Aiciniet čatā pazīlēt, par visu kas intresē - uztveriet zīlnieku, gaišreģi, ekstrasensu kā cilvēku, ar ko variet izrunāties, iegūstot jaunu skatījumu kopumā!

Sākt zīlēt

 Fenšui prognoze 2018.gada septembrim

 Austrumu mācība FENŠUI ietver daudz katram cilvēkam lietderīgu padomu

 2018.gada septembris var neizrādīties visveiksmīgākais mēnesis, tomēr tas nenozīmē, ka gūt panākumus būs nereāli. Galvenais ieteikums pirmajam rudens mēnesim – pēc iespējas ātrāk centieties atbrīvoties no skaudības un negatīvām emocijām, neļaujot tām iemājot un iesakņoties apziņā. Pastāv efektīvi paņēmieni cīņai ar skaudību, kuri noteikti var palīdzēt.

 Finanses un darbs septembrī

 Lai piesaistītu savai dzīvei maksimumu veiksmes, izmantojiet jebkuru iespēju. Saskaņā ar Austrumu mācību septembrī apģērbam ideāli piemērota būs melnā krāsa, jo tā palīdzēs jums koncentrēt visu uzmanību uz svarīgām lietām. Biežāk izmantojiet melno krāsu sava tēla veidošanai – tāds ir galvenais ieteikums tiem, kas pieder lietišķo attiecību lokam un nemitīgi ved pārrunas, ir saskarsmē ar klientiem vai nodarbojas ar garīgo, intelektuālo darbu. Arī tiem, kas nodarbojas ar skaitļiem, septembrī melnā krāsa būs īsts talismans.

 Septembrī iespējama izmaksu aizkavēšanās, jaunu šķēršļu parādīšanās, nedrošības uzliesmojumi. Kā norādīts Austrumu kalendārā, visbīstamākās būs skopuma un nekaunības izpausmes. Šai periodā vēlams paust kolēģiem un priekšniecībai savu godīgumu un spēju pašuzupurēties.

 Mīlestība un attiecības fenšui skatījumā

 Septembrī aktuāla būs Zemes stihija. Tas nozīmē, ka melnā krāsa apģērbā palīdzēs jums labāk izprast cilvēkus. Vairumam būs samērā stabils noskaņojums, tāpēc saskarsme būs vienkāršāka kā parasti. Attiecībās vajag lielāku vērību pievērst kompromisu meklēšanai. Strīdi nebūs bīstami, taču atmiņā saglabāsies ilgi un sabojās iespaidu par cilvēku.

 Attiecības ar otro pusīti un radiniekiem septembrī var uzlaboties. Kopējas lietas, darbi, pasākumi visiem nāks par labu. Vientuļajiem cilvēkiem nebūs vienkārši atrast mīlestību, bet fenšui padomi viņiem var palīdzēt situāciju mainīt.

 Veselība un noskaņojums 2018.gada septembrī

 Septembrī iespējami pārdzīvojumi, dažādas jaunas baiļu lēkmes. Noskaņojumu labvēlīgi ietekmēs pastaigas svaigā gaisā un mērenas fiziskās slodzes. Jāvairās no pārpūles un nepatīkamiem cilvēkiem.

 Lai samazinātu saslimšanas iespējas, nepieciešams izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu apģērbu. Neuzmanība un netālredzība var kļūt par cēloni lielām problēmām un tas attiecas ne tikai uz uz garderobi. Ja esat nodarbināts bīstamā ražošanā vai bieži vadāt automašīnu, dariet to pēc iespējas piesardzīgāk. Septembrī drošības tehnikas ievērošana ir ļoti svarīga.

 Pirmajā rudens mēnesī sevišķi bīstams var izrādīties negatīvs noskaņojums. Ar to jācīnās, izmantojot afirmācijas un saskarsmi ar patīkamiem cilvēkiem. Meklējiet prieku un centieties nepārdzīvot par sīkumiem. Izturieties pret visu vienkāršāk.

 Vēlu visiem panākumus, garīgo un finansu uzplaukumu!

 Esiet laimīgi un neaizmirstiet smaidīt!

b75470.jpg

Fenšui prognoze 2018.gada augustam – Metāliskā Pērtiķa mēnesim

 Ķīniešu kalendārā 2018.gada augusts ir Metāliskā Pērtiķa mēnesis, kas sākas 7.datumā. Turklāt 7.augusts ķīniešu kalendārā ir Licju perioda sākums – rudens ieskaņas laiks. Kā šo mēnesi izmantot savā labā, lasiet prognozē!

