3deb80.jpgaf3d03.jpg4d4209.jpg

Prognoze mēnesim, kas balstīta uz planētu virzību no 01.02.2023 - 30.02.2023

Visnelabvēlīgākais tranzīts 2022. gada aprīlī būs Saules un Plutona kvadrāts mēneša vidū. Planētu negatīvo ietekmi visvairāk izjutīs cilvēki, kuru darbības sfēra tā vai citādi saistīta ar biznesu un finansēm. Izvairieties no situācijām, kas var kaitēt jūsu reputācijai. Uzņēmējiem var rasties nepatīkamas situācijas ar nodokļiem, dokumentiem vai uzņēmuma apdrošināšanu.

Merkurs mēneša beigās sagriezīs Saturnu kvadrātā. Tulkojumā no astroloģiskās valodas tas nozīmē, ka pienāk periods, kurā būs grūti atrast kopīgu valodu ar sarunu biedru. Sarunās nereti parādīsies kritika un cinisms, lietišķajā sadarbībā ar vieglumu nepietiks. Astrologi iesaka šajā laikā nebūt dedzīgiem. Svarīgas sarunas un projektus labāk atlikt uz sev labvēlīgāku laiku.

2022. gada aprīlis ir labs garīgai attīstībai un augstsirdībai. Astrologi iesaka šajā laikā pievienoties labdarības pasākumiem un organizēt reliģiskus pasākumus. Otrais pavasara mēnesis piemērots, lai atteiktos no atkarībām un pārtrauktu attiecības ar toksiskiem cilvēkiem.

Finanses un karjera 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa aprīlis ir piemērots periods, lai dziļi pārdomātu visu, kas notiek. Gada patrons nepieņem spontānus lēmumus un nepārdomātas darbības. Jebkurš brīdis ir rūpīgi jāapsver, lai izvairītos no nopietnām kļūdām. Debesu zvaigznājs veicina emocionālu atturību un prātīgu visu apkārt notiekošo izvērtēšanu.

2022. gada aprīlis investīciju ziņā ir labvēlīgs. Atsevišķs padoms uzņēmējiem, kuri savākuši labu finanšu drošības spilvenu - investējiet savā biznesā, paplašiniet ražošanu, apgūstiet saistītās darbības jomas.

Tiem, kuri plāno mainīt profesiju vai darba vietu, lēmums ir jāatliek. 2022. gada aprīlis tam nav vislabvēlīgākais laiks. Turklāt nav izslēgta situācija, kad pašreizējā darba vieta dzirkstīs jaunās krāsās, paverot daudzsološas iespējas.

Zvaigznes iesaka būt uzmanīgākam ar iekrājumiem. Iespējams, aprīlī būs jāatbild par parādsaistībām. Tāpēc mēneša sākumā vajadzētu ieslēgt maksimālās taupīšanas režīmu. Nav izslēgti neplānoti izdevumi, kas saistīti ar automašīnas vai sadzīves tehnikas sabojāšanos.

Veselība un enerģija 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa 2022. gada aprīlis ir emocionāli ļoti intensīvs periods. Zvaigznes iesaka kontrolēt visas savas dzīves jomas, lai nepazaudētu patiesi svarīgos jautājumus. Stresa situācija darbā un personīgajā dzīvē var ietekmēt jūsu emocionālo veselību.

Astrologi iesaka atrast laiku atpūtai un relaksācijai. Ieteicams atrast kādu relaksējošu aktivitāti, kas palīdzēs apkopot domas un racionalizēt to nemierīgo plūsmu. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību attiecībām ar citiem cilvēkiem - aprīlī nav izslēgtas situācijas, kad skaudīgi cilvēki un negatīvas personības mēģinās sabojāt savu reputāciju ar saviem vārdiem un pat darbībām.

Dažām Zodiaka zīmēm 2022. gada patrons ir sagatavojis iespēju sākt dzīvi no nulles. Īpaši spēcīga šī vēlme būs jaunā mēness laikā.

Runājot par veselību, aprīlis ir saaukstēšanās saasināšanās periods. Astrologi iesaka neatstāt novārtā elementāru profilaksi, lai neatvēsinātu ķermeni. Kad parādās pirmie slimības simptomi, jums jāpaņem slimības atvaļinājums vai jākonsultējas ar ārstu. Novārtā atstāts aukstums šajā gadījumā ir pilns ar nopietnām komplikācijām.

Turklāt zvaigznes norāda uz hronisku slimību saasināšanās iespējamību. Tas jo īpaši attiecas uz locītavu un asinsvadu patoloģiskiem stāvokļiem. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz dermatoloģiskām slimībām - agrā pavasarī ir iespējami saasinājumi. Tādēļ ir nepieciešams veikt profilaktiskus pasākumus un stiprināt imūnsistēmu jau iepriekš.

Mīlestības horoskops 2022. gada aprīlim

Pēc astrologu domām, Venērai šomēnes ir daudzsološi mīlestības aspekti. Tas nozīmē, ka ar minimālu piepūli jūs varat daudz ko mainīt savā dzīvē uz labo pusi. Iespējamas liktenīgas tikšanās, romantiski randiņi, laulības priekšlikumi, bērna ieņemšana un citi patīkami notikumi.

Mēneša sākumā zvaigznēm ieteicams doties uz skaistumkopšanas salonu vai kosmetologu. Ārējās pārvērtības piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Masāža, SPA procedūras, manikīrs un daudz kas cits – tas viss noteikti pozitīvi ietekmēs ne tikai ārējo izskatu, bet arī iekšējās sajūtas.

Astrologi iesaka vientuļajiem pārveidot ne tikai savu izskatu, bet arī uzlabot savu iekšējo pasauli. Dažādas izstādes, filmu pirmizrādes – šāda veida pasākumi var kļūt par vietu, kur notiks nozīmīga iepazīšanās ar nākotnes perspektīvām. Zvaigznēm ģimenes cilvēkiem ir ieteicams atcerēties, kā sākās viņu attiecības ar savu dvēseles palīgu. Došanās uz kino un restorānu, omulīgi vakari vienatnē, izbraucieni dabā un daudz kas cits – tas palīdzēs stiprināt attiecības un padarīt tās harmoniskākas.

Horoskops katrai zīmei 2022. gada aprīlim

Vispārējais horoskops ļauj redzēt virspusēju priekšstatu par visu, kas notiek 2022. gada aprīlī. Lai saprastu, kādās jomās risināsies galvenie notikumi, ir vērts tuvāk ieskatīties detalizētākā horoskopā, ko katrai zodiaka zīmei sastādījuši astrologi.

Auna horoskops 2022. gada aprīlim

Astrologi iesaka zīmes pārstāvjiem pārāk nepaļauties uz saviem spēkiem – apkārtējo atbalsts noteikti nebūs lieks 2022. gada aprīlī. Turklāt zvaigznes iesaka jau iepriekš uztraukties par spēcīgu patronāžu. Tas ir vienīgais veids, kā pārvarēt negatīvās situācijas darbā.

Finanšu sektorā jums jābūt ļoti uzmanīgiem. Bez impulsīviem pirkumiem un izšķērdēšanas. Pretējā gadījumā līdz mēneša vidum jūs varat nonākt ļoti bēdīgā situācijā. Astrologi brīdina, ka daudziem Auniem radīsies kārdinājums investēt diezgan apšaubāmā projektā, kas sola tūlītēju bagātināšanos. Izredzes galu galā izrādīsies mirāža ar vēlākiem finansiāliem zaudējumiem. Taču rūpīgi pārdomātiem iesācējiem aprīlis ir vislabvēlīgākais laiks.

Mīlestības sfērā iespējami smieklīgi pārsteigumi. Cilvēks, kuru jūs ilgu laiku uzskatījāt par labu un uzticīgu draugu, pēkšņi atklāsies no romantiskās puses. Ģimenes Auniem iespējami bieži konflikti, kas rodas sadzīvisku iemeslu dēļ. Astrologi iesaka biežāk atcerēties savus pienākumus un palīdzēt dvēseles radiniekam mājas darbos.

Runājot par veselību, zvaigznēm ieteicams pievērst uzmanību uroģenitālās sistēmas funkcionalitātei. Tas jo īpaši attiecas uz nierēm. Ņemot vērā, ka aprīlis laika apstākļu ziņā ir nestabils mēnesis, noteikti nav vērts vēlreiz atvēsināt muguru. Tieksme pēc sāļa ēdiena ir vēl viens ieradums, kas negatīvi ietekmē nieru veselību. Tāpēc aprīlī ir vērts pārskatīt savu uzturu, lai izvairītos no liekā šķidruma aiztures organismā.

Vērša horoskops 2022. gada aprīlim

Zīmes pārstāvjiem vajadzētu piebremzēt un analizēt pašreizējo situāciju. Pastāv iespēja, ka Vērsis jau ilgāku laiku dzenas pēc spokainiem mērķiem, aizmirstot patiesi nozīmīgās un perspektīvās jomas. Saspringta situācija ir arī profesionālajā sfērā – šobrīd vairāk nekā jebkad ir vērts turēties tālāk no jebkādiem konfliktiem un intrigām. Grūti laiki liek jūsu kolēģiem meklēt jebkādas izdzīvošanas metodes, pat viszemākās un mānīgākās.

Mēneša pirmajā pusē nāksies pārskatīt budžetu un pazemināt dzīves līmeni, lai izvairītos no neplānotiem izdevumiem. Astrologi brīdina Vērsi par grūtas izvēles iespējamību - vai nu pazaudēt aizņemto naudu, vai šķirties no laba cilvēka.

Personīgajā dzīvē situācija attīstās ļoti labi. Vientuļie zīmes pārstāvji būs popularitātes virsotnē. Turklāt iekšējā šarma ir vairāk nekā pietiekami, lai ar vienu skatienu uzveiktu simpātijas objektu. Taču ģimenes Vēršiem vajadzētu būt uzmanīgākiem, īpaši kompānijās. Jūsu otrā pusīte tagad piedzīvo greizsirdības lēkmes — pārmērīga flirtēšana ir bezjēdzīga. Lai izvairītos no nevajadzīgām izrēķināšanās, mēģiniet pievērst vairāk uzmanības savam partnerim.

Veselības ziņā būtiskas problēmas nav paredzētas. Vērša iekšējās enerģijas pietiek, lai nelokāmi izturētu dažādas nepatikšanas. Vienīgais, kam astrologi pievērš uzmanību, ir ādas problēmas un garīgais tonuss. Masāžas un aromterapijas kurss palīdzēs atjaunot iekšējo līdzsvaru.

Horoskops Dvīņiem 2022. gada aprīlim

Gada patrons nolēma nopietni uzņemties gaisa stihijas pārstāvjus. Dvīņiem būs jāaudzina praktiskums un atbildība. Parasti neuzmanīgajiem zīmes pārstāvjiem beidzot vajadzētu saprast, ka ietaupījumi nav mirkļa lieta, bet gan pārdomātas ekonomijas un kompetentas līdzekļu sadales rezultāts. Turklāt dzīve nav nebeidzami svētki, bet gan ikdienas rūpes un nepatikšanas. Dvīņiem 2022. gada aprīlī būs jāizmēģina slavenās fabulas čaklās skudras loma, lai beidzot saliktu finansiālās drošības spilvenu un sasniegtu jebkādas virsotnes profesionālajā jomā.

Neaizmirstiet par nepieciešamību savlaicīgi atmaksāt parādus. Tiem Dvīņiem, kuriem ir kredītsaistības, mēneša sākumā jāatliek vajadzīgā summa un nekādā gadījumā nekāpt olā, lai cik stiprs būtu kārdinājums.

Vientuļajiem Dvīņiem nevajadzētu atgriezties pie pagātnes attiecībām. Pēc astrologu domām, tas ne pie kā laba nenovedīs – parādīsies vēl vairāk vilšanās un aizvainojuma. Ģimenes Dvīņiem viss var izvērsties maksimāli labi, taču tikai tad, ja tiek izpildīts viens nosacījums - pietiekama uzmanība attiecībā pret vecākiem un savlaicīga sadzīves jautājumu risināšana.

Astrologi iesaka gaisa stihijas pārstāvjiem naudu tērēt tikai noderīgām lietām - piemēram, baseina vai sporta zāles abonementam. Veselības problēmas nav gaidāmas. Galvenais veselības apdraudējums ir tikai sadzīves traumas, tāpēc jāuzmanās no bojātām ierīcēm un asi uzasinātiem nažiem.

Horoskops vēzim 2022. gada aprīlim

Zīmes pārstāvjiem paveicās 2022. gada pirmajos trīs mēnešos. Aprīlī fortūna izvēlēsies citus favorītus, un Vēžiem tagad būs jāpaļaujas tikai un vienīgi uz saviem spēkiem. Šomēnes būs smagi jāstrādā, lai sasniegtu gada patrona labvēlību. Pretējā gadījumā nevar izvairīties no sabojātām attiecībām ar kolēģiem un vadību. Turklāt nav izslēgti finanšu ieņēmumu zaudējumi.

Ja Vēži uz aprīli ieplānojuši atvaļinājumu ārzemēs, astrologi iesaka priekšroku dot aktīvai laika pavadīšanai. Turklāt zvaigznes iesaka neapdomāt Āzijas un eksotiskus galamērķus – aprīlī pastāv augsts saindēšanās risks ar pārtiku.

Ir pienācis laiks vientuļajiem zīmes pārstāvjiem izkļūt no savas čaulas. Pretējā gadījumā jūs neatradīsit savu dvēseles palīgu. Un aprīlī, pēc astrologu domām, Vēžiem, kas nav saistīti ar laulību, ir visas iespējas satikt cilvēku, ar kuru kopā var veidot stipru un laimīgu ģimeni nākotnē. Ģimenes Vēžiem būs visas nepieciešamās iespējas sava radošā un profesionālā potenciāla realizēšanai – tavs dvēseles radinieks parūpēsies par ikdienas problēmu risināšanu.

Pēc astrologu domām, Vēžiem 2022. gada aprīlī vajadzētu biežāk atrasties brīvā dabā un nedaudz pavingrot savam ķermenim. Pārgājieni, riteņbraukšana, vakara skriešana un daudz kas cits – tas palīdzēs uzturēt ķermeni labā formā un nostiprinās figūru vasarai.

Horoskops Lauvai 2022. gada aprīlim

Zīmes pārstāvjiem pienāk brīdis, kad skatiens jāvērš tikai uz priekšu. Neatskatieties uz pagātni un nenožēlojiet neizmantotās iespējas - laiku nevar pagriezt atpakaļ. Taču tas nenozīmē, ka tagad var neņemt vērā visu, kas dzīvē notiek – gada patronam nepatīk noraidošs skats uz dzīvi. Tīģeris plāno mācīt Lauvām dažas svarīgas mācības, kas it kā ienesīs pārliecības dabā nelielu pazemību.

Aprīlī nevajadzētu izdabāt savām vēlmēm. Pārejoša vēlme iesaistīties azartspēlēs radīs ievērojamus finansiālus zaudējumus un problēmas ar mīļajiem. Protams, gada patrons to neatstās bez savas uzmanības, kas nozīmē, ka Lauvām neizdosies izvairīties no skandāliem un lielām problēmām.

Vientuļiem zīmes pārstāvjiem jāskatās abpusēji. Šāda iespēja nenāk ļoti bieži. Aprīlī pastāv liela varbūtība satikt cilvēku, kuru liktenis ir lēmis pats. Ar viņu noslēgtā laulība būs piepildīta ar harmoniju un savstarpēju sapratni. Bet ģimenes Lauvām astrologi iesaka ieklausīties otrās pusītes padomos. Mīļotais cilvēks var ieteikt pareizākos veidus, kā atrisināt jebkādas problēmas.

Veselības ziņā būtiskas problēmas nav paredzētas. Tomēr astrologi iesaka Lauvām ierobežot piena produktu patēriņu, lai izvairītos no problēmām ar ādu un gremošanas sistēmu. Gaļas ēdājiem pašsajūtas uzlabošanai vēlams dot priekšroku diētiskiem produktiem.

Jaunavas horoskops 2022. gada aprīlim

Jaunavu dabiskais pragmatisms 2022. gada aprīlī nepārprotami būs papildu īpašība. Galu galā ne visi jūsu tuvie un pazīstamie cilvēki ir vieni un tie paši stoiķi, tāpēc zīmes pārstāvjiem vismaz laiku pa laikam vajadzētu ieklausīties citu cilvēku problēmās un bažās. Profesionālajā jomā Jaunavām ir karjeras izaugsmes perspektīvas. Daudzi zīmes pārstāvji parādīs labu projektu, kura veiksmīgu realizāciju vadība noteikti novērtēs. Aprīlis ir arī labvēlīgs laiks tiem, kuri jau sen domā par darba maiņu - no pārpilnības raga līs daudzsološās vakances un lieliski piedāvājumi.

Zīmes ģimenes pārstāvjiem astrologi iesaka vismaz nedēļas nogalēs nepavadīt laiku ar telefonu rokās. Pat parasta sarakste ar draugiem vai kolēģiem izraisa greizsirdības lēkmes jūsu pusē. Taču zvaigznes vientuļajiem zīmes pārstāvjiem neko nopietnu solīt nevar. Iepazīšanās ir iespējama, iepazīšanās arī, taču šīs attiecības ne pie kā nopietna nenovedīs.

Debesu zvaigznājs 2022. gada aprīlī Jaunavai sola nelielas problēmas ar nervu sistēmu. Dzīvošana ar pastāvīgu termiņu var izraisīt bezmiegu, nervozitāti un stresu. Lai no tā izvairītos, mēģiniet dot sev laiku atpūtai un pilnīgai atpūtai. Neaizmirstiet, ka labs miegs un pastaiga svaigā gaisā ir labākais stresa mazinātājs.

Horoskops Svariem 2022. gada aprīlim

Aprīlis Svariem būs ļoti notikumiem bagāts un notikumiem bagāts mēnesis. No Gada patrona zīmes pārstāvjiem būs nepieciešama pilnīga atdeve. Svariem būs jāpieliek daudz pūļu, lai tiktu galā ar visām plānotajām lietām. Papildus tam, ka Svariem darbā būs jauni pienākumi, zīmes pārstāvji bieži tiks aicināti uz dažādiem pasākumiem.

Priecājos, ka zīmes pārstāvjiem pietiks spēka visur tikt laikā. Turklāt Svari piedzīvos neatvairāmu vēlmi atrasties spilgtu notikumu epicentrā. Neskatoties uz to, zvaigznes iesaka necelt latiņu un nemēģināt lēkt virs galvas – pārslodze vēl nevienam nav nākusi par labu. Centieties pietiekami gulēt un, ja iespējams, izdzeriet vitamīnu kursu.

Darbā var rasties nelielas problēmas ar dokumentiem un atskaitēm. Svariem, kas kaut kādā veidā saistīti ar grāmatvedību vai vērtspapīriem, vajadzētu jau laikus sakārtot lietas, lai izvairītos no naudas sodiem un atlaišanas.

Ģimenes Svariem var rasties nepatīkamas sarunas saistībā ar bērnu audzināšanu un mājas darbu sadali. Šie jautājumi mierīgi jāpārrunā ar savu dvēseles palīgu un jāizvēlas viena taktika soda piemērošanai attiecībā uz bērniem. Vientuļajiem zīmes pārstāvjiem ir visas iespējas uzsākt spilgtu romantiku – diemžēl nekas nopietns no šīs romānas nesanāks, taču attiecības palīdzēs nedaudz atraisīties un novērst uzmanību no nomācošām domām.

Astrologi iesaka Svariem padomāt par sava tēla maiņu. Principā visi šī mēneša atjauninājumi jums nāks par labu. Tas attiecas gan uz matu krāsas, gan garderobes izmaiņām. Būtiskas veselības problēmas nav gaidāmas – ir neliela saaukstēšanās iespēja. Ja slimība nav iekļauta jūsu plānos, parūpējieties par profilaksi.

Horoskops Skorpionam 2022. gada aprīlim

Šomēnes gada patrons pārbaudīs tavu intuīciju. Tāpēc astrologi iesaka Skorpioniem biežāk ieklausīties savā iekšējā balsī un savās priekšnojautas. Zvaigznes brīdina, ka zīmes pārstāvjiem draud aprīlī kļūt par krāpniecisku shēmu upuriem. Tas galvenokārt attiecas uz iepirkšanos tiešsaistē. Tāpēc Skorpioniem rūpīgi jāizpēta klientu atsauksmes un informācija par konkrēto pārdevēju.

Aprīlis būs veiksmīgs Skorpioniem, kuru profesionālā darbība saistīta ar uzņēmējdarbību. Zvaigznes sola labas perspektīvas jaunu līgumu slēgšanai un biznesa paplašināšanai. Pilnīgi iespējams, ka zīmes pārstāvjiem izdosies atrast uzticamu partneri vai piegādātāju ar izdevīgiem sadarbības nosacījumiem.

Finansiālā ziņā būtiskas problēmas un neplānoti izdevumi nav gaidāmi. Taču tas nenozīmē, ka Skorpioni var tērēt savus ietaupījumus, kur vien vēlas – izšķērdība un nepārdomāta tērēšana noteikti radīs virkni finansiālu zaudējumu. Un vēl ilgi jāgaida jaunpienācēji.

Vientuļajiem zīmes pārstāvjiem, kuriem ir līdzjūtības objekts, pienācis laiks no nopūtām pāriet uz konkrētām darbībām. Jūsu potenciālais dvēseles radinieks jau ir noguris gaidīt pirmo soli. Ģimenes Skorpioniem vajadzētu vairāk laika veltīt savam partnerim. Mazliet romantikas un sirsnīgas sarunas palīdzēs ienest harmoniju jūsu personīgajā dzīvē.

Astrologi iesaka Skorpioniem pasargāt organismu no hipotermijas. Aprīlis nav tas laiks, kad plānā jakā var staigāt bez cepures. Zvaigznes brīdina, ka šajā laikā pastāv liels risks saslimt ar ilgstošu saaukstēšanos, kuras gaitu var aizēnot nopietni sarežģījumi.

Strēlnieka horoskops 2022. gada aprīlim

Zvaigznes iesaka Strēlniekam piebremzēt un analizēt pagātnes sasniegumus, korelējot tos ar iztērētajām pūlēm. Iespējams, ka esošā spēle nebija sveces vērta. Ja iespējams, astrologi iesaka Strēlniekam paņemt atvaļinājumu un pavadīt vismaz nedēļu pie jūras, lai ļautos svētlaimīgai dīkdienai. Gadījumā, ja vadība nedod atvaļinājumu, nemēģiniet uzņemties iniciatīvu - vienalga, čempionāta lauri tiks citam cilvēkam.

Astrologi neiesaka Strēlniekam aizdot naudu. Pat ja jautātājs ir tuvs radinieks vai labs draugs. Pastāv liela varbūtība, ka aprīlī iedotā nauda netiks atgriezta. Turklāt paši zīmes pārstāvji nonāks situācijā, kad nepieciešama liela summa.

Zīmes ģimenes pārstāvjiem savā personīgajā dzīvē būs harmonija un pilnīga savstarpēja sapratne. Bet tas ir iespējams tikai vienā gadījumā – ja Strēlnieki pārstās pieķerties niekiem. Aprīlī pēc iespējas vairāk uzmanības jāpievērš bērniem – var rasties problēmas attiecībās ar vienaudžiem un mācību sasniegumu samazināšanās. Vientuļie zīmes pārstāvji izvēlēsies gaidīšanas taktiku, cerot, ka uzmanības objekts spers pirmo soli. Taču šāda rīcība nenovedīs pie vēlamajiem rezultātiem, tāpēc astrologi iesaka situāciju pārņemt savās rokās un nebaidīties uzņemties iniciatīvu.

2022. gada aprīlī Strēlnieki biežāk gūs traumas. Īpaši tas attiecas uz autovadītājiem. Tāpēc noteikti nav vērts atstāt novārtā drošības jostu un vēl jo vairāk – braukšanu reibumā.

Horoskops Mežāzim 2022. gada aprīlim

Mežāžiem sākas diezgan grūts periods starppersonu attiecību veidošanā. Dažiem zīmes pārstāvjiem var šķist, ka absolūti visi apkārtējie nav gatavi meklēt kompromisu, bet pieturas tikai pie saviem mērķiem un vēlmēm. Zvaigznes tomēr uzskata, ka Mežāžiem pienācis laiks vērīgāk paskatīties uz savu raksturu un uzvedību – iemesls slēpjas virspusē. Pilnīgi iespējams, ka daudzos konfliktos liela nozīme ir Mežāžu savtīgumam un lepnumam.

Aprīlis būs diezgan veiksmīgs mēnesis zīmes pārstāvjiem, kuru profesionālā darbība saistīta ar ārštata darbu. Pēc ilgstošas ​​stagnācijas jūs varēsiet uzsākt biznesu. Turklāt ir lieliska iespēja iegūt stabilu atlīdzību par paveikto darbu. Taču astrologi brīdina, ka nav vēlams nopelnīto naudu tērēt izklaidēm un savām iegribām – naudu labāk nolikt malā. Tuvākajā nākotnē ļoti noderēs blīvs finanšu spilvens.

Personīgajā dzīvē iespējamas nelielas nesaskaņas – jūsu dvēseles palīgs jau sen ir vēlējies attiecības pacelt jaunā līmenī. Ja domājat, ka kopā ar šo cilvēku varat novecot, ir pienācis laiks ierosināt. Turklāt gada patrons sola laimīgu dzīvi un stipru savienību pāriem, kuri 2022. gadā noslēdz tiesiskās attiecības. Taču vientuļajiem Strēlniekiem nevajadzētu mēģināt uzsākt romānu ar pirmo satikto cilvēku – šo mēnesi labāk pavadīt pārdomām un sevis pilnveidošanai. Īstermiņa romāni satrauks un neļaus koncentrēties uz svarīgām lietām.

