Aiciniet čatā pazīlēt, par visu kas intresē - uztveriet zīlnieku, gaišreģi, ekstrasensu kā cilvēku, ar ko variet izrunāties, iegūstot jaunu skatījumu kopumā!

Fenšui prognoze 2018.gada jūlijam

49c842.jpg

 Saskaņā ar ķīniešu kalendāru 7.jūlijā sāksies pēdējais vasaras mēnesis – Zemes Kazas mēnesis. Tajā jaušama ļoti spēcīga Zemes stihijas ietekme. Tas ir sarežģīts mēnesis tiem, kam Zeme nav lietderīga, draudzīga un kam dzimšanas kartē iezīmēts Zemes sods. Tie ir cilvēki, kuru kartē ir saistība ar Kazas, Suns vai Vērša zīmi. Jūlijā šie cilvēki var pieļaut daudz vairāk kļūdu kā parasti, turklāt var rasties būtiskas problēmas ar veselību. Jūlijā īpašas problēmas var skart liesu un aizkuņģa dziedzeri. Tad ūdenī vārīta biezputra līdz pat 8.augustam jākļūst par jūsu mīļāko ēdienu. Arī pēc tam tā jums nesīs ne mazumu labuma.

 Saudzējiet veselību: centieties nepārgurt darbā, nesauļojieties spožā pusdienas saulē un dzeriet vairāk ūdens. Šie padomi var šķist triviāli, taču tie jāievēro, it sevišķi šai sausajā 2018.gada jūlijā.

 Zeme mūsu dzīvē ienes laiskumu un visu procesu palēnināšanos. It īpaši tas būs jūtams periodā, kas sāksies 20.jūlijā.

 26.jūlija līdz 19.augustam ritēs retrogrādā Merkura periods, un arī tas kavēs, bremzēs mūsu dzīves norises. Līdz ar to secinājums ir tāds – viss ieplānotais jāpaveic līdz 20.jūlijam, bet pēc tam visiem būs jāatpūšas.

b8c650.jpg

Sākt zīlēt

2018.gada jūnijs ķīniešu kalendārā – Zemes Zirga mēnesis

 Zemes Zirga mēnesis ķīniešu kalendrārā sākas ar 6.datumu. Turklāt 6.jūnijs ievada Mančžun periodu (芒种), kad labības laukos sāk veidoties vārpas.

 Mēnesi vada Uguns enerģija, tāpēc to raksturo dzīvīgums, kreativitāte, enerģija. Tomēr 2018.gada jūnijs būs sarežģīts, jo Zirgs, kas pārvalda mēnesi, un Suns, kas valda pār gadu, veido uguns trijstūri, provocējot strīdus un konfliktus.

 Zemes Zirgu atspoguļo divi hieroglifi- Zemes jaņun Zirga. Zemi jaņ aspektā saprot kā kalnu, kā spēcīgu, smagu zemi. Zirga Uguns jaņ asociējas ar Sauli, kas atrodas visaugstāk debesīs un nebeidz spīdēt, neskatoties ne uz ko.

 Ja esat dzimis iņ Metāla dienā vai gadā (gadā, kas beidzas ar ciparu 1), tad Zirgs jums simbolizē Augstsirdīgu cilvēku. Tas nozīmē, ka 2018.gada jūnijā jums biežāk gadīsies sastapties ar labiem, noderīgiem cilvēkiem, kas būs gatavi jums palīdzēt, neskatoties uz to, vai tagad piedzīvojat veiksmes vai neveiksmes periodu.

 Ja esat dzimis iņ Koka dienā vai gadā (gads, kas beidzas ar ciparu 5), Zirga mēnesī jums vislabāk padosies mācības un kreatīvie darbi. Ja esat dzimis Čūskas vai Vērša gadā vai dienā, jūnijā sapratīsit, ka esat kļuvis citiem cilvēkiem apburošāks un pievilcīgāks, jo Zirgs jums ir romantikas ziediņš.