 Licju – iezīmē pakāpenisku pāreju no vasaras svelmes uz rudens vēsumu. Rudens vēl tikai gatavojas ar laiku nostiprināt savas tiesības valdīt. Mēness nes sevī metāla enerģiju, kurš vājina vareno Zemes elementu, kurš ir šī gada – Zemes Suņa gada (t.i., 2018.gada) - pārstāvis. Tomēr šis mēnesis būs saspringts un pārpilns konfliktiem. Pievērsiet uzmanību, ka 11.augustā mūs gaida Saules aptumsums, bet Merkurs līdz 19.augustam būs retrogrāds. Tāpēc sāktplānot svarīgus jaunus projektus un darbus labāk pēc 20.augusta. Rūpīgi izanalizējiet arī savas mājas fenšui, lai aktivizētu veiksmi, un pieslēdziet ci men dun czja, lai mazinātu iespējamo negatīvo ietekmi.

 Metāliskā Pērtiķa simbols apvieno divus hieroglifus: Jan Metāla un Pērtiķa simbolu. Jan Metāls pārstāv smago metālu, tēraudu un sinbolizē izturību, cietību, notā ražo ieročus, šķēpus un nažus.

 Ja esat dzimis Iņ Koka dienā vai gadā (dzimšanas gads beidzas ar ciparu 5) vai Iņ Zemes dienā un gadā (dzimšanas gads beidzas ar ciparu 9), Pērtiķis jums ir Augstsirdīgais Cilvēks. Tas nozīmē, ka augustā jums visbiežāk būs jāsatiekas ar labiem, noderīgiem cilvēkiem, kas būs gatavi jums palīdzēt, neskatoties uz to, vai atrodaties uz veiksmes viļņa vai neveiksmju bedrē.

 Ja esat dzimis Jan Uguns dienā vai gadā (dzimšanas gads beidzas ar ciparu 6) vai Jan Zemes dienā un gadā (dzimšanas gads beidzas ar ciparu 8), šomēnes jums vieglāk padosies visas intelektuālās lietas. Labs laiks, lai organizētu mācības un mācītos.

 Ja esat dzimis Tīģera, Zirga vai Suņa dienā vai gadā, Pērtiķa mēnesī pacentieties biežāk doties pastaigās, braucienos, tikties ar visdažādākajiem cilvēkiem, jo saskaņā ar ķīniešu kalendāru Pērtiķis jums ir Ceļojošais Zirgs. Ja esat dzimis Tīģera gadā, augustā jums būs nepieciešama īpaša modrība. Izmantojiet Čūskas figūriņu, tā palīdzēs harmonizēt mēneša enerģijas.

 Par augusta devīzi var kalpot citāts no Suņdzi traktāta „Kara māksla”:

 Izvairīšanās no sadursmes ar lieliem spēkiem liecina nevis par gļēvulību, bet par gudrību, jo sevis ziedošana (upurēšana) nekad un nekur nav uzskatīta par priekšrocību.”                                                   Sākt zīlēt

 Svarīgākie datumi augustā

 Mēneša nelabvēlīgās dienas – 14., 16., 19., 26., 28., 31.augusts un 7.septembris. Šais dienās nevajag sākt jaunus darbus, projektus. Iespējamas kļūdas, šķēršļi, plānu sabrukums. Tāpat šīs dienas nav ieteicamas lielām aktivitātēm.

 Dienas bez bagātības – 1.un 3.septembris. Cerētais nepiepildīsies, tāpēc šīs dienas neder līgumu parakstīšanai, komandējumiem, prezentācijām un komercdarījumiem (izņēmums – pieņemšana darbā).

 Saules aptumsums – 11.augustā. Neizmantojiet šo dienu svarīgām lietām un jauniem projektiem.

 Retrogrādā Merkura periods – līdz 2018.gada 19.augustam. Šis laiks nav piemērots, lai uzsāktu kaut ko jaunu.

 Slimību dienas un Slimību zvaigznes dienas – 15., 18., 19., 31.augusts. Šajās dienās nav ieteicams apmeklēt slimniekus.

