rudens lapas.gif

Fenšui prognoze novembrim

 Ķīniešiem novembris ir pirmais ziemas mēnesis. 8.datumā Ķīnā sāksies ziema un to atklās Zaļā Cūciņa.  Tā ir labvēlīga, dāsna un prātīga, viegli iemanto apkārtējo simpātijas, mīl atrasties sabiedrībā. Viņa ir nenogurdināma sabiedriska būtne un var pat pievērsties kāda interešu kluba organizēšanai. Viņu aizrauj gan ģimenes, gan sabiedriskā dzīve, bet bizness – tas nav viņas lauciņš. Turklāt viņa nereti izmanto cilvēku uzticēšanos un var kļūt par prasmīgu manipulatori.

 Zaļās Cūkas pasaule slīgst silto un saulaino staru atmosfērā. Ķīniešu „Pārmaiņu grāmata"  novembra mēnesī aicina jūs „ar pārliecību virzīties uz nospraustajiem mērķiem, saņemt paaugstinājumu un  pieņemt dāvanas".  Ziemas sākumā labklājība būs garantēta. Tagad var pat paslinkot, tāpēc ka viss notiks it kā pats no sevis.

Pārmaiņas uz labo pusi

Tieši šomēnes jums ir visas iespējas saņemt paaugstinājumu darbā  vai sasniegt mērķus, uz kuriem virzījāties jau sen. Cūkas ir kustības iemiesojums, tāpēc pie sliekšņa ir pārmaiņas. Iepriecina tas, ka šomēnes visas pārmaiņas būs pozitīvas. Šis laiks īpaši labvēlīgs ir ceļotājiem un radošo profesiju pārstāvjiem (māksliniekiem, rakstniekiem, dizaineriem). Turklāt mēnesis nesīs daudz laimīgu mirkļu daiļā dzimuma pārstāvēm. Sievietes „ziedēs" un beidzot saņems ilgi gaidīto balvu par agrākajiem pūliņiem.

Novembris būs veiksmīgs gan finansu, gan personīgajā dzīvē  tiem, kas dzimuši Tīģera, Zirga, Truša un Cūkas gadā. Trušiem šis mēnesis būs vispār viens no veiksmīgākajiem periodiem šai gadā. Tīģeri pavadīs veiksme daudzos jaunos projektos, vienīgais, ko tagad nevajag darīt, – mainīt darbu. Zirgiem vajadzētu pievērst uzmanību savai veselībai. Centieties vairāk atpūsties, nepārsalstiet un nepārstrādājieties.  Cūkas novembrī var izbaudīt savu „zvaigžņu stundu". Viņām veiksies it visā. Turklāt novembris ir ļoti piemērots laulībām, tāpēc, ja jums jau sen ir prātā likumīgi noformēt savas attiecības, dariet to tagad.

Žurka, Pērtiķis un Pūķis novembrī spēs izpausties radoši. Viņiem galvenais – nepalaist garām iespēju.  Pērtiķi šai jautājumā atbalstīs radinieki, bet Žurku – mīļotie.

 Mierīgi šo mēnesi aizvadīs Vērsis, Gailis un Suns. Tas darbs, ko viņi dara tagad, augļus nesīs jau pavasarī.  Un vēl viņiem būtu jāizrāda dāsnums, tad tas  atmaksāsies simtkārtīgi.

 Tie, kas dzimuši Kazas gadā, novembrī slinkot nedrīkst. Veidojiet plānus nākotnei, īstenojiet tos, neaizmirstiet par „tekošajām" darba lietām. Ja ļausieties slinkumam, bezdarbībai, pastāv risks zaudēt  to, kas uzkrāts.

 Čūska un Cūka ir gada pretruna. Taču ja Čūska noskaņosies pozitīvi, nekas slikts nenotiks. Viņām vajag pievērst uzmanību savam izskatam: apmeklēt skaistumkopšanas salonus un sporta zāles, iegādāties jaunu apģērbu.

 Mēneša talismans: zaļas krāsas apģērbs un priekšmeti, kas izgatavoti no koka.

Labvēlīgās dienas novembrī

Ķīnas kalendārā retums ir tāds mēnesis, kad labo dienu ir vairāk kā slikto. Taču Zaļās Cūkas mēnesis ir tāds. Labās, veiksmīgās dienas patiesībā kļūst par veiksmes un laimes nedēļām. Piedalieties loterijās, mainiet dzīves vietu, stājieties laulībā, piedalieties jaunos interesantos projektos, jo Zaļā Cūka visam prognozē veiksmi.

 No 10.līdz 15.novembrim varat droši uzsākt jaunas lietas. Šis laiks ir ideāli piemērots darba vietas maiņai, pārbraukšanai uz citu vietu, tāliem ceļojumiem. Laulība, kas tiks reģistrēta 15.novembrī, būs laimīga un ilga.

18. novembris – viena no veiksmīgākajām mēneša dienām, kas sola veiksmi visās jomās. Lai ko jūs neplānotu, viss īstenosies un turklāt pozitīvi ietekmēs jūsu labklājības līmeni. Nepalaidiet garām savu iespēju – rīkojieties, un viss jums izdosies!

No 22.līdz 26.novembrim risināsies pāreja, pagrieziens uz pozitīvo. Atrazdamies uz veiksmes viļņa, varat vērsties pie vadības ar lūgumu jūs paaugstināt darbā vai arī mainīt darba grafiku, varat uzsākt savu biznesu, noregulēt lietas, kurās ilgu laiku bija vērojams apsīkums. Tas būs piemērots laiks nekustamā īpašuma pirkšanai vai pārdošanai.

25.novembris -  laba diena laulībām, bet tikai tādā gadījumā, ja mīlat spožu dzīvi un daudz ceļot. Tiem, kas sapņo par klusu ģimenes dzīvi, šī diena nebūs piemērota.