 Piesardzība būs nepieciešama tiem, kas dzimuši Zirga gadā, jo jūnijā tiem veidosies pašsodīšanas, paššaustīšanas situācija. Lieta tāda, ka Zirgs pieder pie tiem dzīvniekiem, kas nemīl sev līdzīgos. Īpaši uzmanīgi esiet 2018.gada 7., 19.jūnijā un 1.jūlijā. Pašsodīšana izpaužas kā jūsu paša rīcība vai vārdi, kas jums kaitē. Ja esat dzimis Zirga gadā vai dienā, jūnijā apdomājiet savu uzvedību un vārdus.

 Ja esat dzimis Žurkas gadā, 2018.gada jūnijā jums būs jābūt sevišķi piesardzīgam. Mēneša enerģiju harmonizēšanai izmantojiet Kazas vai Aitas figūriņu.

 Par 2018.gada jūnija devīzi noderēs domātāja Sjundzi vārdi: „Gadījumos, kad apstākļi ir labvēlīgi, tiem vajag pielāgot savus plānus”.

 Svarīgi datumi jūnijā

 Nelabvēlīgās dienas: 6., 13., 17., 18., 25., 29.un 30.jūnijs. Šais dienās nav vērts sākt svarīgas lietas. Iespējamas kļūdas, šķēršļi, plānu neizdošanās. Šīs dienas neder arī lielām aktivitātēm.

 Dienas bez bagātības: 3.un 5.jūlijs 2018.gadā. Cerības un gaidas nepiepildīsies, tāpēc šīs dienas nav piemērotas līgumu parakstīšanai, komandējumiem, prezentācijām un komercdarījumiem (izņemot pieņemšanu darbā).

 Slimību dienas:6., 7., 16., 18., 19. Un 30.jūnijs. Šais dienās neiesakām apmeklēt slimniekus.

 Labvēlīgās dienas: 10., 22.jūnijs un 4.jūlijs (izņemot tos, kas dzimuši Truša gadā), lai uzsāktu ceļojumu, remontu, plānošanu un visus citus darbus, kuros jums nav jācīnās un jāuzvar, jo šo dienu enerģijas visu sakārto līdzsvara stāvoklī; 11.un 23.jūnijs (izņēmums tie, kas dzimuši Pūķa gadā), lai uzsāktu ilgtermiņa projektus, no kuriem gaidāmi arī ilgtermiņa rezultāti; 15.un 27.jūnijs (izņēmums ir tie, kas dzimuši Pērtiķa gadā) piemērots visām lietām, no kurām gaida pozitīvu rezultātu, piemēram, saderināšanās paziņošana, kāzas, biznesa uzsākšana, dzīvesvietas maiņa utt. Šais dienās neuzsāciet tiesvedību.

9d57a2.jpg

Jūnija pirmajās dienās veiksmīga būs labdarības īstenošana. Talāk rūpējies par lietām, ko jūs pilnībā pabeigsit trešajā mēness dekādē. Marss Ūdensvīrā iesaka rīkoties oriģinālā ceļā, nevis ievērot stingru plānu, bet ķert iespēju. Samazināt aktivitāti mēneša ceturtajā nedeļā. Pretējā gadījumā būs daudz situāciju burzmas, jūs tērēsiet savu enerģiju nelietderīgi, un rezultāts būs nulle.

- 5.-7.jūnijā, biznesa sarunās iespējamas krāpšanas un bezdarbības gadījumi. - Jauns mēness 13.jūnijā var būt labs brīdis jauniem uzņēmumiem, it īpaši apmācībai, komandējumiem, biznesa tikšanām un intelektuāliem projektiem. - Grūtības un šķēršļi sarunās un komandējumos var notik 16. jūnijā. Bet 19. jūnijs ir ideāla diena ārvalstu darījumu braucieniem, sarunām un biznesa kontaktu paplašināšanai.

