumiem. Nav ieteicamas lietas, kas ātri jāpabeidz stingri noteiktos termiņos. Šīs dienas nav piemērotas tiem, kas dzimuši Cūkas gadā.
14. un26.septembris -   labas dienas, piemērotas ilgtermiņa projektu uzsākšanai, visam, ar ko vēlaties nodarboties ilgi, gūstot stabilus rezultātus. Šīs dienas nav piemērotas tiem, kas dzimuši Kazas gadā.

 Risks inficēties ar vīrusiem un lipīgām slimībām

 7., 19.septembris un 1.oktobris – dienas, kad vislielākais risks inficēties, tāpēc vajag minimalizēt kontaktus ar slimiem cilvēkiem. Visādām citāda veida aktivitātēm un kontaktiem diena ir piemērota.

 Nelabvēlīgās dienas

 8., 16., 20., 28.septembris un 2.oktobris – dienas, kad nav ieteicams uzsākt jaunus projektus, jo tos var gaidīt grūtības, šķēršļi, problēmas.

 9., 21.septembris un 3.oktobris – dienas, kas nav piemērotas pārliekām aktivitātēm, svarīgu pasākumu organizācijai, ārstēšanās uzsākšanai. Šīs dienas var labi izmantot iesākto darbu pabeigšanai.

3d4bb7.jpg05e46f.jpg

 

Fenšui prognoze 2021.gada augustam – Ugunīgā Pērtiķa mēnesim

     No 7.augusta līdz 7.septembrim mēneša pārvaldnieks būs Ugunīgais Pērtiķis.

Pērtiķis ir kustīgs dzīvnieks, kas nespēj nosēdēt vienā vietā. Ar savu enerģiju tas dalīsies ar mums.

Augusts nesīs daudz braucienu un ceļojumu. Ikvienam būs vēlme īstenot aktīvu dzīvesveidu.

Mēnesis būs piemērots noliktavu plauktos jau ilgi gulējušu preču realizācijai.

Augustā pie debesīm mirdzēs arī Bankrota zvaigzne. Tas nozīmē, ka tā palīdzēs jums viegli šķirties no savas naudas. Nav ieteicams iegādāties dārgu tehniku, būs palielināta iespēja nopirkt nekvalitatīvas preces, mājokli.

Priecīgi notikumi jūsu dzīvē ies kopsolī ar pārdzīvojumiem un uztraukumiem.

Austrumos un ziemeļaustrumos var gaidīt slimības uzliesmojumus.

Cilvēkus, kuri dzimuši Tīģera gadā, šis mēnesis izvedīs ārpus komforta zonas. Ir gaidāmi izbraucieni. Tāliem braucieniem neizvēlieties 13., 16., 22., 25., 28.augustu un esiet ļoti uzmanīgi uz ūdens un pārvietošanās laikā. Iepriekšminētajos datumos labāk nelēkt ar izpletni.

To cilvēku kartēs, kuri dzimuši Žurkas gadā, palielināsies Ūdens stihija. Ja Ūdens un Uguns jums ir labvēlīga, augusts būs veiksmīgs. Visi notikumi risināsies daudz ātrāk, kā plānojāt.

Vēršus gaida priecīgi notikumi, un mēnesis būs piemērots svinību rīkošanai. Augusta enerģijas pievērsīs jūs pašanalīzei un pašpārmetumiem.

Pie Trušiem atlidos Laupīšanas zvaigzne. Tajās dzīves sfērās, par kurām atbild Uguns un Metāls, risināsies nozīmīgi notikumi.

Augusta Pērtiķis mīl Pūķus un saplūst ar tiem Ūdens kombinācijā. Ja jums, spriežot pēc dzimšanas kartes, Ūdens ir labvēlīgs, arī šis mēnesis paies veiksmīgi.

Cilvēkiem, kuri dzimuši Čūskas gadā, augusts var nest pārmaiņas. Garastāvokļa maiņas un pašpārmetumi būs šī mēneša norma. Jūs varat diezgan viegli iekļūt nepatīkamās situācijās. Pievērsiet uzmanību tam, ko runājat, nedodiet pamatu tenkām. Šis mēnesis nav piemērots tiesvedībai.

Zirgi dosies ceļojumā. Augusts iedvesmos viņus aktīvai rīcībai.

Kazas kļūs daudz pievilcīgākas un apburošākas. Viņām šis būs labs mēnesis flirtam un jaunām iepazīšanās iespējām. Arī virs Kazām šomēnes iedegsies Laupīšanas zvaigzne.Tajās dzīves sfērās, par kurām atbild Uguns un Metāls, risināsies nozīmīgi notikumi.

Pērtiķiem būs vēlme piesaistīt sev sabiedrības uzmanību.

Gaiļi rīkosies izmanīgi un veikli, pieskaņosies situācijām. Pastiprināsies Metāla stihijas iedarbība. Ja Metāla stihijas iedarbība, spriežot pēc jūsu dzimšanas kartes, ir labvēlīga, augusts sniegs jums atbalstu.
Su
ņiem augustā labāk neplānot nopietnus un svarīgus pasākumus. Šis mēnesis aprok cerības un gaidas. Tas nav piemērots biznesa un jaunu projektu uzsākšanai. Labāk pievērsties savai veselībai. Šomēnes gaidāmi arī izbraucieni.

Tos, kas dzimuši C
ūkas gadā, gaida sapņu piepildīšanās. Arī pie Cūkām atlidos Laupīšanas zvaigzne.Tajās dzīves sfērās, par kurām atbild Uguns un Metāls, risināsies nozīmīgi notikumi.

Stihijas:

Pie tiem, kas dzimuši jan Koka stihij
ā, ir ieradies Baudas gars. Tāpēc ļaujieties baudām, bet ziniet mēru. Meitenes var uzsākt „romānu”.

Tie, kas dzimuši iņ Koka stihijā (ziediņš), kļūs neatlaidīgāki un uzstājīgāki, viņiem būs vieglāk sasniegt nosprausto mērķi. Precētās kundzes var uzsākt sānsoļus. Savukārt meitenes var iepazīties ar saviem nākamajiem vīriem. Šis mēnesis sūtīs jums palīgā sargeņģeli.

Stihijas jan Uguns (Saule) pārstāvji sāks piesaistīt apkārtējo uzmanību. Šis būs labs mēnesis ātras un vieglas naudas piesaistīšanai, mantojuma noformēšanai. Ļoti labs mēnesis mācībām. Vīrieši var uzsākt „romānu”.

Pie tiem, kas dzimuši iņ Uguns (svece)stihijā, atnāks Bagātību Zaglis. Būs jādalās ar savām finansēm. Var strādāt komandā, kur ienākumi tiek dalīti vienlīdzīgi vai arī strādāt ar starpniekiem. Precētajiem vīriešiem sievas sagādās pārsteigumus. Neprecētam puisim kāds var aizvilt meiteni.

Tiem, kas dzimuši jan Zemes (kalns) stihijā, ne visas vēlmes sakritīs ar iespējām. Neplānojiet pārāk daudz, jo plānus būs sarežģīti realizēt. Var pievērsties jautājumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu. Meitenēm vajag palutināt savu ķermeni, jo tieši ķermenis var kļūt par cēloni darbošanās ierobežojumiem. Nav vērts ilgi „sēdēt” darbā. Darbs nav vilks, mežā neaizskries. Nodarbošanos ar ekstrēmiem sporta veidiem pārceliet uz citu mēnesi. Tagad ir piemērots laiks mācību kursu apmeklēšanai un meditācijām. Labi darbosies intuīcija.

Cilvēki, kas dzimuši iņ Zemes (augsne) stihijā, kļūs gudrāki.Viņiem būtu labi apmeklēt mācību kursus, piedalīties dažādās meistarklasēs. Vīriešiem jāpievērš uzmanība savai veselībai, jāatrod laiks atpūtai un spēku atjaunošanai. Var nodarboties ar nekustamāīpašuma jautājumu risināšanu. Šis mēnesis sūta jums palīgā sargeņģeli.

Tie, kas dzimuši jan Metāla (zobens) stihijā, piesaistīs negodīga ierēdņa uzmanību. Nevajag slēgt apšaubāmus līgumus. Neizpaudiet apkārtējiem savus noslēpumus. Neradiet pamatu tenkām. Meitenes var iepazīties ar vīriešiem un sākt ar tiem satikties. Augusts jums atnesis Fortūnas zvaigzni, un tā būs labvēlīga finanšu jautājumu risināšanai.

Cilvēki, kas dzimuši iņ Metāla stihijā, varēs pakāpties pa karjeras kāpnītēm, jo augusts kontrolēs viņu konkurentus. Šomēnes jūs gaida plānotie izdevumi, dažādi atskaitījumi. Meitenes var satikt vīrieti ilgtermiņa attiecībām. Iepazīstieties un nepalaidiet garām savu līgavaini.

Tie, kas dzimuši jan Ūdens (okeāns) stihijā, iekritīs lamatās un jutīsieties savā darbībā sasaistīti, savažoti. Pirmajā vietā izvirzīsies ātras un vieglas naudas tēma. Taču dzīšanās pēc peļņas un naudas var novājināt jūsu ķermeni. Neaizmirstiet, ka reizēm vajag arī atpūsties. Vīrieši var iepazīties ar meitenēm un sākt ar viņām satikties. Taču var gadīties meitene, kas nodarīs kaitējumu jūsu veselībai, tāpēc neaizmirstiet par kontracepciju.

Cilvēki, kas dzimuši iņŪdens stihijā, sāks gūt peļņu no sava nekustamāīpašuma. Tāpēc var nodarboties ar īpašuma pārdošanu, īri vai nomu. Pirmajā vietā izvirzīsies oficiālās naudas tēma: izmaksas, kompensācijas, kredītmaksājumi. Centieties ātri nepieņemt vitāli svarīgus lēmumus. Augusts jums ir uzlicis rozā brilles, tāpēc esat iegrimis ilūziju pasaulē un nespējat adekvāti novērtēt radušos situāciju.

Cilvēki, kas dzimuši septembrī, var meklēt ārstu, veikt medicīniskās izmeklēšanas. Visu mēnesi spīdēs un „darbosies” Debesu Daktera zvaigzne.

Lai jums veiksme un uzplaukums gan augustā, gan septembrī!

 Atgādinām, ka lapas lejas daļā ir atrodama informācija - kā noteikt savu stihiju.

6034ab.jpg4c2496.jpg592ad9.jpg

 Kazas mēnesis

(no 7.jūlija līdz 7.augustam)

 Šis Kazas mēnesis būs tik bagāts ar dažādām vērpetēm un virpuļiem kā neviens cits mēnesis šai gadā.

Sadursmes, pretrunas šoreiz nebūs nenozīmīgi dzīves sīkumi. Arēnā izies divi ragaiņi: gada pavēlnieks Vērsis un mēneša pavēlniece Kaza. Tas nozīmē, ka mierīga dzīve mūs gaida tikai sapņos. No otras puses, labi vien ir, ka šis mēnesis beidzot ir klāt un drīz paies!

Kā lai tēlaini apraksta šo mēnesi? Iedomājieties, ka esat kaislīga, ar augiem apsēsta dārzniece, kas devusies tālā ceļojumā un no Indijas pāri Sīrijas robežai nelegāli pārvedusi pāris brīnumaugu sēkliņas, bet Ķīnas imperatora dārzā vēl arī izrakusi kādu eksotisku augu. To visu jūs esat atvedusi mājās un iestādījusi savā dārzā. Jūs audzējat, lolojat, sarunājaties ar eksotiskajiem augiem, bet tad kādu rītu jūsu vīrs, nolēmis jums palīdzēt, visu ir nopļāvis. Jūs izejat dārzā, un jūsu puķu dobes vairs nav, arī to „zāli” viņš ir nopļāvis. Ir skaidrs, ka pasaule nav sabrukusi. Ja ir liela vēlēšanās, visu var atjaunot. Galvenais – visi ir dzīvi un veseli...bet varbūt ne?!

Lūk, tādas sajūtas var dāvāt Kazas mēnesis! Tomēr ne jau visus gaida tāda „jautrība”.

Līdz 12.jūlijam mums visiem palīdzēs retrīti un Vipassana meditācija vai sliktākajā gadījumā – elpošanas vingrinājumi. Mēneša enerģijas mudinās mūs „izrauties brīvībā”: šķirties, iet prom no darba, pasūtīt visus pie velna, salikt savu mantu sainīti un pazust miglā... Ja jau ilgu laiku esat par to domājis un tam gatavojies, to izdarīt tagad būs viegli. Taču, ja tādas pārmaiņas nav jūsu plānos, pievērsietiesretrītiem, meditācijai, elpošanas vingrinājumiem, jogai. Lai ir daudz jogas! Lai šai mēnesī jums ir atvaļinājums, kafijas pauzes vientulībā, pastaigas parkā un elpošanas vingrinājumi. Elposim! Elposim ar diafragmu!

