Aiciniet čatā pazīlēt, par visu kas intresē - uztveriet zīlnieku, gaišreģi, ekstrasensu kā cilvēku, ar ko variet izrunāties, iegūstot jaunu skatījumu kopumā!

Sākt zīlēt

e91a32.jpg

Fenšui prognoze novembrim

 Saskaņā ar fenšui novembris nebūt nav laiks, kad izjust skumjas par aizgājušo vasaru. Novembrī labāk katru dienu aizvadīt, ieguldot savā veselībā, rūpējoties par dvēseli, jo no tā atkarīgi tālākie panākumi.

 Kad dienas sarūk un turklāt kļūst arvien aukstāks, mājās ienāk vairāk negatīvās enerģijas. Tāds risks ir jo lielāks, ja gaidāma auksta ziema. Nevajag ļauties grūtsirdībai, pat ja rudens nav jūsu mīļākais gadalaiks. Ieteikums domāt pozitīvi, noskaņoties uz visu labāko. Te jums var palīdzēt afirmācijas katrai dienai un konsultācijas pie portāla meistariem..

 Mājas lietas novembrī fenšui skatījumā

 Šomēnes vajag gatavoties ziemai, taupīt spēkus, bet nevajag ieslīgt snaudā, jo tā miera un labklājības vietā mājai varat piesaistīt kaitīgu enerģētisko sastingumu. Lai atrastu zelta vidusceļu, ieteicams visu darīt ar mēru, nemetoties no vienas galējības otrā. Novembris iezīmē gada noslēguma posmu – ne kalendārā, bet dabas aspektā.

 Lai nodrošinātu harmoniju un materiālo stabilitāti, varat pārbaudīt krājumus ziemai, pārskatīt konservēto, marinēto labumu un ievārījumu klāstu. Šie krājumi jāglabā tīrā un kārtīgā vietā. Uz glabātuvi nogādājami velosipēdi, skrejriteņi, skrituļslidas, peldkostīmi un piepūšamie matrači.

Finanses un darbs

 Saskaņā ar fenšui karjeras un darba zona ir ziemeļi. Novembra mēnesī dzīvokļa ziemeļu daļā nevajag izvietot sausas lapas un kaltētus ziedus – tas traucēs īstenot perspektīvas, kuras pavērsies. Mirušie augi ir negatīvās enerģijas ša avots, un tās šai laikā būs pārpārēm. Pat ja šai zonā jums ir rudens lapu kompozīcija vai kaltēts kāzu ziedu pušķis, pienācis laiks to pārvietot uz citu vietu.

 Bagātības zona atrodas dienvidaustrumos. Šai dzīvokļa daļā var novietot naudas koku. Noderēs arī tā attēls. Ja neesat liels istabas puķu cienītājs, mājas dienvidaustrumu zonā novietojiet fotorāmīti ar šī zieda attēlu, un tas piesaistīs naudu.

 Finanšu jautājumi novembrī prasīs paaugstinātu uzmanību. Ja uz jūsu logiem ir vērsti kaimiņmāju vai reklāmstendu asie stūri, tas rada tā saucamās “indīgās bultas”. Arī stūri rada enerģiju ša. Uz logu palodzēm var izvietot mazus spogulīšus, lai tie atstaro negatīvo.

 Mīlestība un attiecības fenšui skatījumā

 Novembri droši var veltīt attiecību nostiprināšanai. Fenšui skatījumā lietas pa pāriem, kas novietotas guļamistabā, kā arī jūsu pāra kopējās fotogrāfijas arī noder attiecību stiprināšanai. Pārbaudiet, vai kastītēs, lādītēs un uz plauktiem neatrodas lietas, kas saista ar pagātni, turklāt ar tās nepatīkamajām pusēm. No tādām lietām labāk atbrīvoties.

 Nelaimīgajiem mīlētājiem un tiem, kas atrodas otrās pusītes meklējumos, svarīgi pārbaudīt, vai guļamistaba ir kārtībā. Novirzot savu enerģiju labiekārtošanas darbos un rūpēs par savu komfortu, var atjaunot spēkus no iekšienes, un tas palīdzēs sastapt piemērotu partneri.