Zīmes pārstāvjiem astrologi iesaka pievērst uzmanību nervu sistēmas veselībai. Nepalaidiet garām iespēju pierakstīties uz masāžas kursu vai iegādāties baseina abonementu. Šāda relaksācijas taktika palīdzēs iegūt enerģiju un mundrumu.

Horoskops Ūdensvīram 2022. gada aprīlim

Debesu zvaigznājs attīstās tā, ka komandas darbs aprīlī kļūs par Ūdensvīra prioritāti. Tieši harmoniskas attiecības ar kolēģiem palīdzēs izsist paaugstinājumu un pamatīgu algas pieaugumu. Jebkuri atsevišķi projekti ir jāatliek uz vēlāku laiku, ja apstākļi to atļauj. Ir iespējami komandējumi un gari komandējumi, tāpēc jāgatavojas pārvākšanās un nakšņošanai viesnīcās.

Šāda saspringta dzīve profesionālajā jomā noteikti novedīs pie maciņa papildināšanas un biznesa attiecību stiprināšanas. Starp citu, tieši ceļojumā vientuļie Ūdensvīri varēs satikt svarīgu cilvēku, ar kuru varēs nodibināt spēcīgas attiecības. Un zīmes ģimenes pārstāvjiem vēlams vismaz reizēm sev atgādināt par nepieciešamību upurēt savas intereses partnera vēlmju vārdā. Ļaujiet savam dvēseles palīgam izvēlēties filmu vai jauno bērnudārza tapešu krāsu, biežāk klausieties mīļotā padomu.

Runājot par veselību, astrologi brīdina par traumu iespējamību. Īpaši tas attiecas uz tiem zīmes pārstāvjiem, kuru dzīve kaut kādā veidā saistīta ar profesionālo sportu. Tāpēc neaizmirstiet par aizsardzības līdzekļiem un pamata drošības pasākumiem.

Zivju horoskops 2022. gada aprīlim

Ne tas labākais periods – Zivīm savas nākotnes vārdā nāksies savilkt jostas un atteikties no daudziem priekiem. Viss, ko darīs zīmes pārstāvji, nenesīs tūlītējus rezultātus, taču ieguldītās pūles būs labs palīgs nākotnē. Protams, šāda situācija liks jums padoties un ļauties izmisumam. Noteikti nav vērts to darīt - šāda uzvedība var izraisīt tikai gada patrona kairinājumu.

Profesionālajā jomā Zivīm nevajadzētu kārtējo reizi uzņemties iniciatīvu - jūsu vadība nav pārāk apmierināta ar pašreizējo lietu stāvokli, tāpēc pastāv liela iespēja nokļūt sadalījumā.

Par laimi, Zivju personīgajā dzīvē valda pilnīga harmonija un savstarpēja sapratne. Jūsu dvēseles radinieks kļūs par uzticamu atbalstu, un mīļotā padoms palīdzēs jums pārvarēt grūtos brīžus. Vientuļie zīmes pārstāvji beidzot riskēs spert pirmo soli un atklāti paziņos par savām jūtām. Tas var beigties ar gaišu romantiku ar kopīgas nākotnes izredzēm.

Veselība 2022. gada aprīlī, visticamāk, Zivīm netraucēs. Tomēr astrologi iesaka ļaunprātīgi neizmantot stipro alkoholu.

 

No 2023. gada 23. marta Plutons ieiet Ūdensvīra zīmē uz ilgu laiku - līdz 2043. gadam. Šis tranzīts spēcīgi ietekmēs Mežāzis, Ūdensvīru, Lauvu, Vērsi, Skorpionu, Svarus, Dvīņus. 2023.-2024.gada laikā planēta atradīsies uz Mežāža-Ūdensvīra zīmju robežas. Un visbeidzot, Plutons 2024. gada novembra beigās ieies brīvību mīlošajā Ūdensvīra zīmē.

Plutons valda Skorpiona zīmē. Šī ir slēpta, iekšēja rakstura planēta, tās pamatā ir transformācijas princips, t.i. enerģijas pārnešana no vienas formas uz otru. Tas ir iznīcināšanas process, visa novecojušā, novecojušā, attīstīties nespējīgā iznīcināšana, tramplīna sagatavošana jaunajam. Plutons ietekmē cilvēces globālos notikumus.

Plutona enerģija dod spēju iekļūt dziļos emocionālos slāņos, spēju ietekmēt cilvēkus un pārveidot enerģijas, izlaižot tās caur sevi. Kopš 2008. gada rudens planēta virzās Mežāzī , un visi šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir piedzīvojuši smagās, nomācošās Plutona ietekmes. Bet, no otras puses, tranzītā Plutona savienojuma aspekts ar Sauli Mežāzī ir kļuvis par lielas enerģijas avotu.

Iepriekšējos gados Mežāži saņēma daudzas iespējas, kas saistītas ar varu un naudu, visdrosmīgākie un progresīvākie šīs zodiaka zīmes pārstāvji spēja izmantot periodu ar maksimālu labumu un labumu sev. Taču tas nebija viegli, jo nemitīgās dzīves pārvērtības cilvēku nogurdina, un, pirms kaut ko iegūt vai kaut ko sasniegt, bija jāpārvar sarežģītas, grūtas un nepatīkamas situācijas, dažkārt pat bīstamas un krīzes.

No 2023. gada 23. marta Mežāži jutīsies atviegloti un sapratīs, ka smagie gadi ir aiz muguras. Plutons atstāj šo zīmi un nākamreiz ieies šajā Zodiaka zīmē 2254. gadā (tā apgriezienu ap Sauli periods ir 248 gadi). Tagad būs laiks sev, būs iespēja plānot savu dzīvi atbilstoši savām vēlmēm un uzskatiem. Atkarība no ārējiem apstākļiem un nepieciešamība pēc piespiedu pārmaiņām pamazām izzūd, un līdz 2024. gada beigām neatlaidīgie, gudrie, mērķtiecīgie Mežāži iegūs brīvību, viņu dzīvē ienāks miers un stabilitāte. Tagad pienākusi Ūdensvīra kārta piedzīvot Plutona tranzītu.

Plutons 20 gadus atradīsies Ūdensvīra zīmē, šeit planēta ir novājināta – kritiena statuss, t.i. Ūdensvīrā vairs nav vajadzības ietekmēt citus cilvēkus, svarīga ir mentālā enerģija, nevis psihiskais spēks. Tranzīts ienesīs tieksmi pēc brīvības visās šī vārda nozīmēs. Ūdensvīri pēc savas būtības ir dumpīgi un dumpīgi. Lielākajai daļai no viņiem piemīt revolucionāru kareivīgais gars. Cīņā par savu mērķu sasniegšanu Ūdensvīri spēj ķerties pie jebkādiem līdzekļiem. Plutons nodrošinās nepieciešamo enerģiju, taču šīs planētas tranzīta ārējās izpausmes būtiski atšķiras no tranzīta caur Mežāzi, kas beidzas 2023.-2024.

Jau no 2023. gada marta beigām Ūdensvīra dzīvē ielauzīsies pārmaiņas, kurām nav jēgas pretoties. Plutons, lai arī krītošā statusā, bet tomēr parastam cilvēkam, planētas potenciāls ir diezgan smags. Un jo vairāk Ūdensvīri pretojas pārmaiņām, jo ​​grūtāk viņiem būs. Tāpēc labāk nepretoties un neķerties pie tā, ko nav jēgas ņemt līdzi nākotnē. Plutona transformējošās enerģijas mainīs domāšanu, radīs nepieciešamību izprast sevi dziļākā iekšējā līmenī.

Plutona tranzīts ietekmēs absolūti visus cilvēkus un pasaules procesus kopumā, taču pirmkārt, protams, Ūdensvīri to izjutīs spēcīgāk un ātrāk nekā citi. Sākas paaugstinātas atbildības periods, nopietnas dzīves pārvērtības, taču nav jēgas palikt tajā punktā, kur šobrīd atrodas Ūdensvīrs. Nepieciešamas pārmaiņas, lai apturētu stagnāciju un stimulētu šīs zodiaka zīmes pārstāvju attīstību.

Pārvietojoties pa Ūdensvīra zīmi, Plutons nerīkojas tik pēkšņi, kā šķērsojot Mežāzi. Ūdensvīra fiksētās īpašības ļauj visu pārdomāt un sagatavoties gaidāmajām pārmaiņām. Nevarēs izvairīties no transformācijas procesiem - tas attiecas uz visām dzīves jomām, taču ir pilnīgi iespējams sastādīt plānu un zināmā mērā ietekmēt apkārtējo telpu /

Centrālais tranzīta punkts caur Ūdensvīru ir jauda, ​​kā arī viss, kas saistīts ar jaunām, modernām tehnoloģijām, internetu, visu procesu digitalizāciju, automatizāciju un robotizāciju. Galveno vietu tajā visā ieņem Ūdensvīrs – viņa idejas, spēja organizēt un saliedēt cilvēkus, drosmīgi virzīties uz priekšu jaunajam.

Ūdensvīriem nāksies mainīt savus ieradumus, jo Plutons pieprasa uzņemties atbildību ne tikai par sevi, bet arī par cilvēku masām. Šis tranzīts būs pārbaudījums tavām ambīcijām, tas radīs apstākļus, kādos tev būs smagi jāstrādā, reizēm bez miega un atpūtas. Bet kopumā viss ir diezgan paredzams, kas samazina iekšējo krīžu iespējamību. Kādu taktiku izvēlēties sev, ir atkarīgs no jums. Vai nu tu centīsies iegūt lielāku kontroli pār citiem, vai arī viņi mēģinās kontrolēt tavu rīcību.

Sākas sociālās aktivitātes periods, integrācija pilnīgi jaunos projektos, komandās, valstīs. Mazāk par izvēles brīvību, pie kuras tik ļoti pieraduši Ūdensvīri, tagad tev būs jācīnās par brīvību un neatkarību. Taču pēc dažiem gadiem lielākā daļa šīs zodiaka zīmes pārstāvju pieņems jaunos apstākļus un pielāgosies jaunajai realitātei.

Lauvas  nākamajos 20 gados būs Plutona opozīcijā. Saspringtāko periodu katrs var noteikt sev, atkarībā no tā, kurā zodiaka mēneša dekādē ir dzimis. Tie. pirmos 6-7 gadus (2023-2029) Plutona opozīciju izjutīs tie, kas dzimuši Lauvas zīmes sākumā (no 23. jūlija līdz 2. jūlijam). Šo aspektu var raksturot kā pretējo spēku konfrontāciju, gribu sāncensību, bezkompromisu situāciju. Šie ir smagu izvēļu, atbildīgu lēmumu gadi. Mērķa sasniegšana šajā laikā ir iespējama tikai uz kaut kā svarīgāka zaudēšanas rēķina.

Lauvas, tāpat kā neviens cits, piedzīvos iekšējas pretrunas, jo, esot spēcīgai Saulei, šīs zīmes pārstāvji mēdz radīt, un tranzītējošais Plutons, veidojot opozīciju ar dzimstošo Sauli, pārveidos realitāti un iznīcinās. Lai šo periodu izietu ar minimāliem zaudējumiem, Lauvām ir jācīnās pret netaisnību un jāiedvesmo cilvēki, jāiededzina viņos dzīvība, viņu Saule, reizēm upurējot savas intereses. Labāk nekā Lauva, neviens nevar organizēt citus, lai pārvarētu krīzes, kopā radot jaunu un progresīvu kārtību sabiedrībā.

Vērsis un Skorpions,kam piemīt izcils gribasspēks, koncentrēšanās un apņēmība, ir jāiztur Plutona tranzīta radītais stress. Pirmie 7 gadi būs grūti tiem, kas dzimuši zodiaka zīmes pirmajā desmitgadē. Šis ir šķēršļu laiks, dažreiz iestrēgšana, apsēstība un saspringtas situācijas. Panākumi ir iespējami, taču uz milzīga darba rēķina ne visi spēj izturēt. Vēl lielākas grūtības rodas, ja runa ir tikai par savu vajadzību apmierināšanu. Ir jāapvienojas, jāpiedalās sabiedrības dzīvē, un tad Vērša un Skorpiona enerģija lēnām un pamazām augs un ar laiku – kļūs arvien spēcīgāka. Šo Zodiaka zīmju pārstāvjiem jārod konstruktīvs risinājums tā izmantošanai, jāveido izpratne par pareizu cilvēcisko vērtību novērtējumu, kas ietver uzmanību citiem cilvēkiem un viņu vajadzībām.

Dvīņi un Svari ieiet ļoti interesantā un produktīvā periodā. Nākamie 20 gadi viņiem būs ļoti gaiši un dzīvi apliecinoši. Harmoniskais aspekts no tranzītā Plutona līdz Dvīņu un Svaru dzimšanas Saulei māca mijiedarboties ar citiem cilvēkiem un piedalīties kolektīvā, partnerattiecību darbā, aktīvi parādot savu iniciatīvu un talantus. 2023.–2024. gads ir lēnu un maigu pārmaiņu laiks. Plutona tranzīts Ūdensvīrā vispozitīvāk ietekmēs Dvīņu un Svaru dzīvi, norādot uz lielu pozitīvo pārmaiņu potenciālu. Būs kaut kam jāpievērš uzmanība un jāpārveido esošais lietu stāvoklis, jāpiesakās, jāmācās, jāstrādā, bet process sagādās baudu, kļūs patīkams.

 

Prognoze pavasarim kopumā

2023. gada 13. jūnijā Plutons atkal atgriezīsies pie Mežāža un virzīsies pa šo zīmi līdz 2024. gada 20. janvārim, nodrošinot resursus Vērsim, Jaunavai un Mežāzim caur harmonisku aspektu - zemes trijnieku, kas tiek uzskatīts par ļoti pozitīvu konkrētām aktivitātēm un praktiskie uzdevumi.

Ja jums nav laika izdarīt kaut ko no plānotā līdz 2023. gada 23. martam, mēģiniet nepalaist garām iespēju no 2023. gada 13. jūnija līdz 2024. gada 20. janvārim. Šobrīd var un vajag iegādāties kustamo un nekustamo īpašumu, investēt ilgtermiņa projektos, pieteikties hipotēkai dzīvokļa iegādei vai mājas celtniecībai. Labākas iespējas nebūs, mēģiniet atrisināt galvenās problēmas, kamēr Plutons atrodas Mežāža pēdējās pakāpēs. Tieši šajā periodā izdodas pareizi apsaimniekot materiālos resursus un izveidot sev bāzi gadiem un pat gadu desmitiem uz priekšu.

Harmoniskais aspekts no tranzītā Plutona Zemes zīmē - Mežāzis, palīdz pareizi izmantot uzkrātos resursus, un, ja tādu nav, tad šajā laikā ir iespēja noformēt parādsaistības uz izdevīgiem nosacījumiem Mežāžiem, Vēršiem un Jaunava. Zemes Zodiaka zīmju dzīvē šis aspekts vairs nepastāvēs, tāpēc noteikti nav vērts kavēties ar fundamentālu jautājumu risināšanu.

Plutons ir Mežāzī kopš 2008. gada, iekļūšanu šajā zīmē pavadīja globāla finanšu krīze. Tie. planēta ir pārveidojusi pastāvošo kārtību un piespiedusi mainīt attieksmi pret naudu. Gadu gaitā Plutons ir palīdzējis zemes zīmēm nopelnīt naudu, kas tām nepieciešama, lai iegūtu pārliecību, pieliktu kājas uz zemes, uzsāktu uzņēmējdarbību, uzceltu māju, nopirktu dzīvokli vai zemi utt. Plutons, varas, pārvērtību, bagātības planēta, pieliks punktu daudziem procesiem un noslēgs iepriekšējo 20 gadu ciklu, kad beidzot ieies Ūdensvīra zīmē.

Pēdējo ieiešanu Mežāža zīmē un pēdējo iespēju atrast ērtai dzīvei patiešām nepieciešamo Vērsis, Jaunava un Mežāzis saņems no 2024. gada 1. septembra līdz 20. novembrim. Ja vēl šaubāties, vai ir vērts uzņemties ilgtermiņa finansiālās saistības, tad līdz 2024. gada rudenim jāpieņem lēmums. Vislabvēlīgākās iespējas un perspektīvas, ko saņēmāt laika posmā no 2008. gada līdz 2024. gada 20. novembrim un diez vai būs piemērotākas nākotnē. Dzīve jau vairāk nekā 16 gadus ir iemācījusi saprast un sajust formu, struktūru, pareizi veidot attiecības ar ietekmīgiem cilvēkiem un finanšu organizācijām un rast pašam savas finansiālās labklājības iespējas.

No 2024. gada 20. novembra līdz 2043. gada beigām Plutons virzīsies caur Ūdensvīra zīmi, veidojot harmoniskus aspektus Zodiaka gaisa zīmju Saulei. Dāvanas no Pārpilnības raga (kā simboliski attēlots Plutons) saņems Udensvīrs . Tie, kuriem svarīgs spēks, stabilitāte, kuri tiecas pēc praktiskiem rezultātiem, paļaujoties uz reālām iespējām, aprēķinu un konkrētiem nosacījumiem, varēs būtiski paaugstināt savu materiālā un finansiālā komforta līmeni.

Plutona iekļūšana Ūdensvīrā ienesīs stresu Vērša dzīvē, tāpēc šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem tagad vajadzētu padomāt, cik daudz viņi vēl var iegūt no Plutona tranzīta caur Mežāzi.

Plutons ir Ūdens un Uguns planēta, jaņ, ar aktīvām iekšējām izpausmēm. 1930. gada februārī jauns amerikāņu astronoms Klaids Tombo no Lavela observatorijas Flagstafā atklāja jaunu, devīto planētu Saules sistēmā, kas vēlāk kļuva pazīstama kā Plutons. Viņas atklājums nebija nejaušs. 15 gadus tika meklēta planēta, kas atrodas aiz Neptūna, kas nedaudz "traucēja" Urāna un Neptūna kustību.

Plutons ir atbildīgs par dzīvības un nāves jautājumiem, ekstremālām situācijām, lielu naudu, varu, citu cilvēku resursiem (piemēram, mantojumu, materiālo labumu saņemšanu no citiem cilvēkiem). Valda Skorpiona zīmē un ir arī Auna līdzvaldnieks. Transformācijas planēta, tās raksturojums ietver atomenerģiju, zemes dzīles, cilvēka gribas lielvaras, noziedzību. Plutons arī personificē karus un masu katastrofas, tā ir milzīgas kolektīvās enerģijas planēta, tā ietekmē veselu cilvēku paaudžu likteņus.

Plutons romiešu mitoloģijā ir drūmais mirušo pazemes dievs, kuru viņš saņēma, kad pasaule tika sadalīta. Tā kā Plutons nevienu neizlaida no saviem nāves īpašumiem, viņš bija briesmīgs un cilvēku ienīda. Tas bija saistīts arī ar idejām par dvēseļu un ķermeņu likteni, par taisnīgu atmaksu, kas iemiesota dievietes Dike tēlā, par neizbēgamības likumu darbību. Uz romiešu monētām Plutons bieži attēlots kā vīrieša figūra ar augstu galvassegu un izstieptu labo roku. Kreisajā pusē viņš tur scepteri.

Grieķu mitoloģijā Plutons atbilst Hadesam - pazemes dievam, viņam bija liela svīta. Viņš nekur netika cienīts, izņemot Elisu, apgabalu Peloponēsas ziemeļrietumos, kur reizi gadā tika atvērts dieva templis. Taču tur bija atļauts ieiet tikai garīdzniekiem. Hadesa sieva bija Persefone, kuru cienīja un piesauca kopā ar viņu dievkalpojumu laikā. Hadess un viņa svīta bija briesmīgāki un varenāki nekā Olimpā dzīvojošie dievi. Tajā pašā laikā Hadess tika uzskatīts par pazemes bagātības un auglības dievu, kas dāvāja ražu no zemes dzīlēm.

Plutona iekļūšana Ūdensvīra zīmē skars ne tikai zemes un gaisa Zodiaka zīmju pārstāvjus, šo pāreju izjutīs pilnīgi visi. Bet Mežāzis, Vērsis, Jaunava, Ūdensvīrs, Dvīņi un Svari Plutona zīmju maiņa ietekmēs vairāk nekā citus.

Plutona iziešana no Mežāža 2023.-2024.gadā un ieiešana Ūdensvīra zīmē radīs jautājumus par varas un finanšu plūsmu pārdali, nopietni ietekmēs pasaules ekonomiku un starptautiskās attiecības, daudzu valstu politisko režīmu. Globālas varas pārvērtības un pasaules kārtības maiņa ir neizbēgama, vecos politiķus nomainīs citi ar jauniem sabiedriski politiskiem uzskatiem un uzskatiem. Mežāzis ir pagātne, Ūdensvīrs ir nākotne, tāpēc atpakaļceļa nav, un 2024. gada beigās tas tiks saprasts un pieņemts visos līmeņos.

Kā Plutona veiktā Zodiaka zīmju maiņa ietekmēs konkrēto cilvēku, ir atkarīgs no viņa personīgā horoskopa, to var noskaidrot individuālā konsultācijā. Zemes stihija ir objektīva realitāte, Plutons Mežāža pēdējās pakāpēs (zemes stihijas augstākais līmenis), maksimāli palielina savu potenciālu un šīs zodiaka zīmes īpašības. Tieši 2023.–2024. gadā mūsu rīcībai un rīcībai būs milzīga ietekme uz materiālo dzīvi nākotnē.

Horoskops katrai zīmei 2022. gada marts

Vispārējais horoskops ļauj redzēt virspusēju priekšstatu par visu, kas notiek 2022. gada aprīlī. Lai saprastu, kādās frontēs risināsies galvenie notikumi, ir vērts tuvāk ieskatīties detalizētākā horoskopā, ko katrai zodiaka zīmei sastādījuši astrologi.

Auna horoskops

Astrologi iesaka zīmes pārstāvjiem pārāk nepaļauties uz saviem spēkiem – apkārtējo atbalsts noteikti nebūs lieks 2022. gada aprīlī. Turklāt zvaigznes iesaka jau iepriekš uztraukties par spēcīgu patronāžu. Tas ir vienīgais veids, kā pārvarēt negatīvās situācijas darbā.

Finanšu sektorā jums jābūt ļoti uzmanīgiem. Bez impulsīviem pirkumiem un izšķērdēšanas. Pretējā gadījumā līdz mēneša vidum jūs varat nonākt ļoti bēdīgā situācijā. Astrologi brīdina, ka daudziem Auniem radīsies kārdinājums investēt diezgan apšaubāmā projektā, kas sola tūlītēju bagātināšanos. Izredzes galu galā izrādīsies mirāža ar vēlākiem finansiāliem zaudējumiem. Taču rūpīgi pārdomātiem iesācējiem aprīlis ir vislabvēlīgākais laiks.

Mīlestības sfērā iespējami smieklīgi pārsteigumi. Cilvēks, kuru jūs ilgu laiku uzskatījāt par labu un uzticīgu draugu, pēkšņi atklāsies no romantiskās puses. Ģimenes Auniem iespējami bieži konflikti, kas rodas sadzīvisku iemeslu dēļ. Astrologi iesaka biežāk atcerēties savus pienākumus un palīdzēt dvēseles radiniekam mājas darbos.

Runājot par veselību, zvaigznēm ieteicams pievērst uzmanību uroģenitālās sistēmas funkcionalitātei. Tas jo īpaši attiecas uz nierēm. Ņemot vērā, ka aprīlis laika apstākļu ziņā ir nestabils mēnesis, noteikti nav vērts vēlreiz atvēsināt muguru. Tieksme pēc sāļa ēdiena ir vēl viens ieradums, kas negatīvi ietekmē nieru veselību. Tāpēc aprīlī ir vērts pārskatīt savu uzturu, lai izvairītos no liekā šķidruma aiztures organismā.

Vērša horoskops

Zīmes pārstāvjiem vajadzētu piebremzēt un analizēt pašreizējo situāciju. Pastāv iespēja, ka Vērsis jau ilgāku laiku dzenas pēc spokainiem mērķiem, aizmirstot patiesi nozīmīgās un perspektīvās jomas. Saspringta situācija ir arī profesionālajā sfērā – šobrīd vairāk nekā jebkad ir vērts turēties tālāk no jebkādiem konfliktiem un intrigām. Grūti laiki liek jūsu kolēģiem meklēt jebkādas izdzīvošanas metodes, pat viszemākās un mānīgākās.

Mēneša pirmajā pusē nāksies pārskatīt budžetu un pazemināt dzīves līmeni, lai izvairītos no neplānotiem izdevumiem. Astrologi brīdina Vērsi par grūtas izvēles iespējamību - vai nu pazaudēt aizņemto naudu, vai šķirties no laba cilvēka.

Personīgajā dzīvē situācija attīstās ļoti labi. Vientuļie zīmes pārstāvji būs popularitātes virsotnē. Turklāt iekšējā šarma ir vairāk nekā pietiekami, lai ar vienu skatienu uzveiktu simpātijas objektu. Taču ģimenes Vēršiem vajadzētu būt uzmanīgākiem, īpaši kompānijās. Jūsu otrā pusīte tagad piedzīvo greizsirdības lēkmes — pārmērīga flirtēšana ir bezjēdzīga. Lai izvairītos no nevajadzīgām izrēķināšanās, mēģiniet pievērst vairāk uzmanības savam partnerim.

