76df60.jpg04091c.jpg054c13.jpg
2022. gada maijs

2022. gada maijs ir diezgan izaicinošs un tajā pašā laikā interesants mēnesis, galvenokārt tāpēc, ka tas aizņem gandrīz visu aptumsumu periodu. Nebaidieties: zvaigznes tikai iesaka tam vērsties gatavam, pareizi nosakot prioritātes un novēršot nevajadzīgas rūpes. Jau 16. maijā šogad būs otrais aptumsums - tas būs Mēness un notiks Skorpiona zīmē, kas nozīmē, ka emocijas būs sakarsušas līdz galam un, lai neapdegtu, noteikti jātur sevi rokās!

Turklāt klāt "pieliek piparus" Merkurs, kas, lai arī būs labvēlīgā Dvīņu zīmē, tomēr no 10. maija līdz 3. jūnijam dosies retrogrādā kustībā. Tāpēc papildus emocionālajai nestabilitātei un dramatismam var pievienot arī atsevišķu situāciju un informācijas trūkumu vai izkropļotu uztveri kopumā. Šajā laikā vislabāk ir ievērot veselīgu dzīvesveidu, nepārslogot sevi ar garīgo darbību un vienkārši atpūsties biežāk.

Mīlestības planēta Venera no 2. maija viesosies sprādzienbīstamajā Auna zīmē, pametot sapņaino Zivs teritoriju. Tas viņai piešķirs zināmu šarmu un uguni, lai gan problēmas var rasties ar maigumu un stabilu pieķeršanos mīļajiem. Kopumā Veneras ietekme visa mēneša garumā ir visai konstruktīva, tomēr no 23.maija tās spēkus pārbaudīs nelokāmais Plutons Mežāzī - šajā laikā var izcelties negaidīti skandāli un izcelties konflikts uz atšķirīga pamata interesēm.

2022. gada maija galvenie zvaigžņu notikumi

8.—24.maijam

Saules un nepiekāpīgā Saturna kvadrāts

Centieties nepadoties pesimistiskajam noskaņojumam, ko šis aspekts rada, un ļaujiet nerealizētai enerģijai nonākt lietderīgā kanālā. Grūtības un nepārvaramas varas apstākļi var izjaukt ierasto lietu gaitu un radīt iekšēja diskomforta un vientulības sajūtu.

11.—28.maijam

Trīsgons ar autoritāro Plutonu un Sauli

Periods var dot daudzas patiesi transformējošas pārmaiņas, kā arī stimulēt ar finansēm saistītu jautājumu risināšanu. Šajā laikā vari ķerties klāt profesionālai darbībai vai pat domāt par savu biznesu – par laimi, zvaigznes mudina uz šādām iniciatīvām. Tomēr rūpīgi pārdomājiet, pirms sākat to darīt!

20.—28.maijam

Marsa sekstils ar ātro Merkuru

Šis ir laiks, kad domas var nonākt ciešā rezonansē ar darbībām, un arī jebkura darba, radoša un garīga darbība saņem savu impulsu. Labvēlīgas iepazīšanās, tai skaitā romantiskas, jauni kontakti un komunikācijas; plāni un idejas tiek ātri īstenotas.

23.—31.maijam

Venēras kvadrāts un spēcīgais Plutons

Paaugstināta kaisle un dinamika attiecībās var provocēt gan to pāreju uz jaunu kvalitatīvu līmeni, gan konflikta pieaugumu. Nepieciešams iegrožot saziņu paaugstinātos toņos un pārlieku neļaut emocijām. Atcerieties, ka dažreiz teikto nevar atsaukt!

12.—25.maijam

Enerģiskā Marsa savienojums Neptūnu

Šis aspekts nes sev līdzi augstas garīgās vadlīnijas un labus mērķus, kuriem pēkšņi tiek atrasts spēks. Aug pašapziņa, un uzticība savām idejām var palīdzēt kalnus sakustināt. Lielisks laiks, lai sapnis beidzot kļūtu par realitāti!

18. maijs - 10.jūnijs

Ekscentriskā Marsa un Jupitera savienojums

Šis patiesi pozitīvais aspekts sniedz milzīgu skaitu iespēju, kuras nevajadzētu ignorēt. Īpaši veiksmīga ir biznesa darbība, līgumu slēgšana, profesionālo saišu paplašināšana. Attieksme pret pozitīvu iznākumu un vispārēja draudzīgums ievērojami vienkāršo jebkuru saziņu.

13d765.jpgfc0687.jpg008957.jpg
 
Vispārējais horoskops 2022. gada aprīlim

Visnelabvēlīgākais tranzīts 2022. gada aprīlī būs Saules un Plutona kvadrāts mēneša vidū. Planētu negatīvo ietekmi visvairāk izjutīs cilvēki, kuru darbības sfēra tā vai citādi saistīta ar biznesu un finansēm. Izvairieties no situācijām, kas var kaitēt jūsu reputācijai. Uzņēmējiem var rasties nepatīkamas situācijas ar nodokļiem, dokumentiem vai uzņēmuma apdrošināšanu.