 Veselība un noskaņojums novembrī

 Lai enerģija ci, kas atbild par labklājību un veselību, netraucēti cirkulētu jūsu dzīvoklī, pievērsiet uzmanību istabu centriem un visattālākajiem istabu stūriem. Tiem nav jābūt piebāztiem ar visādiem krāmiem, priekšmetiem. Ļoti bieži istabu centrā atrodas gaismekļi – plafoni, lustras. Novembrī, kad dienas gaismas ir maz, svarīgi, lai elektriskās gaismas avots nebūtu netīrs. Tur, kur putekļi, tur krājas negatīvais, kas sajauc domas un vājina organisma aizsargspējas.

457d26.jpg

Klāt oktobris un „aukstās rasas” sezona

 2018.gada oktobris pēc ķīniešu kalendāra – ir Ūdens Suņa mēnesis. Pēc Saules oktobris ķīniešiem sākas 8.oktobrī un beidzas 7.novembrī, turklāt mēneša sākums un beigas katrā pilsētā ir atšķirīgs.

 2018.gads ir Zemes Suņa gads, tas nozīmē, ka Debesīs valda Zemes enerģija un arī pats Suns atbilst Zemes stihijai. Tāpēc 2018.gadam piemīt daudz Zemes enerģijas. Zeme ir centrs, ko raksturo cipars 5, dzeltenā krāsa, centrs, ko raksturo spēks, spēja, galvas smadzenes, kaujas lauks, stihiska nelaime, tirānija, ieroči, inde. Kopumā 2018.gadā Zemes tendenču izpausmes pasaules mērogā novērotas gana daudz. Cilvēka orgānu vidū visvājākās vietas – deguns, gremošanas norises, kuņģis, liesa, roku un kāju pirksti, locītavas, skriemeļi, ribas, mugura, vēzis. Zeme piecu elementu riņķojumā pārvar, uzvar Ūdeni, tāpēc joprojām saudzējamas ir nieres, urīnvads, dzimumorgānu sistēma, ausis, dzirde. Oktobrī šīs tendences pastiprināsies un izpaudīsies īpaši spilgti.

 Tāpēc oktobrī tiem cilvēkiem, kam vājas nieres, urīnvadu sistēma, jāvairās no pārsalšanas, jācenšas saglabāt iekšējo siltumu, lai ziemā nevajadzētu piedzīvot veselības pasliktināšanos. Tā kā nieres ir visvājākais orgāns 2018.gadā un īpaši jau oktobrī, un to vājums tieši ietekmē sirdsdarbību, tad gadījumos, kad sāp sirds, noteikti pārbaudiet arī nieres. Grūtniecēm savai veselībai jāvelta īpaša vērība - nedrīkst pārsalt un atstāt novārtā ārsta apmeklējumus.

 Diezgan spēcīgais Zemes elements ietekmē gremošanas sistēmas darbību – tāpēc to nevajag pārslogot ar treknu barību, bet tieši otrādi – ievērot diētu, dzert siltu ūdeni, ierobežot saldumu lietošanu (Zemei atbilst saldā garša), sevišķi tas attiecas uz tiem, kam vāja liesa, ir problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, kuņģa un zarnu darbību un kuri dzimuši Zemes dzīvnieku – Kazas, Suņa, Vērša, Pūķa - dienā, mēnesī vai gadā.

 Tos, kas dzimuši Kazas, Suņa, Vērša un Pūķa gadā, gaida dzīvesvietas maiņa, vadības vai priekšnieka maiņa darba vietā vai arī kādas ziņas par pārmaiņām viņu dzīvēs. Jūs nodarbinās ar īpašumu saistīti jautājumi, mājokļa pirkšana vai pārdošana, automašīnas iegāde vai nomaiņa, problēmas ar vecāko paaudzi. Arī jaunos cilvēkus vecumā no 20 līdz 25 gadiem gaida svarīgas izmaiņas dzīvē.