Veselības ziņā būtiskas problēmas nav paredzētas. Vērša iekšējās enerģijas pietiek, lai nelokāmi izturētu dažādas nepatikšanas. Vienīgais, kam astrologi pievērš uzmanību, ir ādas problēmas un garīgais tonuss. Masāžas un aromterapijas kurss palīdzēs atjaunot iekšējo līdzsvaru.

Horoskops Dvīņiem

Gada patrons nolēma nopietni uzņemties gaisa stihijas pārstāvjus. Dvīņiem būs jāaudzina praktiskums un atbildība. Parasti neuzmanīgajiem zīmes pārstāvjiem beidzot vajadzētu saprast, ka ietaupījumi nav mirkļa lieta, bet gan pārdomātas ekonomijas un kompetentas līdzekļu sadales rezultāts. Turklāt dzīve nav nebeidzami svētki, bet gan ikdienas rūpes un nepatikšanas. Dvīņiem  būs jāizmēģina slavenās fabulas čaklās skudras loma, lai beidzot saliktu finansiālās drošības spilvenu un sasniegtu jebkādas virsotnes profesionālajā jomā.

Neaizmirstiet par nepieciešamību savlaicīgi atmaksāt parādus. Tiem Dvīņiem, kuriem ir kredītsaistības, mēneša sākumā jāatliek vajadzīgā summa un nekādā gadījumā nekāpt olā, lai cik stiprs būtu kārdinājums.

Vientuļajiem Dvīņiem nevajadzētu atgriezties pie pagātnes attiecībām. Pēc astrologu domām, tas ne pie kā laba nenovedīs – parādīsies vēl vairāk vilšanās un aizvainojuma. Ģimenes Dvīņiem viss var izvērsties maksimāli labi, taču tikai tad, ja tiek izpildīts viens nosacījums - pietiekama uzmanība attiecībā pret vecākiem un savlaicīga sadzīves jautājumu risināšana.

Astrologi iesaka gaisa stihijas pārstāvjiem naudu tērēt tikai noderīgām lietām - piemēram, baseina vai sporta zāles abonementam. Veselības problēmas nav gaidāmas. Galvenais veselības apdraudējums ir tikai sadzīves traumas, tāpēc jāuzmanās no bojātām ierīcēm un asi uzasinātiem nažiem.

Horoskops Vēzim

Zīmes pārstāvjiem paveicās 2023. gada pirmajos trīs mēnešos.  Fortūna izvēlēsies citus favorītus, un Vēžiem tagad būs jāpaļaujas tikai un vienīgi uz saviem spēkiem. Šomēnes būs smagi jāstrādā, lai sasniegtu gada patrona labvēlību. Pretējā gadījumā nevar izvairīties no sabojātām attiecībām ar kolēģiem un vadību. Turklāt nav izslēgti finanšu ieņēmumu zaudējumi.

Ja Vēži martā ieplānojuši atvaļinājumu ārzemēs, astrologi iesaka priekšroku dot aktīvai laika pavadīšanai. Turklāt zvaigznes iesaka neapdomāt Āzijas un eksotiskus galamērķus – aprīlī pastāv augsts saindēšanās risks ar pārtiku.

Ir pienācis laiks vientuļajiem zīmes pārstāvjiem izkļūt no savas čaulas. Pretējā gadījumā jūs neatradīsit savu dvēseles palīgu. Un aprīlī, pēc astrologu domām, Vēžiem, kas nav saistīti ar laulību, ir visas iespējas satikt cilvēku, ar kuru kopā var veidot stipru un laimīgu ģimeni nākotnē. Ģimenes Vēžiem būs visas nepieciešamās iespējas sava radošā un profesionālā potenciāla realizēšanai – tavs dvēseles radinieks parūpēsies par ikdienas problēmu risināšanu.

Pēc astrologu domām, Vēžiem 2023. gada martā vajadzētu biežāk atrasties brīvā dabā un nedaudz pavingrot savam ķermenim. Pārgājieni, riteņbraukšana, vakara skriešana un daudz kas cits – tas palīdzēs uzturēt ķermeni labā formā un nostiprinās figūru vasarai.

Horoskops Lauvai

Zīmes pārstāvjiem pienāk brīdis, kad skatiens jāvērš tikai uz priekšu. Neatskatieties uz pagātni un nenožēlojiet neizmantotās iespējas - laiku nevar pagriezt atpakaļ. Taču tas nenozīmē, ka tagad var neņemt vērā visu, kas dzīvē notiek – gada patronam nepatīk noraidošs skats uz dzīvi. Tīģeris plāno mācīt Lauvām dažas svarīgas mācības, kas it kā ienesīs pārliecības dabā nelielu pazemību.

Martā nevajadzētu izdabāt savām vēlmēm. Pārejoša vēlme iesaistīties azartspēlēs radīs ievērojamus finansiālus zaudējumus un problēmas ar mīļajiem. Protams, gada patrons to neatstās bez savas uzmanības, kas nozīmē, ka Lauvām neizdosies izvairīties no skandāliem un lielām problēmām.

Vientuļiem zīmes pārstāvjiem jāskatās abpusēji. Šāda iespēja nenāk ļoti bieži. Martā pastāv liela varbūtība satikt cilvēku, kuru liktenis ir lēmis pats. Ar viņu noslēgtā laulība būs piepildīta ar harmoniju un savstarpēju sapratni. Bet ģimenes Lauvām astrologi iesaka ieklausīties otrās pusītes padomos. Mīļotais cilvēks var ieteikt pareizākos veidus, kā atrisināt jebkādas problēmas.

Veselības ziņā būtiskas problēmas nav paredzētas. Tomēr astrologi iesaka Lauvām ierobežot piena produktu patēriņu, lai izvairītos no problēmām ar ādu un gremošanas sistēmu. Gaļas ēdājiem pašsajūtas uzlabošanai vēlams dot priekšroku diētiskiem produktiem.

Jaunavas horoskops

Jaunavu dabiskais pragmatisms 2023.martā nepārprotami būs papildus īpašība. Galu galā ne visi jūsu tuvie un pazīstamie cilvēki ir vieni un tie paši stoiķi, tāpēc zīmes pārstāvjiem vismaz laiku pa laikam vajadzētu ieklausīties citu cilvēku problēmās un bažās. Profesionālajā jomā Jaunavām ir karjeras izaugsmes perspektīvas. Daudzi zīmes pārstāvji parādīs labu projektu, kura veiksmīgu realizāciju vadība noteikti novērtēs. Marts ir arī labvēlīgs laiks tiem, kuri jau sen domā par darba maiņu - no pārpilnības raga līs daudzsološās vakances un lieliski piedāvājumi.

Zīmes ģimenes pārstāvjiem astrologi iesaka vismaz nedēļas nogalēs nepavadīt laiku ar telefonu rokās. Pat parasta sarakste ar draugiem vai kolēģiem izraisa greizsirdības lēkmes jūsu pusē. Taču zvaigznes vientuļajiem zīmes pārstāvjiem neko nopietnu solīt nevar. Iepazīšanās ir iespējama, iepazīšanās arī, taču šīs attiecības ne pie kā nopietna nenovedīs.

Debesu zvaigznājs Jaunavai sola nelielas problēmas ar nervu sistēmu. Dzīvošana ar pastāvīgu termiņu var izraisīt bezmiegu, nervozitāti un stresu. Lai no tā izvairītos, mēģiniet dot sev laiku atpūtai un pilnīgai atpūtai. Neaizmirstiet, ka labs miegs un pastaiga svaigā gaisā ir labākais stresa mazinātājs.

Horoskops Svariem

Svariem būs ļoti notikumiem bagāts un notikumiem bagāts mēnesis. No Gada patrona zīmes pārstāvjiem būs nepieciešama pilnīga atdeve. Svariem būs jāpieliek daudz pūļu, lai tiktu galā ar visām plānotajām lietām. Papildus tam, ka Svariem darbā būs jauni pienākumi, zīmes pārstāvji bieži tiks aicināti uz dažādiem pasākumiem.

Priecājos, ka zīmes pārstāvjiem pietiks spēka visur tikt laikā. Turklāt Svari piedzīvos neatvairāmu vēlmi atrasties spilgtu notikumu epicentrā. Neskatoties uz to, zvaigznes iesaka necelt latiņu un nemēģināt lēkt virs galvas – pārslodze vēl nevienam nav nākusi par labu. Centieties pietiekami gulēt un, ja iespējams, izdzeriet vitamīnu kursu.

Darbā var rasties nelielas problēmas ar dokumentiem un atskaitēm. Svariem, kas kaut kādā veidā saistīti ar grāmatvedību vai vērtspapīriem, vajadzētu jau laikus sakārtot lietas, lai izvairītos no naudas sodiem un atlaišanas.

Ģimenes Svariem var rasties nepatīkamas sarunas saistībā ar bērnu audzināšanu un mājas darbu sadali. Šie jautājumi mierīgi jāpārrunā ar savu dvēseles palīgu un jāizvēlas viena taktika soda piemērošanai attiecībā uz bērniem. Vientuļajiem zīmes pārstāvjiem ir visas iespējas uzsākt spilgtu romantiku – diemžēl nekas nopietns no šīs romānas nesanāks, taču attiecības palīdzēs nedaudz atraisīties un novērst uzmanību no nomācošām domām.

Astrologi iesaka Svariem padomāt par sava tēla maiņu. Principā visi šī mēneša atjauninājumi jums nāks par labu. Tas attiecas gan uz matu krāsas, gan garderobes izmaiņām. Būtiskas veselības problēmas nav gaidāmas – ir neliela saaukstēšanās iespēja. Ja slimība nav iekļauta jūsu plānos, parūpējieties par profilaksi.

Horoskops Skorpionam

Šomēnes gada patrons pārbaudīs tavu intuīciju. Tāpēc astrologi iesaka Skorpioniem biežāk ieklausīties savā iekšējā balsī un savās priekšnojautas. Zvaigznes brīdina, ka zīmes pārstāvjiem draud aprīlī kļūt par krāpniecisku shēmu upuriem. Tas galvenokārt attiecas uz iepirkšanos tiešsaistē. Tāpēc Skorpioniem rūpīgi jāizpēta klientu atsauksmes un informācija par konkrēto pārdevēju.

Marts būs veiksmīgs Skorpioniem, kuru profesionālā darbība saistīta ar uzņēmējdarbību. Zvaigznes sola labas perspektīvas jaunu līgumu slēgšanai un biznesa paplašināšanai. Pilnīgi iespējams, ka zīmes pārstāvjiem izdosies atrast uzticamu partneri vai piegādātāju ar izdevīgiem sadarbības nosacījumiem.

Finansiālā ziņā būtiskas problēmas un neplānoti izdevumi nav gaidāmi. Taču tas nenozīmē, ka Skorpioni var tērēt savus ietaupījumus, kur vien vēlas – izšķērdība un nepārdomāta tērēšana noteikti radīs virkni finansiālu zaudējumu. Un vēl ilgi jāgaida jaunpienācēji.

Vientuļajiem zīmes pārstāvjiem, kuriem ir līdzjūtības objekts, pienācis laiks no nopūtām pāriet uz konkrētām darbībām. Jūsu potenciālais dvēseles radinieks jau ir noguris gaidīt pirmo soli. Ģimenes Skorpioniem vajadzētu vairāk laika veltīt savam partnerim. Mazliet romantikas un sirsnīgas sarunas palīdzēs ienest harmoniju jūsu personīgajā dzīvē.

Astrologi iesaka Skorpioniem pasargāt organismu no hipotermijas. Marts nav tas laiks, kad plānā jakā var staigāt bez cepures. Zvaigznes brīdina, ka šajā laikā pastāv liels risks saslimt ar ilgstošu saaukstēšanos, kuras gaitu var aizēnot nopietni sarežģījumi.

Strēlnieka horoskops

Zvaigznes iesaka Strēlniekam piebremzēt un analizēt pagātnes sasniegumus, korelējot tos ar iztērētajām pūlēm. Iespējams, ka esošā spēle nebija sveces vērta. Ja iespējams, astrologi iesaka Strēlniekam paņemt atvaļinājumu un pavadīt vismaz nedēļu pie jūras, lai ļautos svētlaimīgai dīkdienai. Gadījumā, ja vadība nedod atvaļinājumu, nemēģiniet uzņemties iniciatīvu - vienalga, čempionāta lauri tiks citam cilvēkam.

Astrologi neiesaka Strēlniekam aizdot naudu. Pat ja jautātājs ir tuvs radinieks vai labs draugs. Pastāv liela varbūtība, ka aprīlī iedotā nauda netiks atgriezta. Turklāt paši zīmes pārstāvji nonāks situācijā, kad nepieciešama liela summa.v

Zīmes ģimenes pārstāvjiem savā personīgajā dzīvē būs harmonija un pilnīga savstarpēja sapratne. Bet tas ir iespējams tikai vienā gadījumā – ja Strēlnieki pārstās pieķerties niekiem. Martā pēc iespējas vairāk uzmanības jāpievērš bērniem – var rasties problēmas attiecībās ar vienaudžiem un mācību sasniegumu samazināšanās. Vientuļie zīmes pārstāvji izvēlēsies gaidīšanas taktiku, cerot, ka uzmanības objekts spers pirmo soli. Taču šāda rīcība nenovedīs pie vēlamajiem rezultātiem, tāpēc astrologi iesaka situāciju pārņemt savās rokās un nebaidīties uzņemties iniciatīvu.

 Strēlnieki biežāk var gūt  traumas. Īpaši tas attiecas uz autovadītājiem. Tāpēc noteikti nav vērts atstāt novārtā drošības jostu un vēl jo vairāk – braukšanu reibumā.

Horoskops Mežāzim

Mežāžiem sākas diezgan grūts periods starppersonu attiecību veidošanā. Dažiem zīmes pārstāvjiem var šķist, ka absolūti visi apkārtējie nav gatavi meklēt kompromisu, bet pieturas tikai pie saviem mērķiem un vēlmēm. Zvaigznes tomēr uzskata, ka Mežāžiem pienācis laiks vērīgāk paskatīties uz savu raksturu un uzvedību – iemesls slēpjas virspusē. Pilnīgi iespējams, ka daudzos konfliktos liela nozīme ir Mežāžu savtīgumam un lepnumam.

Marts būs diezgan veiksmīgs mēnesis zīmes pārstāvjiem, kuru profesionālā darbība saistīta ar ārštata darbu. Pēc ilgstošas ​​stagnācijas jūs varēsiet uzsākt biznesu. Turklāt ir lieliska iespēja iegūt stabilu atlīdzību par paveikto darbu. Taču astrologi brīdina, ka nav vēlams nopelnīto naudu tērēt izklaidēm un savām iegribām – naudu labāk nolikt malā. Tuvākajā nākotnē ļoti noderēs blīvs finanšu spilvens.

Personīgajā dzīvē iespējamas nelielas nesaskaņas – jūsu dvēseles palīgs jau sen ir vēlējies attiecības pacelt jaunā līmenī. Ja domājat, ka kopā ar šo cilvēku varat novecot, ir pienācis laiks ierosināt. Turklāt gada patrons sola laimīgu dzīvi un stipru savienību pāriem, kuri 2023. gadā noslēdz tiesiskās attiecības. Taču vientuļajiem Strēlniekiem nevajadzētu mēģināt uzsākt romānu ar pirmo satikto cilvēku – šo mēnesi labāk pavadīt pārdomām un sevis pilnveidošanai. Īstermiņa romāni satrauks un neļaus koncentrēties uz svarīgām lietām.

Zīmes pārstāvjiem astrologi iesaka pievērst uzmanību nervu sistēmas veselībai. Nepalaidiet garām iespēju pierakstīties uz masāžas kursu vai iegādāties baseina abonementu. Šāda relaksācijas taktika palīdzēs iegūt enerģiju un mundrumu.

Horoskops Ūdensvīram

Debesu zvaigznājs attīstās tā, ka komandas darbs martā kļūs par Ūdensvīra prioritāti. Tieši harmoniskas attiecības ar kolēģiem palīdzēs izsist paaugstinājumu un pamatīgu algas pieaugumu. Jebkuri atsevišķi projekti ir jāatliek uz vēlāku laiku, ja apstākļi to atļauj. Ir iespējami komandējumi un gari komandējumi, tāpēc jāgatavojas pārvākšanās un nakšņošanai viesnīcās.

Šāda saspringta dzīve profesionālajā jomā noteikti novedīs pie maciņa papildināšanas un biznesa attiecību stiprināšanas. Starp citu, tieši ceļojumā vientuļie Ūdensvīri varēs satikt svarīgu cilvēku, ar kuru varēs nodibināt spēcīgas attiecības. Un zīmes ģimenes pārstāvjiem vēlams vismaz reizēm sev atgādināt par nepieciešamību upurēt savas intereses partnera vēlmju vārdā. Ļaujiet savam dvēseles palīgam izvēlēties filmu vai jauno bērnudārza tapešu krāsu, biežāk klausieties mīļotā padomu.

Runājot par veselību, astrologi brīdina par traumu iespējamību. Īpaši tas attiecas uz tiem zīmes pārstāvjiem, kuru dzīve kaut kādā veidā saistīta ar profesionālo sportu. Tāpēc neaizmirstiet par aizsardzības līdzekļiem un pamata drošības pasākumiem.

Zivju horoskops

Ne tas labākais periods – Zivīm savas nākotnes vārdā nāksies savilkt jostas un atteikties no daudziem priekiem. Viss, ko darīs zīmes pārstāvji, nenesīs tūlītējus rezultātus, taču ieguldītās pūles būs labs palīgs nākotnē. Protams, šāda situācija liks jums padoties un ļauties izmisumam. Noteikti nav vērts to darīt - šāda uzvedība var izraisīt tikai gada patrona kairinājumu.

Profesionālajā jomā Zivīm nevajadzētu kārtējo reizi uzņemties iniciatīvu - jūsu vadība nav pārāk apmierināta ar pašreizējo lietu stāvokli, tāpēc pastāv liela iespēja nokļūt sadalījumā.

Par laimi, Zivju personīgajā dzīvē valda pilnīga harmonija un savstarpēja sapratne. Jūsu dvēseles radinieks kļūs par uzticamu atbalstu, un mīļotā padoms palīdzēs jums pārvarēt grūtos brīžus. Vientuļie zīmes pārstāvji beidzot riskēs spert pirmo soli un atklāti paziņos par savām jūtām. Tas var beigties ar gaišu romantiku ar kopīgas nākotnes izredzēm.

Veselība 2023. gada martā, visticamāk, Zivīm netraucēs. Tomēr astrologi iesaka ļaunprātīgi neizmantot stipro alkoholu.

8cbb7c.jpga08f0f.jpga15863.jpg

 Viss par skaitli 23 un tā mistiku

23.02.2023. ir spoguļdatums, kas satrauc daudzus cilvēkus. Šajā dienā paveras īsts iespēju portāls, svarīgi nepalaist garām ne sekundi dārgā laika un paspēt izdarīt pēc iespējas vairāk.

Viens no noslēpumainākajiem ir skaitlis 23, kas sistemātiski ievieš izmaiņas cilvēku dzīvē.

Divi simbolizē sievišķību un pasivitāti, Mēnesi un visas tā fāzes – jauno mēnesi, augšanas fāzi, pilnmēnesi, dilstošo fāzi un jauno mēnesi. Citiem vārdiem sakot, 2 ir aktīva izpausme tam, kas atrodas potenciālā stāvoklī, bet nedeklarē sevi, neietekmē apkārtējo pasauli. Tas ir pašas dabas, kā arī laika tēls kā linearitāte mūsu uztverē.

Trīs var simboliski attēlot ar trim punktiem un, ja tie ir savienoti, tie attēlo trīsstūri, bet apmaiņas un sajaukšanas dēļ tas var būt aktīvs trijstūris (augšā figūras augšdaļa) vai pasīvs, kad augšdaļa ir vērsta uz leju.

Jebkurā gadījumā trīs simbolizē mijiedarbības attīstību un izaugsmi, jo plakni var izvilkt caur jebkuru trīsstūri, un divi gadījumā tie ir divi punkti, tikai segments. Šo divu figūru ietekme ir viena otru izslēdzoša, pretrunīga, jo mierīgie divi ir spiesti iet aktīvo trijnieku ceļu. Skaitlis 23 ir piepildīts ar iekšējo pretrunu pārpilnību.

Skaitļa 23 vērtība atbilst diviem, trīs un, summējot piecus (2 + 3 = 5) kombinētās ietekmes rezultātiem. Pieci ir izrāviens, jūsu paša apziņa. Apzināta personība paceļas pāri vienkāršu enerģijas veidu spēkiem – elementiem – cilvēks, kurš savā attīstībā ir gatavs iet tālāk par Dabas sastāvdaļām – augiem, akmeņiem un dzīvniekiem. Izmantojot 5 punktus, jūs varat izveidot piecstaru zvaigzni. Paliekot par daļu no pašas dabas, t.i. kam piemīt instinktīva izpausmes enerģija, cilvēks vēlas kļūt augstāks par vienkāršu dzīvnieku. Šī vēlme noved pie ticības rašanās – cilvēks atraujas no zemākā attīstības līmeņa un tiecas uz augšu, uz garīgumu, apzināšanos, zināšanām. Pieci ir tā saucamais 5. elements, Austrumu mācību metafizikā tas ir ēteris, mūsdienu virziena izpratnē tas ir pats cilvēks, kā cilvēks.

Spoguļdatums 23.02.2023 visiem cilvēkiem ienesīs krasas pārmaiņas, palīdzēs saprast, kā neitralizēt negatīvos apstākļus un ienest dzīvē līdzsvaru. Ļoti svarīga diena tiem, kas dzimuši jebkura mēneša 23. datumā, daudzi atklās, ka beidzot viss ir nostājies savās vietās. Sāksies nākamais dzīves posms, parādīsies jauns darbības lauks.

Skaitļa 23 pozitīvās īpašības ir uzņēmība, brīvības mīlestība, talants, sabiedriskums, izcila intuīcija un augsts enerģijas līmenis. Un uz negatīvo - impulsivitāte, konflikts, egocentrisms, sīkums, nepastāvība. Kurš no tiem gūs virsroku, ir atkarīgs no paša cilvēka. Tāpēc 23 ir arī cilvēka skaitlis (2 + 3 = 5), kurš "izveidoja" pats sevi, saskaņā ar savu brīvo izvēli.

Cipari valda pār pasauli – tā teica Pitagors. Skaitļa 23 enerģija ir galvenā, pat mistiska. 2 un 3 sakrālajai nozīmei ir dziļa nozīme. Illuminati senatnē ļoti bieži izmantoja šos skaitļus savos rituālos.

 • Cilvēks no tēva un no mātes saņem 23 hromosomas, kas nosaka viņa iedzimtās īpašības.
 • Pasaules gals, pēc maiju indiāņu uzskatiem, pienāks tieši 23. datumā.
 • Portugāļu alfabētā ir 23 burti, tāpat kā daudzās citās pasaules valodās.
 • Zīmīgi, ka 2 dalīts ar 3 dod 0,666, kas, pēc mistiķu domām, ir sātana skaitlis. Tieši ar šo numuru ir saistīti šausminošie notikumi Hirosimā, kas tika bombardēta 1945. gada 6. augustā (6 + 8 + 4 + 5 = 23).
 • Zemes ass slīpums attiecībā pret planētas rotācijas plakni ir nedaudz lielāks par 23 grādiem.
 • Debesu spožākā zvaigzne Sīriuss ir 23 reizes spožāka par Sauli.
 • Decimālzīmes garums faktoriālam 23 ir 23.
 • Cilvēka ķermenī ir 23 starpskriemeļu skrimšļi.
 • Asinis veic pilnīgu apgriezienu organismā 23 sekundēs.
 • Cilvēka rokā ir 23 locītavas.
 • Jūliju Cēzaru slepkava sasita 23 reizes.

Rakstnieks, filozofs un sazvērestības teorētiķis Roberts Antons Vilsons Viljamu Berouzu dēvē par skaitļa 23 noslēpuma "atklājēju". Pēc Berouza teiktā, ap 1960. gadu viņš Tanžerā satika kādu kapteini Klārku, kurš reiz lepojās, ka kuģojis pa jūru. divdesmit trīs gadus bez neviena incidenta. Tajā pašā dienā Klārka kuģis nokļuva avārijā, kuras rezultātā gāja bojā gan viņš, gan visi uz klāja esošie. Tajā pašā vakarā, kamēr Berouzs pārdomāja notikušo, radio paziņoja, ka Floridā avarējusi lidmašīna. Kapteiņa vārds bija Klārks, un lidojuma numurs bija 23. Pēc šīs baismīgās sakritības Berouzs sāka vākt dīvainus notikumus, kuros bija 23. numurs.

Mistikas izpausme, kas saistīta ar skaitli 23, novērojama arī filmās. Piemēram, "Die Hard 3" vilciens noskrēja no sliedēm 23. stacijā, "Tvinpīksā" Laura Palmere gāja bojā 23. februārī. 1998. gadā filmu "Numurs 23" uzņēma režisors Hanss Šmits. Tā pamatā bija patiess stāsts. Tas stāsta par jauniem datoru hakeriem, kuri bija vienkārši apsēsti ar numuru 23.

No visa iepriekš minētā varam secināt, ka maģiskais skaitlis 23 nenoliedzami ietekmē daudzus cilvēka dzīves aspektus, piepildot to ar neizskaidrojamu un noslēpumainu nozīmi. Ar to saistīti daudzi nozīmīgi vēsturiski notikumi, kas uz visiem laikiem mainīja vēstures gaitu.

2023. gada 23. februāris ir Mēness mēneša ceturtā diena. Tās simbols ir labā un ļaunā zināšanu koks. Šis ir periods, kad sākam redzēt savas rīcības efektu, kad viss nav zaudēts un kļūdu var labot. Mēness atrodas Auna zīmē, kas ir labvēlīgs uzņēmumiem, aktīvai rīcībai, taču briesmas rada tas, ka daudzi mēdz pieņemt pārsteidzīgus lēmumus.