Pēc 12.jūlija agresija pieaugs. Cilvēki demonstrēs savu spēku, varu, „mērīsies krāniņiem” utt.

Nervi būs uzvilkti tā, ka vairāk tos pārslogot nav iespējams, tas būs saistīts ar neveiksmēm, kolapsiem, zaudējumiem juridiska rakstura lietās, darbā ar dokumentiem, atļaujām, vīzām u.c. Atklātībā nonāks nepatīkama seksuālas dabas informācija, sīkumi, detaļas. No sabiedrības elites un politiķu skapjiem izgāzīsies kaut kādi „skeleti” vispārējai sabiedrības apskatei un apspriešanai.

Šai mēnesī visiem ieteicams darbs ar muskuļiem. Muskuļu masas uzaudzēšana, muskuļu nostiprināšana – galvenais veids, kā kompensēt Kazas mēneša negatīvās enerģijas.

Vēl kāds cits paņēmiens, kā novirzīt mēneša negatīvās enerģijas, - pieskarties savam sapnim.  Sapņojat par Šaneles somiņu? Tad aizejiet uz veikalu un reāli pieskarieties tai! Gribat nopirkt Gelandewagen? Ejiet uz autosalonu un pieskarieties kaut ritenim! Tagad nav laiks jautājumiem: Kāpēc tā jādara? Ko tas man dos?Vienkārši noticiet man, ka kompensācija – ir liela lieta. Šomēnes būs īstais laiks savai dzīvei „piemērīt” kaut ko ekskluzīvu, elitāru, kaut ko tādu, kas nav „kā visiem”.

Runājot par veselību, atkārtošu to, kas jau droši vien minēts simt prognozēs – šomēnes var būt problēmas ar kuņģa zarnu traktu, žultspūsli, aizkuņģa dziedzeri, aknām. Ja tie sagādā problēmas, necietiet sāpes, uzreiz ejiet pie ārsta! Sasprindzinājums var skart arī mugurkaulāju, sevišķi tā plecu un kakla zonu. Ja jūsu organismam raksturīgas cistas, polipi, miomas u.c. veidojumi, veiciet ultrasonogrāfisko pārbaudi, lai kontrolētu situāciju.

Tagad par tiem, kam šis mēnesis neaizritēs nepamanot.

Visvairāk diskomforts skars tos, kuriem dzimšanas kartē ir Vērsis vai Kaza. Ļoti problemātisks šis mēnesis būs tiem, kuri dzimuši 1955., 1961., 1985. un1991.gadā, kā arī tiem, kas dzimuši Metāla iņ dienā Vērsī, Koka iņ Vērsī, Metāla iņ Kazā.

Ja Vērsis vai Kaza ir jums dzimšanas gadā – nevajag neko uzsākt no jauna. Nevajag mainīt dzīvesvietu, paziņu loku, sākt jaunu biznesu. Pagaidām atlieciet visas lietas, kas prasa kontaktēšanos ar oficiālām iestādēm – dokumentu iesniegšanu, savu tiesību aizstāvēšanu. Pārāk daudz šķēršļu un barjeru var būt ceļā uz mērķi. Pievērsiet uzmanību dzimumzīmēm u.c. jaunveidojumiem uz ķermeņa. Nepārslogojiet sevi. Nostipriniet savus muskuļus, dariet to bez fanātisma, jo pretējā gadījumā varat gūt muskuļu, cīpslu un kakla traumas. Ja Vērsis vai Kaza ir jūsu dzimšanas mēneša zīme – vēlēšanās izskaidroties ar priekšniecību vai kolēģiem, vēlēšanās prasīt paaugstinājumu, algas pielikumu vai prēmiju būs ļoti slikta ideja. Pēc iespējas mazāk grozieties priekšniecības acu priekšā, ja vien nevēlaties mainīt darbavietu. Ja to plānojat, tad ir cita lieta. Jūlijā to izdarīt būs viegli. Patiesībā jums nenāktu par ļaunu tagad doties atvaļinājumā, jo produktivitāte ir uz nulles, bet emocionālais stāvoklis – kritisks. Tas nozīmē, ka kā darbinieks jūs šobrīd esat ne šāds, ne tāds. Var noderēt arī komandējums, kas kompensē kaut daļu enerģiju sadursmes sasprindzinājuma.

Ja jums Vērsis vai Kaza ir dzimšanas dienā – var nokaist atmosfēra mājās, attiecībās ar dzīvesbiedru. Tur var palīdzēt tikai jūsu spēja kontrolēt savas emocijas. Var plānot kādus braucienus, mazus ceļojumus, var sākt remontu, meklēt piemērotu nekustamo īpašumu iegādei un var organizēt pārcelšanos uz vasarnīcu vai no vasarnīcas, uz jaunu māju. Tas būtiski nogludinās gada un mēneša enerģiju sadursmes iedarbību uz jums.

Izturieties ļoti uzmanīgi pret savu un sava dzīvesbiedra veselību. Var sākt „kustēties” akmeņi iekšējos orgānos. Operācijas šajā mēnesī labāk neplānot, tās pieļaujamas tikai ekstrēmos gadījumos, kad citas izejas nav un nedrīkst ar operāciju kavēties.Nopietni novērtējiet visas vēdera dobuma orgānu, muguras, kakla, muskuļu sāpes.Ja tās parādās, uzreiz apmeklējiet ārstu. Ja iespējams, pārbaudiet vēdera dobuma orgānus ar ultrasonogrāfu. Veiciet mugurkaula pārbaudi.

Ja Vērsis vai Kaza jums ir dzimšanas stundā, var pieaugt spriedze attiecībās ar bērniem. Šomēnes nav vēlamsinvestēt, aizņemties vai aizdot naudu.

Ja jūsu dzimšanas kartē ir Suns – šajā mēnesī var noformēties jūsu Zemes dzīves sods.

5dd0df44c3f0075f0f1ce32c82812a97.gif669cbf.jpgea9eae.jpg

2021. gada jūnijs būs viens no galvenajiem gada mēnešiem, jo ​​izveidosies vissvarīgākais gada aspekts - Saturna kvadratūra ar Urānu - tas atkal kļūs precīzs. Tas ir otrais aspekts, kas sākās 2021. gada februārī, un tāpēc gan sabiedrības, gan valsts, gan indivīdu dzīvē attīstīsies notikumi, mēs zināmā mērā atgriežamies, ziemas mēnesī.

Varbūt toreiz tie nebija pārāk pamanāmi, un tāpēc tagad tie var šķist nebijuši, jauni. Ir arī vērts atzīmēt, ka Urāns pašreizējā aspektā virzās taisni, bet  Saturns ir retrogrāds(virzība atpakaļ). Tas nozīmē, ka pašreizējā brīdī pieaugs visa jaunā svarīgums, rezultāta sasniegšana sāks panākta ātrāk. Vecās uzvedības shēmas kļūs arvien mazāk efektīvas, un to aizsardzība būs vājāka, pretrunīgāka. Mūsu dzīvē aktīvāk ienāks jaunas tendences, taču joprojām veco paņēmienu ievērošana palēnināsies, liekot spieķi riteņos, traucējot realizēties (kaut vai tikai tāpēc, ka Saturns Ūdensvīros joprojām ir spēcīgs). Pārdomāti un tajā pašā laikā jauni risinājumi pieradīs to efektivitāti, bet steidzīgi lēmumi vai mēģinājumi pieķerties vecajam rādīs stagnāciju.

Varbūt pirmajā vasaras mēnesī ir vērts izcelt periodu no 9. jūnija līdz 19. jūnijam, šo periodu var uzskatīt par visintensīvāko, jo Saturna aspekts ar Urānu būs visprecīzākais un notiks arī gredzenveida Saules aptumsums.Tas notiks Dvīņos, tāpēc var parādīties dažas ietekmējošas un negaidītas ziņas vai informācija. Bet tomēr aptumsumam lielā mērā ir personiska ietekme, ko ir grūti aprakstīt vispārējā prognozē. Šajā periodā ir jābūt tikai nedaudz uzmanīgākam, lai izvairītos no pārmērīgiem riskiem un piedzīvojumiem.

Pirmās divas 2021. gada jūnija dekādes Merkurs pārvietosies retrogrādi. Neskatoties uz to, ka šī retrogrādā pozicija notiek Dvīņos, un tāpēc tā būs daudz vājāka, tomēr ir vērts parādīt lielāku rūpību, strādājot ar dokumentiem, rūpīgāk un detalizētāk plānojot ceļojumus, Ja esiet pārāk daudz neveiksmīgi izteicies, var būt jāuzņemas arī atbildība par iepriekš izrunātajiem vārdiem.

Venēra (mīlestības un skaistuma planēta)Vēža zīmē atradīsies praktiski visu jūniju, Marss (vīrišķības simbols) tur atradīsies mēneša pirmajā pusē. Tas norāda uz dažādu ģimenes jautājumu, aktivitātes nozīmi to risināšanā, kas saistīti ar mājām, ģimeni, nekustamo īpašumu. Jūtās un attiecībās rūpes par partneri būs  svarīgas visu mēnesi, tās būs patīkami sniegt un vēļ patīkamāk saņemt. Kopumā jūnijs ir piemērots laiks, lai sāktu dzīvot kopā, iepazīstinot savu otro pusīti ar radiniekiem.

Mēneša otrā puse sagādās vairāk romantikas. Gribēsies veikt labos darbus, skaisti izpaust jūtas. Šis laiks atnesīs vairāk drosmes, taču neaizmirtat pārliecināties, par par ietekmi ko tā var atstāt uz cilvēkiem. Attiecībās būs vairāk spilgtuma un aizraušanās, taču vēlme pēc sajūtu dziļuma, rūpēm par otru saglabāsies, un tāpēc šis laiks būs labvēlīgs gan jaunu mīlas attiecību sākumam, gan esošo savienību attīstībai.

Rakstu sagatavoja online zīlēšanas portāls: your-life-studio.com

šūpoles meitene.gif

 
Fenšui prognoze maijam ( intresanti aprēķini- saistībā ar pagātni)
 
Uz zināšanām ved trīs ceļi:
Domāšanas, spriešanas ceļš – pats cildenākais,
Atdarināšanas ceļš – visvieglākais,
Un pieredzes ceļš – tas ir visrūgtākais ceļš.
 
2021.gada maijs aizritēs Čūskas zīmē, sākot ar 2021.gada 5.maiju un beidzot ar 5.jūniju.
Iesakām pievērst uzmanību faktam, ka 2021.gada maijs būs ļoti līdzīgs 2013.gadam. Atcerieties, kas jūsu dzīvē notika 2013.gadā. Ja tas gads bija bagāts ar labiem, pozitīviem momentiem, arī 2021.gada maijs būs līdzīgs.
Ja 2013.gadā jūsu dzīvē kaut kas risinājās ne tā, kā vēlējāties, iesakām padomāt par piesardzības mēriem un ievērot tālāk minētos ieteikumus. Nav jādomā, ka šogad maijs būs tieši tikpat labs vai slikts kā 2013.gads, tomēr kaut kāda līdzība, tāpatība būs novērojama. Neaizmirstiet, ka maijs ir tikai 30 dienas (pēc ķīniešu kalendāra).
Tāda līdzība būs novērojama arī turpmākajos mēnešos:
• jūnijs atgādinās 2014.gadu;
• jūlijs – 2015.gadu;
• augusts – 2016.gadu;
• septembris – 2017.gadu;
• oktobris – 2018.gadu;
• novembris – 2019.gadu;
• decembris – 2020.gadu;
• 2022.gada janvāris – 2021.gada dublikāts.
2021.gada maijā nāksies saskarties ar Aptumsumu koridoru – būs Mēness un Saules aptumsums. Mēness aptumsums būs 21.maijā, bet Saules aptumsums – 2021.gada 10.jūnijā.
 
Visjūtīgākie sektori 2021.gada maijā būs –dienvidaustrumos un ziemeļaustrumos, kur vienlaikus atradīsies gada un arī mēneša Nelaimju zvaigzne. Tāpēc ieteicams darbā un mājās iedegt aromātiskās sveces, smaržkociņus, bieži vēdināt telpas, kurās strādājat vai atrodās guļvieta.
Visu 2021.gadu vairieties no izbraucieniem un ceļojumiem virzienos: dienvidaustrumi un ziemeļaustrumi.
Mazāk labvēlīgās dienas 2021.gada maijā:
 
2.maijs, 15.maijs, 27.maijs. Šajās dienās esiet piesardzīgi un apdomīgi gan pie stūres, gan saskarsmē. Neparakstiet svarīgus dokumentus, nenodarbojieties ar ekstremāliem sporta veidiem, nedodieties ceļojumā, kontrolējiet savas emocijas, neapmeklējiet slimnīcas un kapsētas.
 
