Ekstrasensi

2e8cc0.jpg9e1eaa.jpgfa6424.jpg

Strīdus mēs varam uzsākt, kad vien ienāk prātā, bet izbeigt tos - kā nu kuram izdodās. Neizlēmība vienmēr ir sliktāka par neizdevušos mēģinājumu, labot situāciju.

Mēneša tendence,  domas un lēmumi, kas vairāk skars sapratnes tēmu, zināšanu un informācijas iegūšanu. Vairāk domāt par sevis pilnveidošanu, dzīves jēgas meklēšanu, jaunu finanšu ienākumu gūšanas veidu un savstarpējām attiecībām. Tagad galvenais uzdevums ir resursu, pieredzes uzkrāšana.

Ø Cilvēkiem nepieciešama izpratne, lai saprastu slepenas, neizpētītas situācijas, mistiskus notikumus. Kas tos veicina un tagad  būtu to savlaicīgi izzināt. Aiciniet tērzētava, meklēsim atbildes kopā!

 bf3fa6.jpgb14691.jpg684bcd.jpg

Neliels ieskats veselības saudzēšanai

Ja jums ir kādi nopietni ar veselību saistīti notikumi, iesaku būt ļoti uzmanīgiem, izvēloties datumu.

Šomēnes ieteicams izvairīties no operācijām un ārstu apmeklējumiem, lai noteiktu diagnozi 13. un 25. aprīlī.

Iespējamās sekas ir komplikācijas pēc operācijas vai kļūdas diagnostikā, kuru dēļ var noteikt nepareizu ārstēšanu.

Ja iespējams, nekontaktēties ar slimo cilvēku 1., 4., 24. aprīlī. Mūsdienās ir ļoti viegli "noķert infekciju".

VESELĪBU VISIEM!

7eb47f.jpgca1448.jpg

 Ciparu spējas ...

Mums visiem ir svarīga sazināšanās. Īpaši tagad, kad tik daudz ierobežojumu. Tādēļ ir laiks papētīt savus skaitļus piem. telefona numurs. Nav noteikti jāmaina numurs, bet citreiz tā var noskaidrot, kam labāk "piestāv" tava telefona numura cipari. Zīlnieks klājot kārtis arī redz - kā parādās vieni un tie paši cipari kārtīs. Pastiprinot to spēku vai tieši pretēji vājinot ietekmi,  uz gaidāmo notikumu vai pagātnes situāciju.

Visbiežāk topā ir Astoņi, un jo vairāk Astoņu, jo vairāk tiek uzskatīts, ka tev ir iekritis "trumpis".

Arī sešiniekus, devitniekus un vieninieku uzskata par laimīgiem, taču tiem parasti jābūt savienotiem pari ar Astotnieku.
Citreiz neapzināti notiek reālas skaitļu medības ar astotnieka atkārtošanu, dažās valstīs šos skaiļus reģistrācijai piem. telefona numurs, mašīnas reģistrācija, pārdod par diezgan lielu naudu.

Kāpēc? Un vai tam ir jēga?

Fakts ir tāds, ka pašreizējā periodā, kas ilgs līdz 2024. gadam, Astotnieks ir viens no favorītiem, kas nes labklājību un veiksmi.

Deviņi un viens nav mazāk labvēlīgi. Šie skaitļi sola veiksmi arī tiem cilvēkiem, kuru tālruņu numuros, automašīnu numuros, uz māju durvīm ir šie cipari.

Dažiem šie skaitļi un skaitļi sniedz vairāk veiksmes, citiem mazāk.
Tas ir saistīts, ka ir arī  svarīgs katra cilvēka personīgais "jūtīgums", individuālie "iestatījumi", piemēram, naudas veiksmei, veiksmīgai karjerai, panākumiem ar pretējo dzimumu utt.

Ja mēs runājam par individuālo noderīgo skaitļu kopumu, tad, bez šaubām, ir cilvēki, kuri saņem atbalstu no pieciniekie,kuri atkārtojas, taču tādu nav daudz.

Bet ciparu 2, 3, 4 un 5 kombinācija jebkurā secībā vai to pārsvars, kā likums, reti atnes veiksmi.

Analizējiet savas ģimenes un draugu veiksmi.

Visticamāk, jūs atklāsiet, ka cilvēki, kuru laimīgie skaitļi ir atkārtoti Astoņi un Deviņi, ir veiksmīgāki nekā tie, kuru skaitā pārsvarā ir skaitļi 2, 3, 4,5.

Ja jūsu dzīvē ir daudz grūtību, un jūs meklējat atbildes uz jautājumu "kāpēc?", Pārbaudiet savu tālruņa numuru. Ja tajā nav pozitīvu skaitļu un dominē 2, 3, 4 un 5, kāpēc gan nemēģināt mainīt to uz citu?

Tālruņa numura vai valsts numura maiņa automašīnā, protams, negarantē, ka jūs uzreiz kļūsiet par miljonāru, taču kaut kas jūsu dzīvē noteikti mainīsies uz labo pusi.

808f79.jpg476392.jpg4d982a.jpg
 
Un vēl daži fakti:

Ļoti bieži tālruņa vai citas ciparu kombinācijas, kas pavada cilvēku, atspoguļo pašu cilvēku - viņa rakstura iezīmes, darbības veidu, dzīvesveidu, mijiedarbību ar citiem, veiksmes periodu.

Katrs skaitlis ir saistīts ar veselu atbilstību kopumu.
Bet interesanti ir tas, ka šīs lietas ļoti labi atspoguļo arī lidojošo zvaigžņu īpašības. Daudz sakritību! Tikmēr par to nav jāuztraucas. ”

Atgādināšu, ka saskaņā ar " Lidojošās zvaigznes" metafizikas teoriju 8, 1, 6 un 9 tiek uzskatīti par labvēlīgiem skaitļiem.

Astoņi tradicionāli ir saistīti ar naudas veiksmi un labklājību. Šī ir visspēcīgākā bagātības un labklājības enerģija pašreizējā 8. periodā, kas ilgs līdz 2024. gadam, taču pēc šī perioda tās īpašības nemainīsies - tikai citi skaitļi būs spēcīgāki. Astoņi ir piemēroti uzņēmējiem, uzņēmējiem, visiem tiem, kas tiecas pēc finanšu stabilitātes.

Vieninieks ir ideāli piemērots tiem, kas saistīti ar literatūru, mācīšanos, garīgo darbību. Tas ir pārākuma, līderības skaits. Vieninieka spēks sāks pieaugt pēc 2024. gada.

Seši personificē varu, statusu un autoritāti. Piemērots politiķiem, vadītājiem, ierēdņiem, līderiem, karjeristiem un ambicioziem cilvēkiem. Tas bieži sastopams cilvēkiem, kuri strādā valdības aģentūrās. Labi arī biznesam.

Devītnieks nozīmē ātrus panākumus. Viņš piesaista iespējas. Iespējamība - izmaiņas uz slikto pusi, ja tas atrodas tuvu skaitļiem 2, 5 un 7. Tā pozitīvā ietekme pamazām palielinās, un pēc 2024. gada tā būs galvenā 20 gadus.

Un daži vārdi par pārējiem skaitļiem.

Divnieks atbilst lēni, inerti. Tas bieži sastopams cilvēkiem, kas saistīti ar medicīnu, nekustamo īpašumu un visām darbības jomām, kas atbilst Zemes elementiem. Ideāli pensionāriem un daudzbērnu mātēm.

Trijnieks var izraisīt strīdus, konfliktus, tiesvedību. Bet tajā pašā laikā tas var būt noderīgs arī cilvēkiem - reformatoriem, revolucionāriem dzīvē, kuriem pēc savas darbības veida ir jāstājas sacensībās, arī sportistiem.

Četri ir saistīti ar romantiku, radošumu, mācīšanos. Bieži piesaistīts cilvēkiem, kuru ģimene ir saistīta ar apkalpošanu, pakalpojumiem, palīdzību citiem cilvēkiem.

Pieci, saskaņā ar Flying Stars teoriju, ir Zvaigžņu imperators. Šī zvaigzne tiek uzskatīta par tik spēcīgu, ka nes veiksmi tikai ļoti spēcīgiem cilvēkiem, kuriem ir liela vara un spēja ietekmēt cilvēkus. Visiem pārējiem ieteicams no tā izvairīties. Pēc manas pieredzes piecu atkārtošana skaitļos reti dod veiksmi.

Arī 7 reti dod labu veiksmi. Viņa ietekme bija spēcīga un noderīga līdz 2004. gadam, taču tagad tas var nest zaudējumus, skandālus, konfliktus, īpaši attiecībās ar pretējo dzimumu. Tas bieži sastopams cilvēkiem, kuru nodarbošanās ir saistīta ar runāšanu, kontaktēšanos un pārliecināšanu.

Vēl viens ieteikums tiem, kuriem būs iespēja izvēlēties labu numuru tālrunim vai kādam citam mērķim.

Centieties saglabāt visu vienciparu kopskaitli, Centieties, lai visu skaitļa vienciparu summa būtu labvēlīga, ieskaitot starpvalstu piem. Latvija +371 kodu.

(Piemēram, 689-01-11 = 6 + 8 + 9 + 0 + 1 + 1 + 1 = 26 = 8)

 Informāciju sagatavoja: zīlēt online www.your-life-studio.com

24502f.jpga3d749.jpg79779c.jpg

Maza upīte tiecas uz jūru, un arī liela upe tiecas uz jūru... Abām ir vēlme ieplūst, satikties un sajaukties lielajos ūdeņos. Katrai upei ir savi avoti, krasti un gravas. Abas tie lielie ūdeņi gan vilina, gan baida. Straumes skējienu pagriezt atpakaļ vairs nav iespējams, - tikai uz priekšu! Visādi laiki un dienas aizvadītas: tukšas, kad šķiet jau vairs nav ne piles spēka,lai kustētos. Dubļainas un tīras, mirdzošas kā dimanti. Tādas dienas pieredzētas. Bet priekšā jūra, tur gaida tik tīras dzīles un ciemos nāk viļņi, kas runā, sačukstas, sapņo un apbrīno sauli un debesis... Izvēles nav,- uz priekšu, uz jūru,uz satikšanos un atkalredzēšanos, un varbūt arī atgriešanos...kādreiz... kaut kad...