Lai izvairītos no nepatikšanām, kā arī lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu spoguļa randiņa potenciālu, izvēlies labestības, miera un gaismas pusi. Izvairies no strīdiem un konfliktiem, nereaģē uz provokācijām. Turpiniet iesākto darbu, saglabājiet un saglabājiet pašu dzīves principu un pirms svarīga lēmuma pieņemšanas pārdomājiet desmit reizes. Atcerieties taktiku un diplomātiju. Diena labvēlīga ceļojumu sākšanai vai gariem ceļojumiem.

2fad3e.jpg29c99b.jpgc624cb.jpg

 Lai cik mēs nebūtu dažādi savos uzskatos, horoskops 2023.gada Februāra mēnesim, palīdzēs vadīt dzīves notikumus, kur nedaudz bremzējot, bet citur uzņemot straujāku gaitu.

Auns

Februāris Auniem ir darbības mēnesis, jo lielāko šī mēneša daļu jūsu darbības un pūļu mājā būs liels planētu skaits. Tas arī nozīmē, ka šobrīd ir īstais brīdis savu ideju popularizēšanai, jo, visticamāk, iegūsi platformu to īstenošanai. Tomēr izvairieties no strīdiem un konfliktiem ar vecākajiem, jo ​​tas var radīt problēmas. Centieties izrādīt vairāk cieņas pret cilvēkiem, kas strādā jūsu pakļautībā, un viņi jūs cienīs vairāk, kas palielinās produktivitāti darba vietā. 

Arī Jupitera pozīcija tavā 11. mājā liecina, ka šis ir ļoti labs periods sabiedriskai darbībai, komunikācijai ar cilvēkiem, kontaktu un paziņu paplašināšanai, jo tie tev var nākt par labu tuvākajā nākotnē. Labs laiks ir arī tiem, kas vēlējās gūt peļņu vai kādu priekšrocību ārzemēs.

Tomēr šajā periodā ir jārūpējas par savu veselību, tāpēc vingrošana un pareizs miegs būs būtiski svarīgi, ja vēlēsities uzturēt sevi formā un veselīgu.

Personīgās dzīves ziņā šis ir labvēlīgs mēnesis vientuļiem Auniem, jo ​​viņi var satikt "savu" cilvēku. Precētie Auni, visticamāk, varēs pavadīt laiku kopā ar savu partneri, kas attiecībās atkal uzjundīs kaislību un romantiku.

Vērsis

Vairāku planētu atrašanās jūsu devītajā veiksmes mājā mēneša sākumā būs Vērsim labvēlīgs faktors: jūs gaida jaunas iespējas gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Šāda planētu kombinācija dos arī iespēju ar lieliskiem panākumiem īstenot savas domas, kas ļaus paaugstināt darba efektivitāti. Runājot par finansēm, šis mēnesis sniegs tev daudz iespēju palielināt savu statusu un ienākumus.

Jūs esat ļoti spējīgs cilvēks, taču jūsu zīmes valdnieces Veneras novietojums jūsu astotajā mājā liecina, ka jums šobrīd ir grūti uzticēties sev. Un bez uzticības sev un bez pārliecinātas rīcības ir ļoti grūti sasniegt labākos rezultātus. Jums trūkst pārliecības par savām zināšanām, un jums ir jāstrādā pie savas pārliecības un bailēm kļūdīties, lai šī mēneša laikā gūtu labus rezultātus. 

Runājot par personīgo dzīvi, iespējams, februārī varēsi daudz laika pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

Kopumā šis jums ir labs mēnesis, pilns ar izredzēm un iespējām, jums tikai jāuzticas saviem spēkiem un spējām.

Dvīņi

Mēneša sākums Dvīņiem būs nedaudz grūts, jo liela daļa planētu, tostarp jūsu zīmes valdnieks (Merkurs), tiks novietotas astotajā mājā, kas liecina par pārliecības un ticības zaudēšanu savam potenciālam. Taču Jupitera izvietošana 9. mājā to zināmā mērā kompensē, jo varēsi saņemt atbalstu no vecākajiem, un tas palīdzēs viegli tikt galā ar visiem tev uzticētajiem uzdevumiem. Marsa aspekts jūsu 10. mājā ļaus jums viegli un ērti pārvarēt šķēršļus, pieveikt konkurentus un ienaidniekus. Tā ir arī laba kombinācija ikvienam, kas studē, jo tas ļaus viņiem gūt panākumus jebkurās debatēs.

Turklāt februāris tev ir piemērots mēnesis, lai veiktu izpēti un rastu risinājumus problēmām, kas tevi nomoka jau ilgu laiku. Ja jums ir kāds īpašums, aktīvi vai ieguldījumi, jūs varat sākt no tiem gūt peļņu šajā mēnesī.

Marsa un Veneras izvietojums tavā 7. mājā liecina, ka būsi kaislīgs un romantisks, darīsi visu, lai iepriecinātu savu partneri, iespējams, sagādātu viņam daudz dāvanu un pārsteigumu. Tas būs prieka avots gan jūsu partnerim, gan jums.

Februāris var nest panākumus profesijā. Liela skaita planētu atrašanās kustīgās zīmēs norāda, ka pat nelieli soļi ceļā uz jūsu mērķiem palīdzēs sasniegt lielākus panākumus. Sadaliet darbu mazās daļās – tas ir galvenais princips, kas mēneša laikā būtu jāievēro.

Vēzis 

Vairākas planētas jūsu septītajā mājā jau pašā mēneša sākumā dos iespēju izcelt savas personības stiprās puses un varēsit izveidot spēcīgas saites ar cilvēkiem. Šī kombinācija arī dos jums iespēju viegli ietekmēt sabiedrību. Marsa novietošana jūsu sestajā mājā kopā ar vienpadsmitās mājas kungu Venēru nodrošinās jūsu centienus darba vietā novērtēt un atalgot.

Jupitera un citu labvēlīgo planētu izvietojums 6., 7., 8. mājā rada labvēlīgu Adhiyogu, kas liecina par uzlabotu reputāciju un labvēlības līmeņa paaugstināšanos pret jums darbā. Tomēr šāda planētu izkārtojuma dēļ jūs varat kļūt pārāk kritisks, kā rezultātā rodas problēmas ar kolēģiem un padotajiem. Jums vajadzētu palikt mierīgam un mazāk uztraukties, kad runa ir par rezultātu sasniegšanu darbā.

Finansiāli šis mēnesis, visticamāk, būs pilns ar peļņu. Runājot par veselību, vingrinājumi un pareizs uzturs palīdzēs jums palikt formā un veseliem. Jums vajadzētu arī rūpēties par savu nervu sistēmu.

Februārī vajadzēs saglabāt veselīgu līdzsvaru starp personīgo un profesionālo dzīvi, pretējā gadījumā var rasties attiecību problēmas. Jūsu partneris var domāt, ka jūs viņu uztverat kā pašsaprotamu.

Lauva

Jupitera aspekts tavā mēness zīmē liecina, ka visu šo mēnesi saglabāsi optimismu un pozitīvu attieksmi, kas būs jūtama gan personīgajā, gan profesionālajā dzīvē. Liels planētu skaits sestajā mājā norāda uz labu izaugsmi un uzvaru visos centienos. Jūsu intuīcija tiks saasināta, un jūsu prasmes jums palīdzēs jebkuros nelabvēlīgos apstākļos.

Tā kā sestā māja ir izaugsmes māja, tad šomēnes vari sagaidīt ienākumu pieaugumu, kas dos iespēju paaugstināt savu statusu. Marsa un Veneras kombinācija jūsu piektajā mājā norāda, ka šajā periodā jūsu centieni virzīsies pareizajā virzienā.

Kas attiecas uz jūsu personīgo dzīvi, jūs varat saņemt kādu labvēlīgu ziņu ģimenes frontē, iespējams, būs papildinājums jūsu ģimenei. Iespējams, februārī piedalīsies dažādos pasākumos vai pat organizēsi tos pats. Visticamāk, jūs arī labāk pārvaldīsit savu veselību, un, iespējams, varēsit izmantot jaunus treniņu vai uztura režīmus, lai saglabātu formu un veselību.

Kopumā jums šis ir solījumu un labvēlīgu notikumu pilns mēnesis.

Jaunava

Februārī Jaunavas, visticamāk, iegūs skaidrību savās domās, kas palīdzēs viņiem pārvarēt problēmas un šķēršļus, kas viņiem rodas. Ja jūsu piektajā mājā ir vairākas planētas, tas norāda, ka jūsu idejas ir jūsu lielākā vērtība šajā mēnesī, tāpēc jums nevajadzētu kautrēties tās paust darbā. Šomēnes tev būs iespēja savas domas un idejas pārvērst darbībā, tāpēc nepalaid to garām. Tiem no jums, kuri vēlas uzsākt nepilna laika uzņēmējdarbību, ir daudz iespēju. 

Tomēr Merkurs, Saule un Mēness ir savienoti ar Saturnu tavā piektajā mājā, tāpēc būsi pakļauts aizvainojumam vai var justies nomākts pat nelielu problēmu dēļ, un tas var ietekmēt gan tavu personīgo, gan profesionālo dzīvi. Centieties būt pēc iespējas mierīgāks.

Arī personīgās dzīves ziņā mēnesis ir solījumu un atlīdzību pilns. Veneras un Marsa kombinācija jūsu ceturtajā mājā norāda, ka jūs būsiet vairāk nekā gatavs atrisināt senas ģimenes problēmas un pavadīt laiku kopā ar ģimeni, tādējādi iepriecinot savus mīļotos.

Veselības ziņā, iespējams, viss ies pozitīvā virzienā. Īsi atpūtas braucieni februārī var sagādāt jums daudz prieka.

Kopumā šis jums ir lielisks mēnesis, pilns ar labklājību un izaugsmi.

Svari

Jau no paša mēneša sākuma Svari jutīsies enerģiskāki. Būsi orientēts uz darbību, jo laba Venēras un Marsa kombinācija tavā trešajā mājā palīdzēs gūt lielus panākumus un izaugsmi profesionālajā jomā. Nepabeigti uzdevumi, visticamāk, tiks izpildīti laikā, un jauni uzdevumi tiks uzsākti bez problēmām un šķēršļiem. Jūs, iespējams, saņemsit arī pilnīgu atbalstu no vienaudžiem un senioriem, kas palielinās jūsu efektivitāti.

Finansiālā ziņā mēnesis solās būt ar peļņu un ienākumiem bagāts. Daži Svari var gūt labu atdevi no iepriekšējiem ieguldījumiem. Tie, kas vēlas saņemt kādu finansiālu palīdzību no banku iestādēm, lai paplašinātu savu darbību, visticamāk, saņems ļoti nepieciešamo atbalstu. Jupitera pozīcija jūsu piektajā drosmes mājā liecina arī par to, ka jūs daudz labāk veiksit savu ideju popularizēšanu, kas novedīs pie izaugsmes un finansiālas peļņas.

Kas attiecas uz personīgo dzīvi, tad vairāku planētu klātbūtne jūsu ceturtajā mājā liecina, ka jūs mēdzat pavadīt laiku kopā ar ģimenes locekļiem, padarot viņus laimīgus. Šī planētu kombinācija arī norāda, ka attiecībās ar mīļoto izbaudīsi harmoniju. Kopumā šis ir lielisks mēnesis, kas jums ir pilns ar atlīdzībām.

Skorpions

Skorpioniem februāris var šķist nedaudz grūtāks nekā daži iepriekšējie mēneši, jo Kala Sarpa jogas klātbūtne var izraisīt bailes kļūdīties un tādējādi iedragāt viņu produktivitāti darbā. Jūs varat būt nervozs pat sīkumu dēļ un tērēt tam daudz dārgas enerģijas. Ja jūsu trešajā sakaru mājā ir vairākas planētas, tas var radīt zināmas problēmas darbā, jo jums būs grūti pareizi sazināties ar kolēģiem un padotajiem.

Tici savām spējām. Dažreiz jums vienkārši jāgaida, kamēr lietas notiks, nevis dzenāties pēc rezultātiem un uzspiest lietas. Šī pieeja ļaus jums justies brīvākam. Jums nav jāuztraucas par finansēm – jūsu zīmes valdnieka Marsa novietojums jūsu otrajā mājā kopā ar Venēru liecina par to stabilitāti. Labs mēnesis arī īsiem braucieniem.

Personīgās dzīves ziņā Veneras pozīcija ir labvēlīga un liecina, ka partneris tevi pilnībā atbalstīs. Iespējams, saikne starp jums nostiprināsies.

Kopumā vienkārši jākoncentrējas uz savu biznesu, bet vairāk jāvēro notikumi, kas notiek, nevis jāsteidzas tajos aktīvi piedalīties.

Strēlnieks

Februārī Strēlnieka dzīve būs laimes un labklājības pilna. Mēneša sākumā jūsu otrajā mājā atradīsies vairākas planētas, kas liecina par būtisku iepriekšējo ieguldījumu atdevi un rezultātā ienākumu un finanšu pieaugumu.

Strēlnieki, kas strādā mācību, konsultāciju vai nekustamā īpašuma jomā, visticamāk strādās labāk un būs produktīvāki. Tie, kuri vēlas savas jauniegūtās prasmes pārvērst profesijā, var iegūt jaunas iespējas to darīt.Pexels

Svētlaime un laime būs bagātīgi arī ģimenes frontē. Daži no jums, iespējams, gaida ziņas par papildinājumu. Labvēlīgās planētas – Jupitera – aspekts tavā attiecību septītajā mājā liecina arī par to, ka spēsi atrisināt jebkurus pārpratumus ar mīļoto un ienest skaidrību attiecībās. Arī veselības ziņā jūs būsiet labākā stāvoklī nekā pēdējos mēnešos.

Mežāzis

Ja jūsu Mēness zīmē ir liels planētu skaits, jūs kļūsit stiprāks un palīdzēs jums parādīt savas labākās īpašības. Šī kombinācija var dot jums spēcīgu ietekmi sabiedrībā un padarīt jūs populāru jūsu lokā.

Tomēr tas nav ļoti labs stāvoklis veselības ziņā. Jums var rasties kuņģa problēmas vai būt nosliece uz alerģijām. Tāpēc uzmanīgi vērojiet savus ēšanas paradumus. Turklāt elpošanas vingrinājumi, pranajama būs ļoti svarīgi, lai uzturētu sevi formā gan fiziski, gan emocionāli.

Tomēr jūsu laimes nama valdnieka Merkūrija savienojums ar jūsu mēness zīmes valdnieku Saturnu rada spēcīgu radža jogu, kas norāda, ka naudas plūsma šajā laikā būs laba. Veiksme jūs pavadīs visos virzienos, un jūs, visticamāk, saņemsiet arī labu atbalstu no vecākajiem un no ģimenes. Šāda planētu kombinācija arī norāda uz to, ka būsi pilns ar radošām idejām un spēsi tās īstenot gana efektīvi. Bet tajā pašā laikā jūs varat kļūt pārāk kritisks, un tas radīs nevajadzīgu spriedzi jūsu personīgajā un profesionālajā dzīvē. Tāpēc mēģiniet būt nedaudz elastīgāks, īpaši attiecībās. Taču, iespējams, šomēnes būsi ļoti kaislīgs, īpaši seksuālajā dzīvē.

Ūdensvīrs

Visu mēnesi Jupiters atradīsies tavā zīmē, tāpēc skats uz dzīvi būs pozitīvs un optimistisks. Marsa un Veneras izvietojums tavā 11. mājā norāda, ka veiksme tevi pavadīs visās tavās vēlmēs un ambīcijās. Tas ir arī labs laiks, lai sazinātos ar draugiem un palielinātu savu darbību sociālajos tīklos, jo vēlāk varat gūt lieliskus rezultātus.

Tomēr, pateicoties lielam planētu skaitam jūsu 12. mājā un jūsu zīmes valdnieka Saturna sadegšanai, jums būs tendence pārdomāt visu, kas notiek. Tas var izraisīt bezmiegu un acu problēmas. Tāpēc ievērojiet pareizo miega režīmu un mēģiniet izvairīties no nevajadzīga stresa.Pexels

Kas attiecas uz profesiju, jums ir lielas izredzes tikt paaugstinājumam un algas pieaugumam, tomēr izvairieties no jebkādiem strīdiem un konfliktiem darba vietā. Ārvalstu organizācijās strādājošie ūdensvīri var sagaidīt pozitīvas ziņas.

Liela skaita planētu klātbūtne jūsu 12. mājā norāda uz jūsu tieksmi uz mistiku, ezotēriku un tādām disciplīnām kā astroloģija, taro utt.

Zivis

Maksimālā planētu skaita atrašanās vieta tavā 11. mājā liecina par stabilu naudas un peļņas pieplūdumu. Jūs varat sagaidīt stabilu izaugsmi profesijā, kā arī paaugstinājumus, reputācijas uzlabošanos un kolēģu labvēlības pieaugumu. Darbā vari iegūt jaunas lomas un pienākumus, kurus varēsi veiksmīgi pildīt.

Tomēr vairākas planētas atrodas jūsu 11. mājā, kas nozīmē, ka jūs varat vienlaikus veikt vairākus uzdevumus. Tas var izraisīt haosu un samazinātu produktivitāti. Mēģiniet vienlaikus koncentrēties tikai uz vienu uzdevumu, ja vēlaties šajā mēnesī sasniegt labus rezultātus. 

Tā kā Merkurs atrodas nelabvēlīgā savienojumā, uzmanieties no sarkastisku komentāru izteikšanas darba vietā, pretējā gadījumā jūs varat nonākt nepatikšanās.

Personīgās dzīves ziņā šis ir labs periods mīļotājiem, kuri vēlas savas attiecības pacelt jaunā līmenī. Bet laulātajiem pāriem pārpratumu dēļ var rasties problēmas. Centieties sazināties savā starpā pēc iespējas skaidrāk un pārskatāmāk.

Jūsu veselība uzlabosies, taču jums joprojām ir jāseko līdzi ēšanas paradumiem, pretējā gadījumā pastāv iespēja, ka jūs uzņemsiet lieko svaru. Arī slikts miega režīms var izraisīt nelielas problēmas, piemēram, galvassāpes, tāpēc mēģiniet izvairīties no stresa un saglabājiet pareizu miega režīmu.

 


 


2023. gada janvāris piepilda dzīvi ar jaunām spilgtām krāsām un spilgtām emocijām. Šis ir laiks, kad pozitīvu notikumu ir daudz vairāk nekā negatīvu. Apstākļi veicina spēcīgu partnerattiecību izveidi un ilgstošu saišu laimīgu pārveidi.

Vecgada vakarā daudziem pavērsies dzīves jēga un jaunas perspektīvas, kuras viņi iepriekš nepamanīja un neizmantoja . 

Ārēji var šķist, ka šomēnes viss piebremzē. Tomēr tajā pašā laikā notiek viņu iekšējā nobriešana, viņi ir piesātināti ar nozīmi un piesaista jums patiesus sabiedrotos. Līdz ar to kļūst nepieciešams ņemt vērā ne tikai savas, bet arī partneru intereses, dalīties ar viņiem idejās un būt gatavam kompromisiem.

2023. gads sākas ar Merkura retrogrādu un Marsa retrogrādi, kas var radīt nomācošu ārējo atmosfēru. Bet, no otras puses, Veneras un Plutona savienojums Mežāzī 1. janvārī palīdz sakārtot attiecības iekšējā līmenī, rast kopsaucēju par vissarežģītākajām tēmām. Aspekts rada pievilcību starp cilvēkiem, palīdz izpaust patiesas vēlmes. Garīgo pārvērtību diena, cerību atdzimšana, konstruktīvu lēmumu pieņemšana.

3. janvārī  Venera ieiet draudzīgajā Ūdensvīra zīmē līdz 27. janvārim, un šajā laikā veidojas vislabākie apstākļi tās individualitātes izpausmei. Kopīgās aktivitātēs ar draugiem ir iespēja atrast jaunus naudas avotus. Šīs zīmes valdnieka Ūdensvīra un Urāna devīze ir "Brīvība, vienlīdzība, brālība!", un Venera Ūdensvīra zīmē necieš ierobežojumus, tāpēc arī cilvēku vēlmes iedvesmo šīs planētas ietekme.

4. janvārī Venera harmoniskā aspektā ar Jupiteru dod priekšroku jebkuram biznesam, īpaši, ja tas kaut kādā veidā saistīts ar jurisprudenci, lekciju lasīšanu, ārvalstīm un attiecībām ar ārzemniekiem.

5. janvāris - harmonisks Saules aspekts ar retro-Urānu - perspektīvu noskaidrošanas diena, daudzi spēj realizēt jaunas iespējas, kā arī atvērt citu cilvēku acis uz acīmredzamām lietām. Idejas veidojas, domas tiek sakārtotas, un viss pēkšņi kļūst skaidrs.

7. janvāris ir pilnmēness Vēzī pulksten 01:08, un tajā pašā dienā retro-Merkūra konjunkcija ar Sauli, respektīvi, opozīcija ar Mēnesi ir pretrunu diena starp saprātu un emocijām, starp "vajadzību" un "gribu". Šāda planētu mijiedarbība rada īpašas enerģijas plūsmas, kas izraisa garastāvokļa svārstības un trauksmi. No zemapziņas tumšajiem nostūriem iznāk slēptās domas, kas izpaužas darbībās un darbos.

8.janvārī plkst.15:44 karmiskais negatīvais punkts ieiet Lauvas zīmē uz gandrīz 9 mēnešiem. Iepriekšējais šāds tranzīts bija ļoti sen - no 2014. gada 6. janvāra līdz 27. novembrim. Gribot negribot ir jāatgriežas pie notikumiem pirms 9 gadiem. Arī šajā periodā priekšplānā izvirzās vēlme izskatīties labi citu acīs, daudziem cilvēkiem ir steidzama vajadzība apliecināt savu pārākumu. Laiks glaimiem, iedomībai, spēlēm un piedzīvojumiem, dažādu tēlu pielaikošanai. Tajā pašā dienā, 8. janvārī, Merkura retrogrāds harmoniskā aspektā ar retro Urānu ir visdažādāko negaidītu notikumu laiks, pārsvarā patīkami, lai gan sākotnēji var šķist pavisam savādāk. Aspekts veicina intelektuālo attīstību, lielvaru pamošanos, individualitātes izpausmi.

9.janvāris Venera un retro- Marss harmoniskā aspektā palīdz panākt līdzsvaru starp sievieti un vīrieti, starp vēlmēm un rīcību. Dienas laikā cilvēku uzvedība būtībā ir adekvāta situācijai. Labs laiks publiskai uzstāšanās, izbraucieniem, dažādiem pasākumiem, kuru mērķis ir motivēt cilvēkus uz rīcību.

12. janvārī beidzas retrogrādā Marsa periods Dvīņos, no 13. līdz 16. janvārim planēta atrodas stacionaritātes fāzē un pēc tam dodas tiešā kustībā Dvīņos  līdz 2023. gada 26. martam. Kopš 17. janvāra dzīve paātrinās, bet stacionārās planētas dienās bremzēšana ir jūtama visos jautājumos. Arī Merkurs šajās dienās palēninās un 19. janvārī iziet no retrogrāda. Mēneša vidū šķiet, ka daudzi cilvēki ir saspiešanas stāvoklī, it visā ir jūtama spriedze. Galvenais ir neizdarīt viltus startu un saprast, ka priekšā sākas ļoti produktīvs periods, tāpēc jārīkojas apzināti un nesteidzas.

14. janvārī Saule un Neptūns atrodas sekstilā, harmoniskā aspektā, kas simbolizē radošumu, tieksmi pēc garīguma un augstākas harmonijas sasniegšanu. Šajā dienā iespējama veiksme sabiedriskajā dzīvē, taču tas prasīs zināmu piepūli un mērķtiecīgu darbu, sekot līdzi amatu aprakstiem un iepriekš iezīmētajiem plāniem.

15. janvāris ir spriedze starp Venēru un Urāna retro – nemierīgu jūtu, negaidītu attiecību pārtraukumu, spontāni emocionālu vajadzību diena. Cilvēki steidzas just un dzīvot, no kopējās masas pēkšņi kāds var izcelties un, iespējams, šokēt citus ar savu izskatu vai uzvedību.

18. janvārī Saule un Plutons pievienojas Mežāzim, kas rada attīrošo enerģiju plūsmu, kas palīdz atbrīvoties no visa nevajadzīgā un paaugstināt savas vibrācijas. Šajā dienā valda spēcīgā vīrišķā principa enerģija, vēlme uzvarēt un nostiprināt savas pozīcijas, iespējamas arī skaļas sabiedriski politiskas pārmaiņas.

Kopš 19. janvāra Merkurs virzās taisnā līnijā, un no šīs dienas var droši uzsākt jaunas lietas, plānot braucienus, sastādīt grafikus utt. Tranzīts labvēlīgi ietekmē cilvēku domāšanu, preču un naudas attiecību attīstību, ikdienas jautājumu risināšanu.

20. janvārī pulksten 10.30 Saule ieiet Ūdensvīrā un pievieno vēlmi ienest pasaulē ko jaunu. Tuvākā mēneša laikā vari rast atbildes uz vissarežģītākajiem jautājumiem un risināt sarežģītas problēmas, uzlabot dzīves kvalitāti, ja izmantosi nestandarta pieejas, izmantosi jaunus uzskatus un idejas.