30.novembris – visādā ziņā veiksmīga diena. Tā piemērota kāzām, mācību uzsākšanai, līgumu parakstīšanai, publiskiem pasākumiem.

2cbb30.jpg

Nelabvēlīgās dienas

Saskaņā ar fenšui prognozi 2019.gada novembrī gaidāmas arī neveiksmīgas un  bīstamas dienas, jo ir jāsaglabā līdzsvars starp iņ un jan. No tādām sarežģītām dienām nevajag baidīties. Esiet uzmanīgāki un un neplānojiet svarīgas lietas nelabvēlīgā laikā.

 9.novembris – diena bez enerģijas. Aktīva darbošanās nav vēlama. Labāk pievērsties atveseļošanās procedūrām.

 16.novembrī nenodarbojieties ar nopietnu lietu risināšanu, neieplānojiet svarīgas tikšanās, jo tas, ko darīsiet, nenesīs cerētos rezultātus. Iespējama tehnikas bojāšanās un aizkavēšanās ceļā. Esiet uzmanīgi uz ceļa.

 19.novembrī uzmaniet savu maciņu. Pastāv varbūtība nesaņemt gaidīto peļņu. Vairieties no impulsīviem tēriņiem. Lielākus pirkumus atlieciet uz citu dienu.

 20., 21.novembrī pievērsiet uzmanību savai veselībai – nepārpūlieties, apģērbieties atbilstoši laika apstākļiem. Neparedziet šai dienā operācijas. Arī ārstēšanos šodien labāk neuzsākt, jo jums, iespējams, var nepareizi uzstādīt diagnozi. Labāk atlieciet ārsta apmeklējumu uz citu laiku.

88ccf5.jpg

 

Fenšui prognoze oktobrim

Saskaņā ar Ķīnas kalendāru oktobris ir rudens pēdējais mēnesis. Raža ir novākta un sākas pēdējie sagatavošanās darbi bargajai ziemai. Rudens noslēguma periods šogad atbilst Zaļā (Koka) Suņa mēnesim.


„Peldu ne tur, kur pūš vējš’, bet kur manas buras pagrieztas”.

 Riskē un būs rezultāts!

Zaļais Suns ir sargsuns. Izlēmīgs, drosmīgs un tai pašā laikā skarbs un impulsīvs. Parasti Zaļā Suņa mēnesis nes daudz nemiera (ļoti bieži nevajadzīga). Šis ir piemērots laiks mērķtiecīgiem un pārdrošiem cilvēkiem, kuri sava mērķa labad gatavi riskēt.

Zaļais Suns ir ļoti komunikabls, mīl darbu komandā, kuru pats parasti arī izveido. Oktobrī tas būs īpaši svarīgi, jo šis mēnesis var ienest nestabilitāti un domstarpības jau ierastajā dzīvē un plānos. Tādā situācijā domubiedru grupa no draugiem, radiniekiem vai kolēģiem būs īsti piemērota. Izmantojiet šo Suņa mēneša īpatnību, jo gada saimniece Cūka ir Sunim labvēlīga, tāpēc tad, ja rīkosieties un pieņemsiet lēmumus kolektīvi, jums būs divkāršs atbalsts. Tiem, kas nav gatavi riskēt, vajag pievērsties mājai un ģimenes saišu nostiprināšanai, bet tiem, kas nav atraduši savu otro pusīti, veiksmīgas būs nodarbības sevis attīstīšanā. Pierakstieties uz treniņiem, lasiet grāmatas. Ķīnas „Pārmaiņu grāmatā” par šo rudens periodu norādīts, ka „...noslēgtība nāk par labu”.

Kam paveiksies?

Mēnesis būs veiksmīgs tiem, kas dzimuši Truša gadā. Viņiem var paveikties romantisku attiecību veidošanā. Mīlestībā veiksies arī Zirgiem, ja vien tie netrauksies  pilnos auļos un nesteidzinās notikumu gaitu. Ienākumu palielināšanās Zaļā Suņa mēnesī lemta tiem, kas dzimuši Tīģera un Vērša gadā. Vēršiem ļoti ieteicams uzsākt biznesu kopā ar draugiem. Savukārt Gaiļiem oktobrī pavērsies iespēja izdarīt „karjeras lēcienu” un ieņemt vadošu posteni darbā.  Pērtiķi un Čūskas varēs izbaudīt nekānedarīšanu – priecīgi notikumi atnāks paši no sevis. Bet pārlieka rosība var aizbaidīt debesu sūtīto veiksmi. Arī Cūkām veiksies, jo Suns tās atbalstīs visos pasākumos. Kazas var izjust uz sevis apstākļu spiedienu, viņām šķitīs, ka iekritušas lamatās. Nevajag  padoties – pārslēdzieties uz kaut kādām patīkamām nodarbībām. Nesteidzieties – jau novembrī viss mainīsies. Saspringts mēnesis gaida arī Pūķus. Pūķis un Suns atradīsies pastāvīgās sadurmēs, taču, ja šo faktu ņems vērā un kādu laiku nogaidīs, tad šo ne visai veiksmīgo periodu izdosies aizvadīt bez zaudējumiem.

Par stipru veselību!

Koka stihijas enerģija oktobrī būs ļoti spēcīga, un tā atbild par labu pašsajūtu un attīstību, tāpēc nevajag uztraukties par savu veselību. Vienīgā problēma var būt negaidīta saindēšanās ar nekvalitatīvu pārtiku. Pievērsiet uzmanību tam, ko ēdat.

Mēneša talismans būs rotaslietas no koka.