 Tos, kas dzimuši Suņa un Pūķa mēnesī, gaida pārmaiņas karjeras gaitā, tie, kas meklē darbu, to atradīs, arī tos, kam jau ir darbs, profesionālajā jomā gaida pārmaiņas – cits darbs, cits amats, cita darba joma. Ja esat biznesa cilvēks, arī jūs gaida pārmaiņas – aktualizēsies darbības virziena, stratēģijas maiņas jautājumi: kāds uzsāks darboties jaunā virzienā, kāds savu tradicionālo darbības virzienu pārtrauks. Pārmaiņas profesionālajā jomā un dzīves orientieros skars arī tos, kas dzimuši Vērša un Kazas mēnesī. Tāpat viņi novēros krasas pārmaiņas savu brāļu un māsu dzīvēs, ar kuriem šai periodā aktīvi kontaktēsies. Cilvēki, kas dzimuši norādītajos mēnešos un kuriem ir no 20 līdz 35 gadi, spēcīgi izjutīs pārmaiņas, kas aizsākās jau 2018.gada sākumā un lika sevi izjust, jau sākot ar februāri.

 Daudzi no tiem, kas dzimuši Suņa un/vai Pūķa gadā, šogad satika savu otro pusīti un/vai apprecējās. Ja laulība vēl nav noslēgta, tad tas visdrīzāk notiks oktobrī, jo Suņa enerģija aktivizē laulību pili. Ja jau esat apprecējušies un Zemes enerģija jums nāk par labu, jūsu otro pusīti gaida patīkami notikumi. Ja Zeme jums nav šogad labvēlīga, tad jau no paša gada sākuma jūs vajā visādas nepatikšanas, kas saistītas ar attiecībām, - konflikti, strīdi, attiecību pārtraukšana, pat nodevība no mīļotā cilvēka puses. Pastāv arī augsts avāriju un ceļu satiksmes negadījumu risks, kā arī saslimšanas ar vēdera dobuma orgānu slimībām un vēzi. Ja Zemes elements jums nav labvēlīgs un jūs esat precējies, jūsu otro pusīti var vajāt neveiksmes, dažādi kavēkļi darbos. Īpaši spilgti tas var izpausties oktobrī. Tāpēc tiem, kas dzimuši Suņa, Pūķa, Kazas un Vērša dienā un kam Zemes elements nav labvēlīgs, īpaša uzmanība jāvelta savai otrajai pusītei – neuzsākt strīdus un visādi atbalstīt.

 Tā kā Zemei Ūdens ir naudas stihija, tad oktobrī aktuāla būs finanšu jautājumu risināšana, bet vīriešiem – laulības problēmas, attiecības ar otro pusīti, tās meklēšana, ja neesat precējies. Īpaši aktuāli finanšu jautājumi skars tos, kas dzimuši Zemes dienā.

 Ja esat dzimis kādas Zemes zīmes dienā un jūsu dzimšanas kartē Zemes stihija ir spēcīga un Ūdens elements noderīgs, tad finanšu jautājumu risināšana ritēs veiksmīgi – gaidāmi labi ienākumi, parādu atdošana, kredītu saņemšana, izdevīga naudas līdzekļu investēšana, laimesti loterijās.

 Ja Zemes stihija ir vāja un Ūdens elements nelabvēlīgs, finanšu līdzekļi jālieto piesardzīgi, nevajag ņemt kredītus, kas smagi ietekmē jūsu finanšu stāvokli, nevajag iesaistīties finanšu avantūrās, aizlienēt lielas naudas summas, likt savu nekustamo īpašumu ķīlā.

 Tā kā Zemes stihija oktobrī būs spēcīga, būs vērojama visu norišu kavēšanās, darījumu statiskums. Patiesībā tas nav nemaz slikti, jo no jums prasīs pamatīgumu un tas galu galā nodrošinās labu rezultātu. Rekomendācija oktobrim: ja uzsākat kādu darbu, lietu, paredziet tās izpildei nedaudz vairāk laika kā parasti. 2018.gadā no 21.oktobra līdz 7.novembrim sāksies Zemes periods, kad enerģija nesīs stagnāciju. Darbi, kas sākti šai periodā ieilgs, attīstīsies gausi, statiski. Tāpēc iesakām svarīgus darbus uzsākt līdz 21.oktobrim vai arī pagaidīt līdz labvēlīgam periodam nākamajā mēnesī.