 Labvēlīgās dienas – 10., 22.augusts (neattiecas uz tiem, kas dzimuši Pūķa gadā). Viss, kas tiks uzsākts šais dienās, augs, vairosies – var panākt vienošanos, uzsākt biznesu, svinēt mājokļa ievētības, atgūt parādus. Neder kāzām, ļoti nozīmīgu (liktenīgu) līgumu parakstīšanai un jaunu amata pienākumu izpildes sākšanai. 8., 20.augusts (neattiecas uz tiem, kas dzimuši Tīģera gadā) ir piemērotas dienas sirds un rokas piedāvājumam, saderināšanās izziņošanai (bet ne kāzām), jauna darba sākšanai vai jaunu amatpienākumu pildīšanas uzsākšanai, pārrunām, draugu apciemošanai, komercdarījumiem.Sākt zīlēt

Ceļojumi un aktivācijas 2018.gada augustā

 •  Kopējā rekomendācija mēnesim – atturēties no ilgstošiem ceļojumiem pa asi ziemeļi – dienvidi un dienvidrietumi – ziemeļaustrumi. Īsas pastaigas šais virzienos ir pieļaujamas.
 • Šai mēnesī mēs aktivācijām neizmantojam ziemeļu un dienvidrietumu sektorus.

 • Dienvidu sektorā 2018.gadā uzturas Romantikas zvaigzne nr.41 (skat.attēlā). Augustā tai pievienojas aktīvā Nefrītu zvaigzne nr.3. Metāliskā Pērtiķa mēnesī Lidojošās zvaigznes var izveidot tādu kombināciju, kura atnesīs stresu, kas saistīts ar attiecībām starp draugiem un tuviniekiem. Šī kombinācija var jums piesaistīt tādu cilvēku interesi, kuru nodomi nav ne cēli, ne krietni. Šai sektorā mēneša enerģijas korekcijai sektorā izmantojiet sarkanas krāsas priekšmetus.
 • Dienvidrietumu sektorā visu gadu atrodas Baltā Autoritātes zvaigzne nr.6, kuras enerģija palīdz nodrošināt disciplīnu un autoritāti. Metāliskā Pērtiķa mēnesī šai sektorā ieradīsies bīstamā Dzeltenā zvaigzne nr.5. Veidosies kombinācija, kas paaugstinās neveiksmju varbūtību naudas lietās, kā arī saslimšanas riskus. Nekādā gadījumā nesatriciniet šo sektoru ar remontu vai mēbeļu pārbīdīšanu. Varat tur novietot zvaniņu, kā arī fenšui zāles „Sāls- ūdens - monētas”.

 • Rietumu sektorā visu gadu ciemosies Melnā Slimību zvaigzne nr.2. Lai harmonizētu slimību zvaigznes iedarbību, izmantojiet ķirbja Vu Lu figūriņu (skat.attēlā)no metāla (ar tukšu vidu) , novietojot to pie gultas vai uz palodzes.

0984fd.jpg

Ja figūriņa ir no koka, tad tā periodiski jāmazgā vai jānomaina. Metāliskā Pērtiķa mēnesī Melnajai Slimību zvaigznei pievienosies Baltā Intelekta zvaigzne nr.1. 2018.gada augustā lidojošo zvaigžņu kombinācija šai sektorā būs nelabvēlīga: tā var provocēt konfliktus, spriedzi, nelaimes gadījumus. Sektora enerģiju harmonizēšanai izmantojiet vēja zvanus ar sešām caurulītēm un pastaigas ci men duņ czja.

 Ziemeļrietumu sektorā Baltajai gada zvaigznei nr.1 pievienojas Violetā Nākamā uzplaukuma zvaigzne nr.9. Šī sektora zvaigznes augustā veidos labvēlīgu kombināciju radošām izpausmēm un karjeras attīstībai. Tomēr šī kombinācija paaugstina sirds un asinsvadu saslimšanu risku un redzes problēmu saasināšanos.

 • Ziemeļu sektorā visu gadu atradīsies bīstamā Piecu Dzelteno zvaigzne, tāpēc tur šogad nevajag taisīt remontu, jo šīs zvaigznes ietekme var radīt vissarežģītākas problēmas un pārbaudījumus visās dzīves jomās. Augustā pie Piecu Dzelteno zvaigznes atlidos Romantikas zvaigzne nr.4. veidosies nelabvēlīga zvaigžņu kombinācija, kas ietekmēs radošos procesus – radīs sarežģījumus un nesīs bezspēcības, nespēka sajūtu. Lai harmonizētu sektora enerģijas, izmantojiet zvaniņu. Visu gadu tur jāatrodas arī fenšui zālēm „Sāls – ūdens - monētas”. Nelabvēlīgo ietekmi var koriģēt, izmantojot veiksmes aktivācijas un veiksmes pastaigas.