21. janvārī pulksten 22:53 ir jauns mēness Ūdensvīrā, Ķīnā jau 22. janvāris, un no šīs dienas sākas Melnā ūdens truša  (Kaķa) gads, kas ir pārpilnības un laimes simbols. Ķīniešu tradīcijās trušu figūriņas bieži izmanto, lai nestu veiksmi. 

No 22. līdz 26. janvārim Urāns maina kustības fāzi – no retrogrādas uz tiešo. Mūsdienās ir daudz ideju, pēkšņi atklājas patiesība. Notiek cilvēku garīga atmoda, atbrīvošanās no nomācošām domām, nāk apziņa par kaut ko ļoti svarīgu.

23. un 24. janvārī darbojas Veneras un Saturna savienojuma aspekts Ūdensvīrā, labvēlīgi ietekmē sabiedriskās aktivitātes, ilgtermiņa attiecību dibināšanu, līgumu slēgšanu, līgumu slēgšanu un jebkādas sociālās attiecības.

25. janvārī Saule un Jupiters harmoniskā aspektā paver brīnišķīgas perspektīvas. Ar neatlaidību un apziņu jūs varat pārvērst savus plānus par realitāti, pat ja ceļā ir daudz šķēršļu. Draugi un domubiedri noteikti palīdzēs, ja tavi plāni nebūs pretrunā ar citu cilvēku interesēm un rīcība ir vērsta uz harmonijas, miera un kārtības panākšanu.

30. janvāris ir Merkura un Urāna harmoniskais aspekts, tāds aspekts bija jau 2022. gada decembra vidū un 8. janvārī. Paveiktais darbs dod rezultātu, nes labus rezultātus un lietas tiek veiksmīgi pabeigtas.

Intresanti fakti un fenšui prognoze 2023.gadam

Trusis ir tīrs koksnes elements pavasarī. To raksturo kā lapu vai ziedu, tāpēc tas nevar radīt daudz uguns kā tīģera koks. 

 2023. gads ir tīrs ūdens un koks ar pilnīgu Uguns neesamību, tāpat kā iepriekšējā

2020. un 2021. gadā. Uguns ir laimes un pozitīvas enerģijas elements, tas ir nepieciešams ekonomikas attīstībai un stimulēšanai. Kad nav Ugunsgrēka, ekonomikā nav investīciju aktivitātes un optimisma. Ekonomikas atveseļošanās, kas 2022. gadā bija tik tikko pamanāma, palēnināsies, un nozīmīgākais kritums būs

2023. gada rudens-ziemas sezonā. Ugunsgrēka nebūs arī 2024. gadā. Tas pa īstam parādīsies tikai 2025. gadā no Čūskas, tad būs iespējama reāla ekonomikas atveseļošanās.

Trusis ir persiku zieds vai romantikas zieds, kas dos priekšroku izklaidei, mākslai, skaistumam, romantikai. Iņ ūdens, kas sēž uz Truša, ir arī Akadēmiķa un Dižciltīgā zvaigzne. Tas nozīmē, ka visi bērni, kas dzimuši 2023. gadā, saņems Cēlā atbalstu gada pīlārā, kā arī intelektuālās un neparastās spējas. Šāda kombinācija stabā ir diezgan reta, tā ir tikai divos gados no 60 - Uguns Gaiļa un Ūdens Zaķa gados. 

Piemēram, Jet Li dzimis 1963. gadā. Kopš bērnības viņš intensīvi trenējās un kļuva par valsts čempionu cīņas mākslā, vēlāk par starptautisku Kung Fu zvaigzni. Princis Čārlzs dzimis Ūdens truša dienā, kas liecina par viņa muižniecību un augsto intelekta līmeni. 

Tādējādi Trusis ir romantikas zieds, kas runā par seksualitāti un romantisku saikni un stimulēs tādas iespaidīgas aktivitātes kā kino, dziedāšana, māksla, skaistums, izklaide kopumā. 

Īpaši tas skars tos, kuri dzimuši Tīģera, Zirga vai Suņa gados vai dienās, jo. Trusis ir viņu romantikas zieds. Turklāt Trusis ir akadēmiķa zvaigzne, un tas var nozīmēt kultūras un izglītības attīstības uzplaukumu. 

 Tajā pašā laikā persiku ziedēšanas gads nes daudz dažādu seksuālu skandālu, īpaši tiem, kas dzimuši Žurkas gadā. Trusis un Žurka ir persiku ziedi, abi nonāk soda stāvoklī, un tas runā par spriedzi, nepatikšanām un skandāliem seksuālu iemeslu dēļ. Gaisa sakari, gaisa satiksme pieder pie Uguns elementa, un, tā kā 2023. gadā Uguns nav, tas var būt faktors, kas veicina gaisa avārijas.

1963. gadā notika vairākas nopietnas lidmašīnas avārijas. 12.02. — Northwest Airlines reisa 705 avārija Floridā, 43 bojāgājušie. 11. 8. — Finnair, nolaižas avārija. Trans Canada Air Lines reiss 831 avarēja netālu no Monreālas, 118 gāja bojā. 12. augustā Pan Am reisā 214 Amerikas Savienotajās Valstīs iespēra zibens, gāja bojā 81 cilvēks.

Ūdens un koka gadā Zemes stihija kļūst diezgan vāja, tāpēc gaidāmas vēl ar Zemi saistītas katastrofas. Šeit ir piemēri no iepriekšējā 1963. gada Rabbit. 21/2 Lībijas ziemeļos notika 5,6 magnitūdu zemestrīce, kurā gāja bojā vairāk nekā 300 cilvēku. Martā Bali - vulkāna izvirdums, 1500 miruši. jūlijs - zemestrīce Dienvidslāvijā, 1800 bojāgājušie. Zemes nogruvums Itālijā 9/10, vairāk nekā 2000 bojāgājušo. 11. septembris, Japāna, mīnas sprādziens, 458 bojāgājušie.

Četru Likteņa Pīlāru sistēmā Trusis saduras ar Gaili un veido sodu ar Žurku. Sadursme notiek starp Yin Metal un Yin Wood, piemēram, duncis, kas ieduras kaulā. 

Tas nozīmē, ka cilvēki var ciest no ekstremitāšu traumām. Arī Trusis nozīmē kaklu un muguru, un sadursme ar Gaili var sabojāt mugurkaulu. Tam ir daudz piemēru. Slavenais Honkongas dziedātājs Vongs Ka Kuis nomira 1993. gadā mugurkaula savainojuma rezultātā, gadā, kad notika Truša un Gaiļa sadursme.

Tajā pašā gadā mugurkaula traumas rezultātā mira arī Brūsa Lī dēls Brendons Lī, kur filmēšanas laikā nejauši trāpīja lode.

Kad Trusis satiekas ar Žurku, tas rada dubultu sodu, kas runā par seksuāliem skandāliem, kā arī par tādām slimībām kā reimatisms un seksuālie traucējumi.

Iņ Ūdens ir pretrunā ar Iņ Ugunsgrēku, kuras šogad nav, mums vajadzētu būt uzmanīgiem arī pret sirds, smadzeņu, nervu sistēmas un acu slimībām. Ja Yin Fire jums ir svarīgs elements, tad sadursme ar Yin Water var izraisīt sirdslēkmi, insultu vai acu slimību. Bijušais Krievijas prezidents Boriss Jeļcins bija vājš iņ uguns cilvēks, tāpēc cieta un nomira no sirds problēmām.

Hilarija Klintone dzimusi 1947. gadā Yin Fire, un 2013. gadā Iņ uguns, Iņūdens un Iņ Uguns sadursme izraisīja asinsreces problēmas, un viņa atkāpās no valsts sekretāres amata. Brūss Lī nomira 1973. gadā no ūdens vērša. Autopsija atklāja ūdens klātbūtni viņa smadzenēs. Iņ ugunij viņa dzimšanas mēneša stabā uzbruka Vērša gada iņ ūdens. 

Tradicionālajā ķīniešu medicīnā koks simbolizē aknas. Koks nozīmē arī izaugsmi, aktivitāti, ekstremitāšu, mugurkaula kustību. 

Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk kustēsies, sportos un būs fiziski aktīvi. 

Ūdens elements ir saistīts ar nierēm un uroģenitālo sistēmu. Ūdens, kas iet uz Koku, vājinās, tāpēc, lai atjaunotu ūdens līdzsvaru, ieteicams uzņemt Omega-3 eļļu. 

Ūdens un koks vājina Zemi, kas ir saistīta ar kuņģi, gremošanas sistēmu, liesu un aizkuņģa dziedzeri, un Ūdens sadursme ar Iņ Uguni var izraisīt nervu sistēmas slimības, sirdslēkmes un insultu. 

Lai saglabātu Zemes un Uguns līdzsvaru, ieteicams lietot Koenzīmu Q10 un antioksidantus. Uguns trūkums var veicināt svara zudumu, un veselīgs uzturs kļūs vēl populārāks.

Trusis - Akadēmiskā zvaigzne, intelektuālo spēju simbols. Cilvēki ar šādu zvaigzni diagrammā var nebūt izcili skolēni skolā, bet var censties apgūt viņu interesējošās zināšanas un gūt panākumus šajās jomās. Šeit ir šādu cilvēku vārdi: Alberts Einšteins, Marks Cukerbergs, Ludvigs van Bēthovens, Vincents van Gogs, Stīvens Kings. Bērni, kas dzimuši 2023. gadā, automātiski kļūs par Akadēmiskās zvaigznes īpašniekiem, kas ir īpaši noderīgi mūsdienu augsto tehnoloģiju straujās attīstības pasaulē.

Kopumā Ūdens Zaķa gads ir izaugsmes un radošuma simbols, no otras puses, mūs gaida klusums, vēsa piesardzības atmosfēra, ilga atveseļošanās pēc pandēmijas, bet pasaule gaida atgriešanos. Normālai dzīvei būs jautrākas noskaņas, izklaides, ceļojumi, koncerti, kultūras pasākumi, izstādes, kāzu svinības.

2023. gads ir Dižciltīgā gads cilvēkiem, kas dzimuši Ūdens gadā vai dienā. Tie ir gadi, kas beidzas ar 2 vai 3: 1952, 1953, 1962, 1963, ... 2002, 2003, 2012, 2013, ... Cēlais ir kā eņģelis, kas nokāpj no Debesīm, lai sniegtu pestīšanu un atbalstu, palīdzību. atrisināt problēmas un padarīt gadu ērtāku un maigāku. Ikviens, kuram 2023. gadā ir tāds Noble, var gūt panākumus jaunos projektos, atrast labus draugus un sadarbības partnerus.

 Vairāk ietekmi var izjust tie cilvēki, kuriem ir saskarsme ar Zurkas gadā dzimušajiem.  Kontaktēšanās parasti atdzīvina kairinājumu, trauksmi, vilšanos, kā arī slimības, kas saistītas ar ūdens un koka orgāniem, tas ir, nieru, uroģenitālās sistēmas, ekstremitāšu slimības. 

Aizsardzībai varat valkāt kulonu ar suni.

Dzīvnieki, kas draudzējas ar Trusi, ir suns, cūka un kaza. Viņus gaida harmoniskāks gads.  Truša gadā dzimuši Taigers Vudss, Džeimijs Olivers, Džefs Bezoss, Andželīna Džolija, Deivids Bekhems, Kens To, Džets Li, Sāra Lī. Viņi aizskar Gada princi.

Zvaigzne Five dzeltenā krāsa, kas simbolizē šķēršļus un problēmas, parādīsies ziemeļrietumos 2023. gadā. Lai to izkliedētu, savas mājas ziemeļrietumos ieteicams pakārt metāla vēja zvanu. Sliktākie mēneši ir 2023. gada jūnijs, augusts un septembris.

Star Two - slimības simbols, parādīsies austrumos. Tur var pakārt 6 monētu kaudzi.

Trīs zvaigzne - simbolizē konfliktu, ieradīsies dienvidaustrumos. Tur jūs varat ievietot sarkanā papīra lapu.

Zvaigzne Seven - skandaloza enerģija, ieradīsies ziemeļaustrumos, kur caurspīdīgā stikla traukā ar ūdeni varēs ievietot trīs dzinumus.

Gada lielkņazs būs austrumos. Neveiciet būvdarbus šajā virzienā un netraucējiet zemi.

 Baltais mēness( Selēna) Zivs zīmē un tā ietekme, no 12.10.20229bf1aa.jpg

Zivis ir garīgākā Zodiaka zīme, kas pieder pie Ūdens stihijas, kas astroloģijā simbolizē sievišķību un pasivitāti. Baltais mēness Zivīs ārēji izpaužas mazāk aktīvi, bet vairāk akcentē iekšējās dzīves notikumus. Neviens zināms metāls neatbilst Zivīm, to ziedi ir lotoss un ūdensroze, un divi akmeņi ir purpursarkans ametists un caurspīdīgs zaļš smaragds. To var izmantot, lai uzlabotu Zivju Baltā Mēness tranzīta pozitīvo ietekmi uz jūsu dzīvi.

Simboliski Baltais Mēness personificē cilvēkā gaismas sākumu, šī sākuma pirmsākumus, norāda, caur kuru cilvēks saņem Gaismas Pasaules atbalstu savā dzīvē. Baltais Mēness ir viens no horoskopa karmiskajiem rādītājiem, kas liecina, ka gaisma ir uzkrāta iepriekšējos iemiesojumos. Zivju zīme viņai ir ļoti harmoniska, ļaujot maksimāli izmantot savas īpašības.

Zivis ir zīme, kas papildina zodiaku, viena no miermīlīgākajām, laipnākajām un gudrākajām. Pārvietojoties pa šo zīmi, Baltais Mēness vairo cilvēkos labākās īpašības, veicina radošo spēju, gaišu jūtu un emociju pamošanos, līdzjūtību pret cilvēkiem un dzīvniekiem.

Baltā Mēness kustībai cauri Zivīm ir arī negatīvs aspekts - cilvēki mazāk vēlas cīnīties par savām tiesībām un brīvību, dodot priekšroku "peldēt pa straumi". Bet tieši tas, kurš pārvar straumes pretestību, nākamajos 7 mēnešos iegūs iespēju, sasniegt laimi un iekšējo harmoniju.

Zivju zīmes simbols ir divas zivis, kas peld dažādos virzienos. Šis simbols nav nejaušs, tas norāda divus ceļus: augšup pret straumi, lai sasniegtu mērķi, un lejup pa straumi - uz nekurieni. Baltais mēness Zivīs sniedz smalku un neticami jūtīgu pasaules skatījumu, veicina intuitīvas atziņas un palīdz atšķirt patiesību no meliem.  Tieši šo īpašību dēļ mūsu Sargeņģelis, visa tranzīta laikā cauri Zivīm spēs palīdzēt, neapmaldīties un saglabāt ticību sev un gaišākai nākotnei. Atcerieties, ka tas būs samērā liels laika periods. Varēs atrast atbildes uz saviem jautājumiem un saprast notiekošo.

Baltais mēness 12. zodiaka zīmē (pēdējais, kurš pabeidz noteiktu ciklu), balvas par padarīto un labajiem darbiem. Atmaksa izpaužas kā negaidītas dāvanas no citiem cilvēkiem, dziedināšana, naudas plūsma, harmonija personīgajā dzīvē un ģimenē. 

Vislabvēlīgākais Baltā Mēness tranzīts ir no 2022. gada 12. septembra līdz 2023. gada 13. aprīlim cilvēkiem, kuriem arī Baltais Mēness atrodas Zivju zīmē (sākuma un beigu diena ir atkarīga no laika joslas un garā gada tuvuma, tāpēc tas var mainīties plus/mīnus robežās līdz vienai dienai):2e9ad5.jpg

 • no 1931. gada 17. septembra līdz 1932. gada 17. aprīlim,
 • no 1938. gada 17. septembra līdz 1939. gada 18. aprīlim,
 • no 1945. gada 17. septembra līdz 1946. gada 17. aprīlim,
 • no 1952. gada 16. septembra līdz 1953. gada 16. aprīlim,
 • no 1959. gada 16. septembra līdz 1960. gada 16. aprīlim,
 • no 1966. gada 16. septembra līdz 1967. gada 16. aprīlim,
 • no 1973. gada 15. septembra līdz 1974. gada 15. aprīlim,
 • no 1980. gada 14. septembra līdz 1981. gada 14. aprīlim,
 • no 1987. gada 15. septembra līdz 1988. gada 14. aprīlim,
 • no 1994. gada 14. septembra līdz 1995. gada 14. aprīlim,
 • no 2001. gada 13. septembra līdz 2002. gada 14. aprīlim,
 • no 2008. gada 12. septembra līdz 2009. gada 13. aprīlim,
 • no 2015. gada 13. septembra līdz 2016. gada 12. aprīlim.

Visi šajā laikā dzimušie ir karmiski saistīti ar Visuma harmoniju un Kosmosa visdziļākajiem noslēpumiem. Nākamajos 7 mēnešos šajos periodos dzimušie piedzīvos liktenīgus pozitīvus notikumus. Šis ir iekšējā potenciāla atklāšanas, savu superspēju apzināšanās, garīgā līdzsvara iegūšanas laiks. Šādu cilvēku radošums rada dziedinošu efektu, neizskaidrojami atgriežot ticību labajam.  . Meditācijas palīdz koncentrēties un iegūt nepieciešamo informāciju no Kosmosa, kā arī atbrīvoties no atkarībām un drūmām domām.

Baltā Mēness tranzīts Zivīs ir labvēlīgs medicīnas jomai un farmakoloģijai.Vieglāk un ātrāk būs risināt jautājumus, kas skar ārstniecības iestādes, palīdzība cilvēkiem un dzīvniekiem. 

Interesanti, ka Baltais Mēness Zivīs nekad neskar Vērsi, Dvīņus, Vēzi, Lauvas, kā arī Jaunavas zīmes pirmās un otrās dekādes un gandrīz visas Auna zīmes trešās dekādes pārstāvjus. Tāpēc šim tranzītam būs mazāka pozitīva ietekme uz šīm zodiaka zīmēm.

No 2022. gada 12. septembra līdz 2023. gada 13. aprīlim noslēpumi un noslēpumi, par kuriem iepriekš pat nebija aizdomas, kļūst pieejami visos līmeņos. Caur garīguma un ticības sfēru jūs varat atrast atbildes uz daudziem jautājumiem un paskatīties uz visnepatīkamākajām un sarežģītākajām situācijām no cita skata punkta.

 

2022. gada oktobris ir ļoti pretrunīgs mēnesis. No vienas puses, pateicoties izteiktai Svaru zīmes ietekmei, ir iespējams līdzsvarot, "saglabāt status quo", bet no otras puses, apkārtējā telpā valda spēcīga spriedze visos līmeņos, un tas arī notiek. nepazust. Turklāt no 25. oktobra līdz 8. novembrim pa Vērša-Skorpiona asi mums būs aptumsumu koridors, kas veicinās notikumu kulmināciju gan personīgajā dzīvē, gan globālā mērogā.

Oktobrī vislabvēlīgākā ir nedēļa no 3. līdz 9. oktobrim, tāpēc izmanto šī perioda iespējas. Ar nelielu piepūli var izkļūt no strupceļa, pareizi sakārtot savu dzīvi, uzsākt uzņēmējdarbību, īpaši radošuma, skaistumkopšanas industrijas, informācijas tehnoloģiju jomā.

Gandrīz visu mēnesi tiek turēts saspringts aspekts starp Saturnu un Urānu, kas rada grūtības finanšu sektorā un starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās, kā arī digitālajās tehnoloģijās. Taču precīzs aspekts starp planētām nenotiks, tāpēc varam cerēt, ka nenotiks sliktākais (minimālā pusminūtes lode būs oktobra otrajā dekādē).

Savukārt planētas maina kustības fāzi – no retrogrāda iznāk Merkurs, Plutons un Saturns, savukārt Marss, gluži pretēji, oktobra beigās pārvēršas par retrogrādu. Sarežģītas, spiedošas enerģijas dod ķermeņa vitalitātes samazināšanos, drūmas domas un sliktu garastāvokli.

404df4.jpg80c978.jpg8b87c4.jpg
 
Kas sagaida visas 12 zodiaka zīmes vasaras beigās.

Par to, kam šī gada augustā jāpievērš īpaša uzmanība visām Zodiaka zīmēm.

Auns (21.03.–20.04.)

Augusts ir lielu iespēju mēnesis, un īpaši tas skars tos, kuri dzimuši marta beigās – tomēr ne tikai viņi, bet arī visi pārējie var paļauties uz romantiskām attiecībām, bērnu prieku un neskaitāmām baudām. Svarīgi pievērst uzmanību informācijai, kas tiks saņemta šajā laikā – tuvākajā laikā tā noderēs gan darbā, gan personīgajā dzīvē. 

Vērsis (no 21. aprīļa līdz 21. maijam)

Pārsteigumi, kas saistīti ar jūsu pašu māju, iedvesmos izlēmīgai rīcībai remontdarbu vai jaunu mēbeļu iegādes veidā – rezultāts pārsniegs visas cerības. Radošās aktivitātes uzplaukums nodrošinās komunikāciju ar bērniem un mīļajiem – visticamāk, hobijs beidzot pārvērtīsies par galveno – un ienesīgo – nodarbošanos. Pēc 21. augusta dzīve atgriezīsies ierastajās sliedēs. 

Dvīņi (22.05.–21.06.)

Priekšplānā izvirzīsies personīgā dzīve – pēkšņu un galvu reibinošu romantiku ar cilvēku no citas pilsētas vai citas valsts pavadīs neaizmirstamas tikšanās un romantiska sarakste. Taču arī tie, kuri vēl nav satikuši savas dzīves mīlestību, var rēķināties ar patīkamu komunikāciju dažādos līmeņos un lielu komplimentu skaitu, kas būtiski paaugstinās pašcieņu. 

Vēzis (22.06.–22.07.)

Profesionāli veiksme gaida tos, kuri nepaļausies tikai uz saviem spēkiem – tikai sadarbība var dot augstus rezultātus gan karjerā, gan materiālā. Mēnesis labvēlīgs arī mājas darbiem, rūpēm par ģimeni – īpaši bērniem – un pašaprūpei – aktivitātēm, kas ir gan patīkamas, gan noderīgas. Tam nepieciešamo finanšu, kā arī enerģijas pietiks. 

Lauva (23.07.–21.08.)

Mīlestību nevajag saudzēt pret tiem, kam tā būs nepieciešama, jo īpaši tāpēc, ka viņu vidū būs radi un draugi - zīmes pārstāvji, tāpat kā viņus sargājoša Saule, varēs apburt un sasildīt visus. Mēneša otrā puse ir ideāla jebkura virziena un ilguma braucieniem – vari doties gan komandējumā, gan atvaļinājumā, kas nebūs lieki arī pašreizējā situācijā. 

Jaunava (22.08.–23.09.)

Augusta pirmajā pusē jādomā par atpūtu - dzīvei un darbam nepieciešamā enerģija būs tendence uz nulli, tāpēc vēlams atrast laiku un iespējas - arī finansiālās -, lai atvilktu elpu un smeltos spēkus. Mēneša otrā puse jāvelta karjerai: zīmes pārstāvju analītiskās spējas būs īpaši pieprasītas - viņus novērtēs varas iestādes. 

Svari (24.09–23.10)

Tavā draugu lokā būs daudz jaunu cilvēku, kuriem tev jāpievērš liela uzmanība – kāds no viņiem ar laiku iegūs svarīgu lomu tavā dzīvē. Tāpat, visticamāk, ilgstoša draudzība ar kādu no apkārtējiem pēkšņi pārtaps vētrainā un spilgtā romānā, kam var būt ilgstošas ​​un nopietnas sekas – vientuļie zīmes pārstāvji varēs sakārtot savu personīgo dzīvi. 

Skorpions (24.10.–22.11.)

Risinot profesionālus un saimnieciskus jautājumus, zīmes pārstāvji izjutīs nevis aizkaitinājumu un spēka zudumu, bet gan dziņu un sajūsmu: uzvara pār apstākļiem uzlabos garastāvokli un paaugstinās pašcieņu. Attiecībās ar citiem ir jāvadās pēc intuīcijas pamudinājumiem: tā var attaisnot mīļoto, pat ja fakti liecina pret viņu. 

Strēlnieks (23.11.–21.12.)

Vēlme doties tālu prom uz silto jūru negaidīti sakritīs ar labvēlīgām iespējām, kuras jums ir jāizmanto bez vilcināšanās - lai atjaunotu pēdējā laikā iztērētos spēkus, gan fiziskos, gan morālos, tas ir nepieciešams. Laulības priekšlikums – lai arī gaidīts, taču ne mazāk aizraujošs šim nolūkam – var pienākt mēneša otrajā pusē. 

Mežāzis (no 22. decembra līdz 20. janvārim)

Nemierīgu notikumu mēnesis, kura virpulī zīmes pārstāvji kā galvenie Zodiaka darbaholiķi pat aizmirsīs par savu darbu - viņus virinās daudzsološas iepazīšanās, interesantas tikšanās un aizraujošas atzīšanās. Pastāv arī liela varbūtība saņemt negaidītu peļņu, kas piepildīs senus sapņus – piemēram, tas varētu būt mantojums no nepazīstama amerikāņu onkuļa. 

Ūdensvīrs (21.01.–18.02.)

Iepriekšējo mēnešu profesionālie centieni vainagosies panākumiem – gan morāliem, gan materiāliem: varas iestādes centienus novērtēs un – ar lielu varbūtības pakāpi – tiks ne tikai paaugstinātas amatā, bet arī apbalvotas ar prēmiju. Attiecības ar mīļoto sasniegs jaunu līmeni: visticamāk, viņš, būdams neaizstājams personīgajā dzīvē, noderēs darbā. 

Zivis (19.02.–20.03.)

