Galvenais noslēpums attālinātai zīlēšanai

                     dc4c6f.jpgde5f64.jpgec51a6.jpg

Portālā minēto prognožu mērķis nav prognozēt cilvēku izraisītas negatīvas darbības vai dabas katastrofas pasaules mērogā. Šis ir iespējamo stāvokļu un noskaņojumu apraksts, kas vienā vai otrā laikā raksturīgi lielākajai daļai no mums.

Tāpat kā intuitīva cilvēka prātā rodās dažādas asociācijas, kārtis stāsta zīlniekam notikumus, caur simboliem un cipariem. Citreiz klājiens/kāršu izlikšana spied šeit! mēdz tāpat kā cilvēks, ienest savu enerģiju šajā pasaulē, liekot ar to rēķināties un pielāgoties. Ir svarīgi saprast savas enerģijas, mācēt tās klusināt, vai tieši pretēji spēcināt. Lai varētu uzvarēt cīņā ir jāzin savi ieroči.
  • Piemēram, ja cilvēkam piemīt uguns elements - saistība ar dienvidiem, vasaru, karstumu, aktivitāti, dinamiku, iedomību, nepacietību, kā arī brīvdienām, smiekliem, sarkanu krāsu, sirds un asinsvadu sistēmu utt.
  • Zeme - centrs un stabilitāte. Ārpus uztraukuma, apdomība, mierīgums, konservatīvisms, aizdomīgums, rutīna, salda garša, gremošanas sistēma, gudrība utt.
  • Ūdens - attīrīšanās simbols, aktivitāte. Bīstamība, ja to nespēj savaldīt un tas dubultojas, divām ūdens stihijām savienojoties gada laikā.
  • Koks - spēks un izturība, lokanums, māksla un ēdiens.
  • Metāls - Daudzveidība, uzņēmība un pārticība. Skaidra doma, pievēršanās detaļām.
  • Katra kārts atbilst kādai no šīm enerģijām un stāsta par izjūtām, notikumiem, mīlestību, nodevību, traumu vai stresu.
Mūsu iztēle, kas dzīvo katra zemapziņā ir lielisks palīgs, kas ļauj novērtēt apkārtējos, kā arī izjust nākamo laika periodu. Dažreiz nav nepieciešams apgūt teoriju, intuīcija un simboli, kas gadu gaitā ir apliecinājuši sevi, dažkārt izcīna jebkādu loģiku,

Tomēr kopš seniem laikiem ne tikai profesionāli šamaņi, astrologi un zīlnieki ir apguvuši apbrīnojamo prasmi paredzēt nākotni. Gandrīz visām tautām ir savas metodes un prakse, pateicoties kurām ikviens, ja vēlas, var pievienoties zīlēšanas noslēpumam un ieskatīties savā "rītdienā".

Taro zīlēšana ar noteiktiem simboliem... zīlēšanas tiecas pēc viena mērķa: palīdzēt jums koncentrēties, ieskatīties sevī un pats galvenais, saprast, kurā virzienā jums labāk būtu doties vai nedoties...

Tāpēc nav tik svarīgi, kādu zīlēšanu izvēlēties, lai uzdotu sev interesējošo jautājumu. Varat izmantot tikai vienu vai izmēģināt vairākus vienlaikus. Galvenais ir skaidri apzināties, ka iegūtais rezultāts nekādā gadījumā nav neapgāžams fakts. Tas ir tikai pareģojums par to, kas var notikt tavā dzīvē, ja turpināsi rīkoties kā iepriekš.

Tāpēc, ja zīlēšanas rezultāts jums nešķiet tāds, kā bija domāts, nekrītiet izmisumā. Pietiek kaut ko mainīt sevī, savos darbos un plānos, lai situācija kļūtu citādāka. 

Nu, ja saņemsiet  labu notikumu prognozi - prom šaubas un drosmīgi uz priekšu! Pārliecinieties, ka tagad esat uz pareizā ceļa, un veiksme jūs pavada!

30cf39.jpg

Interesanti, ka taro kāršu “darbošanos” online režīmā pierādīt ir diezgan viegli – jāņem kārtis rokās un jāpamēģina. Katram pieredzes bagātam tarologam kaut kad bijis pirmais kāršu izklājums, visdrīzāk tiešā kontaktā.

Pēc 5 – 10 izklājumiem, neticēdams savām acīm, viņš jautā: “Vai tiešām tas darbojas?”, bet pēc 50 izklājumiem (kāds arī pēc nedaudz mazāk) viņš jau ir pārliecināts, ka Tas tiešām darbojas. Un tad viņš kādam izliek kārtis pa telefonu vai internetā/skype. Un atkal viss atkārtojas. Izrādās – taro kārtīm vienalga, vai klients ir blakus vai otrā pasaules malā. Lai gan klients pat kārtis neredz, nevar tām pieskarties (ne visi kāršu licēji to atļauj, bet ir tādi, kas to uzskata par vēlamu), kārtis attālināti stāsta to pašu, ko klientam blakus esot.