 Tiem cilvēkiem, kuri dzimuši Pūķa gadā vai dienā, visu mēnesi būs jāizjūt Personīgā Iznīcinātāja enerģija. Personīgā Iznīcinātāja enerģija ir tāda enerģija, kas darbojas pretī cilvēka dzimšanas dienas vai gada enerģijai. Tā kā oktobris ir Suņa mēnesis un 12 zīmju aplī Sunim pretī stāv Pūķis, tad sanāk, ka visu gadu un it īpaši oktobrī cilvēki, kuri dzimuši Pūķa dienā vai gadā, izjutīs gada un mēneša enerģijas pretdarbību. Kad darbosies Personīgā Iznīcinātāja enerģija, visu ikdienas darbu paveikšana prasīs lielu piepūli.

 Īpašās dienas 2018.gada oktobrī

 Vispirms par nelabvēlīgajām dienām. Tad mēs zināsim, kad neuzsākt svarīgas lietas.

 10., 22.oktobris un 3.novembris – dienas, kad nav jāuzsāk svarīgas lietas, iespējami šķēršļi, dažādi kavēkļi, zaudējumi.

 15., 27.oktobris - nelabvēlīgas dienas jebkādiem jauniem pasākumiem, lietām un attiecību noskaidrošanai.

 11., 23.oktobris un 4.novembris – dienas, kad nav jāapmeklē ārsts.

 9., 13., 14., 17., 18.un 19.oktobris – visharmoniskākās dienas jebkuriem pasākumiem. Tomēr vēlams pievērst uzmanību arī stundai, jo dienā var būt nevēlamas un tukšas stundas.

 18.oktobrī Gaiļa stunda un 28.oktobrī Gaiļa stunda ir triju Mistiķu stunda.

 Ko tas nozīmē?

 Trīs Mistiķi – ļoti spēcīga pozitīvā enerģija, reti sastopama, spēj neitralizēt negatīvās ietekmes, kavēkļus, šķēršļus, izkustināt lietu no sastinguma punkta, īpaši tas attiecas uz partnerattiecību lietām, palīdzības lūgumiem, dokumentu sagatavošanu, spēju vienoties. Šī enerģija ir diezgan reti sastopama, jo tā veidojas, apvienojoties noteiktām enerģijām. Tāpēc izmantojiet šo enerģiju, lai gūtu panākumus kādā ļoti svarīgā lietā.

 8., 12., 15., 18., 21., 24., 27., 30.oktobris un 2., 4.novembris – pastāv aotoavāriju risks uz ceļiem.

 Visu oktobra mēnesi pie stūres jābūt uzmanīgiem tiem, kuri dzimuši Suņa, Kazas, Vērša, Pūķa gadā, mēnesī, dienā.

 Tā saucamajās pašsodīšanas dienās autoavāriju risks būs īpaši augsts, tāpēc jāuzmanās:

 •  Tiem, kas dzimuši Cūkas gadā un/vai dienā:10., 22.oktobrī un 3.novembrī;
 • Tiem, kas dzimuši Pūķa gadā un/vai dienā:15., 27.oktobrī;
 • Tiem, kas dzimuši Zirga gadā: 17., 29.oktobrī;
 • Tiem, kas dzimuši Gaiļa gadā: 8., 20.oktobrī un 1.novembrī.

Zemes periods

 Laikā no 21.oktobra līdz 7.novembrim sāksies Zemes periods, kad enerģija nesīs stagnāciju. Darbi un lietas, kas tiks aizsāktas šai periodā, var attīstīties lēni, statiski, gausi. Tāpēc svarīgas lietas būtu jāuzsāk līdz 21.oktobrim. Ja esat dzimis Cūkas mēnesī (novembrī), varat droši apmeklēt ārstu un ārstēties. Viss noritēs veiksmīgi.

 No 18.04.- 6.09. karmiskā planēta Saturns sāk virzību atpakaļ...