8.maijs, 20.maijs, 1.jūnijs. Šīs dienas būs raksturīgas ar zemu enerģētiku, tāpēc neplānojiet tajās svarīgus pasākumus, neparakstiet svarīgus dokumentus, nebrauciet ceļojumā un neapmeklējiet slimnīcas un kapsētas.
Cilvēka dzīve par 90% ir atkarīga no viņa paša un tikai par 10% no apstākļiem, kuri par 99% ir atkarīgi no cilvēka!
Rakstu sagatavoja online zīlēšanas portāls: your-life-studio.com

 gliemezītis ar puķēm.gifPlanētu  enerģētiskais spēks, dzīves situācijās, kuras veidosies aprīlī

Visu aprīļa pirmo pusi Venēra atradīsies Auna zīmē, un tas liks jūtām izpausties daudz impulsīvāk, atklātāk un kaislīgāk. Pastiprināsies pievilkšanās spēks starp pretējiem dzimumiem, sevišķi izteikti tas būs laika periodāno 4.līdz 8.aprīlim, kad Venēra veidos harmonisku aspektu ar Marsu. Tas būs jaunas iepazīšanās, aizrautīgu romānu laiks. Tiem var būt pat turpinājums, ja notikumi netiks pārāk steidzināti. Jau esošajās attiecībās šis laika periods ienesīs vairāk dinamikas, iespējas atklāti un spilgti paust savas jūtas.

2021.gada aprīļa otrajā pusē Venēra virzīsies pa saviem īpašumiem (Vērša zīme). Visas Venērai tipiskās iezīmes pastiprināsies. Šis laika periods ievērojami pastiprinās tiekšanos pēc skaistā, pavērs iespējas patiesu jūtu un simpātiju dzimšanai un paušanai, liks izpausties sievišķībai, atrast savu stilu. Tas būs lielisks laiks jaunām attiecībām, jo tās balstīsies un noturīgām jūtām. Arī jau esošajās attiecībās būs vairāk harmonijas un stabilitātes. Pavērsies daudz labvēlīgu iespēju arī finansu jautājumu kārtošanā (izņēmums ir laika periods no 24.līdz 26.aprīlim).

Marss aprīļa pirmās divas dekādes atradīsies Dvīņos, tāpēc šai laikā mēs daudz enerģijas veltīsim saskarsmei, braucieniem. Viegli uzdevumi, kas prasīs ātru rīcību, risināsies vienkāršāk, savukārt koncentrēties ilgtermiņa uzdevumiem būs sarežģītāk. 2021.gada aprīļa pēdējā dekādē Marss atradīsies Vēža zīmē. Marsam tā nebūt nav tā stiprākā pozīcija, tāpēc, no vienas puses, būs mazāk strīdu un agresijas, bet, no otras puses, būs sarežģītāk paust izlēmību, drosmi un iniciatīvu.

Merkurs  no 4.aprīļa līdz 19.aprīlim būs Auna zīmē, un tas paātrinās domāšanu, tieksmi uz strīdiem un savas pozīcijas aizstāvēšanu. Tas būs jaunu ideju laiks. No 19.aprīļa līdz pat mēneša beigām Merkurs virzīsies Vērša zīmē, tāpēc mēs biežāk domāsim par praktiskām lietām – omulību, ērtībām, komfortu, ārējo izskatu un skaistumu. Turklāt planētu izvietojums šai laikā tiešām ļaus radīt vairāk  omulības un skaistuma savā miteklī, radīt harmonisku atmosfēru ģimenē un mājā.

25a60f.jpg

No 1. aprīļa līdz 4. aprīlim mēneša notikumus ietekmē metāla truša zīme,

no 4. aprīļa līdz 5. maijam - Ūdens pūķis.

 Aprīlī Ūdens pūķis, brīvību mīlošs un nepielūdzams, nepieļauj nekādu spiedienu un nevienu pārākumu kļūst par Metal Vērsis - 2021 labo roku.

Vērsis jau visu ir aprēķinājis vairākus gadus uz priekšu. Pat tad, kad viņš dodās pelnītā atpūtā, viņu aizstās revolucionārs un reformators Tiger-2022, viss virzīsies pa tām sliedēm, kuras Vērsis būs "ielicis" šī gada laikā.

Vērsis precīzi zina, kas, kur, kad un kā - viss ir salikts plauktiņos, viss notiek pēc noteikumiem, viss ir pēc sistēmas.

Un tad pēkšņi šajā sistematizētajā un līdz sīkumam pārbaudītajā plānā parādās aprīļa pūķis, kurš nevar un nevar kā arī nevēlas dzīvot saskaņā ar Vērsi-2021 diktētajiem noteikumiem. Tas ir pretrunā ar viņa dabu. Viņš ir pieradis iegūt visu vai neko.

Pūķi nomāc pastāvīgā vienveidība: viņš nepieļauj darba grafiku no astoņiem līdz piecām, divas brīvas dienas nedēļā un atvaļinājumu divas reizes gadā. Viņš dod priekšroku strādāt vairākas dienas bez miega un atpūtas, pēc tam mēnesi atpūsties un izklaidēties.

Viņš nicina lēno, konservatīvo skopuli un tāds viņam šķitīs līdzsvarotais un praktiskais Vērsis-2021.

Protams, darbaholiķis Vērsis ir periodiski "jāatvēsina" un jāparāda viņam, ka bez darba dzīvē dzīvē ir daudz neparastu un interesantu lietu, ka jums vismaz dažreiz ir jānovēršās no mērķiem un uzdevumiem un jādzīvo atbilstoši. Un kurš cits, ja ne brīvību mīlošais Pūķis, varēs Vērsim parādīt šo dzīves pusi?

Cerēsim, ka Vērsis uz dažām lietām sāks skatīsies citādi un vienu vai divas reizes atļausies rīcību, kas spēs aizraut elpu.

 e4dc1d.jpg481861.jpg9590a8.jpg

Kā tas viss var  ienākt mūsu dzīvē?

 Ja paskatās uz Vērša un Pūķa tandēmu no pozitīvās puses, tad šajā laikā dzims daudzas novatoriskas un radošas idejas, būs vēlme modernizēties, paātrināt procesus, kaut ko krasi mainīt, lai dotos tālāk ar lieliem lēcieniem un bez robežām, lai vienlaikus spētu dotos visam pāri lieliem soļiem ...

Bet otra puse spītīgi  mīņāsies uz vietas, darīs visu vecmodīgi, pēc veciem pārbaudītiem paņēmieniem, tas otru pusi ļoti sadusmos.

Kādam būs devīze "Jo lēnāk  iesi - jo tālāk tiksi", un kāds būs nepacietīgs un izlēmīgs līdz neapdomībai.

3888ad.jpgac2f8a.jpg4a1d2e.jpg

Negatīvā veidā tas var izpausties kā pacietības trūkums un pārsteidzīgu nepieņemtu lēmumu pieņemšana. Kāds var neapdomīgi novērsties no iepriekš planotā ceļa, neaprēķinot riskus, un kādus notikumus tas var izraisīt, nav zināms. Daudzi lēmumi var beigties nepareizi, kas var radīt nepārvaramus šķēršļus. Galu galā Vērsis ir konservatīvs, un viņš stāvēs uz vietas. Un tagad viņš ir turēsies pie sava, tāpēc pēdējais vārds joprojām būs  viņam.

 Interesanti, ka mēneša pirmajā pusē novatori un radoši atradīsies izdevīgākā stāvoklī, un šķitīs, ka priekšrocība ir viņu pusē, bet Pūķa mēneša otrā puse konservatīvos un tradicionālistus virzīs uz pirmās pozīcijas.

  Šomēnes nesaskaņas var būt diezgan taustāmas, jo abas puses ir spītīgas un nevienai no tām nepatīk zaudēt.

Jauni un progresīvi, bruņojušies ar dažām jaunām nezināmām tehnoloģijām, apņēmīgi velk virvi savā virzienā, un dažreiz šķiet, ka viņu uzvara ir neizbēgama. Bet spēcīgie vīri no otras puses klusi un mierīgi pretojas. Un viņu spēks slēpjas pacietībā un spēka ekonomiskā izmantošanā.

Es domāju, ka ir skaidrs, kā beigsies konkurss. Vērsis neatteiksies no savas pozīcijas. Un novatoriem durvis tiks atvērtas nākamgad - ne agrāk.

Lai konfrontācija nenonāktu pārāk tālu, Vērsim būtu patīkami apzināties, ka dažreiz jums vajadzētu klausīties progresīvo jaunatni un sekot līdzi laikam. Un Pūķim jāievēro vecās labās tradīcijas un citu viedoklis.

Citiem vārdiem sakot, bērniem vajadzētu dzirdēt savus tēvus, bet tēviem nevajadzētu iet pārāk tālu, cenšoties viņus kontrolēt un diktēt viņiem savus noteikumus.

Priekšniekiem ir jātiekas ar padotajiem pusceļā, bet padotajiem jāievēro likumi un noteikumi.

 Tas pats ir attiecībās ar ģimeni. Meklējiet vidusceļu.

Ja otrajai pusei ir garlaicīgi, un viņa "velk" uz ilgām sarunām ar pienākumu nastu - dodiet mazliet brīvības. Tagad ļoti daudziem cilvēkiem vienkārši vajadzīgs bezvējš.

Bet tajā pašā laikā tiem, kam ir garlaicīgi un prasās brīvdienas, vajadzētu saprast, ka “staigāšana , staigāsanas pēc” nav Vērša intresēs. Ir jāmaina pieeja:

- Garlaicīgi? Lūdzu - šeit tev 100 eur, ej, kur vien vēlies, bet esi mājās pulksten 10.00.

- Un ja…?

- Nē, nekādi ja!

Kaut kas līdzīgs šim mēnesim ...

 Un jums jābūt gatavam tam, ka dažu cilvēku dvēselēs būs augšanas trūkums. Vēlme pēc pārmaiņām un brīvības, salīdzinot ar nepieciešamību ievērot likumus un normas, daudziem var būt liels izaicinājums.

Sēžot birojā saulainā pavasara dienā, jūs paskatāties pa logu un redzat, cik laimīgi bērni bezrūpīgi skrien pa zāli, putniņi čivina un pavasara smarža reibina, ir ļoti grūti sēdēt līdz darba dienas beigām un domāt par neatrisinātiem darba jautājumiem. Es gribu atmest visu, un šķiet, ka ir pienācis laiks steidzami sākt kustēties vai vismaz doties atvaļinājumā ... Vēlmes un idejas mijas viena ar otru!

Iespējams, ka vīrieši, skatoties uz meitenēm īsos svārkos, domās, ka ar viņu sievu kaut kas ir kļuvis garlaicīgs ...

Bet visam vajadzētu nokārtoties mēneša otrajā pusē, pēc 19. aprīļa. Pienākuma sajūta un atbildība par uzņemtajām saistībām dominēs pār vēlmi visu pārzīmēt savā dzīvē.

 Tāpēc pacietība un spēja atrast vidusceļu Ūdens pūķa mēnesī ir mūsu viss! Galvenais ir nepieļaut neatgriezeniskas kļūdas, nepamest savas saistības, nepamest iesākto pusceļā ... Un gaidīt maiju!

Maijā viss notiks vieglāk, bez sasprindzinājuma un konfrontācijas. Šis ir viens no daudzsološākajiem mēnešiem gadā, kas mums sniegs daudz jaunu iespēju un veidu, kā atrisināt vecās problēmas un izveidot jaunu. 

 Un vēl viena tendence aprīlī.

Ūdens pūķis ir visneparastākā un mistiskākā zīme no visām.

Tāpēc nebrīnieties, ja šajā periodā notiek kas neparasts un neizskaidrojams.

Kaut kas mūs noteikti pārsteigs un liks paskatīties uz pazīstamām lietām no cita skata punkta ieraugot perspektīvas. Var atvērties kas tāds, kas pagriezīs mūsu apziņu un liks uz daudzām lietām paskatīties pavisam savādāk. Ir iespējami daži zinātniski atklājumi,

Tāpēc būs interesanti!

Uz šīs optimistiskās piezīmes pāriesim pie veiksmes prognozēšanas 12 austrumu horoskopa zīmēm.

 5583b4.jpg0f46f2.jpg

 Paturiet prātā, ka jūsu dzimšanas gada dzīvnieka prognoze norāda, kas notiek pret mūsu gribu, nāk no ārpuses. Šī ir mēneša vispārējā veiksme.

Mēneša zīme simbolizē mūsu attiecības ar vecākiem, priekšniekiem, brāļiem un māsām. Tā ir arī karjera, darbs, profesionālā darbība.

Dzīvnieka dzimšanas dienas prognoze - attiecības ar tuvākajiem cilvēkiem, laulības partneri, veselība.

Stunda ir mūsu emocionālais stāvoklis, viss, kas atkarīgs no mums, mūsu lēmumi. Arī mūsu bērni ir atbildīgi par dzimšanas stundu.