Profesionāli būs jākoncentrējas uz rutīnas un vienmuļu darbu, kas tomēr būs jāpaveic, lai atbrīvotu vietu nākotnes - rudens - sasniegumiem. Ir jāpievērš uzmanība informācijai, kas tiks saņemta šajā laikā, un jābūt uzmanīgiem ar visa veida dokumentiem. Esiet piesardzīgs, vadot automašīnu - ātruma pārsniegšana ir saistīta ar nepatikšanām.

 2022. gada 17. jūlijs:

18. Mēness diena līdz 23:28, Mēness Zivīs.

Labvēlīga diena, planētu ietekme palīdz pārveidot jūsu dzīvi un kļūt par laimīgu cilvēku. Esi uzmanīgs pret notiekošo un ieklausies cilvēku teiktajā, pievērs uzmanību niansēm un detaļām attiecībās ar apkārtējiem. Sabiedriskā aktivitāte un sabiedriskās lietas veicina noderīgus kontaktus un laimīgas izredzes.

2022. gada 18. jūlijs:

19. Mēness diena līdz 23:43, Mēness Zivīs līdz 14:17, pēc tam pāriet Auna zīmē.

Mēness periods bez kursa no 09:42 līdz 14:17 ir neefektīvs laiks svarīgu lietu kārtošanai.

Tā kā lielākā daļa dienas ir neefektīva, varat veikt iepriekš iesāktus uzdevumus vai izpildīt vienkāršus uzdevumus. Esiet piesardzīgs ar jaunām idejām, izmantojiet pārbaudītas metodes, meklējiet padomu pie gudra cilvēka. Pateicoties pacietībai un centībai, jūs varat sasniegt savu priekšnieku aizbildniecību vai saņemt sponsora atbalstu.

2022. gada 19. jūlijs:

20. Mēness diena līdz 23:57 un no šī brīža sākas 21. Mēness diena - Mēness fāžu IV ceturkšņa sākums. Mēness Aunā.

Atbrīvošanās no grūtiem apstākļiem, atklāsmēm, atklājumiem, garīgās pārvērtības, šaubu pārvarēšanas diena. Vēlams komunicēt ar domubiedriem, viņu viedoklis palīdzēs atvērt acis uz daudz ko. Ar nelielu piepūli jūs varat atrisināt daudzus jautājumus, kas saistīti ar ārvalstu sfēru, karjeras izaugsmi un finansēm.

2022. gada 20. jūlijs:

21. Mēness diena turpinās no rīta un beidzas 21. jūlijā pulksten 00:12. Mēness Auna zīmē līdz 21:23, pēc tam ieiet Vērša zīmē.

Mēness periods bez kursa no 17:18 līdz 21:23 ir neefektīvs laiks svarīgām lietām.

Taisnīguma diena, kas pulcē cilvēkus un virzās uz priekšu. Šodien vari paveikt daudz uzreiz, saņemt interesantus piedāvājumus, risināt naudas jautājumus. Laba diena tiem, kas nodarbojas ar automobiļu biznesu un jebkādu transportlīdzekļu tirdzniecību. Labvēlīgi ir komandējumi, komandējumi līgumu un līgumu slēgšanai.

2022. gada 21. jūlijs:

22. Mēness diena sākas pulksten 00:12. Mēness Vērsī.

Gudrības un zināšanu, garīgās un radošās atjaunotnes diena. Labvēlīgas apmācības, sarunas, kā arī jebkurš darbs ar informāciju un svarīgiem dokumentiem. Labs laiks naudas un materiālo jautājumu risināšanai, priekšlikumu sniegšanai darba ražīguma celšanai.

2022. gada 22. jūlijs:

23. Mēness diena sākas 00:28. Mēness Vērsī.

Dienas enerģija ir ļoti grūta – šis ir provokāciju un kārdinājumu laiks. Sarežģītas pārstrukturēšanas, atjaunošanas, negaidītu pārmaiņu diena. Planētu enerģijas ļauj identificēt kļūdas un tās novērst. Iekšējais miers un mērķtiecīga rīcība nodrošinās vērienīgāko plānu un vērienīgu projektu īstenošanu.

2022. gada 23. jūlijs:

24. Mēness diena sākas 00:48. Mēness Vērsī atrodas līdz 08:11, pēc tam ieiet Dvīņu zīmē.

Mēness periods bez kursa no 02:44 līdz 08:11 ir neefektīvs laiks svarīgām lietām.

Vīrišķās enerģijas, aktivitātes pamošanās diena ir labvēlīga saziņai ar pretējo dzimumu. Ir īstais laiks likt pamatus turpmākajiem panākumiem, veikt slēptos darbus, gatavoties jaunajam Mēness mēnesim, kas sākas 28. jūlijā.

2022. gada 24. jūlijs:

25. Mēness diena sākas 01:13. Mēness Dvīņu zīmē.

Planētu enerģijas veicina daudzu jautājumu risināšanu. Labvēlīgs laiks tirdzniecības operācijām, pirkšanas un pārdošanas darījumiem, līgumu slēgšanai. Lieliska diena ceļojumiem un ceļojumiem, dažāda veida braucieniem, komandējumiem. Tomēr satraukums un steiga var sabojāt šīs dienas labvēlīgās tendences.

2022. gada 25. jūlijs:

26. Mēness diena sākas 01:44. Mēness atrodas Dvīņos līdz 20:54, pēc tam ieiet Vēža zīmē.

Mēness periods bez kursa no 11:14 līdz 20:54 ir neefektīvs laiks svarīgām lietām.

Gandrīz visu dienu mēness ir tukšs, t.i. laiks, kad var notikt jebkas, un to nevar loģiski izskaidrot. Šis ir provokāciju un kārdinājumu laiks. Vislabāk šajā dienā neveikt krasas darbības un nepieņemt nopietnus lēmumus, bet pievērsties ikdienas lietām, sadzīves lietām, parastajiem darbiem.

2022. gada 26. jūlijs:

27. Mēness diena sākas pulksten 02:25. Mēness vēzī.

Šajā dienā pieaugs vissarežģītākie karmiskie mezgli, vispārīgas tēmas, problemātiski ģimenes jautājumi, kas tiek nodoti no paaudzes paaudzē. Paaugstināta jutība, neaizsargātība, sentimentalitāte, emocionāla nestabilitāte. Attiecības ar pretējo dzimumu kļūst sirsnīgākas un emocionāli piepildītākas.

2022. gada 27. jūlijs:

28. Mēness diena sākas 03:18. Mēness vēzī.

Mierīga un labvēlīga diena, taču svarīgi savu progresu paturēt noslēpumā. Pievērs uzmanību savai garīgajai izaugsmei, domā par aktualitātēm. Šajā dienā saasinās romantiskas noskaņas. Labs laiks īpašuma lietām, ģimenes lietām, tikšanās reizēm un sarunām ar tuviniekiem.

2022. gada 28. jūlijs:

29. Mēness diena sākas pulksten 04:19. Mēness atrodas Vēzī līdz 09:35, pēc tam ieiet Lauvas zīmē. 20:54 Lauvā ir jauns mēness.

Šajā dienā jums vajadzētu apkopot Mēness mēneša rezultātus un sagatavoties jaunajam Mēness ciklam. Nepakļaujieties trauksmainiem un depresīviem noskaņojumiem, neiesaistieties konfliktos, strīdos. Ja iespējams, atpūtieties vai paņemiet brīvu dienu, lai atgūtu spēkus.

be5870.jpg
No 2022. gada 7. jūlija līdz 7. augustam ir Uguns kazas mēnesis.

Gada karstākais mēnesis tuvojas beigām.

Jūnija Uguns zirgs ir uzkrājis pieredzi, un 2026. gadā viņaš jau ieradīsies atjaunot savu kārtību kā gada virspavēlnieks. Tāpēc rezumējot izdarām secinājumus: šis mēnesis zināmā mērā brīdināja katru no mums personīgi, kas gaidāms 2026. gadā.

Un gaidāmais jūlijā ir 2027. gada miniversija.

Un 2027. gada februārī daudzi no mums piedzīvos dežavu sajūtu(tas,kas piedzīvots agrāk). Atšķirība ir tāda, ka Tīģeris un Kaza mainīsies vietām, un Uguns kaza būs pie stūres ar visām pilnvarām, un Ūdens tīģeris parādīsies kā viņas palīgs un padomdevējs.  

Tāpēc mēs uzmanīgi vērojam notikumu attīstību. Nākotnē visu var atkārtot vai atspoguļot.

 Gribētos ticēt, ka jūlijs mums dos kādu atelpu un mums būs iespēja atvilkt elpu pirms augusta notikumiem. Tāpēc mēs izmantojam mirkli – maksimāli atpūšamies, priecājamies par katru sīkumu, paldies par visu, kas mums ir. 

Augustā, iespējams, daudzi no mums netiks galā. Būs daudz ko darīt!

 Kāda tad ir Ugunīgā kaza? Ko no viņas sagaidīt?

No vienas puses, kaza ir ģimenes, laulības un mātes simbols. Šī ir viena no pakļāvīgākajām un gādīgākajām austrumu horoskopa zīmēm, kas novērtē mājas komfortu un sirdsmieru.

Bet Ugunīgā kaza  nedaudz atšķiras no tās kolēģēm.

Uguns piešķir kazai vardarbīgu temperamentu, un dažreiz šī persona kļūst ļoti izteiksmīga un kaprīza.

Viņa vēlas dzīvot klusu dzīvi un izklaidēties. Viņam patīk brīvdienas un izklaide, bezrūpīga dzīve. Viegli tērē naudu pa labi un pa kreisi, pat ja tie viņai nepieder.

Un šeit viņiem ir pilnīga neatbilstība Tiger-2022.

Tīģerim ir liela mēroga plāni un projekti, ambiciozi mērķi un uzdevumi, savukārt jūnija kazai ir pavisam citas vērtības un rūpes, ikdienišķākas, pasaulīgākas.

 Tiek radīts cienījama onkuļa tēls, kurš globālā mērogā risina nopietnas lietas un apgroza miljonus, un tad parādās bezrūpīga blondīne ar krāšņām krūtīm un mākslīgajām skropstām, kas prasa uzmanību un aizbildnību ...

Un ko ar to darīt??? Tīģeris nedaudz "uzkaras", domājot par šo jautājumu ...

Vai ir iespējams iemīlēties un nedaudz atpūsties? Paņemt pārtraukumu no biznesa, no pa minūtēm ieplānotā laika, no nebeidzamām tikšanām ar biznesa partneriem?

 Un jā! Tīģeris noteikti iemīlēsies! Solīdiem vīriešiem jakās un kaklasaitēs arī reizēm vajag atpūsties un relaksēties, pāriet uz vienkāršiem pasaulīgiem priekiem.

Un te ir tāds cilvēks, kurš izraisa vēlmi par viņu rūpēties, iepriecināt, lutināt.

 Bet kazai ir ļoti svarīgi noturēties noteiktās robežās, izmantojot cienījamā onkuļa labvēlību.

Neesiet kaprīzs, nečīkstiet, nepārdomāti netērējiet naudu visādiem nieciņiem, nemēģiniet noteikt savus noteikumus.

Jo Tīģeris var “apēst”, ja ir dusmīgs. Viņam bizness ir svarīgāks par personīgo. Un, ja viņš jūt, ka kāds vai kaut kas viņam traucē, no tā var viegli un ātri atbrīvoties bez nožēlas un kavēšanās.

 Bet Tīģerim ir jābūt arī smalkākam. Jo Kazas Uguns nav redzama dienas gaismā. Bet tas nenozīmē, ka tā neeksistē. Arī kaza var apdedzināt, ja tiek ievainots viņas lepnums. Viņa var būt omulīgs ugunskurs, lai sasildītos, vai arī viņa var visu nodedzināt līdz zemei, ja ir dusmīga.

 Ja mēs visas šīs analoģijas pārvēršam mūsu realitātē, tad, pirmkārt, jūlijā ir jāatrod saprātīgs līdzsvars starp uzņēmējdarbību un atpūtu.

Neatstājiet lietas nejaušības ziņā, cerot, ka cienījamais onkulis jakā un kaklasaitē atrisinās visas mūsu problēmas. Bet tajā pašā laikā neaizmirstiet par labu atpūtu, par rūpēm par mīļajiem un mīļajiem.

Gūstiet pietiekami daudz miega, izklaidējieties, izbaudiet vienkāršos dzīves priekus.

Ir ļoti svarīgi būt pozitīvam!

Ir ļoti svarīgi pēc iespējas biežāk darīt to, kas sagādā prieku, no kā mēs piedzīvojam pozitīvas emocijas.

Un, ja tev patīk rūpēties par kādu, kad tu kādu iepriecini - tas ir labākais, ko vari darīt ne tikai citu, bet arī sev!

 Otrkārt, par spīti visam - nečīksti, nesūdzies par likteni, nemeklē vainīgos, neapvainojies, nedusmojies. Neatriebies!

Viss, kas notiek, ir mūsu izvēle, šī ir mūsu mācība, lai arī cik negodīgi tas mums šķistu. Mēs vienmēr esam īstajā vietā un īstajā laikā, lai kas arī notiktu – Visuma likumi ir ļoti godīgi.  

 Treškārt, iemācieties risināt sarunas. Jūlijā to izdarīt ir vieglāk nekā citos gada mēnešos. Taču svarīgi ir meklēt kompromisus ar pretiniekiem Kazas, nevis Tīģera garā. Neizvirziet ultimātus, bet pieklājīgi un laipni apsēdieties un runājiet no sirds. Maigi, smalki, ar mīlestību, ņemot vērā abu pušu intereses.

 Kopumā pēc aktīvā jūnija šis mēnesis ir laiks piebremzēt un nemēģināt aptvert bezgalību.

No smaga darba būs maz jēgas, bet kārtīga atpūta uzlādēs veiksmes baterijas un dos enerģiju. Līdz augustam mums vajadzētu "uzlādēties" līdz galam.

Tāpēc atradīsim līdzsvaru!

Tikmēr pievērsīsimies tikai tam, ka kādam šis JAUNUMS būs ļoti noderīgs un vajadzīgs, un tas, kuram būs roka, būs ļoti lepns un gandarīts, ka viņam tas izdevās.

 Nu privāti vari aicināt tērzētavā,uzzināt ko jaunu šis mēnesis nesīs katram no mums.

Tātad, lai ko teiktu, prognoze joprojām ir pozitīva, neskatoties uz to, ka pasaulē šobrīd ir tik daudz šausmu, haosa un apjukuma.

Taču neviens nesolīja, ka tas būs viegli. Notiek globāla pasaules kārtības pārstrukturēšana, un tas vienmēr rada sarežģītus notikumus.

Kā gan citādi iztīrīt no mūsu kopējās mājas visus ļaunos garus, visus netīrumus, visus tarakānus? Tikai velkot to virspusē no dziļākajām bedrēm, no slēptākajiem stūriem.

Kas tagad notiek!

Urrā, ka mums ir tik daudz gādīgu cilvēku, kuri dienu no dienas, par spīti visam, paņem slotu un veic ģenerāltīrīšanu.

Mums ir jābūt pacietīgiem, jāsadodas rokās un jāpalīdz tiem, kas to visu uzsāka. Daudz vairs nav palicis. Neatgriešanās punkts ir garām, un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, cik ātri visi atkritumi tiks iztīrīti no mūsu kopējās mājas.

  Tāpēc mēs skatāmies uz visu notiekošo no šī optimistiskā skatu punkta un iedomājamies savu jauno dzīvi skaistā jaunā tīrā mājā, kur visi kaimiņi ir draugi un ciena viens otru, kur viņi neaizslēdz durvis un neapmeklē viens otru bez brīdinājuma. Šī pasaule nav tālu!

 Nu, pēc šī datuma mēs pārejam no auļiem uz mērenu soli. Ir jāpaspēj uzkrāt spēkus un enerģiju, lai sagatavotos augusta notikumiem, kas mums nemainīgi atnesīs kādus mega svarīgus notikumus.


 Par personīgajām tendencēm jūlijā - prognozē 12 austrumu horoskopa zīmes.

 Jūsu dzimšanas gada dzīvnieka prognoze liecina par sabiedrisko dzīvi, darbu, karjeru, attiecībām ar kolēģiem, jaunām paziņām, viss, kas notiek pret mūsu gribu, nāk no ārpuses.

Mēneša zīme simbolizē mūsu attiecības ar vecākiem, priekšniekiem.


 Tīģeris

 Vislabāk tīģeriem jūlijā paņemt atvaļinājumu vai vismaz izlādēties, ierobežot savu sociālo loku un neuzņemties jaunas saistības.

To izdarīt nebūs viegli, taču labāk atpūsties no cilvēkiem un no biznesa, lai nekaitinātu laika atzīmēšanu, no tā, ka viss ir apstājies un diez vai virzās uz priekšu.

Nākamais mēnesis var būt diezgan kritisks gada periods, un tam labāk sagatavoties, arī garīgi. Un šim nolūkam jums ir jāizmanto klusums un jāizstrādā plāni, jāpārdomā turpmākie soļi, lai virzītos uz priekšu.

Iespējams, papildus savām problēmām jums būs jārisina citu cilvēku problēmas, taču labāk neuzņemties pārāk daudz pienākumu un nemēģināt kļūt par labvēli visiem. Tev un tavām rūpēm pietiks.

 Trusis

 Lielākajai daļai Zaķu jūlijs solās būt mierīgs un diezgan produktīvs gada mēnesis.

Dzīves finansiālajai sfērai vajadzētu iepriecināt, darbā un biznesā visam jābūt kārtībā. 

Jā, un personīgās attiecībās jūs varat sagaidīt patīkamus notikumus. Ja domā par attiecību leģitimēšanu vai bildināšanu savai otrajai pusītei, tagad ir īstais laiks!

Ja šajā laikā plānojat atvaļinājumu, tad lai tas ir īss. Tagad jums ir labas izredzes darbā un biznesā — izmantojiet brīdi. Galvenais ir visu darīt kvalitatīvi, profesionāli, lai ne tikai iegūtu ātru un kvalitatīvu rezultātu, bet arī ieliktu labus pamatus turpmākai labklājībai.

Cūku zīmes pārstāvji var kļūt par katalizatoriem noteiktiem notikumiem jūsu dzīvē.

 Pūķis

 Ne visi pūķi būs apmierināti ar šī mēneša notikumiem. 

Var pārbaudīt gan personiskās, gan biznesa attiecības. Partneri var bezcerīgi izgāzties, nepildīt savus solījumus, slikti veikt savu darbu. Ideālistam Pūķim ar to ir grūti samierināties, un tas var radīt problēmas attiecībās, sastrēgumu biznesā.

Ja iespējams, samaziniet uzņēmējdarbības aktivitāti līdz minimumam. Centieties neko nemainīt ierastajā darba ritmā, neveikt nekādas globālas izmaiņas. Laiks vēl nav pienācis.

Veltiet laiku, lai analizētu visu, kas notiek. Nākamais mēnesis būs daudzsološāks, un labāk būt gatavam jauniem sasniegumiem, nevis iegrimt kāršu cīņās ar partneriem un tīrīt gruvešus.

 Čūska

 Čūskām nav nozīmīgākais gada periods.

Nevar cerēt uz īpašiem panākumiem, taču var nebaidīties no lielām vilšanās un problēmām, ja šajā periodā neuzsāksi neko svarīgu un paliksi ēnā.

Tagad jums ļoti ieteicams neiejaukties nekādās pilsoniskās nesaskaņās, nekonfliktēt, nemeklēt kādu vainīgo.

Analizējiet notiekošo, savas stiprās un vājās puses. Iesaistīties pašizglītībā. Tagad ir svarīgi sakārtot lietas savā dzīvē un savā galvā.

Esiet gatavi tam, ka arī nākamais mēnesis nebūs tas produktīvākais. Viss interesantākais sāksies rudenī.

Vienkārši ejiet līdzi straumei, izpildiet savus pienākumus un pievērsiet vairāk uzmanības mīļajiem.

 Zirgs  

Ja jūnijā Zirgiem izdevās radīt problēmas sev un citiem, tad laiks kļūdas labot. Apsveriet, ko varat darīt, lai atjaunotu to, kas vēl ir jāatjauno.

Tēma par attiecībām ar pretējo dzimumu tev var kļūt šobrīd aktuālākā. Liela uzmanība būs jāpievērš vai nu jaunām, vai vecām romantiskām attiecībām.

Taču jācenšas sakārtot dzīves ritmu tā, lai būtu laiks ne tikai personīgajai dzīvei, bet arī tuvāko pienākumu pildīšanai, saziņai ar ģimeni un draugiem. Nesteidzieties baseinā ar galvu.

Čūskas zīmes pārstāvjiem šajā laikā var būt liela nozīme šajā laikā. Apskatiet tos tuvāk.

 Kaza

 Viena no retajām horoskopa zīmēm, kurai jūlijs var būt ļoti nozīmīgs dzīves periods.

Dažiem Kaziem valdošie apstākļi nespiedīs izšķirošus soļus, liks kaut ko mainīt savā dzīvē. Bet nebaidieties no pārmaiņām. Tagad veiksme ir jūsu pusē, un neatkarīgi no tā, kas notiek, viss galu galā izdosies jūsu labā.

Ja viss ritēs kā ierasts, tad vari pats rosināt kādas pārmaiņas, uzsākt jaunus projektus, veidot jaunas attiecības, jo jūlijs ir labvēlīgs periods lielākajai daļai Kazu.

Neatliec svarīgas lietas uz vēlāku laiku. Nākamais, tikpat labvēlīgs periods jūs sagaida novembrī. Nepalaidiet garām labas iespējas.

 Pērtiķis

 Daudziem pērtiķiem jūlijs var būt ļoti interesants un notikumiem bagāts mēnesis.

Mēneša galvenā tēma ir attiecības. Kādas attiecības liks jums piedzīvot spēcīgas emocijas, un kādā virzienā notikumi attīstīsies – atkarīgs no jūsu personīgā horoskopa.

Daži pērtiķi ar galvu iegrims romantikā neatkarīgi no viņu ģimenes stāvokļa vai pastāvīgā partnera klātbūtnes.

Citi koncentrēsies uz attiecībām ar kolēģiem darbā, biznesā. Daži cilvēki var mainīt attiecības ar draugiem.

Bet galu galā viss nāks par labu, ja rīkosies saskaņā ar saviem plāniem un noteikumiem, nevis sekosi citu vadībai, rīkojoties pēc viņu pavēlēm.

 Gailis

 Kazas mēnesī Gaiļi ir gana veiksmīgi, un tā ir viena no horoskopa zīmēm, kas var atļauties pievērsties ne tikai sadzīves un ģimenes lietām, bet arī pilnībā nodoties darbam.

Attiecībās visam jābūt stabilam, un pat nespēja veltīt pietiekami daudz laika savai ģimenei un mīļajiem aizņemtības dēļ attiecības nekādā veidā nedrīkst ietekmēt.

Labs laiks karjeras izaugsmei, finansiālā stāvokļa uzlabošanai. Tāpēc ir jēga uzklausīt ienākošos priekšlikumus vai patstāvīgi meklēt jaunas iespējas šajā jomā.

Varat paļauties uz palīdzību no malas, nekautrējieties meklēt palīdzību pie draugiem un paziņām.

 Suns

 Pēc plaukstošā jūnija, kas atnesa Suņiem daudz iespēju un patīkamus brīžus, jūlijā viņiem var šķist, ka Fortūna no viņiem ir novērsusies.

Attiecības var pārbaudīt gan tuvākajā vidē, gan sabiedrībā. Daži suņi var saskarties ar konfrontāciju, netaisnīgu attieksmi, nepateicību, runāšanu aiz muguras.

Iespējami jebkāda veida zaudējumi.

Vērši var kļūt par dažu nepatikšanām: ja iespējams, labāk kādu laiku ierobežot saziņu ar viņiem.

Pašaizliedzīga palīdzība citiem var būt vienīgais veids, kā izvairīties no emocionālās nestabilitātes un raizēm. Atrodi kādu, kuram vajadzīga palīdzība, atbalsts. Tas palīdzēs objektīvi novērtēt un saprast daudzas lietas.

 Cūka

Jūlijs Cūkām ir diezgan mierīgs un rāms gada periods.

Vienīgā dzīves joma, kas var nedaudz satricināt dažu šīs horoskopa zīmes pārstāvju mieru, ir personiskās attiecības. Šeit viņi var būt vīlušies.

Bet labāk ir domāt par tagadni, nevis par nākotni. Problēmas tiks risinātas, tiklīdz tās radīsies.

Tagad izbaudi vasaru. Iemeslu priekam un pat lepnumam būs vairāk nekā pietiekami.

Paturiet prātā, ka šajā periodā truši var kļūt par noteiktu notikumu katalizatoriem jūsu dzīvē. Tādā pašā veidā jūs varat ietekmēt šīs horoskopa zīmes likteni.

 Žurka

 Daudzas Žurkas atviegloti uzelpos pēc vētrainā un notikumiem bagātā pagājušā mēneša. Problēmas, ja tādas ir, paliek pagātnē. Tas, kas jums vairs nav vajadzīgs, ir pazudis, tāpēc neko nenožēlojiet.

Taču vēl nav pienācis laiks rīkoties. Jūlijs ir pārejas periods. Visas interesantākās lietas sāksies augustā. Tagad klausieties mēneša vispārējās tendences. Meklējiet līdzsvaru starp darbu un spēlēm.

Nemēģiniet rast mierinājumu jaunos, īslaicīgos romantiskos hobijos. Iemeslu un iespēju jaunām tikšanām un paziņām var būt daudz, taču daži savienojumi var sabojāt jūsu reputāciju un atstāt nepatīkamu pēcgaršu jūsu dvēselē.