Maigi dāsnais kucēns

jeb

īpaši veiksmīgās dienas oktobrī

Izmantojiet oktobra veiksmes dienas pilnā mērā! To būs ne mazums. Ķīnas kalendārā ir sīki norādīts, kas darāms veiksmes dienā un kas atliekams labākiem laikiem. Tas sakāms par ļoti nopietniem un svarīgiem notikumiem cilvēka dzīvē – kāzām, finansu darījumiem un vērienīgiem pirkumiem.

12.un 24.oktobrī ir dienas, ko nešaubīgi var raksturot ar vārdu „Veiksme!”. Tās ir piemērotas ilgtermiņa projektiem, kāzām, mācību vai ārstēšanās uzsākšanai. Viss, ko šodien uzsāksiet, nesīs panākumus un veiksmi.

 Ja gribat kaut ko pārdot vai arī iegādāties nekustamo īpašumu, tad vislabākās dienas būs – 13., 16.un 25.oktobrī.

15.un 20.oktobris ir datumi, kas piemēroti kāzām, laulībām, kā arī tam, lai iekārtotos jaunā darbā.

Zaļā Suņa kucēns rej  un nelaiž mājā

jeb

nelabvēlīgās dienas oktobrī

Zaļais Suns – sargsuns, un tas mūs brīdina par potenciāli neveiksmīgām dienām šajā mēnesī.

10.un 22.oktobrī nav ieteicams ķerties pie svarīgiem darbiem. Tādās dienās Ķīnas kalendārs iesaka atpūsties dzimtās mājas sienās.

14., 17.un 26.oktobris ir dienas, kad jāpieskata savs maciņš. Iespējama nelietderīga naudas tērēšana savas paša vainas dēļ. Jūs var „iegāzt” bezrūpība un kāre tērēties.

Laikā no 26.līdz 31.oktobrim pārceliet svarīgas lietas. Esiet uzmanīgi pie stūres un braucienos, neņemiet kredītus.

Veiksmes aktivācijas

Lai savai dzīvei piesaistītu papildveiksmi, vajadzīgas tikai dažas nebūtne sarežģītas darbības jūsu paša mājoklī. Ķīnā, lai gūtu vēlamo, veiksmīgi izmanto senlaiku sistēmu ar nosaukumu – Ci Men Duņ Cja. Tad pietiek tikai ieslēgt aktivatoru (sveci, ventilatoru) noteiktajā dienā un stundā, un laime iekritīs jums rokās. Trīs Ģenerāļi aktivizē maģisko palīdzību.  Tad vajag iedegt sveci uz  divām stundām un palīdzība nāks pat no tās puses, no kuras to negaidāt.

10.oktobrī - jūsu mājas vai biroja dienvidu sektorā  no 11:00 līdz 13:00 dedziniet sveci.

15.oktobrī–dedziniet sveci dienvidaustrumu sektorā no 15:00 līdz 17:00.

Ja jūs interesē izrāviens karjerā, sauciet Zaļo Pūķi. Aizdedziet zaļu sveci mājas rietumu sektorā 25.oktobrī no 15:00 līdz 17:00. Pateicoties tādai aktivācijai, lietišķajā sfērā būs pozitīvas pārmaiņas. Šī aktivācija var sekmēt arī izdevīgas laulības.

74f5a2.jpg Septembris – Ūdens Gaiļa mēnesis

(no 8.septembra līdz 8.oktobrim)

Gailis – romantiska zvaigzne, jo ūdens pilieni debesīs ļauj atklāt to, kas ir vērtīgs iekšienē. Mēneša enerģija veicinās tiekšanos pēc pilnības, rezultāts – mūžīga sajūsma. Mēneša lidojošā zvaigzne arī ir romantiska zvaigzne, tāpēc septembris nodrošina ar bezgalīgu mīlestību un  romantiku tos, kas dzimuši Pērtiķa, Žurkas un Pūķa gadā. Mīlestība ir varenas un gaišas jūtas, taču tajā var gadīties saskarties ar  lamatām. Piemēram, ja laulības gulta atrodas rietumu sektorā vai svaigi griezti ziedi mājoklīnovietoti ziemeļrietumu sektorā, mīlas trīssturis būs nodrošināts neatkarīgi no cilvēka dzimšanas gada. Protams,jāņem vērā, ka katram no mums ir sava dzimšanas karte un savs dzīves scenārijs. Sievietes laime ne par gramu nav atkarīga no ārējā skaistuma, gurnu platuma, lūpu formas vai augstpapēžkurpēm. Tā ir sarežģīta un bezgalīga tēma. Tāpēc tagad pievērsīsimies prognozēm.

Septembrī nav ieteicams doties ceļojumos virzienos: dienvidrietumi, ziemeļaustrumi, dienvidaustrumi, ziemeļrietumi.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Šī mēneša mazā dāvaniņa – labvēlīgā diena - 25.septembris, ko varēsiet izmantot biznesa tikšanās sarīkošanai vai kaut kam citam svarīgam. Šai dienā varēsiet iegūt kaut ko iecerētu ar minimāliem pūliņiem. Dienas enerģija jums palīdzēs. Izņēmums būs cilvēki, kuri dzimuši Kazas gadā: viņi no šīs dienas nekādu labumu negūs.

Fenšui telpās

Līdztekus gada enerģijām ir mēneša enerģijas, kuras piepilda jūsu mājokļa vai biroja dažādās zonas. Pašas svarīgākās vietas ir tās, kur atrodas ieejas durvis, gulta, plīts un darba galds. Tāpēc minēsim dažus vienkāršus veidus, kas palīdzēs samazināt negatīvo enerģiju ietekmi un aktivizēt pozitīvās enerģijas.

Dienvidrietumi

Šis virziens ir nelabvēlīgs visu gadu. Septembrī uzbrukumi gaida ne tikai veselību, bet var būt naudas, darba zaudējumi un nesenos projektos ieguldītā darba un pūliņu zudums. Īpaši piesardzīgām jābūt sievietēm. Pastāv ar uguni saistītas briesmas. Iespējami mantas, bagātības zaudējumi. Tāpat var gadīties intoksācijas no medikamentiem un alkohola. Var sākties ģenitāliju, veneriskās un urīnpūšļa slimības. Tāpēc šajā sektorā ilgi nekavējieties un pārvietojiet gultu, ja tā tur atrodas.

