Ekstrasensi

Sākt zīlēt

Zīlēšanas portāls: reģistrējies, aicini pazīlēt neizejot no mājām, jautājumu skaits neierobežots! Par visu kas bija un būs!

72d5b9.jpg5ebe70.jpg

Trīs lietas nekad neatgriežās atpakaļ - Laiks, Vārds,

 Iespēja. Tāpēc netērē laiku, izvēlies vārdus, nelaid garām iespēju! Citātu kartotēka: http://tikainesakinevienam.lv/tag/oskars-vailds/


Citātu kartotēka: http://tikainesakinevienam.lv/tag/oskars-vailds/

 Fenšui prognožu kalendārs aprīlim

 20.aprīlis, piektdiena – Laba, gaiša diena. Šodien var ķerties pie visiem tiem darbiem, kas vēl nesen šķita nepaveicami. Diena labvēlīga romantiskām attiecībām.

 Veiksmes laiks: no 11.00 līdz 20.00

 21.aprīlis, sestdiena - Pastāv ļoti liela iespēja pieļaut kļūdu visvienkāršākajos uzdevumos. Ķerieties tikai pie tādiem darbiem, kas neprasa īpašu koncentrēšanos, uzmanību, loģiku. Ar tiem šodien būs problēmas.

 Veiksmes laiks: no 17.00 līdz 19.00

 22.aprīlis, svētdiena – Neitrāla diena. Piemērota, lai tiktos ar labiem sarunbiedriem un radiniekiem. Piemērota pastaigām un braucieniem, kā arī remontam un celtniecībai. Bet biznesam – ne!

 Veiksmes laiks: no 12.00 līdz 16.00

46c194.jpg

 No 18.04.- 6.09. karmiskā planēta Saturns sāk virzību atpakaļ...

Planēta Saturns ir "slavena" ar savu mācības sniegšanu, par tām situācijām, kuras jau ir izveidojušās, iesakņojušās pagātnē. Tādēļ strauji mainīt notikumus, nezinot to cēloni, neizdosies. Būtu jāmēģina - vairāk  savstarpēji ieklausīties vienam otrā un neprovacēt konfliktus. Jācenšās bez nepieciešamības nemainīt dzīvesveidu un saglabāt ierasto lietu kārtību. Vienlaicīgi tas ir laiks, kad veiksmīgi var atjaunoties, šķietami zaudētas attiecības, kas ir bijušas jums zīmīgas.  Rodās iespēja, satuvināties ar radiniekiem, gadījumā, ja saites ir bijušas pārtrauktas vai kļuvušas vājas. Portāla ekstrasensi izskaidros lietu būtību, lai rastu iespēju, šo laika periodu pavadīt maksimāli veiksmīgāk. Sākt zīlēt

 Par veselību - īpaši cieš ceļi. zobi, locītavas un kaulu sistēma, visu veidu reimatisms, artrīts, poliartrīts, radikulīts, saaukstēšanās, lumbago, abscesi. Arī ļoti vājš Saturns izraisa žultspūšļa darbības problēmas. Tāpēc jau tagad ir jārod iespēja sakārtot žultspūšļa jautājumu.Ezetori uzskata, ka tam ir tieša saistība ar reimatismu.
Lietojiet garšvielas kanēli, ingveru, kurkuma. Lai pārvarētu stindzinošo ledus impulsu, kas ir planētas Saturns būtība, ietekmi var radīt tikai uguns elementi. Marsa garšaugu un garšvielu izmantošana palīdzēs saglabāt veselību. Ļoti noderīgas ir augu eļļas, kas satur arī sasilšanas uguns elementu. Saules augi - pirmkārt, saulespuķu eļļa, halva - pilnībā tiek galā aukstumu un uzsilda ķermeņa enerģiju. Ļoti noderīgi pasēdēt pie atklāta uguns, dzīvā uguns enerģija būs nepieciešama aukstajā Saturna valstībā.

e61c6b.jpg

 Emociju signāli, lai rīkotos

 Ja cilvēks spēj pārvaldīt  tālākminētos soļus, viņš var mainīt lielāko daļu savu emociju. Lai nenovirzītos no tām, ir svarīgi saprast, ko var sniegt pozitīva informācija par katru no jūsu zemapziņas signāliem, lai rīkotos.

 Vienkārša signālu saraksta pārlasīšana jūs vienā mirklī neapbruņos ar spēju valdīt pār savām emocijām. Nepieciešams saprast sevi , lai no tām gūtu labumu. Es iesaku šo tekstu pārlasīt vairākas reizes, pasvītrojot sev svarīgākās vietas.

Sāksim apskatu ar emociju, kas tiek saukta...

 Diskomforts. Diskomforta emocijām nav augsta intensitātes pakāpe, bet tās mūs satrauc, kairina un rada sajūtu, ka viss nerit tā, kā vajadzētu.

 Par to liecina;

 Garlaicība, viegla aizkaitinātība, nemiers, nogurums vai viegla kavēšanas sajūta – visas šīs emocijas sūta mums informāciju, ka kaut kas nav kārtībā. Varbūt neder veids, kā mēs uztveram notikumus, vai arī mūsu veiktās darbības nenes vēlamo rezultātu.

 Uzdevums - tikt galā ar diskomforta emocijām ar vienkāršu rīcības programmu:

Izmantojiet iespēju  aprunāties, dotajā situacijā, lai mainītu savu garīgo stāvokli. Tarologs var veikt situācijas izklāstu. Atklāt "zemūdens akmeņus" kas traucē enerģijas kustībai ķermenī, var palīdzēt atbrīvot ceļu  jaunām pozitīvām domām.