26eaf5.jpgbee11a.jpg8d754d.jpg                                              

Ak, ja man uzsmaidītu laime...” u.c. tā vietā labāk teikt: „Ticu, ka laime man uzsmaidīs šodien.” Nav nepieciešamas titāniskas pūles, lai atrisinātu savas problēmas un iemantotu dzīvesprieku. Galvenais – ticēt saviem spēkiem un noskaņoties uz pozitīvas nots. To var panākt ar vārda spēku.

Jau senos laikos cilvēki saprata, ka ar pārliecību izrunāti un vairākkārt atkārtoti vārdi var spēcīgi ietekmēt cilvēka dzīvi un likteni.

Tika novērots, ka bieži lietoti vārdi ar negatīvu nokrāsu vairo un padziļina problēmas, bet savukārt pārsvarā pozitīvas nokrāsas vārdi apveltī cilvēku ar tādu spēku, ka viņš spēj izķepuroties no vissarežģītākajām dzīves situācijām un gūt panākumus.

Šo novērojumu mūsu gudrie senči izmantoja, lai vārdu lietošana būtu patiešām efektīva. Mūsdienu psihologi apstiprina, ka pastāv saikne starp to, ko runājam, un to, kā jūtamies, cik veiksmīgi esam.

Lieta tāda, ka bieži lietoti vārdi nogulsnējas zemapziņā un izraisa specifisku organisma reakciju, ietekmējot mūsu uzvedību un dzīvi kopumā. Tāpēc, ja problēmas no jums neatstājas, laiks apsvērt, kādus vārdus lietojat visbiežāk. Tālāk minēšu 10 vārdus, kas palīdzēs pārvarēt problēmas un piesaistīt veiksmi:

Veiksme. Jā, veiksme mīl, ka to uzrunā vārdā. Taču šis vārds jālieto ar pārliecību un tikai pozitīvā nozīmē. Nederēs nekādi tamlīdzīgi izteikumi:

Laime. Mēs visipēc tās tiecamies. Šo mērķi atgādiniet sev katru dienu un ar pārliecību skatieties nākotnē: „Es noteikti panākšu, ka būšu laimīgs.” Atkārtojot šos vārdus un vārdu „laime”, jūs tuvināt savu mērķi, un pēc kāda laika tiešām jutīsieties kā laimīgs cilvēks.

Pateicība. Fortūna uzgriež muguru tiem, kas spēj tikai ņemt, neko nedodot pretī. Tāpēc sakiet vārdu: „Pateicos!” saviem tuviniekiem, veiksmīgiem apstākļiem, tiem, kas jums palīdzējuši. Tad arī nākamreiz veiksme būs jums labvēlīga.

Panākumi. Lai viss jums vainagotos ar panākumiem, biežāk lietojiet šo vārdu. Tā jūs sevi ieprogrammēsiet veiksmei un panāksiet vēlamo.

Pašpārliecība. Ja ticēsiet saviem spēkiem, Fortūna dāvās jums savu labvēlību. Bieža šī vārda atkārtošana liks jums sajust pārliecību par saviem spēkiem, pārliecinās un stiprinās, pat ja sākumā izjutāt šaubas.

Uzticēšanās. Lai apstākļi veidotos veiksmīgi, jāuzticas dzīvei. Pirms svarīgiem pasākumiem biežāk pieminiet uzticēšanos: „Es ticu, uzticos dzīvei. Zinu, ka apstākļi veidosies man labvēlīgi.”

Veselība. Fiziskā un morāla veselība ir veiksmes priekšnoteikums. Negatīvi vārdi, slimību apspriešana un nemitīga žēlošanās par pašsajūtu ne tikai „pievelk” problēmas, bet arī pasliktina organisma stāvokli. Savukārt vārda „veselība” lietošana pozitīvā nozīmē veicina, ka vienmēr jutīsieties labi.

Cerība. Cerība liek cilvēkam sakopot spēkus un doties tālāk pat vissmagākajās situācijās. Atkārtojiet pie sevis, ka cerat uz to labāko, un veiksme noteikti jūs sadzirdēs, un cerība attaisnosies.

 eb0a81.jpg4da02c.jpga96463.jpg

Bieži tērzētavā tiek uzdots jautājums: " Ko es pats(ti) varētu darīt lietas labā? " Piedāvāju praktiskus padomus, kurus izmantojam veicot rituālus, lai sasniegtu vēlamo mērķi.

Jau kopš bērnības gadiem mēs mīlam pasakas - par vējiem, debespusēm, sauli un mēnesi. Atceramies vārdus: ja iesi pa labi, atradīsi laimi; ja iesi pa kreisi - bagātību utt. Tās ir senas gudrības, ko nepamatoti esam novērtējuši par zemu - tikai kā izdomu, fantāziju, pat nenojaušot, kādas īstenībā dziļas un noderīgas gudrības, vērtīgi padomi pasmeļami no gadu tūkstošos krātajām atziņu dzīlēm. Visām tautām ir tādi gudrības krājumi. Citas šīs senās zināšanas izmanto pat šodien, citas – ne.Es piedāvāju iepazīties ar fenšui mācību – vienu no straumēm ķīniešu metafizikā, kas joprojām ir godāta un praktiski izmantota ikdienas dzīvē visā pasaulē. Palasiet! Uztveriet to kā meditāciju! Ja mācība jūs uzrunās, izmantojiet piedāvātos padomus! Tad, iespējams, pamanīsiet, ka prāts nomierinās un zemapziņa virza jūs pretī tādiem notikumiem, ko pats izvēlējāties... Kā pasakā! Jauku lasīšanu un labu garastāvokli!

8f8f48.jpg997c85.jpg

 Aktivācijas

Ja dzīvojat mājā, kura fenšui skatījumā, ir laba, jūs pavada veiksme. Jūs esat veiksmīgs, ja šajā gadā tajās istabās, kuras bieži izmantojat, ir labas Lidojošās zvaigznes, ja pareizajos sektoros atrodas jūsu guļvieta, darba vieta, ja tur ir ierīces, kas dod gaismu, siltumu, ja šais vietās notiek kustība, skan mūzika. Ja tā ir, tad jūsu mitekļa enerģētika ir labvēlīga – sniedz atbalstu, uzlādē ar entuziasmu un vēlmi gūt panākumus, vēlmi būt laimīgam. Tad paveras iespējas sasniegt plānotos mērķus un uzdevumus. Par to jārūpējas, jau tuvojoties Jaunajam gadam  februārī. Reizēm jāpārkārto mēbeles un elektroierīces, pareizi jāizvieto dažādi aksesuāri. Katrā mājā ir vietas, kur iespējams:

  •   uzlabot finansiālo stāvokli;
  • uzlabot romantiskās attiecības;
  • celt pašapziņu un izvirzīt savai dzīvei augstus standartus visās sfērās, un gūt iedvesmu cīņai par to īstenošanu.
  • Jūsu uzdevums – pēc iespējas labāk izmantot savas mājas potenciālu.

Ja darbība ir pareiza, jums nepietiks ar zīli rokā, jums vajadzēs arī medni, kas sēž kokā. Jūs pacelsiet latiņu augstāk, izvirzīsiet jaunus augstākus uzdevumus un mērķus, un jums pietiks ticības saviem spēkiem, pietiks spēka un enerģijas, lai latiņu paceltu arvien augstāk un augstāk, lai nospraustu grandiozus mērķus un uzdevumus. Jums būs lielisks garastāvoklis, pozitīva attieksme pret visu, neizsīkstošas spēka un enerģijas rezerves. Jums apkārt būs labi cilvēki, un arī citi cilvēki jūsu sabiedrībā jutīsies komfortabli

Par veselību jūs neraizēsieties, jo jutīsieties lieliski.

 Tātad var secināt, ka saskaņā ar padarīto un  jūsu dzīvē ir iestājies veiksmes periods.

1eb5e2.jpgc87824.jpgdc1163.jpg

 Bet ko darīt tiem, kam tagad sarežģīts dzīves periods un arī apstākļi varētu būt daudz labāki?

 Protams, var vēl apgūt slepenās gudrības vai mainīt dzīves vietu.

 Vēl var, to izmainot, plānveidīgi savu dzīvi uzlabot, pareizi izvēloties nodarbošanos, komunicējot ar noderīgiem cilvēkiem, pareizi ēdot, valkājot pareizu apģērbu utt. Tas prasa ievērojamus laika un materiālos resursus. Tomēr ir vēl viens, daudz „ātrāks” variants.

Vienkārši vajag likt telpai, videi „strādāt” jūsu labā. Citiem vārdiem sakot – veiksme jāmedī, lai vienmēr atrastos veiksmes plūsmā. Tad spirdzinošas, pozitīvas enerģijas straumes apskalos un plūdīs jums apkārt vienmēr, vajag tikai zināt – kad, kur un kā medīt.

Medīt var dažādos veidos.

Pirmkārt, mājā, miteklī var veikt aktivācijas, izvietojot tais vai citās vietās, sektoros aktivatorus, kuri pamodinās labvēlīgās enerģiju straumes un izplatīs tās pa visu māju.

Otrkārt, var enerģijas „ķert”, virzoties pretim veiksmes straumei.

Ķīnas metafizikas arsenālā ir daudz tehniku, vienām mērķis – labklājības paaugstināšana,  otrām – harmonija attiecībās, trešām – noderīgu cilvēku, iespēju atrašana utt.

Viena no tādām ļoti iedarbīgām un rezultatīvām tehnikām ir – veiksmes medības.  Kas  tas ir? Būtības skaidrojums tāds–katru dienu un katru stundu mūsu apkārtējā telpa, vide mainās un savādāk ietekmē visu notiekošo. Ja noteiktā laikā iziet no mājas un iet kādā no 8 kompasa virzieniem, var nokļūt enerģētiskajā straumē un uzlādēties  ar tādu vai citādu enerģijas veidu. Apzinātas, gudras pārvietošanās (pastaigas, iešanas utt.) rezultātā var gūt atbalstu darbā, karjerā, biznesā utt. vai arī  tieši pretējo – šķēršļus un nepatikšanas. To var salīdzināt ar braucienu automašīnā -  var nonākt „korķī”, strupceļā vai konfliktā ar ceļu policiju, bet var arī braukt visu ceļu pie „zaļās gaismas”.