Planēta Saturns ir "slavena" ar savu mācības sniegšanu, par tām situācijām, kuras jau ir izveidojušās, iesakņojušās pagātnē. Tādēļ strauji mainīt notikumus, nezinot to cēloni, neizdosies. Būtu jāmēģina - vairāk  savstarpēji ieklausīties vienam otrā un neprovacēt konfliktus. Jācenšās bez nepieciešamības nemainīt dzīvesveidu un saglabāt ierasto lietu kārtību. Vienlaicīgi tas ir laiks, kad veiksmīgi var atjaunoties, šķietami zaudētas attiecības, kas ir bijušas jums zīmīgas.  Rodās iespēja, satuvināties ar radiniekiem, gadījumā, ja saites ir bijušas pārtrauktas vai kļuvušas vājas. Portāla ekstrasensi izskaidros lietu būtību, lai rastu iespēju, šo laika periodu pavadīt maksimāli veiksmīgāk. Sākt zīlēt

 Par veselību - īpaši cieš ceļi. zobi, locītavas un kaulu sistēma, visu veidu reimatisms, artrīts, poliartrīts, radikulīts, saaukstēšanās, lumbago, abscesi. Arī ļoti vājš Saturns izraisa žultspūšļa darbības problēmas. Tāpēc jau tagad ir jārod iespēja sakārtot žultspūšļa jautājumu.Ezetori uzskata, ka tam ir tieša saistība ar reimatismu.
Lietojiet garšvielas kanēli, ingveru, kurkuma. Lai pārvarētu stindzinošo ledus impulsu, kas ir planētas Saturns būtība, ietekmi var radīt tikai uguns elementi. Marsa garšaugu un garšvielu izmantošana palīdzēs saglabāt veselību. Ļoti noderīgas ir augu eļļas, kas satur arī sasilšanas uguns elementu. Saules augi - pirmkārt, saulespuķu eļļa, halva - pilnībā tiek galā aukstumu un uzsilda ķermeņa enerģiju. Ļoti noderīgi pasēdēt pie atklāta uguns, dzīvā uguns enerģija būs nepieciešama aukstajā Saturna valstībā.

c98692.jpgSākt zīlēt

  Darījumi, finanses, darbs u.c. 2018. gadā( Kopējais ieskats)59c41e.jpg

 2017.gads nebūt nebija vienkāršs un viegls gads, tāpēc 2018.gadu cilvēki gribētu daudz patīkamāku. Un tā arī notiks – jaunais gads tiešām būs ļoti pozitīvs, mierīgs un diezgan labi prognozējams.

 Fenšui ir mācība, kas nākusi no Austrumiem, un tā nav pretrunā ar Austrumu kalendāru. Turklāt fenšui ir tā sastāvdaļa. Dzeltenais Zemes Suns nomainīs Ugunīgo Gaili, un vienā mirklī mainīsies pilnīgi viss.

 Finansu darījumi 2018.gadā veicami ļoti piesardzīgi. Pirmkārt, tas sakāms, protams, par iepirkumiem un pirkumiem. Centieties tos plānot pēc iespējas biežāk, lai izvairītos no gadījuma rakstura tēriņiem.

 •  2018.gadā neatļaujieties tērēt pārāk daudz un bieži. Gads būs ideāls pelnīšanai, neatlaidīgam darbam un nozīmīgiem guvumiem.
 •  2018.gadā droši var ņemt hipotēku.
 • Var atļauties apjomīgu kredītu mašīnas, mājas iegādei,
 • remontam – visam, ko tīko dvēsele. Galvenais – pareizi sarēķināt savus izdevumus.
 • Nav vērts šajā gadā mainīt darbu, jo vairumam būs grūti atrast citu darbavietu un tur iekārtoties uz palikšanu. Ja strādāsit maksimāli dinamiski, varat zaudēt kontroli par notiekošo. Saglabājiet aukstasinību un neļaujieties emocijām.
 • Mājas un ģimenes lietas var izvirzīties priekšplānā, neskatoties uz to, ka jūs strādājat un jums nav daudz brīva laika. Var rasties kāda neparedzēta situācija, turklāt tādas situācijas var periodiski atkārtoties.
 •  Neaizdodiet naudu cilvēkiem, kurus labi nepazīstat. Pārstājiet satiksmē ar viņiem lietot vārdus, kuri provocē emocionālu reakciju.

 Tie, kas mēģina jūs iežēlināt, ir jūsu niknākie ienaidnieki 2018.gadā. Jums nav jākļūst tādam pašam un nav jāpadodas viņu provokācijām. Esiet tāds, kāds esat, un neatsakieties no darba pie savām prioritātēm. To darot, jums nāksies pat iziet no savas ierastās komforta zonas.

