Ekstrasensi

                 a539f7.jpg4fc1d4.jpgf52c1d.jpg         

21.augusts, trešdiena – Neitrāla diena. Nav nekādu īpašu aizliegumu. Tomēr arī par veiksmīgu  šo dienu nesauksi. Dodiet priekšroku ierastiem, vienkāršiem darbiem. Piemērots laiks, lai parūpētos par savu organismu. Piemērotas būs procedūras, lai kaut ko „aizvāktu" prom un procedūras atjaunināšanai. Veiksmes laiks: no 12:00 līdz 16:00.

 

22.augusts, ceturtdiena – Pie iecerētā ķerieties klāt tikai tādā gadījumā, ja simtprocentīgi esat pārliecināti par savu taisnību un panākumiem. Ja pastāv kaut mazākais risks, nogaidiet. Diena nav piemērota tiesu darbiem. Veiksmes laiks: no 14:00 līdz 20:00.

 

23.augusts, piektdiena – Šodien neplānojiet finansu tēriņus, nepieņemiet liktenīgus lēmumus, īpaši jau tādus, kas paredzēti ilga laika perspektīvai. Taču romantiskiem randiņiem un masu pasākumiem – ļoti labs laiks. Veiksmes laiks: no 8:00 līdz 11:00.

Ja gribat dabūt to, kas nekad jums nav bijis, nāksies darīt to, ko nekad vēl neesat darījuši.

 1ff9c6.jpg

Problēma nav problēmā. Viss slēpjas mūsu attieksmē pret to.

 Ļoti reti mūsu dzīvē viss norit pēc plāna. Tomēr, lai kā neveidotos jūsu dzīves ceļš, visas grūtības nostiprina jūsu raksturu un palīdz kļūt labākam. Turklāt problēmas, ar kurām mēs laiku pa laikam saskaramies, palīdz mums labāk novērtēt uzvaras un no cita skatupunkta paskaatīties uz apkārtējo pasauli. Mūsdienu pasaule deklarē pavisam citus  noteikumus, tāpēc praktiski nav iespējams izvairīties no problēmām.

Problēmu risināšanas atslēga slēpjas – kā tieši ar to tiekat galā. Tāpēc izlasiet padomus, kuri var palīdzēt jums saglabāt ticību saviem spēkiem nākamajā dzīves grūtību posmā, kad šķitīs – viss brūk un jūk gabalu gabalos.

Vienpadsmit lietas, kas jāatceras, kad viss grūst

1.      Citu cilvēku problēmas nav jūsu problēmas. Ja esat pieradis just līdzi citiem, tad droši vien jums šķiet, ka tikai jūs varat atrisināt viņu problēmas. Tomēr tāda uzvedība var izraisīt pilnīgu spēku izsīkumu, turklāt citi sāks jūs uzskatīt par personīgo psihologu vai psihoterapeitu, kuram var piezvanīt jebkurā diennakts stundā. Bez šaubām līdzjūtības un atbalsta paušana citiem ir ļoti svarīga, taču vajag atrast līdzsvaru starp palīdzību apkārtējiem un sev.

2.      Neapstājieties! Viss rit tā, kā tam jārit. Pat ja jūtat, ka dzīve – ir tikai katastrofu virkne, kas mijas ar īsiem miera mirkļiem, nepadodieties!  Visas šīs grūtības kalpo jūsu pārbaudei, lai darītu jūs labākus. Tās liek mums labāk risināt nākamās problēmsituācijas un apgūt vērtīgas dzīves mācības. Bez cīņas personībai nav izaugsmes un attīstības.

3.      Sāpes nav mūžīgas. Neviena situācija neilgst mūžīgi: vai tā būtu smaga šķiršanās, cīņa par finansiālo stabilitāti, ģimenes  strīdi vai kaut kas cits. Neatkarīgi no tā, ko pārdzīvojāt agrāk, nomierinieties un atcerieties, ka tikai jūs esat savu emociju saimnieks. Jūs varat „iziet" no jebkuras situācijas kā uzvarētājs un pārvērst pārdzīvotās sāpes izaugsmes iespējā.

4.      Jūsu sāpes izvirza mērķi. Pagātnes garīgie skolotāji parasti uzsvēra, ka cilvēki piesaista sev sliktas situācijas un sāpes tikai tādā gadījumā, ja pašiem ir negatīvs dzīvesveids un tie piesārņojuši savas smadzenes ar nelāgām domām. Ne vienmēr tas ir patiess apgalvojums, bet bieži negatīvu situāciju var skatīt kā vērtīgu līdzekli pašmācībai un pieredzi sevis testēšanā.9c5a45.jpg

5.      Atrodiet laiku lūgšanai un pozitīvās enerģijas uzlādei. Neatkarīgi no tā, ar ko varat saskarties, centieties paskatīties uz situācijas gaišo pusi un vērsieties pie saviem eņģeļiem vai garīgajiem vadītājiem pēc augstākās gudrības. Viņi var noņemt jūsu smagās nastas un nemieru, sniedzot jaunu enerģiju, lai jūs ar visu varētu tikt galā. Lūgšana jums atgādinās, ka virs Zemes viss pakļauts noslēpumainiem un kosmiskiem faktoriem, kurus mēs ne vienmēr varam izprast.

6.      Nemiers rada ļoti daudz problēmu, bet ticība pārveido. Nemiers, uztraukumi nekad situāciju nemainīs. Tie tikai sagādās vairāk sāpju un pastiprinās negatīvās enerģijas ietekmi, radot dzīvē vēl vairāk šķēršļu. Saglabājiet pozitīvu domāšanu un ceriet, ka Visums sniedzis pārbaudījumu, lai jūs to izturētu un kļūtu labāks.

7.      Iespējams, ka jums jādara tieši tas, ko darīt baidāties. Vienīgais veids, kā stimulēt personīgo izaugsmi – atstāt aiz muguras komforta zonu. Reizēm vajag pārbaudīt un izjust savu iespēju robežas, lai noskaidrotu, cik izturīgs esat un atklātu kaut ko jaunu. Savas esības dzīlēs jūs varat atklāt kādu jaunu kaislību un lietas, par kurām agrāk pat nedomājāt un nezinājāt.  Savaldiet savas bailes un kļūstiet labāks.

8.      Sliktās dienas ļauj daudz augstāk novērtēt labo. Bez sliktajām dienām jūs pat nezinātu, ka ir labās, jo tad viss pārvērstos vienveidīgā pelēkā masā. Visjocīgākais dzīvē ir tas, ka mēs nevaram iepazīt baudu bez sāpēm, skumjām, cīņas utt. Mēs dzīvojam duālā realitātē, t.i., vairumā dzīves gadījumu mēs izjūtam viena un tā paša spektra pretējo pušu iedarbību. Novērtējiet to pieredzi, ko sniedz šī pasaule, tāpēc nereti pašas sliktākās izpausmes atklāj, izgaismo jūsu labākās puses.