 • Ziemeļaustrumu sektorā visu šo gadu uzturēsies agresīvā un izlēmīgā Nefrītu zvaigzne nr. 3, kura paaugstina strīdu un ķīviņu varbūtību, tāpēc esiet uzmanīgi. Metāliskā Pērtiķa mēnesī tai piebiedrosies Melnā Slimību zvaigzne nr. 2. Zvaigžņu kombinācija ir nelabvēlīga, to sauc par „Ša vēršu cīņu”, un tā aktivizē strīdus un ķīviņus. Negatīvās ietekmes koriģēšanai šai sektorā izmantojiet spilgtu apgaismojumu un sarkanas krāsas priekšmetus.

 • Austrumu sektorā visu gadu mitināsies bīstamā sarkanā Laupīšanas zvaigzne nr.7. Ja jūsu nama ieejas durvis ir šai sektorā, pastāv zādzību un laupīšanu risks. Pārliecinieties, ka jūsu nauda un dokumenti atrodas drošā vietā. Metāliskā Pērtiķa mēnesī šai sektorā ieradīsies baltā Autoritātes zvaigzne nr. 6. Veidosies zvaigžņu kombinācija, kura radīs ļoti spēcīgu Metāla enerģiju, ko ķīnieši apzīmē ar teicienu „zobens ar nāvējošu elpu”. Šī kombinācija izraisa strīdus, konfliktus, tāpēc esiet modri un piesardzīgi. Negatīvo ietekmju korekcijai šai sektorā novietojiet trauku ar rāmu ūdeni, izmantojiet arī veiksmes aktivāciju un pastaigas.

 • Dienvidaustrumu sektorā visu gadu mājvieta būs Naudas zvaigznei nr.8. Augustā to apciemos sarkanā Agresīvā zvaigzne nt. 7. Abu zvaigžņu kombinācija būs labvēlīga un var nodrošināt uzvaru konkurences cīņā. Šomēnes šī sektora enerģijām korekcija nav nepieciešama.

 Lai Metāliskā Pērtiķa mēnesis (augusts) nes jums visiem jaunus atklājumus un daudz patīkamu brīžu!

 1Šeit un turpmāk zvaigžņu numerācija lietota, lai situācijas pārskatu atspoguļotu attēlā.

Materiālu publikācijai sagatavoja zīlēšanas portāls www.your-life-studio.com   Sākt zīlēt

 

 Fenšui prognoze 2018.gada jūlijam( līdz 7. augustam)

49c842.jpg

 Saskaņā ar ķīniešu kalendāru 7.jūlijā sāksies pēdējais vasaras mēnesis – Zemes Kazas mēnesis. Tajā jaušama ļoti spēcīga Zemes stihijas ietekme. Tas ir sarežģīts mēnesis tiem, kam Zeme nav lietderīga, draudzīga un kam dzimšanas kartē iezīmēts Zemes sods. Tie ir cilvēki, kuru kartē ir saistība ar Kazas, Suns vai Vērša zīmi. Jūlijā šie cilvēki var pieļaut daudz vairāk kļūdu kā parasti, turklāt var rasties būtiskas problēmas ar veselību. Jūlijā īpašas problēmas var skart liesu un aizkuņģa dziedzeri. Tad ūdenī vārīta biezputra līdz pat 8.augustam jākļūst par jūsu mīļāko ēdienu. Arī pēc tam tā jums nesīs ne mazumu labuma.

 Saudzējiet veselību: centieties nepārgurt darbā, nesauļojieties spožā pusdienas saulē un dzeriet vairāk ūdens. Šie padomi var šķist triviāli, taču tie jāievēro, it sevišķi šai sausajā 2018.gada jūlijā.

 Zeme mūsu dzīvē ienes laiskumu un visu procesu palēnināšanos. It īpaši tas būs jūtams periodā, kas sāksies 20.jūlijā.

 26.jūlija līdz 19.augustam ritēs retrogrādā Merkura periods, un arī tas kavēs, bremzēs mūsu dzīves norises. Līdz ar to secinājums ir tāds – viss ieplānotais jāpaveic līdz 20.jūlijam, bet pēc tam visiem būs jāatpūšas.

b8c650.jpg

Sākt zīlēt

2018.gada jūnijs ķīniešu kalendārā – Zemes Zirga mēnesis

 Zemes Zirga mēnesis ķīniešu kalendrārā sākas ar 6.datumu. Turklāt 6.jūnijs ievada Mančžun periodu (芒种), kad labības laukos sāk veidoties vārpas.