 


 Tīģeris

 Tīģeriem ļoti notikumiem bagāts visu veidu periods.

Viņus gaida daudzi aizraujoši notikumi, jaunas paziņas un pat piedzīvojumi.

Bet jums jābūt gatavam zināmai pretestībai un kavēšanai. Pastāv varbūtība kļūt atkarīgam no kaut kā vai kāda.

Šajā laikā jums patiešām būs nepieciešama spēja visu stingri kontrolēt. Neļaujiet lietām ritēt savu gaitu. Rūpīgi izsveriet lēmumus par ieguldījumiem un neklausiet neviena padomu šajā jomā.

Iespējami konflikti mājās vai darbā. Paturiet prātā, ka nesavaldības dēļ jūs varat zaudēt sabiedroto, cilvēku, uz kuru jūs varētu paļauties grūtos brīžos. Tāpēc esiet iecietīgāks pret citiem, paturiet savas emocijas sevī.

Truši var būtiski ietekmēt jūsu biznesu. Kāda būs ietekme, ir atkarīgs no personīgā horoskopa datiem. Analizējiet, kādā virzienā jūsu kopīgās lietas ir attīstījušās kopš šī gada sākuma, lai savlaicīgi reaģētu.

 Trusis

 Šajā pavasara mēnesī Zaķus gaida daudz darāmu lietu, daudz darba. Un viņi varēs gūt panākumus, ja neiejauksies citu cilvēku lietās, bet koncentrēsies tikai uz savām lietām un pienākumiem.

Finansiāli periods ir labs. Dažiem trušiem var būt nelieli zaudējumi, taču ienākumi viegli segs izmaksas.

Attiecībās ar mīļajiem, mīļajiem un draugiem jums būs jāpieliek daudz pūļu, lai neizraisītu strīdus un konfliktus no nulles. Tas var būt saistīts ar jūsu vēlmi sniegt padomu un palīdzēt citiem, pat ja jums to nelūdz. Rezultātā šāda palīdzība var izrādīties "ļaunprātīgs pakalpojums", un attiecības var tikt nopietni un neatgriezeniski sabojātas.

Atrodiet spēku ignorēt citu sīkumus un trūkumus un neizrādīt savu neapmierinātību. Neiejaucieties kāda cita dzīvē pat ar vislabākajiem nodomiem.

 Pūķis

 Pūķiem visu, kas aprakstīts mēneša vispārējās tendencēs, var zaudēt ar pilnu spēku. Pie horizonta parādās ne tikai cits pūķis, bet arī Ox-2021 ignorēs visas šīs zīmes prasības un vēlmes.

Tāpēc nav pārsteidzoši, ka aprīlis nebūs Pūķim ērtākais mēnesis gadā.

Nepieciešamība sacensties un pierādīt savu unikalitāti Pūķim diktēs, kā uzvesties konkrētajā situācijā, un Pūķi ne vienmēr parādīs savu labāko pusi.

Tomēr tam ir arī pozitīvā puse.

Pūķis var pārvietot kalnus, lai pierādītu, ka viņš ir labākais. Iekšējās šaubas un nepieciešamība salīdzināt sevi ar citiem rada vēlmi bez apstājas virzīties uz priekšu, uz augstumu.

Tāpēc šis mēnesis var kļūt ļoti produktīvs, neskatoties uz to, ka lielākajai daļai Pūķu nervi būs uz robežas.

Mierīgs spēks - atcerieties to.

 Čūska

Aprīlis solās būt viens no svarīgākajiem un nozīmīgākajiem Čūskas periodiem gadā.

Čūsku patronizē ne tikai gada īpašnieks, bet arī Aprīļa pūķis visos iespējamos veidos atbalstīs Čūsku un veicinās tās intereses.

Tas ir obligāti jāizmanto un nepalaid garām jaunas iespējas, kas uz Čūskas līs it kā no pārpilnības raga.

Visam vajadzētu iet labi gan mājās, gan darbā.

Jūs varat droši kaut ko mainīt savā dzīvē, uzņemties iniciatīvu, sākt kaut ko jaunu.

Vienīgais čūskas brīdinājums ir tas, ka tagad labāk neiesaistīties tajos jautājumos, kas nozīmē konkrētus pabeigšanas datumus, un atlikt ar nekustamā īpašuma pārdošanu un pirkšanu saistīto jautājumu risināšanu vismaz līdz nākamajam mēnesim.

Vientuļajām čūskām jāseko līdzi. Visticamāk, gadījuma paziņa būs jaunu nopietnu attiecību sākums.

 Zirgs

Aprīlis zirgam solās būt ļoti notikumiem bagāts un notikumiem bagāts.

Būs kaut kas: daži notikumi patiks, bet kaut kas var radīt sajūsmu.

Patīkami notikumi vairumā gadījumu būs saistīti ar karjeras izaugsmi, jaunām biznesa iespējām.

Šis ir arī ļoti labs laiks jaunām noderīgām paziņām, aktivitātēm ārpus mājas, saviesīgām aktivitātēm.

Bet viņa personīgajā dzīvē tas var nedaudz "satricināt". Dažus zirgus, kuriem ir ilgstošas ​​saistības ar romantiskiem partneriem, var kārdināt burvīgs pretējā dzimuma cilvēks.

Vai arī radīsies neatvairāma vēlme izdarīt kaut ko jaunu un neparastu. Var aizķerties kāda veida kaislība, kārdinājums, kas atņems miegu un mieru.  

Bet mēģiniet būt uzmanīgāks par savu veselību un izvairieties no nevajadzīga stresa un trauksmes. Taupi spēkus, "nedzen zirgus"! Jums būs laiks visam. 

Kaza

Kazai grūts mēnesis smagā gadā.

Pārāk daudz notikumu, pārmaiņu, ja ne viņai pašai, tad tuviem cilvēkiem.

Kazai tas viss ir ļoti nogurdinoši.

Un galvenā problēma, ar kuru kazas var saskarties šajā periodā, ir trauksme par un bez.

Pat tad, kad, šķiet, viss ir kārtībā, Kaza atradīs par ko sūdzēties. Un tas viņai ļoti traucēs gan biznesā, gan attiecībās. Bet, ja viņa tiek galā ar savu neapmierinātību un aizkaitināmību, tad daudzas problēmas tiks atrisinātas pašas.

Bet, ja pēkšņi rodas veci neatrisināti jautājumi, viņiem vajadzētu mēģināt pēc iespējas ātrāk "aizvērt", neliekot tos uz aizmugures degļa un necerot, ka viss atrisināsies pats no sevis. Pretējā gadījumā var sagaidīt, ka tie vēlāk pasliktināsies.

Ja, piemēram, jums tiek atgādināts par vecu parādu, dariet visu iespējamo, lai to atmaksātu.

Tomēr arī vajadzētu būt daudz patīkamu notikumu, un tie vairāk nekā kompensē nepatīkamus pagātnes atgādinājumus.

Rūpīgi plānojiet savus izdevumus un nevajadzīgi netērējiet to, kas tiek atlikts lietainai dienai.

Pērtiķis

Aprīlis ir viens no labākajiem periodiem gadā šai horoskopa zīmei. Pērtiķis jau ir pielāgojies jaunajiem noteikumiem un procedūrām, ko diktē Vērsis -2021 - viņa ir ļoti gudra! Un tad ir viņas draugs un kolēģis Aprīļa pūķis, kurš pavēl - viņa noteikti spēs ar viņu vienoties!

Tātad periods ir diezgan plaukstošs, un sēdēšana ar saliktām rokām būtu liela kļūda.

Jūs varat būt drosmīgāki un noteikti jāizmanto iespējas, lai īstenotu savus plānus, realizētu savas iepriekšējās idejas un plānus. Lai gan, būs arī daudz jaunu plānu un pasākumu. Un daudziem no viņiem ir iespēja attīstīties un nākotnē radīt labklājību.

Tandēms ar Žurkas zīmes pārstāvjiem var kļūt ļoti auglīgs. Vislabāk ir vērsties pie šīs horoskopa zīmes, lai saņemtu padomu un palīdzību.

Gailis

 Gaiļiem aprīlī ir divkāršs atbalsts.

Gan Buļam, gan Pūķim ļoti simpatizē šī zīme, kas nozīmē, ka praktiski nav gaidāmi šķēršļi un problēmas. Ja vien Roosters paši visu nesabojā ar savu perfekcionismu un pārmērīgajām prasībām gan sev, gan partneriem.

Pat ja ne viss iecerētais tiek realizēts, un ne viss izdosies tā, kā plānojāt, tas nav iemesls, lai "apkaisītu pelnus uz galvas". Mēneša beigās jūs sapratīsit, ka progress ir acīmredzams. Nenovērtējiet par zemu savus panākumus.

Bet esiet pazemīgs, nedemonstrējiet savus sasniegumus, lai neapskaustu kolēģus un kolēģus. Ne visiem šodien paveicas tik ļoti kā jums.

Neprasiet no citiem neiespējamo. Ne visiem tas izdosies tik labi kā jums. Vienkārši dariet savu lietu, izbaudiet pašu procesu.

Un vēl viens padoms: šajā mēnesī izvairieties no lēmumu pieņemšanas nekustamā īpašuma pirkšanas un pārdošanas jomā.

Suns

Suņiem pūķa mēnesī reti paveicas.

Biznesā un attiecībās grūtības un šķēršļi var parādīties diezgan negaidīti, un parasti šajā laikā Suņi ir spiesti kaut ko mainīt savā dzīvē nevis pēc savas iniciatīvas, bet apstākļu spiediena.

Bet no tā nav jābaidās: izmaiņas vienmēr notiek savlaicīgi, un agrāk vai vēlāk dažiem cilvēkiem ir laiks atvadīties!

Viss, kas notiek šajā laikā, būs jūsu labā. Esiet pacietīgs, sagaidiet šo nemierīgo laiku, un ļoti drīz jūs sapratīsit, ka viss notikušais ir vislabākais.

Šajā laikā mēģiniet izvairīties no jaunām paziņām. Un atturieties no konfliktējošiem un agresīviem cilvēkiem: jums būs grūti nereaģēt ar agresiju uz agresiju. Kāpēc jums nepieciešams papildu stress un konflikti?

Cūka

Cūka šomēnes diez vai var sagaidīt kādus nozīmīgus un spilgtus notikumus. Pēc temperamenta Vērsis ir tuvāk viņai, nevis Pūķim, tāpēc viņai ir visas iespējas sēdēt klusā patvērumā, neiesaistoties vispārējā satraukumā.

Tomēr jums jāzina, ka maijs sagādās jums daudz pārsteigumu un nepatikšanas, un maz ticams, ka nākamajā mēnesī viss notiks ierastajā ritmā, izmērīti un mierīgi.

Tagad ir jēga smagi strādāt, aizvērt dažus svarīgus jautājumus, darīt kaut ko tādu, ko nevar likt uz aizmugures degļa. Tā kā maijā jūs, iespējams, neesat tam gatavs - dzīve periodiski izmetīs noteiktus uzdevumus

Paturiet prātā, ka Žurkas šogad var būt katalizators noteiktiem dzīves notikumiem. Cik pozitīva būs šī mijiedarbība, ir atkarīgs no personas datiem horoskopā. Bet tomēr, lai pārliecinātos, labāk neatklāt viņiem visas savas kartes, nevis dalīties ar noslēpumiem.

Žurka

Žurkām pēc ne visai mierīgā marta viss beidzot normalizēsies.

Pūķis mīl Žurku un sniedz viņai visu palīdzību, tāpēc aprīlī viņa var sagaidīt maksimālas prēmijas, labas ziņas un notikumus.

Jūs varat nostiprināt savas pozīcijas, un dažās dzīves jomās jūs pat varat gūt ievērojamus panākumus.

Zaļais ir par radošām idejām un dizainu - reklamējiet savas idejas, nebaidieties no publicitātes.

Pievērsiet uzmanību pērtiķu partneriem, viņi var kļūt par labākajiem palīgiem un padomdevējiem.

Bet tas, kā veidosies attiecības ar Cūkas zīmes pārstāvjiem, ir atkarīgs no horoskopa personas datiem. Bet šai zīmei šajā laikā var būt arī nozīmīga loma jūsu liktenī.

Vērsis

Pūķa ietekmes periods vēršiem bieži sagādā grūtības attiecībās. Kuru dzīves jomu ietekmēs konflikti un pārpratumi, ir atkarīgs no personīgā horoskopa. Kāds sagaida spriedzi ģimenē, kāds - darbā.

Vienkāršākais, ko šajā laikā var darīt, lai izvairītos no plīsumiem un saglabātu nervu sistēmu, ir samazināt kontaktu skaitu un mierīgi reaģēt uz kritiku un apsūdzībām, kas vērstas pret jums. Kādu laiku kādu var pievienot "melnajam sarakstam".