 Aktivācijas  telpās

Visvienkāršākais un vieglākais veids piesaistīt sev veiksmi ir veikt aktivācijas iekštelpās. Vairumā gadījumu tas neprasa nekādu laika un enerģijas patēriņu. Vienkārši vajag noteiktā laikā kādā noteiktā mitekļa sektorā novietot attiecīgo aktivatoru un gaidīt rezultātu.

Kā noteikt sektoru?

Var izmantot parasto kompasu, telefona aplikācijas kompasu. Uzzīmējam telpu plānu( vienkāršotu) un atzīmējam debespuses. Nedaudz uz to visu pameditējam- padomājam, apjaušam telpu un virzienu ar kuriem turpmāk strādāsim.

 Par aktivatoru bieži vien izmanto strūklaku, ventilatoru vai aizdegtu sveci u.c. Fenšui literatūrā un interneta vietnēs var atrast dažādu aktivāciju aprakstus. Piemēram:

Aktivācijas nosaukums

Nolūks

Pūķis pagriež galvu

Šī aktivācija pienērota iekštelpām, izmantojot  strūklaku vai ventilatoru. Taču daudz iedarbīgāka tā ir, ja to pielieto kustībā. Noderēs tiem, kas tiecas pēc mantas, bagātības, peļņas, kā arī tiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās, kas  meklē jaunus ienākumu avotus, grib paplašināt savu biznesu. Pūķa aktivāciju skaidro kā lēnu, bet noturīgu progresu. Tā piesaista jaunas iespējas , piemēram, darba meklējumos, sola algas pielikumu, sekmē klientu piesaisti. Aktivācija piemērota dažādām pozitīvas darbības jomām, kas saistītas ar uzplaukumu, slavu un bagātību. Noderēs arī tiesas procesu, izmeklēšanas gadījumos un, kārtojot eksāmenus. Priekšnoteikums veiksmīgai aktivācijai – obligāti nepieciešams formulēt, fiksēt savu vēlmi. Tad, kad notiek pati aktivācija, nepieciešams veikt kaut kādas darbības, kustības, kas apzīmē mūsu vēlmes, ir ar tām saistītas. Piemēram, piezvanīt vajadzīgajiem cilvēkiem, nosūtīt kopsavilkumu, reklāmas vēstuli, nodarboties ar projektu plānošanu, no kuriem gaidām peļņu. Aktivācijas iedarbīgums būs atkarīgs no sektora, kurā tā tiks veikta un no gadalaika, tāpēc tās ietekme būs atšķirīga. Ir tādi sektori, kuros veikta aktivācija var iedarboties pilnīgi pretēji – iznīcinoši. Reizēm pietiek ar vienu Pūķa aktivāciju, reizēm nepieciešamas vairākas. Šīs aktivācijas specifika  ir tāda, ka vienā sektorā jānovieto aktivators, bet pretējā –jāatrodas pašam un  jānodarbojas ar to, ko minējām. Aktivācija aizņems apmēram 2 stundas.  Šo aktivāciju var izmantot arī kā aktivāciju ar kustību. Aktivācijas rezultātam iespējamas arī blaknes – augstā līmeņa aktivitāte prasīs daudz laika un atpūtai laika atliks maz.

Putns, kas ielido ligzdā

Tā ir viena no populārākajām iekštelpu aktivācijām. Tā piepilda viegli un ātri piepilda nūsu vēlēšanās. Turklāt mums nav jāpieliek gandrīz nekādi pūliņi. Var orientēties uz visdažādākajiem mērķiem, sapņiem, saistītiem gan ar personīgo dzīvi, gan materiālās labklājības uzlabošanu. Nepieciešams noteiktā laikā atrasties noteiktā mājokļa sektorā un darīt jums nepieciešamo: pazvanīt pa telefonu kādam cilvēkam, uzrakstīt vēstuli, palūgt palīdzību, sameklēt vajadzīgo informāciju, gatavoties eksāmeniem, pārrunām vai arī vienkārši pārdomāt savus nākotnes plānus, ierakstot tos bloknotā vai datorā. Simboliski var dot startu jauniem projektiem. Šo aktivāciju spēks dažādos laika periodos ir dažāds: reizēm jaunās iespējas „kluvē pie durvīm” jau aktivācijas laikā, reizēm piesakās pēc dažām dienām. Tad jums šķiet, ka noticis brīnums vai ka ir vienkārši paveicies. Šo aktivāciju raksturo vēl kāda iezīme –tā harmonizē mājas kopējo enerģētiku. Uzlabojas garastāvoklis, attiecības, rodas pārliecība, ka jums veicas. Veicot aktivāciju, cilvēkam jāatrodas attiecīgajā sektorā  noteiktā laikā apmēram pusotru stundu. Var izmantot arī aktivatorus iedarbības pastiprināšanai, bet tas nav obligāti. Parasti mēnesī ir 2-3 tādas dienas, kad var veikt aktivācijas.

Trīs ģenerāļi

Šo aktivāciju veic iekštelpās un atkarībā no  izmantotajiem elementiem, tai ir dažādi mērķi.  Ir naudas aktivācijas, kas vērstas uz negaidītas naudas iegūšanu, piemēram, tas var būt laimests, dāvana, prēmija.  Ir aktivācijas uz iespēju iegūt jaunu regulāru ienākumu avotu, uz finanšu veiksmes uzlabošanu visa gada laikā. Ir aktivācijas, kuras palīdzēs gūt ienākumus no nekustamā īpašuma. Ir aktivācijas uz to, lai veidotos veiksmīgas, laimīgas situācijas, lai saņemtu ilgi gaidītas ziņas.Veicot aktivāciju, noteikti jāizmanto aktivators, ko noliek zināmā mājas sektorā. Tas var būt ventilators, istabas strūklaka vai aizdegta svece. Pašam jāatrodas tai pašā telpā, kur atrodas aktivators, bet ne obligāti tai sektorā, kurā tas novietots. Nav svarīgi, ko darīsiet. Svarīgi, lai, novietojot aktivatoru,  būtu noformulēta jūsu vēlēšanās, mērķis.  Bieži vien pēc šīm aktivācijām novērojamas zīmes, kas liecina, ka viss ir izdarīts pareizi un var cerēt uz vēlmes īstenošanos. Saskatīt zīmes palīdzēs asociatīvā domāšana.

Četri augstsirdīgie

Aktivācija nav saistīta ar Ci men. Tā ir gada aktivācija, lai pamodinātu labvēlīgās enerģijas. To veic katru gadu mājas četros 15 grādu sektoros,  kuros ir izvietojušies 4 cilvēka Augstsirdīgie palīgi: DiženaisJan (Saule), DiženaisIņ (Mēness), AugstsirdīgaisPūķis un LaimīgaisAugstsirdis. Visdrošākais veids kā pamodināt šīs enerģijas - uz 1.5-2 stundām tur aizdegt sveci. Var veikt daudz spēcīgākas aktivācijas, radot šajos sektoros vibrācijas, piemēram, pārbīdot mēbeles, veicot nelielu remontu, urbjot sienu. Taču tādā gadījumā daudz uzmanīgāk jāizvēlas aktivācijas laiks un jāņem vērā Lidojošās zvaigznes Dzeltenais Piecnieks, kā arī Triju ša ietekme un mājā dzīvojošo personīgie dati.

Ja aktivizē Diženā Jan sektoru, mājā dzīvojošie vīrieši kļūst veiksmīgāki, stiprāki un ietekmīgāki. Tāpat šis sektors var piesaistīt mūsu dzīvei palīgus vīriešus, aizbildņus, kas mums var palīdzēt atrisināt kādu problēmu vai vienkārši atbalstīt. Šī sektora aktivācijas vēl viena iezīme ir tāda – dzēst ietekmi, ko izraisījuši negaidīti iztraucēti gada vai mēneša nelabvēlīgie sektori (gada vai mēneša Piecnieks, Trīs ša, gada valdnieks vai gada Iznīcinātājs.

Ja aktivizē DiženāIņ sektoru, palīdzību saņems sievietes vai arī piesaistīs mūsu dzīvei atbalstītājas sievietes. Cits  efekts – savstarpējo attiecību uzlabošana, domstarpību un konfliktu novēršana, mikroklimata uzlabošana ģimenē, kolektīvā, labvēlīgas atmosfēras radīšana. AugstsirdīgaisPūķis – sektors, kas atbild par veiksmi naudas lietās. Ja aktivācija notiek pareizi, var iekustināt „iesaldētus” projektus, uzsākt jaunus ienesīgus projektus, iegūt jaunus ienākumu avotus, pārdot ilgi nepārdotu nekustamo īpašumu vai preci, atgūt sen aizdoto naudu. LaimīgaisAugstsirdis palīdzēs lidot kā ar spārniem, justies laimīgam, spēkpilnam, enerģiskam, visā saskatīt tikai labo un pozitīvo. Pareizi aktivizēts sektors palīdzēs uzlabot  atmosfēru ģimenē un kolektīvā, radīs labu noskaņojumu, piesaistīs veiksmi un negaidītus laimes brīžus.

 

Kas jāatceras:

·         Gada laikā aktivācijām ir gan kulminācijas, gan krituma periodi.

·         Dažu aktivāciju iedarbība kumulējas (uzkrājas, pieaug).

·         Labvēlīgas pārmaiņas var notikt tūlīt pēc aktivācijas, un par to, ka jūsu vēmi Debesis ir uzklausījušas, var liecināt dažādas zīmes.

Tagad pievērsīsimies gada un februāra mēneša Lidojošajām zvaigznēm, jo tas palīdzēs saprast svarīgākos telpu (mājas un ofisa) aktivācijas aspektus, to saistību ar sektoriem.

Vispirms atzīmēsim jūsu mājokļa (biroja) svarīgākos sektorus:

·         telpa, kur visvairāk uzturaties;

·         guļamistaba;

·ieejas durvis.

