Galvenais noslēpums attālinātai zīlēšanai

d0310d.jpg

Interesanti, ka taro kāršu “darbošanos” online režīmā pierādīt ir diezgan viegli – jāņem kārtis rokās un jāpamēģina. Katram pieredzes bagātam tarologam kaut kad bijis pirmais kāršu izklājums, visdrīzāk tiešā kontaktā. Pēc 5 – 10 izklājumiem, neticēdams savām acīm, viņš jautā: “Vai tiešām tas darbojas?”, bet pēc 50 izklājumiem (kāds arī pēc nedaudz mazāk) viņš jau ir pārliecināts, ka Tas tiešām darbojas. Un tad viņš kādam izliek kārtis pa telefonu vai internetā/skype. Un atkal viss atkārtojas. Izrādās – taro kārtīm vienalga, vai klients ir blakus vai otrā pasaules malā. Lai gan klients pat kārtis neredz, nevar tām pieskarties (ne visi kāršu licēji to atļauj, bet ir tādi, kas to uzskata par vēlamu), kārtis attālināti stāsta to pašu, ko klientam blakus eso

Vēl pēc kāda laika tarologi jau liek kārtis par cilvēkiem, kurus vispār nepazīst un nekad nav redzējuši -, piemēram, ārzemju estrādes zvaigznēm vai politiķiem. Teorētiski var zīlēt arī par citu galaktiku iedzīvotājiem. Tiesa, vēlams, lai no viņiem būtu pieprasījums.

Šī mistiskā fenomena atminējums slēpjas vienkāršā aksiomā, kas pat nav obligāti jāzina, lai zīlēšana darbotos. Lūk, te tā būs:

Informācija pienāk acumirklī

Tai nav ne fizisku, ne arī mentālu šķēršļu. Tarologa talants slēpjas spējā nolasīt informāciju no kārtīm, uz kurām tā šā vai tā ir uzzīmēta, atainota. Kāršu kava tāpat kā jebkura cita zīlēšanas (mantriskā) sistēma būtībā ir informācijas viļņu uztvērējs. To avots – kolektīvā zemapziņa jeb informatīvais lauks, ko var saukt arī par noosfēru vai Akašas hronikām, - katrs tarologs apzīmējumu izvēlas pēc saviem ieskatiem atkarībā no saistības ar to vai citu mācību. Galvenais – minētais informācijas lauks ir visur. Tas saista visus cilvēkus, viņu domas un rīcību planetārā savstarpējā saiknē.

 Kā pareizi veikt zīlēšanu online režīmā?

Lai kārtis precīzi uztvertu tieši tos viļņus, kas attiecas uz konkrēto klientu, tarologs prasa klienta datus – vārdu, dažreiz dzimšanas gadu un dzīvesvietas nosaukumu. Tas pats attiecas arī uz citām personām, par kurām tiek zīlēts, un saucas “izklājuma konteksts”.

Ļoti svarīgi uzdot precīzu jautājumu – ar tā palīdzību tarologs veido sava veida sakaru kanālu, speciālu sakaru līniju, un informācija par klientu saskaņā ar sinhronitātes likumu atspoguļojas kāršu izklāstā. Turklāt Visums lieliski zina, par ko klients domā, un vēl labāk zina, par ko viņš nedomā, jo katra cilvēka individuālā zemapziņa ir tieši saistīta ar kolektīvo.

Tie, kas aizraujas ar ezotērisku, labi atcerēsies terminu “egregors”, kas ir kolektīvā energoinformatīvā lauka sinonīms. Ir paņēmieni, kā pieslēgties pie vieniem vai otriem laukiem, piemēram, lūgšana – labākais kontakta veids ar kristietības egregoru. Te noteicošais ir personīgā izvēle un ticība, jo līdzekļu un kāršu kavu ir daudz, dažas no tām ir noskaņotas uz zināmas tēmas kanāliem, dažas citas – uz kopējiem. Taču vairumā gadījumu, jebkura taro kava “strādās” jebkurā situācijā.

Izliekot kārtis online režīmā, it īpaši tad, ja netiek izmantota video kamera, svarīgi nodibināt pēc iespējas ciešāku kontaktu starp tarologu un klientu. Piemēram, var jautāt klientam, kuras kārtis no kavas izvilkt vai kad beigt kārtis jaukt. Tas palīdzēs klientam izjust savu klātesamību seansā un papildus attīrīs kanālu no aplamiem pieprasījumiem.

Reizēm klienti vaicā, vai vajag skaļi izteikt jautājumu. Principā apdomātais jautājums Visumā ir jau izskanējis. Labie spēki tur augšā vienmēr visu dzird un ņem vērā. Tomēr jo skaļāk klients izteiks savu mērķi un uzdevumus, jo būs labāk visiem. Turklāt tarologs jau nav telepāts, viņam nepieciešams izklājuma konteksts, lai sniegtu rakstisku atbildi. To attēlu jau viņš kārtīs redz, bet iztulkot to verbālā līmenī ir daudz sarežģītāks uzdevums.

Kāršu izlikšana online režīmā sniedz iespēju konsultēt cilvēkus attālināti un tas maksimāli palielina darba iespējas – jebkurš cilvēks, kas iegājis internetā, var atrast nepieciešamo speciālistu kaut vai otrā Zemes malā. Vai tas nav XXI gadsimta brīnums?

9befbf.jpg

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.