Atpūtieties no biznesa un cilvēkiem. Tu paspēsi nākammēnes.

 Bullis 

 Kazas valdīšanas laikā Vēršu dzīvē nereti viss neizdodas kā plānots. Parādās šķēršļi, viss palēninās. Attiecībās ar radiem, darba kolēģiem, partneriem valda neizpratne un atsvešinātība. Turklāt ir grūti ietekmēt notiekošo un mainīt situāciju.

Kā ierasts, laikā, kad vējš pūš sejā, nevis aizmugurē, labāk "nolaist buras un patverties drošā ostā". Ar svarīgām saistībām un izmaiņām labāk nedaudz pagaidīt.

Ja jūsu vidē ir Suņa zīmes pārstāvji, tad jāpatur prātā, ka viņi var netīši sagādāt nepatikšanas: šajā periodā ir labāk samazināt mijiedarbību ar viņiem.

Bet grūtības un nepatikšanas ir īslaicīgas. Nekļūsti ļengans, bet vienkārši atpūties no cilvēkiem un no biznesa.

 


 Uz ko balstās prognozes?

Šo prognožu mērķis nav prognozēt cilvēka izraisītas vai dabas katastrofas globālā mērogā. Šis ir apraksts par iespējamiem stāvokļiem un noskaņojumiem, kas raksturīgi lielākajai daļai no mums noteiktā laika periodā.

Senie pareģotāji un zīlnieki gadsimtu novērojumu gaitā katram laika periodam piešķīra noteiktas īpašības. Un pēc kāda laika viņi tos saskaņoja ar elementiem, gadalaikiem un dzīvnieku zīmēm.

2022. JŪLIJA GALVENĀS DIENAS.

 Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.

Šis ir 6., 11., 18., 23., 30. jūlijs.

Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu. Taupiet naudu, neiesaistieties nevienā kāršu izrēķināšanā, nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādām ekstrēmēm un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām vardarbīgām darbībām ārpus mājas un daudz komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuru Ba Zi diagrammā ir BUĻA un/vai KAZAS zīmes.

Ja jūsu diagrammā ir KAZAS, SUŅA un/vai VĒRŠA pazīmes (gads, mēnesis), tad jums jābūt modram visu mēnesi (līdz 7. augustam), jo šajā mēnesī jūs varat zaudēt morālā cīņā. Iespējamie sarežģījumi attiecībās, konflikti, depresija, nepatīkamas dzīves situācijas.

Īpaši svarīgi to atcerēties 8., 11., 17., 20., 23., 29. jūlijā un arī 1. un 4. augustā.

9., 18., 21., 30. jūlijs , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.

10., 19., 22., 31. jūlijs  ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma cilvēkiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, paziņām, randiņiem.

11., 20., 23. jūlijā neplāno darījumus ar nekustamo īpašumu, nekādus ar kreditēšanu un aizņēmumiem saistītus jautājumus.

Labvēlīgas dienas svarīgiem darbiem un saistībām, kas nozīmē ilglaicīgu pastāvēšanu un nākotnes labklājību - 2., 7., 13., 15., 21., 25., 27., 31. jūlijs, ja vien šīs nav jūsu personīgā iznīcinātāja dienas.

Laimīgu un produktīvu mēnesi!

42e0d9.jpgb19eb5.jpg21a393.jpg
Ko mums prognozē zvaigznes: horoskops 2022. gada jūnijam

Pēc rosīgā pavasara 2022. gada jūnijs atnesīs labvēlīgu planētu ietekmi, kas palīdzēs sasniegt relatīvu mieru un zināmu ārēju stabilitāti un paredzamību. Piemērots periods materiālo problēmu risināšanai, sarunām un lietišķai komunikācijai.

Taustāmi uzlabojumi būs no 4.jūnija – Merkurs nonāk tiešā kustībā, kas uzlabos situāciju visās dzīves jomās. Dažas dienas pirms izejas no retrogrāda (2.-3.jūnijs) Merkurs palēninās, enerģijas tiek koncentrētas, koncentrētas, savāktas, sakārtotas.

Šādās dienās planētu ietekme kļūst konstruktīva un harmoniska. Šo enerģijas potenciālu ir lietderīgi izmantot atsevišķu problēmu risināšanai. Cilvēki ir mazāk izklaidīgi un nodarbināti ar sīkumiem, svešām problēmām, tāpēc viņi ātrāk sasniedz mērķus.

10.-12.jūnijā, Merkura un retrogrādā Plutona harmoniskais aspekts, planētas atrodas zemes zīmēs, tāpēc varam sagaidīt reālus, redzamus rezultātus dažādos līmeņos. Labvēlīgas dienas biznesam, īpašuma un finanšu jautājumu risināšanai, kā arī starptautiskajām ekonomiskajām attiecībām. Labs laiks darba meklēšanai un jaunu darbinieku pieņemšanai darbā, jo šajā gadījumā viņiem ir visas iespējas harmoniski iekļauties jau izveidotā kolektīvā.

13. jūnijā 18:27 Merkurs ieiet Dvīņu zīmē, kur tam ir menedžmenta statuss. Līdz pat mēneša beigām valda viegluma, mobilitātes gaisotne (iespēju robežās pašreizējos apstākļos, sakarā ar Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu). Neskatoties uz to, cilvēkiem ir vēlme satikties, sazināties, apmainīties ar informāciju. Šis ir laiks kontaktu un jaunu paziņu meklēšanai. Ārējā līmenī ir daudz patiesāka informācija par situāciju ekonomiskajā sfērā, ņemot vērā militārās un politiskās sastāvdaļas.

14.jūnijā plkst.14:51 pilnmēness Strēlnieka zīmē rada pozitīvu emocionālo fonu, cilvēki jūtas iedvesmoti. Šis pilnmēness ietekmēs ikvienu globālā mērogā un var mudināt daudzas valstis izveidot jaunu globālu drošības sistēmu. Uz ilgstošā Melnā Mēness tranzīta fona Vēža zīmē, kas raksturo tautas un tautības, Dzimteni, mājas, ģimeni. Pilnmēness Strēlnieka zīmē palīdz saglabāt tradīcijas, aizsargāt un stiprināt savu tautu, kultūru un identitāti. Tas var iedvesmot dažu valstu vadītājus izveidot jaunas reģionālas alianses.

21. jūnijā pulksten 12.14 Saule ieiet Zodiaka zīmē Vēzis un sākas vasaras saulgrieži - gada kardināls punkts. Jūnija trešā dekāde būs notikumiem bagāta, no šī perioda pilnīgi visi saprot, ka nepieciešama jauna pasaules kārtība. Tiks sperti pirmie soļi šajā virzienā, kas nesīs pozitīvas pārmaiņas. Daudzas valstis apvienojas pret pasaules ļaunumu.

23. jūnijā Venera pulksten 03:34 ieiet Dvīņu zīmē, sākas vieglas pielāgošanās periods jaunajiem apstākļiem. Cilvēki ir atvērti, pozitīvi domājoši, kas ļauj viegli iekļauties jaunā kolektīvā. Viss, kas saistīts ar izglītību, ceļošanu, organizatoriskiem pasākumiem, izdodas vislabākajā iespējamajā veidā. Apziņa noskaidrojas, nepatiesa informācija vairs netiek uztverta, un tas sagādās problēmas propagandas jomā.

29.jūnijā plkst.05:52 jauns mēness Vēža zīmē savienojumā ar karmisko negatīvo punktu - Melno Mēnesi. Mēneša beigās emocionālā dzīve ir ļoti nestabila, parādās uzmācīgas bailes un fobijas, nepatīkamas priekšnojautas. Tomēr visi smagie psiholoģiskie stāvokļi izzudīs dažu dienu laikā. Nekad nekavējies pie negatīvā.

AUNS

Jums ir paveicies visa mēneša garumā! Pierādi sevi, aizstāvi savas intereses – veiksme ir tavā pusē. Notiek dzīvības enerģijas, tā sauktā "vīriešu" spēka, eksplozija. Apņēmība un apmierinātība ar savu iekšējo es ir daudzu jūsu fizisko darbību galvenie virzītājspēki.

VĒRSIS

Labvēlīgs mēnesis, tāpēc rīkojieties un pārvērtiet visas savas visdrosmīgākās idejas realitātē. Būsi apmierināts ar jūnija rezultātiem, ja definēsi sev vienu galveno mērķi. Centieties nebūt akcentēts uz sīkumiem, koncentrējieties uz galveno - un jums izdosies!

DVĪŅI

Laiks, kad intelektuālais un literārais darbs ir īpaši viegls. Labs periods lasīšanai, prāta darbam vai zināšanu gūšanai. Izdevīgs tranzīts žurnālistiem, rakstniekiem un runātājiem. Labākais laiks svarīgu sarunu vešanai, interešu deklarēšanai un dokumentu parakstīšanai.

VĒŽI

Sagatavo sev "drošības spilvenu", mēģiniet mierīgi reaģēt uz notikumiem. Jūs varat justies izsmelts, tukšs un noraizējies, īpaši mēneša beigās. Ir grūti asimilēt informāciju, koncentrēt uzmanību, izteikt savu viedokli un kaut ko izskaidrot. Bet tagad galvenais ir neiestrēgt zemās vibrācijās!

LAUVA

Jūs sajutīsiet vitalitātes un enerģijas pieplūdumu, popularitāte aug. Ir paaugstināts radošums un optimisms, kas ļauj uzsākt jaunus uzņēmumus, realizēt projektus, atvērt biznesu, slēgt darījumus un vienlaikus atrast laiku un resursus atpūtai un izklaidei.

JAUNAVA

Izmantojiet šī perioda pozitīvo potenciālu, atkal ticiet sev. Pēc tam, kad esat pārdomājis to, ko pagātne jums ir iemācījusi, pievērsiet uzmanību tam, kur vēlaties būt nākotnē. Jums ir visas iespējas un iespējas mainīt savu dzīvi uz labo pusi, atbilstoši savām vajadzībām. Jūnijā varēsi sasniegt svarīgākos mērķus!

SVARI

Vēlams pēc iespējas vairāk domubiedru vidū. Jebkura pozitīvu emociju izrādīšana būs abpusēja. Jūs varat iedvesmot citus cilvēkus rīkoties, piesaistīt sadarbību un harmoniju. Apkārtējie cilvēki būs vienā viļņa garumā ar jums. Sarunas ritēs raiti, kopuzņēmumi būs veiksmīgi.

SKORPIONS

Jūs, visticamāk, satiksiet cilvēkus, kuri neatbalsta jūsu ieteikumus, viedokļus vai reakcijas. Konfliktu periods, arī personisko attiecību jomā. Neizdari pārsteidzīgus secinājumus! Lai kas arī notiktu, jūsu iniciatīva novedīs pie ieilgušiem procesiem. Mēģiniet atrast laiku atpūtai.

STRĒLNIEKS

Iespēju mēnesis, ilgtermiņa perspektīvas, popularitātes gūšana. Pašreizējās iespējas varētu veicināt domubiedru piesaisti darbam pie jauniem radošiem projektiem. Panākumi lielā mērā ir atkarīgi no jūsu vēlmes lielāko daļu sava laika pavadīt sabiedrībā, iesaistīties sabiedriskajās lietās.

MEŽĀZIS

Laiks meklēt idejas un metodes, kas atbilst jūsu noskaņojumam. Pastāvīga informācijas plūsma nonāks pie jums no visiem virzieniem. Ar zināmu piepūli, neatlaidību jūs iegūsit tieši to informāciju, kas jums nepieciešama. Centies atrast laiku savai ģimenei, draugiem un domubiedriem – tieši tagad viņiem ir nepieciešams tavs atbalsts.

ŪDENSVĪRS

Neitrāls periods – viens kompensē otru. Viss izdodas, kā jūs plānojāt, vismaz jautājumos, kas saistīti ar sabiedrisko dzīvi un sabiedriskajām lietām. Bet jūsu secinājumi un plāni tuviem un mīļiem cilvēkiem var šķist nereāli. Maz ticams, ka personīgā dzīve nesīs gandarījumu.

ZIVIS

Mēnesis ir diezgan saspringts, jūsu pagātnes kļūdas nāk virspusē. Centieties minimizēt sabiedriskās lietas, iesaistieties individuālās radošās aktivitātēs. Tava parādīšanās sabiedrībā izraisa aizvainojumu, vairumā gadījumu tā ir skaudība. Vērtību pārvērtēšanas periods, jaunu uzskatu veidošanās.

 76df60.jpg04091c.jpg054c13.jpg

2022. gada maijs

2022. gada maijs ir diezgan izaicinošs un tajā pašā laikā interesants mēnesis, galvenokārt tāpēc, ka tas aizņem gandrīz visu aptumsumu periodu. Nebaidieties: zvaigznes tikai iesaka tam vērsties gatavam, pareizi nosakot prioritātes un novēršot nevajadzīgas rūpes. Jau 16. maijā šogad būs otrais aptumsums - tas būs Mēness un notiks Skorpiona zīmē, kas nozīmē, ka emocijas būs sakarsušas līdz galam un, lai neapdegtu, noteikti jātur sevi rokās!

Turklāt klāt "pieliek piparus" Merkurs, kas, lai arī būs labvēlīgā Dvīņu zīmē, tomēr no 10. maija līdz 3. jūnijam dosies retrogrādā kustībā. Tāpēc papildus emocionālajai nestabilitātei un dramatismam var pievienot arī atsevišķu situāciju un informācijas trūkumu vai izkropļotu uztveri kopumā. Šajā laikā vislabāk ir ievērot veselīgu dzīvesveidu, nepārslogot sevi ar garīgo darbību un vienkārši atpūsties biežāk.

Mīlestības planēta Venera no 2. maija viesosies sprādzienbīstamajā Auna zīmē, pametot sapņaino Zivs teritoriju. Tas viņai piešķirs zināmu šarmu un uguni, lai gan problēmas var rasties ar maigumu un stabilu pieķeršanos mīļajiem. Kopumā Veneras ietekme visa mēneša garumā ir visai konstruktīva, tomēr no 23.maija tās spēkus pārbaudīs nelokāmais Plutons Mežāzī - šajā laikā var izcelties negaidīti skandāli un izcelties konflikts uz atšķirīga pamata interesēm.

2022. gada maija galvenie zvaigžņu notikumi

8.—24.maijam

Saules un nepiekāpīgā Saturna kvadrāts

Centieties nepadoties pesimistiskajam noskaņojumam, ko šis aspekts rada, un ļaujiet nerealizētai enerģijai nonākt lietderīgā kanālā. Grūtības un nepārvaramas varas apstākļi var izjaukt ierasto lietu gaitu un radīt iekšēja diskomforta un vientulības sajūtu.

11.—28.maijam

Trīsgons ar autoritāro Plutonu un Sauli

Periods var dot daudzas patiesi transformējošas pārmaiņas, kā arī stimulēt ar finansēm saistītu jautājumu risināšanu. Šajā laikā vari ķerties klāt profesionālai darbībai vai pat domāt par savu biznesu – par laimi, zvaigznes mudina uz šādām iniciatīvām. Tomēr rūpīgi pārdomājiet, pirms sākat to darīt!

20.—28.maijam

Marsa sekstils ar ātro Merkuru

Šis ir laiks, kad domas var nonākt ciešā rezonansē ar darbībām, un arī jebkura darba, radoša un garīga darbība saņem savu impulsu. Labvēlīgas iepazīšanās, tai skaitā romantiskas, jauni kontakti un komunikācijas; plāni un idejas tiek ātri īstenotas.

23.—31.maijam

Venēras kvadrāts un spēcīgais Plutons

Paaugstināta kaisle un dinamika attiecībās var provocēt gan to pāreju uz jaunu kvalitatīvu līmeni, gan konflikta pieaugumu. Nepieciešams iegrožot saziņu paaugstinātos toņos un pārlieku neļaut emocijām. Atcerieties, ka dažreiz teikto nevar atsaukt!

12.—25.maijam

Enerģiskā Marsa savienojums Neptūnu

Šis aspekts nes sev līdzi augstas garīgās vadlīnijas un labus mērķus, kuriem pēkšņi tiek atrasts spēks. Aug pašapziņa, un uzticība savām idejām var palīdzēt kalnus sakustināt. Lielisks laiks, lai sapnis beidzot kļūtu par realitāti!

18. maijs - 10.jūnijs

Ekscentriskā Marsa un Jupitera savienojums

Šis patiesi pozitīvais aspekts sniedz milzīgu skaitu iespēju, kuras nevajadzētu ignorēt. Īpaši veiksmīga ir biznesa darbība, līgumu slēgšana, profesionālo saišu paplašināšana. Attieksme pret pozitīvu iznākumu un vispārēja draudzīgums ievērojami vienkāršo jebkuru saziņu.

13d765.jpgfc0687.jpg008957.jpg
 
Vispārējais horoskops 2022. gada aprīlim

Visnelabvēlīgākais tranzīts 2022. gada aprīlī būs Saules un Plutona kvadrāts mēneša vidū. Planētu negatīvo ietekmi visvairāk izjutīs cilvēki, kuru darbības sfēra tā vai citādi saistīta ar biznesu un finansēm. Izvairieties no situācijām, kas var kaitēt jūsu reputācijai. Uzņēmējiem var rasties nepatīkamas situācijas ar nodokļiem, dokumentiem vai uzņēmuma apdrošināšanu.

Merkurs mēneša beigās izveidos ar Saturnu kvadrātu. Tulkojumā no astroloģiskās valodas tas nozīmē, ka pienāk periods, kurā būs grūti atrast kopīgu valodu ar sarunu biedru. Sarunās nereti parādīsies kritika un cinisms, lietišķajā sadarbībā ar vieglumu nepietiks. Astrologi iesaka šajā laikā nebūt dedzīgiem. Svarīgas sarunas un projektus labāk atlikt uz sev labvēlīgāku laiku.

2022. gada aprīlis ir labs garīgai attīstībai un augstsirdībai. Astrologi iesaka šajā laikā pievienoties labdarības pasākumiem un organizēt reliģiskus pasākumus. Otrais pavasara mēnesis piemērots, lai atteiktos no atkarībām un pārtrauktu attiecības ar toksiskiem cilvēkiem.

Finanses un karjera 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa aprīlis ir piemērots periods, lai dziļi pārdomātu visu, kas notiek. Gada patrons nepieņem spontānus lēmumus un nepārdomātas darbības. Jebkurš brīdis ir rūpīgi jāapsver, lai izvairītos no nopietnām kļūdām. Debesu zvaigznājs veicina emocionālu atturību un prātīgu visu apkārt notiekošo izvērtējumu.

2022. gada aprīlis investīciju ziņā ir labvēlīgs. Atsevišķs padoms uzņēmējiem, kuri savākuši labu finanšu drošības spilvenu - investējiet savā biznesā, paplašiniet ražošanu, apgūstiet saistītās darbības jomas.

Tiem, kuri plāno mainīt profesiju vai darba vietu, lēmums ir jāatliek. 2022. gada aprīlis tam nav vislabvēlīgākais laiks. Turklāt nav izslēgta situācija, kad pašreizējā darba vieta dzirkstīs jaunās krāsās, paverot daudzsološas iespējas.

Zvaigznes iesaka būt uzmanīgākam ar uzkrājumiem. Iespējams, aprīlī nāksies atbildēt par parādsaistībām. Tāpēc mēneša sākumā vajadzētu ieslēgt maksimālās taupīšanas režīmu. Nav izslēgti neplānoti izdevumi, kas saistīti ar automašīnas vai sadzīves tehnikas sabojāšanos.

Veselība un enerģija 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa 2022. gada aprīlis ir emocionāli ļoti intensīvs periods. Zvaigznes iesaka kontrolēt visas savas dzīves jomas, lai nepazaudētu patiesi svarīgos jautājumus. Stresa situācija darbā un personīgajā dzīvē var ietekmēt jūsu emocionālo veselību.

Astrologi iesaka atrast laiku atpūtai un relaksācijai. Ieteicams atrast kādu relaksējošu aktivitāti, kas palīdzēs apkopot domas un racionalizēt to nemierīgo plūsmu. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību attiecībām ar citiem cilvēkiem - aprīlī nav izslēgtas situācijas, kad skaudīgi cilvēki un negatīvas personības mēģinās sabojāt reputāciju ar saviem vārdiem un pat darbībām.

Dažām Zodiaka zīmēm 2022. gada patrons ir sagatavojis iespēju sākt dzīvi no nulles. Īpaši spēcīga šī vēlme būs jaunā mēness laikā.

Runājot par veselību, aprīlis ir saaukstēšanās saasināšanās periods. Astrologi iesaka neatstāt novārtā elementāru profilaksi, lai neatvēsinātu ķermeni. Kad parādās pirmie  simptomi, jums jāpaņem slimības atvaļinājums vai jākonsultējas ar ārstu. Novārtā atstāta saaukstēšanās, šajā gadījumā sagādā problēmas.

Turklāt zvaigznes norāda uz hronisku slimību saasināšanās iespējamību. Tas jo īpaši attiecas uz locītavu un asinsvadu patoloģiskiem stāvokļiem. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz dermatoloģiskām slimībām - agrā pavasarī ir iespējami saasinājumi. Tāpēc ir nepieciešams veikt profilaktiskus pasākumus un stiprināt imūnsistēmu jau iepriekš.

Mīlestības horoskops 2022. gada aprīlim

Pēc astrologu domām, Venērai šomēnes ir daudzsološi mīlestības aspekti. Tas nozīmē, ka ar minimālu piepūli jūs varat daudz ko mainīt savā dzīvē uz labo pusi. Iespējamas liktenīgas tikšanās, romantiski randiņi, laulības priekšlikumi, bērna ieņemšana un citi patīkami notikumi.

Mēneša sākumā zvaigznes iesaka doties uz skaistumkopšanas salonu . Ārējās pārvērtības piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Masāža, SPA procedūras, manikīrs un daudz kas cits – tas viss noteikti pozitīvi ietekmēs ne tikai ārējo izskatu, bet arī iekšējās sajūtas.

Astrologi iesaka vientuļajiem pārveidot ne tikai savu izskatu, bet arī uzlabot savu iekšējo pasauli. Dažādas izstādes, filmu pirmizrādes – šāda veida pasākumi var kļūt par vietu, kur notiks nozīmīga iepazīšanās ar nākotnes perspektīvām. Zvaigznes norāda ģimenes cilvēkiem ir ieteicams atcerēties, kā sākās viņu attiecības ar savu partneri. Došanās uz kino un restorānu, omulīgi vakari vienatnē vienam ar otru, izbraucieni dabā un daudz kas cits – tas palīdzēs stiprināt attiecības un padarīt tās harmoniskākas.

Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.

Tās ir 1., 2., 13., 15., 25., 27. aprīlis.

Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu. Taupiet naudu, neiesaistieties nevienā riskantā pasākumā, nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādām ekstrēmiem un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām liekām darbībām ārpus mājas un liekas komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem,  dzimuši Suņa zīmē.

13. un 15. aprīlis ir ārkārtīgi nelabvēlīgas dienas jebkurai finansiālai darbībai. Neaizdodiet un neaizņemieties naudu, nesāciet jaunu biznesu, neveiciet dārgus pirkumus. Kopumā jebkuru finansiālu darbību labāk atlikt uz labāku laiku.

Tāpat nav ieteicams izvēlēties 3., 6., 12., 18., 24., 30. aprīli, lai risinātu ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus un veiktu dārgus pirkumus.

1., 4., 10., 16., 22., 28. aprīlī , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.

2., 5., 11., 17., 23., 29. aprīlis ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, jaunas iepazīšanās, randiņi.

5., 9., 10., 11., 14., 20., 21. aprīlis ir dienas, kad enerģiju nelīdzsvarotība ir ļoti izteikta. Šīs dienas var izrādīties grūtas dažiem cilvēkiem, ir raksturīgs Ūdens un Zemes elementu konflikts.Pavērojiet, kas ar jums notiks šajās dienās.

30. aprīlī Saules aptumsums atklāj aptumsuma koridoru , kas beigsies 16. maijā. Tuvāk šim datumam tiks publicēts ieraksts par to, kas ir svarīgi zināt par šo periodu, un šeit - īsumā par Saules aptumsuma ietekmi.

Esiet gatavi tam, ka dienās, kas tuvojas Saules aptumsumam, emocijas var kļūt mežonīgas. Ieteicams pievērst uzmanību visam notiekošajam, jo ​​ļoti bieži notikumi notiek tieši Saules aptumsumam vistuvākajās dienās, kas kļūs par pamatu, nākamo gadu tendencei. Nav ieteicams šādās dienās pieņemt nekādus atbildīgus lēmumus, uzņemties jaunas saistības.

Labvēlīgas dienas svarīgiem darbiem un saistībām, kas nozīmē ilgtermiņa pastāvēšanu un nākotnes labklājību - 4., 6., 7., 9., 12., 14., 19., 23. aprīlis, ja šīs  dienas ieceres  atbils jūsu rakstura īpašībām un jūsu uzskatu labestībai.

Detalizētāka prognoze katrai dienai ar Mēness horoskopa ieteikumiem !

 

5fd452.jpg48fd03.jpgd9d9e3.jpg 

 Sākot ar 2. martu Zivīs būs jauns Mēness

  Savienosies ar pārpilnības planētu Jupīteru un brīvību mīlošo Urānu, dodot jaunas cerības un paverot plašas perspektīvas. Un galvenais – dodot spēku lieliem darbiem, pavērsies ceļi paaugstināt peļņu ne tikai savam biznesam, bet arī darbiniekiem, ja esiet atlicis lūgt priekšniecībai algas paaugstinājumu, marta mēnesis ir vislabākais sākt to darīt.

