Kā būt veiksmīgam - 5 soļi!

Vai jūs esiet aizdomājies kādreiz kā tas ir būt veiksmīgam, un kas priekš tā ir jādara, veiksme var būt ļoti dažāda. Daži soļi kā to tuvināt.
1. Mainiet savus uzstādījumus kas ir veiksme, tai nav definīcijas, un mēs nevaram to kontrolēt. Mēs to (kādu) gaidām, kas atnāks un liks mums justies laimīgiem, tā vietā lai strādātu, un ietu uz saviem mērķiem mēs skatāmies kā veicas citiem, līdz ar to kultivējot tikai negatīvismu, kurš bloķē ceļus uz veiksmi mums pašiem.

2. Izmantojiet savu gribasspēku vairāk nekā fantāziju. Domā vairāk pozitīvi nevis negatīvi par savām iespējām un izdarītajām izvēlēm. Darbojieties ar entuziasmu, tas iedvesmos citus, un dos jums lielāku drosmi iet tālāk. Sakiet sev - es to varu, un paveikšu. Atlaidiet perfekcionismu, kamēr jūs gaidīsiet kad lietas ievirzīsies jūsu iedomātajā virzienā jūs stāvēsiet uz vietas, vai būsiet atmetis cerības sasniegt savus mērķus.

3. Vizualizējiet savus mērķus. Jums jāsaka sev - es esmu tuvu savai veiksmei, tas tiešām izdosies, bet man vēl daudz un smagi jāstrādā. Fokusējiet savu uzmanību uz veiksmi, un nelaidiet domās negatīvismu.

4. Dariet visu, ja vien tas ir likumīgi, un nav neprāts. Pieņemiet izaicinājumus, kuri atbilst jums katru dienu, nebaidieties no pārmaiņām.

5. Iedomājieties ka piedalieties sacensībās, kurās kāds priekšā jums vinnē. Nepadodieties ar domu - es esmu zaudējis, iedomājieties ka injicējiet sev ļoti lielu devu pozitīva, un izveidojiet savu uzvaru.

Jums izdosies, lai veicas!

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.