Dienvidi

Lai pasargātos no slimībām vai traumām, šajā mēnesī nav ieteicams gulēt dienvidu sektorā.  Tai pašā laikā iespējamas labas finansu perspektīvas, ja šajā mēnesī darba galds atradīsies tieši šajā sektorā.

Dienvidaustrumi

Ja jūsu ieejas durvis atrodas dienvidaustrumu sektorā, vajadzētu pastiprināt drošības pasākumus, lai izvairītos no zādzībām un krāpšanas.  Ja jūsu bizness ir saistīts ar vērtspapīriem un šajā sektorā atrodas jūsu gulta vai ieejas durvis, iespējami naudas zaudējumi vērtības krituma dēļ vērtspapīru tirgū vai arī biznesā pieļauto kļūdu dēļ.  Turklāt šajā sektorā ir paaugstināta traumu iespējamība. Tāpēc tur bīstami atrasties maziem bērniem.

Ziemeļi

Ziemeļos koncentrēta mākliniecisko talantu un panākumu enerģija.  Šis sektors ir labvēlīgs arī cilvēkiem, kuru bizness ir saistīts ar pārdošanām, PR vai mārketingu.

Austrumi

Enerģiju kombinācija austrumu sektorā burtiski nozīmē – „Sieva palīdzēs vīram izdarīt liktenīgu pagriezienu un tikt pie lielas bagātības”. Var gaidīt panākumus darbības jomās, kas saistītas ar zemi un nekustamo īpašumu. Taču cilvēkiem ar galvas, kakla un muguras saslimšanām jābūt piesardzīgiem.

Ziemeļaustrumi

Iespējamas sliktas attiecības starp māti un meitu vai strīdi starp divām sievietēm. Pastāv ugunsgrēka iespēja. Var būt vēdera saslimšanas. Ja jūsu guļamistaba atrodas mājas ziemeļaustrumu sektorā, ļoti uzmanīgi izturieties pret savu veselību un pārbaudiet savu veselības stāvokli, sekojiet savai pārtikai. Ja ziemeļaustrumu sektorā atrodas virtuve, uzmanieties, lietojot asus priekšmetus. Lai  neitralizētu šo negatīvo ietekmi, novietojiet tur baltas krāsas priekšmetus.

Rietumi

Literārā talanta sektors. Labs militārpersonām, sportistiem un tiem, kas kaut ko darina, liekot lietā savas rokas. Ja nezināt, kur novietot savu savu darba galdu, lai veiktos mācībās, rakstītu kvalitatīvus tekstus, rakstus, scenarijus, iekārtojiet savu darba vietu mājokļa rietumu sektorā un jūsu darbs vainagosies ar panākumiem. Tiem, kuriem guļamistaba atrodas šajā mājokļa daļā, personīgās attiecības un veselība noteikti uzlabosies.

 Lai liktenis jums ir labvēlīgs, esiet laimīgi un mīlēti!

Fenšui prognoze septembrim katrai zodiaka zīmei

Žurka

Iespējami neparedzēti izdevumi.  Koncentrējieties uz savu pašreizējo karjeru, izmantojiet uzkrāto pieredzi, lai izvairītos no naudas zaudējumiem, dariet vairāk labu darbu un neaizmirstiet par labdarību. Finansu situācijā var parādīties gaisma tuneļa galā un jaunas iespējas. Neskatoties uz silto laiku, pievērsiet uzmanību respiratoru saslimšanām un ādas stāvoklim.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 2., 14., 15., 24.septembrī.

Vērsis

Šomēnes jūs biznesā varat negūt cerēto rezultātu. Jaunos projektos pievērsiet uzmanību detaļām, jo tās var kļūt par cēloni saistību nepildīšanai paredzētajos termiņos un projektu var piemeklēt krahs.

Laulības dzīvēvar būt daudz pretrunu, kas saistītas ar vecākiem, bērnu audzināšanu un savstarpējo saprašanos. Esiet viens otram pretimnākoši, lai stabilizētu savas attiecības.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Trusis

Netiecieties pēc lieliem panākumiem īsā laika posmā. Šajā mēnesī itin viegli varat saņemt no sava partnera kādu piedāvājumu. Ļoti augsta mācību efektivitāte. Iecerētos rezultātus varat sasniegt bez īpašas piepūles. Protams, nedrīkst atstāt novārtā savu fizisko stāvokli, veselību. Neaizmirstiet par vingrošanu, sabalansētu uzturu. Lietojiet uzturā vairāk dārzeņu un augļu, citādāk iespējamas neparedzētas situācijas, kas saistītas ar veselību.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Pūķis

Esiet piesardzīgi, lai nepazaudētu naudu. Neuzticieties svešiem padomiem, kuri var jūs „ievilkt” investīcijās vai projektos, kas cietīs neveiksmi.Labāk naudu citiem neaizdot, labāk neuzklausīt svešus viedokļus par vērienīgiem pirkumiem.