Virziens, sektors

Rekomendācijas

Dienvidaustrumi

 

 Iesakām šogad pēc iespējas minimāli izmantot istabas, kas atrodas dienvidaustrumos, jo tur mitinās Dzeltenais Piecnieks – nepatikšanu un problēmu zvaigzne. Visu gadu tur nav ieteicams veikt remontu, ieslēgt skaļi darbojošās elektroierīces, pārvietot mēbeles, dedzināt sveces. Ja tomēr tur veiksiet remontu, pavadīsiet tur daudz laika, iespējami seksuāla rakstura pārpratumi un skandāli. Var rasties kaut kādas problēmas ar papīriem, dokumentiem, akcijām, jūsu līdzdalības daļu kādā projektā. Var saasināties ādas un aknu slimības. Vēja zvanu mūzika, zvaniņš pie durvīm vājinās Piecinieka ietekmi. Taču vislabākais līdzeklis – pilnībā ignorēt telpas, kur atrodas Dzeltenais Piecnieks.

Dienvidi

 

Kombinācija 1-9 ir viena no labākajām fenšui. Ūdens Vieninieka un Ugunīgā Deviņnieka  tikšanās  ne vienmēr nes gaidītos notikumus, tā ir neparedzama, taču kā likums – tā vienmēr nes priecīgus un pozitīvus notikumus un ziņas. Nopelnu atzīšana, paaugstinājums darbā, laimīgi brīži ģimenē gaida mājokļu īpašnieku ar ieejas durvīm dienvidos, kā arī tos, kas daudz laika pavada mājokļa dienvidos izvietotajās istabās. Tas ir ļoti labs sektors bērna ieņemšanai. Šo zvaigžņu kombināciju iesakām izmantot vientuļiem cilvēkiem, kuri vēlas sastapt partneri romantiskām attiecībām. Izmantojiet šo sava mitekļa daļu maksimāli: guliet, strādājiet, atpūtieties. Ja jums zināms, ka statiskais fenšui tur ir labs un ārpus mājas  nav ša, varat tur novietot arī aktivatorus, protams, izvēloties piemērotu datumu.

Dienvidrietumi

 

Divnieka un Trijnieka enerģijas konfliktē un var dienvidrietumu istabu iemītniekiem un māju īpašniekiem sagādāt šādas tādas problēmas, ja ieejas durvis atrodas mitekļa dienvidrietumu pusē. Agresīva uzvedība un alkatība var kļūt par cēloni attiecību noskaidrošanai ģimenē. Var gadīties likumpārkāpumi, pat tiesu darbi. Tādi scenāriji ir iespējami, ja ārējais fenšui dienvidrietumos ir nelabvēlīgs un šīs zvaigznes dublējas ar natālās kartes zvaigznēm. Esiet iecietīgāki pret tuviniekiem, sevišķi tas sakāms par  tuviniekiem, kas dzīvo zem viena jumta – māti un dēlu. Strīdi un domstarpības var pāraugt ieilgušos konfliktos. Sakārtojiet dokumentus, grāmatvedību, nepārkāpiet likumu un kārtības noteikumus. Saudzējiet savu veselību. Ja saprotat, ka pieminētās tendences parādās jūsu dzīvē, maksimāli „ignorējiet” šo sektoru. Tajā var novietot metāla aksesuārus, papildināt interjeru ar balto krāsu.

Austrumi

 

Šomēnes austrumos iekārtosies Trijnieks – strīdu un konkurences zvaigzne. Zvaigžņu 3 un 4 kombinācija var izraisīt emocionālo nestabilitāti, nevajadzīgus tēriņus,problēmu saasināšanos ar konkurentiem. Ja pavadīsiet daudz laika šo divu zvaigžņu ietekmē, var rasties spēļu vai kāda cita atkarība. Azartspēlēs varat pazaudēt naudu. Ja šai sektorā atrodas bērnu istaba, pacentieties organizēt bērnu dzīvi tā, lai viņi daudz laika nepavada pie datora. Šo zvaigžņu ietekmē daudzi cilvēki kļūst agresīvi un nesavaldīgi. Interjerā izmantojiet sarkanos toņus  un spilgtu apgaismojumu, ja jūtat, ka konkurenti jums „elpo” aiz muguras, ja ir grūti apvaldīt emocijas un ja jūsu uzvedība sagādā tuviniekiem emocionālas un materiālas problēmas. Neizmantojiet šo telpu, sektoru, ja jums ir hroniskas aknu un žultspūšļa slimības.

Centrs

 

Centra zvaigznes ietekmē visu mājas gaisotni, katru no mums neatkarīgi no tā, kur atrodas guļamistaba. Lidojošā zvaigzne Dzeltenais Piecnieks centrā – nav labs rādītājs. Piecinieks kā likums nes nepatikšanas un problēmas, savukārt ietekmes pakāpe ir atkarīga no natālās kartes statiskajām zvaigznēm un ārējā fenšui. Mēneša enerģētikas analīze baczi aspektā apstiprina, ka mēnesis būs saspringts un konfliktiem bagāts. Par laimi šai periodā Piecinieka spēks būs novājināts, bet gada Sešinieks neļaus Pieciniekam izvērsties pilnā mērā. Tāpēc var īpaši nesatraukties un maksimāli izmantot sektorus ar labām zvaigznēm,kā arī maksimāli ignorēt sliktās, ņemot vērā  kopējās Metāliskā Tīģera mēneša tendences.

Rietumi

 

Februārī uz vienu no labākajiem 2021.gada sektoriem atlidos Septiņnieka zvaigzne, kas sevi var parādīt dažādi.  Ja sektora natālās zvaigznes ir labvēlīgas, ja guļamistabas un darba telpas raksturo labas zvaigžņu kombinācijas (saskaņā ar mazo taiči), tad Septiņnieks droši vien liks uz dažām lietām paskatīties citādām acīm. Jaunu informāciju par pasauli, sapratni, ka cilvēka iespējas ir bezgalīgas, jaunas ezotēriskās zināšanas – lūk, ko pozitīvā aspektā atnes Septiņnieks. Bet medaļai ir arī otra puse. Septiņnieks tiek uzskatīts arī par zādzību un zaudējumu zvaigzni. Ja jums nākas daudz laika pavadīt mājokļa rietumdaļas istabās vai arī ja ieejas durvis atrodas šai sektorā, esiet piesardzīgi – ar finansēm. Dokumentos uzmanīgi izlasiet arī to, kas rakstīts sīkajā šriftā, neuzticieties mazpazīstamiem cilvēkiem, pārbaudiet atslēgas un paroles. Sargājiet savu reputāciju.

Ziemeļaustrumi

 

Lielisks sektors! Ja ir iespēja izmantot šī sektora istabas gulēšanai, darbam, atpūtai, pavadīt tur pēc iespējas vairāk laika, dariet to! Tas ļaus uzkrāt labvēlīgās izaugsmes enerģijas, vairos veiksmi un labu garastāvokli. Tie, kuriem ir mājas ar ieejas durvīm ziemeļaustrumu sektorā, februārī visā pilnībā izjutīs, ko nozīmē pozitīvas Lidojošās zvaigznes un kā tās ietekmē veiksmi.

Tirdzniecības uzņēmumi, kuru ieejas durvis atrodas šajā sektorā, februārī var cerēt uz maksimālu peļņu.

Šo sektoru var apdomīgi aktivizēt  ar jan objektiem, ja ārējais fenšui mājokļa ziemeļaustrumu daļā ir labvēlīgs.

Ziemeļi

 

Gada zvaigzne Divnieks, kas saistīta ar nepieciešamību pievērst uzmanību savai veselībai, šajā mēnesī un sektorā būs novājināta. Tāpēc nebūs jābaidās no tās negatīvās iedarbības. Toties var apdomāt un plānot pasākumu kompleksu veselības uzlabošanai šajā gadā. Lai līdz minimumam samazinātu gada Divnieka ietekmi, ziemeļu sektora istabās izmantojiet pieklusinātu apgaismojumu, novietojiet tur metāla trauku ar ūdeni.

Grūtniecēm labāk jau tagad pārcelties uz kādu citu istabu un biežāk apmeklēt savu ārstu, ja šai sektorā nākas uzturēties ilgu laiku.

Ziemeļrietumi

 

Spēcīgā, diezgan konfliktējošā Metāla enerģija māju un biroju ziemeļrietumu sektorā var provocēt konkurenci,nežēlīgu sāncensību, konfliktus, nelikumīgus sakarus. Šai laikā labāk avantūrās neiesaistīties, neko nesolīt cilvēkiem, kas daudz laika pavada šajā sektorā vai kuru mājām ieejas durvis atrodas ziemeļrietumu pusē. Uzmanība jāvelta arī personīgās un īpašuma drošības jautājumiem. Spilgts apgaismojums un rāms ūdens caurspīdīgā traukā mazinās un nogludinās  Sešnieka un Septiņnieka konfliktējošo enerģiju.

Aktivācija ar kustību

Viens no visiedarbīgākajiem  veidiem, kā izmantot telpā esošās labvēlīgās enerģijas straumes, - ir kustība. Lai izmantotu šo aktivācijas veidu, jāzina – ko gribat panākt, kādā virzienā (to nosaka ar kompasa palīdzību) un kādā laikā (stundā) jādodas pēc enerģijas „lādiņa”.

Aktivāciju izmantošanas diapazons ir visai plašs: tie var būt konkrēti mērķi, bet var būt arī diezgan vispārēji, piemēram, vienkārši kļūt veiksmīgākam, aktīvākam, pozitīvākam.

Jūs varat iet kājām attiecīgajā virzienā vai braukt ar kādu transporta līdzekli.

Cik ilgi jāpastaigājas, jābrauc? Sākot no pusstundas līdz pusotrai stundai.

Visbiežāk lietotās aktivācijas:

Aktivācijas nosaukums

Nolūks

Debesu pāreja

Tā nes veiksmi un vēlmju piepildījumu praktiski visās dzīves sfērās. To var ieplānot,  risinot  jebkādus finansu jautājumus:biznesa un jaunu projektu uzsākšana, kradīta ņemšana, peļņas gūšana, darījumi un tirdzniecība. Šī aktivācija ir laba arī attiecību uzlabošanai, apmācībām, pašattīstībai, karjeras izaugsmei. Tā piemērota veiksmīgiem ceļojumiem un braucieniem. Aktivāciju var veikt izbrauciena veidā noteiktā virzienā, ņemot vērā, ka diena nebūs pretrunā ar cilvēka dzimšanas gadu. Tas var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti.

