5d387c.jpg

Pēc Ķīnas kalendāra 8.jūlijā sāksies Kazas mēnesis. Tas noslēdz vasaras sākuma sezonu un saucas „mazais karstums”. Šogad pie mums jūlijā atnāks Metāla (Baltā) Kaza.

Ārēji Kaza rada pašpārliecinātas un lepnas būtnes iespaidu, bet sirds dziļumos tā ir viegli ievainojama un viņai raksturīga pieķeršanās.

Nereti Kazai piemīt spilgts mākslinieces talants. Viņu saista mūzika un dejas.  Ja no mazotnes viņa atradīsies mākslinieciskā vidē ( bez  palīdzības no malas Kaza diez vai kaut ko sasniegs), var kļūt pat izcilu aktrisi.

Laiks doties ceļā!

Metāliskās (Baltās) Kazas mēnesis – labākais laiks ceļojumiem. Kaza atbalsta un ir aizbildne pār visdažādāko pārvietošanos un arī tagadējais Cūkas gads to visu atbalsta. Kaza ar Cūku draudzējas, tāpēc jūlijs būs ļoti harmonisks ceļojumu un braucienu aspektā. Jūlijs ir piemērots ne tikai ceļojumiem un atvaļinājumiem, bet arī lai pārceltos uz jaunu dzīvesvietu.

Pat visparastākā mēbeļu pārbīdīšana dzīvoklī  būs ļoti veiksmīga. Tāpēc droši dodieties pretī pārmaiņām!

Kāzu laiks

Jūlijs būs veiksmīgs arī kāzu rīkošanai. Laulības, kas noslēgtas ar Metāla Kazas svētību, balstīsies  uz kopīgām interesēm, abi laulātie tieksies pēc attīstības, aizrausies ar literatūru un mākslu un savus hobijus gribēs pārvērst naudā.

 Dzīvojiet draudzīgi!

 Strīdi, konflikti un tiesāšanās neko labu nenesīs. Ļoti svarīgi būs kontrolēt emocijas, lai tālākajā dzīvē gūtu panākumus. Arī konkurence un sāncensība nenesīs pozitīvus ieguvumus nevienai no pretējām pusēm.

 Jūlijs būs īpaši veiksmīgs tiem, kas dzimuši Zirga gadā. Kaza un Zirgs burtiski saplūdīs mīlestībā un savstarpējā sapratnē un kļūs viens otram par sargeņģeļiem.

 Arī Pērtiķim un Tīģerim šis mēnesis būs viņu burvīgās mīlas laiks. Abi kļūs daudz pievilcīgāki un un tādējādi gūs papildiespēju uzsākt nopietnas romantiskās attiecības. Tāpēc tikai uz priekšu - uz mīlas krastiem!

 Toties Vēršiem jāatpūšas. Tie, kas dzimuši Vērša gadā, esiet uzmanīgāki! Jūs neesat Kazas mīluļi, tāpēc divu ragaino sastapšanās var būs traumatiska ne tikai veselībai, bet arī konfliktsituāciju aspektā. Neiesaistieties finansu avantūrās, atlieciet pāriešaanu citā darbā. Atpūtieties!

Kam būs nauda un kam – darbs?

 Sunim un Pūķim jūlijā maciņā var iekrist negaidīta nauda, bet darbarūķim Gailim ir vērts atpūsties jautrā kompānijā.

 Sievietes Truši/Kaķi spēs atrast jaunu, daudz perspektīvāku darbu. Mūžīgi konfliktējošās savā starpā Cūka un Čūska savas problēmas atrisinās, ja dosies tālā celojumā. Veselības jomā – būs apdraudēta nervu sistēma. Atslābinieties, varāk atpūtieties, nekonfliktējiet.

Astoņas vislabākās dienas notikumiem

 Mēnesis būs labs, tomēr nopietniem notikumiem labāk izvēlēties dienas no labvēlīgo dienu kalendāra. Tad būs mazāk nepatīkamu nejaušību.

 •  9.jūlijs – laba diena ceļojuma uzsākšanai vai lai pārceltos. Var arī kāzas rīkot, bet labāk no 11:00 līdz 13:00.
 •  
 • 13.jūlijs - Diena būs piemērota ilgtermiņa projektiem (kāzas, jauns darbs, medicīnisko procedūru uzsākšana).
 •  
 • 17.jūlijs – superdiena! Panākumi visā, ko uzsāksiet: ceļojumi, kāzas, līgumi un kredīti. Visā veiksies! Vislabākais laiks no 13:00 līdz 17:00.
 •  
 • 18.un 20.jūlijs – vēl divas labas dienas kāzām, arī celojuma uzsākšanai šīs dienas būs labas.
 •  
 • 21.un 26.jūlijs – ļoti labas dienas biznesam un visiem darījumiem, kas neattiecas uz personīgo dzīvi.
 •  
 • 29.jūlijs–vēl viena teicama diena visa veida jaunu lietu uzsākšanai: kāzām, jauna uzņēmuma atklāšanai, saderināšanās atzīmēšanai. Visas darbības šai dienā būs iestrādes bagātības uzkrāšanai nākotnē.

 Āža ģīmis jeb nelabvēlīgās dienas

Kas par lietu? Retrogrādais Merkurs un Mēness aptumsums bojā visu Kazas mēneša fonu, tomēr visu var koriģēt. Diētas uzsākšanai labas dienas būs 10., 16., 23.jūlijā. Šīs dienas nav piemērotas svarīgiem notikumiem, bet ja sāksiet diētu, viss ritēs kā pa diegu – bez aizķeršanās.