9.      Neaizmirstiet, ka jums ir pietiekami liela ietekme un noteikšana pār savu dzīvi. Jums nav obligāti jākļūst par apstākļu upuri vai jāpadodas.  Jūs pilnībā kontrolējat savu dzīvi un viegli varat sliktu situāciju pārvērst labā. Ņemiet vērā, ka varavīksne parādās pēc lietus, tāpēc jums jāiztur vētra, lai tālāk dzīvotu laimīgi.

10.  Ja ļausiet sev domāt negatīvi, atkal sevi pozicionēsiet apkārtējiem kā upuri. Dariet visu iespējamo, lai saglabātu garastāvokli un nemainītu pasaules uzskatu. Tad negatīvais jūsu likteni neietekmēs.

11.  Neuztraucieties – visiem ir savi pacēlumi un kritumi. Vienkārši skatieties uz priekšu un turpiniet savu ceļu tālāk. Nākamreiz, kad jutīsieties mūsdienu dzīves nospiests, vienkārši atcerieties, ka jūs un vēl daudzi miljoni citu atrodas tieši tādā paša situācijā. Labākais, ko var un vajag darīt – aktīvi iesaistīties savā dzīvē un darīt bez īpašas piespiešanās to, kas jums patīk, ko mīlat.

Saglabājiet mieru un turpiniet savu ceļu tālāk.

„Pats svarīgākais lēmums, ko varat pieņemt –būt labā garastāvoklī" (Voltērs).

Uzčukstēšana labai dienai -  īpaša veida aizrunāšana.
Tos izrunā klusā balsī, čukst - no turienes radies nosaukums.
Aizrunāšana parasti prasa izpildīt noteiktus nosacījumus, tās tiek izrunātas noteiktā laikā, noteiktā vietā, bet čukstus var izmantot vienmēr, ikdienas dzīvē, jebkurā laikā un vietā, kad situācija to prasa.

Protams, jūs varat kaut ko pateikt (novēlēt) saviem vārdiem, nākt klajā ar savu frāzi, taču mēs iesakām izmantot pārbaudītas čukstus
Vārda maģija un noteikts ritms, kas iemiesots šajos vārdos, frāzēs, darbojas ārkārtīgi ātri un efektīvi. Piem. katru rītu sakiet:" Es ceļos, pretī laimei eju! "

 

4dc461.jpg

Sargeņģeļa līniju(2.) sauc par otro dzīves līniju(1.). Un nevis tāpēc, ka viņa būtu blakus, bet tāpēc, ka viņa nozīmē aizsardzību un spēcīgu atbalstu.

Ja sargeņģeļa līnija iet paralēli dzīves līnijai gandrīz visā tās garumā, tas nozīmē, ka persona tiks aizsargāta visu savu dzīvi.

Gadās, ka sargeņģeļa līnija pavada noteiktu mazu dzīves līnijas segmentu, kas izskatās ļoti vājš vai ir pilnībā salauzts. Dzīves līnijas plaisa nozīmē ciešanas, slimības, nelaimes un briesmas. Bet, ja sargeņģeļa līnija atrodas blakus spraugai, tad nelaime pāriet personai.Ja sargeņģeļa līnija atrodas labajā pusē, tas nozīmē, ka persona savu personīgo nopelnu dēļ ir saņēmusi augstāku spēku patronāžu. Augstākie spēki viņu apbalvoja ar spēcīgu aizsardzību vai nu par dažiem labiem darbiem, vai par ciešanām pagātnē. Ja šī līnija atrodas kreisajā rokā, tad sargeņģeļa aizsardzība cilvēkam tiek piešķirta no dzimšanas brīža, un, visticamāk, tā tika nodota no dzimtas.

Kopumā sargeņģeļu līnijas īpašniekiem dzīvē ir paveicies. Viņi vienmēr tiek pasargāti - veseli un neskarti no negadījumiem un katastrofām, gandrīz nekad neizjūt materiālās grūtības, ir morāli stipri un atbrīvojas no nepatikšanām.

8e78f0.jpg138736.jpg

"M"burts delnā. Ko tas nozīmē?

Nesen tika noskaidrots, ka tie cilvēki, kam delnā ir burts"M", ir īpaši cilvēki. Unikālas būtnes!
Burta „M" saimniekiem ir daudz spēcīgāka intuīcija kā vairumam citu cilvēku, un viņiem piemīt īpašs radošais un uzņēmēja gars. Viņi radīti tam, lai būtu par neizsmeļamu avotu tā cienīgiem cilvēkiem; uz to ir spējīga tikai nenozīmīga daļa cilvēces. Taču vislielākā viņu vērtība ir tāda, ka viņi spēj ne tikai bezgalīgi ģenerēt efektīvas idejas darbam, bet rast arī simtiem veidu, kā tos realizēt. 
Cilvēki, kuriem līnijas delnā veido burtu „M", ir apveltīti ar loti daudziem talantiem un iemaņām. Vieglāk būs uzskaitīt to, ko viņi neprot, kā sastādīt sarakstu ar viņu prasmēm un iemaņām. Viņu domas ir skaidras, gudras, viņu loģiskajos spriedumos ir vērts ieklausīties, jo tie ie labi pamatoti.
Viņi faktiski nekad neapmāna (tomēr ir spējīgi rīkoties viltīgi augstu mērķu labad), runā patiesību un neļauj citiem sevi apmānīt. Intuīcija viņus nekad nepieviļ! Kā neviens cits viņi spēj būt atklāti, neskopojas ar komplimentiem un pelnītām uzslavām. 
Īpaši tas sakāms par sievietēm. Kā zināms, viņu sestā „sajūta" parasti ir attīstīta spēcīgāk kā vīriešiem.
Cilvēki ar burtu „M" pārsvarā ir valdonīgi, ar autoritāti – viņu vārdam sabiedrībā ir liela loma, viņus novērtē un reti kad iztiek bez viņiem svarīgos pasākumos. Viņi ātri un nešauboties pieņem svarīgus lēmumus, tāpēc gandrīz nekad nepalaiž garām iespējas, ko viņiem piedāvā dzīve. Katrā ziņā viņi izmantos katru piedāvāto iespēju.
Šie cilvēki ir harizmātiski un ļoti dziļi. Kad jūs domājat, ka esat par viņiem uzzinājis visu, tie negaidot pagriežas pret jums ar citu savas būtības pusi, un jums viņi jāpēta no jauna. Un tā līdz bezgalībai.
Tomēr viņu dzīve nav nemaz tik viegla. Tā reti ir bez mākoņiem, un savādāka tādām personībām tā nemaz nevar būt – lai izmantotu savas prasmes un talantus, tos noslīpētu, jārada atbilstošs „poligons" ar visu tajā nepieciešamo.
Zīme „M" uz delnas  - daudzu pareģu un ievērojamu līderu raksturīga iezīme. Tādiem cilvēkiem vienmēr seko. Ja jūsu apkārtnē ir tāds cilvēks  - ir vērts pie viņa turēties.
Bet ja pats esat viens no tādiem laimīgajiem – skatieties uz savām rokām biežāk. Lai burts „M" uz jūsu delnas biežāk atgādina, ka jūs esat īpašs cilvēks un dzīvē jums ir īpaša misija.
Un pats galvenais: atcerieties, ka piederat pie tās mazās cilvēku daļiņas uz Zemes, kuri spēj sasniegt absolūti visu, ko tikai vēlas. Tāpēc esiet drosmīgāki!