Merkurs mēneša beigās izveidos ar Saturnu kvadrātu. Tulkojumā no astroloģiskās valodas tas nozīmē, ka pienāk periods, kurā būs grūti atrast kopīgu valodu ar sarunu biedru. Sarunās nereti parādīsies kritika un cinisms, lietišķajā sadarbībā ar vieglumu nepietiks. Astrologi iesaka šajā laikā nebūt dedzīgiem. Svarīgas sarunas un projektus labāk atlikt uz sev labvēlīgāku laiku.

2022. gada aprīlis ir labs garīgai attīstībai un augstsirdībai. Astrologi iesaka šajā laikā pievienoties labdarības pasākumiem un organizēt reliģiskus pasākumus. Otrais pavasara mēnesis piemērots, lai atteiktos no atkarībām un pārtrauktu attiecības ar toksiskiem cilvēkiem.

Finanses un karjera 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa aprīlis ir piemērots periods, lai dziļi pārdomātu visu, kas notiek. Gada patrons nepieņem spontānus lēmumus un nepārdomātas darbības. Jebkurš brīdis ir rūpīgi jāapsver, lai izvairītos no nopietnām kļūdām. Debesu zvaigznājs veicina emocionālu atturību un prātīgu visu apkārt notiekošo izvērtējumu.

2022. gada aprīlis investīciju ziņā ir labvēlīgs. Atsevišķs padoms uzņēmējiem, kuri savākuši labu finanšu drošības spilvenu - investējiet savā biznesā, paplašiniet ražošanu, apgūstiet saistītās darbības jomas.

Tiem, kuri plāno mainīt profesiju vai darba vietu, lēmums ir jāatliek. 2022. gada aprīlis tam nav vislabvēlīgākais laiks. Turklāt nav izslēgta situācija, kad pašreizējā darba vieta dzirkstīs jaunās krāsās, paverot daudzsološas iespējas.

Zvaigznes iesaka būt uzmanīgākam ar uzkrājumiem. Iespējams, aprīlī nāksies atbildēt par parādsaistībām. Tāpēc mēneša sākumā vajadzētu ieslēgt maksimālās taupīšanas režīmu. Nav izslēgti neplānoti izdevumi, kas saistīti ar automašīnas vai sadzīves tehnikas sabojāšanos.

Veselība un enerģija 2022. gada aprīlī

No astroloģiskā viedokļa 2022. gada aprīlis ir emocionāli ļoti intensīvs periods. Zvaigznes iesaka kontrolēt visas savas dzīves jomas, lai nepazaudētu patiesi svarīgos jautājumus. Stresa situācija darbā un personīgajā dzīvē var ietekmēt jūsu emocionālo veselību.

Astrologi iesaka atrast laiku atpūtai un relaksācijai. Ieteicams atrast kādu relaksējošu aktivitāti, kas palīdzēs apkopot domas un racionalizēt to nemierīgo plūsmu. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību attiecībām ar citiem cilvēkiem - aprīlī nav izslēgtas situācijas, kad skaudīgi cilvēki un negatīvas personības mēģinās sabojāt reputāciju ar saviem vārdiem un pat darbībām.

Dažām Zodiaka zīmēm 2022. gada patrons ir sagatavojis iespēju sākt dzīvi no nulles. Īpaši spēcīga šī vēlme būs jaunā mēness laikā.

Runājot par veselību, aprīlis ir saaukstēšanās saasināšanās periods. Astrologi iesaka neatstāt novārtā elementāru profilaksi, lai neatvēsinātu ķermeni. Kad parādās pirmie  simptomi, jums jāpaņem slimības atvaļinājums vai jākonsultējas ar ārstu. Novārtā atstāta saaukstēšanās, šajā gadījumā sagādā problēmas.

Turklāt zvaigznes norāda uz hronisku slimību saasināšanās iespējamību. Tas jo īpaši attiecas uz locītavu un asinsvadu patoloģiskiem stāvokļiem. Atsevišķi ir vērts pievērst uzmanību cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz dermatoloģiskām slimībām - agrā pavasarī ir iespējami saasinājumi. Tāpēc ir nepieciešams veikt profilaktiskus pasākumus un stiprināt imūnsistēmu jau iepriekš.

Mīlestības horoskops 2022. gada aprīlim

Pēc astrologu domām, Venērai šomēnes ir daudzsološi mīlestības aspekti. Tas nozīmē, ka ar minimālu piepūli jūs varat daudz ko mainīt savā dzīvē uz labo pusi. Iespējamas liktenīgas tikšanās, romantiski randiņi, laulības priekšlikumi, bērna ieņemšana un citi patīkami notikumi.

Mēneša sākumā zvaigznes iesaka doties uz skaistumkopšanas salonu . Ārējās pārvērtības piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Masāža, SPA procedūras, manikīrs un daudz kas cits – tas viss noteikti pozitīvi ietekmēs ne tikai ārējo izskatu, bet arī iekšējās sajūtas.

Astrologi iesaka vientuļajiem pārveidot ne tikai savu izskatu, bet arī uzlabot savu iekšējo pasauli. Dažādas izstādes, filmu pirmizrādes – šāda veida pasākumi var kļūt par vietu, kur notiks nozīmīga iepazīšanās ar nākotnes perspektīvām. Zvaigznes norāda ģimenes cilvēkiem ir ieteicams atcerēties, kā sākās viņu attiecības ar savu partneri. Došanās uz kino un restorānu, omulīgi vakari vienatnē vienam ar otru, izbraucieni dabā un daudz kas cits – tas palīdzēs stiprināt attiecības un padarīt tās harmoniskākas.

Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.

Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.

Tās ir 1., 2., 13., 15., 25., 27. aprīlis.

Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu. Taupiet naudu, neiesaistieties nevienā riskantā pasākumā, nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādām ekstrēmiem un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām liekām darbībām ārpus mājas un liekas komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem,  dzimuši Suņa zīmē.

13. un 15. aprīlis ir ārkārtīgi nelabvēlīgas dienas jebkurai finansiālai darbībai. Neaizdodiet un neaizņemieties naudu, nesāciet jaunu biznesu, neveiciet dārgus pirkumus. Kopumā jebkuru finansiālu darbību labāk atlikt uz labāku laiku.

Tāpat nav ieteicams izvēlēties 3., 6., 12., 18., 24., 30. aprīli, lai risinātu ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus un veiktu dārgus pirkumus.

1., 4., 10., 16., 22., 28. aprīlī , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.

2., 5., 11., 17., 23., 29. aprīlis ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, jaunas iepazīšanās, randiņi.

5., 9., 10., 11., 14., 20., 21. aprīlis ir dienas, kad enerģiju nelīdzsvarotība ir ļoti izteikta. Šīs dienas var izrādīties grūtas dažiem cilvēkiem, ir raksturīgs Ūdens un Zemes elementu konflikts.Pavērojiet, kas ar jums notiks šajās dienās.

30. aprīlī Saules aptumsums atklāj aptumsuma koridoru , kas beigsies 16. maijā. Tuvāk šim datumam tiks publicēts ieraksts par to, kas ir svarīgi zināt par šo periodu, un šeit - īsumā par Saules aptumsuma ietekmi.

Esiet gatavi tam, ka dienās, kas tuvojas Saules aptumsumam, emocijas var kļūt mežonīgas. Ieteicams pievērst uzmanību visam notiekošajam, jo ​​ļoti bieži notikumi notiek tieši Saules aptumsumam vistuvākajās dienās, kas kļūs par pamatu, nākamo gadu tendencei. Nav ieteicams šādās dienās pieņemt nekādus atbildīgus lēmumus, uzņemties jaunas saistības.

Labvēlīgas dienas svarīgiem darbiem un saistībām, kas nozīmē ilgtermiņa pastāvēšanu un nākotnes labklājību - 4., 6., 7., 9., 12., 14., 19., 23. aprīlis, ja šīs  dienas ieceres  atbils jūsu rakstura īpašībām un jūsu uzskatu labestībai.

Detalizētāka prognoze katrai dienai ar Mēness horoskopa ieteikumiem !

 

5fd452.jpg48fd03.jpgd9d9e3.jpg 

 Sākot ar 2. martu Zivīs būs jauns Mēness

  Savienosies ar pārpilnības planētu Jupīteru un brīvību mīlošo Urānu, dodot jaunas cerības un paverot plašas perspektīvas. Un galvenais – dodot spēku lieliem darbiem, pavērsies ceļi paaugstināt peļņu ne tikai savam biznesam, bet arī darbiniekiem, ja esiet atlicis lūgt priekšniecībai algas paaugstinājumu, marta mēnesis ir vislabākais sākt to darīt.

5. martā Venēra un Marss ieiet Ūdensvīrā,

 9. martā Merkurs – Zivju zīmē. Šie debesu aspekti palielinās jūsu jutīgumu pret citiem, arī modinās iedvesmu un vēlmi radīt. Ir pienācis laiks īstenot idejas, kas jau sen ir bijušas galvā, vai vismaz izdomāt plānu, kā to paveikt.

18. martā Jaunavā būs pilnmēness,

kas iezīmēs visas problēmas arī neatrisinātās, kas briest jau kopš 2021. gada septembra. Atskatieties atpakaļ un padomājiet, kā jūs varat turpināt. Tas viss drīz beigsies, jo pilnmēness ir trijniekā ar Plutonu, kas veicina visu konfliktu atbrīvošanos un atrisināšanu.

 2022. gada februāra galvenie zvaigžņu notikumi40bb78.jpg
 
26.janvāris -14februāris

Spožās Saules un Saturna savienojums

Dzīve var prasīt, lai jūs savos nodomos būtu atbildīgāks un nopietnāks, taču tajā pašā laikā tas paver ceļu uz vēl nebijušiem sasniegumiem. Galvenais nosacījums ir apzinīgs darbs! Neatlaidība un izturība noteikti būs nepieciešama, risinot sarežģītas problēmas, kuru šobrīd var būt vairāk nekā parasti.

06.—14.februāris

Ietekmīgā Plutona un Merkura savienojums

Tagad zvaigznes sola ievērojamus panākumus jebkurā organizatoriskā darbībā un jautājumos, kas saistīti ar publisko uzstāšanos vai biznesu. Veiksmīgs darbs komandā vai vadošos amatos var dot labus finansiālus ieguvumus. Esi uzmanīgs ceļojot un izvairies no pārslodzes!