  1. Noskaidrojiet, ko gribat.

  2. Pilnveidojiet savas darbības, rīcību. Izmēģiniet kādu citu pieeju un paskatieties, vai uzreiz nevarat izmainīt savu attieksmi pret situāciju un/vai jūsu rīcības rezultātu.

 Diskomforta sajūta (tāpat kā citas emocijas), ja ar to necīnīsies, pastiprināsies. Savā ziņā diskomforts ir diezgan sāpīga sajūta, taču iespējamo emocionālo sāpju gaidas ir daudz stiprākas par to diskomforta sajūtu, ko varat izjust tai mirklī. Der atcerēties, ka mūsu iztēle visu var pastiprināt desmitkārtīgi salīdzinājumā ar to, ko izjūtam reālajā dzīvē. Būtībā, kā izsakās ezetori, „uzbrukuma draudi iedarbojas spēcīgāk kā pats uzbrukums”. Kad mūsos rodas priekšnojautas par ciešanām, īpaši ja tās ir augsta līmeņa, mēs bieži sākam izstrādāt signālu darbībai uz emociju, ko sauc...

 2.Bailes. Baiļu emocija ietver visu, sākot ar zemākajiem nemiera, raižu līmeņiem līdz augstiem trauksmes, baiļu, satraukuma un pat šausmu līmeņiem. Bailēm ir mērķis un to informācija ir vienkārša.

 Bailes – vienkārši gaidas, ka tas, kas var notikt, drīz prasīs, lai jūs tam būtu gatavi. Iekšējā devīze skan: „Esi gatavs!” Mums vai nu jāsagatavojas tam, lai situāciju atrisinātu, vai kaut kas jādara, lai to mainītu. Nelaime tāda, ka lielākā daļa cilvēku vai nu cenšas savas bailes noliegt, vai arī metas uz galvas tajās iekšā. Neviena no šīm abām pieejām neatbilst informācijai, kura stāsta par to, kā no bailēm vajag atbrīvoties, citādi tās turpinās jūs vajāt tik ilgi, kamēr tās iekšēji "apstrādāsiet" izpratīsiet to celoņus. Jums nevajag ļauties bailēm, tās pastiprināt, domājot sliktāko, kas varētu notikt, bet nevajag arī izlikties, ka baiļu nav.

 Kā rīkoties;3d03ee.jpg

 Noskaidrojat, pret ko jūtat bailes, un kopā ar portāla ezetoru, novērtējiet, kas darāms, lai tām sagatavotos. Atzīmējiet, kādas darbības būs nepieciešamas, lai pēc iespējas labāk tiktu galā ar baiļu situāciju. Reizēm ir tā, ka veikts viss iespējamais sagatavošanās darbs; vairāk nekas nav darāms, taču mēs vienalga esam baiļu varā. Tas ir tieši tas punkts, kad jums nepieciešams izmantot pret bailēm pretindi: jāpieņem lēmums balstīties uz pārliecību, apziņu, ka esat paveicis visu iespējamo, lai sagatavotos tam, no kā baidāties, un ka visbiežāk dzīvē bailes reti piepildās. Izmantojiet iespēju aiciniet portāla privātajā čatā un noskaidrojiet ekstrasensa redzējumu.

 Ja tas, no kā baidāties, notiek, jūs varat izjust...

 3.Sāpes. Ja šīs emocijas, dominē cilvēku personīgajās un cita veida attiecībās, tad tās ir dvēseles (garīgās) sāpes. Šīs izjūtas parasti izpaužas zaudējuma rezultātā. Kad cilvēki cieš dvēseles sāpes vai ievainojumu, viņi parasti mēģina uzbrukt emociomāli citiem, lai paziņotu otram caur savu izturēšanos- "Man ir slikti!". Mums jāatklāj čata laikā, kādu informāciju nes šī emocija.

 Ievainotas dvēseles signāls vēsta, ka mēs gaidām to, kas netiek apmierināts. Šī sajūta bieži rodas tad, kad mēs gaidām, ka kāds turēs vārdu, bet tas nenotiek (arī tādā gadījumā, ja jūs viņam par savām gaidām nesakāt, turklāt no citiem uzzināt, ka tādas gaidas viņš neattaisno arī attiecībā uz viņiem). Šādā gadījumā jūs jūtat, ka zaudējat ar cilvēku garīgo tuvību, varbūt pat uzticēšanos. Šīs zaudējuma izjūtas rada dvēseles sāpes.

 Kā rīkoties;

 Iedomājieties, ka īstenībā mēs varbūt neko neesam zaudējuši. Varbūt sajūta, ka cilvēks mēģina jūs ievainot vai pāri darīt, ir aplama. Varbūt viņš nesaprot, kāda ietekme viņa rīcībai ir uz jūsu dzīvi.

  1.  Veltiet minūti laika, lai vēlreiz novērtētu situāciju. Pajautājiet sev: „Vai tas patiešām ir zaudējums? Vai varbūt es par situāciju spriežu pārsteidzīgi vai pārāk bargi?”

  2.  Var palīdzēt atbrīvoties no dvēseles sāpēm, pādomāti un atbilstošā veidā, savu zaudējuma sajūtu izrunāt ar cilvēku, kurs to radījis. Sakiet viņam: „Nākamreiz, kad notiks tas un tas, es varu pārprast tavu rīcību (vārdus) kā to, ka tu mani nemīli, un man būs smagi ap sirdi. Vai vari paskaidrot, kas notika patiesībā?” Vienkārši  noskaidrojot, kas patiesībā noticis, nereti sāpes uzreiz pāriet.

 Tomēr, ja dvēseles sāpes nemēģina uzveikt, parasti tās aug un transformējas citās emocijās.

Būs raksta turpinājums! Sekojiet lapas jaunumiem!

 Sākt zīlēt

 

 

 

 

 

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.