Astoņas vislabākās dienas notikumiem jūlijā.

 Mēnesis būs labs, tomēr nopietniem notikumiem labāk izvēlēties dienas no labvēlīgo dienu kalendāra. Tad būs mazāk nepatīkamu nejaušību.

 9.jūlijs – laba diena ceļojuma uzsākšanai vai lai pārceltos. Var arī kāzas rīkot, bet labāk no 11:00 līdz 13:00.
 
13.jūlijs - diena būs piemērota ilgtermiņa projektiem (kāzas, jauns darbs, medicīnisko procedūru uzsākšana).
 
17.jūlijs – superdiena! Panākumi visā, ko uzsāksiet: ceļojumi, kāzas, līgumi un kredīti. Visā veiksies! Vislabākais laiks no 13:00 līdz 17:00.
 
18.un 20.jūlijs – vēl divas labas dienas kāzām, arī celojuma uzsākšanai šīs dienas būs labas.
 

21.un 26.jūlijs – ļoti labas dienas biznesam un visiem darījumiem, kas neattiecas uz personīgo dzīvi.
 

29.jūlijs – vēl viena teicama diena visa veida jaunu lietu uzsākšanai: kāzām, jauna uzņēmuma atklāšanai, saderināšanās atzīmēšanai. Visas darbības šai dienā būs iestrādes bagātības uzkrāšanai nākotnē.

Saglabājiet sev apkārt tikai tos cilvēkus, kuri  uzvedīs jūs augstāk. Dzīve jau ir pilna ar tiem, kas vēlas jūs novilkt zemāk.

b40857.jpg7fdfce.jpg

Četras enerģijas domāšanā un raksturā

Šodien pievērsīsimies jautājumam, kā četras enerģijas atspoguļojas mūsu domāšanā un raksturā. Katram no četriem tipiem ir sava „dāvana jeb velte” – tas, kas padodas vislabāk. Katrs tips domā savādāk un pa savam nosaka prioritātes.

Vispirms gribu piezīmēt, ka tīru tipu nemēdz būt nekur, tai skaitā, arī šai sistēmā. Mums piemīt visas četras enerģijas, tikai viena ir pārsvarā. (Turklāt „vējš no portāla mums atnesis”, ka individuālajās konsultācijās izmantojot rekomendācijas vadošajam tipam, patiesībā paver plašākas iespējas  radošumam.)

Šodien runāsim par domām un uzvedību, kas asociējas ar to vai citu enerģiju. Iespējams tas palīdzēs arī jums, izprast un veidot savstarpējās attiecības.

  • 1.tips

Pirmā tipa „dāvana” – idejas.  Pirmajam tipam piemīt laba iztēle un viņam ir daudz ideju, viņam tīk domāt par dažādām iespējām. Pirmā tipa devīzi var izteikt tādā teikumā: „Man ir ideja un es zinu, ka tā ir iespējama”. Tādu cilvēku galvās ir milzīgs daudzums visdažādāko domu, ko, pirmkārt, nav iespējams īstenot, jo to ir pārāk daudz. Tāpēc pirmā tipa cilvēki bieži dzird sev adresētus tāda veida pārmetumus: „tev nav nopietna attieksme”, „tu mani neklausi”, „uz tevi nevar paļauties”.

Pirmā tipa motivācija –bauda no darbošanās. Jautrība. Jebkuru darbību cenšas pārvērst spēlē, ienest tajā prieku. Šī tipa cilvēki var un prot citiem „pacelt” garastāvokli, viņiem piemīt labas saskarsmes spējas – var atrast pieeju dažādiem cilvēkiem dažādās situācijās. Spēj cilvēkus vienot. Viņu jūtas ir spilgtas, bet ne dziļas, tās ātri nomaina viena otru kā bērniem. Kā mainīgie laika apstākļi pavasarī.

Pirmā tipa domāšanas process – domu kustība vienlaikus vairākos virzienos. Valodā tas nereti izpaužas ar asu pārlēkšanu no vienas tēmas pie otras. Tomēr pirmā tipa pārstāvjiem visas viņu domas ir asociatīvi saistītas un, ja palūgs tiem uzbūvēt asociatīvo rindu starp „lēcieniem”, viņi to izdarīs.

2.tips

Otrā tipa „dāvana” – rūpes par detaļām, tiekšanās pēc komforta visos līmeņos. Viņi uzdod jautājumus, iedziļinās detaļās un galvā glabā rīcības plānu.

Otrā tipa devīze -  „Kas man jāzina, lai virzītos tālāk?”.  Pārmetumi, kas tiek izteikti  otrā tipa pārstāvjiem, ir tāda veida – „tu pārāk ilgi vilcinies”, „tu ieciklējies uz sīkumiem”, „tu uzdod pārāk daudz jautājumu”.

Otrais tips tiecas pēc fiziskā un garīgā komforta sev un saviem tuviniekiem. Apģērbu, apavus, interjeru, ēdienu viņi izvēlas, vadoties no ērtības aspekta. No tā izriet arī rūpes par sīkumiem. Viņiem svarīga arī laba, harmoniska saskarsme – tie mīl miermīlīgas, plūstošas sarunas.

Domāšana otrajam tipam kā upe. Pašreizējais brīdis viņu apziņā ir cieši saistīts ar pagātni un nākotni, tas atspoguļojas arī valodā – viņi sāk no tālienes, plūstoši virzoties pie būtības. Šie cilvēki mīl atmiņas. Jūtas viņiem dziļas.

  • 3.tips

Trešā tipa „dāvana” – aktivitāte, kas ved pie rezultāta. Viņu motivācija – rezultāts. Trešā tipa devīze -   „Ķersimies pie darba un to paveiksim!”

Trešais tips var dzirdēt tādus pārmetumus – „tu izdari pārāk lielu spiedienu”, „tu sevi nežēlo”, „tu strādā līdz pilnīgam spēku izsīkumam”.

Visa trešā tipa pārstāvju aktivitāte vērsta uz rezultātu. Vienlaikus var darīt vairākus darbus – ekonomē laiku, turklāt visu cenšas pabeigt. Speciāli radīt iespaidu necenšas, ir vienkārši tendēti uz rezultātu. Emocijas pauž diezgan atklāti un intensīvi, tai skaitā, arī negatīvās, nemīl pārlieku koncentrēties uz detaļām, uzreiz grib pievērsties lietas būtībai.

Trešā tipa pārstāvju domāšana -  ātra, asa, uzmanība tiek koncentrēta uz rezultātu kā atskaites sistēmas punktu. Trešajam tipam piemīt „caursitoša” enerģija.