27. janvāris -13.februāris

Jupitera sekstils Venera

Šajā laikā nevaldāmi gribas radīt un radīt! Optimistiska attieksme un laba griba komunikācijā noteikti palīdzēs iegūt jaunus draugus vai atrisināt vairākas problēmas. Ļoti iespējams, ka veiksies finanšu lietās.

17. februāris -03.Marts

Iedvesmojošs Neptūna Sekstils Marss

Neskatoties uz to, ka Neptūna ietekmē realitāti varam uztvert ne tādu, kāda tā ir patiesībā, šobrīd planētas ietekme ir diezgan konstruktīva: augsti garīgi impulsi un sirsnīga mīlestība pret savu darbību var nest vērtīgus rezultātus.

trīsdesmitjanvāris -vienpadsmitfebruāris

Sabiedrisks Merkura sekstils Neptūns

Īpaši labs periods ir radošo profesiju pārstāvjiem – šajās dienās viņi var just nevaldāmas radošās enerģijas un iedvesmas uzplūdu. Veiksmīga ir arī komunikācija ar mīļajiem, tostarp spēja saprasties bez vārdiem un atrisināt konfliktsituācijas ar vismazākajiem zaudējumiem.

02.—16. februāris

Trīsvienības Urāns un dinamiskais Marss

Esiet gatavi tam, ka jūsu aktivitātes tagad var nest ļoti dīvainus un neparastus rezultātus! Visticamāk, tie jūs iepriecinās, tomēr debess ķermeņiem joprojām ieteicams noskaņoties scenārija neplānotas attīstības iespējai. Bet jūs varat diezgan negaidīti iegūt lielas izredzes uz panākumiem!

5f13b1.jpg99ba22.jpg5da7ad.jpg
 
Tradicionāls ieraksts par mēneša galvenajiem datumiem, kuriem ir vērts pievērst īpašu uzmanību.
Atzīmējiet dienasgrāmatā dienas, kuras nevajadzētu izmantot nevienam svarīgam biznesam neatkarīgi no jūsu dzimšanas datuma.
 
Tie ir 3., 12. un 24. februāris.
 
Šajās dienās nav ieteicams pieņemt nopietnus lēmumus, uzsākt kādu svarīgu biznesu, spēlēt kāzas, pārcelties uz jaunu dzīvesvietu. Taupiet naudu, neiesaistieties nekādās azartiskās spēlēs( arī loterija), nedodieties garos ceļojumos, izvairieties no jebkādā ekstrēma un riska. Kopumā mēģiniet šīs dienas pavadīt pēc iespējas mierīgāk, izvairoties no jebkādām aktīvām darbībām ārpus mājas un pārāk lielas komunikācijas. Un tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuri ir dzimuši pērtiķa un čūskas horoskopa zīmēs .
 
Ja jūsu horoskopa zīme ir Pērtiķis, tad 9. un 21. februāris jums var kļūt par nelabvēlīgām dienām. 
 
Februārī Čūska un Pērtiķis veido tā saukto Ugunīgo sodu. Visi iepriekš minētie datumi var izprovocēt noteiktus notikumus, kas radīs emocionālu nestabilitāti. Esi uzmanīgs.
 
Ugunīgs sods - Ugunīgs sods ir trīs dzīvnieku zīmju kombinācija - Tīģeris, Čūska, Pērtiķis.
 
Tīģeris ar mērkaķi rada diezgan smagu sadursmi .
 
Šie dzīvnieki ir savstarpēji "Personīgie iznīcinātāji", viņiem ir savstarpēja nepatika un ir tendence uzbrukt viens otram. Kad Čūska pietuvojas viņiem, lai gan tai vajadzētu novērst viņu uzmanību no sadursmes, tā tikai aktivizē Ugunīgo sodu.
 f1100d.jpg
Kopumā šī ir nopietna savstarpēja mijiedarbība nekā vienkārša sadursme.
 
Kā pasargāt sevi no ugunssoda?

Neērtā dzīvnieka uzmanības novēršana ar astroloģiskajiem pāriem, tāpat kā sadursmju gadījumā, nedarbosies. Sods tiek uzskatīts par nopietnāku lietu. Turklāt izrādās, ka astroloģiskie pāri paši iesaistās sodos un sadursmēs, kas nav īpaši labi.

 Ugunīgā soda gadījumā dzīvnieku uzmanību var novērst "dzīvnieki", kas ir daļa no Trīs harmoniju savienības.

  •     Mēs novēršam pērtiķa uzmanību ar Žurku un Pūķi
  •     Tīģera uzmanību novērš zirgs un suns
  •     Mēs novēršam čūskas uzmanību ar Gaili un Vērsi
Vienkāršākais veids, kā novērst uzmanību, ir izmantot tās figūriņas kas harmonizēs enerģiju. Var nēsāt pa māju kulonus vai  izvietot dzīvnieku attēlus.
 
Skaties, kas notiks tavā dzīvē 6., 18. februārī un 2. martā .
 