Ja konflikts tomēr uzliesmoja, labāk tagad nelieciet attiecībās pēdējo punktu: pagaidiet, kamēr kaislības norims. Nākamajā mēnesī visus jautājumus atrisinās paši.

Tagad vislabāk ir pievērsties savam darbam, sagatavot augsni jauniem sasniegumiem. Nākamais mēnesis jums būs viens no daudzsološākajiem un nozīmīgākajiem šogad. Gatavojieties tam!

d90baab543a5ff1e925456e30226050a.gif 

Fenšui prognozes martam

 Trusim ir ne tikai pūkains kažociņš,bet viņš ir arī pozitīvu emociju avots. Vējainā un aukstā marta dienā apskatiet šo pūkaino dzīvnieciņu attēlus, un garastāvoklis uzreiz uzlabosies. Marta totēms ir Trusis (vai Kaķis). To uzskata par laimīgu dzīvnieku, kas cilvēkiem dāvā skaistumu un harmoniju. Var droši riskēt un uzsākt jaunus projektus, jo Kaķim ir deviņas dzīvības, bet Trušu māte var apbērnoties 6-10 reizes gadā. Tomēr šogad Trusis būs nedaudz saspringts, un tas būs izjūtams arī visu marta mēnesi.

Tiem cilvēkiem, kurus mūžīgi kaut kas neapmierina, kuri noskaņoti uz agresīvām pārmaiņām, šomēnes dzīve nebūs salda. Viņus gaida vilšanās, lai kā viņi nerosītos un nekurnētu.

Pavasara sākums būs auksts. Līdz aprīlim siltuma nebūs. Nodarbojieties ar biznesu un pavadiet laiku ģimenes lokā. Mājas un ģimenes siltums sasildīs gan ķermeni, gan dvēseli. Ejiet ciemos, uz kino, neaizmirstiet par saunu. Pakāpeniski sāciet pāreju uz sabiedrisku dzīves veidu. Sāciet ar teātri. Pārāk ilgi ir sēdēts vientulībā un skumjās. Komforts un drošības sajūta uzturēs labu garastāvokli līdz pat siltākam laikam. Gatavojieties, sakņu un augļu dārzā būs daudz darba.

Politikā nekas jauns nav gaidāms. Tiks izmantotas priekšrocības, kas būs iegūtas ar diplomātijas palīdzību. Iepriekšējie konfliktu mudžekļi tiks pamazām atpiņķerēti.

b0bbf6.jpg2c1cdd.jpg498235.jpg

Labvēlīgās un nelabvēlīgās dienas martā

7., 14., 19., 26., 31.martā nedoties ceļojumā.

9., 21.martā neuzsākt remontdarbus.

3.,16., 28.marts–lieliskas dienas, kad viss divkāršojas, dubultojas.

21.marts – „Diena bez bagātības”. Tas nozīmē – nekādu naudas kustību.

22.marts – šķiršanās, atdalīšanās, atvienošanās diena. Tāpēc šai dienā nerīkosim kāzas, nemainīsim gultasveļu laulāto gultā.

7., 8., 23.martā neapciemosim slimos, lai izvairītos no riska iemantot to pašu slimību.

 Marta prognozes dažādām zodiaka zīmēm

 Žurkām marts būs grūts mēnesis. Kā gan lai viņas mīlētu Kaķus?! Viņas var saskarties ar nesaprašanu gan darbā, gan mājās. Tāpēc labāk savas domas paturiet pie sevis līdz labākiem laikiem. Esiet savaldīgas un nenoskaidrojiet attiecības. Visi neskaidrie jautājumi aprīlī atrisināsies paši par sevi.

 Vērši daudz laika tērēs nevajadzīgiem strīdiem un domstarpību noskaidrošanai. Ja vairāk klusēsiet kā runāsiet, vairāk panāksiet. Marts būs labvēlīgs mīlestībai un baudai. Arī sabiedriskā dzīve nesīs prieku un gandarījumu.

Tīģeri gaida interesants mēnesis. Martā sagaidīsiet lieliskus rezultātus no iepriekš ieguldītā darba. Sagaidāmas labasziņas, jaunas iepazīšanās un tikšanās. Neesiet parāk nopietns.

f44c2f.jpg

Cilvēkiem, kas dzimuši Truša gadā, marts būs mazliet nemierīgāks kā gribētos. Solītais amata paaugstinājums martā noteikti nebūs. Nebēdājieties, pievērsieties ģimenes lietām. Jūsu aktivitāte tiks pamanīta un novērtēta mazliet vēlāk. Apmeklējiet antikvariātu, tur atradīsiet sev daudz interesanta.

Pūķiem – marts ir pašiznīcināšanas laiks, ja esat vientuļš Pūķis. Labāk, ja jums ir sava komanda, tas palīdzēs novērsties no satraucošām domām un veikt...varoņdarbu. Sekojiet savam finanšu stāvoklim un neiesaistieties šaubīgos darījumos un operācijās.

Čūskai marts būs mierīgs. Jūsu darbošanos var nepareizi saprast, tāpēc apvaldiet savas aktivitātes. Vairieties no saskares ar neadekvātiem cilvēkiem. Neaizmirstiet: veiksme ir „lipīga”, bet neveiksme – daudz „lipīgāka”

Zirgam marts būs sarežģīts. Sajutīsiet, cik lēni velkas laiks. Personīgās attiecības var sagrūt, bet darbā – vienmuļība, sastingums. Taču jūs lieliski spēsiet aizstāvēt sevi un savas pozīcijas. Tāpēc galu galā jūs būsiet uzvarētājs.

Trusis un Kaza prot draudzēties, taču martā Trusim draugi nebūs prātā, jo galvenais būs pašam izkļūt no dažādu sarežģījumu virtenes. Tāpēc saglabājiet mieru. Lai jūsu dzīvi aizpilda darbs, mājas, sports, teātris. Tālāk no politikas un interneta. Skatieties kinokomēdijas un lasiet labas grāmatas.

Pērtiķim kā allaž būs lieli plāni, lai gan perspektīvas – ļoti miglainas. Pacentieties saudzēt to, kas jums ir. Netiecieties palielināt savas ģimenes kapitālus, saglabājiet to, kas jums ir.

Gailis ļoti vēlēsies izkļūt no sava sprosta brīvībā. Viņš uzskata, ka visi viņu nepelnīti apceļ un neviens nesaprot. Tāpēc cilvēki, kas dzimuši Gaiļa gadā, mētāsies no vienas idejas pie otras, skaidri nezinot, kur šis ceļš aizvedīs. Varbūt pietiks arī tik daudz klaigāt?

Sunim marts būs lielu iespēju laiks, tāpēc nepalaidiet tās garām. Šis laiks būs piemērots, lai iepazītos, romantiskiem randiņiem un nekustamā īpašuma iegādei. Trusis ir Suņa uzticības persona, varbūt viņš Sunim pat nepalīdzēs, bet katrā ziņā – neliks šķēršļus.

Cūkai marts būs lielisks: darbi ies no rokas, pārtikas būs pārpārēm, romantika uz katra soļa. Nodarbojieties ar savām mājām, laiks ieviest kārtību, lai veiksmei atvērtu durvis uz mājokli, kurā valda tīrība un miers.

Informāciju sagatavoja: zīlēt online www.your-life-studio.com

cba8b7.jpg

 

Papildus jūsu ērtībai esam pievienoši materiālus lejupielādei, lai jūs varētu precizēt savu stihiju un stundu... skatīt lapas lejas daļā.

Fenšui prognozes Metāliskā Tīģera mēnesim

(no 2021.gada 3.februāra līdz 5.martam)

 Prognožu pamatpīlāri

 Mūsu mērķis nav prognozēt tehnogēnas vai dabas katastrofas pasaules mērogā. Prognozes aprobežosies ar varbūtēju stāvokļu, noskaņojumu aprakstiem, kas var skart lielāko daļu no mums tai vai citā laika periodā.

 Seno laiku pareģi fiksēja savu pieredzi un kādiem noteiktiem laika periodiem rada pat kopējus raksturojumus. Laikam ritot, tie tika saistīti ar stihijām, sezonām un dzīvnieku zīmēm.

 Desmit Debesu stumbri un divpadsmit Zemes zari, uz ko atsaucas ķīniešu metafizika, ir jēdzienu sistēma, ar kuru palīdzību raksturo telpu un laiku. Tie veido 60 savienojumus,  un šai sistēmā darbojas savi savstarpējās ietekmes un mijiedarbības likumi. Katram gadam, gadalaikam, sezonai, katrai dienai un katrām 2 stundām atbilst kombinācija, ko veido viens Debesu stumbrs un viens Zemes zars. Tās sauc par gada, mēneša, dienas vai stundassmailēm. Katru elementu šai sistēmā apzīmē kāds hieroglifs, untie var norādīt uz daudznozīmīgām un daudzskaitlīgām atbilstībām,saistībām, asociācijām un tēliem.

 Ir daudz leģendu par to, kā radušies pieminētie 12 dzīvnieki, kā arī ir daudz skaidrojumu – kāpēc ķīniešu metafizikā ir 5 stihijas, bet ne 4 kā Rietumu astroloģijā. Un nav nemaz tik svarīgi, kura no leģendām ir tuvāka patiesībai, svarīgi ir tas, ka šo dzīvnieku un stihiju apraksti ļoti precīzi raksturo cilvēkus, kuri dzimuši tai vai citā laika periodā, un ka tie prognozē nākotnes norises. Ar tēliem un asociācijām var raksturot gan laiku, gan cilvēka raksturu. Gan viens, gan otrs  ienes šai pasaulē savu enerģiju, liek ar tiem rēķināties un pielāgoties.

 Tā, piemēram, Uguns stihija asociējas ar dienvidiem, vasaru, karstumu, aktivitāti, dinamiku, slavaskāri, nepacietību, kā arī – ar svētkiem, smiekliem, sarkanu krāsu, sirds un asinsvadu sistēmu utt.

 Zeme – ir centrs, stabilitāte, starpsezonu laiks, prātīgums, mierīgums, rāmums, konservatīvisms, aizdomīgums, rutīna, salda garša, gremošanas sistēma, gudrība utt.

 Suns – pārstāv Zemes stihiju, asociējas ar ziemeļrietumu virzienu, vakaru, rudens vidusdaļu, taisnīgumu, godīgumu un augstsirdību.

 Zirgs – ir Uguns stihija, dienvidu virziens, pusdienlaiks, aktivitāte, neatkarība, tieksme pēc līderības.

 Suns vienmēr parādās tur, kur vajag atjaunot taisnīgumu, aizstāvēt vājos un tos, kam nodarīts pāri.

 Savukārt Zirgs vienmēr ir tur, kur valda sacensību gars un vajag parādīt, uz ko esi spējīgs.

 Suņa mēnesis -  vienmēr ir laika periods, kad tiek atjaunots taisnīgums, tas ir atmaksas laiks, kad katrs saņem pēc nopelniem, tas ir taisnās tiesas dievietes Temīdas laiks.

 Savukārt Zirga mēnesis – ir laiks, kad izgaismojas sasniegumi,  tieksme pēc neatkarības, notiek negaidīti likteņa pavērsieni.

 Taču Sunim un Zirgam, kā arī citām zīmēm ir vēl viens nozīmīgs aspekts – debesu stumbra aspekts. Piemēram, Ūdens Zirga diena var atnest konfliktus un labākajā gadījumā – kaut ko neparastu.  Tāpēc ka Zirga pamatstihija – Uguns. Jan Ūdens uz Jan Uguns – tā ir jūra virs Saules. Iztēlojieties šo ainu, un būs skaidrs, ka šai gadījumā neko harmonisku iztēle neataino.

 Ja iztēlojamies Jan Metāla tēlu saistībā ar Jan Koku (Metāla Tīģera periods), vairumam no mums radīsies asociācija, ka varens cirvis cērt milzīgu koku. Skaidrs, ka Metāla un Koka stihiju konfliktu periodskardināli atšķiras no, piemēram, Koka Vērša (iņ Koka uz iņ Zemes) perioda – tad zeme ir apstrādāta, auglīga, uz tās aug ziedi un zaļo dārzi.

 Iztēle ir lielisks palīgs, lai novērtētu tos, kas mums ir līdzās, un laika periodu, kas tuvojas. Reizēm nemaz nav vajadzīga teorija (ķīniešu metafizikā tā nepakļaujas loģikai), lai prognozētu un objektīvi novērtētu gan sevi, gan apkārtējos.

 Ko gaidīt Vērša gadā un Metāliskā Tīģera mēnesī?

 Būs jāuzloka piedurknes un jāķeras pie haosa un nepabeigtajiem darbiem, ko atstājis aizgājušais Žurkas gads. Vērsi grūtības nebaida, taču būs pāris tādu mēnešu, kad mierīgais un nosvērtais Vērsis var zaudēt kontroli pār savām emocijām.  Un februāris ir pirmais no tādiem periodiem.