  • 4.tips

Ceturtā tipa „dāvana” – šīs pasaules uzlabošana.
Viņi apkārtējo pasauli vērtē kritiski un domā, kā to uzlabot līdz pilnībai. Devīze – „Ko darīt, lai šo te uzlabotu un vairotu?” Vairot, lai citi cilvēki to izmantotu. Var paši sevi kritizēt – „es varēju to paveikt labāk”, „citi zina labāk par mani” utt.

Ceturtais tips – paši sev autoritāte. Tie ir dziļi, nedaudz noslēgti cilvēki. Viņu jūtas ir dziļas un mazliet līdzinās otrajam tipam. Taču ceturtais daudz vairāk rīkojas, prāta un loģikas vadīts. Savas jūtas izrāda tikai šauram paziņu lokam. Viņi pastāvīgi meklē, ko varētu uzlabot, ideālā variantā – viņi visu gribētu novest līdz pilnībai.  Runājot var būt asi un kategoriski savos spriedumos.

Ceturtā tipa domāšana sadala pasauli melnā un baltā, strikti iedala priekšmetus noteiktās kategorijās. Tā ir domāšana bez pustoņiem.

2f56a9.jpg

Karmiskie parādi

Karmiskais parāds ir disbalanss,  kas radies jūsu dvēseles enerģijās. Visumā viss ir vienots un kalpo evolūcijai. Tāpēc katrā karmiskajā parādā slēpjas arī velte, ko nepieciešams aktivizēt tagadējā dzīvē. Jāsaprot, ka iepriekšējā dzīvē bija uzkrāta karma, iegūta negatīva pieredze. Cilvēks nolaidās tumsas dzīlēs, lai no turienes paņemtu dārgumus.

Problēma tāda, ka „iegrimstot" zemākajās vibrācijās, pastāv risks tur iestrēgt, apmaldīties uz visiem laikiem. Tāpēc karmiskais parāds vienmēr ir „jāatstrādā". Ir jāatjauno tās enerģijas līdzsvars, kurš tika izjaukts.

Ir nelieli karmiskie parādi. Es tos dēvētu par spīlēm jūsu dvēselē. Ir arī nopietni karmiskie parādi. Par tiem tad arī parunāsim.

Karmisko parādu aprēķināšana

Karmiskos parādus numeroloģijā apzīmē ar cipariem 13, 14, 16 un 19. Tie parādās dzimšanas dienā, kā arī dzīves ceļa skaitlī. Dzīves ceļa skaitlis tiek aprēķināts, atsevišķi saskaitot  dzimšanas datuma ciparus, mēneša un gada ciparus. Beigās iegūstam trīs ciparus. Piemēram, dzimšanas dati: 16.03.1975.

Diena: 1+6=7

Mēnesis: 3

Gads: 1+9+7+5= 4

Dzīves ceļa skaitlis: 7+3+4=14=5 , tas veidojas ar enerģiju 14.

Šis piemērs rāda, ka jums ir divi kamiskie parādi: to rāda dzimšanas dienas skaitlis 16 un dzīves ceļa skaitlis 14.

Karmiskais parāds dzimšanas gada skaitlī vienmēr parādās daudz spilgtāk un spēcīgāk kā dzimšanas dienas skaitlī.

Tagad apskatīsim, kas tie par parādiem, kā tie radušies, kā tos „atstrādāt" un kādu velti katrs no parādiem sevī slēpj.

P.S. Dažos avotos numeroloģijā šie karmiskie parādi tiek apskatīti saistībā ar vārdu, uzvārdu. Esmu praktizējošs numerologs, bet ne teorētiķis, tāpēc esmu pieradusi visu pārbaudīt dzīvē. Vārda un uzvārda  numeroloģiju es vēl tikai pētu, tāpēc nevaru ne apstiprināt, ne arī noliegt, vai tur atspoguļojas karmiskie parādi. Nākotnē varbūt būs iespējams tēmu papildināt ar jaunām atziņām.

25b480.jpg8492c2.jpg

Karmiskais parāds nr.13 – palaišanās slinkumā

Parāds veidojas tāpēc, ka cilvēks iepriekšējā dzīvē slinkojis, nav daudz strādājis, ļaunprātīgi izmantojis svešu darbu.  Arī tad, ja cilvēks bijis nepateicīgs par citu cilvēku darbu. Cilvēks ir darījis tikai to, kas viņam sagādā prieku (3), egoistiski koncentrējies tikai uz savām interesēm (1), visu smago darbu atstājis citiem.

Praksē esmu novērojusi divus šī parāda izpausmes veidus.  Vai nu tās ir īstas darba bites, kas nespēj sēdēt bez darba un visu dzīvi tikai strādā un strādā. Tādējādi viņi intuitīvi jau noskaņoti uz karmiskā parāda atstrādāšanu. Vai arī tie ir trani, kas nav pakļāvušies karmiskā parāda enerģijai un atkal vada dienas dīkdienībā, tādējādi savu parādu palielinot.

Ja cilvēkam ir tāda veida karmiskais parāds, ceļš uz panākumiem nebūs viegls un ātrs – mēģinājumi rast tādu ceļu radīs tikai vilšanos. Lai šai dzīvē gūtu panākumus,  cilvēkam būs jāstrādā vairāk kā citiem, jāsastopas savā dzīvē ar daudz šķēršļiem.

Vislabāk būs tad, ja cilvēks iemācīsies gūt prieku par darbu, apmierinājumu par tā taustāmajiem, praktiskajiem rezultātiem. Galvenais – strādāt un, ja to darīs pamatīgi, nopietni, škēršļi nebūs liels traucēklis.

Šajā dzīvē var parādīties tādi indivīdi, kuri kaut ko no cilvēka prasīs, kas viņu izmantos, turklāt itin bieži viņi būs nepateicīgi. Tās ir tās dvēseles, kam cilvēks palicis parādā iepriekšējā dzīvē. Notiekošais ir jāpieņem, nevajag apvainoties un būt sašutušam. Vajag izturēties ar pateicību, jo šie ļaudis dod iespēju nokārtot karmisko parādu.

Kāda tad ir šī karmiskā parāda velte?  Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir uzkrājis „taukus". Kā zinām, tauku šūna ir enerģijas krātuve. Tieši tāpēc cilvēks spēj ar savu darbu sasniegt augstus rezultātus. Potenciāli tie ir cilvēki, kuri paredzēti vērienīgiem projektiem.

Panākumu atslēga 13.karmiskā parāda gadījumā – koncentrēšanās. Vajag iemācīties velti neizšķiest savus spēkus, koncentrēties uz vienu lietu, uz pašu galveno, doties vienā daudzsološā virzienā un darboties tur, spēkus nežēlojot. Tāpat svarīgi uzturēt kārtību savā dzīvē.  Jebkura veida haoss, juceklis ievērojami samazinās pūliņu efektivitāti.