Šīs ir dienas, kad 3 tīģeri stāv rindā. Dažiem šīs dienas kļūs ļoti svarīgas un nozīmīgas, iespējams, pat liktenīgas. Notiekošā novērošana palīdzēs jums precīzi noteikt, kādas tendences jums nes Tīģera periodi.
 
12. un 14. februāris ir ārkārtīgi nelabvēlīgas dienas jebkurai finansiālai darbībai. Neaizdodiet un neaizņemieties naudu, nesāciet jaunu biznesu, neveiciet dārgus pirkumus. Kopumā jebkuru finansiālu darbību labāk atlikt uz labāku laiku.
 
15. un 27. februārī , ja iespējams, nedodieties izbraucienos un esiet īpaši piesardzīgs, vadot automašīnu.
 
4., 16. un 28. februāris ir tās dienas, kad labāk izvairīties no saskarsmes ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Pretējā dzimuma cilvēki brīvprātīgi vai negribot var izraisīt mūsu neveiksmes, emocionālus satricinājumus. Šīs ir nelabvēlīgas dienas kāzām, paziņām, randiņiem.
 
5. un 17. februāris ir sliktas dienas jebkādu ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai.
 
Neaizmirstiet, ka līdz 4. februārim esam retrogrādā Merkura iespaidā . Šajā periodā ir ieteicama īpaša piesardzība, strādājot ar dokumentiem. Šajā periodā nevajadzētu veikt dārgus pirkumus, it īpaši attiecībā uz jebkādiem mehānismiem. Jāpatur prātā, ka šajā laikā ir iespējams saņemt nepatiesu, neuzticamu informāciju. Pārbaudiet visu, ko dzirdat un lasāt.
 
Laimīgu un produktīvu mēnesi!
 
Zīlēt online: your-life-studio.com

2695c9.jpg516b96.jpgda4672.jpg

 Neskatoties uz to, ka janvārī mums jau kalendārā būs 2022. gads, patiesībā uz mēnesi paliksim janvārī dublētā Metāla Bull varā.

Dzīvnieka nosaukums atbilst dzimšanas gadam!

Tīģeris

Šī gada janvārī Tīģeriem vislabāk ir analizēt pagātnes panākumus un neveiksmes, lai pabeigtu visu, kas iesākts agrāk.

Vēl nav pienācis laiks jauniem sākumiem un pat gatavoties kaut kam jaunam.

Šajā periodā tev skaidri jādefinē, ko darīsi nākamgad. Noteikt prioritātes, beidzot apstiprināt nolikumu un "izlikt" darba grafiku, lai neatgrieztos pie šīm tēmām visu nākamo gadu.

Ja jūsu attiecībās ar kādu ir notikušas kādas izmaiņas, ņemiet to mierīgi. Tas ir ārpus jūsu gribas. Šajā jums ne visai mierīgākajā mēnesī ir svarīgi saglabāt labo gribu un mieru.

Trusītis

Nav vieglākais periods Trušu dzīvē. Daudz dažādu notikumu, patīkamu un nepatīkamu, liks jums pastāvīgi uzturēties labā formā.

Darba ir daudz, bet rezultāts var būt pilnīgi neredzams. 

Dažu trušu attiecībās var būt spriedze. Taču dabiskā diplomātija un spēja "izkāpt no ūdens" arī šoreiz Zaķiem noderēs.

Vispār labāk neattīstīt vētrainu biznesa aktivitāti, neplānot šim periodam garus ceļojumus un braucienus, bet visu savu brīvo laiku veltīt ģimenei un mājas darbiem. Šajā dzīves jomā iespējami ļoti patīkami notikumi.

Pūķis

Ja šogad esi piedzīvojis attiecību grūtības, tad šomēnes viss var pasliktināties.

Jāpārvar sava neiecietība pret apkārtējiem, nevis jāprovocē konflikti, nevērš pret sevi tuviniekus un kolēģus. Mēģiniet atrast kompromisus visās situācijās.

Atcerieties, ka Vērša mēnesī viss tiek būvēts gadsimtiem ilgi: nelieli strīdi var pāraugt ilgstošā naidā.

Un neaizmirstiet par pārējām mēneša tendencēm. Vērša periods ir ļoti labs, lai sagatavotos nākotnes projektiem. Apkopojiet informāciju, meklējiet jaunus noderīgus cilvēkus, pilnveidojiet savas prasmes, lai jau nākamgad sāktu īstenot savus vērienīgos projektus un ieceres.

Nebaidieties veidot milzu plānus. Nākamgad Fortūna ir jūsu pusē.

Čūska

Čūskai īpaši labvēlīgais gads tuvojas noslēgumam, un ir pienācis laiks veikt šī mēneša novērtējumu. Ir ļoti svarīgi pabeigt visu, kas jāpabeidz.

Ziemas brīvdienās, protams, var labi atpūsties un izklaidēties, vai vienkārši pagulēt uz dīvāna, taču ar atpūtu labāk neaizkavēties, jo laiks vēl diezgan labvēlīgs ar finansēm, komerciju saistītām lietām, un radošums.

Nākamais mēnesis biznesā nenesīs šādu atbalstu, tāpēc visas steidzamās lietas labāk mēģiniet atrisināt līdz februārim.

