2019.gads - dzeltenās zemes Cūkas gads

0a02a8.jpg

Zemes Cūka – ko no tās gaidīt?

Mīlas sfērā kardinālas pārmaiņas gaida tos, kas savu dzīvesbiedru vēl nav sastapuši. Daudziem pavērsies iespēja iepazīties ar savu īsto cilvēku un izveidot ģimeni. Arī materiālajā sfērā gaidāmas izmaiņas, diemžēl ne vienmēr – uz labo pusi. 2019.gadā vajadzēs būt maksimāli uzmanīgam un ekonomiskam, kaut ko iegādājoties. Vēlams neaizdot lielas summas, vēlams krāt naudu nākotnei. Darba jomā būs bieži komandējumi un pārrunas. Tas Cūkas gadā palīdzēs veidot plānus, karjeru un nostiprināt finanšu stāvokli. 

Janvāris ķīniešu kalendārā ir divpadsmitais mēnesis. Tas ir metāliskā Vērša mēnesis un trešais ziemas mēnesis. Tas sāksies 5.janvārī un beigsies 3.februārī. Pēc ķīniešu kalendāra Jaunais gads tiks atzīmēts tieši 3.februārī. Bet tagad ir janvāris, un tas norit Ugunīgā Pērtiķa gadā.

Katra sezona saskaņā ar ķīniešu kalendāru noslēdzas ar Zemes mēnesi. Sezonas pēdējais mēnesis tiek uzskatīts par starpsezonu mēnesi. Ķīnā janvāris ir ziemas mēnesis, ko raksturo aukstums, ledus kārta uz ūdenskrātuvēm ir pamatīga un izturīga. Šai periodā Ziemeļos sākas augsnes kustība.

Ja gribam iztēloties mēneša būtību ar tēlu palīdzību, tad vienubrīd tā saistīsies ar dārgmetālu, kas slēpjas sasalušās Zemes dzīlēs.
ea8a16.jpg

Attēlā jūs varat redzēt Ūdenī iesalušu Zemi. Tā ir Zeme, kura ietver sevi daudz auksta ūdens un kuras dziļumos slēpjas dārgumi. Pati par sevi Zeme ir statiska un nekustīga, bet tagad tā iekalta ledus (Ūdens) skavās. Arī janvāris būs tikpat sastindzis. Pamatīgi ieskrieties nevienā jomā neizdosies. Viss ritēs lēni un pat kavēsies. Arī līgumu termiņu ievērošana var aizkavēties. Cilvēki janvārī tieksies pēc stabilitātes un miera, vairāk krās un mazāk tērēs. Emocijas janvārī nebūs pārāk spilgtas, bet būs stabilas. Būs vērojama tieksme pēc miera, prognozējamības un pragmatisma. Steiga janvārī būs neiespējama.

Arī jauni projekti un darbi diez vai ātri aizsāksies. Labāk neatlaidīgi turpināt vecos darbus, kā sākt jaunus.

Vērsis ir spītīgs, lēnīgs un godkārīgs dzīvnieks. Tas skaitās mājdzīvnieks, bet to samīļot un no sirds paglaudīt diez vai izdosies. Šis dzīvnieks ir augstsirdīgs cilvēks tiem, kam Koks ir jaņ, Zeme ir jaņ un Metāls ir jaņ ar Dienas dominanti. Vērsis ir arī Ziedu baldahīns jeb Talanta zvaigzne. Visiem Zemes zariem jeb zīmēm piemīt šīs iezīmes. Tāpēc janvārī daudziem pamodīsies sen aizmirstie talanti un spējas. Būs vēlme nodarboties ar jaunradi, pārdomāt, apcerēt un īstenot dzīvē sava veikuma rezultātus, realizēt savas spējas.

Tiem cilvēkiem, kuru Zemes zars dienā ir Čūska, Gailis vai Vērsis, – tas būs īpaši aktuāli, jo Vērsis ir viņu personīgā Talanta zvaigzne.

Cilvēki, kam viņu baczi ir Zemes zars Kaza, dienā būs nemierīgi, jo starp Vērsi un Kazu vienmēr ir pretrunas, sadursmes. Kad saduras Zemes zīmes, tad ir …zemestrīce. Turklāt Vērsis ir dzīvnieks, kas pieder pie trijnieka, kurš īsteno Zemes sodu. Trijnieka sastāvā ir Vērsis, Suns un Kaza. Šo sodu sauc arī par necienīgu, apkaunojošu. Tas izpaužas kā neveselīga konkurence ar citiem cilvēkiem Ja sāk darboties minētais sods, cilvēks jūtas kā piespiests pie sienas – izjūt spiedienu un rezultātā ir spiests rīkoties pretēji savai gribai. Tātad apstākļi sakārtojas tā, ka viņš ir spiets darīt to, kas pašam nepatīk un ko darīt negribētu.

Labvēlīgās dienas janvārī – 10., 12., 14., 22., 23., 24., 26. janvārī.

Nelabvēlīgās dienas janvārī:

9., 11. janvārī – dienas bez bagātības. Šīs dienas nevajadzētu izvēlēties līgumu parakstīšanai, komercdarījumiem. Visas lietas, kas saistītas ar naudas apgrozījumiem, labāk atlikt uz labvēlīgāku laiku.