Otrs svarīgs moments – pateicība. Neesiet skopi pateicībā par to, ko dara jūsu labā citi cilvēki – sākot ar vecākiem un beidzot ar garāmgājējiem.

aae39f.jpga14cf5.jpg

Karmiskais parāds nr.14 – ļaunprātīga nodošanās baudām

Karmiskais parāds radās, cilvēkam aplami izmantojot savu brīvību. Cilvēks (1) nodevās fiziskām baudām (4), nevis izmantoja piedāvāto daudzveidību un brīvību pašpilnveidei. Viņš nevis attīstījās uz augšu, bet – uz leju.

Tāda cilvēka dzīve var būt ļoti nekārtīga – daudz pastāvīgi mainošos apstākļu, negaidītu notikumu, krasas dzīves apstākļu pārmaiņas. Cilvēks ir pakļauts alkohola, narkotiku riskam, kā arī fiziskām baudām, tādām kā sekss un neremdināma apetīte (rijība).

14.karmiskā parāda velte – iedvesmas enerģija.  Ļoti bieži „parādnieki" ir ļoti skaisti un simpātiski cilvēki – kustīgi un spilgti, kompānijas dvēseles. Iepriekšējā dzīvē cilvēks ir tā nodevies baudām, ka tieksme uz baudām iestiepjas arī šajā dzīvē. Tā ir vissaldākā enerģētika. Cilvēki instinktīvi to sajūt un tiecas pēc viņiem. Baudu enerģijas aromāts liek aizmirsties un atslābināties, iedvesmoties jaunām idejām, tuvoties saviem sapņiem.

Ļoti bieži cilvēkus ar 14.karmisko parādu var sastapt šovbiznesā aktieru un dziedātāju vidū. Pateicoties šai enrģijai, viņi spēj savos priekšnesumos aizraut veselus cilvēku stadionus. Tāpat tās bieži ir harizmātiskas personības, saskarmē patīkami cilvēki, labi tirgotāji un menedžeri. Viņiem var piemist ekstrasensoras spējas.

Panākumu atslēga 14.karmiskā parāda īpašniekiem  - veltīt sevi kādai augstai idejai, rast savai dzīvei kādu augstāku jēgu. Tādu cilvēku darbība veltāma iedvesmas enerģijas realizācijai. Tās vienmēr ir spilgtas un talantīgas personības. Galvenais – nepalikt baudu līmenī. Tad sirds viņus izvedīs ārā no jebkura jucekļa, palīdzēs nepazaudēt kursu un vieglāk būs neiestigt kārdinājumos.

9b1a30.jpge465c0.jpg

Karmiskais parāds nr.16 – ļaunprātīga mīlestības izmantošana

Karmiskais parāds nr.16 radies no tā, ka cilvēks (1) ir spēlējies ar citu cilvēku jūtām (6). Tā var būt iesaistīšanās iepriekšējā dzīvē nelikumīgos un sabiedrībai nepieņemamos mīlas piedzīvojumos, kuru rezultātā cietuši citi cilvēki. Te pretrunā nonāk egocentriskums un atbildība par tiem, ko esam pieradinājuši.  Var atzīmēt, ka parāda gadījumā cilvēks zaudējis harmoniju un noslēdzies sevī vai koncentrējies tikai uz sevi.

Kā likums, šajā dzīvē cilvēkam ir sarežģījumi personīgajā dzīvē. Viņš ir ļoti koncentrējies pats uz sevi, savām interesēm un problēmām. Viņam ir grūti veidot patiešām siltas, dvēseliskas, sirsnīgas attiecības ar kādu, visu laiku viņu straume aiznes atpakaļ pie sevis, pie paša rūpēm.

Praksē esmu novērojusi vairākas šī parāda izpausmes. Vai nu cilvēks nespēj izveidot savu personīgo dzīvi;  attiecības var būt īslaicīgas vai pat bez atbildes. Vai arī cilvēks uzsāk attiecības, bet tās ir smagas un bieži nes ciešanas. Cilvēks var būt šajā dzīvē vienmīlis. Viņš var būt pamestā vai nodotā lomā. Cilvēks iet cauri tādām pašām sāpēm, kādas iepriekšējā dzīvē sagādājis  citiem. Viņa partneri šajā dzīvē – tās dvēseles, kurām viņš palicis parādā.

Šī karmiskā parāda velte – cilvēks tik meistarīgi ir apguvis mākslu manipulēt ar citu cilvēku jūtām un emocijām, ka tagad ļoti labi pazīst cilvēkus. Var teikt, ka viņš tiem redz cauri.

Cilvēkam ar 16.karmisko parādu vajag vairīties no jekādām egoisma izpausmēm, mācīties  stādīt tuva cilvēka intereses augstāk par savējām. Visu sarežģī tas, ka, izmantojot savas analītiskās spējas, šis cilvēks var viegli atrast jebkurā milzum daudz trūkumu un automātiski vērtēt citus zemāk par sevi. Tās tad arī ir skaitļa 16 lamatas: ejot pa šo ceļu, cilvēks galu galā nonāk dziļā vientulības strupceļā.

Cilvēkam jāsaprot, ka ideālām dvēselēm nav nepieciešama iemiesošanās uz Zemes. Katram no mums ir savas sliktās un labās puses. Viņam nepieciešams iemācīties pamanīt cilvēkos arī labo. Vajag izmantot savas spējas, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar savām problēmām. Ejot pa šo ceļu, cilvēki ar 16.karmisko parādu var kļūt par labiem psihologiem, skolotājiem, audzinātājiem, darbaaudzinātājiem, kā arī zinātnes darbiniekiem.

Tā vai citādi, bet panākumu atslēga šī karmiskā parāda gadījumā – lēnprātība, kautrība un mīlestība pret tuvāko.

ab2e46.jpg97d0e2.jpg

Karmiskais parāds nr.19 – varas ļanprātīga izmantošana

Iepriekšējā dzīvē cilvēkam bija jāiepazīst gudrība. Tomēr cilvēks (1) nepamanīja neko citu, kā tikai pats savas vēlmes un ambīcijas (9), viņš nevēlējās rēķināties ne ar vienu.  Viņš negribēja ne ar ko un ne ar vienu dalīties, un no citiem viņam maz ko vajadzēja, izņemot – pakļaušanos.

Tagad šajā dzīvē cilvēks ar 19.karmisko parādu bieži nonāk situācijās, kad nav uz ko balstīties un   paļauties var tikai uz sevi. Ja viņš ar uzdevumu tiek galā viens pats, lieliski, tomēr visbiežāk viņš sāk pārmest citiem, ka tie viņam nepalīdz, viņš gaida no citiem nesavtīgu interesi par viņu un nesagaida.

Tomēr, ja paskatās vērīgāk, tāds cilvēks parasti spītīgi atsakās no citu palīdzības – tieši te ir viņa problēmas būtība. Ievērojamu daļu savas vientulības ir radījis viņš pats – ar nevēlēšanos uzklausīt citus, pieņemt viņu palīdzību un padomus.  Cilvēks pats sev uzcēlis emocionālo cietumu ar savu attieksmi pret citiem.