5. martā Venēra un Marss ieiet Ūdensvīrā,

 9. martā Merkurs – Zivju zīmē. Šie debesu aspekti palielinās jūsu jutīgumu pret citiem, arī modinās iedvesmu un vēlmi radīt. Ir pienācis laiks īstenot idejas, kas jau sen ir bijušas galvā, vai vismaz izdomāt plānu, kā to paveikt.

18. martā Jaunavā būs pilnmēness,

kas iezīmēs visas problēmas arī neatrisinātās, kas briest jau kopš 2021. gada septembra. Atskatieties atpakaļ un padomājiet, kā jūs varat turpināt. Tas viss drīz beigsies, jo pilnmēness ir trijniekā ar Plutonu, kas veicina visu konfliktu atbrīvošanos un atrisināšanu.

 2022. gada februāra galvenie zvaigžņu notikumi40bb78.jpg
 
26.janvāris -14februāris

Spožās Saules un Saturna savienojums

Dzīve var prasīt, lai jūs savos nodomos būtu atbildīgāks un nopietnāks, taču tajā pašā laikā tas paver ceļu uz vēl nebijušiem sasniegumiem. Galvenais nosacījums ir apzinīgs darbs! Neatlaidība un izturība noteikti būs nepieciešama, risinot sarežģītas problēmas, kuru šobrīd var būt vairāk nekā parasti.

06.—14.februāris

Ietekmīgā Plutona un Merkura savienojums

Tagad zvaigznes sola ievērojamus panākumus jebkurā organizatoriskā darbībā un jautājumos, kas saistīti ar publisko uzstāšanos vai biznesu. Veiksmīgs darbs komandā vai vadošos amatos var dot labus finansiālus ieguvumus. Esi uzmanīgs ceļojot un izvairies no pārslodzes!

27. janvāris -13.februāris

Jupitera sekstils Venera

Šajā laikā nevaldāmi gribas radīt un radīt! Optimistiska attieksme un laba griba komunikācijā noteikti palīdzēs iegūt jaunus draugus vai atrisināt vairākas problēmas. Ļoti iespējams, ka veiksies finanšu lietās.

17. februāris -03.Marts

Iedvesmojošs Neptūna Sekstils Marss

Neskatoties uz to, ka Neptūna ietekmē realitāti varam uztvert ne tādu, kāda tā ir patiesībā, šobrīd planētas ietekme ir diezgan konstruktīva: augsti garīgi impulsi un sirsnīga mīlestība pret savu darbību var nest vērtīgus rezultātus.

trīsdesmitjanvāris -vienpadsmitfebruāris

Sabiedrisks Merkura sekstils Neptūns

Īpaši labs periods ir radošo profesiju pārstāvjiem – šajās dienās viņi var just nevaldāmas radošās enerģijas un iedvesmas uzplūdu. Veiksmīga ir arī komunikācija ar mīļajiem, tostarp spēja saprasties bez vārdiem un atrisināt konfliktsituācijas ar vismazākajiem zaudējumiem.

02.—16. februāris

Trīsvienības Urāns un dinamiskais Marss

Esiet gatavi tam, ka jūsu aktivitātes tagad var nest ļoti dīvainus un neparastus rezultātus! Visticamāk, tie jūs iepriecinās, tomēr debess ķermeņiem joprojām ieteicams noskaņoties scenārija neplānotas attīstības iespējai. Bet jūs varat diezgan negaidīti iegūt lielas izredzes uz panākumiem!

5f13b1.jpg99ba22.jpg5da7ad.jpg
 
Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.
Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.
 
Tie ir 3., 12. un 24. februāris.
 
Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu, spēlēt kāzas, pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Taupiet naudu, neiesaistieties nekādās azartiskās spēlēs( arī loterija), nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādā ekstrēma un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām aktīvām darbībām ārpus mājas un pārāk lielas komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuri ir dzimuši pērtiķa un čūskas horoskopa zīmēs .
 
Ja jūsu horoskopa zīme ir Pērtiķis, tad 9. un 21. februāris jums var kļūt par nelabvēlīgām dienām. 
 
Februārī Čūska un Pērtiķis veido tā saukto Ugunīgo sodu. Visi iepriekš minētie datumi var izprovocēt noteiktus notikumus, kas radīs emocionālu nestabilitāti. Esi uzmanīgs.
 
Ugunīgs sods - Ugunīgs sods ir trīs dzīvnieku zīmju kombinācija - Tīģeris, Čūska, Pērtiķis.
 
Tīģeris ar mērkaķi rada diezgan smagu sadursmi .
 
Šie dzīvnieki ir savstarpēji "Personīgie iznīcinātāji", viņiem ir savstarpēja nepatika un ir tendence uzbrukt viens otram. Kad Čūska pietuvojas viņiem, lai gan tai vajadzētu novērst viņu uzmanību no sadursmes, tā tikai aktivizē Ugunīgo sodu.
 f1100d.jpg
Kopumā šī ir nopietna savstarpēja mijiedarbība nekā vienkārša sadursme.
 
Kā pasargāt sevi no ugunssoda?

Neērtā dzīvnieka uzmanības novēršana ar astroloģiskajiem pāriem, tāpat kā sadursmju gadījumā, nedarbosies. Sods tiek uzskatīts par nopietnāku lietu. Turklāt izrādās, ka astroloģiskie pāri paši iesaistās sodos un sadursmēs, kas nav īpaši labi.

 Ugunīgā soda gadījumā dzīvnieku uzmanību var novērst "dzīvnieki", kas ir daļa no Trīs harmoniju savienības.

 •     Mēs novēršam pērtiķa uzmanību ar Žurku un Pūķi
 •     Tīģera uzmanību novērš zirgs un suns
 •     Mēs novēršam čūskas uzmanību ar Gaili un Vērsi
Vienkāršākais veids, kā novērst uzmanību, ir izmantot tās figūriņas kas harmonizēs enerģiju. Var nēsāt pa māju kulonus vai  izvietot dzīvnieku attēlus.
 
Skaties, kas notiks tavā dzīvē 6., 18. februārī un 2. martā .
 
Šīs ir dienas, kad 3 tīģeri stāv rindā. Dažiem šīs dienas kļūs ļoti svarīgas un nozīmīgas, iespējams, pat liktenīgas. Notiekošā novērošana palīdzēs jums precīzi noteikt, kādas tendences jums nes Tīģera periodi.
 
12. un 14. februāris ir ārkārtīgi nelabvēlīgas dienas jebkurai finansiālai darbībai. Neaizdodiet un neaizņemieties naudu, nesāciet jaunu biznesu, neveiciet dārgus pirkumus. Kopumā jebkuru finansiālu darbību labāk atlikt uz labāku laiku.
 
15. un 27. februārī , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.
 
4., 16. un 28. februāris ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, paziņām, randiņiem.
 
5. un 17. februāris ir sliktas dienas jebkādu ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai.
 
Neaizmirstiet, ka līdz 4. februārim esam retrogrādā Merkura iespaidā . Šajā periodā ir ieteicama īpaša piesardzība, strādājot ar dokumentiem. Šajā periodā nevajadzētu veikt dārgus pirkumus, it īpaši attiecībā uz jebkādiem mehānismiem. Jāpatur prātā, ka šajā laikā ir iespējams saņemt nepatiesu, neuzticamu informāciju. Pārbaudiet visu, ko dzirdat un lasāt.
 
Laimīgu un produktīvu mēnesi!
 
Zīlēt online: your-life-studio.com

2695c9.jpg516b96.jpgda4672.jpg

 Neskatoties uz to, ka janvārī mums jau kalendārā būs 2022. gads, patiesībā uz mēnesi paliksim janvārī dublētā Metāla Bull varā.

Dzīvnieka nosaukums atbilst dzimšanas gadam!

Tīģeris

Šī gada janvārī Tīģeriem vislabāk ir analizēt pagātnes panākumus un neveiksmes, lai pabeigtu visu, kas iesākts agrāk.

Vēl nav pienācis laiks jauniem sākumiem un pat gatavoties kaut kam jaunam.

Šajā periodā tev skaidri jādefinē, ko darīsi nākamgad. Noteikt prioritātes, beidzot apstiprināt nolikumu un "izlikt" darba grafiku, lai neatgrieztos pie šīm tēmām visu nākamo gadu.

Ja jūsu attiecībās ar kādu ir notikušas kādas izmaiņas, ņemiet to mierīgi. Tas ir ārpus jūsu gribas. Šajā jums ne visai mierīgākajā mēnesī ir svarīgi saglabāt labo gribu un mieru.

Trusītis

Nav vieglākais periods Trušu dzīvē. Daudz dažādu notikumu, patīkamu un nepatīkamu, liks jums pastāvīgi uzturēties labā formā.

Darba ir daudz, bet rezultāts var būt pilnīgi neredzams. 

Dažu trušu attiecībās var būt spriedze. Taču dabiskā diplomātija un spēja "izkāpt no ūdens" arī šoreiz Zaķiem noderēs.

Vispār labāk neattīstīt vētrainu biznesa aktivitāti, neplānot šim periodam garus ceļojumus un braucienus, bet visu savu brīvo laiku veltīt ģimenei un mājas darbiem. Šajā dzīves jomā iespējami ļoti patīkami notikumi.

Pūķis

Ja šogad esi piedzīvojis attiecību grūtības, tad šomēnes viss var pasliktināties.

Jāpārvar sava neiecietība pret apkārtējiem, nevis jāprovocē konflikti, nevērš pret sevi tuviniekus un kolēģus. Mēģiniet atrast kompromisus visās situācijās.

Atcerieties, ka Vērša mēnesī viss tiek būvēts gadsimtiem ilgi: nelieli strīdi var pāraugt ilgstošā naidā.

Un neaizmirstiet par pārējām mēneša tendencēm. Vērša periods ir ļoti labs, lai sagatavotos nākotnes projektiem. Apkopojiet informāciju, meklējiet jaunus noderīgus cilvēkus, pilnveidojiet savas prasmes, lai jau nākamgad sāktu īstenot savus vērienīgos projektus un ieceres.

Nebaidieties veidot milzu plānus. Nākamgad Fortūna ir jūsu pusē.

Čūska

Čūskai īpaši labvēlīgais gads tuvojas noslēgumam, un ir pienācis laiks veikt šī mēneša novērtējumu. Ir ļoti svarīgi pabeigt visu, kas jāpabeidz.

Ziemas brīvdienās, protams, var labi atpūsties un izklaidēties, vai vienkārši pagulēt uz dīvāna, taču ar atpūtu labāk neaizkavēties, jo laiks vēl diezgan labvēlīgs ar finansēm, komerciju saistītām lietām, un radošums.

Nākamais mēnesis biznesā nenesīs šādu atbalstu, tāpēc visas steidzamās lietas labāk mēģiniet atrisināt līdz februārim.

Ja pazīstat Roosters, paturiet prātā, ka viņi var sniegt jums vērtīgus padomus un sniegt nenovērtējamu palīdzību. Jūs pats varat vērsties pie viņiem pēc palīdzības, īpaši darba, biznesa un finanšu jautājumos.

Zirgs

Viss, kas jūs satrauca 2021. gadā, šomēnes vēlreiz par sevi atgādinās. Ja esat pabeidzis visas šī gada nodarbības un jau saņēmis kredītpunktus un eksāmenus, lieliski. Ja studenta ieraksts ir tukšs - gatavojieties sesijai)))

Tavs galvenais uzdevums šomēnes ir atrauties no konfliktiem, jo ​​pat mazākā pretestība būs pret tevi un var ievilkties uz nenoteiktu laiku.

Dažus konfliktus varat izprovocēt pats, būdams nesavaldīgs un agresīvs pret citiem. Bet arī jūs pats varat kļūt par intrigu un negodīgu apsūdzību upuri.

Jums var nākties darīt to, kas jums nepatīk, un sazināties ar tiem, kas jums nepatīk.

Kontrolējiet sevi, pat ja patiešām vēlaties skandāli.

Mēneša galvenais padoms tev ir mierīgums, mierīgums un vēlreiz miers.

Kaza

Vērša mēnesī Kazai bieži ir kādas problēmas un šķēršļi.

Šī ziemas mēneša enerģijas viņu neatbalsta. Un tad ir ikgadējais Vērsis, kas jau lika Kazai būt labā formā visu gadu.

Tāpēc janvārī kazām labāk iet pensijā.

Mazāk aktivitātes un komunikācijas. Globālās pārmaiņas un jauninājumi dzīvesveidā diez vai nesīs prieku un gandarījumu.

Agrāk vai vēlāk viss nostāsies savās vietās, un jūs varat viegli panākt, bet jums ir nedaudz jāpagaida.

Un tagad labāk atpūsties vairāk, sazināties tikai ar uzticamākajiem cilvēkiem, rūpēties par sevi, savu veselību, pašattīstību.

Pērtiķis

Vērša valdīšanas laikā pērtiķiem veicas.

Tāpēc nav pārsteidzoši, ka šis mēnesis Pērtiķiem nesīs daudz laba, kā arī visu 2021. gadu.

Janvāris var būt ļoti darbīgs. Visticamāk, tev šomēnes neatliks daudz laika atpūtai un izklaidēm – tev būs daudz neatliekamu lietu un var parādīties kādi jauni pienākumi. Mums būs smagi jāstrādā.

Un tas ir pareizi, jo pirms februāra labāk paspēt izdarīt visas svarīgākās lietas. Tev priekšā ir gads eksaminētāja amatā, un februāris varētu būt viens no 2022. gada saspringtākajiem mēnešiem, kas uzmetīs tev dažus neparedzētus darbus, un daži no jums piespiedīs kaut ko kardināli mainīt savā dzīvē.

Ja šomēnes nepieciešama palīdzība kādu svarīgu jautājumu risināšanā, nebaidieties sazināties ar starpniekiem – viņi jums palīdzēs.

Gailis

Janvāris Gaiļiem ir viens no gada ražīgākajiem mēnešiem, un īpaši viņi to izjutīs pēc grūtā decembra.

Praktiski visās dzīves jomās ir manāma atmoda, progress un attīstība.

Īpaši interesanta būs finanšu tēma. Visticamāk, parādīsies jauni ienākumu avoti, algas pieaugums vai negaidīti ienākumi, pat laimests loterijā.

Šajā laikā ir jēga būt aktīvam un aktīvam, plānot globālus pasākumus un izmaiņas savā dzīvē janvārim.

Ja jums ir draugi Čūskas - atrodiet iemeslu, kā ar viņiem labāk sazināties. Šī komunikācija būs noderīga jums abiem.

Suns

Janvāra notikumi Suņiem nereti atnes emocionālus pārdzīvojumus, cerību sabrukumu un līdz ar to neatvairāmu vēlmi kardināli mainīt savu dzīvi.Viss agri vai vēlu nostāsies savās vietās – esiet pacietīgi. Vēl nav pienācis laiks radikālām pārmaiņām, un nepamatotas darbības var tikt atmestas tālu atpakaļ.

Tāpēc šajā laikā vislabāk ir pieņemt nogaidošu attieksmi, lieki neizcelties uz āru, neprasīt nepatikšanas. Atmetiet savas vēlmes atriebties likumpārkāpējiem un pierādiet savu lietu. Laiks visu noliks savās vietās.

Plānojiet nākotni, gatavojieties jauniem sasniegumiem. Jums priekšā ir ļoti daudzsološs gads.

Paturiet prātā, ka kazas var būt katalizators noteiktiem, nevis pozitīvākajiem notikumiem jūsu dzīvē. Labāk ievērojiet distanci no viņiem.

Cūka

Janvāris Cūkai var būt pārsteigumiem bagāts.
Bet šajā laikā labāk neveikt pēkšņas kustības, vēloties mainīt savu ierasto dzīvesveidu. Tavā dzīvē, un tātad būs ko darīt.
Kopumā, neskatoties uz nepieciešamību mainīt plānus pēdējā brīdī un diezgan nopietnu darba slodzi, mēnesis solās būt gana produktīvs.
Bet ģimenes attiecībās var rasties zināmas grūtības.
Lai nesalauztu koku, esi iecietīgāks un ielaidīgāks pret partneriem. Radušās problēmas labāk nemēģināt risināt uzreiz, uz emocijām, jo ​​tas var vēl vairāk sarežģīt attiecības. Labāk ir nedaudz pagaidīt, līdz emocijas nedaudz norimst un pārpratuma cēlonis kļūst acīmredzams. Iespējams, ka viss atrisināsies pats no sevis, bez tavas iejaukšanās.
Klausieties mēneša vispārējās tendences. Nesteidzieties un nesteidzieties. Pabeidz lietas.

Žurka

Ar Žurkām visam jābūt kārtībā.
Šis ir ļoti produktīvs mēnesis, kad gandrīz visās dzīves jomās var sagaidīt sava veida bonusus un ērtības.
Tomēr finanšu tēma var prasīt jūsu īpašu uzmanību. Neskatoties uz labajiem ienākumiem, rūpīgi jāpārdomā savi izdevumi un nepieciešamība investēt jaunos ilgtermiņa projektos. Visticamāk, ka nākamgad situācija mainīsies un tas, kas šobrīd šķiet tik vilinošs un daudzsološs, cerēto peļņu nenesīs.
Jūs varat apsvērt tikai īstermiņa darījumus un, ja iespējams, veikt dažas rezerves.
Ģimenes lietās sagaidiet priecīgus notikumus.

 Bullis

Kā Vērsis jūtas, atrodoties vēl divu tādu pašu kompānijā?
Brīnišķīgi! Un tas ir jāizmanto, tāpēc priekšā Tīģera gads, kurā Vēršiem ir diezgan grūti pielāgoties strauji mainīgajai videi.
Tāpēc ir pienācis laiks sagatavot aizmuguri un morāli gaidāmajiem notikumiem.

3a512b.jpg431fc9.jpgad17b1.jpg

 Kā attiecībās uzvedās dažādu horoskopa zīmju pārstāvji

Auns (no 21. marta līdz 20. aprīlim)

Zodiaka zīme Auns attiecībās galvenokārt vērtē cieņu. Un pat pašapzinīgākie šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad nespers pirmo soli pretējā dzimuma virzienā, ja nebūs pārliecināti par savām spējām un sava šarma ietekmi. Un tas viss tāpēc, ka viņiem ir ļoti lielas bailes tikt atstumtiem un nesaprastiem. Ja tas notiek, Auns paliek “ievainots” uz mūžu. Turklāt viņi bieži baidās zaudēt plaukstu attiecībās un izgaist otrajā plānā.

Vērsis (no 21. aprīļa līdz 21. maijam)

Vērsim ir smalka intuīcija un viņš parasti zina, kas ir vislabākais (ticiet viņam, viņš patiešām ir!). Un viņš baidās būt nabags un nevajadzīgs. Turklāt šie jautrie, dzīvespriecīgie un pašpārliecinātie biedri stingri tic tīrām attiecībām, un nodevība viņiem ir līdzīga pasaules galam. Šķiet, ka viņi paziņo, ka, pirmkārt, garīgā tuvība, bet jums nevajadzētu viņiem ticēt. Nebrīnieties, ja Vērsis mūžīgi meklēs apstiprinājumu savai vajadzībai un mīlestībai pret viņiem. Patiesībā labāk ir strādāt priekšā līknei un nenogurt regulāri viņiem par to atgādināt.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi ir neatkarīgi, krāšņi, pielūdzoši un iespaidīgi. Nopietnas attiecības, lai ko arī teiktu, ierobežo viņu brīvību. Dvīņus nevajadzētu turēt pie īsās pavadas. Viņiem flirtēt vajag kā gaisu. Tikai flirts, bez tuvības. Tādējādi tos darbina vitāla enerģija un pozitīva. Ik pa laikam viņus vajadzētu palaist uz ballītēm ar draugiem un kolēģiem. Tomēr, ja jūs to darīsit pastāvīgi, Dvīņi sāks justies pārāk brīvi. Tāpēc šajos aspektos galvenais ir kompetents līdzsvars

Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam)

Vēzis ir vissvarīgākā garīgā tuvība, kopīgas intereses. Savādi, bet daudzi no viņiem spēj piedot miesas nodevību. Bet interešu atšķirība, garīgais konflikts viņiem ir kā sirpis kviešos. Ja partneris pārstāj elpot to pašu gaisu, ko viņš, Vēži var sākt izbalēt. Nekas cits neatliek, kā pastāvīgi atbalstīt viņa tēmas un intereses. Turiet degunu pret vēju un ātri orientējieties situācijā. Tātad, vai jums tas patīk vai nē, jums būs patīk makšķerēt, braukt ar automašīnu vai iepirkties.

Lauva (no 23. jūlija līdz 23. augustam)

Lauvas ir pacietīgas, apdomīgas un bieži vien diezgan inteliģentas. Un tāpat fiziski nevar izturēt skandālus un stulbumu. Atcerieties: bez dusmu lēkmēm, šķīvju dauzīšanas un paceltiem toņiem! Ja tas darbojas ar citiem, tad ar šo zīmi tam ir tieši pretēja reakcija. Vai tu met Leo skandālu? Tad nebrīnieties, ja viņš uzreiz luncina asti un dosies meklēt citu lepnumu.

Jaunava (no 24. augusta līdz 23. septembrim)

Jaunavas ir izsmalcinātas, romantiskas dabas. Viņi dod priekšroku atrast skaistus un gudrus partnerus. Tāpēc viņi sapņo, ka skaistums un inteliģence ar laiku neizgaisīs. Nav viegli izpildīt šīs vēlmes. Un bieži Jaunavai ir vairākas nopietnas attiecības. Viņu starpā Jaunava skaļi uztrauksies un baidīsies no jaunas romantikas.

Jaunavas ir izsmalcinātas, romantiskas dabas. Foto: pixabay.com

Svari (no 24. septembra līdz 23. oktobrim)

Svari - pastāvības piekritēji, vienmērīga darbību plūsma. Biežāk viņi baidās no pārmaiņām. Svari ātri pierod pie noteikta statusa un savas sociālās lomas. Jebkuras izmaiņas viņiem nozīmē vienu – haosu. Un Svari ir pret haosu. Tāpēc pie jebkura lēmuma ir vērts viņus vest lēnām un pakāpeniski. Un labāk ir pārliecināties, ka šīs zīmes pārstāvis uzskata, ka to izgudroja viņš, nevis kāds cits.

Skorpions (no 24. oktobra līdz 22. novembrim)

Drosmīgs, dažreiz augstprātīgs, drosmīgi raugoties uz jebkādām problēmām un nākotni. Ja lielākā daļa cilvēku vēlas izskatīties balti un pūkaini pretējā dzimuma priekšā, tad Skorpioni ir gluži pretēji. Viņiem bieži patīk būt sliktiem puišiem. Viņiem patīk urbt smadzenes un baudīt efektu. Tiek uzskatīts, ka tas uztur partneri labā formā. Viņi ir pieraduši, ka šīs īpašības dēļ viņi vienmēr tiek pamanīti. Nu, ja viņi pārstās radīt snobu un egoistu iespaidu, iespējams, viņi pārstās būt interesanti.

Strēlnieks (no 23. novembra līdz 21. decembrim)

Drosme un virzība uz priekšu ir Strēlnieka devīze. Un viņš novērtē tos, kas tam tic. Šķiet, ka Strēlnieks vispār ne no kā nebaidās. Viņš pārliecinoši iet cauri dzīvei un tiek uzskatīts par ideālu izturīgu mīļāko. Daudzas viņa bailes ir saistītas tieši ar intīmo zonu. Ko darīt, ja kaut kas noiet greizi? Ko darīt, ja partneris ir neapmierināts? Strēlnieki dod priekšroku šo fobiju paturēt aiz septiņiem roņiem. Tikai spēcīgas personības var atbrīvoties no šādas pieredzes.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 20. janvārim)

Cieta zīme, kas dod priekšroku caurspīdīgām un pieklājīgām attiecībām. Taču tajā pašā laikā viņš ir viens no tiem, kas partneri spēj noturēt pastāvīgā spriedzē. Mazliet greizsirdīgi, nedaudz ķircinot, čeku un kratīšanas kārtošanu. Viņi nevar izturēt ilgu mieru. Mežāžiem ir svarīgi, lai attiecības vienmēr būtu visprogresīvākās. Tāpēc otrajai pusei vajadzētu sagatavoties ceļojumam amerikāņu kalniņu stilā.

Ūdensvīrs (no 21. janvāra līdz 19. februārim)

Ūdensvīri attiecībās ir gatavi nenogurstoši izdomāt jaunas un interesantas lietas. Rutīna un garlaicība ir galvenās Ūdensvīra fobijas. Šeit, godīgi sakot, šķiet, ka viņi vardarbīgi nesatrauksies, ja partneris mainīsies vai flirtēs pa labi un pa kreisi. Cita lieta ir rutīna un paredzamība. No tā Ūdensvīram rodas žāvas un neatvairāma vēlme gulēt ziemas miegā. Vēlams citā gultā.

Zivis (no 20. februāra līdz 20. martam)

Sabiedriskā dzīve Zivīm ir līdzvērtīga personiskajai. Viņi ļoti augstu vērtē savu darba vietu un spēj atdot visu to labāko kopīgas lietas labā!

Zivis ir iespaidojami cilvēki, lai gan bieži valkā mierīgu un vienaldzīgu personību masku. Bet pirms mums ir jutīgas dabas un pat vairāk. Bieži vien Zivīm ir laba intuīcija, un tās spēj sajust jūdzes attālumu. Tas viņus tik ļoti nomāc, ka zīmes pārstāvji var sākt meklēt godīgāku partneri. Tāpēc, kad grasāties melot Zivīm, vismaz atkārtojiet mēģinājumu spoguļa priekšā.

5d47c0.jpg

953c46.jpg

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.