Bērniem (Pūķiem) var būt grūtības mācībās – daudzi mācību priekšmeti nepadosies un izraisīs nepatiku pret mācībām. Tai pašā laikā bērni būs ļoti uzņēmīgi pret kuņģa-zarnu saslimšanām, tāpēc lielāka vērība veltāma pareizai ēdināšanai.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Čūska

Darbā jūsu domāšaana var būt daudz efektīvāka un dziļāka, tāpēc daudz vieglāk būs izprast kolēģu un klientu vēlmes un domas. Pagātnē paliks nepatikšanas, kas mocīja prātu un sirdi, tagad jūs esat uz pareizā ceļa. Personīgajās attiecībās var rasties pretrunas. Centieties neļauties negatīvām emocijām. Ja attiecībās rodas problēmas, jums vairāk jādomā par komunikāciju un konfliktu nolīdzināšanu. Dodoties izbraucienos, neaizmirstiet piesprādzēties. Šai mēnesī ieteicams pastiprināt automašīnas pretaizdzīšanas mērus un to apdrošināt. Neaizmirstiet par ceļu satiksmes noteikumiem.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Zirgs

Nepieciešams  veltīt uzmanību emociju aspektam. Šomēnes  var izrauties uz āru jūsu mīlestības jūtas. Var atklāties kaut kādi noslēpumi. Realitāte un atmiņas jūsu galvā var savīties kopā un jūs nejutīsiet atšķirību starp emocijām un realitāti. Cēlonis var nebūt cilvēki no pagātnes, bet reizēm – vienkārši nostaļģija.

Zirgiem – autovadītājiem visu gadu pedantiski jāievēro noteikumi, nedrīkst tos ignorēt un pārkāpt, tāpat jāvairās no nogurdinošas un ilgas auto vadīšanas. Pretējā gadījumā iespējami negaidīti nelaimes gadījumi.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Kaza

Mācībās iespējams liels izrāviens. Varbūt tas izskaidrojams ar pāriešanu uz citu skolu, skolotāju nomaiņu vai repetitoru piesaisti. Šie faktori ievērojami var paaugstināt jūsu interesi par mācībām. Ja vēlaties iegūt kaut kādus sertifikātus vai kvalifikāciju, šajā mēnesī sagatavošanās eksāmeniem būs ļoti efektīva, jūsu pūles vainagosies ar panākumiem. Ja tikai tagad sākat apgūt jaunu kursu vai prasmes, būs viegli iemantot draugus ar līdzīgām interesēm un sastapt savu skolotāju. Mācību laikā vajag arī atpūsties, jo šajā periodā iespējami galvasreiboņi un depresija. Ja esat vientuļš cilvēks šomēnes varat sastapt savas dzīves cilvēku, īstu mīlestību. Ar šo cilvēku jums būs savstarpēja saprašanās, mīlestība un ceļš uz laulības reģistrāciju.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Pērtiķis

Nav nekādu šaubu, ka nauda jūsu dzīvē ir svarīga. Jūs esat gudrs, atsaucīgs un spējīgs rīkoties. Jūs ātri spējat mobilizēties un  gūt labu peļņu. Jūs varat viegli nopelnīt naudu, pat ja neko nesaprotat finansu lietās. Vientuļajiem Pērtiķiem būs grūti atbrīvoties no negatīvām emocijām, sliktais garastāvoklis traucēs izprast pretējo dzimumu. Neļaujiet negatīvām emocijām valdīt pār jūsu dzīvi!

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Gailis

Šomēnes Gaiļa ienākumi būs stabili. Atrodiet laiku, ko pavadīt mājās kopā ar savu ģimeni. Veselība turpinās uzlaboties, bizness būs stabils, bet jūtas līdzsvarosies, nogludināsies. Fiziskie vingrinājumi un diētas palīdzēs uzturēt ķermeņa veselību. Iespējama naudas izdošana, kas saistīta ar kādu no ģimenes locekļiem. Uzlabosies attiecības ar bērniem. Jūsu bērnu sekmes kopumā šajā mācību gadā uzlabosies. Tomēr tie bērni, kas dzimuši 2005.gadā, var saskarties ar grūtībām mācībās, ar ādas problēmām, tāpēc lielāka vērība jāvelta ēdināšanas jautājumiem.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Suns

Dzīvesspēks un kaujiniecisks noskaņojums septembrī kūsāt kūsās. Neatkarīgi no tā, cik stipri ir jūsu konkurenti, nepadodieties. Ir cilvēki, kuri palīdzēs jums sasniegt iecerēto. Šomēnes jūs daudz labāk sapratīsiet sava partnera nozīmīgumu un jūsu attiecības būs daudz harmoniskākas kā iepriekšējā mēnesī. Atmosfēra ģimenē būs daudz vairāk viesmīlības apdvesta. Vientuļie cilvēki septembrī var sastapt savu mīlestību. Jūs varat iemīlēties no pirmā acu skatiena supermārketa rindā vai bibliotēkā. Attiecības var attīstīties ļoti strauji.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī.

Cūka

Šomēnes jūsu peļņa būs mazāka un prātu nodarbinās domas par papildu ienākumiem, tāpēc būs maz laika personīgajai dzīvei. Iespējami strīdi ar partneri.

Septembrī labāk uzreiz pievērsties veselībai, lai nepiedzīvotu traumas un problēmas. Nav nepieciešams ķerties pie pārāk skarbas diētas vai intensīvām fiziskām slodzēm. Jaunajām Cūciņām, kas dzimušas 2007.gadā, iespējama pirmā mīlestība. Rekomendējam šo mīlestību glabāt savā sirdī, cītīgi mācīties un gaidīt, kad nākotnē būs iespēja par to parunāt.

Labvēlīgās dienas: 18., 19., 25., 30.septembrī.

Nelabvēlīgās dienas: 2., 5., 15., 17., 23., 27., 29.septembrī.

Dienas bez naudas: 12., 14., 15., 24.septembrī

4145be.jpgKarmiskie parādi

Karmiskais parāds ir disbalanss,  kas radies jūsu dvēseles enerģijās. Visumā viss ir vienots un kalpo evolūcijai. Tāpēc katrā karmiskajā parādā slēpjas arī velte, ko nepieciešams aktivizēt tagadējā dzīvē. Jāsaprot, ka iepriekšējā dzīvē bija uzkrāta karma, iegūta negatīva pieredze. Cilvēks nolaidās tumsas dzīlēs, lai no turienes paņemtu dārgumus.