 Varas nodošana no vienām rokām otrās visdrīzāk nenotiks gludi. Būtu lieliski, ja tas būtu noticis dažus mēnešus agrāk -  Zemes Vērša mēnesī (kā nekā tas ir jaunā valdnieka brālis!). Tad viss noritētu mierīgi, bez pārsteigumiem un ekscesiem. Taču februārī par nākamā gada pavēlnieka labo roku kļūst Metāliskais Tīģeris.

 Saudzīgi izsakoties, Tīģeris nav tas labākais sabiedrotais Vērsim. Starp viņiem vienmēr bijušas diezgan saspringtas attiecības, viņi skatās katrs uz savu pusi.

 Vērsis – konservatīvs, tradīciju cienītājs, viņš tiecas pēc stabilitātes un uzplaukuma, radošuma. Savukārt Tīģeris ir revolucionārs, pārveidotājs, kurš nemīl vienmuļu un klusu dzīvi. Ja Tīģerim ir pievienojies Metāls, tad tas ir vispārdrošākais, vispārgalvīgākais un stūrgalvīgākais no visiem Tīģeriem. Metāliskā Tīģera izlēmība un drosme nereti robežojas ar neapdomību un nepacietību. Viņš vispirms dara, pēc tam domā. Mīl balansēt uz naža asmens, un briesmas viņam ir kaifs. Viņam ir garlaicīgi, ja nekas nenotiek, ja dzīve nemutuļo, ja nav tā saucamā draiva. Tāpēc viņš bieži pats saasina situācijas, piešķiļ dzirksteli padzisušam ugunskuram, iesaistās avantūrās, dažādos cīniņos un konkurencē.

 Tīģeris ir super pārveidotājs, reformators, un reizēm viņš ir pat ļoti nepieciešams tur, kur valda sastingums, atpalicība un stagnācija. Bet tur, kur nav vajadzīga pilnīga esošā sagrāve un pietiek ar labošanu, uzkopšanu, sakārtošanu – tur Tīģera klātbūtne var radīt nopietnas problēmas. Tīģeris rīkojas enerģiski un neapturami, viņš neatzīst kompromisus, nepievērš uzmanību niansēm, neieklausās padomos, nemīl atkāpties, kamēr savu nav panācis. Kā rāda vēsture, ļoti bieži periodus, kad Tīģeris ir bijis gada vai mēneša valdnieks, raksturo konflikti, nemieri, pretrunas, turklāt viss, kas tad noticis, ir novests līdz baltkvēlei (piemēram, 2010.gads un 2016.gada februāra mēnesis). Papētiet internetā šo abu periodu notikumus, un jums būs skaidrs, ka tie atbilst Tīģera raksturam.

 Līdz ar to varam secināt, ka februārī mūs gaida „jautra” dzīve.

 Pārejas periods no viena gada uz otru (2020.-2021.) arī nebūs gluds, bet Vērsis ir viens no nedaudzajiem, kas zina, kā pretoties Tīģerim, un tāpēc tā izaicinājums Vērsi nebaidīs. Cīniņā ar Vērsi Tīģeris  parasti paliek zaudētājos savas nepacietības, neapdomības dēļ. Savukārt Vērsis iet savu ceļu un dabū to, pēc kā tiecas, pateicoties savai nelokāmībai un prasmei saglabāt mieru un savaldīšanos vissarežģītākajās dzīves situācijās.

 Kā šīs atziņas izmantot reālajā dzīvē?

 Tās attiecas uz visu līmeņu situācijām – pasaulē, reģionos, valstīs, kolektīvos, privātajā dzīvē.

 Kāds, iespējams, neapturami ies tālāk, pieļaujot vienu kļūdu aiz otras, un tādējādi radīs sev problēmas, bet kāds cits aizstāvēsies un neatkāpsies, būdams pārliecināts par uzvaru.

 Uzvarēs tas, kas ir mierīgs un orientēts uz jaunradi, attīstību.

 Zaudēs tas, kas orientēts uz konfliktiem un sagrāvi.

 Kā nezaudēt?

 Elastība, aso stūru nogludināšana, prasme panākt kompromisus – lūk, kas palīdzēs uzvarēt jebkurā dzīves situācijā.

 Jā, kaut kas tiks arī sagrauts un iznīcināts, tādas diemžēl ir šī mēneša tendences. Taču jebkurā gadījumā labāk izvēlēties labošanu, sakārtošanu nevis sagrāvi, izpostīšanu un iznīcināšanu. Tāpēc labāk izvēlieties reformas un pārveidi pat tad, ja jums šķiet, ka labāk veco aizstāt ar jauno.

 Nepieņemiet lēmumus spontāni, labāk paņemiet pauzi pārdomām.

 Izvēlieties to, kas vairāk atbilst Vērsim (nevis Tīģerim) – gan domāšanas, gan rīcības līmenī.

 Piemēram, jums šķiet, ka pienācis laiks saraut attiecības ar kādu vai kādai lietai pielikt punktu, - nesteidzieties. Apsveriet to vairākkārt, palūdziet padomu, mēģiniet rast kompromisus, pameklējiet variantus.

 Ja pasteigsieties, var izrādīties, ka jūsu emocijas, ego, kardinālā rīcība, nav nesusi cerētos rezultātus un sekas nav izdevīgas ne jums, ne otrai pusei.

 Februāris nebūt nav tas labākais mēnesis svarīgām jaunām lietām ar stabilu ilgtermiņa realizāciju nākotnē. It īpaši tas sakāms par retrogrādā Merkura periodu, kas ilgs līdz 21.februārim. Ja pamati jaunam biznesam vai kādam citam pasākumam radīti jau iepriekš un starts tam jādod februārī, labāk to ieplānot pēc šī datuma, izvēloties piemērotu dienu un stundu.

 Februāris nesīs daudz stresa, tāpēc jāiemācās „atslēgties” no ārējās pasaules un radīt, un vairot savu iekšējo mieru.

 Februāris ir īstais laiks meditācijām. Tās palīdzēs saglabāt iekšējo harmoniju, vienlaikus ietekmēt notikumus gan savā dzīvē, gan visā pasaulē.

 Vienmēr atcerieties – katram cilvēkam piemīt neparasts spēks ietekmēt notiekošo apkārt.

 Skan patētiski, bet laimes un izaugsmes atslēga ir: nevis baidīties, bet būt pārliecinātiem, ka viss būs labi; nevis būt neapmierinātiem un ienīst, bet mīlēt un pieņemt; nevis graut, bet radīt.5d47c0.jpg953c46.jpg

( tabulas aizgūtas no > dzīvei.lv un > ideju kabata portāliem)

Kāda veiksme gaida 12 Austrumu horoskopa zīmes?

 Neaizmirstiet, ka svarīgi ņemt vērā ne tikai sava dzimšanas gada zīmi, bet arī mēnesi, dienu un stundu.

 Tagad  daži akcenti:

·       Dzimšanas gada zīme (dzīvnieks) norāda uz to, kas nāk no ārienes, bez jūsu gribas pielietojuma. Tā ir mēneša kopējā veiksme.

·      Mēneša zīme simbolizē savstarpējās attiecības ar vecākiem, priekšniecību, brāļiem un māsām. Tāpat tā norāda uz karjeru, darbu, profesionālo darbību.

·         Dzimšanas diena – norāda uz savstarpējām attiecībām ar vistuvākajiem cilvēkiem, piemēram, laulāto draugu. Tāpat tā ir saistīta ar veselību.

·         Stunda – norāda uz mūsu emocionālo stāvokli, kā arī visu to, kas ir atkarīgs no mums, mūsu lēmumiem. Tā mēdz norādīt arī uz mūsu bērniem.

Tīģeris

Februāra mēneša kopējās tendences var pilnā mērā parādīties šīs horoskopa zīmes dzīvē.

Daudzi notikumi būs ļoti negaidīti un liks Tīģeriem pārskatīt savus nākotnes plānus. Galvenais – nesteigties pieņemt svarīgus lēmumus un nerīkoties emociju ietekmē.

Parunai „Septiņas reizes nomēri un vienreiz griez!” jākļūst par jūsu devīzi ne tikai februārī, bet visu gadu.  Tagad ļoti ieteicams izmantot ķīniešu metafizikas tehnikas, lai izvairītos no asumiem ar minimāliem zaudējumiem.

Svarīgiem notikumiem izvēlieties piemērotas dienas. Izanalizējiet sava mitekļa fenšui. Tādējādi jums būs atbalsts šai nemierīgajā un nestabilajā laikā. Globālas pārmaiņas paši savā dzīvē neplānojiet, tāpat būs ko darīt.

Trusis

Lai gan kopumā februāris būs bagāts ar dažāda veida pārsteigumiem, kas ne vienmēr Trusim liks justies mierīgi un pārliecinoši, viņš spēs situāciju kontrolēt. Pat vairāk – daudzi apstākļi, kas pirmajā acu uzmetienā šķitīs kā šķēršļi, viņam nāks par labu un nākotnē nesīs negaidītas  dividendes. Ja no pārmaiņām dzīvē nekādi naviespējams izvairīties, nepretojieties, nemēģiniet par katru cenu saglabāt veco un pierasto. Drīz pārliecināsieties, ka pārmaiņas būs pozitīvas.

Pievērsiet uzmanību Pūķiem. Ļoti iespējams, ka viņi kļūs par to vai citu notikumu, kas risināsies ar jums, katalizatoriem. Ja parasti šīs zīmes cilvēki jums nes veiksmi, droši vērsieties pie viņiem pēc palīdzības vai padoma. Ja ir otrādi ( tikai nepatikšanas), ieturiet distanci.

Pūķis

Pūķiem februāris uz nākamā gada fona būs diezgan bagāts spraigiem notikumiem un perspektīvām. Daudz notikumu, nepieciešamība izdarīt izvēli, kaut ko mainīt savā dzīvē – tas Pūķiem neļaus mierīgi sēdāt uz vietas. Daži notikumi jūsu liktenī radīs disbalansu un tai pašā laikā būtiski virzīs uz priekšu. Viss atkarīgs no personīgā horoskopa datiem.

Kopumā jums nevajadzētu pēc savas gribas iniciēt svarīgas pārmaiņas savā dzīvē. Tā tāpat liks jums risināt vienu uzdevumu pēc otra.

Pievērsiet uzmanību cilvēkiem, kuri dzimuši Truša gadā vai dienā. Viņi var kļūt par cēloni tādiem vai citādiem notikumiem, jūtām un emocijām jūsu dzīvē. Lai saprastu, kāds rezultāts gaidāms mijiedarbībā ar Trušiem, novērtējiet situācijas, kādas ar viņiem bija pagātnē.

Čūska

2021.gads Čūskām sola daudz laba, taču februārī tām jāuzkrāj pacietība, jo mēnesis nebūs ne rāms, ne saulains.

Ļoti svarīgipievērst uzmanību savai veselībai, vairīties no ekstrēmām lietām un riska. Vairieties no konfrontācijām gam mājās, gan darbā. Jebkurš strīds var pāraugt ieilgušā konfliktā. Tāpēc šobrīd savaldība un pacietība būs nepieciešama vairāk kā jebkad agrāk.

Šomēnes atturieties no jebkādiem jauniem projektiem un pārmaiņām. Ja jūtat, ka kardinālas pārmaiņas dzīvē ir nenovēršamas, pacentieties nepieņemt spontānus lēmumus, nerīkojieties savu emociju vadīts. Pacentieties kādu laiku noturēt savas pozīcijas, nogaidiet, „pavelciet” laiku. Gada saimnieks palīdzēs jums rast risinājumu pat vissarežģītākajās situācijās, un jau nākamajā mēnesī apstākļi mainīsies un būs vieglāk saprast, kādā virzienā iet tālāk. Pašlaik jūs varat nonākt sarežģītā situācijā, no kuras bez zaudējumiem un vilšanās nespēsiet izkļūt. Turieties pa gabalu no Pērtiķa zīmes cilvēkiem. Tāda savienība nenāks par labu ne jums, ne viņiem.

Zirgs

Pēc neparasti aktīvā un brīžiem pat nemierīgā 2010.gada Zirgi no sava galopa pāries uz mierīgu soli. Tas nenozīmē, ka viņi uzreiz sāks dzīvot pēc jauniem noteikumiem. Pēc dinamiskās un aktīvās dzīves Zirgam nav viegli pieņemt to jauno dzīves veidu, ko 2021.gadā diktē Vērsis. Zirgs pretosies, bet agri vai vēlu sapratīs, ka jāiet kopsolī ar laiku. Šai aspektā Tīģera mēnesis kļūs par vienojošo posmu un palīdzēs pārdzīvot šo lūzuma brīdi enerģiskā Zirga dzīvē un pamazām pielāgoties jaunajiem noteikumiem. Pārmaiņas un neparedzēti notikumi Zirgu  dzīvē šomēnes ir ļoti iespējami, un tos būs grūti pieņemt. Žurkas gads Zirgam iemācīja tikt galā ar ikdienas uzdevumiem un gūt no visa notiekošā savu labumu. Lai kas arī nenotiktu, mēneša saimnieks Tīģeris izmantos visu, lai atbalstītu Zirgu un sniegtu tam visāda veida palīdzību.