- 22.-26. Jūnijā jebkurā gadījumā būs ļoti grūti izkustēties no vietas. Biznesa dzīvē iestājās pauze. - No 27.jūnija atgriežamies pie iepriekš uzsāktajām un nepabeigtajām lietām. Atkārtojiet mēģinājumus, kas vienreiz neizdevās.

 Mēģiniet atcerēties 1996., 1997. vai 2002. gada vasaru. Ja jūs atceraties šo periodu vēl joprojām, atceraties to ar prieku, ja jums patīk karsta vasara, spilgtas krāsas un esiet gatavs eksperimentiem, tas norāda, ka  jums būs labvēlīgs mēneša uguns elements- enerģija, kas pārvaldīs jūniju. Variet rīkoties un droši doties pretī jebkurām avantūrām, ielaisties riskantos pasākumos un aktivizēties kopumā.

Ja šie gadi nesa jums sāpes, ja jūs nepanesiet karstumu, izvēlaties pieklusinātas krāsas apģērbā un pielietojiet tās interjerā, vienmēr cenšaties iet vienā un  tajā pašā restorānā, un brauciet atpūsties vienā un tajā pašā vietā, tad ir iespējams, Uguns elements jums ir mazāk labvēlīgs . Šajā laikā jums  labāk neaizsākt kaut ko jaunu un  necensties mainīt ierasto, savā dzīvē.

 Starp citu, līdz šā mēneša beigām jūs varēsiet izdarīt galīgo secinājumu, vai Uguns ir jums noderīgs vai ne, un turpmāk jūs noteikti zināsiet, cik pozitīvs laiks jūsu dzīvē sagaidāms, kad atnāk periods ar spēcīgu uguns elementu!

Par attiecībām - viss šeit būs ļoti vētrains! Kaislības mutuļos gan vecās attiecībās, gan jaunās, kas, kaut arī īslaicīgi, izskatīsies kā neliels kodolsprādziens.

Pārslēgšanās, neparedzamība un pašapziņa, visaugstākā emociju  impulsivitāte. Mēs visi jūnijā būsim nedaudz neparasti :) mēs rīkosimies tā, lai mēs esam apmierināti, dažreiz pārsteidzoši un pat šokējot citus ar savu uzvedību.

 Staigājiet ar basām kājām, pa zemi, biežāk ejiet dabā, brauciet uz jūru un ezeriem, uzturaties pie jebkuriem tīriem ūdeņiem! Ja jums ir dārzs - teicami! Zemes elementi daudziem no mums šajā laikā ietaupīs emociju pārdegšanu un ļaus līdzsvaroties.

 No 18.04.- 6.09. karmiskā planēta Saturns sāk virzību atpakaļ...

Planēta Saturns ir "slavena" ar savu mācības sniegšanu, par tām situācijām, kuras jau ir izveidojušās, iesakņojušās pagātnē. Tādēļ strauji mainīt notikumus, nezinot to cēloni, neizdosies. Būtu jāmēģina - vairāk  savstarpēji ieklausīties vienam otrā un neprovacēt konfliktus. Jācenšās bez nepieciešamības nemainīt dzīvesveidu un saglabāt ierasto lietu kārtību. Vienlaicīgi tas ir laiks, kad veiksmīgi var atjaunoties, šķietami zaudētas attiecības, kas ir bijušas jums zīmīgas.  Rodās iespēja, satuvināties ar radiniekiem, gadījumā, ja saites ir bijušas pārtrauktas vai kļuvušas vājas. Portāla ekstrasensi izskaidros lietu būtību, lai rastu iespēju, šo laika periodu pavadīt maksimāli veiksmīgāk. Sākt zīlēt