Ja pazīstat Roosters, paturiet prātā, ka viņi var sniegt jums vērtīgus padomus un sniegt nenovērtējamu palīdzību. Jūs pats varat vērsties pie viņiem pēc palīdzības, īpaši darba, biznesa un finanšu jautājumos.

Zirgs

Viss, kas jūs satrauca 2021. gadā, šomēnes vēlreiz par sevi atgādinās. Ja esat pabeidzis visas šī gada nodarbības un jau saņēmis kredītpunktus un eksāmenus, lieliski. Ja studenta ieraksts ir tukšs - gatavojieties sesijai)))

Tavs galvenais uzdevums šomēnes ir atrauties no konfliktiem, jo ​​pat mazākā pretestība būs pret tevi un var ievilkties uz nenoteiktu laiku.

Dažus konfliktus varat izprovocēt pats, būdams nesavaldīgs un agresīvs pret citiem. Bet arī jūs pats varat kļūt par intrigu un negodīgu apsūdzību upuri.

Jums var nākties darīt to, kas jums nepatīk, un sazināties ar tiem, kas jums nepatīk.

Kontrolējiet sevi, pat ja patiešām vēlaties skandāli.

Mēneša galvenais padoms tev ir mierīgums, mierīgums un vēlreiz miers.

Kaza

Vērša mēnesī Kazai bieži ir kādas problēmas un šķēršļi.

Šī ziemas mēneša enerģijas viņu neatbalsta. Un tad ir ikgadējais Vērsis, kas jau lika Kazai būt labā formā visu gadu.

Tāpēc janvārī kazām labāk iet pensijā.

Mazāk aktivitātes un komunikācijas. Globālās pārmaiņas un jauninājumi dzīvesveidā diez vai nesīs prieku un gandarījumu.

Agrāk vai vēlāk viss nostāsies savās vietās, un jūs varat viegli panākt, bet jums ir nedaudz jāpagaida.

Un tagad labāk atpūsties vairāk, sazināties tikai ar uzticamākajiem cilvēkiem, rūpēties par sevi, savu veselību, pašattīstību.

Pērtiķis

Vērša valdīšanas laikā pērtiķiem veicas.

Tāpēc nav pārsteidzoši, ka šis mēnesis Pērtiķiem nesīs daudz laba, kā arī visu 2021. gadu.

Janvāris var būt ļoti darbīgs. Visticamāk, tev šomēnes neatliks daudz laika atpūtai un izklaidēm – tev būs daudz neatliekamu lietu un var parādīties kādi jauni pienākumi. Mums būs smagi jāstrādā.

Un tas ir pareizi, jo pirms februāra labāk paspēt izdarīt visas svarīgākās lietas. Tev priekšā ir gads eksaminētāja amatā, un februāris varētu būt viens no 2022. gada saspringtākajiem mēnešiem, kas uzmetīs tev dažus neparedzētus darbus, un daži no jums piespiedīs kaut ko kardināli mainīt savā dzīvē.

Ja šomēnes nepieciešama palīdzība kādu svarīgu jautājumu risināšanā, nebaidieties sazināties ar starpniekiem – viņi jums palīdzēs.

Gailis

Janvāris Gaiļiem ir viens no gada ražīgākajiem mēnešiem, un īpaši viņi to izjutīs pēc grūtā decembra.

Praktiski visās dzīves jomās ir manāma atmoda, progress un attīstība.

Īpaši interesanta būs finanšu tēma. Visticamāk, parādīsies jauni ienākumu avoti, algas pieaugums vai negaidīti ienākumi, pat laimests loterijā.

Šajā laikā ir jēga būt aktīvam un aktīvam, plānot globālus pasākumus un izmaiņas savā dzīvē janvārim.

Ja jums ir draugi Čūskas - atrodiet iemeslu, kā ar viņiem labāk sazināties. Šī komunikācija būs noderīga jums abiem.

Suns

Janvāra notikumi Suņiem nereti atnes emocionālus pārdzīvojumus, cerību sabrukumu un līdz ar to neatvairāmu vēlmi kardināli mainīt savu dzīvi.Viss agri vai vēlu nostāsies savās vietās – esiet pacietīgi. Vēl nav pienācis laiks radikālām pārmaiņām, un nepamatotas darbības var tikt atmestas tālu atpakaļ.

Tāpēc šajā laikā vislabāk ir pieņemt nogaidošu attieksmi, lieki neizcelties uz āru, neprasīt nepatikšanas. Atmetiet savas vēlmes atriebties likumpārkāpējiem un pierādiet savu lietu. Laiks visu noliks savās vietās.

Plānojiet nākotni, gatavojieties jauniem sasniegumiem. Jums priekšā ir ļoti daudzsološs gads.

Paturiet prātā, ka kazas var būt katalizators noteiktiem, nevis pozitīvākajiem notikumiem jūsu dzīvē. Labāk ievērojiet distanci no viņiem.