Šis parāds vairāk problēmu rada sievietēm. Tā ir tīra vīrišķīga enerģētika  un tagadējā Kali-Jugas laikmetā sievietes ļoti bieži kļūst no tās atkarīgas. Tā ir apziņa „Es-pati". Smalkajā plānā  ap sievieti veidojas vīrieša aura, kas atstumj vīriešus, un rezultātā sievietes ir vientuļas, bet, ja ir attiecībās, tad nespēj savus vīriešus piepildīt ar enerģiju, kā to paredzējusi daba. Vīrietim pie tādas sievietes „dīvāna" tipa dzīvesveids.

Otra problēma, kas rodas sievietēm ar vīrišķo enerģiju, – problēmas ar veselību. Vīrišķā enerģija no smalkā plāna  sāk izpausties arī fiziskajā pasaulē. Vīrietim nav nepieciešami sievietes orgāni. Tāpēc sievietēm ar vīriešu apziņu ir ginekoloģiskas  un vispārējās veselības problēmas.

Šī parāda velte – cilvēkam ir tieksme uz pārvaldes darbu. Viņam piemīt izlēmība, atbildība un dzīves izpratne.

Sievietēm visvienkāršākais atstrādāšanas  veids – sevis realizācija ar sieviešu enerģijām, ienest savā dzīvē sieviešu prakses un mainīt apziņu „Es-pati" uz sievietes apziņu.

Vīriešiem atstrādāšanas veids – būt radošam līderim. Tādam, kurš ne jau ar spēku vai varu soļo pa dzīvi, bet tādam, kurš ir gatavs uzņemties atbildību par sevi, savu darbu, savu ģimeni, saviem padotajiem un ir gatavs vadīt, vest aiz sevis.

Atslēga šī parāda atstrādāšanai – iemācīties sadarboties ar citiem cilvēkiem, gan ņemt, gan dāvāt mīlestību, pieķeršanos, padomu, palīdzību, dalīties ar varu un labām iespējām. Neviens neapšauba jūsu patstāvību un pašpietiekamību. Taču, ja esat cilvēks, nedrīkstat noliegt cilvēcisko attiecību nozīmīgumu.

1d1ece.jpg

Likteņa zīmes

Daudzi cilvēki ne tikai nevar atminēt likteņa zīmes, bet pat nezina, no kurienes tās nāk. Mūsu dzīve ir pārāk sarežģīta, tāpēc nav viegli saprast, kad norisināsies kaut kas svarīgs un kad būs jāpieņem nozīmīgs lēmums.

Pirmkārt, kaut kādas zīmes mums var sūtīt mirušie tuvinieki. Kā likums, viņu dvēseles parādās sapņos un stāsta, vai nu to, kas ar mums notiks nākotnē, vai arī brīdina par gaidāmajām problēmām un briesmām. Ne jau visi tādus sapņus uzskata par nozīmīgiem.

Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka mūsu tuvinieki arī pēc nāves ir saistīti ar mūsu dzīvi. Tāpēc tieši viņiem ir iespēja uzzināt kaut ko svarīgu par mūsu dzīvi un nākotni un tāpēc pasargāt mūs no nepatikšanām. Pat ateisti, kuri netic Augstāku spēku eksistencei, pievērš uzmanību likteņa vēstījumiem. Balstoties uz ateisma teoriju, var teikt, ka pastāv augstākais –ES, kurš pilda mūsu sargeņģeļa lomu, ir padomdevējs un palīgs.

Tas spēj paredzēt nākotni un par to pavēstīt dažādos veidos. Šādā gadījumā labāk pievērst uzmanību nejaušībām un pārmaiņām mūsu dzīvē, lielākā daļa no tām var būt likteņa signāli. Liktenis var mums sūtīt vēsti pat, izmantojot apkārtējos cilvēkus. Ja pretējā dzimuma pārstāvis jums izrāda uzmanību, iespējams, ka tas nozīmē, ka drīz sekos pārmaiņas personīgajā dzīvē. Ja uz ielas uzgrūdāties, satikāt kādu nepatīkamu cilvēku, tas nozīmē, ka drīz jūsu dzīvē var būt kāds nepatīkams notikums.

f5b2b4.jpg

Sirsnīga saruna ar svešinieku var būt zīmē, ka jums uzradīsies jauns draugs. Daudzi cilvēki ne tikai nevar atminēt likteņa zīmes, bet pat nezina, no kurienes tās nāk. Mūsu dzīve ir pārāk sarežģīta, tāpēc nav viegli saprast, kad norisināsies kaut kas svarīgs un kad būs jāpieņem nozīmīgs lēmums.

Papildus lapas lejas daļā varat apskatīt arī par Jaunu Mēnesi un Pilnmēnesi dažādās zīmēs, kā arī Mēness fāzēm.

Pirmkārt, kaut kādas zīmes mums var sūtīt mirušie tuvinieki. Kā likums, viņu dvēseles parādās sapņos un stāsta, vai nu to, kas ar mums notiks nākotnē, vai arī brīdina par gaidāmajām problēmām un briesmām. Ne jau visi tādus sapņus uzskata par nozīmīgiem. Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka mūsu tuvinieki arī pēc nāves ir saistīti ar mūsu dzīvi. Tāpēc tieši viņiem ir iespēja uzzināt kaut ko svarīgu par mūsu dzīvi un nākotni un tāpēc pasargāt mūs no nepatikšanām. Pat ateisti, kuri netic Augstāku spēku eksistencei, pievērš uzmanību likteņa vēstījumiem. Balstoties uz ateisma teoriju, var teikt, ka pastāv augstākais –ES, kurš pilda mūsu sargeņģeļa lomu, ir padomdevējs un palīgs. Tas spēj paredzēt nākotni un par to pavēstīt dažādos veidos.

Šādā gadījumā labāk pievērst uzmanību nejaušībām un pārmaiņām mūsu dzīvē, lielākā daļa no tām var būt likteņa signāli. Liktenis var mums sūtīt vēsti pat, izmantojot apkārtējos cilvēkus. Ja pretējā dzimuma pārstāvis jums izrāda uzmanību, iespējams, ka tas nozīmē, ka drīz sekos pārmaiņas personīgajā dzīvē. Ja uz ielas uzgrūdāties, satikāt kādu nepatīkamu cilvēku, tas nozīmē, ka drīz jūsu dzīvē var būt kāds nepatīkams notikums. Sirsnīga saruna ar svešinieku var būt zīmē, ka jums uzradīsies jauns draugs.

36ae97.jpg

 Kā atpazīt laimīgās likteņa zīmes?