8., 15., 13., 16., 19., 20., 25., 27., 28., 29., 30.janvārī un 1.un 3.februārī. Jāatceras, ka 8.janvārī visu noteiks retrogradais Merkurs.

Lidojošo zvaigžņu izvietojums janvārī:

D/A

D

D/R

 

8

1

4

6

6

8

 

A

7

9

9

2

2

4

R

 

3

5

5

7

1

3

 

Z/A

 

Z/R

Tā kā janvāris pēc ķīniešu kalendāra vēl ietilpst Pērtiķa gadā, tad šī gada zvaigznes joprojām darbojas.

Joprojām ziemeļaustrumos atrodas Dzeltenā zvaigzne (nr.5), tur ir atlidojusi arī janvāra mēneša zvaigzne (nr.3). Šis sektors līdz 3.februārim būs nelabvēlīgs, pēc tam mainīsies gada enerģijas un ziemeļaustrumi būs drošs sektors. Taču līdz tam šī sektora aktivizācija nesīs finanšu grūtības, ko padziļinās strīdi un konflikti.

Janvārī nelabvēlīgs sektors būs ziemeļu sektors. Tur veidosies lidojošo zvaigžņu kombinācija (5-7). Tas norāda uz iespējamām domstarpībām ģimenē, skaidrošanos, saindēšanos ar pārtiku, sirdsslimībām, tieksmi uz azarta spēlēm, ļaunprātīgu alkohola un citu narkotisko līdzekļu lietošanu. Tāpēc šo sektoru nevajag aktivizēt un vajag pēc iespējas mazāk tajā uzturēties.

Uz rietumiem atlidojusi Slimību zvaigzne nr.2. Tā pamazām zaudē savu spēku, jo savu enerģiju atdod Metāla pilij, kurā šai laikā uzturas, turklāt to kontrolē zvaigzne nr.4 (Koks). Tomēr labāk ir par sevi parūpēties un šai sektorā ilgi neuzturēties. Labi tur novietot trauku ar parasto ūdeni. Tad sektora elements Metāls radīs un atbalstīs šo Ūdeni, kurš savukārt atbalstīs zvaigzni nr.4 (Koku), bet 4 savukārt kontrolēs Slimību zvaigzni nr.2. Tai būs jātērē savi spēki Ūdens kontrolei, ko mēs būsim tur novietojuši. Tas var būt parasts spainis ar ūdeni.

Kombinācija pati par sevi ir interesanta. Tā ne tikai sekmē mīlas attiecības, bet arī konfliktus starp mīlošajiem. Veselības jomā kombinācija var izraisīt kuņģa un liesas saslimšanas.

Austrumos vērojama Lidojošo zvaigžņu 9-7 kombinācija. Tā var izraisīt konfliktus laulāto attiecībās, bet vientuļnieki šo kombināciju var izmantot. Kombinācija piemērota flirtam un pretējās puses apburšanai. Veselības jomā šī kombinācija var izraisīt sirdsslimības, saindēšanos, iespējami pat ugunsgrēki. Tiesa, zvaigzne nr.9 spēj kontrolēt sarkano zvaigzni nr.7.

Dienvidos ir Lidojošo zvaigžņu 6-4 kombinācija. Tā nav vienkārša. No vienas puses, tā veicina popularitāti, sevišķi literatūras un zinātnes jomā. Tomēr veselībai un attiecībām šī kombinācija nav laba. Iespējamas acu un mutes saslimšanas. Grūtniecēm šī kombinācija pilnīgi noteikti neder, jo var izraisīt priekšlaicīgas dzemdības un bērna zaudēšanu.

Ziemeļrietumu sektorā ir Lidojošo zvaigžņu 3-1 kombinācija. Tā ir laba kombinācija naudas operācijām. Tomēr sargieties no krāpšanas, strīdiem un tiesu procesiem. Bērni, kas guļ šai sektorā (istabā), var būt daudz kaprīzāki, uzbudināti un agresīvi noskaņoti. Labāk jauno paaudzi pārvietot uz citu daudz mierīgāku sektoru tai pašā istabā vai uz citu istabu.

 Labs sektors janvārī būs dienvidaustrumu sektors. To raksturo Lidojošo zvaigžņu 1-8 kombinācija. Tā ir laba kombinācija naudas pelnīšanai, karjerai un attiecībām. Taču 8 – ir nauda, kas nopelnīta ar darbu. Lai tiktu pie naudas, būs jāstrādā. Gada zvaigznes nr.1 enerģiju atbalstīs sektors (Koks). Taču sektors kontrolē 8 un vēl 8 tērē enerģiju zvaigznes nr.1(Ūdens) kontrolei. Vispārējas kontroles situācija. Lai normalizētu šo situāciju, sektorā jāievieš Uguns elements. Aizdedzam gaismekļus, ieslēdzam spožu gaismu, kas mazinās enerģiju konfliktu un zvaigznei 8 dos enerģiju.

Janvārī būs vēl viens labs sektors – dienvidrietumu sektors. Tur dominēs Lidojošo zvaigžņu 8-6 kombinācija. Tā ir ļoti laba kombinācija finanšu operācijām, attiecībām un labam stāvoklim sabiedrībā. Šai sektorā iesakām atrasties pēc iespējas ilgāku laiku.

Lai Jums lieliska pašsajūta un panākumi fenšui apguvē!

3af0fb.jpg

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.