Cūka

Janvāris Cūkai var būt pārsteigumiem bagāts.
Bet šajā laikā labāk neveikt pēkšņas kustības, vēloties mainīt savu ierasto dzīvesveidu. Tavā dzīvē, un tātad būs ko darīt.
Kopumā, neskatoties uz nepieciešamību mainīt plānus pēdējā brīdī un diezgan nopietnu darba slodzi, mēnesis solās būt gana produktīvs.
Bet ģimenes attiecībās var rasties zināmas grūtības.
Lai nesalauztu koku, esi iecietīgāks un ielaidīgāks pret partneriem. Radušās problēmas labāk nemēģināt risināt uzreiz, uz emocijām, jo ​​tas var vēl vairāk sarežģīt attiecības. Labāk ir nedaudz pagaidīt, līdz emocijas nedaudz norimst un pārpratuma cēlonis kļūst acīmredzams. Iespējams, ka viss atrisināsies pats no sevis, bez tavas iejaukšanās.
Klausieties mēneša vispārējās tendences. Nesteidzieties un nesteidzieties. Pabeidz lietas.

Žurka

Ar Žurkām visam jābūt kārtībā.
Šis ir ļoti produktīvs mēnesis, kad gandrīz visās dzīves jomās var sagaidīt sava veida bonusus un ērtības.
Tomēr finanšu tēma var prasīt jūsu īpašu uzmanību. Neskatoties uz labajiem ienākumiem, rūpīgi jāpārdomā savi izdevumi un nepieciešamība investēt jaunos ilgtermiņa projektos. Visticamāk, ka nākamgad situācija mainīsies un tas, kas šobrīd šķiet tik vilinošs un daudzsološs, cerēto peļņu nenesīs.
Jūs varat apsvērt tikai īstermiņa darījumus un, ja iespējams, veikt dažas rezerves.
Ģimenes lietās sagaidiet priecīgus notikumus.

 Bullis

Kā Vērsis jūtas, atrodoties vēl divu tādu pašu kompānijā?
Brīnišķīgi! Un tas ir jāizmanto, tāpēc priekšā Tīģera gads, kurā Vēršiem ir diezgan grūti pielāgoties strauji mainīgajai videi.
Tāpēc ir pienācis laiks sagatavot aizmuguri un morāli gaidāmajiem notikumiem.

3a512b.jpg431fc9.jpgad17b1.jpg

 Kā attiecībās uzvedās dažādu horoskopa zīmju pārstāvji

Auns (no 21. marta līdz 20. aprīlim)

Zodiaka zīme Auns attiecībās galvenokārt vērtē cieņu. Un pat pašapzinīgākie šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad nespers pirmo soli pretējā dzimuma virzienā, ja nebūs pārliecināti par savām spējām un sava šarma ietekmi. Un tas viss tāpēc, ka viņiem ir ļoti lielas bailes tikt atstumtiem un nesaprastiem. Ja tas notiek, Auns paliek “ievainots” uz mūžu. Turklāt viņi bieži baidās zaudēt plaukstu attiecībās un izgaist otrajā plānā.

Vērsis (no 21. aprīļa līdz 21. maijam)

Vērsim ir smalka intuīcija un viņš parasti zina, kas ir vislabākais (ticiet viņam, viņš patiešām ir!). Un viņš baidās būt nabags un nevajadzīgs. Turklāt šie jautrie, dzīvespriecīgie un pašpārliecinātie biedri stingri tic tīrām attiecībām, un nodevība viņiem ir līdzīga pasaules galam. Šķiet, ka viņi paziņo, ka, pirmkārt, garīgā tuvība, bet jums nevajadzētu viņiem ticēt. Nebrīnieties, ja Vērsis mūžīgi meklēs apstiprinājumu savai vajadzībai un mīlestībai pret viņiem. Patiesībā labāk ir strādāt priekšā līknei un nenogurt regulāri viņiem par to atgādināt.

Dvīņi (no 22. maija līdz 21. jūnijam)

Dvīņi ir neatkarīgi, krāšņi, pielūdzoši un iespaidīgi. Nopietnas attiecības, lai ko arī teiktu, ierobežo viņu brīvību. Dvīņus nevajadzētu turēt pie īsās pavadas. Viņiem flirtēt vajag kā gaisu. Tikai flirts, bez tuvības. Tādējādi tos darbina vitāla enerģija un pozitīva. Ik pa laikam viņus vajadzētu palaist uz ballītēm ar draugiem un kolēģiem. Tomēr, ja jūs to darīsit pastāvīgi, Dvīņi sāks justies pārāk brīvi. Tāpēc šajos aspektos galvenais ir kompetents līdzsvars

Vēzis (no 22. jūnija līdz 22. jūlijam)

Vēzis ir vissvarīgākā garīgā tuvība, kopīgas intereses. Savādi, bet daudzi no viņiem spēj piedot miesas nodevību. Bet interešu atšķirība, garīgais konflikts viņiem ir kā sirpis kviešos. Ja partneris pārstāj elpot to pašu gaisu, ko viņš, Vēži var sākt izbalēt. Nekas cits neatliek, kā pastāvīgi atbalstīt viņa tēmas un intereses. Turiet degunu pret vēju un ātri orientējieties situācijā. Tātad, vai jums tas patīk vai nē, jums būs patīk makšķerēt, braukt ar automašīnu vai iepirkties.