Zemes pāreja

Šo aktivāciju izmanto, meklējot palīdzību, darbojoties ar noslēpumiem un apslēptu informāciju. Tā var būt noderīga, ja gribat lūgt kāda palīdzību, tā noderēs pārrunu organizēšanā un konfliktu noregulēšanā. Pavērsies iespējas noskaidrot patiesību, saņemt apslēptu, noklusētu informāciju, iegūt nepieciešamās zināšanas. Aktivācija palīdzēs arī slēpties, runāt par noslēpumiem. Piemērota arī biznesa darījumiem, tirdzniecībai.

Debesu apmāns

Mērķis – autoritātes paaugstināšana, pašpārliecības celšana. Noderēs tiem, kam jāpaaugstina savs reitings, jāiemanto cieņa un tādu cilvēku labvēlība, risinot svarīgus jautājumus savā dzīvē. Piemēram, lai iekārtotos labā darbā, nokārtotu eksāmenu, gūtu veiksmi darba pārrunās. Aktivācija noderēs arī darba meklēšanā, virzībā pa karjeras kāpnēm, tiesvedības procesu uzsākšanā.

Cilvēku pāreja

Aktivācijas mērķis – risināt problēmas attiecībās, biznesā, kā arī bagātības meklēšana. Piemērota veiksmīgu pārrunu organizēšanai, sadarbības jautājumu risināšanai, kā arī palīdzības meklēšanai sarežgītās dzīves situācijās. Palīdz personīgo attiecību jautājumu risināšanā. Labākā aktivācija bildinājuma izteikšanai.

Mākoņainā pāreja

To izmanto jaunu projektu „palaišanai”, kā arī visāda veida komunikācijai. Ideāli piemērota jaunu projektu sagatavošanai un „palaišanai”, it īpaši tādiem, kas paredz jaunu sfēru, nišu un teritoriju apguvi, kā arī pārrunu veikšanu. Aktivācija palīdz, atbalsta jautājumos , kas saistīti ar savu interešu aizsardzību, tā palīdz strīdos un neskaidrās situācijās, sniedzot priekšrocības utt.

Veiksmīgā izlikšanās

Mērķis – attiecību un veselības uzlabošana, palīdzības meklēšana sarežģītās dzīves situācijās, kad jums nepieciešama aizsardzība un drošība. Noderēs tiem, kas vēlas atjaunot izpostītas attiecības, panākt kompromisu, iedibināt harmoniju  radu saimē, starp draugiem, romantiskiem partneriem, biznesa partneriem un kolēģiem darbā. Var izmantot, ja plānojat tikšanos, bildināšanu.

Nozīmīgā izlikšanās

Piemērota tiem, kas nepieciešama palīdzība, attīstība karjerā un biznesā. To var izmantot darba meklējumos, karjeras izaugsmē, jaunu darbinieku piesaistīšanā. Šo aktivāciju izmanto arī jaunu ienākumu avotu meklēšanā, biznesa, tirdzniecības paplašināšanā un parādu atgūšanā. Aktivācija var palīdzēt adoptēt bērnu.

Īstā izlikšanās

Aktivācija palīdzēs biznesam, nodrošinās veiksmīgus braucienus, pārcelšanos. Noderēs lietišķiem  cilvēkiem, veicot darījumus, parakstot līgumus, vienošanās, kā arī nodarbojoties ar labdarību, apbalvošanu un apdāvināšanu.

Vētras (vēja) pāreja

To uzskata par labāko aktivāciju biznesam, kas saistīts ar informāciju un reklāmas akcijām masmedijos.

Garu pāreja

Aktivācija piemērota slimību ārstēšanā, veselības uzlabošanā, pašattīstībā. Noderēs arī treniņiem, meditācijām, rituāliem un lūgšanām, lai iemantotu veiksmi.

Pūķis pagriež galvu

Noderēs tiem, kas tiecas pēc mantas, bagātības, peļņas, kā arī tiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās, kas  meklē jaunus ienākumu avotus, grib paplašināt savu biznesu. Pūķa aktivāciju skaidro kā lēnu, bet noturīgu progresu. Tā piesaista jaunas iespējas , piemēram, darba meklējumos, sola algas pielikumu, sekmē klientu piesaisti. Aktivācija piemērota dažādām pozitīvām darbības jomām, kas saistītas ar uzplaukumu, slavu un bagātību. Nodērēs arī tiesas procesu, izmeklēšanas gadījumos un, kārtojot eksāmenus. Aktivācijai iespējamas arī blaknes – augstā līmeņa aktivitāte prasīs daudz laika un atpūtai laika atliks maz.

 Gadījumā ja šķiet, ka iespēju ir par daudz, izmantojiet tās, kas paliek atmiņā visspēcīgāk. Nevajag noteikti vienā dienā censties izmantot visu. Nesteidzoties un saprotot jēgu darbībai, tā būs daudz veiksmīgāka! Si vis vincere, disce pati. Ja gribi uzvarēt, mācies būt pacietīgs!...Latīņu teiciens.

65d8a0.jpgd5c956.jpg

 Visi stiprie cilvēki mīl dzīvi. 
3d9b24.jpg857379.jpg0de34f.jpg

Divi vingrinājumi, kas palīdzēs pārvarēt negatīvo stāvokli

Jebkurš, pat vislabvēlīgāk noskaņotais cilvēks, var izjust negatīvismu kā spēcīgu reakciju uz cita cilvēka rīcību, vārdiem vai žestu. Tad viņš var sākt sevi „uzskrūvēt”un izdarīt ko tādu, ko nāksies nožēlot visu atlikušo dzīvi.

Iepriekš paredzēt negaidītas negatīvas situācijas un stāvokļus nav iespējams. Taču šie divi vienkāršie vingrinājumi palīdzēs jums no aktīva situācijas dalībnieka kļūt par tās novērotāju un daudz adekvātāk to mainīt vai kontrolēt. Tas palīdzēs arī tad, ja esat ļoti jūtīgs un viegli uztverat un pārņemat citu cilvēku noskaņojumu un domas kā savas.

Tiklīdz aptversiet, kas ar jums notiek, pavērsies iespēja situāciju kontrolēt un vadīt.

1.vingrinājums – Atdalīšanās, norobežošanās no fantoma.

Piecelieties un iztēlojieties, ka agresija, nomācošas domas, nepieņemams stāvoklis atrodas ne jūsos, bet jums līdzās un vijas jums apkārt, atkārtojot jūsu ķermeņa formu. Izjūtiet šo „skafandru” kā reālu objektu, kas traucē būt objektīvam. Pēc tam speriet soli sāņus. Nu jūs esat izkāpis, izgājis no negatīvā noskaņojuma skafandra, bet tas ir palicis turpat vecajā vietā.

Tagad vajag nekavējoties ķerties pie kaut kā cita – mainiet domu virzienu, dariet kaut ko interesantu vai lietderīgu, jo pastāv varbūtība, ka negatīvās domas un emocijas var atgriezties. Ja atkal atgriezīsieties skafandrā, atkal sāksiet sevi  „uzskrūvēt”, tāpēc labāk ir – pārslēgties uz ko citu. Parasti pēc iziešanas no negatīvisma kļūst daudz vieglāk, domas kļūst skaidrākas un jūs spējat kontrolēt gan situāciju, gan savas emocijas.

2.vingrinājums – Vingrinājums ar salveti.

Ņemiet papīra salveti vai kādu citu nevajadzīgu priekšmetu. Iztēlojieties, ka visa jūsu agresija, depresīvās, trauksmes pilnās un uzmācīgās domas, jebkura negatīvā enerģija, ko tobrīd izjūtat, tiek pārvietota uz salveti (priekšmetu).

Pēc tam šo toksisko priekšmetu vajag izmest vai sadedzināt. Kādu laiku pacentieties neļauties dziestošajiem negatīvo emociju impulsiem.

379d3f.jpg

Подробнее на Курьер.Среда.Бердск: https://kurer-sreda.ru/2020/10/02/606220-prognoz-na-oktyabr-2020-goda-ot-astrologa-anzhely-perl

Turpinot dzīves vajadzību tēmu...

Ko tad īsti mums vajag, lai justos apmierināti? Iesākumā šķiet,ka pietiks ar kādām pāris iztrūkstošām lietām, un tad jau būtu miers dvēselē. Bet paliek vēl atklāts jautājums, kas to jums sagādās? Pati vai draugs,vai vīrs,bērni...Tātad jāsaprot, kas tad īsti nepieciešams pilnai laimei.

Mēģināsim uzskaitīt, ko tad gribam, cik īsti daudz mums ir to vajadzību. Piemēram, kādam nepieciešama zināma naudas summa, skaists vīrietis, bezgalīgi mīlošs vīrietis, karjera, sekss, ceļojumi, drēbes... Vārdu sakot,  uzskaitiet visu, ko vēlaties, un pat labāk, ja to visu pierakstīsiet, lai saraksts būtu labi pārskatāms. Sanumurējiet savas vajadzības! Tālāk...

Iedomāsimies savu dzīvi kā simbolu, katram, protams, tas būs citādāks. Tad uz šo simbolu paskatieties it kā no malas,  aizvērtām acīm. Lai strādā tikai iekšējā redze. Iespējams, tam būs vajadzīgs laiks, bet katrs sapratīs savu redzējumu. Lai kāds tas nebūtu, tas būs jūsu redzējums un derēs tālākai darbībai. Varat to arī uzzīmēt,ja, iespējams, tad krāsainu.

Simbols paliek prātā un jums tas vienmēr būs pieejams ar iekšējo redzi. Pēc tam pievērsieties savu vēlmju sarakstam. Izvēlamies no saraksta pirmo numuru, tad otro un tā tālāk. Prātā veidojam tādu kā vēlmju rindu.

Ļoti labi, ja jums to izdevās nofokusēt, bet nesatraucaties, ja neizdevās, zemapziņa pastrādās jūsu vietā. Tagad paskaidrošu lietas būtību: katra vēlēšanās, ko uzskaitījāt, ir kā solis ceļā uz to, kas harmonizē simbolu-dzīvi. Cik soļu, tik vajadzību, kas attālina cerību piepildījumu. Vienam var būt desmit un vairāk,citam pavisam maz...