Problēma tāda, ka „iegrimstot" zemākajās vibrācijās, pastāv risks tur iestrēgt, apmaldīties uz visiem laikiem. Tāpēc karmiskais parāds vienmēr ir „jāatstrādā". Ir jāatjauno tās enerģijas līdzsvars, kurš tika izjaukts.

Ir nelieli karmiskie parādi. Es tos dēvētu par spīlēm jūsu dvēselē. Ir arī nopietni karmiskie parādi. Par tiem tad arī parunāsim.

Karmisko parādu aprēķināšana

Karmiskos parādus numeroloģijā apzīmē ar cipariem 13, 14, 16 un 19. Tie parādās dzimšanas dienā, kā arī dzīves ceļa skaitlī. Dzīves ceļa skaitlis tiek aprēķināts, atsevišķi saskaitot  dzimšanas datuma ciparus, mēneša un gada ciparus. Beigās iegūstam trīs ciparus. Piemēram, dzimšanas dati: 16.03.1975.

Diena: 1+6=7

Mēnesis: 3

Gads: 1+9+7+5= 4

Dzīves ceļa skaitlis: 7+3+4=14=5 , tas veidojas ar enerģiju 14.

Šis piemērs rāda, ka jums ir divi kamiskie parādi: to rāda dzimšanas dienas skaitlis 16 un dzīves ceļa skaitlis 14.

Karmiskais parāds dzimšanas gada skaitlī vienmēr parādās daudz spilgtāk un spēcīgāk kā dzimšanas dienas skaitlī.

Tagad apskatīsim, kas tie par parādiem, kā tie radušies, kā tos „atstrādāt" un kādu velti katrs no parādiem sevī slēpj.

P.S. Dažos avotos numeroloģijā šie karmiskie parādi tiek apskatīti saistībā ar vārdu, uzvārdu. Esmu praktizējošs numerologs, bet ne teorētiķis, tāpēc esmu pieradusi visu pārbaudīt dzīvē. Vārda un uzvārda  numeroloģiju es vēl tikai pētu, tāpēc nevaru ne apstiprināt, ne arī noliegt, vai tur atspoguļojas karmiskie parādi. Nākotnē varbūt būs iespējams tēmu papildināt ar jaunām atziņām.

25b480.jpg8492c2.jpg

Karmiskais parāds nr.13 – palaišanās slinkumā

Parāds veidojas tāpēc, ka cilvēks iepriekšējā dzīvē slinkojis, nav daudz strādājis, ļaunprātīgi izmantojis svešu darbu.  Arī tad, ja cilvēks bijis nepateicīgs par citu cilvēku darbu. Cilvēks ir darījis tikai to, kas viņam sagādā prieku (3), egoistiski koncentrējies tikai uz savām interesēm (1), visu smago darbu atstājis citiem.

Praksē esmu novērojusi divus šī parāda izpausmes veidus.  Vai nu tās ir īstas darba bites, kas nespēj sēdēt bez darba un visu dzīvi tikai strādā un strādā. Tādējādi viņi intuitīvi jau noskaņoti uz karmiskā parāda atstrādāšanu. Vai arī tie ir trani, kas nav pakļāvušies karmiskā parāda enerģijai un atkal vada dienas dīkdienībā, tādējādi savu parādu palielinot.

Ja cilvēkam ir tāda veida karmiskais parāds, ceļš uz panākumiem nebūs viegls un ātrs – mēģinājumi rast tādu ceļu radīs tikai vilšanos. Lai šai dzīvē gūtu panākumus,  cilvēkam būs jāstrādā vairāk kā citiem, jāsastopas savā dzīvē ar daudz šķēršļiem.

Vislabāk būs tad, ja cilvēks iemācīsies gūt prieku par darbu, apmierinājumu par tā taustāmajiem, praktiskajiem rezultātiem. Galvenais – strādāt un, ja to darīs pamatīgi, nopietni, škēršļi nebūs liels traucēklis.

Šajā dzīvē var parādīties tādi indivīdi, kuri kaut ko no cilvēka prasīs, kas viņu izmantos, turklāt itin bieži viņi būs nepateicīgi. Tās ir tās dvēseles, kam cilvēks palicis parādā iepriekšējā dzīvē. Notiekošais ir jāpieņem, nevajag apvainoties un būt sašutušam. Vajag izturēties ar pateicību, jo šie ļaudis dod iespēju nokārtot karmisko parādu.

Kāda tad ir šī karmiskā parāda velte?  Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir uzkrājis „taukus". Kā zinām, tauku šūna ir enerģijas krātuve. Tieši tāpēc cilvēks spēj ar savu darbu sasniegt augstus rezultātus. Potenciāli tie ir cilvēki, kuri paredzēti vērienīgiem projektiem.

Panākumu atslēga 13.karmiskā parāda gadījumā – koncentrēšanās. Vajag iemācīties velti neizšķiest savus spēkus, koncentrēties uz vienu lietu, uz pašu galveno, doties vienā daudzsološā virzienā un darboties tur, spēkus nežēlojot. Tāpat svarīgi uzturēt kārtību savā dzīvē.  Jebkura veida haoss, juceklis ievērojami samazinās pūliņu efektivitāti.

Otrs svarīgs moments – pateicība. Neesiet skopi pateicībā par to, ko dara jūsu labā citi cilvēki – sākot ar vecākiem un beidzot ar garāmgājējiem.

aae39f.jpga14cf5.jpg

Karmiskais parāds nr.14 – ļaunprātīga nodošanās baudām

Karmiskais parāds radās, cilvēkam aplami izmantojot savu brīvību. Cilvēks (1) nodevās fiziskām baudām (4), nevis izmantoja piedāvāto daudzveidību un brīvību pašpilnveidei. Viņš nevis attīstījās uz augšu, bet – uz leju.