Lauva (no 23. jūlija līdz 23. augustam)

Lauvas ir pacietīgas, apdomīgas un bieži vien diezgan inteliģentas. Un tāpat fiziski nevar izturēt skandālus un stulbumu. Atcerieties: bez dusmu lēkmēm, šķīvju dauzīšanas un paceltiem toņiem! Ja tas darbojas ar citiem, tad ar šo zīmi tam ir tieši pretēja reakcija. Vai tu met Leo skandālu? Tad nebrīnieties, ja viņš uzreiz luncina asti un dosies meklēt citu lepnumu.

Jaunava (no 24. augusta līdz 23. septembrim)

Jaunavas ir izsmalcinātas, romantiskas dabas. Viņi dod priekšroku atrast skaistus un gudrus partnerus. Tāpēc viņi sapņo, ka skaistums un inteliģence ar laiku neizgaisīs. Nav viegli izpildīt šīs vēlmes. Un bieži Jaunavai ir vairākas nopietnas attiecības. Viņu starpā Jaunava skaļi uztrauksies un baidīsies no jaunas romantikas.

Jaunavas ir izsmalcinātas, romantiskas dabas. Foto: pixabay.com

Svari (no 24. septembra līdz 23. oktobrim)

Svari - pastāvības piekritēji, vienmērīga darbību plūsma. Biežāk viņi baidās no pārmaiņām. Svari ātri pierod pie noteikta statusa un savas sociālās lomas. Jebkuras izmaiņas viņiem nozīmē vienu – haosu. Un Svari ir pret haosu. Tāpēc pie jebkura lēmuma ir vērts viņus vest lēnām un pakāpeniski. Un labāk ir pārliecināties, ka šīs zīmes pārstāvis uzskata, ka to izgudroja viņš, nevis kāds cits.

Skorpions (no 24. oktobra līdz 22. novembrim)

Drosmīgs, dažreiz augstprātīgs, drosmīgi raugoties uz jebkādām problēmām un nākotni. Ja lielākā daļa cilvēku vēlas izskatīties balti un pūkaini pretējā dzimuma priekšā, tad Skorpioni ir gluži pretēji. Viņiem bieži patīk būt sliktiem puišiem. Viņiem patīk urbt smadzenes un baudīt efektu. Tiek uzskatīts, ka tas uztur partneri labā formā. Viņi ir pieraduši, ka šīs īpašības dēļ viņi vienmēr tiek pamanīti. Nu, ja viņi pārstās radīt snobu un egoistu iespaidu, iespējams, viņi pārstās būt interesanti.

Strēlnieks (no 23. novembra līdz 21. decembrim)

Drosme un virzība uz priekšu ir Strēlnieka devīze. Un viņš novērtē tos, kas tam tic. Šķiet, ka Strēlnieks vispār ne no kā nebaidās. Viņš pārliecinoši iet cauri dzīvei un tiek uzskatīts par ideālu izturīgu mīļāko. Daudzas viņa bailes ir saistītas tieši ar intīmo zonu. Ko darīt, ja kaut kas noiet greizi? Ko darīt, ja partneris ir neapmierināts? Strēlnieki dod priekšroku šo fobiju paturēt aiz septiņiem roņiem. Tikai spēcīgas personības var atbrīvoties no šādas pieredzes.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 20. janvārim)

Cieta zīme, kas dod priekšroku caurspīdīgām un pieklājīgām attiecībām. Taču tajā pašā laikā viņš ir viens no tiem, kas partneri spēj noturēt pastāvīgā spriedzē. Mazliet greizsirdīgi, nedaudz ķircinot, čeku un kratīšanas kārtošanu. Viņi nevar izturēt ilgu mieru. Mežāžiem ir svarīgi, lai attiecības vienmēr būtu visprogresīvākās. Tāpēc otrajai pusei vajadzētu sagatavoties ceļojumam amerikāņu kalniņu stilā.

Ūdensvīrs (no 21. janvāra līdz 19. februārim)

Ūdensvīri attiecībās ir gatavi nenogurstoši izdomāt jaunas un interesantas lietas. Rutīna un garlaicība ir galvenās Ūdensvīra fobijas. Šeit, godīgi sakot, šķiet, ka viņi vardarbīgi nesatrauksies, ja partneris mainīsies vai flirtēs pa labi un pa kreisi. Cita lieta ir rutīna un paredzamība. No tā Ūdensvīram rodas žāvas un neatvairāma vēlme gulēt ziemas miegā. Vēlams citā gultā.

Zivis (no 20. februāra līdz 20. martam)

Sabiedriskā dzīve Zivīm ir līdzvērtīga personiskajai. Viņi ļoti augstu vērtē savu darba vietu un spēj atdot visu to labāko kopīgas lietas labā!

Zivis ir iespaidojami cilvēki, lai gan bieži valkā mierīgu un vienaldzīgu personību masku. Bet pirms mums ir jutīgas dabas un pat vairāk. Bieži vien Zivīm ir laba intuīcija, un tās spēj sajust jūdzes attālumu. Tas viņus tik ļoti nomāc, ka zīmes pārstāvji var sākt meklēt godīgāku partneri. Tāpēc, kad grasāties melot Zivīm, vismaz atkārtojiet mēģinājumu spoguļa priekšā.

5d47c0.jpg

953c46.jpg

 

 

 

 

  

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.