Tagad pārskatiet sarakstu un izlemiet, no kā spētu atteikties, izņemiet to ārā. Iesaku labi pārdomāt,vai tiešām bez tā varēsiet iztikt. Pēc tam vēlreiz izveidojiet sarakstu, jau saīsinātu, ja tas tiešām ir sarucis. Visu atkārtojiet vēlreiz, ieraugiet jauno rindas kārtību vai arī to, ka tās nav... Nofokusējiet, nostipriniet.

Tas būs liels solis, lai stingrāk spētu sekot savam plānam, iegūtu dzīvē to, ko tiešām pati esat izvēlējusies.  Svarīgi ir vēlēties precīzi, neizplūstot apcerēs, un būt uzmanīgai ar to, ko vēlaties. Nevajadzētu vēlēt kaut ko ļaunu citam un, piemēram, lai vīrs kļūst greizsirdīgs, lai viņš, viņa ciestu, saslimtu utt. Atcerieties, ka vēlēšanās tiešām var piepildīties, tāpēc cīņā par savu laimi maksimāli jātiecas pēc pozitīva lādiņa!

                                                  025b55.jpgc55d07.jpg

Es gribētu tādu dzīvi

Es gribētu sev komfortablu dzīvi, tādu dzīvi, kur nevajadzētu vaiga sviedros nopūlēties, lai iegūtu lietas, kas nav pieskaitāmas bagātības atribūtiem. Runa ir par elementārām ikdienišķām lietām, kas nodrošina cilvēkam normālu pašsajūtu.

Spartiskā garā audzināti cilvēki noteikti iebildīs: Bez tā var iztikt! Mēs to nevaram atļauties, jo tas ir dārgi, tad būs jāekonomē...

Jā, iespējams, daudziem tas diemžēl šķiet par dārgu. Bet varbūt mēs vienkārši par maz pelnām? Vai nav tā, ka vecie tērpi aizņem vietu skapī, bet ko uzģērbt nav? Varbūt par maz ejam uz labiem, dārgiem veikaliem, lai iztēlotos un saprastu, kādi varam izskatīties, lai rastos doma – lūk, to man vajag! Taču mēs čīkstam: Ko nu es! Man tas nekad nebūs! Nebraukšu! Tas nav domāts man.

Un tad nereti tāds cilvēks aizskrien uz second hand veikalu un par 1 eiro atnes mājās veselu kaudzi lupatu, kas citam vairs nav vajadzīgas. Tā mēs savā ikdienas dzīvē ienesam to, kas savas pamatfunkcijas jau ir izpildījis un mums vairs neko nevar dot. Tukšuma sajūta nezūd un lētie pirkumi prieku nenes.

Reizumis gadās redzēt sievietes nedabiski krāšņās jakās (tīri kā ceļu būvniekiem) un kurpēs, kas liek apcerēt operas rekvizītu krājumus. Kāda var būt tāda cilvēka iekšējā harmonija? Es neesmu šo veikalu pretiniece. Tur tiešām reizēm var atrast kādu detaļu, kas papildina garderobi.Taču paradums pienest pilnu māju ar to, kas pēc tam jāizmet, patiesībā nav izeja, tas iedzen jūs kaktā. Lai saņemtu pozitīvu lādiņu, jums vajag jaunas un patīkamas drēbes, un tās var nebūt dārgas. Ja tās piestāvēs, pozitīvs noskaņojums būs nodrošināts. Jaunas un skaistas lietas var atrast arī par pieņemamu cenu.

Rakstu visu to tāpēc, ka bieži dzirdu jautājumus: Kur mana vaina? Esmu tik saimnieciska, ekonomēju...Kur mana otra pusīte? Kur mana laime? Kāpēc piesaistu nekam nederīgus vīriešus? Visi grib sēdēt man uz kakla...

Augstāk aprakstītā problēma ir tikai viens no faktoriem, kas bez aktīvas līdzdalības nosaka tāda partnera parādīšanos jūsu dzīvē. No nepiemērota apģērba saplosīta aura, ar svešu enerģiju piedrazots biolauks un nedrošība, ko izstarojat, jo jums ir uztiepts svešs ģērbšanās stils. Atcerēsimies, kā pavisam nesen vai sen, dodoties uz randiņu, rūpīgi gatavojāties – uzģērbāt visu jaunu un skaistu. Arī vīrietis uzpucējās. Tam visam ir nozīme. Bija satraukums, bet tas bija jūsu satraukums un tāpēc – jauks. Saģērbjoties šā tā, klājot galdu ar šādiem tādiem traukiem, neuzpošot istabu, ceram sagaidīt laimi? Tās nebūs.

Kad vaicāju sievietēm un vīriešiem, kāpēc būtu jāizvēlas tieši viņš vai viņa, atbildes visai bieži ir tādas: es būšu uzticīga, mēs kopā iesim pastaigāties, dosimies ceļojumos, viņa uzkops māju, gatavos ēst un varēs dzīvot pie manis... Ne vārda par to, ka es parūpēšos par tevi, gādāšu, lai tu būtu laimīgs vai laimīga!

Tātad šoreiz runājām ne tikai par iekšējo pasauli, bet arī par to vēstījumu, ko cilvēks pauž ar savu ārieni.

 Rakstu sagatavoja: zīlēšanas portāls www.your-life-studio.com                                               

        395992.jpgcc801a.jpg2afc71.jpg

    Kādi ir jūsu dabas dotie talanti saskaņā ar dzimšanas datumu?

Ikvienu daba ir apveltījusi ar kādām spējām, kuru realizācija nodrošina panākumus dzīvē. Ko jums daba devusi saskaņā ar dzimšanas datumu? Netalantīgu cilvēku nav - daba katru no mums ir apveltījusi ar spējām.

Tomēr ne jau visiem dabas dotās spējas parādās jaunībā – ļoti daudzi savas spējas apjauš daudz vēlāk. Ar numeroloģijas palīdzību šo procesu var paātrināt un sākt attīstīt savus talantus jau tagad. Lai uzzinātu, kādas spējas daba ielikusi jums šūpulī, jāskatās jūsu dzimšanas datums.

Saskaitiet visus šī datuma ciparus, līdz iegūstat ciparu robežās no 1 līdz 9, tas tad arī būs jūsu talanta skaitlis. Piemēram, jūs esat dzimis 17.01.1975. Saskaitām visus ciparus: 1+7+0+1+1+9+7+5=4. Šai piemērā talanta skaitlis ir 4. Kad talanta skaitlis ir aprēķināts, jāizlasa tā skaidrojums un jānoskaidro, kurā sfērā varat gūt vislielākos panākumus.

 1 – līdera spēju simbols.

Jūs gūsiet lielus panākumus jebkurā kolektīvā darbā, tāpēc ka spēsiet aizraut un vadīt cilvēkus. Cilvēki ar šo talanta ciparu ir neatlaidīgi, iniciatīvas bagāti, atbildīgi un komunikabli. Tie ir dzimuši vadītāji. Ja šobrīd jūsu amats nav augsts, atcerieties, ka visu sākāt no mazumiņa, un sāciet aktīvi rīkoties.

2 – miermīlības un diplomātijas simbols.

Šis skaitlis savu saimnieku apveltī ar spēju panākt vienošanos, sev labvēlīgi noskaņot vispretenciozākos cilvēkus un viegli atrisināt jebkuru konfliktu vai strīdu. Cilvēki ar tādām spējām var gūt panākumus praktiski visās sfērās: viņi var būt labi psihologi, advokāti, diplomāti un uzņēmēji.

3 – dzīvesprieka un iedvesmas simbols.

Tie, kam ir šis talanta skaitlis, atšķiras ar bagātu iztēli, enerģiskumu un tieksmi radīt, kā arī prasmi tik pārliecinoši izklāstīt savas domas, ka pat  tuvākie cilvēki ne vienmēr spēj atšķirt, kur meli, kur patiesība.

Trijnieka cilvēki gūst lielus panākumus mākslinieciskajā jaunradē, it īpaši – teātra (aktieru) mākslā.

  4 – praktiskuma un koncentrēšanās simbols.

Šos cilvēkus raksturo augsta koncentrēšanās spēja un uzmanība uz detaļām. Tas palīdz viņiem gūt panākumus pat vissarežģītākajos un vienveidīgākajos darbos. Viņi veiksmīgi tiek galā ar grūtiem aprēķiniem un veido precīzus plānus, tāpēc lieliski realizē sevi finansu sfērā, kā arī – arhitektūrā un kontruktoru darbā.

5 – zinātkāres un enerģiskuma simbols.

Tas, kam ir šis skaitlis, tiecas iepazīt apkārtējo pasauli, analizēt un izskaidrot tās pārsteidzošās parādības. Un, kā likums, skaitļa 5 cilvēki ir apveltīti ar neizsīkstošām spēka rezervēm, lai varētu pavērt paši sev un apkārtējiem jaunus zināšanu horizontus. Viņi kļūst par lieliskiem zinātniekiem, skolotājiem, arheologiem.

6 – pienākuma un uzticības simbols.

Šī skaitļa cilvēkus daba apveltījusi ar milzīgiem enerģijas krājumiem, kas pilnībā realizēsies kalpošanā augstiem cilvēces mērķiem. Tādi cilvēki ir brīnišķīgi audzinātāji, skolotāji, ārsti.

Kā likums, pat ja viņu darba sfēra ir  diezgan tāla no tā, kas te minēts, viņi sevi īsteno, palīdzot tuvajiem: atbalsta, sniedz gudrus padomus un lieliski audzina bērnus.

7 – radošuma un gudrības simbols.

Tas, kam ir šis skaitlis, ir apveltīts ar spēcīgu intelektu un analītiskām spējām. Septiņnieka cilvēki viegli apgūst informāciju, izprot lietu būtību, aptver dziļo saikni starp pasaules parādībām.

Viņi ir vērīgi: spēja „redzēt cilvēkiem cauri" parādās jau bērnības gados.

Veiksmīgi realizē sevi jebkurā intelektuālās darbības un jaunrades jomā. Turklāt dažiem no viņiem ar laiku attīstās ekstrasensorās spējas.

8 – gribas un spēka simbols.

Tie, kas dzimuši šī skaitļa aizgādnībā, spēj iziet no vissarežģītākajām situācijām un pārvarēt visus šķēršļus ceļā uz mērķi.