Tāda cilvēka dzīve var būt ļoti nekārtīga – daudz pastāvīgi mainošos apstākļu, negaidītu notikumu, krasas dzīves apstākļu pārmaiņas. Cilvēks ir pakļauts alkohola, narkotiku riskam, kā arī fiziskām baudām, tādām kā sekss un neremdināma apetīte (rijība).

14.karmiskā parāda velte – iedvesmas enerģija.  Ļoti bieži „parādnieki" ir ļoti skaisti un simpātiski cilvēki – kustīgi un spilgti, kompānijas dvēseles. Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir tā nodevies baudām, ka tieksme uz baudām iestiepjas arī šajā dzīvē. Tā ir vissaldākā enerģētika. Cilvēki instinktīvi to sajūt un tiecas pēc viņiem. Baudu enerģijas aromāts liek aizmirsties un atslābināties, iedvesmoties jaunām idejām, tuvoties saviem sapņiem.

Ļoti bieži cilvēkus ar 14.karmisko parādu var sastapt šovbiznesā aktieru un dziedātāju vidū. Pateicoties šai enrģijai, viņi spēj savos priekšnesumos aizraut veselus cilvēku stadionus. Tāpat tās bieži ir harizmātiskas personības, saskarmē patīkami cilvēki, labi tirgotāji un menedžeri. Viņiem var piemist ekstrasensoras spējas.

Panākumu atslēga 14.karmiskā parāda īpašniekiem  - veltīt sevi kādai augstai idejai, rast savai dzīvei kādu augstāku jēgu. Tādu cilvēku darbība veltāma iedvesmas enerģijas realizācijai. Tās vienmēr ir spilgtas un talantīgas personības. Galvenais – nepalikt baudu līmenī. Tad sirds viņus izvedīs ārā no jebkura jucekļa, palīdzēs nepazaudēt kursu un vieglāk būs neiestigt kārdinājumos.

9b1a30.jpge465c0.jpg

Karmiskais parāds nr.16 – ļaunprātīga mīlestības izmantošana

Karmiskais parāds nr.16 radies no tā, ka cilvēks (1) ir spēlējies ar citu cilvēku jūtām (6). Tā var būt iesaistīšanās iepriekšējā dzīvē nelikumīgos un sabiedrībai nepieņemamos mīlas piedzīvojumos, kuru rezultātā cietuši citi cilvēki. Te pretrunā nonāk egocentriskums un atbildība par tiem, ko esam pieradinājuši.  Var atzīmēt, ka parāda gadījumā cilvēks zaudējis harmoniju un noslēdzies sevī vai koncentrējies tikai uz sevi.

Kā likums, šajā dzīvē cilvēkam ir sarežģījumi personīgajā dzīvē. Viņš ir ļoti koncentrējies pats uz sevi, savām interesēm un problēmām. Viņam ir grūti veidot patiešām siltas, dvēseliskas, sirsnīgas attiecības ar kādu, visu laiku viņu straume aiznes atpakaļ pie sevis, pie paša rūpēm.

Praksē esmu novērojusi vairākas šī parāda izpausmes. Vai nu cilvēks nespēj izveidot savu personīgo dzīvi;  attiecības var būt īslaicīgas vai pat bez atbildes. Vai arī cilvēks uzsāk attiecības, bet tās ir smagas un bieži nes ciešanas. Cilvēks var būt šajā dzīvē vienmīlis. Viņš var būt pamestā vai nodotā lomā. Cilvēks iet cauri tādām pašām sāpēm, kādas iepriekšējā dzīvē sagādājis  citiem. Viņa partneri šajā dzīvē – tās dvēseles, kurām viņš palicis parādā.

Šī karmiskā parāda velte – cilvēks tik meistarīgi ir apguvis mākslu manipulēt ar citu cilvēku jūtām un emocijām, ka tagad ļoti labi pazīst cilvēkus. Var teikt, ka viņš tiem redz cauri.

Cilvēkam ar 16.karmisko parādu vajag vairīties no jekādām egoisma izpausmēm, mācīties  stādīt tuva cilvēka intereses augstāk par savējām. Visu sarežģī tas, ka, izmantojot savas analītiskās spējas, šis cilvēks var viegli atrast jebkurā milzum daudz trūkumu un automātiski vērtēt citus zemāk par sevi. Tās tad arī ir skaitļa 16 lamatas: ejot pa šo ceļu, cilvēks galu galā nonāk dziļā vientulības strupceļā.

Cilvēkam jāsaprot, ka ideālām dvēselēm nav nepieciešama iemiesošanās uz Zemes. Katram no mums ir savas sliktās un labās puses. Viņam nepieciešams iemācīties pamanīt cilvēkos arī labo. Vajag izmantot savas spējas, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar savām problēmām. Ejot pa šo ceļu, cilvēki ar 16.karmisko parādu var kļūt par labiem psihologiem, skolotājiem, audzinātājiem, darbaaudzinātājiem, kā arī zinātnes darbiniekiem.

Tā vai citādi, bet panākumu atslēga šī karmiskā parāda gadījumā – lēnprātība, kautrība un mīlestība pret tuvāko.

ab2e46.jpg97d0e2.jpg

Karmiskais parāds nr.19 – varas ļanprātīga izmantošana

Iepriekšējā dzīvē cilvēkam bija jāiepazīst gudrība. Tomēr cilvēks (1) nepamanīja neko citu, kā tikai pats savas vēlmes un ambīcijas (9), viņš nevēlējās rēķināties ne ar vienu.  Viņš negribēja ne ar ko un ne ar vienu dalīties, un no citiem viņam maz ko vajadzēja, izņemot – pakļaušanos.