 Patiesībā liktenis sūta mums zīmes gandrīz katru dienu. Pirmkārt, tas prasa no mums uzmanību. Tās trūkuma dēļ cilvēki nesaskata acīmredzamas lietas un neatpazīst Augstāko spēku vēstījumus. Reizēm mēs iegrimstam domās, apdomājam atbildi uz kādu satraucošu jautājumu, un tad pēkšņi sāk skanēt dziesma, kuras vārdi mums palīdz rast izeju grūtā situācijā. Reizēm pat priekšmetu pārvietošana norāda uz svarīgu notikumu. Ja ievērojat, ka kāda lieta mājās vai darbā atrodas citā vietā, padomājiet – kāpēc tas tā ir noticis. Pat tik nenozīmīgas lietas var norādīt uz iespējamām nepatikšanām vai veiksmi. Slimība vai nespēks visbiežāk ir likteņa zīme. Tā norāda, ka jūsu dzīvesveids nav pareizs, ka jūs esat atstājuši novārtā savu veselību un jums ir kaitīgi ieradumi. Ja pēdējā laikā esat pārāk daudz strādājis, veltiet laiku atpūtai. Reizēm liktenis spēj paust gādību par jums, no jums tiek prasīts tikai tas, lai to saprotat.

077146.jpg

Droši vien jums ne reizi vien prātā ienākusi doma, ka vajadzētu sazināties ar kādu konkrētu cilvēku. Reizēm mēs nezinām, vai to vajag, bet mūsu iekšējā balss uzstāj, ka tas ir nepieciešams. Tad vajag tam cilvēkam piezvanīt vai uzrakstīt. Tāds gadījums visbiežāk vēsta par to, ka kāds ar jums vēlas sazināties. Arī mūsu organisms spēj mums padot likteņa zīmes. Tas notiek, pateicoties mūsu sajūtām, emocijām, domām. Tādos gadījumos mēs paši esam navigatori un paši virzām sevi uz lēmuma pieņemšanu un pareizo izvēli. Ja jūtam sāpes vai diskomfortu, tas nozīmē, ka ar mums var notikt kaut kas nepatīkams. Ja mūs pārņem prieks bez jebkāda pamata, tas norāda, ka drīz mūsu dzīvē gaidāms kāds priecīgs, patīkams notikums. Situācijās, kad jāpieņem svarīgs lēmums, varam paļauties uz to, ka mums saka mūsu organisms.

Satraukuma sajūta uzreiz norāda, ka mēs riskējam un varam kļūdīties. pareizu lēmumu raksturo jūsu enerģiskums un nosvērtība, miers. Tad jūs jau iepriekš esat pārliecināts par savas izvēles pareizību. Ja jums ir nepatikšanas, tas nenozīmē, ka tās brīdina par kaut ko sliktu. Ne reizi vien mediji ir ziņojuši par gadījumiem, kad pasažieri nokavējuši lidmašīnu reisus, kuros lidmašīnas gāja bojā. Vai to saukt par nejaušību vai arī tā ir likteņa zīme? Patiešām, reizēm pavisam sīkas nepatikšanas var mūs paglābt no nopietnas katastrofas. Jūs neizturējāt darba pārrunas, tātad – šī vieta nav domāta jums. Jūs šķīrāties no mīļotā cilvēka, tātad – nākotnē jūs gaida īsta mīlestība.

Tomēr ne jau vienmēr liktenis sūta mums pozitīvas zīmes, taču ja tās pareizi izskaidrosiet, sapratīsiet, ka drīz jūs dzīve mainīsies uz labo pusi. Ja nepatikšanas var būt gan pozitīva zīme, gan zīme, kas vēsta par briesmām, tad veiksme vienmēr vēsta par kaut ko labu. Ja brauciena laikā jums vienmēr deg zaļais signāls, ja ir patīkama saskarsme ar ceļabiedru, tas nozīmē, ka diena būs veiksmīga. Ja Fortūna pret jums pagriezusies ar seju, nevajag novērsties no tās, jāturpina savs ceļš un jātiecas pēc jaunām uzvarām. Visums jums nepiedos, ja ignorēsiet tā zīmes, un turklāt jūsu nevērība var kļūt par neveiksmes cēloni. Reizēm likteņa zīmes parādās pat uz cilvēka ķermeņa. 50bb62.jpg

Daudzas no tām saistītas ar dzimumzīmēm, izsitumiem, papilomām. Piemēram, ja uz deguna uzmetas pumpa, tas nozīmējot, ka jūs kāds drīz iemīlēs. Ja uz kāda no pirkstiem parādās plankums, kura agrāk nebija, tas nozīmē, ka drīz atklāsiet sevī kādu jaunu talantu. Pacentieties pievērst uzmanību pārmaiņām ķermenī, tā nepalaidīsiet garām svarīgus savas dzīves momentus. Mums visapkārt ir arī skaitļi, cipari, un tas nozīmē, ka ar to palīdzību liktenis grib jums nodot kādu vēstījumu. Droši vien daudzi ir kaut ko dzirdējuši par bīstamo kombināciju 666. Ļoti daudziem skaitlis 6 ir paša nelabā skaitlis un triju sešinieku kombinācija vēsta par briesmām un pat katastrofu. Par laimīgiem cipariem mēdz uzskatīt 7 un 2. Ja tos redzat uz ceļa zīmēm un banknotēm, varat gatavoties panākumiem.

Papildus lapas lejas daļā varat apskatīt arī par Jaunu Mēnesi un Pilnmēnesi dažādās zīmēs, kā arī Mēness fāzēm.

 Situācijas, kurās vajadzētu ieklausīties savas intuīcijas balsī

Reizēm gadās situācijas, kuras grūti izskaidrot -  mēs vienkārši jūtam, ka kaut kas notiek ne tā, kā vajadzētu, bet nevaram pateikt, - kāpēc. Tādu situāciju nedrīkst ignorēt: labāk ieklausīties savā intuīcijā. Reizēm mums vienkārši jāpieņem dzīvei svarīgs lēmums, un mēs ne vienmēr zinām, kā rīkoties tai vai citā situācijā. Ne vienmēr palīdzēs tuvinieku padomi, bet intuīcija tādos gadījumos nekad nekļūdās. Diemžēl mēs ne vienmēr saprotam, ka intuīcija sūta mums kādas zīmes, visbiežāk mēs tās ignorējam. Pastāstīsim par dažām situācijām, kad nepieciešams ieklausīties savā iekšējā balsī.

e1dbd8.jpg

Kā attīstīt savu intuīciju? 

Ne visiem cilvēkiem piemīt attīstīta intuīcija. Katru dienu Visums sūta signālus, kuri mūs brīdina par briesmām vai gluži pretēji – virza pie mūsu laimes. Tomēr daudzi nespēj šos signālus sajust, un tas cilvēkus dara viegli ievainojamus. Kā attīstīt intuīciju? Šīs sestās sajūtas attīstīšanai ir daudz paņēmienu. Pievērsīsimies pašam vienkāršākajam un iedarbīgākajam no tiem, uz kuru balstītas visas citas agrāk izstrādātās metodikas. Trenēt savu intuīciju var jebkurā laikā: pa ceļam uz darbu, mājās, uz ielas, veikalā. Galvenais – visās situācijās vajag ieklausīties savā iekšējā balsī. Piemēram, iepazīstoties ar kādu cilvēku, domās aprakstiet savu pirmo iespaidu par viņu.

