Sākt zīlēt

1d205d.jpg

 Grāmatas atvērumos (skatīt zemāk) redzami daži no mūsu portāla ekstrasensiem - Ilze Taro, Silvija Zobens.

79b73f.jpg

d3ca24.jpg

No kurienes kārtis saņem informāciju?

Nereti cilvēkus, kuri sākuši interesēties par Taro kārtīm, kā arī klientus, nodarbina jautājums: no kurienes Taro kārtis saņem informāciju? Vai šīs informācijas kvalitāti ietekmē kāršu licēja un klienta garastāvoklis, Mēness cikla diena? Vai nopietni uztverama zīlēšana online režīmā?

Sistēmā, ko radījis franču mediķis un okultists Papiss, tiek uzskatīts, ka Taro kārtis informāciju saņem no savdabīgas datu bāzes, kurā ir viss par mūsu pagātni, tagadni, kā arī iespējamie nākotnes varianti. Ezoterikā šo datu bāzi mēdz apzīmēt ar hinduisma terminu “Akašas hronikas”. Šīs hronikas ietver sevī visu cilvēces pieredzi un Visuma rašanās vēsturi, kā arī mūžīgās patiesības, kuras pastāv ārpus laika. Pieslēgties “Akašas hronikām” ( jeb, vienkāršāk izsakoties, informācijas plūsmai) iespējams gaišredzības procesā (dzirdot, redzot), astrālā ceļojuma laikā (izejot no fiziskā ķermeņa) vai zīlējot, piemēram, ar Taro kārtīm.

Kā tas notiek, spriežot pēc sajūtām: kad kāršu licējs uzdod jautājumu un jauc uzlādēto kāršu kavu, viņš ieiet izmainītā apziņas stāvoklī. Tur parasti tiek ievilkts arī klients. Tas ir ļoti patīkams, silts, kluss stāvoklis, no kura nemaz negribas iziet. Pēc tam kārtis tiek izliktas uz galda noteiktā pozīcijā. Kāršu licējs jau atrodas informācijas plūsmā, tāpēc jau iepriekš zina, kādas kārtis parādīsies kāršu izklāstā. Ar tā traktējumu visbiežāk nekādas problēmas nerodas, jo daudzu kāršu nozīme un to savstarpējā saikne nāk pati – to it kā kāds pasaka priekšā. Pilnīgi pietiek, ja cilvēkam ir laba uztvere un viņš uzticas kārtīm, jo tieši tās viņu pieslēdz informācijas plūsmai. Reizēm zīlēšanas laikā parādās ļoti spēcīga tieksme pateikt kaut ko tādu, kā kāršu izklāstā nemaz nav. Ja to noklusēt nekādi nav iespējams, tas nozīmē, ka šī informācija nāk no informācijas plūsmas, tikai kāršu izklāstā tā nav atradusi vietu (vai arī tā ir tur parādījusies, tikai tarologs to nav pamanījis). Visbiežāk gadījumos, kad kāršu licējam nav raksturīga informācijas papildināšana (tālāk attīstīšana), šī saņemtā informācija ir precīza.

Tagad atgriezīsimies pie jautājuma, vai ārēji apstākļi var ietekmēt zīlēšanas procesu. Tiek uzskatīts, ka zīlēšanai nav labvēlīgas Saules un Mēness aptumsuma dienas, kā arī klienta dzimšanas diena – šais dienās enerģija tā mutuļo ap klientu, ka pastāv briesmas nepareizi vai nepietiekami skaidri saskatīt informāciju kā duļķainā ūdenī. Tāpat nav vērts zīlēt, ja visu dienu dažādos kāršu izklājumos izkrīt Baltā kārts. Tas nozīmē, ka situācija tobrīd pakļauta spēcīgām izmaiņām un labāk būs uz to paskatīties nākamajā dienā vai nedaudz vēlāk.

Par kāršu licēja un klienta stāvokli: tā kā datu bāze pati par sevi ir bezkaislīgs fenomens, tad informāciju var meklēt tikai tāds, kas to nolasa, vai tāds, kas to pēc tam uztver. Tāpēc tarologam jāķeras pie darba tikai tad, kad viņš jūt, ka spēj atslēgties pats no savām rūpēm un pārdzīvojumiem un būt maksimāli “tīrs”, bezkaislīgs izklāsta lasīšanā. Šo spēju veicina regulāras nodarbības ar jogu un meditāciju – tad prāts un emocijas iemācās uzreiz apklust.

Arī par klientu daļēja atbildība gulstas uz tarologu – viņam maksimāli precīzi jāraksturo kāršu izklāstā saskatītā situācija. Tomēr vienalga nav garantijas, ka klients visu sadzirdēs un sapratīs pareizi. Viņam var ieteikt neko tam, kas teikts seansā -čatā, klāt pašam nepiedomāt.

Rakstu sagatavoja: www.your-life-studio.com

e3aedf.jpgUzziņas, rakstot vēstuli portāla administrātoram, e-pasts: sodien@your-life-studio.com

 Sākt zīlēt

 
 
 
 
Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.