Kaza

Kazai šis būs ļoti nozīmīgs gads,jo viņai nāksies mācīties un laiku palaikam „kārtot ieskaites un eksāmenus”.

Sadursmju gadi, ko mēs piedzīvojam ik pēc 12 gadiem, kā likums nes daudz dažāda veida notikumus un liek pārskatīt savus uzskatus par dzīvi, mainīt pasaules uzskatu un pārkārtot savu dzīvi. Labākais ir pašiem sākt kaut ko mainīt ierastajā dzīves ritumā, nevis gaidīt, kad to piespiedīs darīt  apstākļi.

Lieliski, ja pamatmērķus un uzdevumus nospraudāt jau decembrī un janvārī. Tagad ir īstais laiks ķerties pie transformācijām. Metāliskais Tīģeris to atbalstīs.

Ja nekādu plānu nav un cerat  klusi un mierīgi nogaidīt, nebrīnieties, ka kaut kas jauns neatlaidīgi klauvēs pie jūsu durvīm.  Nāksies atvērt, un  tad esiet gatavi negaidītiem pavērsieniem.

Pērtiķis

Februāris šai zodiaka zīmei var izrādīties viens no sareģītākajiem mēnešiem gadā.

Mēneša saimnieks Tīģeris nemīl šo zīmi un savu netīksmi neslēpj. Nepatikšanas un problēmas var skart daudzus Pērtiķus, tāpēc jābūt gataviem nepatīkamiem pārsteigumiem un emocionāliem pārdzīvojumiem.

Čūskas gribot vai negribot kļūs par nepatīkamu notikumu katalizatoriem jūsu vai jums tuvo cilvēku  dzīvē. Tāpēc visu mēnesi ieturiet distanci ar šīs zīmes pārstāvjiem.

Tomēr pat vissmagākajos brīžos jāatceras,- lai kas arī nenotiktu, tas ved uz kaut ko labāku. Pārbaudījumi dara mūs gudrākus un labākus. Vienkārši pārdomājiet, kādi secinājumi izriet no notiekošā.

Gailis

Gaiļiem šis gads būs ļoti perspektīvs, jo būs daudz iespēju mainīt un uzlabot savu dzīvi. Taču tuvākos pāris mēnešus viņiem būs jāuztur sevī tonuss. Februāris daudzām horoskopa zīmēm nebūs īpaši komfortabls, arī Gaiļiem – ne.

Darba būs daudz, bet laika – maz. Var izveidoties apstākļi, kas sagādās vilšanos un zaudējumus. Tas nenovēršami ietekmēs Gaiļu emocionālo stāvokli un var provocēt konfliktus un neapdomīgu rīcību. Lai izvairītos no nopietniem konfliktiem un dažādiem zaudējumiem, vajag mazāk kontaktēties ar mazpazīstamiem cilvēkiem un neuzņemties jaunas saistības.

Rūpīgi apsveriet katru savu lēmumu un nerīkojieties, emociju vadīts. Sakārtojiet savas prioritātes.

Svarīgu un globālu lietu kārtošanu labāk atlieciet uz aprīli. Tuvākajos pāris mēnešos nevajadzētu uzsākt jaunus projektus un pašam kaut ko mainīt ierastajā dzīves plūdumā.

Suns

Februāris Suņiem būs viens noveiksmīgākajiem mēnešiem šajā gadā.

2021.gadā daudz tādu periodu viņiem nebūs, tāpēc šīs zīmes pārstāvji nedrīkst sēdēt, rokas klēpī salikuši. Vajag izmantot labvēlīgo situāciju - rīkoties, parādī iniciatīvu, kaut ko mainīt savā dzīvē. Līdz aprīlim jums būs atbalsts, tāpēc nepalaidiet šo iespēju garām.

Pievērsiet uzmanību apkārtesošajiem Zirgiem. Šī zīme var kļūt par katalizatoru kādiem notikumiem jūsu dzīvē. Ko nesīs mijiedarbība ar Zirgiem – tas atkarīgs no personīgā horoskopa.

Taču, ņemot vērā  vispārējās februāra tendences, vairumā gadījumu mijiedarbība ar Zirgiem būs lietderīga gan vieniem, gan otriem.

Cūka

Tīģera un Cūkas savienība – ļoti grūti prognozējamas attiecības, tās mainās tikpat ātri kā metereoloģiskie apstākļi. Attiecības abiem partneriem var dāvāt gan daudz prieka, gan arī dziļu vilšanos.

Līdz ar to Tīģera varas periodā Cūka var saskarties ar  visdažādākā spektra notikumiem, kas izraisīs īstu emociju vētru.

Esiet gatavi dažāda veida pārsteigumiem, nepieciešamībai mainīt plānus paša pēdējā brīdī. Taču arī patīkamu brīžu jūsu dzīvē būs gana. Tīģerim patiks ar jums izklaidēties, vizināt „amerikāņu kalniņos”.

Nav jēgas izvērst vētrainu darbošanos un būt pārmēru aktīvam šai mēnesī. Viss tāpat notiks bez jūsu iniciatīvas.

Daudzām Cūkām februārī būs daudz neplānotu izdevumu un tēriņu. Tāpēc labāk neplānot šai laikā iegādāties kaut ko patiešām vērtīgu un vispār ieteicams mazāk tērēties.

Žurka

Lai gan kopējo mēneša gaisotni raksturo sasprindzinājums, Žurkai veiksies.

Ja Žurka ir apsviedīga, viņa var gūt pat panākumus, ja apkārt valdošajā steigā un juceklī saskatīs vilinošas perspektīvas.

Šomēnes jūsu dzīvē var parādīties noderīgi cilvēki.

Pavērsies labas karjeras izaugsmes iespējas.

Neignorējiet to, ko jums piedāvā.

Nebaidieties izrādīt iniciatīvu, spert pirmo soli.  Tad būs labākas izredzes panākt vēlamo. Tas attiecas gan uz darbu, gan finansēm, gan attiecību sfēru ar pretējo dzimumu.

Pastāv diezgan liela varbūtība, ka dosieties braucienos, kas nesīs ne tikai prieku, apmierinājumu, bet arī labumu. Tikai izvēlieties braucieniem piemērotas dienas un dodieties ceļā. Vislabāk – dienvidrietumu virzienā.

Vērsis

Vēršiem februāris nebūs tas produktīvākais laiks vienkārši tāpēc, ka var rasties neparedzēti apstākļi, kas liks nedaudz iepauzēt. Protams, tas nebūs patīkami, bet ņemiet vērā, ka tas ir tikai uz laiku. Šis gads sola jums daudz laba, tāpēc vienkārši ņemiet vērā februāra kopējās tendences un nepieņemiet lēmumus spontāni, neatkāpieties no iepriekš plānotā.

Ja tomēr rodas situācijas, kad jums piedāvā kaut ko mainīt savos plānos, nebaidieties palikt pie sava, pat ja tas sarežgīs attiecības un radīs materiālos zaudējumus. Laiks rādīs, ka esat uz pareizā ceļa.

Nākamais mēnesis jums būs daudz mierīgāks un produktīvāks. Jūs zaudēto atgūsiet.

Nozīmīgākās dienas 2021.gada februārī

Atzīmējiet savā kalendārā dienas, kuras nevajadzētu izmantot svarīgām lietām neatkarīgi no jūsu dzimšanas dienas datuma. Tās ir: 3., 4., 5., 16., 17. februārī.

Nav ieteicams šajās dienās pieņemt nopietnus, svarīgus lēmumus, uzsākt kādus projektus. Pataupiet savu naudu, neiesaistieties nekādās izskaidrošanās lietās, nedodieties tālos braucienos, vairieties no jebkādām ekstrēmām padarīšanām un riskiem. Šīs dienas pavadiet pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no vētrainas darbošanās ārpus mājas, kā arī no daudzskaitlīgas komunikācijas. Sevišķi tas attiecas uz cilvēkiem, kuriem baczi kartē ir Pērtiķa un/vai Kazas zīme.

Ja jūsu dzimšanas kartē ir Čūskas zīme,  esiet modrs 5.un 17.februārī.

Ja kartē ir Pērtiķa zīme, tad jums kritiskas būs dienas 14.un 26.februārī. Čūskai un Pērtiķim februārī formējas tā saucamais Ugunīgais sods.

17.un 19.februāris – ļoti nelabvēlīgas dienas jebkādām finansu lietām. Neaizņemieties un neaizdodiet naudu, neuzsāciet jaunu biznesu, neveiciet vērienīgus pirkumus. Vispār jebkuru finanšu darbošanos labāk atlieciet uz veiksmīgāku laiku.

2., 8., 11., 20., 23.februārī, ja ir iespējams, nedodieties izbraucienos, esiet uzmanīgi pie stūres.

1., 10., 13., 22., 25. februāris – sliktas dienas, lai risinātu jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

No 1.līdz 21.februārim kārtējā retrogrādā Merkura fāze. Šai periodā ieteicams būtsevišķi uzmanīgiem darbā ar dokumentiem. Neveiciet nozīmīgus pirkumus, it īpaši dažādus mehānismus. Jāatceras, ka šai laikā iespējams saņemt nepatiesu informāciju. Tāpēc visu dzirdēto un lasīto pārbaudiet.

Veselība Metāliskā Tīģera mēnesī

Ja plānojat nopietnus ar veselību saistītus pasākumus, iesakām ļoti rūpīgi izvēlēties datumus.

Iesakām izvairīties no ķirurģiskas iejaukšanās un ārsta apmeklēšanas, lai noskaidrotu diagnozi, 10., 22.februārī, kā arī personīgā iznīcinātāja un apdzišanas dienās. Pretējā gadījumā iespējamas sekas –sarežģījumi pēc operācijas, kļūda diagnozes noteikšanā, kā rezultātā var tikt nozīmēta nepareiza ārstēšana.

Tas pats nav ieteicams laikā no 3.februāra līdz 5.martam Vērša stundās.

Ja iespējams, neapmeklējiet sasirgušos 3.un 23.februārī, it īpaši, ja šīs dienas jums ir personīgais iznīcinātājs vai apdzišanas dienas. Šais dienās var viegli inficēties, „saķert” kādu kaiti.

Lai jums visiem laba veselība un veiksmīgs mēnesis!

Materiālu sagatavoja > zīlēšanas portāls: your-life-studio.com

 Gads būs kā spēcīga upe, ierobežota ar stāviem zemes krastiem...720ad0.jpg

Kas mūs gaida janvārī?

 5.janvārī sākas Zemes Vērša mēnesis. Pēc tam no Zemes Vērša mēneša mēs nonākam Metāla Vērša gadā.

 Janvārī ātri kaut ko paveikt, strauji attīstīties būs diezgan problemātiski, jo pārāk liela ir Zemes elementa ietekme, kas izpaudīsies kā slinkums, mērenība, pārēšanās.

 Mēnesis nebūs vienkāršs, to pavadīs Bankrotu zvaigzne. Nekustamā īpašuma tirgu tā neietekmēs, jo mājokli izdosies pārdot par paaugstinātu cenu.

 Janvāris nav piemērots laiks dārgas tehnikas un īpašuma iegādei. Nav ieteicams sākt remontu, sevišķi jau mājokļos, kuru ieejas durvis izvietotas dienvidaustrumos vai austrumos.

 Tie, kam dzimšanas kartē ir saistība ar Bankrotu zvaigzni, atrodas riska grupā, un viņiem naudas zaudējumi var gadīties visātrāk. Tāpēc investīcijas nepārpaudītās kompānijās atlieciet uz citu mēnesi.

 Tie, kas dzimuši Kazas gadā, sāks izjust nākamā gada enerģijas. Šis nebūs labākais mēnesis, lai nodarbotos ar ekstremāliem sporta veidiem. Suņa dienās nav ieteicams doties tālos braucienos. Jums atklāsies slēptuves, kas parādīs par kuru dzīvessfēru ir atbildīga Zemes stihija, tur arī būs gaidāma attīstība. 

 Tiem, kas dzimuši 1963., 1973., 1983., 1993., 2003., 2013.gadā, vajag noskaidrot, par kurām sfērām atbild Ūdens. Ja Ūdens jums nozīmē naudu, pastāv varbūtība no tās ātri šķirties. Tiem, kas dzimuši Vērša gadā, būs lietderīgi pievērsties radošiem projektiem.
Tīģeriem janvāris būs labs mēnesis. Ja esat vientuļš cilvēks un Zemes stihija jums simbolizē vīru vai sievu, droši dodieties uz ballītēm, iepazīstieties. Nesēdiet mājās, vairāk komunicējiet ar citiem, ja tas ir iespējams. Ievērojiet piesardzību, darbojoties ar asiem, griezīgiem instrumentiem un priekšmetiem.