Tagad šajā dzīvē cilvēks ar 19.karmisko parādu bieži nonāk situācijās, kad nav uz ko balstīties un   paļauties var tikai uz sevi. Ja viņš ar uzdevumu tiek galā viens pats, lieliski, tomēr visbiežāk viņš sāk pārmest citiem, ka tie viņam nepalīdz, viņš gaida no citiem nesavtīgu interesi par viņu un nesagaida.

Tomēr, ja paskatās vērīgāk, tāds cilvēks parasti spītīgi atsakās no citu palīdzības – tieši te ir viņa problēmas būtība. Ievērojamu daļu savas vientulības ir radījis viņš pats – ar nevēlēšanos uzklausīt citus, pieņemt viņu palīdzību un padomus.  Cilvēks pats sev uzcēlis emocionālo cietumu ar savu attieksmi pret citiem.

Šis parāds vairāk problēmu rada sievietēm. Tā ir tīra vīrišķīga enerģētika  un tagadējā Kali-Jugas laikmetā sievietes ļoti bieži kļūst no tās atkarīgas. Tā ir apziņa „Es-pati". Smalkajā plānā  ap sievieti veidojas vīrieša aura, kas atstumj vīriešus, un rezultātā sievietes ir vientuļas, bet, ja ir attiecībās, tad nespēj savus vīriešus piepildīt ar enerģiju, kā to paredzējusi daba. Vīrietim pie tādas sievietes „dīvāna" tipa dzīvesveids.

Otra problēma, kas rodas sievietēm ar vīrišķo enerģiju, – problēmas ar veselību. Vīrišķā enerģija no smalkā plāna  sāk izpausties arī fiziskajā pasaulē. Vīrietim nav nepieciešami sievietes orgāni. Tāpēc sievietēm ar vīriešu apziņu ir ginekoloģiskas  un vispārējās veselības problēmas.

Šī parāda velte – cilvēkam ir tieksme uz pārvaldes darbu. Viņam piemīt izlēmība, atbildība un dzīves izpratne.

Sievietēm visvienkāršākais atstrādāšanas  veids – sevis realizācija ar sieviešu enerģijām, ienest savā dzīvē sieviešu prakses un mainīt apziņu „Es-pati" uz sievietes apziņu.

Vīriešiem atstrādāšanas veids – būt radošam līderim. Tādam, kurš ne jau ar spēku vai varu soļo pa dzīvi, bet tādam, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par sevi, savu darbu, savu ģimeni, saviem padotajiem un ir gatavs vadīt, vest aiz sevis.

Atslēga šī parāda atstrādāšanai – iemācīties sadarboties ar citiem cilvēkiem, gan ņemt, gan dāvāt mīlestību, pieķeršanos, padomu, palīdzību, dalīties ar varu un labām iespējām. Neviens neapšauba jūsu patstāvību un pašpietiekamību. Taču, ja esat cilvēks, nedrīkstat noliegt cilvēcisko attiecību nozīmīgumu.

 

6c20be.jpg

Planēta Merkurs (atveriet kalendāru lapas lejas daļā, jūlijs mēnesis kad ir sākusies Merkura kustība atpakaļ)

Astroloģojā Merkurs simbolizē domāšanu, apmaiņu ar informāciju, komunikācijas veidus un tirdzniecību. Līdz ar to retrogrādā Merkura kustība vispirms ietekmē saskarsmi, telefona saraunas, saraksti, braucienus, visa veida transportu, sakarus, kā arī  mācības un komercdarbību.  Merkura retrogrādās kustības periodā šais jomās nereti rodas kavēšanās, šķēršļi, traucējumi un grūtības.

Retrogrādā Merkura laikā mūsu dzīvē var rasties neparedzēti apstākļi, mēs varam kļūdīties, kaut kas var kavēties, termiņi, noformējot dokumentus, var tikt pārcelti. Ceļojumos var nākties saskarties ar kavēšanos, transporta bojājumiem, izmaiņām sarakstos. Biežāk iespējamas datoru uzkāršanās, bojājumi, sakaru traucējumi. Lietišķās sarunas un komandējumi, kas saistīti ar jauniem projektiem, var nedot cerētos rezultātus. Tomēr tiem cilvēkiem, kam retrogrādais Merkurs ir dzimšanas kartē (un tādi ir  ap 20% no visiem iedzīvotājiem), šis laiks var atšķirties ar paaugstinātu produktivitāti un efektivitāti.

Retrogrādā Merkura laikā:

·         Neiesakām uzsākt jaunus projektus un uzsākt biznesu.

·         Neiesakām parakstīt svarīgus līgumus, dokumentus un veikt vērienīgus darījumus.

·         Nevajadzētu uzņemties jaunas finansu saistības un ņemt jaunus kredītus.

·         Labāk atlikt svarīgu lēmumu pieņemšanu, kā arī pāriešanu uz jaunu darba vietu.

·         Nebūs veiksmīgi reklāmas pasākumi un prezentācijas.

·         Labāk nedoties atbildīgos komandējumos  un riskantos braucienos uz jaunām vietām.

·         Nogaidiet ar sakaru līdzekļu,datortehnikas, transporta līdzekļu iegādi, neveiciet nozīmīgus pirkumus.

·         Neiesakām uzsākt mācīties, apgūt kaut ko jaunu.

·         Jāatliek vēršanās tiesā, lai ieniegtu prasību.

·         Labāk neveikt diagnostiku un medicīniskus izmeklējumus.

Retrogrādā Merkura periodā iesaka pabeigt agrāk iesāktos projektus, savest kārtībā vecas lietas, precizēt un koriģēt plānus, labot kļūdas un nepilnības. Ļoti labi būs pievērsties tiem projektiem, kuri savulaik tika atlikti.

 Merkura virzības kalendāru atradīsiet lapas lejas daļā,tas palīdzēs jums plānot notikumus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.