Kad iepazīsiet viņu tuvāk, varēsiet saprast, cik patiesi bijuši pirmie priekšstati par šo cilvēku. Cīnieties ar stereotipiem. Cilvēki bieži rīkojas, balstoties uz apgūtiem šabloniem. Risinot svarīgu jautājumu, ieklausieties intuīcijā, apskatiet problēmu visos aspektos. Gadās, ka lēmums, kas pirmajā mirklī šķiet absurds, izrādās ir pareizs. Pamēģiniet paredzēt, kas notiks pēc dažām minūtēm. Iezvanās tālrunis -  pamēģiniet uzminēt – kas jums zvana. Pamēģiniet uzminēt, ko uz tikšanos būs uzģērbis jūsu draugs. Pamēģiniet paredzēt visus sadzīves sīkumus, cilvēku rīcību un vārdus. Ja kaut kur dodaties pirmoreiz, koncentrējiet domas uz šo vietu un iztēlojieties to. Kad tur nonāksiet, salīdziniet savas domas ar realitāti. Vai tās ir līdzīgas? 

 Pievērsiet uzmanību saviem sapņiem. Pat ja sapnis šķiet juceklīgs murgs, mēģiniet rast paralēles starp to, ko redzējāt sapnī, un to, kas notika īstenībā. Iemācieties skaidrot, tulkot sapņus, tad jums būs daudz vieglāk ieklausīties intuīcijā. Trenējiet intuīciju, izmantojot televīzijas programmas. Pamēģiniet paredzēt, ar kādu rezultātu beigsies futbola mačs, kā atrisināsies filmas sižets, kā beigsies šovs. Galvenais – nemēģināt savas domas pakļaut kaut kādiem stereotipiem, bet paļauties tikai uz savām sajūtām. Pierakstiet uz papīra savas domas. Pierakstiet visu, par ko domājat, visu, kas ienāk prātā. Šie pieraksti jums var šķist murgs, bet, no otras puses, tās var jūs aizvest pie pareiza lēmuma ļoti sarežģītā situācijā. Vadiet laiku arī vientulībā. Lai jums ir kaut vai dažas minūtes vienatnes un klusuma, kas palīdz atslābināties, sakārtot domas.

6597a5.jpg

 Kas ir intuīcija? 

Par intuīciju sauc to sajūtu, kas signalizē par nelaimi, bēdām vai tieši otrādi – par tuvumā esošiem priekiem un pārmaiņām. Tā palīdz mums atrisināt sarežģītus uzdevumus, izvairīties no grūtībām un kaut kādā ziņā mūs apsargā. Šī sajūta ir līdzīga apskaidrībai: pēkšņi jūs sajūtat tādu kā zibsni, kas liek domāt, ka kaut kas nav tā, kā vajadzētu būt, bet kas tas ir, to jūs nevarat izskaidrot. Tā ir intuīcija. Kādam tā attīstīta stiprāk, citam – vājāk. Taču šo sajūtu vienmēr var attīstīt un pastiprināt. Tad būs iespējams atbrīvoties no daudzām problēmām, jo intuīcija savlaicīgi signalizēs par to tuvošanos. Situācijas, kad nepieciešams ieklausīties savā intuīcijā:

1.      Laimes sajūta un pārliecība par sevi. Reizēm dziļi sevī mostas prieka sajūta. Gadās, rodas doma, ka vajadzētu vienkārši ņemt un aiziet no darba – ne jau materiālo grūtību dēļ vai dēļ nopietnām problēmām kolektīvā. Tas ir intuīcijas signāls: šī sestā sajūta čukst, ka kaut kas notiek ne tā, kā vajag, ka nepieciešamas pārmaiņas. Ieklausieties savās sajūtās: iespējams, ka tas, par ko domājat, ir likteņa balss par to, ko jūs patiešām gribat. Kad intuīcija runā ar mums, jūs uz kādu mirkli pazaudējat baiļu sajūtu un jūs pārņem skaidrība. Tas ir signāls un to nevajag ignorēt.

2.      Skaidri sapņi. Bieži intuīcija signalizē ar sapņiem. Tos saprast nav viegli, bet var pamēģināt. Pirmā pazīme tam, ka ar jums runā iekšējā sajūta – skaidri sapņi. Nereti tādās situācijās sapņi ir spilgti un paliek atmiņā. Piemēram, ja sapnī kaut kas brūk, vai tieši pretēji – jūs lieliski tiekat galā ar kādu darbu, lietu, tā ir intuīcija, kas mēģina jums kaut ko pateikt. Daudzi psihologi iesaka iekārtot speciālu sapņu dienasgrāmatu un tur pierakstīt visu, ko redzat sapņos. Tad būs daudz vieglāk saprast un secināt, ko jums mēģina pateikt iekšējā balss.

3.      Pēkšņa apskaidrība. Apgaisme ir kā pēkšņs uzzibsnījums, piemēram, kad braucat ar automašīnu vai ar kādu sarunājaties. Tas ir vēl viens spilgts pierādījums, ka intuīcija mēģina jums kaut ko pateikt. Tādas situācijas nedrīkst ignorēt. Ieklausīties apgaismes brīdī savā intuīcijā var palīdzēt meditācija, kad ķermenis ir atbrīvots un nevajadzīgās domas ir atstājušas jūsu apziņu. Nevajag īpaši pūlēties saprast, ko tajā brīdī gribēja pateikt iekšējā balss: ļaujiet sev atpūsties, atbrīvoties. Intuīcija atkal ar jums sazināsies, piemēram, sapnī.

4.      Slimība. Reizēm, kad cilvēki neņem vērā savu intuīciju, notiek nepatīkamas lietas, piemēram, uzbrūk slimība vai depresija. Ja jūsu intuīcija jau ilgu laiku grib jums kaut ko pavēstīt, bet jūs neklausāties, organisms tiek pakļauts nopietnam stresam, kam seko dažādas saslimšanas. Depresija ir pārliecinoša pazīme, ka jums vienkārši nepieciešamas pārmaiņas. Nevajag ieslīgt skumjās un panikā: mēģiniet tomēr saprast, par ko runā jūsu iekšējā balss.

5.      Iedvesma. Kad spēcīgi izjūtat pacilājošu iedvesmu, tā ir nepārprotama zīme, ka ar jums sarunājas intuīcija. Šī sajūta var rasties pēc kādas grāmatas lasīšanas, pēc filmas noskatīšanās un sarunas ar gudru cilvēku. Nereti šo sajūtu jauc ar motivāciju. Tomēr intuīcija tādos brīžos var ne tikai radīt laimes un prieka sajūtu, bet arī mudināt rīkoties, ķerties pie pārmaiņām, pie savu vēlmju īstenošanas un jaunu mērķu izvirzīšanas.

 b00430.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.