Ekstrasensi

d0d2d6.jpg

Fenšui kalendārs oktobrim

10.oktobris, ceturtdiena – Diena iznīcības zīmē. Izmantosim šīs dienas enerģiju, lai sarautu nevajadzīgas, nomācošas saites, izmantosim to nojaukšanai, nevajadzīgu celtniecības objektu aizvākšanai. Veiksmes stundas: no 8:00 līdz 10:00.

11.oktobris, piektdiena – Kopumā diezgan laba diena. Tomēr jāņem vērā tās īpatnība: viss ritēs gludi, ja nebūs saistīts ar risku. Tātad pie svarīga darba ķersimies tikai tad, ja par simts procentiem esam pārliecināti, ka tas vainagosies panākumiem. Ja ir kaut vismazākās šaubas, viss ir jāatliek un jāveic ļoti rūpīgs sagatavošanās darbs. Veiksmes stundas: no 12:00 līdz 15:00.

12.oktobris, sestdiena – Lieliska diena! Šodien  vajag papildināt krājumus, labi iepirkties. Būs svētīgi nodarboties ar labdarību. Atcerieties: šai dienai ir bumeranga efekts – ko sēsi, to pļausi! Veiksmes stundas: no 11:00 līdz 18:00.

13.oktobris, svētdiena–Sīkas problēmas var traucēt sasniegt mērķi. To novēršana var prasīt vairāk laika kā pats darbs. Tāpēc veltiet svētdienu pilnvērtīgai atpūtai. Jābūt ļoti uzmanīgiem ar alkohola lietošanu. Veiksmes stundas: no 14:00 līdz 17:00.

14.oktobris, pirmdiena – Lieliska, enerģētiski spēcīga diena. Nesēdēsim dīkā, plānosim daudz visdažādāko lietu. Pārslēgšanās no vienas lietas uz citu ļaus pastāvīgi uzturēt tonusu. Tas nozīmē, ka varēs daudz padarīt! Veiksmes stundas: no 10:00 līdz 17:00.

15.oktobris, otrdiena – Diemžēl šodien visi jaunuzsāktie projekti būs lemti neveiksmei. Lai kā mēs nepūlētos, veiksme no mums būs novērsusies. Jāpieņem spēles noteikumi un domās jāgatavojas lieliem projektiem. Pagaidām ievedīsim ideālu kārtību tajā, kas mums jau ir iesākts. Veiksmes stundas: no 12:00 līdz 15:00.

9a971e.jpg

Labai veselībai!

Koka stihijas enerģija oktobrī būs ļoti spēcīga, un tā atbild par labu pašsajūtu un attīstību, tāpēc nevajag uztraukties par savu veselību. Vienīgā problēma var būt negaidīta saindēšanās ar nekvalitatīvu pārtiku. Pievērsiet uzmanību tam, ko ēdat.

Mēneša talismans būs rotaslietas no koka.

 Četras zīmes

Ir pavisam četras zīmes, bet jums nav obligāti jābūt tām visām, jo dziednieki ļoti bieži piedzimst  vispār bez jebkādām iezīmēm. Zīmes uz ķermeņa ļoti bieži ir iepriekšējo dzīvju pēdas, atgādinājums par lietām, kuras mums kādreiz bijušas tuvas. Četras tālāk minētās zīmes norāda uz ļoti spēcīgu  enerģētiku.

 Slepenais krusts (arī devēts par Mistisko krustu)

Iespējams, tā ir visvarenākā no delnas zīmēm. Slepenais krusts ir pazīstams arī kā Mistiskais krusts. Tās ir līnijas krusta vai X formā un atrodas starp sirds un galvas līnijām.Tiek uzskatīts, ka cilvēki ar šo zīmi ir labi pazīstami ar maģijas lietām un apveltīti ar īpašām spējām jau no agras bērnības. Viņiem piemīt intuitīva nosliece uz okultām zinībām un slepenām gudrībām. Tiem raksturīga spēcīga intuīcija, kas padara viņus par spēcīgiem ekstrasensiem un zīlniekiem.

Psihiskais krusts

Arī Psihiskajam krustam ir ļoti liela nozīme delnas zīmju vidū. Tās ir zīmes, kas atrodas pie katra pirksta saknes. Tā kā katrs pirksts pārstāv kādu citu planetāro būtību, atkarībā no tā, pie kura pirksta zīme atrodas, Psihiskajam krustam var būt dažādas nozīmes:
  • Rādītājpirksts: Jupitera pirksts. Psihiskais krusts uz šī pirksta norāda, ka Jupitera veiksme ir jūsu pusē. Pavērsies maģiskas iepējas, kuras palīdzēs jums sasniegt savus mērķus. Vienlaikus tas  norāda, ka jums ir milzīgas spējas apgūt maģiskās zinības un varenas gudrības.

  • Vidējais pirksts: Saturna pirksts. Tas nozīmē, ka atrodaties Saturna gādībā – raganu planētas gādībā. Jūs varat viegli un vienkārši visu apgūt, jums ir sava maģija, ko apgūstat pats savā pieredzē. Jūs atklāsiet, ka jums piemīt liels spēks un spējas, ja vien tam veltīsiet laiku. Meditācija ir brīnums, arī sapņa burvība.

  • Zeltnesis: Saules pirksts. Ja jums tur ir krusts, tas nozīmē, ka esat Saules un Apollona aizgādībā. Apollons ir maģijas un pareģojumu dievs. Jums piemīt spēja piesaistīt to, kas jums dzīvē nepieciešams, un jūs esat brīnumdaris. Tas nozīmē, ka jūsu mīlas dzīve ir iedvesmas avots jūsu maģiskajai darbībai. Kad esat seksuāli aktīvs, jūs apmierinājuma laikā piedzīvojat gaišredzības mirkļus.

  • Mazais pirkstiņš – Merkura pirksts. Merkurs saistīts ar visiem maģiskajiem darbiem un paredzēšanu. No agras bērnības jums zināma maģijas pasaule, jo esat dzimis, lai to mīlētu un būtu labs. Merkurs jeb Hermess – gudrs dievs, viņš jūs ir svētījis, padarot par varenu burvi/raganu. Jums vajag izmantot savu vareno prātu un sirdi, lai attīstītu savas maģiskās spējas.

 Dziednieka zīme

67578d.jpg

Četras vai vairākas paralēlas līnijas mazā pirkstiņa pakājē – droša pazīme, ka cilvēks ir spēcīgs dziednieks. Šim cilvēkam ir neticamas spējas pieskarties cilvēku sirdīm un palīdzēt viņiem dziedēt emocionālās un fiziskās brūces. Pie tādiem cilvēkiem bieži pieder ārsti, psihologi un dzīves treneri. Viņu dzīve ir dziedināšana un palīdzība citiem. 4-5 līnijas norāda uz spēcīgu dziednieku, 6-7 līnijas nozīmē, ka cilvēkam lemts kļūt par dziednieku, 8 un vairāk līnijas – ir zīme, ka cilvēks dziedināšanu apguvis jau iepriekšējā dzīvē. Jo lielāks skaits līniju, jo varenākas spējas.

Astrālie maršruti

Šīs līnijas ir pazīme, kas liecina par spējām dabiskā ceļā pārvarēt laiku un telpu. Ja jums tādas līnijas ir, jūs droši vien ceļojat astrālajā telpā vairāk, kā to aptverat. Jums dots spēks kļūt par lielu raganu/burvi, jo jums piemīt spējas projicēties astrālajā telpā. Šamaņi, zīlnieki ceļo astrālajā telpā, meklējot informāciju.
 
Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.