 Mēnesi vada Uguns enerģija, tāpēc to raksturo dzīvīgums, kreativitāte, enerģija. Tomēr 2018.gada jūnijs būs sarežģīts, jo Zirgs, kas pārvalda mēnesi, un Suns, kas valda pār gadu, veido uguns trijstūri, provocējot strīdus un konfliktus.

 Zemes Zirgu atspoguļo divi hieroglifi- Zemes jaņun Zirga. Zemi jaņ aspektā saprot kā kalnu, kā spēcīgu, smagu zemi. Zirga Uguns jaņ asociējas ar Sauli, kas atrodas visaugstāk debesīs un nebeidz spīdēt, neskatoties ne uz ko.

 Ja esat dzimis iņ Metāla dienā vai gadā (gadā, kas beidzas ar ciparu 1), tad Zirgs jums simbolizē Augstsirdīgu cilvēku. Tas nozīmē, ka 2018.gada jūnijā jums biežāk gadīsies sastapties ar labiem, noderīgiem cilvēkiem, kas būs gatavi jums palīdzēt, neskatoties uz to, vai tagad piedzīvojat veiksmes vai neveiksmes periodu.

 Ja esat dzimis iņ Koka dienā vai gadā (gads, kas beidzas ar ciparu 5), Zirga mēnesī jums vislabāk padosies mācības un kreatīvie darbi. Ja esat dzimis Čūskas vai Vērša gadā vai dienā, jūnijā sapratīsit, ka esat kļuvis citiem cilvēkiem apburošāks un pievilcīgāks, jo Zirgs jums ir romantikas ziediņš.

 Piesardzība būs nepieciešama tiem, kas dzimuši Zirga gadā, jo jūnijā tiem veidosies pašsodīšanas, paššaustīšanas situācija. Lieta tāda, ka Zirgs pieder pie tiem dzīvniekiem, kas nemīl sev līdzīgos. Īpaši uzmanīgi esiet 2018.gada 7., 19.jūnijā un 1.jūlijā. Pašsodīšana izpaužas kā jūsu paša rīcība vai vārdi, kas jums kaitē. Ja esat dzimis Zirga gadā vai dienā, jūnijā apdomājiet savu uzvedību un vārdus.

 Ja esat dzimis Žurkas gadā, 2018.gada jūnijā jums būs jābūt sevišķi piesardzīgam. Mēneša enerģiju harmonizēšanai izmantojiet Kazas vai Aitas figūriņu.

 Par 2018.gada jūnija devīzi noderēs domātāja Sjundzi vārdi: „Gadījumos, kad apstākļi ir labvēlīgi, tiem vajag pielāgot savus plānus”.

 Svarīgi datumi jūnijā

 Nelabvēlīgās dienas: 6., 13., 17., 18., 25., 29.un 30.jūnijs. Šais dienās nav vērts sākt svarīgas lietas. Iespējamas kļūdas, šķēršļi, plānu neizdošanās. Šīs dienas neder arī lielām aktivitātēm.

 Dienas bez bagātības: 3.un 5.jūlijs 2018.gadā. Cerības un gaidas nepiepildīsies, tāpēc šīs dienas nav piemērotas līgumu parakstīšanai, komandējumiem, prezentācijām un komercdarījumiem (izņemot pieņemšanu darbā).

 Slimību dienas:6., 7., 16., 18., 19. Un 30.jūnijs. Šais dienās neiesakām apmeklēt slimniekus.

 Labvēlīgās dienas: 10., 22.jūnijs un 4.jūlijs (izņemot tos, kas dzimuši Truša gadā), lai uzsāktu ceļojumu, remontu, plānošanu un visus citus darbus, kuros jums nav jācīnās un jāuzvar, jo šo dienu enerģijas visu sakārto līdzsvara stāvoklī; 11.un 23.jūnijs (izņēmums tie, kas dzimuši Pūķa gadā), lai uzsāktu ilgtermiņa projektus, no kuriem gaidāmi arī ilgtermiņa rezultāti; 15.un 27.jūnijs (izņēmums ir tie, kas dzimuši Pērtiķa gadā) piemērots visām lietām, no kurām gaida pozitīvu rezultātu, piemēram, saderināšanās paziņošana, kāzas, biznesa uzsākšana, dzīvesvietas maiņa utt. Šais dienās neuzsāciet tiesvedību.