 Par veselību - īpaši cieš ceļi. zobi, locītavas un kaulu sistēma, visu veidu reimatisms, artrīts, poliartrīts, radikulīts, saaukstēšanās, lumbago, abscesi. Arī ļoti vājš Saturns izraisa žultspūšļa darbības problēmas. Tāpēc jau tagad ir jārod iespēja sakārtot žultspūšļa jautājumu.Ezetori uzskata, ka tam ir tieša saistība ar reimatismu.
Lietojiet garšvielas kanēli, ingveru, kurkuma. Lai pārvarētu stindzinošo ledus impulsu, kas ir planētas Saturns būtība, ietekmi var radīt tikai uguns elementi. Marsa garšaugu un garšvielu izmantošana palīdzēs saglabāt veselību. Ļoti noderīgas ir augu eļļas, kas satur arī sasilšanas uguns elementu. Saules augi - pirmkārt, saulespuķu eļļa, halva - pilnībā tiek galā aukstumu un uzsilda ķermeņa enerģiju. Ļoti noderīgi pasēdēt pie atklāta uguns, dzīvā uguns enerģija būs nepieciešama aukstajā Saturna valstībā.

 

942dc8.jpg

 Pavasaris  simbolizē jaunu etapu dzīvē. Veiksmīgi aizvadīt šo laika periodu jums palīdzēs mūsu portāla rekomendācijas.

Sākt zīlēt

  Darījumi, finanses, darbs u.c. 2018. gadā( Kopējais ieskats)59c41e.jpg

 2017.gads nebūt nebija vienkāršs un viegls gads, tāpēc 2018.gadu cilvēki gribētu daudz patīkamāku. Un tā arī notiks – jaunais gads tiešām būs ļoti pozitīvs, mierīgs un diezgan labi prognozējams.

 Fenšui ir mācība, kas nākusi no Austrumiem, un tā nav pretrunā ar Austrumu kalendāru. Turklāt fenšui ir tā sastāvdaļa. Dzeltenais Zemes Suns nomainīs Ugunīgo Gaili, un vienā mirklī mainīsies pilnīgi viss.

 Finansu darījumi 2018.gadā veicami ļoti piesardzīgi. Pirmkārt, tas sakāms, protams, par iepirkumiem un pirkumiem. Centieties tos plānot pēc iespējas biežāk, lai izvairītos no gadījuma rakstura tēriņiem.

 •  2018.gadā neatļaujieties tērēt pārāk daudz un bieži. Gads būs ideāls pelnīšanai, neatlaidīgam darbam un nozīmīgiem guvumiem.
 •  2018.gadā droši var ņemt hipotēku.
 • Var atļauties apjomīgu kredītu mašīnas, mājas iegādei,
 • remontam – visam, ko tīko dvēsele. Galvenais – pareizi sarēķināt savus izdevumus.
 • Nav vērts šajā gadā mainīt darbu, jo vairumam būs grūti atrast citu darbavietu un tur iekārtoties uz palikšanu. Ja strādāsit maksimāli dinamiski, varat zaudēt kontroli par notiekošo. Saglabājiet aukstasinību un neļaujieties emocijām.
 • Mājas un ģimenes lietas var izvirzīties priekšplānā, neskatoties uz to, ka jūs strādājat un jums nav daudz brīva laika. Var rasties kāda neparedzēta situācija, turklāt tādas situācijas var periodiski atkārtoties.
 •  Neaizdodiet naudu cilvēkiem, kurus labi nepazīstat. Pārstājiet satiksmē ar viņiem lietot vārdus, kuri provocē emocionālu reakciju.

 Tie, kas mēģina jūs iežēlināt, ir jūsu niknākie ienaidnieki 2018.gadā. Jums nav jākļūst tādam pašam un nav jāpadodas viņu provokācijām. Esiet tāds, kāds esat, un neatsakieties no darba pie savām prioritātēm. To darot, jums nāksies pat iziet no savas ierastās komforta zonas.

 Mīlestība un attiecības fenšui skatījumā 1cee87.jpg

 •  Mīlestībā jums būs jāuzvar bailes. Ja līdz šim neesat atradis savu otro pusīti, jāpārdomā, kāpēc tā noticis. Nav jāpieļauj kompromisi pašam ar sevi. Būs tā: vai nu jūs strādāsit pie šķēršļu un problēmu novēršanas, vai arī jūs vajās arvien jaunas un jaunas neveiksmes.
 •  Skaistā dzimuma pārstāvēm būs vairāk jādomā par savu imidžu. Savukārt vīriešiem būs jāpārvar nedrošība, lai uzrunātu dāmas.
 •  Esiet godīgs savos centienos. Godīgumā nav nekā slikta, drīzāk jau otrādi: godīgums palīdz ekonomēt laiku un spēkus.