Vēl pēc kāda laika tarologi jau liek kārtis par cilvēkiem, kurus vispār nepazīst un nekad nav redzējuši -, piemēram, ārzemju estrādes zvaigznēm vai politiķiem. Teorētiski var zīlēt arī par citu galaktiku iedzīvotājiem. Tiesa, vēlams, lai no viņiem būtu pieprasījums.

Šī mistiskā fenomena atminējums slēpjas vienkāršā aksiomā, kas pat nav obligāti jāzina, lai zīlēšana darbotos. Lūk, te tā būs:

Informācija pienāk vienā acumirklī

Tai nav ne fizisku, ne arī mentālu šķēršļu. Tarologa talants slēpjas spējā nolasīt informāciju no kārtīm, uz kurām tā ir uzzīmēta, atainota.

Kāršu kava tāpat kā jebkura cita zīlēšanas (mantriskā) sistēma būtībā ir informācijas viļņu uztvērējs. To avots – kolektīvā zemapziņa jeb informatīvais lauks, ko var saukt arī par noosfēru vai Akašas hronikām, - katrs tarologs apzīmējumu izvēlas pēc saviem ieskatiem atkarībā no saistības ar to vai citu mācību.

Galvenais – minētais informācijas lauks ir visur. Tas saista visus cilvēkus, viņu domas un rīcību planetārā savstarpējā saiknē.

 Kā pareizi veikt zīlēšanu online režīmā?

Lai kārtis precīzi uztvertu tieši tos viļņus, kas attiecas uz konkrēto klientu, tarologs prasa klienta datus – vārdu, dažreiz dzimšanas gadu un dzīvesvietas nosaukumu. Tas pats attiecas arī uz citām personām, par kurām tiek zīlēts, un saucas “izklājuma konteksts”.

Ļoti svarīgi uzdot precīzu jautājumu – ar tā palīdzību tarologs veido sava veida sakaru kanālu, speciālu sakaru līniju, un informācija par klientu saskaņā ar sinhronitātes likumu atspoguļojas kāršu izklāstā.

Turklāt Visums lieliski zina, par ko klients domā, un vēl labāk zina, par ko viņš nedomā, jo katra cilvēka individuālā zemapziņa ir tieši saistīta ar kolektīvo.

Tie, kas aizraujas ar ezotērisku, labi atcerēsies terminu “egregors”, kas ir kolektīvā energoinformatīvā lauka sinonīms. Ir paņēmieni, kā pieslēgties pie vieniem vai otriem laukiem, piemēram, lūgšana – labākais kontakta veids ar kristietības egregoru.

Te noteicošais ir personīgā izvēle un ticība, jo līdzekļu un kāršu kavu ir daudz, dažas no tām ir noskaņotas uz zināmas tēmas kanāliem, dažas citas – uz kopējiem. Taču vairumā gadījumu, jebkura taro kava “strādās” jebkurā situācijā.

Izliekot kārtis online režīmā, it īpaši tad, ja netiek izmantota video kamera, svarīgi nodibināt pēc iespējas ciešāku kontaktu starp tarologu un klientu.

Piemēram, var jautāt klientam, kuras kārtis no kavas izvilkt vai kad beigt kārtis jaukt. Tas palīdzēs klientam izjust savu klātesamību seansā un papildus attīrīs kanālu no aplamiem pieprasījumiem.

Reizēm klienti vaicā, vai vajag noteikti rakstīt jautājumu. Principā apdomātais jautājums Visumā ir jau izskanējis.

Labie spēki tur augšā vienmēr visu dzird un ņem vērā. Tomēr jo skaidrāk klients izteiks savu mērķi, uzdevumus zīlniekam, jo būs labāk visiem.

Turklāt tarologs jau nav telepāts, viņam nepieciešams izklājuma konteksts, lai sniegtu rakstisku atbildi. To attēlu jau viņš kārtīs redz, bet iztulkot to verbālā līmenī ir daudz sarežģītāks uzdevums.

Kāršu izlikšana online režīmā sniedz iespēju konsultēt cilvēkus attālināti un tas maksimāli palielina darba iespējas – jebkurš cilvēks, kas iegājis internetā, var atrast nepieciešamo speciālistu kaut vai otrā Zemes malā. Vai tas nav XXI gadsimta brīnums?

 Zīlēšanas portāls ciena savus lietotājus, vienmēr ievērojot klienta intrešu - noslēpuma saglabāšanu. Informācija tiek dzēsta un netiek saglabāta arnīvā.

                         da72e5.jpg5f4a2f.jpga4991c.jpg

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.