Aiciniet čatā pazīlēt, par visu kas intresē - uztveriet zīlnieku, gaišreģi, ekstrasensu kā cilvēku, ar ko variet izrunāties, iegūstot jaunu skatījumu kopumā!

075694.jpg

Sākt zīlēt

2018. gada aprīlī (5. aprīlis - 5. maijs) - saskaņā ar Saules ķīniešu kalendāru - mēnesis, kurā valda Ugunīgais drakons!

 Labvēlīgie datumi līdz 2018. gada aprīlim:
14, 26. aprīlis (neattiecās uz Zirga gadā dzimušajiem)

 Nelabvēlīgi datumi:
 
17., 18., 24., 29., 30. aprīlī

 No 18. aprīļa līdz 5. maijam darbosies "Zemes periods". Šajā laikā Zemes elementu enerģija ir ļoti spēcīga. Tam piemīt stagnācija un nekustīgums visos procesos. Šajā laikā nav ieteicams uzsākt celtniecības darbu, kā arī atvērt jaunu uzņēmējdarbību. Lai slēgtu laulību, arī "Zemes periods" ir nelabvēlīgs.

Fenšui prognoze aprīlim

Dzeltenā Suņa gada un aprīļa pavasarīgās noskaņas nav īpaši saderīgas. Šo laiku var drīzāk raksturot kā mierīgu periodu, tomēr, no otras puses, Dzeltenais Suns darbojas, lai cilvēkiem palīdzētu iemantot to, pēc kā tie jau ilgu laiku tiekušies. Kādam tā būs nauda, kādam – mīlestība. Prioritātes cilvēkiem ir dažādas, tāpēc 2018.gada aprīlī veiksme ikvienu gaida pa savam.

 Finanses un darbs aprīlī

 •  Ja naudas sfēra jums ir prioritāra, tad finanšu lietas labāk neapstādināt. Ja šai periodā jums nav ieplānotas kādas svarīgas lietas, tad arī aprīlī to nevajag darīt. Ir laiks, kad azarts un pārsteidzīga rīcība var ar jums izspēlēt ļaunu joku. Labāk visu ieplānot savlaicīgi. Tas sakāms gan par darbu, gan naudas izdevumiem. Visiem pirkumiem jābūt rūpīgi pārdomātiem, jo ir svarīgi labi apsvērt vērtīgu un lielu pirkumu vajadzību.
 •  Plānošana ļoti svarīga tiem, kam jau ir ģimene. Ja dzīvojat viens, varat rīkoties daudz brīvāk. Arī darbā viss būs atkarīgs no tā, vai jums ir vai nav kolēģi. Ja esat frīlansers un strādājat savam bosam, tad aprīlī varat strādāt savā ritmā, bet, ja esat vēl no kāda atkarīgs un strādājat komandā, viss mainās. Jums nāksies būt ļoti uzmanīgam un atbildīgam.

 Mīlestība un attiecības

 •  Šajā mēnesī īpašu veiksmi nodrošina radoša attieksme pret mīlestību. Nekaunieties rīkoties tā, kā nekad neesat rīkojies. Ja jums ir attiecības, pavadiet kopā neaizmirstamas brīvdienas. Ja esat partnera meklējumos, esiet atjautīgs un izmantojiet iepazīšanās nestandarta metodes. Valda viedoklis, ka aprīlis būs interneta iepazīšanās mēnesis.
 •  Kopumā cilvēki cits ar citu sapratīsies daudz labāk, tāpēc nostiprināt kontaktus ar draugiem un kolēģiem būs daudz vieglāk. Problēmas gaida tikai tos, kas gribēs savienot darbu un mīlestību. Dzenoties pakaļ diviem zaķiem, var nedabūt nevienu. Nekādā gadījumā nepārvērtējiet savas iespējas.
 •  Vairieties no greizsirdības, tā jums un jūsu attiecībām var ļoti kaitēt. Tas attiecas gan uz draudzību, gan mīlestību. Nav jādomā, ka viss un visi pieder jums. Savukārt greizsirdību no jūsu tuvinieku puses uztveriet ar veselo saprātu. Nenosodiet tos, ko mīlat un cienāt.