Astoņnieka cilvēki gūst panākumus jebkurā sfērā, kas prasa morālo vai fizisko izturību, bet sevišķi – sportā.

9 – radošuma simbols.

Ticība ideālam un tieksme pēc pasaules pilnības raksturo tos, kam talanta skaitlis ir 9. Šie cilvēki dziļi izjūt skaistumu un ir radoši, tāpēc realizē sevi radošajās profesijās: vārdu mākslā, aktiermākslā, mūzikas komponēšanā.

Nu jums ir zināms – ar kādiem talantiem jūs apveltījusi daba!

295e86.jpg

Tu atnāc mājās, apsēdies krēslā un iedzer tasīti kafijas - apkārt klusums...un katrs pats priekš sevis izlemj, kas tas ir - vientulība vai brīvība.

a4fe4e.jpg

Kā iemācīties palīdzēt sev?

Vajag attīstīt iemaņas, kā to darīt!

Ja neviens jūs nav mīlējis tādu, kāds esat, jūs varat to panākt attiecībā uz sevi pats. Vienkārši sāciet to darīt. Šis negaidītais atklājums, ka var mīlēt savu ķermeni tādu, kāds tas ir, un savas vēlmes un sapņus, un to, ko esat jau radījis vai gribat īstenot savā dzīvē.

Ir divi iedarbīgi veidi, kā tas darāms.

1.    Ja uzskatāt, ka jums kaut kā nav, jūs kļūdāties – ir gan!

Ir gan – tikai tas  pagaidām nav attīstīts tādā līmeni, lai jūs apmierinātu, patiktu vai palīdzētu dzīvot. Cilvēki vairāk ir tendēti uzskatīt, ka viņiem kaut kā nav, ka viņiem kaut kas nav dots, kā atzīt faktu, ka paši nav sevī attīstījuši kādu vajadzīgu iezīmi vai iemaņu.

Padomājiet un atzīmējiet savai zināšanai 5-10 atbildes uz jautājumu:

-          Kādas iezīmes man nepiemīt? Kādas iemaņas es gribētu attīstīt?

Piemēram, jūs gribētu:

·         iemācīties aizrautīgi sarunāties;

·         attīstīt iemaņas rūpēties par sevi;

·         vadīt automašīnu;

·         uzstāties ar lekciju;

·         iemācīties uzklausīt sarunbiedru, viņu nepārtraucot;

·         iemācīties veiksmīgi komunicēt ar dažādiem cilvēkiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, kultūras;

·         iemācīties runāt skaļi utt.

2. Atgūstiet tiesības mīlēt sevi

Atbildiet uz jautājumiem:

-          Vai esat gatavi pārskatīt jautājumu par mīlestību pret sevi?

-          Vai esat gatavi atgūt tiesības mīlēt sevi?

-          Vai esat gatavi mācīties mīlēt sevi, pat ja  tas uzreiz nepadosies?

 Sakiet sev:

-          Šis vīrietis/sieviete esmu es! Jā, tāds/tāda es esmu! Esmu pateicīgs/pateicīga liktenim, ka esmu. Esmu lielisks/lieliska! Tā ir laime būt tādam kā es! Cik labi, ka esmu pasaulē! Ar mani pasaule ir labāka!

Vispārsteidzošākais, ka mīlestības rezultātu uzreiz var nepamanīt. Taču ar laiku efekts kļūs pamanāms. Jūs sāksiet rūpēties par sevi, par savu komfortu, gardu ēdienu, skaistu vidi, veselību, skaistumu, savu emocionālo stāvokli... Pieņemiet visas savas izpausmes...

Vienas dienas laikā tās nav pamanāmas, bet pēc mēneša – būs vērā ņemamas pārmaiņas.

Problēmas būtība ir tāda, ka, sevi nemīlot, cilvēka dzīve rit kā tumsā. Mēs pieķeramies pagātnei, veciem sakariem, kas jau sen mums nav vajadzīgi un neko labu nenes. Tikai atņem spēkus. Mēs neskatāmies nākotnē un neuzdrošināmies doties uz priekšu.

Mīlot sevi, mēs tieši pretēji palaižam vaļā, atbrīvojamies no visa nevajadzīgā. Mums ir interesanti, kas mūs gaida tālāk. Mēs ejam pa dzīvi ar entuziasmu, ar mīlestību izdzīvojot katru stundu, dienu, gadu.

Un tādā gadījumā, mēs esam tagadnē, mēs tiešām esam tur un jau pārdzimuši. No jauna piedzimuši. Mīlestība liek mums piedzimt no jauna jaunai dzīvei. Atjaunotai dzīvei. Ar visu, kas tai nepieciešams.

3. Attīstiet iemaņas sevi uzmundrināt

 Jūs zināt, kā sevi uzmundrināt. Izmantojiet to, ko gribētu dzirdēt no citiem un pielietojiet to sevis uzmundrināšanai.

Sakiet sev pirmajā personā:

·         Es ticu sev un saviem lēmumiem!

·         Esmu talantīgs/talantīga, man tīri labi viss izdodas, un es turpināšu  tādā pašā garā...utt.

Sakiet sev labus vārdus! Tā ir viena no galvenajām mīlestības valodām. Tā darbojas gan attiecībā uz sevi, gan tuvajiem.

824f12.jpg287ccb.jpg

  Pienāks laiks - visas durvis tiks jums atvērtas

Varbūt tā ir vispārzināma patiesība - nelauzties  aizvērtās durvīs. Bet katram to vajadzētu izjust pašam. Mēs veicam vairākus soļus mērķa sasniegšanai - tas nedarbojas, mums ir jāatkāpjas. Atbrīvojiet situāciju. Pievērsiet uzmanību kaut kam citam. Varbūt tad mainot darbību algoritmu, mainot pieeju vai mērķa sasniegšanas veidu, tiks atrasts cits risinājums. Pienāks laiks - visas durvis tiks jums atvērtas, ja zināsiet, kur jums jānokļūst. Vai arī tās netiks atvērtas, ja jums tā būs labāk.

f876fe.jpg

Eņģeļi

Kad grib izteikt komplimentu meitenei, mēdz sacīt: „Viņa ir skaista kā eņģelis!", uzslavējot piemīlīgu bērnu par labu uzvedību, saka: „Ak, kāds eņģelītis!". Un tas nevienu nepārsteidz, jo debesu iemītnieki eņģeļi mūs sargā visu mūžu jau no dzimšanas dienas, no vārda došanas dienas, ko dažās kultūrās sauc par Eņģeļa dienu.

Ar eņģeļu tēliem agrāk plaši rotāja mājas. Tas notika ne tikai aiz mīlestības pret skaisto. Eņģeļu statuetēm mājā ir ne tikai dekoratīva funkcija, tās ietver arī īpašu simbolisku jēgu. Eņģeļu statuetes var dāvināt tuviem cilvēkiem, kuru dzīve nav mums vienaldzīga, un eņģelīši kļūs viņiem par aizsargātājiem, simbolizējot mājas sargeņģeļus, pārstāvot Augstākās pasaules spēkus, apgaismību un augstāko gudrību.

Saskaņā ar Bībeles leģendu eņģeļu misija ir kalpot Dievam, nepārtraukti cīnīties ar viņa ienaidniekiem, būt vidutājiem, sūtņiem starp Dievu un cilvēku. Uzdāvināto eņģeļa statueti vajag novietot mājokļa ziemeļrietumu daļā. Tas ir spēcīgs talismans tiem, kas dzimuši Ūdensvīra zīmē. Eņģelīša statuetes Ūdensvīrus apvelta ar intuīciju un vērīgumu. Eņģeļa figūriņa no stikla vai marmora viņiem palīdzēs un sniegs atbalstu itin visā.

Valda uzskats, ka laulāšanas laikā Dievs līgavai un līgavainim sūta vienu kopēju sargeņģeli, kurš tos abus sargās no nelaimēm visas kopdzīves laikā. Tāpēc jaunai ģimenei skaista eņģelīša figūriņa būs lielisks talismans.

Pirms kāzām visiem daudz rūpju – jāizvēlas restorāns, jāpasūta autobuss, bet nevajadzētu aizmirst – cik daudz skaudīgu, nenovīdīgu acu seko līgavai un līgavainim. Tāpēc tāds talismans jaunajai ģimenei noteikti būs nepieciešams. Uzdāvinot jaunajai ģimenei eņģeļa statueti, tiek pausta cerība, ka eņģeļa aizgādnībā pārim nebūs nepamatotu strīdu un greizsirdības.

Eņģeļu figūriņas novieto arī pie mājām un dārzos – tās skaisti iekļaujas interjerā, kļūst par oriģinālu landšafta dizaina elementu un tai pašā laikā sargā mājas iemītniekus no bēdām un nelaimēm. Būs labi, ja eņģeļa statuete būs arī jūsu mājā, tā būs skaista un lietderīga izvēle, tā radīs sajūtu, ka atrodaties Augstāko spēku aizsardzībā. Bet, lai jūsu mazulis, mazais eņģelītis, naktī saldi dusētu, blakus gultiņai nolieciet vēl vienu eņģelīša figūriņu.

bbc0de.jpg
 
Pateicība dzīvei, laikam un cilvēkiem

Dabā viss rit savu gaitu, tuvojas aukstuma periods, aiz loga aizvien biežāk līst lietus, ir apmācies, bet dvēselē ieskanas grūtsirdības notis...Valdīšanas grožus pārņem rudens.

Dabā viss pakāpeniski atmirst un arī mēs uz to reaģējam, jo paši esam dabas sastāvdaļa. Rudens krāsām, par nožēlu, ir minora skaņas. Grūtsirdība ir nežēlīga padarīšana – vajag tai tikai pamosties, un tūlīt mūs pārņem skumjas, sērīgs noskaņojums. Pietrūkst saules, siltuma un degsmes, sevišķi jau šogad, un mēs zinām, ka tie atgriezīsies ne tik drīz. Mūs apciemo skumīgas domas, bet jūtu pārpilnība liek lūpām runāt. Par ko? Par visāda veida negatīvo. Mēs sākam to pamanīt  savā apkārtnē, kurnēt, uz to fokusēties, un paši pat nepamanām, ka sākam gausties, demonstrējot savu neapmierinātību gan te, gan tur, bet mūsu ķermenis uz to reaģē ar slimībām. Neapmierinātība vienmēr ir ceļš uz slimību. Tāpēc rudenī vienmēr novērojams dažāda veida hronisko slimību uzliesmojums. Vai pamanījāt saistību?