 Tiem, kas savu otro pusīti jau atraduši un pat izveidojuši ģimenes, dzīve ritēs daudz gludāk. Nevajadzēs ne ar ko riskēt. Būs iespēja koncentrēties uz ģimenes kopējiem uzdevumiem. Atbalstiet viens otru, lai pārvarētu visas grūtības.

Zemes stihija palīdzēs jums pareizi uztvert tuvinieku un citu cilvēku kritiku. Nebaidieties runāt par savām problēmām. Var mēģināt pat salabt ar saviem ienaidniekiem. Labāk taču slikts miers kā karš.

 2018.gadā labāk turēties pie savām saknēm – savas dzimtās zemes -, tāpēc apciemojiet vietas, kur augāt un aizvadījāt bērnību. Piemērots laiks nostaļģijai, atmiņām.

 Tas pats sakāms par cilvēkiem. Piezvaniet vecajam draugam, kādam tālam radiniekam. Izraujieties uz citu vietu, pilsētu, lai pastaigātos, būtu kopā ar tiem, ar ko sen neesat tikušies.

 Noskaņojums un veselība saskaņā ar fenšui3958c8.jpg

 Atbrīvoties no depresijas un saglabāt pacilātu garastāvokli palīdzēs pareizs mēbeļu izvietojums, pareiza krāsu izvēle.

 • Šī gada hīti krāsu jomā – dzeltenā krāsa, kā arī brūnā un melnā. Dzeltenais Zemes Suns diktē noteikumus modei. Šīs krāsas palīdzēs jums rast saskaņu pašam ar sevi.
 •  Esiet droši, jums viss izdosies. Lai veselības problēmas nesagādātu raizes, biežāk apmeklējiet plānotās veselības pārbaudes. Sevišķi tas sakāms par zobārsta apmeklēšanu.
 •  Ir ļoti nepatīkami, kad darbā vai atpūtā jums negaidot sāk sāpēt zobi vai mugura, kā arī par sevi atgādina hroniskas slimības. Jāatzīmē, ka šis gads būs lieliski piemērots atpūtai. Nebaidieties sagādāt atpūtu dvēselei. Mainiet vidi.

 2018.gadam būs raksturīga ne īpaši harmoniska, tomēr mierīga enerģētika. Tam būs grūti pierast, bet ir vērts pamēģināt. Gribasspēks un neatlaidīgs darbs palīdzēs jums atbrīvoties no nepatikšanām. Neatkāpieties un nebaidieties no grūtībām. Tikai visizturīgākie sasniedz virsotni un tur noturas.

Tabula par dzimšanas stundām.

Zīme

Dzīvnieks

Stunda pēc Saules laika


Žurka

No 23:00 – 01:00


Vērsis

No 01:00 – 03:00


Tīgeris

No 03:00 – 05:00


Trusis

No 05:00 – 07:00


Pūķis

No 07:00 – 09:00


Čūska

No 09:00 – 11:00


Zirgs

No 11:00 – 13:00


Kaza

No 13:00 – 15:00


Pērtiķis

No 15:00 – 17:00


Gailis

No 17:00 – 19:00


Suns

No 19:00 – 21:00


Cūka

No 21:00 – 23:00

 •  Kompass atrodams mobilajā telefonā (aplikācija), pareizā virziena noteikšana, iekšienē nostājoties ar seju pret telpu, pie ieejas durvīm!

 

 

 

  

 

 

Autorizācija:
Zīlēt var dažādi. Pamēģini!
TOP ekstrasensi
Meklēt draugus / domubiedrus:
© 2012 www.Your-Life-Studio.com. Mājaslapas izstrāde: SIA MegaSoft.