 Tiem, kas dzimuši Truša gadā, jāpabeidz agrāk uzsāktie projekti. Janvāris aktivizēs zaudējumu simbolu, būs pienācis laiks atbrīvoties no nevajadzīgiem krāmiem un liekiem, jums nepiemērotiem cilvēkiem. Ļoti iespējams, ka vairāk laika būs jāvelta saviem senčiem – vecmāmiņām, vectētiņiem.
Pūķiem ne viss ritēs mierīgi. Pārmaiņu enerģijas sāks vērpt notikumus. Vēlams tam visam jau iepriekš noskaņoties un sagatavoties. Izmantojiet Fortūnu, kamēr tā jums ir labvēlīga!

 Čūskām pirmajā plānā izvirzīsies attiecību tēma. Sevišķi tādā gadījumā, ja Metāla stihija simbolizē vīru vai sievu. Sarežģītu jautājumu atrisināšanā izmantojiet radošu pieeju.

 Zirgiem janvārī būs grūti kaut ko ieplānot, jo notikumu plūdums plānoto izjauks.
Savukārt Pērtiķiem svētki ieilgs. Ja Zemes stihija jums simbolizē naudu, gaidāmi pamatīgi izdevumi.
Tiem, kas dzimuši Gaiļa gadā, jāseko visam, ko runā. Nevajag lielīties. Par solījumu nepildīšanu jūs var sodīt.

 Mēnesis nav piemērots, lai tiesātos. Labāk ienirt radošos projektos, jo janvāris pamodinās radošās spējas.
Suņiem jāvairās no tenkām. Ļoti viegli varat iekļūt nepatīkamā situācijā. Esiet piesardzīgi, lietojot asus, griezīgus priekšmetus.
Cūkām jāskatās, kur soli spert, lai neuzkāptu vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Cūkas un Vērša idille var izrādīties mānīga. Ja glāzē ar tīru ūdeni ieber sauju zemes, ūdens kļūst netīrs un duļķains. Tāpēc, dārgās Cūciņas, neaizmirstiet filtrēt informāciju! Ja Ūdens stihija jums ir resursu simbols, jūsu ķermenis būs viegli ievainojams.
Žurkām Zemes stihijas ietekmes pieaugums. Ja Zeme jums nāk par labu, janvāris sniegs atbalstu. Ja mēnesis pēc dzimšanas kartes ir kaitīgs, nepakļaujiet veselību riskam.

 Stihijas:    Lapas lejasdaļā atradīsiet savu stihijas aprakstu, kuru jūsu ērtības labad variet saglabāt > lejuplādēt!

Pie cilvēkiem, kuri dzimuši stihijā jan Koks, jan Zeme, jan Metāls irieradies Sargeņģelis. Par labu nāks Sargeņģeļa aktivācijas.

 Pie cilvēkiem, kuri dzimuši februārī, ieradusies Debesu Doktora zvaigzne. Būs lietderīgi pievērsties medicīniskajām apskatēm un nodarboties ar savas veselības jautājumiem.
Tiem, kas dzimuši jan Koka stihijas zīmē, uzmanība tiks fokusēta uz naudu. Var nodarboties ar parādu piedzīšanu, veikt visus nepieciešamos maksājumus, prasīt samaksu par paveikto darbu.Pie vīriešiem ir ieradies sievas tēls, simbols. Ja esat vientuļš, izmantojiet šo laiku, lai ar kādu iepazītos.
Cilvēkiem, kas dzimuši iņ Koka stihijā, janvāris atnes „ātras” naudas simbolu. Tas nozīmē, ka jūs varat gan ātri nopelnīt, gan ātri iztērēt. Nav vēlams ņemt kredītu.

 Tie, kas dzimuši jan Uguns stihijā, var pārkāpt likumu un rīkoties ne tā, kā sabiedrībā pieņemts.

 Savukārt tie, kas dzimuši iņUguns stihijā, ar entuziasmu ķersies pie darba. Šis būs lielisks mēnesis radošo spēju un talantu izpausmēm.

 Pie cilvēkiem, kas dzimuši jan Zemes stihijā, ir ieradies Divkāršais Bagātību Zaglis. Būs grūti izvairīties no neplānotiem izdevumiem. Pieskatiet  mantas un nepazaudējiet savu kredītkarti. Mēneša enerģijas var jūs izprovocēt uz  nepārdomātiem tēriņiem. Tas īpaši attiecas uz tiem, kam dzimšanas kartē ir Cūka.

 Tie, kas dzimuši iņ Zemes stihijā, noteiks mēneša notikumu norisēm toni. Janvāris būs ļoti piemērots, lai atgādinātu par sevi, pievērstu sev sabiedrības uzmanību. Jūs pamanīs.

 Tie, kas dzimuši jan Metāla stihijā, būs vēlme atkal mācīties, apgūt kaut ko jaunu. Mēnesis gādās, lai jums būtu atbalsts un atbalstītāji.
Tiem, kas dzimuši iņ Metāla stihijā, jāieklausās savā intuīcijā – tā jūs neapmānīs. Ja esat meitene, jūsu augums, figūra piesaistīs uzmanību. Centieties pareizi ēst, nepakļaujiet savu veselību riskam, neleciet no augstuma.

 Meitenēm, kas dzimušas jan Ūdens stihijā, janvāris atnesīs dzīvesbiedra simbolu. Pievērsiet uzmanību apkārtesošajiem – varbūt starp draugiem, kolēģiem atrodas jūsu iecerētais. Ja esat precējusies, vairāk uzmanības veltiet savai ģimenei.

 Jan Ūdens vīriešiem iespējama karjeras izaugsme, tikšanās ar augstākstāvošām amatpersonām. Taču, ja esat dzimis jūlijā, pārmaiņas darbā būs nenovēršamas.

Cilvēki, kas dzimuši iņ Ūdens stihijā, nonāks mēneša lamatās.  Ne visas vēlmes atbildīs jūsu iespējām. Nepakļaujiet savu veselību riskam, palielinās iespēja saslimt. Izņēmums ir tie, kas dzimuši Kazas gadā vai dienā.
No 30.janvāra līdz 21.februārim notikumus ietekmēs retrogrādais Merkurs. Pacentieties neieplānot tālus braucienus un jaunu projektu uzsākšanu.

0de8dd.jpg
Fenšui lielmeistara LOna prognoze 2021.gadam

Jau daudzus gadus fenšui lielmeistars Lons veido prognozes, kas daudzos aspektos piepildās. Protams, ka visās sīkākajās detaļās notikumus paredzēt nav iespējams, jo tos ietekmē ļoti daudzi faktori. Tomēr daudz kas no tā, ko viņš prognozējis iepriekšējos gados, ir piepildījies. Tā, piemēram, 2020.gada priekšvakarā viņš prognozēja, ka apdraudēti būs elpošanas orgāni, sirds, asinsvadu un imūnsistēma. Vīruss, kas šodien aptvēris visu pasauli, savu postošo darbību vērš tieši uz šiem orgāniem. Tāpat viņš norādīja, ka cilvēki rīkosies agresīvi un vardarbīgi, lai sasniegtu savas ideoloģijas mērķus, un tas radīs plašus konfliktus. Būs masu protesti pret sociālo netaisnību un nevienlīdzību, kas pastiprināsies rudenī. Paskatieties vien, kas notiek Amerikā, Baltkrievijā, Armēnijā un citās zemēs! Lielmeistars paredzēja, ka gaidāmas milzīgas pretrunas starp Ķīnu un ASV, Eiropas Savienības valstīm, ka uz Ķīnu tiks izdarīts milzīgs spiediens. Un kādas sekas? Ķīnas ekonomika tiešām 2010.gadā cieta ievērojamus zaudējumus.

Prognozes 2021.gadam - metāliskā Vērša gadam

Spriežot pēc elementiem, kas ir 2021.gada kartē, gads nebūs mierīgs. Metāliskā Vērša gadā pirms 60 gadiem (1961.gads) daudzās valstīs notika apvērsumi, bija protesti pret valdību politiku. Pastāv varbūtība, ka arī 2021.gadā iespējami līdzīgi notikumi.

2021.gada kartē nav Uguns elementa, un tas parasti negatīvi ietekmē tādas emocijas kā laime un optimisms. Ja nav Uguns, cilvēkos parādās baiļu sajūta, nedrošība par rītdienu. Tas negatīvi ietekmē ekonomiku.

Nauda gaidāma sfērās, kas saistītas ar enerģētiku, metālieguvi, ūdens un gaisa attīrīšanas ierīču ražošanu. Savukārt mašīnbūves, banku, tūrisma sfērās būs daudz aktivitāšu, konkurences, bet maz naudas. Neskatoties uz kopējo ekonomikas lejupslīdi, akciju tirgus var celties.

Kam 2021.gadā jāpiesargājas?

 Vispirms jau tiem, kas dzimuši Kazas gadā. Viņiem būs jāpiedzīvo sadursmes ar gada enerģijām.  Tāpēc iesakām nēsāt Žurkas figūriņas, lai novērstu Vērša uzmanību.

 Arī visiem tiem, kas dzimuši Suņa gadā, iesakāmnēsāt Žurkas figūriņas, lai novērstu Vērša uzmanību.

 Dzīvnieki, kas ir harmonijā ar nākamo gadu, ir Žurka, Čūska un Gailis. Viņiem attiecības ar apkārtējiem veidosies veiksmīgāk. Un tas labvēlīgi ietekmēs visas dzīves sfēras.

 Tie, kam dzimšanas kartē ir Zirgs, nākamajā gadā būs daudz pievilcīgāki. Savukārt, ja dzimšanas kartē ir Cūka, 2021.gadā būs daudz braucienu, pārvietošanās, pārmaiņu dzīvē.

 2021.gadā dzīve ritēs daudz mierīgāk un gludāk tiem, kam dzimšanas gada pēdējais cipars ir 4, 8, 0. Piemēram, 1954.,2000.,1998. utt.

                                    Lidojošās zvaigznes 2021.gadā                 

Katru gadu enerģijas pārvietojas no viena sektora uz citu. Fenšui tās sauc par lidojošām zvaigznēm un apzīmē ar cipariem.

d6566c.jpgLabvēlīgās enerģijas apzīmē ar cipariem – 1, 6, 8 un 9. Nelabvēlīgās apzīmē ar cipariem – 2, 3, 5 un 7. 2020.gadā jebkuras telpas(mājas, pilsētas, visas pasaules) centrā bija zvaigzne ar numuru 7, kas saistīta ar metāla elementu. To vēl spēcīgāku darīja Metāla Žurkas gada metāls. Tāpēc arī radās elpošanas orgānu problēmas.

Dzeltenā zvaigzne numur 5 ir  katastrofu zvaigzne, 2020.gadā tā atradās austrumos, un tiešām covid 19 sākās Ķīnas austrumu daļā. 2021.gadā  šī zvaigzne pārvietosies uz dienvidaustrumiem un var spēcīgi ietekmēt Dievidaustrumāzijas valstis.

Mājas aizsardzība pret lidojošo zvaigžņu nelabvēlīgo enerģiju

2021.gadā mājas iekšienē  zvaigznes numur 5 enerģiju iesakām koriģēt ar metāla vēja zvanu palīdzību, pakarinot tos mājokļa dienvidaustrumu sektorā.

Zvaigzne numur 2 ir slimību zvaigzne, tā atradīsies ziemeļu sektorā. Lai sevi pasargātu no tās nelabvēlīgās ietekmes, ziemeļu sektorā novietojiet sāli – zāles pret nelabvēlīgo ietekmi. Dariet tā: piepildiet 2/3 trauka ar rupja maluma sāli, pielejiet traukā līdz malām ūdeni un trauku novietojiet uz šķīvja ar 6 monētām. Lai šī konstrukcija ziemeļu sektorā atrodas visu 2021.gadu! Laiku pa laikam papildiniet traukā ūdeni.

Zvaigzne numur 7 ir ievainojumu un zādzību zvaigne. Tā pārcelsies uz ziemeļrietumiem. Tās ietekmi var vājināt, novietojot šai sektorā trīs bambusa  zariņus stikla vāzē ar ūdeni.

Zvaigzne numur 3 ir strīdu un laupīšanas zvaigzne. Tā atradīsies dienvidrietumos. Novietojiet šai sektorā labi pamanāmu  sarkanas krāsas priekšmetu vai sarkanu paklāju.

Novembrī 2021.gada ietekme vēl nav jaušama, taču decembrī lidojošās zvaigznes dublēsies, tāpēc šos ieteikumus var izmantot jau decembrī.

721738.jpg

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.