 Noskaņojums un veselība

 •  Nodarbošanās ar sportu nāks par labu visiem, kam tas nav kaitīgi. Noskaņojums būs atkarīgs vienīgi no jūsu aizņemtības pakāpes. Ja uzskatāt, ka bezdarbība un slinkošana palīdzēs relaksēties, jūs dziļi maldāties. Jūsu pārdzīvojumi ik pa brīdim uzpeldēs un domas būs neskaidras. Darbs un mīlestība palīdzēs jums atbrīvoties no dziļiem pārdzīvojumiem, pārvarēt bailes un sastingumu, ko radījusi „ziemas guļa”.
 •  Reti kuram būs veiksme visās sfērās, tāpēc jums būs ļoti jācenšas, kad vajadzēs risināt daudzus uzdevumus visdažādākajās dzīves jomās. Pievērsieties mājai, sev, savam ārējam izskatam. Ja esat kaut ko atlikuši vēlākam laikam, tagad tas ir klāt. Tas ir klāt, jo aprīlis ir pārmaiņu, pārveides laiks. Kas attiecas uz veselību, tad labāk ārsta apmeklēšanu neatlikt. No otras puses, nepieciešama piesardzība, jo iespējams, ka ārsti uzspiedīs nevajadzīgu ārstēšanu. Uzklausiet vairākus viedokļus, nevis tikai vienu.
 •  Šis mēnesis aizritēs ļoti ātri, jo ne jau mēs izvēlēsimies tā gaitas tempu, to mums uzspiedīs Visums. Un veiksme tādā laikā novēršas tikai no visslinkākajiem cilvēkiem. Atrodiet savu vietu dzīvē un nodarbojieties tikai ar to, ko uzskatāt par vajadzīgu. Zīlēšanas portāls novēl jums panākumus it visā. Esiet laimīgi un lietojiet portāla pogu Sākt zīlēt , lai ielūkotos nākotnē!

942dc8.jpg

 Pavasara sākums simbolizē jaunu etapu dzīvē. Veiksmīgi aizvadīt šo laika periodu jums palīdzēs mūsu portāla rekomendācijas.

Sākt zīlēt

  Darījumi, finanses, darbs u.c. 2018.gadā( Kopējais ieskats)59c41e.jpg

 2017.gads nebūt nebija vienkāršs un viegls gads, tāpēc 2018.gadu cilvēki gribētu daudz patīkamāku. Un tā arī notiks – jaunais gads tiešām būs ļoti pozitīvs, mierīgs un diezgan labi prognozējams.

 Fenšui ir mācība, kas nākusi no Austrumiem, un tā nav pretrunā ar Austrumu kalendāru. Turklāt fenšui ir tā sastāvdaļa. Dzeltenais Zemes Suns nomainīs Ugunīgo Gaili, un vienā mirklī mainīsies pilnīgi viss.

 Finansu darījumi 2018.gadā veicami ļoti piesardzīgi. Pirmkārt, tas sakāms, protams, par iepirkumiem un pirkumiem. Centieties tos plānot pēc iespējas biežāk, lai izvairītos no gadījuma rakstura tēriņiem.

 •  2018.gadā neatļaujieties tērēt pārāk daudz un bieži. Gads būs ideāls pelnīšanai, neatlaidīgam darbam un nozīmīgiem guvumiem.
 •  2018.gadā droši var ņemt hipotēku.
 • Var atļauties apjomīgu kredītu mašīnas, mājas iegādei,
 • remontam – visam, ko tīko dvēsele. Galvenais – pareizi sarēķināt savus izdevumus.
 • Nav vērts šajā gadā mainīt darbu, jo vairumam būs grūti atrast citu darbavietu un tur iekārtoties uz palikšanu. Ja strādāsit maksimāli dinamiski, varat zaudēt kontroli par notiekošo. Saglabājiet aukstasinību un neļaujieties emocijām.
 • Mājas un ģimenes lietas var izvirzīties priekšplānā, neskatoties uz to, ka jūs strādājat un jums nav daudz brīva laika. Var rasties kāda neparedzēta situācija, turklāt tādas situācijas var periodiski atkārtoties.
 •  Neaizdodiet naudu cilvēkiem, kurus labi nepazīstat. Pārstājiet satiksmē ar viņiem lietot vārdus, kuri provocē emocionālu reakciju.

 Tie, kas mēģina jūs iežēlināt, ir jūsu niknākie ienaidnieki 2018.gadā. Jums nav jākļūst tādam pašam un nav jāpadodas viņu provokācijām. Esiet tāds, kāds esat, un neatsakieties no darba pie savām prioritātēm. To darot, jums nāksies pat iziet no savas ierastās komforta zonas.

