767cf2.jpg41ee2e.jpgd5850b.jpg

Kā atrast pareizo risinājumu...

Mūsu fiziskais ķermenis ir tikai viens no daudzajiem ķermeņiem. Mums ir arī smalkie ķermeņi: ēteriskais, astrālais, mentālais, kauzālais, budiskais, ātmaniskais... Un tie ir tikai galvenie.

Tarologa, dziednieka darbība ir tieši cilvēka smalko ķermeņu stāvokļa analīze. Kam tas paredzēts? Ņemsim piemēru: problēmas jūsu personīgajā dzīvē.

 • Apskatīsim risinājumu:
 • fiziskajā plānā: var sakārtot sevi, uzlabot savu izskatu, dzīvot aktīvāk, apmeklēt jaunas vietas, paplašināt savu paziņu loku utt.
 • Astrālie un mentālie plāni: vērsties tiešsaistē pie tarologa un veidojot saikni starp savām problēmām, bērnības traumām, kuras jau ir zaudējušas nozīmi, izliekot taro izklāstu, jūs dzirdēsiet kāda liela saistība pagātnei ar tagadējo dzīves laiku.
 • Tā ir tavas karmas krātuve, visas mūsu pagātnes izvēles, lēmumi un secinājumi. Cēloņu un seku attiecību krātuve. Tarologa darbība( izskatīšana ar taro kārtīm) ir tieši cilvēka smalko ķermeņu stāvokļa redzējums.

Kam tas paredzēts? Ņemsim piemēru: problēmas jūsu personīgajā dzīvē. Bez detaļām, dažada rakstura:

 • Apskatīsim risinājumu fiziskajā plānā:
 • var sakārtot sevi, uzlabot savu izskatu, dzīvot aktīvāk, apmeklēt jaunas vietas, paplašināt savu paziņu loku utt.
 • Astrālie un mentālie plāni: dodieties uz konsultāciju pie tarologa un izveidojiet saikni starp savām problēmām. 
 • Vienaldzība pret sievu vai priekšlaicīga aiziešana no ģimenes tieši ietekmē to, kā sieviete uztver vīrieti un kā jūtas viņam blakus vai, gluži pretēji, bez viņa.
 • Cēloņsakarības plāns ir redzams toro kāršu klājiena laikā, tas norāda uz uzkrāto cilvēka pieredzi. Kurā tiek attēloti visi cilvēka arī iepriekšējo iemiesojumu pieredze. Un, ja fiziskais, ēteriskais, astrālais un mentālais ķermenis mainās no dzīves uz dzīvi, tad cēloņsakarības paliek ar cilvēku kopā visu mūžu.

Atgriezīsimies pie cilvēka ar nepiepildīto personīgo dzīvi un tas ne vienmēr ir saistīts ar attiecību trūkumu, pārpratums par iekšējā tukšuma būtību notiek arī tad, kad ir ģimene.

 • Cēloņplānā ir redzami daudzi iemesli, tostarp tie, kas apgrūtina vai pat norāda uz tendenci: bīstamu attiecību veidošanu. Tarologa darbs ir palīdzēt, sakārtot dzīvē notiekošā cēloņus smalkajā līmenī.
 • Zemapziņas dziļajos slāņos. Izmaiņas smalkajā plānā noved pie izmaiņām materiālajā plānā. Kuri iemesli ir svarīgāki veiksmes iegūšanai?
 • Vai ķermenis jāizskata tikai fiziskajā līmenī vai jārisina problēmu patiesie cēloņi? Vai man vajadzētu iegūt citu darbu, runāt mazāk vai tikt galā ar to, ko nes finansiālās pārpilnības aizliegums?
 • Lai dzīve kļūtu saprotama, nepieciešams, kas vairāk kā pārs jautājumu: vai viņš mani mīl? Vai viņš ir uzticīgs? Vai es būšu bagāta vai man būs īpašums?:

Jā tarologs sniegs atbildi: īsu un konkrētu un protams konsultācijas laiks būs īsāks. Tomēr risinājumam celoņsakarībai ir liela nozīme, lai saprastu pa kuru ceļu jāiet un kas būtu jāieliek līdzi "celasomā".

Jauku ceļojumu, lai labāk sevi iepazītu !

 Gudrā Taro konsultācijas ikdienā: ģimene, draugi, mīlestība, aura un tās krāsas, bioenerģijas testi, ceļojumi ar ekstrasensu, apmācība, Astro sapņu tulks!spied šeit!Piedāvājam jums ietekmīgu rituālu/ meditāciju:

kā palīdzēt pašam sev, atbrīvoties no negatīvām emocijām VIEGLĀ MEDITĀCIJA:

Nomierinām domas, ieslīgstam tādā kā pussnaudā, vai vienkārši domās nokļūstam vietā, kas rada patīkamas sajūtas, kā piem. bērnība, mežs vai parks utt. galvenais sajusties mierīgi, slīgstot iekšēji patīkamās sajūtās.