9d57a2.jpg

Jūnija pirmajās dienās veiksmīga būs labdarības īstenošana. Talāk rūpējies par lietām, ko jūs pilnībā pabeigsit trešajā mēness dekādē. Marss Ūdensvīrā iesaka rīkoties oriģinālā ceļā, nevis ievērot stingru plānu, bet ķert iespēju. Samazināt aktivitāti mēneša ceturtajā nedeļā. Pretējā gadījumā būs daudz situāciju burzmas, jūs tērēsiet savu enerģiju nelietderīgi, un rezultāts būs nulle.

- 5.-7.jūnijā, biznesa sarunās iespējamas krāpšanas un bezdarbības gadījumi. - Jauns mēness 13.jūnijā var būt labs brīdis jauniem uzņēmumiem, it īpaši apmācībai, komandējumiem, biznesa tikšanām un intelektuāliem projektiem. - Grūtības un šķēršļi sarunās un komandējumos var notik 16. jūnijā. Bet 19. jūnijs ir ideāla diena ārvalstu darījumu braucieniem, sarunām un biznesa kontaktu paplašināšanai.

- 22.-26. Jūnijā jebkurā gadījumā būs ļoti grūti izkustēties no vietas. Biznesa dzīvē iestājās pauze. - No 27.jūnija atgriežamies pie iepriekš uzsāktajām un nepabeigtajām lietām. Atkārtojiet mēģinājumus, kas vienreiz neizdevās.

 Mēģiniet atcerēties 1996., 1997. vai 2002. gada vasaru. Ja jūs atceraties šo periodu vēl joprojām, atceraties to ar prieku, ja jums patīk karsta vasara, spilgtas krāsas un esiet gatavs eksperimentiem, tas norāda, ka  jums būs labvēlīgs mēneša uguns elements- enerģija, kas pārvaldīs jūniju. Variet rīkoties un droši doties pretī jebkurām avantūrām, ielaisties riskantos pasākumos un aktivizēties kopumā.

Ja šie gadi nesa jums sāpes, ja jūs nepanesiet karstumu, izvēlaties pieklusinātas krāsas apģērbā un pielietojiet tās interjerā, vienmēr cenšaties iet vienā un  tajā pašā restorānā, un brauciet atpūsties vienā un tajā pašā vietā, tad ir iespējams, Uguns elements jums ir mazāk labvēlīgs . Šajā laikā jums  labāk neaizsākt kaut ko jaunu un  necensties mainīt ierasto, savā dzīvē.

 Starp citu, līdz šā mēneša beigām jūs varēsiet izdarīt galīgo secinājumu, vai Uguns ir jums noderīgs vai ne, un turpmāk jūs noteikti zināsiet, cik pozitīvs laiks jūsu dzīvē sagaidāms, kad atnāk periods ar spēcīgu uguns elementu!

Par attiecībām - viss šeit būs ļoti vētrains! Kaislības mutuļos gan vecās attiecībās, gan jaunās, kas, kaut arī īslaicīgi, izskatīsies kā neliels kodolsprādziens.

Pārslēgšanās, neparedzamība un pašapziņa, visaugstākā emociju  impulsivitāte. Mēs visi jūnijā būsim nedaudz neparasti :) mēs rīkosimies tā, lai mēs esam apmierināti, dažreiz pārsteidzoši un pat šokējot citus ar savu uzvedību.

 Staigājiet ar basām kājām, pa zemi, biežāk ejiet dabā, brauciet uz jūru un ezeriem, uzturaties pie jebkuriem tīriem ūdeņiem! Ja jums ir dārzs - teicami! Zemes elementi daudziem no mums šajā laikā ietaupīs emociju pārdegšanu un ļaus līdzsvaroties.

 No 18.04.- 6.09. karmiskā planēta Saturns sāk virzību atpakaļ...