 Mīlestība un attiecības fenšui skatījumā 1cee87.jpg

 •  Mīlestībā jums būs jāuzvar bailes. Ja līdz šim neesat atradis savu otro pusīti, jāpārdomā, kāpēc tā noticis. Nav jāpieļauj kompromisi pašam ar sevi. Būs tā: vai nu jūs strādāsit pie šķēršļu un problēmu novēršanas, vai arī jūs vajās arvien jaunas un jaunas neveiksmes.
 •  Skaistā dzimuma pārstāvēm būs vairāk jādomā par savu imidžu. Savukārt vīriešiem būs jāpārvar nedrošība, lai uzrunātu dāmas.
 •  Esiet godīgs savos centienos. Godīgumā nav nekā slikta, drīzāk jau otrādi: godīgums palīdz ekonomēt laiku un spēkus.

 Tiem, kas savu otro pusīti jau atraduši un pat izveidojuši ģimenes, dzīve ritēs daudz gludāk. Nevajadzēs ne ar ko riskēt. Būs iespēja koncentrēties uz ģimenes kopējiem uzdevumiem. Atbalstiet viens otru, lai pārvarētu visas grūtības.

Zemes stihija palīdzēs jums pareizi uztvert tuvinieku un citu cilvēku kritiku. Nebaidieties runāt par savām problēmām. Var mēģināt pat salabt ar saviem ienaidniekiem. Labāk taču slikts miers kā karš.

 2018.gadā labāk turēties pie savām saknēm – savas dzimtās zemes -, tāpēc apciemojiet vietas, kur augāt un aizvadījāt bērnību. Piemērots laiks nostaļģijai, atmiņām.

 Tas pats sakāms par cilvēkiem. Piezvaniet vecajam draugam, kādam tālam radiniekam. Izraujieties uz citu vietu, pilsētu, lai pastaigātos, būtu kopā ar tiem, ar ko sen neesat tikušies.

 Noskaņojums un veselība saskaņā ar fenšui3958c8.jpg

 Atbrīvoties no depresijas un saglabāt pacilātu garastāvokli palīdzēs pareizs mēbeļu izvietojums, pareiza krāsu izvēle.

 • Šī gada hīti krāsu jomā – dzeltenā krāsa, kā arī brūnā un melnā. Dzeltenais Zemes Suns diktē noteikumus modei. Šīs krāsas palīdzēs jums rast saskaņu pašam ar sevi.
 •  Esiet droši, jums viss izdosies. Lai veselības problēmas nesagādātu raizes, biežāk apmeklējiet plānotās veselības pārbaudes. Sevišķi tas sakāms par zobārsta apmeklēšanu.
 •  Ir ļoti nepatīkami, kad darbā vai atpūtā jums negaidot sāk sāpēt zobi vai mugura, kā arī par sevi atgādina hroniskas slimības. Jāatzīmē, ka šis gads būs lieliski piemērots atpūtai. Nebaidieties sagādāt atpūtu dvēselei. Mainiet vidi.

 2018.gadam būs raksturīga ne īpaši harmoniska, tomēr mierīga enerģētika. Tam būs grūti pierast, bet ir vērts pamēģināt. Gribasspēks un neatlaidīgs darbs palīdzēs jums atbrīvoties no nepatikšanām. Neatkāpieties un nebaidieties no grūtībām. Tikai visizturīgākie sasniedz virsotni un tur noturas.

Tabula par dzimšanas stundām.

Zīme

Dzīvnieks

Stunda pēc Saules laika


Žurka

No 23:00 – 01:00


Vērsis

No 01:00 – 03:00


Tīgeris

No 03:00 – 05:00


Trusis

No 05:00 – 07:00


Pūķis

No 07:00 – 09:00


Čūska

No 09:00 – 11:00


Zirgs

No 11:00 – 13:00


Kaza

No 13:00 – 15:00


Pērtiķis

No 15:00 – 17:00


Gailis

No 17:00 – 19:00


Suns

No 19:00 – 21:00


Cūka

No 21:00 – 23:00

 •  Kompass atrodams mobilajā telefonā (aplikācija), pareizā virziena noteikšana, iekšienē nostājoties ar seju pret telpu, pie ieejas durvīm!

 

 

 

  

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.