Taču Dievs ārstē ar zināšanām! Tieši tās atklāj slimības nozīmi. Tāpēc šodien nodarbošos ar jūsu izglītošanu, apgaismošanu. Kā palikt veselam un apmierinātam? Kā mēs to kamolu satinām, iedzenot sevi mīnusos, tāpat to attīsim, sākot no beigām. Parasti izeja ir turpat, kur ieeja.

Kur fokusēta mūsu uzmanība, tur tiek virzīta mūsu enerģija! Vai pazīstama doma? Ja pamanāt tikai negatīvo, - ziniet, jūs barojat negatīvo, un tas, pateicoties jūsu enerģijai, vairojas. Ko sēsi, to pļausi, - tā mēdz teikt. Tāpēc ar apzināšanos sāksim mainīt situāciju pašā saknē. Apzināti virzīsim savu enerģiju uz jaunradi, bet ne uz sagrāvi, iznīcību. Ir tikai pluss un mīnuss. Trešais nav dots, nav nekāda vidusceļa, bet izvēle ir jūsu ziņā.

33615d.jpg

Jūs esat neapmierināti ar savu dzīvi, bet ļoti vēlaties to mainīt? Tad vajag iemācīties pamanīt labo savā apkārtnē, lai kādos mēslos jūs neatrastos. Tieši tas jūs no tiem atbrīvos, izvedīs. Vienmēr taču ir kaut kas labs: skaista meitene, manikīrs, frizūra, kleita, filma, rīcība, ainava utt. Lai jūsu skatiens pamana labo, fiksējiet to, paturiet prātā pozitīvo. Ar savu enerģiju jūs to stiprināsiet, no tā pozitīvais augs kā sniega bumba. Un jūsu dzīve pakāpeniski mainīsies uz labo pusi.

Tālāk (pielikumā ir tabula) es minēšu mūsu enerģiju vibrāciju diapazonus, lai jūs varētu pārliecināties, ka viss atstāj pēdas. Jums jāizvēlas ( caur apzināšanos) kādā vidē dzīvot – radošā vai iznīcinošā.

Vibrāciju klasifikācija

 

Vibrāciju diapazons (herci)

Iznīcinošās

Radošās

zemas

zemākas

viszemākās

visaugstākās

augstākas

augstas

Virs 9,7-26

Virs 2,7-9,7

Virs 0-2,7

Virs 115-205

Virs 56-115

Virs 26-56

Emocijas,  jūtas

Vibrācijas, diapazons vai maksimālā nozīme (herci)

Emocijas, jūtas

Vibrācijas, diapazons vai maksimālā nozīme (herci)

Bēdas

0,1-2,6

atbilstība

38 un vairāk

Bailes

0,2-2,2

pieņemšana

46

Aizvainojums

0,6-3,3

pateicība (paldies)

50

Sašutums

0,6-1,9

saprātīga mīlestība

50

Meli

0,7-3,5

augstsirdība

96

Aizkaitinājums

0,9-3,8

sirsnīga pateicība

140 un vairāk

Niknuma uzliesmojums

0,5

vienotība

144 un vairāk

Lepnums

0,8

līdzjūtība

150

Aizkaitināmiba

0,9

sirsnīga mīlestība

150 un vairāk

Nicinājums

1,5

beznosacījumu mīlestība (uzupurējoša)

205 un vairāk

Augstprātība, iedomība

1,9

 

 

Šaubas

1,9

 

 

Noslēgtība

2,8

 

 

Žēlums

3,0

 

 

Kā viegli pāriet no mīnusa pie plusa? Izmantojot pateicību. Tas ir visvienkāršākais paņēmiens mūsu vibrāciju biežuma mainīšanai.

Kad pamanāt kaut ko labu, kas atrodas jūsu apkārtnē, pieņemiet noteikumu – izteikt par to pateicību Visumam. Pateicība vienmēr sākas prātā, pēc tam tā kļūst par refleksu, ieradumu, stāvokli, mīlestību. Tātad jūs pamanāt visu labo, bet par labo pieņemts pateikties, un ar to jūs šo labo vairojat. Un jūs nostājaties uz radīšanas ceļa.

Pateicība ir ļoti spēcīga emocija, kura pilnībā maina jūsu iekšējo stāvokli un rada vibrācijas, kas piesaista jūsu dzīvei vēl vairāk tā, par ko jūs pateicaties.

Var paust pateicību pat par mazumiņu. Pirms izmešanas pasakiet paldies vecām lietām, kuras jums kalpoja gadiem. Pasakiet paldies dzīvei par visām mācībstundām, jo tās ir iespēja gūt jaunu pieredzi un iet tālāk. Mācieties gūt baudu no visvienkāršākajām lietām, sāciet ar to, ka citā noskaņojumā, ar citām jūtāmpildāt pašus vienkāršākos pienākumus. Piemēram, iznest atkritumus, ar prieku apmaksāt rēķinus, uzturēt kārtībā dzīvokli, automašīnu utt. Dzīvē ir daudz pienākumu un darbu, no kuru veikšanas nav iespējams izvairīties. Pamēģiniet tos veikt ar prieku, sakot paldies Visumam par tādu iespēju. Ļoti daudziem cilvēkiem tādas iespējas nav. Bet jums ir un jūs to spējat. Kad skumstat un dusmojaties –  jūs sevi novājiniet, notiek energijas noplūde, bet jūsu uzdevums ir to sevī uzkrāt, nevis zaudēt.Kad neesam apmierināti ar to, kas mums ir, mēs atrodamies stāvoklī, ko var raksturot ar vārdiem – „trūcīgs”, „nabadzīgs”. Tad mēs šo trūkumu un nabadzību savā dzīvē vairojam, jo tāds stāvoklis ir nepateicības stāvoklis. Un pretēji – kad mēs jūtamies pateicīgi, pārticība kļūst par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Mēs arvien biežāk no dzīves saņemam dāvanas, un pievilkšanas likums darbojas mūsu labā.

8b3c73.jpg

Iekārtojiet sev pateicības dienasgrāmatu. Ierakstiet tajā savas pateicības. Drīz sajutīsiet, kāds burvju spēks piemīt šim sarakstam. Jūs sāksiet koncentrēties uz visu, kas ir labs, pārstāsiet sevi žēlot un gausties, ka jums kaut kā trūkst, ir par maz.

Ļoti labi atceros, ka tad, kad pirmo reizi nolēmu veikt ierakstu savā pateicību dienasgrāmatāpar vīru, tad ar grūtībām spēju uzrakstīt kādus 2 – 3 punktus, par ko esmu viņam pateicīga, bet vajadzēja katru dienu uzrakstīt 10 vai  vairāk. Man nekādi nepadevās viņu paslavēt un vēl jo vairāk – izteikt pateicību. Lieta tāda, ka biju fokusējusies uz pretenzijām un aizvainojumiem, tāpēc nespēju  pamanīt (smadzenes to atteicās darīt), saskatīt viņā labo.  Tāpēc arī dienasgrāmata ir nepieciešama. Dabiski, ka tādā situācijā vīrs centās atbilst manām  vissliktākajām gaidām. Muļķis paliek muļķis. Tad uz septiņām nelaimēm ir viena atbilde. Izrādījās, es viņu personīgi biju ieprogrammējusi, jo pret citiem viņš izturējās citādāk, kā man būtu gribējies. Tāpēc mēs gandrīz izšķīrāmies.

Taču gudri cilvēki man deva vērtīgu padomu – 21 dienas (lai tas kļūtu par ieradumu) laikāveikt ierakstus pateicību dienasgrāmatā par vīru un vērot, kā mainīsies vide ap mums. Es meklēju savā dvēselē, par ko varētu viņam pateikties. Un pēc pusstundas  parādījās pirmie ieraksti ( izrādās, vienmēr ir par ko paslavēt). Uzrakstīju vairāk kā 10 un apstulbu. Izrādījās – viņš nemaz nav tik slikts, kā uzskatīju. Mana burtnīca to apliecināja. 

Es katru dienu centos pamanīt un pierakstīt sava vīra plusus un par to viņam pateikties. Ar katru dienu plusu bija vairāk un vairāk,tos bija viegli pierakstīt – bez aizķeršanās un minstināšanās. Arī mana izturēšanās pret viņu redzami mainījās, jo vīrs vairs nepūlējās pēc iespējas ātrāk kaut kur aizlavīties prom, bet centās man kaut ko izdarīt pa prātam, kas jau sen netika novērots. Bet viss sākās ar mazumiņu  - labvēlīgu skatienu, palīdzību mājas darbos, ziediņu no tuvākās puķu dobes, lielisku seksu. Parādījās dāvanas. Es pārliecinājos un vienlaikus biju pārsteigta, ka jaunā pieeja darbojas. Ja tagad starp mums kaut kas notiek ne tā, kā vajadzētu, man uzreiz ir skaidrs, ka tā ir mana vaina – esmu bijusi skopa, neesmu paslavējusi, neesmu iedvesmojusi. Kad mainos arī pati – mainās vide ap mani. Un tas ir lieliski!

Vajag dzīvot pateicības stāvoklī, pateicības režīmā, tad mūsu dzīve pagriezīsies labklājības un pārticības virzienā. Mazāk domājiet par to, kā jums trūkst, bet sakiet paldies par to, kas jums ir!

Pateicība – ir viena nomīlestības šķautnēm. Kad pateicaties, jūs saņemat svētību no augšas. Kad esat uz pateicības viļņa, jūs atverat enerģijas kanālu, pa kuru jūsu dzīvē ieplūst Visuma pārpilnība. Ieviesiet savā dzīvē vairāk pārmaiņu un degsmes, neskatoties uz to, ka aiz loga ir pelēkas debesis un drēgns laiks. Tas jau nav uz visiem laikiem, tas – tāda sezonāla parādība. Dodiet pasaulei savu siržu siltumu. Tad saule apspīdēs un sildīs arī jūs pat tad, kad citiem būs lietavas.

Mainiet savu dzīvi uz labo pusi!

c2a2fb.jpg

 

 
Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.