Planēta Saturns ir "slavena" ar savu mācības sniegšanu, par tām situācijām, kuras jau ir izveidojušās, iesakņojušās pagātnē. Tādēļ strauji mainīt notikumus, nezinot to cēloni, neizdosies. Būtu jāmēģina - vairāk  savstarpēji ieklausīties vienam otrā un neprovacēt konfliktus. Jācenšās bez nepieciešamības nemainīt dzīvesveidu un saglabāt ierasto lietu kārtību. Vienlaicīgi tas ir laiks, kad veiksmīgi var atjaunoties, šķietami zaudētas attiecības, kas ir bijušas jums zīmīgas.  Rodās iespēja, satuvināties ar radiniekiem, gadījumā, ja saites ir bijušas pārtrauktas vai kļuvušas vājas. Portāla ekstrasensi izskaidros lietu būtību, lai rastu iespēju, šo laika periodu pavadīt maksimāli veiksmīgāk. Sākt zīlēt

 Par veselību - īpaši cieš ceļi. zobi, locītavas un kaulu sistēma, visu veidu reimatisms, artrīts, poliartrīts, radikulīts, saaukstēšanās, lumbago, abscesi. Arī ļoti vājš Saturns izraisa žultspūšļa darbības problēmas. Tāpēc jau tagad ir jārod iespēja sakārtot žultspūšļa jautājumu.Ezetori uzskata, ka tam ir tieša saistība ar reimatismu.
Lietojiet garšvielas kanēli, ingveru, kurkuma. Lai pārvarētu stindzinošo ledus impulsu, kas ir planētas Saturns būtība, ietekmi var radīt tikai uguns elementi. Marsa garšaugu un garšvielu izmantošana palīdzēs saglabāt veselību. Ļoti noderīgas ir augu eļļas, kas satur arī sasilšanas uguns elementu. Saules augi - pirmkārt, saulespuķu eļļa, halva - pilnībā tiek galā aukstumu un uzsilda ķermeņa enerģiju. Ļoti noderīgi pasēdēt pie atklāta uguns, dzīvā uguns enerģija būs nepieciešama aukstajā Saturna valstībā.

 

942dc8.jpg

 Pavasaris  simbolizē jaunu etapu dzīvē. Veiksmīgi aizvadīt šo laika periodu jums palīdzēs mūsu portāla rekomendācijas.

Sākt zīlēt

  Darījumi, finanses, darbs u.c. 2018. gadā( Kopējais ieskats)59c41e.jpg

 2017.gads nebūt nebija vienkāršs un viegls gads, tāpēc 2018.gadu cilvēki gribētu daudz patīkamāku. Un tā arī notiks – jaunais gads tiešām būs ļoti pozitīvs, mierīgs un diezgan labi prognozējams.

 Fenšui ir mācība, kas nākusi no Austrumiem, un tā nav pretrunā ar Austrumu kalendāru. Turklāt fenšui ir tā sastāvdaļa. Dzeltenais Zemes Suns nomainīs Ugunīgo Gaili, un vienā mirklī mainīsies pilnīgi viss.

 Finansu darījumi 2018.gadā veicami ļoti piesardzīgi. Pirmkārt, tas sakāms, protams, par iepirkumiem un pirkumiem. Centieties tos plānot pēc iespējas biežāk, lai izvairītos no gadījuma rakstura tēriņiem.

 •  2018.gadā neatļaujieties tērēt pārāk daudz un bieži. Gads būs ideāls pelnīšanai, neatlaidīgam darbam un nozīmīgiem guvumiem.
 •  2018.gadā droši var ņemt hipotēku.
 • Var atļauties apjomīgu kredītu mašīnas, mājas iegādei,
 • remontam – visam, ko tīko dvēsele. Galvenais – pareizi sarēķināt savus izdevumus.
 • Nav vērts šajā gadā mainīt darbu, jo vairumam būs grūti atrast citu darbavietu un tur iekārtoties uz palikšanu. Ja strādāsit maksimāli dinamiski, varat zaudēt kontroli par notiekošo. Saglabājiet aukstasinību un neļaujieties emocijām.
 • Mājas un ģimenes lietas var izvirzīties priekšplānā, neskatoties uz to, ka jūs strādājat un jums nav daudz brīva laika. Var rasties kāda neparedzēta situācija, turklāt tādas situācijas var periodiski atkārtoties.
 •  Neaizdodiet naudu cilvēkiem, kurus labi nepazīstat. Pārstājiet satiksmē ar viņiem lietot vārdus, kuri provocē emocionālu reakciju.

 Tie, kas mēģina jūs iežēlināt, ir jūsu niknākie ienaidnieki 2018.gadā. Jums nav jākļūst tādam pašam un nav jāpadodas viņu provokācijām. Esiet tāds, kāds esat, un neatsakieties no darba pie savām prioritātēm. To darot, jums nāksies pat iziet no savas ierastās komforta zonas.