Iedomājamies kādu māju, var arī savējo un dodamies tajā iekšā un sākam nepatīkamā dzēšanu zemapziņas līmenī, tas ko ieraudzīsiet - istaba, koridors, logi, durvis, grīda un telpas krāsa: nepieciešams atrast to, kas jūs priecē un patīk telpā, lēnām visu izpētot. Tāpat arī to, kas nepatīk- visu, kas rada diskomfortu jums, nepatīk siena vai tās krāsojums, nepatīk grīda un telpa kopumā, pārveidojiet! Sakārtojiet telpu tā lai sajustos apmierināts, ka jums tur būs jādzīvo.

Kad darbu esiet veicis atkal atgriežaties tur kur bijāt sākumā, sev tīkamā vietā un atveriet acis, Iespējams būs vajadzīgs neliels laiks, lai spētu koncentrēties, sākt savus ikdienas darbus, bet jau sev komfortā dvēseles stāvoklī, iekšējais Ego vairs jums netraucēs! Lai viss izdodas! Lai saņemtu personalizētu Taro prognozi: spied šeit!

Nedaudz no fenšui prognozes:

...Zvaigzne Five dzeltenā krāsa, kas simbolizē šķēršļus un problēmas, parādīsies ziemeļrietumos 2023. gadā. Lai to izkliedētu, savas mājas ziemeļrietumos ieteicams pakārt metāla vēja zvanu.

 Kā sagatavot aizsardzību savai telpai, mājai, dzīvoklim: „Sāls, ūdens, monētas”? Tam būs nepieciešams: 1 kg parastās sāls, litra burka un neliels šķīvis (noteikti apaļas formas), 6 vara monētas (vai vienkārši monētas dzeltenā krāsā) un 1 sudraba monēta (vai monēta baltā/sudraba krāsā).

Kā sagatavot aizsardzību „Sāls, ūdens, monētas”? Tam būs nepieciešams: 1 kg parastās sāls, litra burka un neliels šķīvis (noteikti apaļas formas), 6 vara monētas (vai vienkārši monētas dzeltenā krāsā) un 1 sudraba monēta (vai monēta baltā/sudraba krāsā).

Mājas un sevis, ja kaut kas "sēž" zemapziņā, piem. sapnis:  attīrīšana no nepatīkamām izjūtām.

Ieberiet sāli burkā un pārlejiet to ar ūdeni. Ūdenim sāls jāpārklāj pilnībā par 2-3 cm. Uzlieciet burku uz šķīvja un tam pa malām izkārtojiet monētas ar „ērgli” uz augšu. Tas arī viss, aizsardzības līdzeklis ir gatavs!

Kur un kā izmantot: „Sāls, ūdens un monētas”? Lai aizsardzības līdzeklis sāktu darboties, to vajag novietot viszemākajā mājas vietā. Dzīvoklī vietā kur kāds mazāk ielūkojās. To var paslēpt skapī, zem gultas utt.
Tomēr nevajadzētu burku likt uz grīdas vai kaut kur augstu antresolā. Ievērojiet zelta vidusceļu - apmēram metra augstums no grīdas būs pats piemērotākais augstums.

Nepieļaujiet ūdens iztvaikošanu no burkas!

Noteikti papildiniet ūdens daudzumu! Valda uzskats, ka tad, kad sāls kristāli sāk augt, sāls uzņem sevī visu negatīvo enerģētiku un jūs savām acīm redzēsiet, tie augs.

Protams, ar laiku viss kļūst nepievilcīgs: monētas kļūst netīras, bet sāls burkā aug un „zied”. Tomēr mazgāt burku un tīrīt monētas nedrīkst! Citādi varat uzņemt visu uzkrāto nelabvēlīgo enerģētiku!

Tā vienkārši, kad jūtiet pienācis laiks, izmetiet atkritumos! Kā sajust? Parādās vēlme burku izmest, tā jūs sāk kaitināt! Vēlāk sajutīsiet īpašu vieglumu sevī un izstarosiet gaismas un pievilcības enerģiju!
Labu jums garastāvoklis, lai viss izdodās!spied šeit!

643b8f.jpgc79e6e.jpgb323ea.jpg 56b797.jpg79b1a3.jpg 38d3c3.jpg ccd076.jpg720484.jpg 3111ac.jpg
cd6f0b.jpg 0886f5.jpg d1a9db.jpg
  Foto no YOUR-LIFE-STUDIO arhīva: reitrīts.
 


 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2023 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.