 Mīlestība un attiecības fenšui skatījumā 1cee87.jpg

 •  Mīlestībā jums būs jāuzvar bailes. Ja līdz šim neesat atradis savu otro pusīti, jāpārdomā, kāpēc tā noticis. Nav jāpieļauj kompromisi pašam ar sevi. Būs tā: vai nu jūs strādāsit pie šķēršļu un problēmu novēršanas, vai arī jūs vajās arvien jaunas un jaunas neveiksmes.
 •  Skaistā dzimuma pārstāvēm būs vairāk jādomā par savu imidžu. Savukārt vīriešiem būs jāpārvar nedrošība, lai uzrunātu dāmas.
 •  Esiet godīgs savos centienos. Godīgumā nav nekā slikta, drīzāk jau otrādi: godīgums palīdz ekonomēt laiku un spēkus.

 Tiem, kas savu otro pusīti jau atraduši un pat izveidojuši ģimenes, dzīve ritēs daudz gludāk. Nevajadzēs ne ar ko riskēt. Būs iespēja koncentrēties uz ģimenes kopējiem uzdevumiem. Atbalstiet viens otru, lai pārvarētu visas grūtības.

Zemes stihija palīdzēs jums pareizi uztvert tuvinieku un citu cilvēku kritiku. Nebaidieties runāt par savām problēmām. Var mēģināt pat salabt ar saviem ienaidniekiem. Labāk taču slikts miers kā karš.

 2018.gadā labāk turēties pie savām saknēm – savas dzimtās zemes -, tāpēc apciemojiet vietas, kur augāt un aizvadījāt bērnību. Piemērots laiks nostaļģijai, atmiņām.

 Tas pats sakāms par cilvēkiem. Piezvaniet vecajam draugam, kādam tālam radiniekam. Izraujieties uz citu vietu, pilsētu, lai pastaigātos, būtu kopā ar tiem, ar ko sen neesat tikušies.

 Noskaņojums un veselība saskaņā ar fenšui3958c8.jpg

 Atbrīvoties no depresijas un saglabāt pacilātu garastāvokli palīdzēs pareizs mēbeļu izvietojums, pareiza krāsu izvēle.

 • Šī gada hīti krāsu jomā – dzeltenā krāsa, kā arī brūnā un melnā. Dzeltenais Zemes Suns diktē noteikumus modei. Šīs krāsas palīdzēs jums rast saskaņu pašam ar sevi.
 •  Esiet droši, jums viss izdosies. Lai veselības problēmas nesagādātu raizes, biežāk apmeklējiet plānotās veselības pārbaudes. Sevišķi tas sakāms par zobārsta apmeklēšanu.
 •  Ir ļoti nepatīkami, kad darbā vai atpūtā jums negaidot sāk sāpēt zobi vai mugura, kā arī par sevi atgādina hroniskas slimības. Jāatzīmē, ka šis gads būs lieliski piemērots atpūtai. Nebaidieties sagādāt atpūtu dvēselei. Mainiet vidi.

 2018.gadam būs raksturīga ne īpaši harmoniska, tomēr mierīga enerģētika. Tam būs grūti pierast, bet ir vērts pamēģināt. Gribasspēks un neatlaidīgs darbs palīdzēs jums atbrīvoties no nepatikšanām. Neatkāpieties un nebaidieties no grūtībām. Tikai visizturīgākie sasniedz virsotni un tur noturas.

Tabula par dzimšanas stundām.

Zīme

Dzīvnieks

Stunda pēc Saules laika


Žurka

No 23:00 – 01:00


Vērsis

No 01:00 – 03:00


Tīgeris

No 03:00 – 05:00


Trusis

No 05:00 – 07:00


Pūķis

No 07:00 – 09:00


Čūska

No 09:00 – 11:00


Zirgs

No 11:00 – 13:00


Kaza

No 13:00 – 15:00


Pērtiķis

No 15:00 – 17:00


Gailis

No 17:00 – 19:00


Suns

No 19:00 – 21:00


Cūka

No 21:00 – 23:00

 •  Kompass atrodams mobilajā telefonā (aplikācija), pareizā virziena noteikšana, iekšienē nostājoties ar seju pret telpu, pie ieejas durvīm!

 

 

 

  

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.