Ne pārāk labs būs periods no 12.līdz 16.jūlijam. Pirms aptumsuma enerģētika būs vāja un nav vērts pieņemt nopietnus lēmumus. Mēness aptumsums var radīt pārāk emocionālu fonu un izraisīt  impulsīvas darbības.

 19., 22., 23., 27.datumā nevajadzētu ņemt kredītus, uzsākt ārstēšanos. Pieskatiet naudu. Iespējami neplānoti naudas zaudējumi.

 No 31.jūlija līdz 4.augustam neplānojiet nopietnas tikšanās. Neuzsāciet ārstēšanos. Arī ar naudu rīkojieties prātīgi, jo iespējami lieli zaudējumi.

Aktivizēsim enerģiju

 Veiksmīga enerģijas aktivizēšana atrisina visas problēmas! Pat nelabvēlīgā dienā veikta aktivizācija var nodrošināt panākumus. Pirms 1000 gadiem to darīja Ķīnas imperatori un ... uzvarēja!

 Kazas mēnesī ir daudz iedarbīgu aktivāciju izrāvienam karjerā. Piemēram, „Zaļais Pūķis pagriež galvu” –paredzēts izrāvienam, veiksmei un laimei biznesā.

 •  Aizdedziet sveci dzīvokļa vai biroja ziemeļaustrumu sektorā 8.jūlijā no 7:00 līdz 9:00 un no 17:00 līdz 19:00.
 •  13.jūlijā dedziet sveci šai sektorā no 9:00 līdz 11:00 un ziemeļu sektorā no 13:00 līdz 5:00.
 •  20.jūlijā no 9:00 līdz 11:00 un no 11:00 līdz 13:00 aktivizējams dienvidaustrumu sektors.

 Negribat neko darīt? Tad nedariet!

 Ieplānojiet labu atpūtu! Tad "Putns, kas krīt ligzdā” atnesīs jums naudu.

Daudz veiksmes šai it kā karstajā Metāla Kazas mēnesī!

6c20be.jpg

Planēta Merkurs (atveriet kalendāru lapas lejas daļā, jūlijs mēnesis kad ir sākusies Merkura kustība atpakaļ)

Astroloģojā Merkurs simbolizē domāšanu, apmaiņu ar informāciju, komunikācijas veidus un tirdzniecību. Līdz ar to retrogrādā Merkura kustība vispirms ietekmē saskarsmi, telefona saraunas, saraksti, braucienus, visa veida transportu, sakarus, kā arī  mācības un komercdarbību.  Merkura retrogrādās kustības periodā šais jomās nereti rodas kavēšanās, šķēršļi, traucējumi un grūtības.

Retrogrādā Merkura laikā mūsu dzīvē var rasties neparedzēti apstākļi, mēs varam kļūdīties, kaut kas var kavēties, termiņi, noformējot dokumentus, var tikt pārcelti. Ceļojumos var nākties saskarties ar kavēšanos, transporta bojājumiem, izmaiņām sarakstos. Biežāk iespējamas datoru uzkāršanās, bojājumi, sakaru traucējumi. Lietišķās sarunas un komandējumi, kas saistīti ar jauniem projektiem, var nedot cerētos rezultātus. Tomēr tiem cilvēkiem, kam retrogrādais Merkurs ir dzimšanas kartē (un tādi ir  ap 20% no visiem iedzīvotājiem), šis laiks var atšķirties ar paaugstinātu produktivitāti un efektivitāti.

Retrogrādā Merkura laikā:

·         Neiesakām uzsākt jaunus projektus un uzsākt biznesu.

·         Neiesakām parakstīt svarīgus līgumus, dokumentus un veikt vērienīgus darījumus.

·         Nevajadzētu uzņemties jaunas finansu saistības un ņemt jaunus kredītus.

·         Labāk atlikt svarīgu lēmumu pieņemšanu, kā arī pāriešanu uz jaunu darba vietu.

·         Nebūs veiksmīgi reklāmas pasākumi un prezentācijas.

·         Labāk nedoties atbildīgos komandējumos  un riskantos braucienos uz jaunām vietām.

·         Nogaidiet ar sakaru līdzekļu,datortehnikas, transporta līdzekļu iegādi, neveiciet nozīmīgus pirkumus.

·         Neiesakām uzsākt mācīties, apgūt kaut ko jaunu.

·         Jāatliek vēršanās tiesā, lai ieniegtu prasību.

·         Labāk neveikt diagnostiku un medicīniskus izmeklējumus.

Retrogrādā Merkura periodā iesaka pabeigt agrāk iesāktos projektus, savest kārtībā vecas lietas, precizēt un koriģēt plānus, labot kļūdas un nepilnības. Ļoti labi būs pievērsties tiem projektiem, kuri savulaik tika atlikti.

 Merkura virzības kalendāru atradīsiet lapas lejas daļā,tas palīdzēs jums plānot notikumus.

 2019.gads - dzeltenās zemes Cūkas gads

0a02a8.jpg

Mīlas sfērā kardinālas pārmaiņas gaida tos, kas savu dzīvesbiedru vēl nav sastapuši. Daudziem pavērsies iespēja iepazīties ar savu īsto cilvēku un izveidot ģimeni. Arī materiālajā sfērā gaidāmas izmaiņas, diemžēl ne vienmēr – uz labo pusi. 2019.gadā vajadzēs būt maksimāli uzmanīgam un ekonomiskam, kaut ko iegādājoties. Vēlams neaizdot lielas summas, vēlams krāt naudu nākotnei. Darba jomā būs bieži komandējumi un pārrunas. Tas Cūkas gadā palīdzēs veidot plānus, karjeru un nostiprināt finanšu stāvokli.

 ae54d7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.