 Mīlestība un attiecības fenšui skatījumā 1cee87.jpg

 •  Mīlestībā jums būs jāuzvar bailes. Ja līdz šim neesat atradis savu otro pusīti, jāpārdomā, kāpēc tā noticis. Nav jāpieļauj kompromisi pašam ar sevi. Būs tā: vai nu jūs strādāsit pie šķēršļu un problēmu novēršanas, vai arī jūs vajās arvien jaunas un jaunas neveiksmes.
 •  Skaistā dzimuma pārstāvēm būs vairāk jādomā par savu imidžu. Savukārt vīriešiem būs jāpārvar nedrošība, lai uzrunātu dāmas.
 •  Esiet godīgs savos centienos. Godīgumā nav nekā slikta, drīzāk jau otrādi: godīgums palīdz ekonomēt laiku un spēkus.

 Tiem, kas savu otro pusīti jau atraduši un pat izveidojuši ģimenes, dzīve ritēs daudz gludāk. Nevajadzēs ne ar ko riskēt. Būs iespēja koncentrēties uz ģimenes kopējiem uzdevumiem. Atbalstiet viens otru, lai pārvarētu visas grūtības.

Zemes stihija palīdzēs jums pareizi uztvert tuvinieku un citu cilvēku kritiku. Nebaidieties runāt par savām problēmām. Var mēģināt pat salabt ar saviem ienaidniekiem. Labāk taču slikts miers kā karš.

 2018.gadā labāk turēties pie savām saknēm – savas dzimtās zemes -, tāpēc apciemojiet vietas, kur augāt un aizvadījāt bērnību. Piemērots laiks nostaļģijai, atmiņām.

 Tas pats sakāms par cilvēkiem. Piezvaniet vecajam draugam, kādam tālam radiniekam. Izraujieties uz citu vietu, pilsētu, lai pastaigātos, būtu kopā ar tiem, ar ko sen neesat tikušies.

 Noskaņojums un veselība saskaņā ar fenšui3958c8.jpg

 Atbrīvoties no depresijas un saglabāt pacilātu garastāvokli palīdzēs pareizs mēbeļu izvietojums, pareiza krāsu izvēle.

 • Šī gada hīti krāsu jomā – dzeltenā krāsa, kā arī brūnā un melnā. Dzeltenais Zemes Suns diktē noteikumus modei. Šīs krāsas palīdzēs jums rast saskaņu pašam ar sevi.
 •  Esiet droši, jums viss izdosies. Lai veselības problēmas nesagādātu raizes, biežāk apmeklējiet plānotās veselības pārbaudes. Sevišķi tas sakāms par zobārsta apmeklēšanu.
 •  Ir ļoti nepatīkami, kad darbā vai atpūtā jums negaidot sāk sāpēt zobi vai mugura, kā arī par sevi atgādina hroniskas slimības. Jāatzīmē, ka šis gads būs lieliski piemērots atpūtai. Nebaidieties sagādāt atpūtu dvēselei. Mainiet vidi.

 2018.gadam būs raksturīga ne īpaši harmoniska, tomēr mierīga enerģētika. Tam būs grūti pierast, bet ir vērts pamēģināt. Gribasspēks un neatlaidīgs darbs palīdzēs jums atbrīvoties no nepatikšanām. Neatkāpieties un nebaidieties no grūtībām. Tikai visizturīgākie sasniedz virsotni un tur noturas.

Tabula par dzimšanas stundām.

Zīme

Dzīvnieks

Stunda pēc Saules laika


Žurka

No 23:00 – 01:00


Vērsis

No 01:00 – 03:00


Tīgeris

No 03:00 – 05:00


Trusis

No 05:00 – 07:00


Pūķis

No 07:00 – 09:00


Čūska

No 09:00 – 11:00


Zirgs

No 11:00 – 13:00


Kaza

No 13:00 – 15:00


Pērtiķis

No 15:00 – 17:00


Gailis

No 17:00 – 19:00


Suns

No 19:00 – 21:00


Cūka

No 21:00 – 23:00

 •  Kompass atrodams mobilajā telefonā (aplikācija), pareizā virziena noteikšana, iekšienē nostājoties ar seju pret telpu, pie ieejas durvīm!

 

 

 

  

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.